VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN ET IS EER ARM DE REDES- ERK aktie ZON IN DE SCHOORSTEEN PEEL EN MAAS uw weekblad MUZIEK-, SHOW EN AMUSEMENTS FEESTEN IN VENRAY INDIAANSE MANIFESTATIE Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Jehovah's Getuigen precies voor de komende koude len is de nieuwe verwarming van Vredeskerk klaar gekomen. )eoude, op olie gestookte installatie de van 1964 en was danig aan ver ing toe. Om tenminste de winter '81 nog door te komen was er een atie nodig. De kosten daar- i bedroegen drie mille. Wegens de stookoliekosten, die in de achter ons liggende jaren sprongsgewijs van 7 naar 90 cent per liter stegen én omdat de oude installatie door gasvor- ming gewoon te gevaarlijk was gewor den, werd aan het begin van dit jaar door het kerkbestuur van de Vredeskerk besloten om een geheel nieuwe, op gas gestookte verwarming te installeren. ta aansluiting op de reeds vorige eek, in dit blad, aangekondigde aktie volgende. Wilt U een pakje geven neen langdurige ziekte, gehandicapte hulpbehoevende medemens, stuur ïeen briefje of bel met Mw. M. A. nPelt, den Aldenweg 16, 5802 ZHG Bray, tel. 82740. U ontvangt dan na november een adres-formulier waar- inaam, adres, en kele bijzonderheden tan, voor wie U een pakje kunt iken. Het gaat niet om dure kadoos, eh om een pakje, als het even kan met iversje of een leuk briefje. GEWONDEN BIJ BOTSINGEN - Een 51-jarige autobestuurder uit yk werd op de Maasheseweg vermoe- lijk onwel. De auto geraakte daar- or uit de juiste koers, ging naar links er de middenberm, rijstrook en fiets- dcn sloot en kwam in het bos tot stil- ■^tand. De auto werd totaal vernield en bestuurder werd naar het ziekenhuis ergebracht. - Door onbekende oorzaak botste 17-jarige bromfictster op de Raad- lisstraat tegen een geparkeerde auto kwam daarbij ten val. Zij moest met rschillende verwondingen naar het ekenhuis worden vervoerd. - De 20-jarige me. L. wilde met haar omfiets vanaf de Scheiwcg de Steegse tclweg oprijden. Zij kwam daarbij ror het natte wegdek in een slip en Per ambulance werd zij naar het ekenhuis vervoerd. DIEFSTAL SCHAPEN Uit een weiland aan de Spurkt erden ten nadele van W. twee schapen I stolen. Beide schapen waren voorzien ui hals- en oornummers. 1 - Tussen vrijdagavond 6 uur en uerdagmorgen half acht werden uit cl weiland gelegen achter de boerderij J ui G. aan de Overloonseweg. 6 Texelse ^fhapen ontvreemd. (Een bok en 5 oien). De daders hebben uit 2 weilanden een Bfltal schapen bij elkaar gedraven en er tnnelijk de 6 besten uitgehaald. Uit de »ren viel op te maken dat de schapen iet een motorvoertuig zijn vervoerd, •e waarde van de schapen bedraagt gulden. Juist omdat die diefstal Kt in enkele minuten is gebeurd, en ismoedelijk het motorvoertuig daar ingere tijd heeft gestaan, is het niet umogelijk dat er personen zijn welke e politie aanwijzingen zouden kunnen even. Die getuigen worden verzocht ch in verbinding te willen stellen met eVenrayse politie. WIL BESTUURDER ZICH MELDEN Op maandag 26 oktober, omstreeks 6.00 uur, heeft op de kruising Hense- liusplein-Schoolstraat een aanrijding •laats gevonden tussen een personen- Mto, vermoedelijk een bruine Ford, en en 12-jarige jongen met een fiets. De Btobestuurder is gestopt en heeft met Ie jongen gesproken, maar er werden •erder geen gegevens uitgewisseld. Toen Ie jongen thuis kwam bleek hij nogal »at schade aan zijn fiets te hebben. Die autobestuurder en mogelijke getuigen ►orden verzocht zich in verbinding te *illen stellen met de politie, DADERS ACHTERHAALD Zoals reeds eerder gemeld, werd de 21-jarige V. uit Venray, in de nacht van faierdag 17 op zondag 18 oktober •nde Grotestraat dusdanig toegetakeld, •lit hij in het ziekenhuis moest worden Opgenomen en aldaar enkele dagen moest worden verpleegd. Zes knapen in de leeftijd van 16 tot 19 jaar afkomstig uit Venray zijn inmiddels aangehouden ajs verdacht van openlijke geweldple- In hoeverre ieder van hen dan wel jezamenlijk aansprakelijk kan worden gesteld, zal in een nader in te stellen Dnderzoek aan het licht moeten komen. Hetzestal is in ieder geval procesverbaal aangezegd. Daarna werden zij huis waarts gezonden. Ten bate van het uniformen- en in strumentenfonds organiseert Drum- en Showband D.S.V. haar jaarlijkse my- ziek-, show- en amusementsfeesten. Op 13, 14 en 15 november zal de kartonnagefabriek Laurensse, Lange- weg 12 worden omgetoverd in een prechtig feestpaleis. Op vrijdagavond zal speciaal voor de jongeren de formatie SPRING optre den. Deze formatie die vooral het laatste jaar bijzonder in trek is, geniet een zeer grote belangstelling. Zaterdagavond speciaal voor de jeugd een groots opgezette video-disco show gebracht door MAN OF ACTION: Man of Action is niet nieuw voor deze streek, maar wel de video-dis- co shows. Ook dit belooft een zeer amusante avond te worden. Voor zondag hebben de organisato ren voor de eerste maal in Venray een oriëntatietocht voor ruiters, amazones en koetsen georganiseerd, 's Morgens tussen 10.00 en 12.00 uur starten bij de manege Vlakwater verschillende equi pes koetsen om al zoekend door de mooie streek van Venray de juiste weg naar de manege terug te vinden. Er wordt gestreden om de wissel-tro fee en nog vele andere prijzen. De pauze van deze rally zal worden gehouden op de parkeerplaats van het zwembad. Op deze plaats kan en mag iedereen gratis de paarden en koetsen komen bezichtigen. Verder zullen op deze rustplaats snert en broodjes worden verkocht, waarvan de opbrengst ten bate komt van D.S.V. 's Avonds is er in de feesthal een groot ruiter bal, waar iedereen van harte welkom is. De entree is gratis, tevens worden daar de prijzen uitgereikt die met de rally werden gewonnen. Deze avond wordt muzikaal verzorgd door de Eikenhofkapel uit Oostrum. Ruiters, amazones, ponyruiters en koetsen die aan deze oriëntatierit willen deelnemen kunnen zich telefonisch opgeven: tel. 04780 - 861%. DRANK IN BESTUURDERS In de voornacht van j.I. donderdag reed een autobestuurder in de verboden rijrichting in het centrum. Toen de be stuurder merkte dat de politie dit had gezien verhoogde hij» zijn snelheid en reed met een vaart van 110 km. over de Leunseweg, in de richting Leunen. Door die snelheid en mogelijk ook door zijn drankgebruik, kon hij de auto niet in de juiste koers houden. Hij reed eerst tegen een trottoirband en vervolgens tegen een muurtje. Daar kwam zijn auto tot stilstand. De bestuurder kon worden aangehouden. Het bleek een in woner uit Liessel te zijn. Hij moest de nodige proeven ondergaan. Omdat die bestuurder al enkele malen wegens rijden onder invloed was aangehouden, werd zijn rijbewijs ingevorderd. Later kon hij zonder auto, met een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, huiswaarts gaan. Een 27-jarige Venrayse autobe stuurder maakte zich verdacht doordat hij op de Leunseweg zijn auto tot stil stand bracht, uit zijn auto stapte en de benen nam. De politie werd nieuwsgie rig en ging de „vluchteling" achterna. Toen die probeerde over een hekje van 90 cm. te springen, volgde een snoekduik van een van de politieman nen. De bestuurder bleek onder invloed van alcohol te verkeren en moest de nodige proeven ondergaan. Met de aanzegging dat hem een rijverbod was opgelegd en dat procesverbaal zal worden opgemaakt, werd hij huiswaarts gezonden. DIEFSTALLEN Uit een geparkeerde personenauto van L. uit Venray, staande langs de Raadhuisstraat, werd een autoradio van het merk Blaupunkt ontvreemd alsmede een doos met 25 cassettes. De auto was afgesloten. Schadepost 700,--. Uit de kelderruimte van A. aan de Zuidsingel werd een radio met cassette- dek van het merk Grundig ontvreemd. Vermoedelijk is de dader met een valse sleutel binnengekomen. Een Overloonse mevrouw deed aangifte van diefstal van haar mantel vanuit een Venray's café. Dit werd gedaan door het installatie bedrijf Manders bv, terwijl Bouwmaat schappij Janssen bv de in de kerk en in de pastorie noodzakelijke bouwkundige aanpassingen voor haar rekening nam. Vóór alles moest de nieuwe verwar ming goedkoper in stoken zijn. Daarom werd er gekozen voor de methode waarbij de kerk in een korte stooktijd met een zo groot mogelijke capaciteit verwarmd wordt. Dat is heel wat goedkoper dan de oude manier waarbij een gebouw dagenlang op temperatuur werd gehouden. Dankzij een forse overcapaciteit is de Vredeskerk nu in drie uur opgewarmd. Gloednieuw is het gebruik van een economizer in de verwarmingsinstallatie in de Vredeskerk. Het betekent, dat de rookgassen hergebruiMworden, gassen, die anders zo in de schoorsteen zouden verdwijnen. Omdat het hier een verwarmingsin stallatie voor een kerk betreft is er alle aandacht aan de geluidsdemping be steed. Alle metalen kanalen zijn inwen dig akoestisch geïsoleerd. De nieuwe installatie verplaatst niet minder dan 17.000 m' lucht per uur. De hoofdstroom slaat van het priesterkoor diagonaalsgewijs door de kerk naar de achteruitgang. Afzuiging vindt plaats bij het rooster van het retourkanaal, dat zich bij de zij-ingang bevindt. Met alle bijkomende werkzaamheden mee heeft men de periode mei tot september nodig gehad om de meer dan manshoge en volautomatische Mark-in stallatie voor luchtverwarming bedrijfs klaar te krijgen. Daarmee is veel geld gemoeid. In totaal zo'n 47.000,— dat de Vredeskerk niet heeft. Daarom start er nog deze week in de parochie van de Vredeskerk een aktie om dat geld zo gauw mogelijk bij elkaar te krijgen. Vanzelfsprekend is ook Uw bijdrage welkom. Het bisdom gaf al een subsidie, maar het overgrote deel van de kosten zullen we toch zelf moeten opbrengen. Vanaf vrijdag 6 november a.s. zal in Bierhuus Aid Rooy, gelegen aan de Hoenderstraat 2a te Venray, een in diaans manifest worden gehouden. Hieraan zal worden deelgenomen door de kunstenaars Ben Lucero en Joachim. Ben Lucero is een Kiowa-tahuamata in diaan, die afkomstig is van California. USA. Hij exposeerde zijn werken onlangs nog in de resto Quick In te Venray. Zijn tekeningen, schilderijen, die allen de indiaanse cultuur versym- boliseren, zullen, gedurende de mani festatie, geëxposeerd worden. Evenals die van Joachim, een in Venray wonend en werkend, kunstenaar, die zich ten doel gesteld heeft zijn penseel door in diaanse motieven te laten leiden. Tevens zal de stichting Nanai, (Ne- derlande Aktiegroep Noord Ameri kaanse Indianen), haar medewerking aan deze manifestatie verlenen. Mede door deze medeweking zal gedurende de hele maand informatie, in de vorm van posters, boekjes e.d., aan belangstel lenden kunnen worden aangeboden. Op 11 en 12 november van 13.00 tot 15.30 uur, zullen indiaanse juwelen ge toond en te koop worden aangeboden. Deze sieraden zijn allen met de hand vervaardigd en komen regelrecht van de makers: Navaho, Honi en Zuni zilver smeden. Op 6 november vanaf 14.00 uur en op 11 en 12 november vanaf 13.00 uur zal een dia-serie met geluid, over het indiaanse leven van nu getoond worden. Het geheel zal omlijst worden met documentatiemateriaal, zoals foto's, van de bezetting van Alcatraz en Woundad Knee. Het organisatiecomité hoopt op een grote belangstelling en wij denken, gezien het aangeboden programma, dat zij mogen hopen in hun verwachtingen te zulln slagen. VAN 7 TOT EN MET 14 NOVEMBER A.s. zaterdag 7 november is er weer een jongerenviering. Aanvang 19.00 uur. Je kent ondertussen de plaats van de viering: onder de sacristie van de Grote Kerk. We gaan verder met ons onderwerp: „De tien geboden" en dit keer is het derde gebod aan de orde. Het thema van deze viering is dan ook: „IN GODS NAAM" Voorganger is Pater Meijer. Welkom in de Jongerenviering en tot ziens. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Johan Moorrees en overl. fam. Constant Pijls Jan Schwachöfer en opa Dijkmans Martinus Direks. Zondag: Tweeiidertigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Theodora Flinsenberg-v. d. Boogaard; 9.30 gre goriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Herman Ebberink Frans van Opbergen Maria van Dijck-Duy- kers; 11.00 nederlandse hoogmis, int. ouders van Vegchel-Muysers Petrus Camps en Anna v. d. Pas Sraar Spee Har Pouwels, Gretha Kassing en zoon Gerard. Maandag: Kerkwijding van de basi liek van Sint Jan van Lateranen. 9.00 oude stichtingen Judit Bloemen-Ver- haegen (vwg. de bejaardenvereniging'Tb; 19.00 Josephina Franssen-Rutten ouders Custers-Oudenhoven en overl. kinderen. Dinsdag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 9.00 bijzondere intentie (G.); 19.00 Teng Verhaegen Toon Lemmens en overl. fam. Woensdag: H. Martinus van Tours, bisschop. 9.00 Anna van Osch-Drabbels Mathias Goumans en Maria Hen- drickx; 19.00 Gertruda van Meijel- Truyen Huub van Rijt Peter Muijsers. Donderdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 9.00 bijzondere intentie Toon Thijssen, echtgenote en overl. kinderen. Vrijdag: 9.00 ouders Creemers-Ver- stegen OVerl. fam. de Vilder-Rutte; 15.00 (kapel St. Jozefklooster) leesmis bij het afscheid van de heer A. Bollen als leraar L.T.S.; 19.00 overl. ouders van Kessel-Versleijen en zoon Jan Sjang Arts. Zaterdag: 9.00 overl. ouders Neete- son-Custers; 19.00 Maria Stiphout- Claessens (v. d. kinderen) Karei Jeuken en zoon Wim Marinus Kelders en dochter Els /Hein en Judit Bloemen- Verhaegen. Medelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: Mariëtte van Aarssen en Atrid v. Keeken. Huwelijksafkondiging: Henny Wik- kers en Twan Janssen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Karin Bloemen en Liset Jacobs, lezer: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Erik Wekking en Leon Stoffels, lezer: R. Janssen; 9.30 Mare Linskens en Pieter Hermus; 11.00 Berti Bouten en Manon Vullings, lezer: W. Bistervels. Misdienaars: Maandag en dinsdag; 19.00 Peggy Janssen en Petra Linders. Woensdag en vrijdag: 19.00 Adriëtte Hoppenbrouwers en Anja Sijbers. Zaterdag 9 nov.: 18.30 avondmis. Misdienaars: Harm v. d. Bosch en Gertjan Wismans. Zondag 10 nov.: 9.30 gezongen eucharistieviering. Door de week elke avond om half zeven een H. Mis, behalve woensdag avond. Zondag 8 november: Willibrordzon- dag. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door Cres cendo; 18.00 avondmis. De méér-opbrengst van de kollekte in dit weekend is voor het werk van het Willibrordapostolaat. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Poels van DFooren /Louis Linders Huber- tus Clevers. Zondag: 7.30 Anna Maas-Peters en overl. fam.; 9.00 overl. fam. Veldhui zen; 10.15 Teng Hendrix overl. ouders Linders-van den Woldenberg Jan van Daal; 11.45 overl. fam. Ambrosius; 18.00 overl. fam. Wijnhoven voor de parochie. Maandag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 Jan Tillemans fam. Janssen-Reinders en fam. Vermeulen- Dijkmans. Dinsdag: 8.00 Constantia Snijders overl. ouders Raemakers-Pouwels; OVERL: FAM. Janssen-Cup overl. ouders Lucassen-Billion. Woensdag: 8.00 Jos Linders; 19.00 Antoon Luypers overl. fam. Janssen- Kelders. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Gertruda Jenneskens-Deenen Pater Hein Nuy- ens. Vrijdag: 8.00 Jozef Linders en overl. familie; 19.00 gezinsmis, Michelina Cleven-Maassen Anna Philipsen- Kleuskens. Zaterdag: 8.00 levende en overl. familie (J). Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Geert Claes en Willy v. d. Bekerom. Zaterdag: 9.00 Peter en Martijn Smelt; 10.15 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen; 11.45 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers; 18.00 Arnoud Verhaeg en Eric Arts. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Ronnie Windrath: 19.00 André Basten. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Tonnie Vermeulen. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zondag 8 nov. Gezoqgen euch. viering om 10,00 uur. Met muzikale medewerking van het Pauluskoor uit Boxmeer o.I.v. Theo In 't Panhuis. Kindercrèche wordt verzorgd door Trudy Vullings en Iris Kroon. Misinten- tie: Johanna Verhelst Hans van Dierendonck uit dankbaarheid. Woensdag II nov.: Euch, viering om 19.00 uur. Misintentie: overl. hr. Chr. van der Putten. Zaterdag 7 nov. Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misin tentie: Fam. Lemmen Gerard de Bruin /Joh. Camps. Tweeëndertigste zondag door het jaar. Willibrordzondag. Zaterdag: 19.00 avondmis voor verl. familie Noy-van de Aa voor overl. Piet Potten voor overl. Antoon van den Heuvel voor overl. Frans Sijbers en zonen. Samen zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. familie Huijbers-Poels-Jansen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Franssen-van Gerven en Grada Huijbers; 10.00 hoog mis voor overl. Rombout Appels voor overl. familie van Ham-Botden voor overl. ouders Sjef Jacobs en Hendrika Daniëls. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Jan van Haren en Mensi Zegers; 18.30 avondmis als jaargetijde voor overl. ouders Vullings-Martens. Maandag: Kerkwijding van de Basi liek van St. Jan van Lateranen. 8.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass: 19.00 avondmis voor overl. ouders van den Heuvel-Barents en kinderen. Dinsdag: H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 19.00 avondmis voor overl. familie Kessels- Dommeck voor overl. Agatha Theuvenet- Rosbak. Woensdag: H. Martinus van Tours, bisschop. 8.00 leesmis voor overl. Piet Vermeltfoort; 19.00 avondmis voor overl. familie Bouten-van Megen en Huberta van megen als jaargetijde voor overl. Toon Pelzer. Donderdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 8.09 leesmis voor overl. familie Hermsen-Barents; 14.30 plech tige huwelijksinezegening en eucharis tieviering voor het bruidspaar Keizers- Kessels in de Veltumsw kapel; 19-00 avondmis voor overl. Wim Jeuken, dochter Jo en overl. familie. Vrijdag: 8.00 leesmis tot bijzondere intentie (M.); 9.00 leesmis voor levende en overleden leden van de vrijwillige brandweer St. Oda in de Veltumse kapel; 15.00 plechtige huwelijksinzege ning en eucharistieviering voor het bruidspaar Janssen-Wikkers in de Veltumse kapel; 19.00 avondmis voor overl. ouders Jeuken-Stiphout. Zaterdag: 8.00 leesmis voor genezing van zieke kinderen, een zieke moeder en andere zieken; 9.30 gezongen mis in de kapel van Veltum bij gelegenheid van de viering van het St. Ceciliafeest van het kerkelijk zangkoor van de Vredeskerk (voor iedereen toegankelijk); 19.00 avondmis voor overl. Leo Cox en Jo van Geenen voor overl. ouders Stip- hout-Jacobs en zoon Leo en schoon zoon Jan Jacobs en Adrianus Kuunders en zo(^ Frans. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.30 uur kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster mej. Mientje Kusters. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Beerkens en M. Janssen; 9.00 B. verstegen, F. Vercau- leren; 10.00 A. Millen, Th. Urselman, S. Fijneman; 11.30 J. Dommeck, S. Rongen; 18.30 G. Krijnen, M. Fijne man. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 R. Broens, P. Bodden; 19.00 S. Achten, R. Oomens. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 W. Aben, M. v. Ampting; 19.00 U. van Weert, O. Geurts. Zaterdag: 19.00 Herman Hoex Uit Dankbaarheid Jan Haegens Thei Camps (v.w. de buurt). Zondag: 8.30 Hubertus Moorrees en Hendrina Kusters; 10.00 jaardienst Piet Rutten gest. jaardienst Leonard Maas jaardienst familie Camps-Verhoeven (Gemengd Koor). Maandag: 9.00 overl. familie Thie- len-Steeghs. Dinsdag: 9.00 Mathijs Janssen en Regina Cox. Woensdag: 9.00 overl. familie Hen- drickx-Jenniskens. Donderdag: 9.00 gest. jaardienst familie van Rens-Litjens. Vrijdag: 9.00 gest. jaardienst Piet Camps en Johanna Goossens; 14.30 voor het bruidspaar Voesten-Daniëls (Dameskoor); 15.30 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Janssen-Hae- gens (Dameskoor). Zaterdag: 19.00 Dorotheus Derkx voor de overledenen van Boshuizen Thei Camps. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers, Jan Rutten, Sjackie \Vilm- sen. Zondag: 8.30 Harm van Huet, Cle mens Weijs, Paul Beerkens, Bram Lins kens; 10.00 Sander Martens, Wilbert Kusters. Bas Kiinen. Coen Litjens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), overl. familie Bartels-Muijzers Sef Claessens en zoon Simon overl. familie Hellegers-Marcellis. Zondag: 8.30 H. Mis weldoeners der kerk; 10.00 Hoogmis, overl. ouders Bernards /Frans Verstappen en Sjaak Bartels (kaartclub). Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis intentie (M.). Donderdag: 8.00 H. Mis Pastoor Reijnen. Vrijdag: 14.00 pl. gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig Huwe lijksfeest echtpaar Nelissen-Verheyen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (kinder koor), overl. familie Vogelzangs-Jeu- rissen Wilhelmina Nabben-Cox Peter van Rhee. Tevens opening van het feest van de H. Machutus met octaaf. Misdienaars: Marcel Duykers en Urban Vollebergh; Pepijn Houwen en René Linders; Eddy Philipsen én Mar cel Classens. Zaterdag: 14.30 gezongen Huwelijks mis voor het bruidspaar Margot Albert en Geert Vullings; 19.00 Lei Heidens. Zondag: 8.00 Peter Johannes Strij- bos, Johanna Baltussen en Gerardus Baltussen; 10.00 jrd. voor Jacobus Wismans en Petronella Cleven. Dinsdag: 19.00 voor de overleden familie Gellings-Verhoeven. Woensdag: 8.00 Willem van der Ster ren (van kollekte). Tevens intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overleden familie van Kuyck-Verrijdt. Vrijdag: 8.00 Josephina Seykens-Col- lin. Zaterdag: 19.00 Leida Duykers-Vul- lings (Besteld door de buurt). Tevens jrd. voor Antoon Roelofs. Zondag 8 november a.s. om tien uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert. Predikant is Ds. J. Heine met mede werking van Ds. M. A. van Rhijn uit Bergen N.H. Koliekten voor Kerk en diakonie. Na de dienst gezamenlijk koffiedrin ken. Tweeëndertigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Ism. v. overl. fam. Jacobs-v. d. Berg lsm. v. Helm Claessens en Nelly Claessens-Derikx. Zondag: 8.00 lsm. v. overl. fam. Custers-Linders maandd. v. Mathijs Litjens en echtg. lsm. v. Jan Tax; 10.00 hgm. als jrd. v. Ant. Loonen en Frederica Loonen-de Ponti hgm. v. overl. fam. Hoedemaekers-Wilmsen hgm. v. levende en overl. leden van fanfare St. Catharina; 11.15 maandd. v. Jacomina de Mulder-Hendrix lsm. v. Harry Heesen lsm. v. overl. ouders Litjens-Keijsers en dochter Mia. Maandag: 7.30 v. overl. fam. Loo- nen-Wismans lsm. v. Sef Linders en overl. fam. Dinsdag: 19.00 lsm. tot zekere intentie en overl. fam. Heldens-v. d. Sterren Ism. v. Sjang Heesen (v.w. buurt) weekd. v. Maria Loonen- Scheffers. Woensdag: 7.30 lsm. v. fam. Loo- nen-van Rens lsm. v. Jacoba Vogelsangs-Botden vanw. fam. Vul- lings-Smits; 19.00 lsm. v. Arnold Pijpers, echtg. en zoon Harry lsm. v. Leo Loonen en echtg. Donderdag: 7.30 maandd. v. Past. de Bot gest. jrd. v. Gerard Marcellis. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Jozef eh Gerrit Claessens maandd. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. levende en overl. leden van Toneelver. Comedia lsm. v. Gerard Wilmsen en dochter Lies. Misdienaar: 19.00 André Peeters. Akolieten: za 19.00 André peeters en t)laf Terpstra; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 W. Emonts, W. Heidens, Luc Peeters; 11.15 M. enT. Heesen. Gedoopt:Swinkels, Jules. Huwelijksafk.: Jacq. Heidens en Gerry Bovée (Veulen). Mededeling: Op de deur (zowel aan de binnen- als buitenkant) van de ingang tot de oude kerk heeft het kerk bestuur plaatjes laten plaatsen met het verzoek de deur te sluiten. Dit is gedaan om zo weinig mogelijk warmte verloren te laten gaan. Mogen wij U vragen hier de hand aan te houden bij het binnen komen en verlaten van de kerk. Dank U bij voorbaat voor Uw medewerking!! Zaterdag: 19.00 1. H. Mis v. Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets. 2. H. Mis v. Lambertus Janssen en Elisabeth Janssen-Drabbels. 3. Maandd. v. Hen- drikus Stiphout en Catharina Jeuken. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. Philipsen-Cremers; 10.00 mnd. voor Jan Hendrix; 11.30 1. gest, jgt. v. Simon Lemmens. 2. jgt. voor Louis Custers. Maandag: 19.00 1. H. Mis v. Antoon Verheijen. 2. weekd. v. Thei Sanders. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. Jacob Arts en overl. ouders; 14.00 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het 25-jarig huwe lijk van Jeu Versteegen en Dien Linders en voor overl. kinderen Linders. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Marti nus Bos v. d. Heuvel, voor Martien en Leo Bos. Donderdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. van Dijck-Driessen. Vrijdag: 19.00 H. Mis v. overl. ouders Jeurissen-Janssen. Zaterdag: 19.00 1H. Mis voor overl. fam. Horrevoets-Havermans. 2. mnd. voor Raymond van Asten. 3. mnd. v. Margriet v. d. Berg-Spreeuwenberg. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Patrick Marcellis en Peter Michels. Zondag: 8.30 Rob Strijbos en Tom Lemmens; 10.00 Joan Lutters en Noël Michels; 11.30 Roel Emonts en Bart Marcellis. Weekdagen: Karei Dekkers en Pa trick Vergeldt. Vrij: Mare Sijbers en Jos Bovee. Zaterdag 7 nov. Feest van St. Willi- brordus, verkondiger van het Geloof, ook in onze streek. Eerste zaterdag van de maand: Priesterzaterdag. 7 uur voor Peter Mathijs Gielen en overleden kin deren. Zonaag 8 nov.: 32e zondag van het jaar. 10.00 voor fam. Joh. van Osch-Janssen; 11.30 voor Frans Altink; 2.30 Doopje (Zegers). Maandag: feest van de Kerkwijding van St. Jan van Lateranen in Rome. 8.30 jgt. Z.E.H. Henricus Bloemen. Dinsdag: feest van St. Leo de Grote, Paus. 8.30 jgt. Frans Michels. Woensdag: feest van de H. Martinus van Tours; schoolmis. 8.30 jgt. Petro nella v. d. Hoogenhof. Donderdag: feest van de H. Josafat, Bisschop en Martelaar. 8.30 voor fam. Gielen-Arts en overledenen. Vrijdag: feest van H. Stanislaus Kos- ta. 8.30 voor Johan van Keysteren. Zaterdag 14 nov. 7 uur voor Willem Gellings. Misdienaars: Zondag: 10.00, woensdag en zaterdag Petri van Hoof en Chantal Wilms; 11.30 Henri Jacobs en Patrick van Helden. Kollektanten: zaterdag 7 uur Ewals; zondag 10.00 J. Verhaag; 11.30 J. v. Hoof. Kerk schoonmaken: 12 nov. Mevr. Verstegen, Haag; Me,vr. Hegger, Haag. Zaterdag: 19.00 t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Zondag: 10 uur voor Henk Nabuurs namens zijn vrienden. Maandag: 8 aur voor overl. fairt. Poels-Duykers. Dinsdag: 8 uur voor overl. ouders Muijsers-v. d. Sterren. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. Philipsen. Donderdag: 8 uur tot int. van fam. Arts-Lucassen. Zaterdag: 19 uur welslagen van operatie. Willibrordzondag, 8 nov. '81. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Ewals-Fleuren; 10.00 Hoogmis, gesticht hezongen jaar getijde voor Martinus Janssen en Petro nella Doumen. Akolieten: Tonny Ja- kobs en Jan van Dijck. Misdienaars van de week: Willy van Well en Harold Linders. Kerkdeurkollekte voor het werk van de zoekumene. Maandag: Kerkwijding van de Basi liek van Sint Jan van Lateranen. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels- Michels. Dinsdag; H. Leo de Grote, paus en kerkleraar. 8 uur H. Mis t.b.i. Woensdag: H. Martinus, bisschop. 8 uur H. Mis voor Lien Peeters-Janssen. Donderdag: H. Josaphat, bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.z.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Nellie Claessens-Derikx. Zondag 8 nov. 32e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Wilhelmina de Lauq-Verheyen. Zondag: 9.45 Hgm. overl. fam. Tim- mermans-Roosen-Aarts; 11.15 Hgm. voor zal. Marlie Weys (vrienden). Maandag: 8 uur lsm. zal. Sjang Hee sen. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie fam. Fleurkens. Woensdag: 8 uur Ism. overl. fam. Wilms-Heesen v. Lin. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie fam. van Kempen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Sef Linders en overl. ouders; 1.30 pl. Hgm. en in- zegenng huwelijk Gerrie Bovee en Sjaak Heidens; 2.30 pl. Hgm. en inzegening huwelijk Thea Thissen en Jaap Verwiel. Zaterdagavond om 7 uur Hgm/voor overl. fam. van Rijswijck-Wijnhoven. Akolieten 8 nov.: van Dongen, T. Leyssen, J. Reintjes. Misdienaars: R. Spreeuwenberg en R. Wilms. Zaterdag 7 nov. 19.00 Avondmis voor vader Kersten-Geurts, John van Veghel, fam. Weerdenburg, Henrica Bastiaans-Huygen en Victor Bastiaans. Willibrordzondag. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor de levende en overl. leden van de Onderlinge Veeverzekering, voor een ernstige zieke, uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw fam. de Groot-van Well. 10.00 Hoogmis voor Jan Logtens en overl. ouders, Pierre Koopmans, Jacq. van Dijck, fam. Thijssen-Geurts, Ge rardus Gooren, Josephina en Henricus Janssen en voor de levende en overl. leden van de Onderlinge Veeverzeke ring. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor alle overledenen. Dinsdag: 8.45 voor fam. Alink, fam. Tacke, fam. Marijnissen en Weerden burg. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor E. G. v. Lieshout en fam. Weerdenburg. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid voor verschillende families. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor alle pelgrims uit Stein en Obbicht. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bijbeltoespraak met als thema: „Is het voor God de tijd de wereld te regeren", in de Koninkrijks zaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Henri Dunantstraat 11, Venray. Tijd: zondag 8 november om 10.00 uur v.m. Geen kollekte, geen plaatsengeld. NOTICIAS CULTURALES Hay aqui algunos puntos del progra- ma del Centro: el sabado el dia 7, a las noche, kina en el Centro; el viernes el dia 13 a las siete de la tarde: reunión para todos los interessados en el Proyecto para minorias del Gobiemo holandés; el domingo el dia 15, a las cuatro y media de la tarde: reunión general: trataremos la Fiesta de Navi- dad y Ia posible participación de los niflos con villancicos o decfamación en la Misa navidefla; el plan para el aflo nuevo; financias etc. Os esperamos a todos nuestros compatriotas y a sus amigos. Saludos y hasta la vista. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo NO habrd Misa en nuestra capilla. Es la fiesta de San Wilibrordo, el Patrono de Holanda y también de la paroquia de Geysteren; alli se celebrara, en aire libre, cerca de la capilla de San Wilibrordo en el bosque, Misa solemne con asistencia en unifor- mes del Gilde. La familia de D. Erminio y de Da Barbara van de Pol les agradece a todos Vds. su numerosa asistencia en el entierro de su Suegro y Papa y en la Misa del domingo pasado. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13