JUDO BILJARTEN JUmPER5 SCHAKEN VC Phoenix'75 w LltXbVMi Invaliden Sportclub enray Omstreken B.S.F. SH0T0KAN BOWLING BOND VENRAY M.C.C. VENRAY PEEL EN MAAS V.C.ROOY OUD PAPIER Afdeling Zwemmen Voor de tweede maal dit seizoen was zwemclub weer te gast op een zwem- lernooi, en wel het Jeroen Bosch femfeest van „De Watervrienden" uit Hertogenbosch. Samen met 21 andere deelnemende renigingen uit het gehele land zetten dertien Venrayse sporters weer hun este beentje voor. Het was voor ons allen een bijzonder Klaagde sportdag, waarbij 'n woordje m dank aan de organiserende vereni ng beslist niet misplaatst is. P.S. A.s. zaterdag 31 oktober zijn we gast bij BISO Breda, waar we ituurlijk weer ons uiterste best zullen Zondag 25 okt. was judover. Venray n«l een 28-tal leden te gast op het grote nationale toernooi te Den Dungen bij Den Bosch. In het begin was het wat rommelig en onoverzichtelijk, maar naarmate de dag jo het toumooi vorderden ging het wat beteren kwam er wat meer lijn in. Desondanks waren er diverse judo ka's die (inmiddels al poulewinnaar wa ren) nog lang moesten wachten voor de finalewedstrijden werden gespeeld. Toch we'rd dit door onze judoka's foeJ erwerkt en ze lieten zich door niets uit hun concentratie halen. Hun inzet en vechtlust werd uiteindelijk dan ook beloond met ere-metaal. Eerste prijzen werden bevochten door: Quinta Vennekens, Pascal v. Weert, Hassan Bebek, Miranda Siebers, Ingrid Janssen. tweede prijzen werden behaald door: Bram Reynders, Luuk Reynders, Ri chard Jacobs, Angelie Kruisen, Gert Jan Wismans, Johnny Claus, Jurgen Berg kamp. Een derde prijs werd gewonnen door: Etiênne Voesten. Grote pechvogel die dag was Arno Haegens die ongelukkig terecht kwam en met een lichte hersenschudding de strijd moest staken. Arno sterkte en spoedig herstel en voor de prijswinnaars een van harte proficiat! Tevens waren ér die dag een drietal van onze leden vertegenwoordigd op de iistrictskampioenschappen in Voeren- dul. Alle drie waren ze in vorm en speel den zich in de prijzen. Ronnie Mulder rd le en kampioen van Limburg in de tlasse t/m 58 kg. Twan van Bussel werd ondanks zijn dessure 2e en reserve-kamipocn in de klasse t/m 70 kg. Ook Mark Gritner werd 2e en nservekampioen in de klasse t/m 49 Dit geeft hun alle drie recht op uit zending naar de Ned. kampioenschap pen op 7 november in Breda. Proficiat jongens en succes in Breda. De Karate-club o.l.v. Sensei Chr. Us- many behaalde op 18 oktober j.l. een voortreffelijke eerste plaats. Na enkele overwinningen werd er gestreden voor de eerste en de tweede plaats, tegen karate-school uit Gcleen. Door een volledige techniek-beheersing van onz« zijde kwamen wij als eerste uit de bus. De beste partij kwam op naam van F. Huwaë, met veel waardering van het lubliek. Team bestond uit: Sensei Chr. Jsmany, R. Huwaë, A. Saamena. (niet op de foto H. van Houdt en J. Bom uit Helmond). Gerrit Janssen zal een geduchte concurrent van vorig jaar in de veldritten dit jaar moeten missen. Jo Martens uit Deurne heeft namelijk besloten om dit seizoen bij de KNWU te gaan crossen. We wensen hem daar tus sen de „grote jongens" veel succes. De eerste veldrit bij de N.W.B. zit erop. In Echt begonnen de „ploete raars" met hun seizoen. Door de nat tigheid was het parkoers zwaar gewor den en er waren voor velen grote mate riaalproblemen, want de troep bleef overal tussen zitten, zodat de mecha niek het soms af liet weten. In de groep met junioren, gentlemen en veteranen deed Piet Willemssen het geweldig. Hij werd tweede. Jos Loonen reed naar een achtste plaats. Drees Wil lemssen, Coert Willemssen en Frans Verbeek zwoegden ook mee, maar kwamen niet in de prijzen. In de groep amateurs en senioren, waren veel ogen gericht op de verrich tingen van Gerrit Janssen. Deze kreeg echter pech en staakte de strijd. Peter Volleberg, die in de „wei" goed uit de voeten kan finishte als zevende. Gerard Keijsers die zijn krachten al in België had beproefd eindigde als negende. Piet Engbersen gaat het ook in de winter in de veldritten proberen. Wanneer hij geen lekke band had gehad, was hij nog „korter" gefinisht, dan de veertiende plaats. Zondag gaan de veldrijders naar Nederweert. De tourrijders kunnen thuis blijven zitten zondagsmorgens, want het regent steeds. Zondag gaan we weer eens kijken of het om 9.00 uur droog is. Dan rijden we 47 km. Uitslagen 7e wedstrijdronde: Maandagavond: Den Alden HoedThe Eagles 0-4 Old Timers—Close Encounters 1-3 SVCB—The Lady Strikers 3-1 All 10Pinfall Wizzard 1-3 Fall DownHurricanes 3-1 Dinsdagavond: Sigmas—Spares 4-0 The Strikers—The Real Strikers 3-1 Snoopy'sDePisers 3-1 Returns—Club Up 52 3-1 SjopinsThe Hustlers 4-0 Red Arrows vrij Bowlen ook een sport voor jonge mensen Bowlen, een van de snelst groeiende binnensporten van de wereld, is 'n sport die je het best op een jeugdige leeftijd kunt aanleren (bij de beste bowlers van Nederland en Europa ligt de toptijd voor en rond de 25-30-jarige leeftijd. Daarna gaan de prestaties niet veel meer omhoog. Als ook jij bij de al 20.000 Nederlandse clubbowlers wilt horen, kom dan eens kijken naar de jeugdtra- ningen op zondag tussen 1 en 3 uur in Bowling Bistro Venray, Mgr. Hanssen- straat Oostrum. Misschien kun je dan al meteen een balletje meegooien. Jack en Ton Maessen winnen zijspancross in Lierop Nadat eerder Jack en Ton Maessen hun H-nummer bij de kampioenswed strijden van de KNMV en NMB wisten te halen, ziet het er na de wedstrijd te Lierop gunstig uit in de strijd om de NMC-cup, welke ze het vorig jaar ook al wisten te winnen. In de le manche, na n goede start, kwamen ze enkele ronden aan het wiel van het leidende duo v. d. Leest-v. d. Leest, die in de 3e ronde echter met pech uitvielen. Zodoende lag de weg voor Ton en Jack open voor de over- winnong die met 'n grote vpprsprong werd behaald. Na het vallen van het starthek voor de 2e manche werden Jack en Ton ingesloten en mochten ze in de achterhoede van het rijdersveld begin nen. Door hun grote klasse wisten ze in de slotfase van de wedstrijd toch weer aan het wiel van het leidende duo v. d. Leest-v. d. Leest te komen. Met nog I ronde te rijden wisten ze die klip te om zeilen en alsnog de 2e manche te winnen, alsmede de overwinning mee naar huis te nemen. Bij de promotie/degradatiewedstrij den in de 250 cc klasse stond Henk Maessen aan de start, die dit jaar wil proberen bij de NMB-KNMV wedstrij den om het Nederlands kampioenschap mee te doen. Hij moet dan in deze wed strijden echter wel bij de eerste drie ein digen. Na als laatste te zijn gestart in de le manche ging Henk met reuzenschreden door het veld en bezette na een paar ronden al een keurige 14e plaats. Maar doordat Henk wat al te onstuimig reed kwam hij diverse malen in aanraking met moeder aarde. Bij de eindafreke ning zat er niet meer dan een 10e plaats in. In de tweede manche kwam Henk wel goed uit de startblokken en begon zijn race op een 4e plaats. Henk klom steeds dichter naar de koploper toe, welke hij met nog een ronde te rijden zelfs wist te passeren en daarmee de 2e manche op zijn naam schreef. In het dagklassement betekende dit een 3e plaats voor hem. Programma zondag 1 november: Circuit Bladel: 250 cc Junioren en 250 cc promotie; Zijspan junioren. Circuit Lieshout: 125 cc Senioren, 10e kampioenswedstrijd. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend KNBB Distrikt Oost Brabant H. Hendriks en L. Siebers, beiden van B.V. De Ketsers, hebben zich ge plaatst voor de eindstrijd van bovenge noemd distrikt. De 6 stekste spelers uit de voorronde gaan op 29. 30 en 31 okt. strijden om het Districtskampioen schap alsmede plaatsing voor de gewestelijke finale. Deze wedstrijden zullen gespeeld worden in café „Biljart- lust", Cuykseweg 29, Haps. De deelnemers zijn: A. Rooyendijk, St. Róchus, Boxmeer H. Hendriks, de Ketsers, Venray G. Theunissen, HGM, Mill J. v. Gennip, BIOS, Overloon L. Siebers, de Ketsers, Venray G. Roelofs, 't Klosje, Cuyk B.V. DAH heeft onlangs de voor wedstrijd 3e klas libre georganiseerd. Door de diverse afmeldingen bleven er 3 deelnemers over. H. Lindemann mag dankzij onderlinge trainingen terugzien op een formidabel toernooi, wat blijkt uit de onderstaande eindstand. m.p. alg. moy. 1 H. Lindemann de Ketsers 9 2.59 promotie naar de 2e klasse 2 J. Kluitmans, 't Zwaantje 6 2.15 3 H. Robben, DAH 3 2.04 G. Vermeulen en C. Koenen hadden zich afgemeld. P. Volleberg van B.V. De Ketsers is uitgenodigd aan de nationale voorronde overgangsklasse deel te nemen. De moyennegrens van deze klasse is van 20,00 t/m 34,99 en een partijlengte van 350 car. Het toernooi wordt gehouden in het lokaal van B.V. „de Vossener", Vosse- nerlaan 74, Blerick op zaterdag 31 okt. en zondag 1 nov. De eerste partijen beginnen zaterdag om 12.00 uur. De deelnemers: 1 G. van Asten, VOP, Venray 2 G. Daniëls, KOT, Tegelen 3 H. v. d. Laar, VOP, Venray 4 J. Lemmens, Haeren, Haeren 5 P. Volleberg, De Ketsers, Venray 6 C. Weemen, VOP, Venray V.B.B. Uitslagen: A klas: Leunen 1—OBK 1 7-2 VOP 2—VOP 1 uitgesteld SNA1OGO 1 7-2 B. v. Daal 14brt. gem. 8.14. B klas: Burggraaf 1HGL 1 Anker 1SN A 2 DOS 1Pelgrimshuis 1 BIOS 1—OGO 2 VOP 3—DAH 1 OPM 1—BCY2 F. Thijssen 14 brt. gem. 3.93; W. Jacobs 15 brt. gem. 4.20. C klas: Anker 2—HGL 2 DAH 2Leunen 3 OPM 2—Steeg 1 Leunen 2OGO 3 VOP 4—OGO 4 SNA 3—OBK 3 J. v. Sinten 13 brt. gem. 3.076 H. Daniëls 13 brt. gem. 3.076 A. Barends 14 brt. gem. 2.857 Dklas: DAH 3—DVB 2 DVB 1HGL 4 Pelgrimshuis 2BIOS 3 VOP 5—OGO 5 DAH 4—HGL 3 Anker 4—BIOS 2 2-7 7-2 2-7 2-7 2-7 2-7 4-5 7-2 2-7 2-7 4-5 7-2 7-2 5-4 9-0 2-7 4-5 3-6 uw Venrays weekblad K.N.B.B. ,.U»TÏ' Jeugd: VOP a-KOT Reuver 5-2 René (1.80) verloor zijn partij, maar door overwinnigen van Eric (3.27) en Geert (1.05) bleven ze toch aan de goede kant van de score. Persoonlijke kampioenschappen: Door M. Lenssen en N. Dericks werd deelgenomen aan de voorwedstrijden 4e klas libre van het district Venlo e.o. Martien behaalde 8 matchpunten en een gemiddelde van 1.55. Nellie kwam tot 10 matchpunten en een gemiddelde van 1.71 wat promotie naar de 3e klas betekent. Nationale voorwedstrijden driebanden le klas: Aan deze wedstrijden werd van onze vereniging deelgenomen door W. Reu- len en R. Weemen. Wiel behaalde 6 punten en een gemiddelde van 0.496 met een hoogste serie van 6. Rini kwam ook tot 6 matchpunten, een gemiddelde van 0.688 en een hhogste serie van 7. Nationale wedstrijden overgangsklas: Het komende weekend wordt in café de Vossener te Blerick de nationale voorwedstrijden overgangsklas (20.00 t/m 34.99) gespeeld. Van onze vereni ging nemen hieraan deel G. v. Asten, H. v. d. Laar en R. Weemen. v basket ball dub Kara; Programma 31-10 en 1-11: Zaterdag Thuis: 19.00 Heren 2—Deurne Pioneers tafel: Henriëtte Frederiks en Linda Roth. Scheidsrechter: B. Pleit. 19.00 Jongens kadettenDeurne tafel: G. Bertrands en Ellen Gerrits scheidsrechter: L. Bertrands 20.00 Heren 1O.B.C. Berghem tafel: Jeroen Appels en Marc van Berlo Zondag uit: 10.00 Grave—Dames 2 scheidsrechter: Elly Poels Zondag thuis: 14.00 Jongens asp.Attacus tafel: E. Franssen en Ch. Franssen scheidsrechter: R. de la Roy 15.00 Meisjes asp.—Achilles tafel: Theo Swinkels en M. van Rooy scheidsrechter: Mare van Berlo Dames 2-Gemert 't Was een thuiswedstrijd en aange zien we tot nog toe alles verloren had den, wilden we best winnen. Als we wat nauwkeuriger hadden gespeeld was het misschien ook wel gelukt, maar veel passes kwamen slecht aan, en de aanval was veel te gehaast. In de verdediging ging het best goed. Wij verloren helaas met 6-32, maar leuk hebben we wel ge speeld. Almonte Dames-Jumpers Dames 1 Met slechts 5 speelsters (alweer) togen we naar Eindhoven. Via snelle breaks werd het in de 6e minuut 6-13. Een time-out voor Almonte zorgde ervoor dat ons winstgevende spel ontregeld werd waardoor 6 minuten lang niet meer door ons werd gescoord. Daarna kregen wij de kans om uit te lopen d.m.v. breaks, maar helaas werden deze kansen te weinig benut en bereikten de rust slechts een stand van 17-17. In de 2e helft ging de strijd aanvankelijk gelijk op, met een kleine voorsprong in de 12e minuut van 27-31. Toen gingen we de fout in en verloren we in de aanval te vaak de bal door foutieve passes en vang-fouten. Dit gaf Almonte de kans uit te lopen tot 41-31. We kwamen nog even terug tot een ver dienstelijke score van 35 punten. De eindstand besliste in het voordeel van Almonte: 41-35. Slechts 6 punten of een wisselspeler??? Ereplaatsen voor onze veteranen in TV Torencrofts te Roermond! De opening van het crossseizoen heeft al direct successen opgeleverd voor onze veteranen. In een veld van 65 lopers wisten onze lopers zich vrij voorin te handhaven. Alleen de sterke Jan van den Bosch uit Weert wist onze lopers voor te blijven. Michel Billekens bleek weer de goede vorm te pakken te hebben door 2e te worden in 29.57 over 8.000 m. Hij bleef hiermee Jo Verlinden knap voor. Jo werd 3e met 30.02 op deze afstand. 4e Nierlauf te Wickrath met record aantal deelnemers De door Mönchen-Gladbachse atle- tiekvere niging LMG georganiseerde 4e Nierslauf trok, ondanks de voetvalcon- currentie, een recordaantal deelnemers. Diverse sterke lopers verdeeld over de vele categorieën zorgden voor een levendig wedstrijdbeeld. Van onze kant hadden Jan Bastiaans en Paul Coppus voor deze wedstrijd in geschreven. Jan Bastiaans legde in de klasse LM 30 beslag op de 6e plaats in 41.38. In totaal was Jan 58e. Paul Cop pus werd 8e in de Hauptklasse in 34.54 over de 10 km. In totaal was Paul 13e in het 157 lopers tellende veld. Trainen: Zaaltrainingen in de kleine zaal van servaas. Dinsdag: Pupillen van 17.30 tot 18.30 uut. Junioren C en D: 18.30 tot 19.30 uur. Donderdag: Senioren en Junioren A/B: 21.00 tot 22.30 uur. Bostraining: zaterdag vanaf de Oude Barrier voor Senioren en Junioren ABC. Aanvang 15.00 uur. Zondag vanaf De Schaapskooi voor Junioren D en Pupillen. Aanvang 10.00 uur. Wedstrijdagenda: 1 nov. Valkenloop te Valkenswaard. 1 nov. Dak Drunen Cross. 1 nov. Parkloop UnitasGele'en. 8 nov. AVT Snelle Sprongcross. Deze wedstrijd wordt gezamenlijk bezocht! Trimmen: 1 nov. Geysterse Bossen; 8 nov. Cooperbaan; 15 nov. Lorbaan; 22 nov. Rank Xerox. Aanvang 9.00 uur. Dames HVC Hegelsorn-VC Rooy 3 0-3 Na 3 overwinningen van 3-1, is het VC Rooy 3 gelukt om een 3-0 overwinning te behalen. In het begin van de wedstrijd leek het er echter niet op. VC Rooy keek al snel tegen een achterstand aan, hoofdzakelijk door eigen fouten. Maar toen kwam de ommekeer en VC Rooy nam het initia tief in eigen handen. In tegenstelling tot de tegenstander bleef men goed opbou wen. In de laatste set leek het er zelfs op dat het 0-15 zou worden, maar Aggie was bang dat 't blokken haar te zeer zou vermoeien en 't werd 2-15. Programma zaterdag 31 okt.: Dames: VCRooylBrevok 16.30 VC Rooy 2—Olsredlem 14.30 VC Rooy 3—Hovoc 3 14'30 Meisjes jun. 1VCSD 13.00 Meisjes jun. 2—Concordia 1 13.00 Heren: VC Rooy 1—Brevok2 16.40 VC Rooy 2Lyceum 3 16.00 VC Rooy 3Athos 3 14.30 Jongens jun.Olsredlem 13.00 Groep 1: H. Coolen haalde gemak kelijk de winst binnen, dit ten koste van J. de Wit. T. Coopmans verspeelde door een remise tegen H. Wannet een kostbaar half punt. G. v. d. Berg blijft ongeslagen de kop aanvoeren. Groep 2a: J. Louwerse versloeg J. Reintjes zodat hij nog een kans maakt op promotie. P. Rouvroye staat met één been in groep 1 door ook de partij tegen L. Peters in winst om te zetten. Groep 2B: G. Kortenoeven is door zijn winst op G. Breukers eerste in zijn groep geworden, wat dus automatisch promotie inhoudt. W. Dokter won van R. Groenendijk en A. Moss verspeelde zijn toppositie door te verliezen van R. Keereweer. W. Dokter en A. Moss zullen in hun laatste onderlinge partij uitmaken wie er aan de promotiespelen mag deelnemen. Groep 3B: Fr. Frederiks verloor van D. Frederiks. Fr. Vermeulen zal wel eerste worden maar de kansen om de tweede plaats blijven open. Groep 3A: J. Meyer verstevigde zijn positie door een gelukkige winst op H. Mooren. W. Seuren verspeelde zijn promotiekansen door te verliezen van J. Dorval die nu een goede uitgangspositie heeft. Groep 4: K. Jeuken verspeelde een half punt door een remise tegen J. van Well. Maar ze zal toch samen met D. v. d. Velde zeker zijn van promotie spelen. ENRAY Trimmen, een meer doeltreffende manier om fit te worden en te blijven is er nauwelijks te vinden. Gemakkelijk, goedkoop en nog leuk en gezellig ook. Neem lichaamsbeweging, de een na de andere aktie wordt opgezet om u te la ten inzien dat bewegen nodig zo niet noodzakelijk is, roken en drinken ook niet zo goed en alle andere slechte ge woontes kunt u zelf invullen. Het niet hebben van lichaamsbewe ging, althans niet in die mate waartoe ons lichaam geschikt is maakt dit uiterst fijne biologische wonder ontregeld en we gaan klachten krijgen die er eigenlijk niet hoeven te zijn. Als u gaat bewegen verdwijnen er een aantal gewoon omdat het trimmen ont spannend werkt. Kom eens kijken, doe eens mee, als het u bevalt ga er mee door, bent u te leurgesteld misschien kunnen wij u hel pen. Venray trimt, om met hart en ziel gezond en gezellig te combineren. Gelijk hebben ze. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 31 okt. duurloop 6 of 10 km. op het Ballonzuil-circuit. Vertrek om 7.15 uur vanaf de Cooper baan. Zondagmorgen 1 nov. loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 uur vanaf Geysterse bossen. Woensdagavond 4 nov. van 18.30 tot 19.30 uur in de sportzaal aan de Langeweg voor loop- en trimoefeningen en balspelen. Verzamelen 5 minuten voor aangege ven tijd s.v.p. U bent van harte welkom. Inlichtingen verstrekt gaarne: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG Wegens het niet op komen dagen van de scheidsrechter bij de wedstrijd Heren 1— Holyoke, zal er dit keer een verslag komen van Heren 2. De paarsen moesten deze keer optre den tegen het geel-zwart geklede AV Flash 3. Dit team liet zich in de eerste set geheel overrompelen door ons goede samenspel, zodat de uitslag van de eerste set 15-1 werd. In de tweede seAfging het hen in het begin al niet beter af. Binnen luttele minuten stoomden wij door tot 10-1. Toen was het ook in ons team foute boel, want door een inzinking liep Flash al gauw in tot 10-7. Maar nadat wij een time-out hadden aangevraagd, speelden we de set uit met 15-7. De derde set kwam helemaal op ons konto, want binnen 5 minuten was de stand 15-0. Totaal dus de eerste zege van het tweede herenteartjvan Phoenix. Programma zaterdag 31 okt.: Heren: Lyceum 4Phoenix 1 aanvang 14.00 uur Lyceum 5Phoenix 2 1530 Dames: Phoenix 1Valuas /VBCT 4 18.30 tellers: W. Arts en R. Wienen (d.2) Concordia 4Phoenix 2 16.45 Zwaar bevochten gelijkspel Voor de wedstrijd was al duidelijk dat Red Stars 1 het moeilijk zou krijgen. Swift speelt thuis sterk, en bovendien is de zaal niet zo geweldig, waardoor het voor sommige spelers (bijv. Arie) moeilijk wordt. Ronald scoorde 3x, Bert lx, en Arie kwam deze keer niet tot scoren. Door winst in het dubbel kwam men aan het gelijkspel. Dames Red Stars 1't Zand 5-5 Dit was inmiddels al het 4e gelijkspel. Alle partijen werden in 2 games ge speeld. Aangezien er 2 uit deze klasse degraderen, wordt de toestand nu lang zaam maar zeker penibel. Er liggen echter nog kansen genoeg, en hopenlijk weet men te benutten. RED Stars 2-Red Star 58 2 8-2 Het 2e team begint zich langzaam te herstellen. Met Bert erbij gaat het weer een sruk eenvoudiger. John scoorde 3x en Erik en Bert ieder 2x. Dit team hoeft zeker niet te degraderen. De Veluwe 1-Jongens Red Stars 1 2-8 Onze jongens behaalden een gemak kelijke overwinning. Als ze zo door spelen lijkt ze de kampioensgroep in de volgende kompetitie zeker. Theo en Ar jan kwamen 3x tot winst en Vincent 2x. Overige uitslagen zaterdag 24 okt.: Heren: Red Stars 3Helden 2 Red Stars 5—Red Stars 4 Red Stars 6—Koningslust 5 Seta 5—Red Stars 7 Red Stars 8Asterix 3 Veta 4Red Stars 9 TTVG 1—Red Stars 10 Dames: Red Stars 3—Red Stars 2 Red Stars 4—Seta 2 Jongens: Red Stars 2Shot 2 Red Stars 3—Blue Star 2 Red Stars 6Red Stars 4 Red Stars 7—Red Stars 5 Red Stars 8—'t Belke 2 Red Stars 11—Red Stars 9 Red Stars 12Red Stars 10 Red Stars 13Red Stars 15 TTC4—Red Stars 14 9-1 2-8 5-5 3-7 2-8 0-10 1-9 1-9 2-8 4-6 8-2 1-9 1-9 4-6 4-6 5-5 9-1 9-1 Meisjes: Victoria 2Red Stars 1 8-2 Seta 3—Red Stars 2 3-7 Red Stars 3Koningslust 4 0-10 Red Stars 4—Panningen 3 10-0 Red Stars 5Helden 3 4-6 Mededelingen: - De donateursaktie is inmiddels ge start. - Dames en heren senioren: hebt u nog aan de gezellige avond van komende zaterdag gedacht? Vergeet vooral niet te komen. t f^r~i DAMES JUNIOREN NAAR EINDRONDEN Afgelopen zaterdag werden in Wij- chen de voorronden open club kam pioenschappen gespeeld. Bij de dames junioren waren acht teams ingeschreven in twee poules. Lyceum-dames speelden in een poule met Toesj (uit Driel), Tupos (Baarlo) en Peelpush (Meyel). Van Toesj (15-2 15-2) en Tups (15-10. 15-8) werd met 2-0 gewonnen. Opval lend in deze wedstrijden was het en thousiasme waarmee de Lyceum-dames de tegenstanders bestreden. De derde wedstrijd tegen Peelpush moest de beslissing brengen over wie de finale zou bereiken. In de eerste set nam Peelpush een 0-6 voorsprong. Door één servicebeurt kwam Lyceum op 10-6. Deze voorsprong gaf men niet meer weg en het werd 15-10. In de tweede set speelde Lyceum op volle toeren. Peelpush kreeg geen kans meer en verloor met 15-0 deze set. In de finale speelde Lyceum tegen Activia dat in de andere poule, door sterk spel, als eerste was geëindigd. In de eerste set speelde Lyceum erg fanatiek. Men kon steeds weer door goed opgebouwde aanvallen de punten scoren. Activia werd goed onder druk gehouden en kreeg weinig kans om zelf aan te vallen. Het werd 15-7. De tweede set verliep hetzelfde tot 13-6. Toen kwam Activia terug en nam een 13-14 voorsprong. Lyceum was echter nog niet verloren en door enkele goede serves won men toch met 16-14. Door die overwinning bereikte Ly ceum de eindronden van de Nederland se kampioenschappen. Deze worden in Bussum gehouden op 19 december. Hier zullen ze met zeven andere teams strijden om het nederlands kampioen schap. Programma 31 okt.: Dames: VC Maasbracht—Lyceum 1 16.30 Athos—Lyceum 2 20.15 Athos 2Lyceum 3 18.15 Heren: Lyceum 1—Velden Lyceum 2—Hovoc VC Rooy 2—Lyceum 3 Lyceum 4—Phoenix Lyceum 5—Phoenix 2 Uitslagen: D.A.Blerick—Manual 4-6 H.vet. Loreal—Manual 14-13 D.S.Quickly Hands 2— H.J. HVN—Manual 9-11 D.P. WittenhorstManual 1-27 D.J. Breeton Sp.Manual 9-16 D.J. Breeton Sp.—Manual 1 10-12 H.S. Popeye—Manual 2 17-14 D.S. LorealManual 1 10-11 Programma voor 31 okt.: 13.15 H.P. Popeye—Manual v. 14.45 D.P. Ekspl.Manual v. Programma zondag 1 nov.: 13.55 D.J. Haelen—Manual 1 v. 13.50 D.J. Wittenh.Manual 2 v. 14.45 H.S. Wittenh-Manual 2 v. 17.30 D.A. Breet. Sp.-Manual v. 18.15 H.A. Breet. Sp.-Manual v. 14.05 H.S. Des '59Manual 1 De wedstrijd Manual-Blerck vervalt. 12.15 13.45 12.45 12.45 13.45 16.30 17.15 13.00 H.J. BOTSINGEN - Op de kruising Noordsingel-Over- loonseweg verleende een autobestuur der uit Vlissingen geen voorrang aan een Venrayse autobus. Bij de daardoor ontstane botsing bleef het bij materiële schade. - Op de kruising Westsingel-Kemp- weg lette een autobestuurder uit Venray onvoldoende op, hij werd in het uit zicht, volgens zijn verklaring, belem merd door enkele fietsers, en botste daardoor tegen een personenauto, be stuurd door een plaatsgenoot. Ook bij deze botsing bleef het bij materiële schade. - Een autobestuurder uit Venray lette op de Paterslaan onvoldoende op de voor hem rijdende personenauto. Toen die bestuurder afremde bemerkte hij dat te laat en hij botste tegen de stoppende auto. Ook hier alleen materiële schade.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7