HL! MUZIEKSCHOOL DE VENRAYSE VUILSTORTPLAATS GOUDEN FEEST ELECTRO GOMMANS OIRLO MUZIKAAL KERSTFEEST AGENDA ZALIG KERSTFEEST SCHOOLFOTO VAN VROEGER n Q OP PEEL EN MAAS ook goed voor uw advertentie VENRAYSE WEGEN EN STRATEN Lin ders-Vol leberg PEEL EN MAAS ook üw krant PEEL EN MAAS Volgende week dinsdag zal blijken |elke plaats de familie Gommans in Jrlo heeft weten in te nemen. Want Ln recipieert men in zaal De Ruif bij Kenheid van het gouden bestaan van firma ELECTRO JOH. GOM- ANS. Die receptie zal worden gehou- J6en van 6 tot 8 uur, maar zoals dat in fcirlo gebruikelijk is, zal die receptie wel pllopen Natuurlijk hebben wij een bezoek ^bracht aan de familie Gommans, naar tlleiding van het bereiken van die fijlpaal, en wij waren er. zondag morgen getuige van dat die firma de fcnstverlening, het klaar-staan voor nn klanten, op alle uren van de dag erkelijkheid maakt. Want een defecte asmachine werd ook op die zondag morgen gerepareerd, en dat zonder dat fen daarvoor extra kosten in rekening racht. Vader Jan, zoon van de smid op de folenhoek, begon 50 jaar geleden als •tsenmaker, terwijl hij links en rechts, aar men daarom vroeg, een lichtpunt- t aanbracht tegen de onvoorstelbare iragen van 5 gulden, alles inclusief. I Castenray en Oirlo hadden in 1927 ectriciteit gekregen, maar de boeren Reken eerst nog 'ns goed de kat uil de >om, voordat ze electrisch licht lieten nleggen. Daarom kon Gommans in Be dertiger jaren nog menig lichtpunt nleggen. J Serviceverlening staat bij Gommans hoog in het vaandel geschreven, evenals piet leveren van goede produkten en een erlijke concurrentie. Dat was en is de asis voor her succes van Gommans. Geleidelijk aan was het fietsen maken Jjijzaak en electro en alles wat daar mee ie maken had werd hoofdzaak. Zoon Bohan ging zich meer bezig houden met jiet electrisch gedeelte van de zaak, wijl het andere gedeelte door een Broer werd gerund. In 1961 werd de lak van vader geheel overgenomen en Binds die tijd is er een nog grotere bloei [jte zien. Werd er aanvankelijk met tenten gerekend, nu schrikt men er niet ■voor terug om een werk aan te nemen dat 100.000 gulden of meer kost. Veel grote opdrachtgevers hebben vertrou wen in de degelijkheid van deze electro- firma en hebben hun installaties voor de boi-cultures, mesterijen en kippenfok- bedrijven door Gommans laten plaat sen. Daarnaast natuurlijk ook de electro-installaties voor woningen en bedrijven. Dat het voortbestaan inmiddels ver zekerd is, blijkt wel uit het feit dat (klein)zoon Jan met zijn 22 jaren al de nodige diploma's in zijn bezit heeft en morgen reeds met een eigen zaak zou kunnen beginnen. Maar zover is het nog niet, want Johan Gommans weet zijn mannetje nog te staan terwijl ook zijn echtgenote Martha Verschuren nog steeds een voortreffelijke hulp en onmisbaar is, want zij is het die de boeken bijhoudt. De orderportefeuille is goed gevuld en nog voor geruime tijd. De omzet was verleden jaar met maar liefst 110 procent gestegen. De 6 personeelsleden hebben een goede baas, maar ze weten ook steeds de weg te vinden naar moeder Gom mans. Er gaat geen dag voorbij of er moet met haar gepraat worden onder het genot van een bakje koffie die staat daar steeds bruin. Niet op de klok piecies, maar het personeel weet welke verantwoording men heeft. Het is goed even stil te staan bij een van die vele ambachtelijke bedrijven, die zelden of nooit in de schijnwerpers staan, maar zonder welke het in onze dorpen minder leefbaar zou zijn. Smid Jan heeft wel geweten wat hij stichtte! Dat heeft zijn zoon Johan wel bewezen! Een zaak uit te bouwen, met de zekerheid van vertrouwen de basis moet zijn waarop men verder werkt. Kleinzoon Jan kan straks een gezond bedrijf overnemen. En dat de Gommanssen bij Oirlo horen, dat zal de gemeenschap dinsdag ongetwijfeld laten zien. r«s—Q 1 O ZmSmk Vader en zoon Gommans bij een van de door hen geleverde schakelkasten in een pluimveebedrijf LESROOSTERS 1982 De docenten plannen deze week alle lesroosters. Nieuwe leerlingen die in december géén bericht over plaatsing of rooster hebben ontvangen, worden ver zocht direct né de kerstvakantie kon- takt met de administratie op te nemen (vanaf woensdag 6 januari, 9 uur, tel. 85320). SAXOFOONDOCENT Per 1 januari verlaat de heer J. Claes- scns, saxofoondocent de Muziekschool Venray om als saxofonist in een orkest ts te nemen. De saxofoonlessen zullen vanaf 1 januari door de heer J. Bartels worden overgenomen. Deze docent (niet te verwarren met de koper- blaasdocent Bartels) heeft een B-be voegdheid saxofoon. Hij zal vooral de meer gevorderde leerlingen les geven. PIANOLESSEN Zoals wij reeds eerder meldden is per januari mej. M. Gitsels voor de vakken piano en clavecimbel benoemd. Zij zal de lessen overnemen van de heer D. Schotsman. Alle leerlingen die vanaf 1 januari bij haar zijn ingedeeld, krijgen op dezelfde dag en tijd les. Zodra zij in Venray woonachtig is, zal zij zelf het nieuwe lesrooster met deze leerlingen regelen. CURSUS VOOR JONG EN OUD Bij de parallelgroep van de I.V.M.- cursus 1982 kunnen nog enkele leerlin gen geplaatst worden. Deze cursus is bijzonder geschikt voor hen die iets van muziek willen weten en nog niet in de gelegenheid zijn geweest de Muziek school te bezoeken. De kosten bedragen 135,— (excl. studiemateriaal). Inlichtingen worden U graag door de administratie verstrekt (tel. 85320). U bent nooit te oud om te leren. CURSUS KOORSCHOLING De cursus koorscholing zal in 1982 worden geleid door Mia Schoonbrood, zangdocente van de Muziekschool. Zü heeft deze lessen de afgelopen maanden als vervangster verzorgd. Dit met dermate succes dat haar gevraagd is deze lessen in 1982 voort te zetten. Bij voldoende belangstelling (minimaal aantal deelnemers 20) zal de cursus koorscholing in het rooster worden opgenomen. I.V.M. BASISSCHOOL LEERLINGEN Bij de parallelgroepen voor de kinde ren uit de klassen 2 en 3 zijn nog enkele plaatsen vrij. Inschrijving uiterlijk deze week. KERSTVAKANTIE De kerstvakantie begint op woensdag 23 december. De lessen worden op woensdag 6 januari hervat. Natuurlijk kwamen bij de begrotings behandeling ook de wegen en straten ter sprake. Zoals bekend gaat de commissie voor openbare werken eens per jaar een tocht maken langs de vele wegen in onze gemeente. Op die manier krijgt men een inzicht in de toestand van het weg dek etc. Aande hand van de dan geconstateerde gebreken wordt een lijst samengesteld waarop die straten en wegen worden genoemd dievoor onderhoud of herstel in aanmerking komen. De heer Konings vroeg zich af, of de dienst Gemeentewerken soms een eigen lijstje had, want hij vond dat de verkeerde wegen worden opgeknapt. De slechte blijven slecht.... De heer Reintjes bracht weer de Kiekweg en de Spurkt onder de aandacht. Die wegen worden door het zware verkeer kapot gereden; de bermen worden „omgeploegd". Trouwens veel ruilverkavelingswegen in onze gemeente worden het slacht offer van het te zware verkeer. Wethouder Loonen stelde, dat het landbouwverkeer, als buikwagen en tractoren, steeds maar zwaarder wor den. Daar zijn die wegen niet op gebouwd, noch is er geld voor, om ze breder en sterker te maken. De fabrikanten en landbouwers houden daar geen rekening mee. In feite zouden ze lichter materieel moeten gebruiken. Het zal er wel op uitdraaien dat er verkeersborden geplaatst gaan worden die een maximum asdruk aangeven. „Daar hebben we in 1972 al om ge vraagd". zei de heer Reintjes, „maar toen werden we niet serieus genomen.." Het is zo, aldus wethouder Loonen, dat we door het verkeer van zandafgra- vingen vaak méér schade aan het wegdek hebben, dan de boer krijgt uitbetaald voor zijn grond.... Dat kan zo niet doorgaan. Wat het voorste gedeelte van de Langstraat betreft, waar de opdooi opnieuw grote gaten gemaakt heeft, proberen we de zaak zo goed mogelijk bij te houden aldus de wethouder. Het wachten is op de totale renovatie van dat weggedeelte, inclusief de aanleg van een nieuw en groter riool. Daar zijn nu nog geen centen voor. Maar als de bouw van woningen daar in de buurt doorgang vindt, zullen we noodge dwongen aan de Langstraat moeten beginnen. Renovatie van de Schoolstraat is een onderdeel van het Centrumplan en dat is voorhands afgekeurd. Wel wil men enige verkeersveranderingen aanbren gen, want zo helemaal gelukkig is men niet met de verkeersontwikkeling in de Schoolstraat, Henseniusplein en Paters- straat. Het ligt in de lijn der verwachtingen, dat de fietsers in de toekomst zowel van noord als zuid de Schoolstraat mogen inrijden. Maar welke veranderingen er nog meer komen, is op dit moment nog niet bekend gemaakt. Dat krijgt men te horen in de raadsvergadering van janu ari a.s. GESLAAGD Op het in Rotterdam gehouden exa men voor coupeuse-lerares slaagde mevr. Kemper uit Venray. Stationsweg 147 - Venray - Telefoon 81510 Vorige week hebben wij in ons kort verslag over de gemeentebegrotingen al geschreven dat de raad niet akkoord gaat met de lelkenjare terugkomende post van 60.000,voor het schoon maken en ledigen van de sloot rondom de vuilnisstortplaats in het Venrays Broek. Het sterk verontreinigde water dat van de vuilnisstort komt, mag niet in andere sloten geloosd worden. Men herinnert zich misschien wel de herrie die er destijds is geweest, toen de gemeente, om overstroming te voor komen, middels een pijp een verbinding maakte van deze sloot naar een andere sloot het zogenaamde oppervlakte water. Sindsdien is er een regelmatige pendeldienst van de stortplaats naar de riolering onderhouden. Het vuile water wordt per tanks afgevoerd, en dat kost de gemeenschap 60.000.per jaar. Logisch dat men daar van af wil. Er zijn al verschillende „oplossin gen" aangedragen, maar geen een bleek goed genoeg. Zo stelde men bijvoor beeld voor. het vuile water weer opnieuw over de stort uit te sproeien. Een steeds terugkerende behandeling, waardoor het water als het ware gefilterd zou worden. Een ander voorstel was, over de vuilnisstort heen enkele sloten te graven, waardoor het hemelwater direct zou worden afgevoerd en niet eerst door de vuilnisbelt behoeft te zakken. Het voorstel om via een persleiding het verontreinigde water direct op de riolering te lozen, kon niet doorgaan, omdat er in de buurt geen electriciteit is. En om die daar heen te brengen, zou nog weer de nodige duizenden guldens kosten. Wethouder Loonen; die dit laatste voorstel toch niet helemaal wilde „weg gooien", dacht aan de mogelijkheid om via een dieselmotor het vuile water in de persleiding te pompen. Maar verder als een gedachte bleek dit voorstel niet te komen. Met name de heer Reintjes (Kerkdor pen) keerde zich tegen de huidige methode van afvoer. Hij verweet het college te weinig voortvarendheid om deze zaak op te lossen. Volgens hem kan dat beetje vuilniswater gerust op de grote stroom oppervlaktewater geloosd worden. Dat zou slechts een klein percentage betekenen en beslist geen gevaar voor mens en milieu opleveren. Uiteindelijk vonden de vier frakties zich in een gezamenlijk tegenvoorstel. De gemeente mag voorshands over 10.00,— beschikken om het lozen per tank nog even voort te zetten. En 40.000,komen beschikbaar om een definitieve oplossing te zoeken Tijdens de behandeling van deze zaak, Wist wethouder Loonen te vertellen, dat in januari een voorstel aan de raad gedaan zal worden om de boerderij van Van Dijck over te nemen en de pachtovereenkomst te ontbin den. Daarmee zou dan een punt gezet kunnen worden achter de kwestie "dode koeien". De verschillende over heidsinstanties hebben in hun onderzoe ken geen verband kunnen leggen tussen de verontreinigde stortplaats en de ziekte van de koeien. Ze hebben dan ook maar besloten geen verder onderzoek in te stellen. Dat besluit was voor de PvdA een gerede aanleiding de wethouder te vragen of nu de Chemiewinkel uit Utrecht daar^en onderzoek mag instel len. In het jongste verleden is dat steeds tegengehouden om de onderzoeken van de officiële instanties niet te doorkrui sen. Het college van b. en w. kon die toestemming niet meer weigeren. Overigens was de t.v. uitzending, in het VPRO-programna van zondag avond, bepaald geen reklame voor Venray. Opnieuw werden daar de vuil nisbelt, de koeien van Van Dijck en de ziekte van de vroegere stortplaats-be heerder Jan van den Broek ten tonele gevoerd. Zowel wethouder Loonen als burgemeester Defesche hadden weinig verweer tegen de aantijgingen (terecht of onterecht) die in dat programma naar voren werden gebracht. De t.v. kijkende buitenstaanders moeten geen al te goede indruk van Venray gekregen hebben. Dat is jam mer, maar evenzeer een dringende aansporing nu eindelijk eens klare wijn te schenken. Deze week wel een zeer oude school foto, gemaakt in 1918. Het zijn kinderen uit Castenray, die destijds nog in Oirlo naar de school moesten, omdat Castenray zelf geen school had. De foto is dus 63 jaar oud, en dat betekent dat de kinderen van toen nu allemaal ouder zijn dan 70 jaar. Van die toch vrij grote groep zijn er „slechts" 7 die zijn over leden. Je zou haast zeggen dat de lucht en de grond in Castenray en Oirlo nog zo slecht niet zijn. We kunnen ons voorstellen dfat de inzender van deze foto zich veel moeite heeft moeten getroosten om alle namen te achterhalen. Hij is er in geslaagd. Slechts één naam ontbreekt. De namen van de anderen ziin: le rij van links naar rechts: Meester Peeters Nel Philipsen, Betje Friezen, Piet Rambaghs, Piet Fiesen, Drika Donders, Han Donders, Bertha Weys, Juffr. Gommans, Boxmeer. 2e rij: Nel Philipsen, Marie Kuijpers, Truus Rambaghs Paul Rambaghs Door Friesen, Sjang Donders 3e rij: Drina Derks (Blakt), Siska Philipsen, Teng Friesen, Anneke Frie sen, Paul Kuijpers Dineke Kuijpers Anneke Rambaghs, Grad Friesen, Door Dinghs. 4e rij: Meester de Ponti Leida Dinghs, Pierre Philipsen, Marie .Cre- mers, Grad v. Kuijk Helm. v. Kuijk, Thei Friesen, Teng Dinghs, Tonny Stip hout. 5e rij: Herman Dinghs Cato Phi lipsen, Triena Janssen, Lien Cremers, Net v. d. Einde, Mariet v. d. Eijnde, Sjang Derks (Blakt), Handrie Peeters, Teng Emonds. Hebt u ook een oude schoolfoto;wij willen ze graag in ons blad plaatsen. Zorg wel even voor 'n naamlijst. Er zijn geen kosten aan verbonden en U krijgt de foto onbeschadigd terug. Wil de inzendster van de grote schoolfoto uit Castenray, in Peel en Maas van 11 december, zich nog even in verbinding stellen met ons, voor het reproduceren van die foto. IN DE PETRUS-BANDEN De plechtige Kerstviering op le Kerst dag om 11.00 uur in de Grote Kerk zal traditiegetrouw opgeluisterd worden door 't Venrays Mannenkoor. In deze H. Mis welke o.m. wordt opgedragen voor de levende en over leden leden van 't koor, zal Reneé Karto dirdjo solistisch medewerking verlenen. Ook Wim Fleurkens zal de solopartij in 't prachtige Cantique de Noël zingen. Het koor staat onder leiding van dhr. G. Vogelzangs (2e dirigent). IN YSSELSTEYN Op zondag 28 december zal om 3.00 uur n.m. in de parochiekerk van Yssel- steyn het jaarlijkse kerstconcert plaats vinden van de Ysselsteynse muziek- en zangverenigingen. Medewerking wordt ook dit jaar verleend door: 1 Gemengde Zangvereniging „Vivace" o.l.v. G. Flinsenberg. 2 Kinderkoor Ysselsteyn, o.l.v. P. v. d. Kolk en P. Deters. 3 Fanfare „de Peelklank" o.l.v. A. Partouns. 4 Drumband fanfare „de Peelklank" o.l.v. H. v. d. Vleuten. Thans wordt dit kerstconcert voor de 13e keer in sucessie gehouden en duurt ongeveer een uur. Het hoogtepunt van het Kerstconcert wordt dit jaar gevormd door het gezamenlijk optreden van gemengd zangkoor met fanfare met de uitvoering van de „Halleluia" van Handel. IN CASTENRAY Het door de Fanfare „Dorpsklank" in samenwerking met de Castenrayse koren te organiseren Kerstconcert op Tweede Kerstdag gaat dit jaar niet door. Reden hiervan is het plotselinge overlijden ten gevolge van een tragisch ongeval van dhr. M. Kuijpers, dirigent van zowel het Castenrayse Dameskoor alsook het Kerkelijk Zangkoor. Dhr. Kuijpers kwam tijdens voorbe reidingen bij de opbouw van de kerstkribbe in de Castenrayse parochie kerk ten val. Hij liep daarbij zeer ernstig hersenletsel op en overleed de volgende avond in het Radboudzieken- huis te Nijmegen. IN GEYSTEREN In de sfeervolle St. Willibrorduskerk te Geysteren zal tijdens de kerstviering op 24 december a.s. om 24.00 uur de mis in D-major van Antonin Dvorak wor den uitgevoerd door het Pastoor Kem- mere Koor uit Geysteren. Nasst de ze mis zullen behalve diverse kerst liederen, zoals het minuit chuétien en Stille Nacht ook Gregoriaanse gezangen worden uitgevoerd. Voor wat de mis in D-major be- treft:Het onderhavige werk is gecom poneerd door Antonin Dvorak, die leefde van 1841 tot 1904. Met Smetana behoort hij tot de grootste Tjechische componisten. Van hem is het meest be kend de symphonie in e opus 95, bijge naamd "Uit de nieuwe wereld", ge componeerd in 1893. Van zijn koor werken is ongetwijfeld het meest be kend het "Te Deum". Dat is dan ook geen geringe verdienste van het Pastoor Kenimere Koor uit Geysteren om aan dacht te schenken aan het minder be kende repertoire van Dvorak. De mis in D is geschreven voor "groot en klein" gemengd koor, waarbij het "klein" koor ook ingevuld kan worden door so listen. In de uitvoering die in Geysteren te beluisteren valt, zullen de gedeelten voor het „kleine koor" gezongen wor den door solisten. Uitgevoerd worden: Kyrië, Gloria, Sanctus, Benedictus en Agnus Dei. Zo wel letterlijk als figuurlijk worden hoge eisen gesteld aan de tenoren, terwijl van het gehele koor een goed getraind ge hoor wordt verlangd, gezien de vele modulaties, die in het werk voorkomen. Zoals vanouds is de begeleidingen handen van Jan Gruithuyzen, terwijl de algehele leiding in handen is van Sef Adams uit Ell. IN OVERLOON Fanfare „Vriendenkring", zangver eniging „Logeko", het jongerenkoor en solisten presenteren U het jaarlijkse kerstconcert in de R.K. Kerk. Een jaarlijks terugkerend concert door drie verenigingen, dat dit jaar „anders dan anders" zal zijn. Anders omdat in het programma enkele solowerken zijn opgenomen. Ze ker anders dan vorig jaar toen Israél Zingt werd uitgevoerd, van onze dirigent Freek Schorer, waaraan velen nog zullen terugdenken. Doch ook dit jaar weer gezamenlijk werk, n.l. Hymne en Triomfmars uit de opera Aida van G. Verdi. Hiervoor vragen wij uw speciale aandacht. uw Venrays weekblad ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven, Franken, Lankveld, Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer eerste kerstdag A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 zaterdag en zondag J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corve*-, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz op eerste Kerstdag D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 op zaterdag en zondag G. VAN LOON Paterstraat 60 telefoon 81887 dienst op vrijdag, zaterdag en zondag DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: "s morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. GEZONDHEIDSCENTRUM LANDWEERT Aronskelk 76 tel. 85900 of 88273 Bereikbaar van 8-12 uur en van 13.30 - 17.30 uur Hier zijn werkzaam: huisarts, maatsch. werkster, wijkverpleegkundige, gezins- en bejaardenzorg, centrum-assistente. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar J. RUYTEN, telefoon 81383 deze weekenddienst loopt van donder dagavond 24 dec. 17.00 uur tot en met zondag 27 december. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en YVanssum dienst op vrijdag, zaterdag en zondag Zr. G. HOUWEN-MARTENS telefoon 04780-81269 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag: - W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek dienst op vrijdag, zaterdag en zondag E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray tel. 04780-83829 MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Openingstijden: maandag t/m donderdag: 10.00-19.00 uur; vrijdag: 10.00-21.00 uur. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tlggeloven-Kuijpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2 - 3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.0017.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savpnds

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3