VENRAY KERKELIJKE DIENSTEN Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Heide Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Jehovah's Getuigen VAMOSAVER il VAN 31 OKTOBER TOT EN MET 7 NOVEMBER In verband met de dodenherdenking op de Algemene Begraaf plaats Boschhuizen, leze men de getroffen verkeersmaatregel op de pagina Gemeentepraat. FEEST VAN ST. NV1LLIBRORD IN GEYSTEREN Zondag 8 november bij de St. Wilberts-kapel in het bos in Geysteren plechtige viering in het openlucht van het feest van St. Willibrord. De feestpreek wordt gehouden door deken Theunissen van Venray. De plechtig heid wordt opgeluisterd door het Koninklijk Sint Willibrordusgilde in uniform. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. Bouten-Verschuren overl. ouders Driessen-Wagemakers Maria Stiphout-Claessen (v. d. kinde ren) Piet Hanen en Piet v. d. Voort. Zondag: Hoogfeest van Allerheiligen 8.00 leesmis, int. Petra, Antonetta en Marij Duyf Arnoldina v. d. Boogaard Toon Thijssen en echtgenote; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Jacob van Mil Frans van Opbergen i piet Janssen en overl. fam. José Kremer-Vullinghs; 11.00 Gezinsviering m.m.v. het kinder koor, int. overl. ouders Duykers-Phi- lipsen en zoon Pieter ouders Janssen- Wijnhoven en Marietje v. Overveld Harrie Swaghoven /ouders Cox-Dec- kers. Maandag: Gedachtenis van alle over leden gelovigen. 9.00 oude stichtingen overl. fam. Truyen-Hendricx hendrik Keijzers; 10.00 gregoriaanse hoogmis voor de overleden parocianen, bijzon der voor hen, die in het afgelopen jaar gestorven zijn; 19.00 overl. ouders Janssen-v. Gerven en zoon Piet ouders Coenen-Houtackers Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk Jan Tillemans. Dinsdag: H. Hubertus, bisschop. 9.00 Nella Verblakt overl. fam. Janssen-Wetsten uit dankbaarheid voor 80-jarige; 19.00 Antoon van Osch pieter Verblakt Jan Lamers Pastoor Henri Wismans. Woensdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 9.00 ouders v. Bracht-Gerrits bijzondere intentie; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Martinua Litjens en Aad v. d. Zwaan Gerrit Gossens. Donderdag: 9.00 Piet Pouwqels en echtgenote overl. fam. de Vilder-Rut- te. Vrijdag: Alle heilige Verkondigers van het geloof in onze streken. Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 overl. fam. Hanssen-Verhofstad bijzondere in tentie; 18.30 w. broers, echtgenote en overl. kinderen Handri Jans-Beken en zoon Arnold levende en overleden leden van het parochiaal dames- en herenkoor. Zaterdag: H. Wllibrordus, bisschop, verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 9.00 Harrie Messemaeckers ouders Vul- lings-thuyls; 19.00 Johan Moorrees en overl. fam. Constant Pijls Jan Schwachöfer en opa Dïjkmans Martinus Direks. Mededelingen: - Zopndag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Kitty Cleven en Annemie v. Meijel. - Zondag om 11.00 uur is er een gezinsviering m.m.v. ons kinderkoor en leerlingen van de basisscholen. - Zondagmiddag om drie uur is de jaarlijkse dodenherdenking op de be graafplaats boschhuizen m.m.v. de koninklijke harmonie Euterpe en het Venrays Mannenkoor. - Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, wordt de heilige communie ge bracht aan de zieken vanaf 9.00 uur. - Maandag, Allerzielendag, is er om 10.00 uur een H. Mis voor de overleden parochianen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen en Henri Wllems, lezer: A. Regli. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- berg, lezer: L. Truyen; 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.00 Peter Thijssen en Sam Huibers, lezer: A. Noyens. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Ton van Ham en Sandra Wekking. Woensdag en vrijdag: 19.00 Nicole Schwachöfer en Colette Teunissen. Zaterdag31 okt. 18.30avondmis. In tentie: Jo Pouwels. Zondag 1 nov. Allerheiligen. 9.30 ge zongen eucharistieviering. Intenties: Frans Stappers-Pouwels en Mevr. Cup. Misdienaars: Harm v. d. Bosch en Gertjan Wismans. Voorganger tijdens de weekenddiens ten: pater B. van Bronkhorst. Door de week elke dag om half zeven een avondmis, behalve woensdag. Zondag 1 november: Feest van Aller heiligen. H. Missen: 7.30, 9.00, IJ.45; Hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Maandag: Allerzielen. In de avond mis van 19.00 gedenken wij onze overledenen. Dinsdag: 14.00 gez. H. Mis b.g.v. het 15-jarig bestaan van Crescendo. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van onze parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondagmiddag om 15.00 uur Doden herdenking op het kerkhof Boschhui zen. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders en zoon Jim overl. ouders Oudenhoven- Evers Hein Van Lierop. Zondag: 7.30 Anna Philipsen-KIeus- kens; 9.00 Wilhelmus Aarts voor de parochie; 10.15 overl. ouders Jennes- kens-Deenen overl. fam. Rijnja-Man- ders overl. fam. Arts-Bnmken; 11.45 Konrad Thijssen en overl. fam. Jan Lenssen en overl. fam. Lenssen-Botden; 18.00 overl. ouders Kusters-Beterams (Handboogver. St. Oda) Pater Hein Nuyens. Maandag: 8.00 Selida Rojer en Constant Rojer; 19.00 overl. fam. Dechnar-Sijbers en Vermeulen-Dijk- mans overl. ouders Litjens-Jacobs en Spee-Riihl Teng Arts. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 14.00 t.i.v. Crescendo; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. overl. ouders Michiels-Wijnen Piet Camps. Woensdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer; 19.00 Christine v. Mou- rik Jacobus Thomassen, Gertruda Custers en zoon Johan en Gerrit. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 overl. fam. Peters-Arts Jan Tillemans jgt. Thea Hendriks-van Els. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Slits; 19.00 gezinsmis, overl. ouders Lucassen- Maassen en Pater Florentius Leo Janssen. Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Peter en Martijn Smelt. 1 Zondag: 9.00 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen; 10.15 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers; 11.45 Arnoud Verhaeg en Eric Arts; 18.00 Hans Kerstjens en Geert Koppes. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Martin Leenders; 19.00 Tonnie Ver meulen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Twannie Peeters. Dinsdag en donderdag: 19.00 Leo en Johan Pouwels. Zaterdag 31 okt. Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Piet Kruysen. Zondag 1 nov.: Allerheiligen. Ge zongen euch. viering om 10.00. Kinder crèche wordt verzorgd door Mevr. Cy- bulski en Usha Sanichar. Misintentie: Johannes Verhelst Leo Zegers en Martien Mevr. Janssen overl. fam. Roes-Hebinck-de Nijs. Maandag 2 nov. Viering van Aller zielen om 19.00 uur. Woensdag 4 nov.: Euch. viering om 19.00 uur. Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Harry Linssen en familie voor overl. fam. Siebers-Dielemans en zoon Theo voor overl. Wim Philipsen (van pete kinderen) voor overl. Hub Reijnders (buurt) voor overl. ouders van den Heuvel-Barents en kinderen. Zang van het kinderkoor De Vredesklokjes onder leiding van mevr. Arts en mevr. Strij- bos. Zondag: 8.00 llesmis voor overl. ouders Harry Arts en Catharina Cuij- pers voor overl. Piet Philipsen; 9.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass voor overl. Joos Simons voor overl. Teng van Gerven; 10.00 hoogmis voor overl. Theodorus van Ooi voor overl. Petran Willems voor overl. Cornelis Matthijssen. Latijn-Grgoriaanse gezan gen van het feest en driestemmige mis van Cuipers, gezongen door het kerke lijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. familie Driessen-Rongen voor overl. familie Philipsen-den Holder en zoon Bér voor overl. ouders Maassen- Swaghoven voor overl. Thijs van de Waeter /voor overl. ouders Jeu ken- Stiphout uit dankbaarheid. Gedachtenis van alle overl. gelovigen: Allerzielen. Zondag: 18.30 Gezongen Requiem mis van Allerzielen voor overl. ouders Lensen-Jacobs voor overl. Leo Jans sen en zonen Piet en Gerrit voor overl. fam. Min-Vermeulen. Maandag: Allerzielendag. 8.00 lees mis voor overl. Richard van Dijk; 19.00 avondmis voor overl. Pierre Thijssen voor overl. ouders Piet Baeten en Pe- tronella Martens voor overl. familie Willems-Tijssen. Dinsdag: H. Hubertus, bisschop. 8.00 leesmis voor overl. Maria Derks; 19.00 avondmis voor overl. Johannes Smits. Woensdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 8.00 leemis voor overl. familie van Meijel-Linders; 19.00 uur avondmis voor overl.Piet Kusters en familie. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Lomme; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Jenneskens en overl. familie. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 llesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 15.00 plech tige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor het bruidspaar' Janssen- Rütten in de kapel van Veltum; 19.00 avondmis voor overl. moeder Leida Nooijen-Klaassens Zaterdag: H. Willibrordus, bisschop. 8.oo leesmis tot heel bijzondere inten tie; 19.00 avondmis voor overl. Antoon van den Heuvel voor overl. fam. Noij-van der Aa voor overl. Piet Pot ten. Mededelingen: 1 Zondag onder de mis van 11.30 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: Mej. Marjo Rouvroye. 2 Op het feest van Allerheiligen is er op het kerkhof Bosschuizen om drie uur een plechtige dodenherdenking voor alle overledenen die daar begraven zijn. 3 Denk nog aan de Boeteviering vrijdagavond om zeven uur vóór de feesten van Allerheiligen en Allerzie len! Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 B. Verstegen, S. Rongen; 9.00 B. Trimbos, J. Dom- meck; 10.00 A. Millen, Th. Urselman; 11 -30 M. Vercauteren, Th. Houwen; 18.30 M. Fijneman, G. Krijnen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 J. Cornejo, A. Hermans; 19.00 M. Cornejo, R. Poels. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. Franken, Michiel van Genugten; 19.00 J. Linskens, E. Smits. Zaterdag 31 oktober ont«nanningf middag in Den Hoeberrt en z^.Aag 1 november om tien jut dankdienst vo )r gewas en arbeid: predikant is Ds. J. Heine. De in deze dienst te houaen Najaars- zendingskollekte wordt extra aanbevo len. In Blitterswijck geen dienst. Zaterdag: 15.30 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Slangen-Reijnders (Gemengd Koor); 19.00 Pierre Jacobs overl. familie Min-Verbeek Math. Basten overl. familie Janssen-Janssen en kinderen Martinus Verheijen. Zondag: Feest van Allerheiligen. 8.30 tot zekere intentie; 10.00 Sibertus Moorrees en Hendrica Custers vader en moeder Arts en Piet en Harry Harry Valckx en familie Hendricus Verrijdt (Gemengd Koor); 15.00 Aller- zielendienst (Gemengd Koor en Har monie). Maandag: AHerzielen.9. 00 overl. familie Vennekens-Verschuren; 19.00 voor alle overleden parochianen. Dinsdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Woensdag: 9.00 gest. jaard. familie Litjens en echtgenoten. Donderdag: 9.00 Pieter Hendrik Janssen. Vrijdag: 9.00 Eerste vrijdag van de maand. Sjeng Hoedemakers; 14.00 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Swemers-Thiesen (Dameskoor); 15.00 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk van Boom-Hoex (Dameskoor). Zatertdag: 19.00 Herman Hoex uit dankbaarheid Jan Haegens Thei Camps (v.w. de buurt). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Bram Linskens, Clemens Weijs, Harm van Huet, Paul Beerkens. Zondag: 8.30 Bas Kunen, Michel Ghielen, Ronny Reijnders, Coen Lit jens; 10.00 Sjonnie van Cuijck, Robin Oudenhoven, Bram Linskens, Clemens Weijs; 15.00 Ronny Pelzer. Hans Holt- ackers, Jan Rutten. Sjackie Wilmsen, Sander Martens, Wilbert Kusters, Ro nald Hoex, Willem Vollenberg. Maandag: 19.00 Sander Martens, Wilbert Kusters, Coen Litjens, Robin Oudenhoven. Feest Allerheiligen. Zaterdag: 14.00 pl. huwelijksmis bruidspaar Gerritsen-Janssen; 19.00 gez. H. Mis (Meisjeskoor) Sjaak Lemmen (vrienden). Zondag: 8.30 H. Mis Jan Hartog (Bejaardenvereniging); 10.00 Hoogmis jaard. Alfons Kurvers jaard. Huber tus de Rijck; 15.00 Allerzielendienst, medewerking Herenkoor en Fanfare en bezoek aan kerkhof. Maandag: 19.00 Allerzielen. Re quiemmis voor Truus (Juffens-Swin- kels, Jan Speijken, Theodora Wilmsen- Opheij, Toos Duijkers-Jenniskens, Fr. Verstappen, Sef Claessens, Sjaak Bar- tels, Sjaak Lemmen en Antonetta Peters-Geurts. Dinsdag: 8.00 H. Mis intentie (M.). Woensdag: 8.00 H. Mis Pastoor Reijnen. Donderdag: 19.00 H. Uur en H. Eucharistie, st. Gerard Houwen en Wilhelmona Peters. Vrijdag: 19.00 H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus. Zaterdqg: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor) overleden familie Bartels-Muij- zers Sef Claessens en zoon Simon. Tijdens de zallerzielendienst op zon dag alsook maandagavond: kollekte voor onderhoud kerkhof. Misdienaars: Eddy Philipsen en Marcel Classens, Luc Vennekens en Rob Weys; Edwin Dinghs en Stefan Bloemen. De misdienaars die zondag middag om 3 uur moeten dienen worden nog door de koster aangewezen. Zaterdag: Viering van het feest van Allerheiligen. 18.45 Rozenkransgebed met aanbeveling van ingezonden inten ties; 19.00 voor een zieke vader (G.). Tevens voor Jan Reynders. Zondag: Allerheiligen. 8.00 jrd. voor Z.E. Pastoor Verheggen; 10.00 jrd. voor Piet Philipsen; 15.00 (3 uur) Aller- zielenherdenking, waarna in processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 19.00 voor al onze overleden parochianen. Woensdag: 19.00 uur Dora Wilmsen- Martens. Tevens intentie offeraars. Zaterdag: 14.30 gezongen Huwelijks mis voor het bruidspaar Margot Albers en Geert Vullings; 19.00 Lei Heidens. Feest van Allerheiligen. Dit weekend is er bijzondere kollekte voor onze eigen kerk; eerste zondag van de maand. Het stoken, de reparatie van dak, dat klaar is en van de klokken die hopelijk deze maand klaar komen, vragen nogal wat geld. Vandaar dat deze kollekte ten zeerste wordt aanbe volen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. Frans Rongen en overl. fam. Rongen-van Cuijck lsm. voor Helm Claessens en Nelly Claessens-De- rikx. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan Tax lsm. v. Sef Linders en overl. fam.; 10.00 hgm. v. overl. fam. Litjens-Nabuurs jrd. v. Henri Direks; 11.15 lsm. v. Hendrina Jenniskens-Voermans lsm. v. overl. fam. Litjens-Heldens weekd. v. Maria Loonen-Scheffers.Allerheili gen: 14.30 Gebedsdienst waarna pro cessie naar het kerkhof. Maandag: 7.30 lsm. voor overl. fam. Wismans-Loonen maandd. v. Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croij- mans; 19.00 lsm. v. Johannes Swinkels lsm. v. overl. fam. Verheijen-Droe- sen. Dinsdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Manders-Jenniskens en Teng Manders lsm. v. José Timmermans, Jacq. Vervuurt en overl. fam. lsm. v. Sjang Heesen (vanw. buurt). Woensdag: 19.00 lsm. v. Gertruda Jenniskens-Droesen Maria Achten-v. Dijck en overl. fam. Donderdag: 19.00 maandd. v. Frans van Bavel en overl. fam. Maandd. v. Herman v. Leipsig. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 13.00 huwelijk Smits-Smits; 14.00 huwelijk Crienen-Manders; 19.00 uur maandd. v. Chris Gooren en echtg. /maandd. v. Jacoba Vogelsangs-Bot- den. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. overl. fam. v. d. Berg- Jacobs lsm. v. Helm Claessens en Nelly Claessens-Derikx. Misdienaar: 19.00 Luc Peeters. Akolieten: za 19.00 R. D 'uijkers en J. Janssen; zo 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 W. Heidens, W. Emonts, O. Terpstra; 11.15 M. en T. Heesen. Gebedsdienst half drie Allerheiligen: M. en T. Heesen, W. Heidens, W. Emonts en R. Kuenen. Overleden: Sjang Heesen. Gedoopt: Vivian Hellegers. Huwelijksafk.: Fons Smits (Horst) en Marja Smits; Ger Crienen (Ysselsteyn) en Tonny Manders. Zaterdag: 19.00 1. H, Mis v. Jeu van Ass; 2. H. Mis v. Jan Hendrix nms. fam. de Weijer. Zondag: Allerheiligen. 8.30 H. Mis voor overl. fam. Mulders-Maessen; 10.00 H. Mis voor Toon Marcellis; 11.30 1. H. Mis voor Jozef Martens (Terneuzen); 2. Weekd. v. Thei San ders; 15.00 Allerzielenherdenking. Maandag: Allerzielen. 9.00 H. Mis voor alle overleden parochianen; 19.00 H. Mis voor alle overleden parochia nen. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. Marian van Haperen. Woensdag: 8.00 jgt. v. overl. fam. Wismans-Droessen. Donderdag: 8.00 H. Mis overl. fam. Wismans-Gooren-Droessen. Vrijdag: 19.00 1. H. Mis v. Thei San ders nms. zus; 2. H. Mis v. overl. leden van de veeverzekering. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Petrus Janssen en Anna Janssen-Smeets 2. H. Mis v. Lambertus Janssen en Eli sabeth Janssen-Drabbels; 3. Maandd. v. Hendrikus Stiphout en Catharina Jeuken. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Marc Sijbers en Jos Bovee. Zondag: 8.30 Patrick Marcellis en Peter Michels; 10.00 Rob Strijbos en Tom Lemmens; 11.30 Joan Lutters en Noël Michels, 15.00 Karei Dekkers, Patrick Vergeldt en Roel Emonts. Weekdagen: Roel Emonts en Bart Marcellis. Mededelingen: 1. Zo ndagmiddag om 3 uur is het Allerzielenherdenking, met tocht naar het kerkhof. 2. Deze week heb ik een brief van de Miva gekregen waarin zij alle Paro chianen bedanken voor hun gulle bijdrage voor de missionarissen. 3. Op 2 november, Allerheiligen zijn er twee H. Missen voor alle overleden parochianen. Namelijk om 9 uur en 's avonds om 7 uur. Hoogfeest van Allerheiligen, 1 nov. Zondag: 8.00 H. Mis voor de overl. familieleden Rongen-Nellen; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaargetijde voor Wilhelmus Voesten en voor Gerrit Poels en Hendrina Michels.Misdienaars van de Hoogmis: Johnny Rongen, Aron Voermans, Marco van Kempen, Geert Poels, Wilbert Claessens en Maurice Engbersen. Misdienaars van de week: Martien Jenniskens en Johnny Willems. 3 uur: Gedachtenis van onze over ledenen waarna processie naar het kerk hof. Misdienaars van de Hoogmis. Maandag: Allerzielen. 8.45 H. Mis voor Peter van Meijel; 19.30 Avondmis voor Nellie Claessens-Derikx. Dinsdag: Kerkwijding van on ze kerk, Hoogfeest. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Meijboom-Janssen en overleden familieleden. Woensdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor de overleden ouders Janssen-Doumen. Zaterdag: H. Willibrordus, bisschop, verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 19.30 Avondmis voor Nellie Claessens- Derikx. Zaterdag 31 okt. Dit weekeinde eerste zondag van de maand, kollekte voor de kerk. 7 uur voor fam. Joh. van Osch-Janssen. Zondag 1 nov.: FEEST VAN Aller heiligen. Eerste zondag van de maand. Kollekte. 10.00 Hoogmis jgt. Z.E.H. Jac. van Meijel en Z.E.H. Wil Muysers; 11.30 voor Pierre Zwitserlood. 4 uur in de namiddag: Allerzielengedachtenis en processie naar het kerkhof. Kollekte voor kerkhof. Maandag 2 nov.: Gedachtenis van Allerzielen. 8.30 jgL overleden weldoe ners van de Kerk en overleden priesters die hier werkzaam waren. Dinsdag: feest van de H. Martinus de Porres. 8.30 jgt. voor Jo Kessels. Woensdag: feest van de H. Carolus Borromeüs, Bisschop. 8.30 fam. van Rijswijck-Claessen. Donderdag: H. Leonardus. 8.30 jgt. Henricus Verstegen en Helena Huibers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand en ook feest van alle heilige verkondi gers van het geloof in onze streken. 8.30 ter ere van het H. Hart tot intentie van hen die geofferd hebben. Zaterdag 7 nov. feest van de H. Wil librordus. Ook priesterzaterdag. Er zal een H. Mis gelezen worden voot roepingen. 7 uur voor Peter Mathijs Gielen en overleden kinderen. Misdienaars: Zondag: 10.00 en zaterdag Sandra v. d. Akker en Margo Rongen; 11.30 Petri van Hoof en Chantal Wilms. Kollektanten: zaterdag 7 uur Hen drix; zondag: 10.00 Ewals; 11.30 J. Verhaag. Kerk schoonmaken: 5 nov. Mevr. Poels-Driessen, Haag, Mevr. Verste gen. N.B. Hartelijk dank aan degenen die de koude trotseerden en het rozenhoed je 's woensdagsavonds mee kwamen bidden. Zaterdag: 19 uur voor Geert Clas sens. Zondag: 10 uur voor overl. fam. van Vegchel. Na H. Mis bezoek aan kerkhof. Maandag: 8 uur voor overleden fam. Poels-Geurts en dochter. Dinsdag: 8 uur voor de parochie. Woensdag: 8 uur t.i.v. fam. Na- buurs. Donderdag: 8 uur voor overl. fam. Weerts. Vrij dag: Eerste vrijdag. 8.30 t.i.v. fam. v. d. Heuvel; 2 uur Huwelijksmis van Elly Poels en Rienus Stevens. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Zondag 1 nov. Feest Allerheiligen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. voor zal. Theodorus Jacobs en echtg. Zondag: 9.45 Hgm. afgest. fam. van Staveren-van Son; om 11.15 Hgm. voor zal. Rector J. Geurts; om 3 uur Aller- heilgen Allerzielen lof, waarna proces sie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. Om 8 uur lsm. zal. Marlie Weys; 's avonds om 7 uur lsm. voor alle overledenen. Dinsdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Hart, fam. Geurts. Woensdag: 8 uur lsm. voor overl. fam. Bosgoed-de Boer. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Jan van den Aker. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H. Hart. Om 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. voor overleden Priesters; 's avonds om 7 uur Hgm. voor zal. Wilhelmina de Lauw-Verheyen. Akolieten voor 1 nov.: H. en P. Timmermans, H. Cleven, H. Reintjes. Misdienaars: Tw. Reintjes, M. de Backer. Zaterdag 31 okt. 19.00 Avondmis voor ouders Kersten-Asselbergs, Gerrit Koopmans, Jan Rouwens, Piet Wis mans en v.b.i. (J. J.). Zondag. Hoogfeest van Allerheiligen 8.30 H. Mis te Holthees voor een ern stige zieke, uit dankbaarheid, t.e.v. O.L. Vrouw voor de overledenen van het rectoraat en voor de levende en overleden leden van de onderlinge vee- verzekering; 10.00 Hoogmis voor vader Kersten-Geurts, Jan Logtens en overl. ouders,. Antoon en Ser van Dijck, Gerardus Gooren, Josephina en Henri cus Janssen, Pierre Koopmans, Maria van Kempen-Lochtens, overleden ou ders Geurts, overl. ouders Nellen, overl. fam. Philipsen-vc. Dijck, fam. Thijs- sen-Geurts, Antoon Janssen, Th.Hoog veld, fam. Buyzen, overl. Ouders van Es Toon en Toos en voor een overl. fam.; 15.00 Allerzielendienst, waarna bij goed weer processie kerkhof. Maandag: Feest van Allerzielen. 8.45 H. mis voor overl. ouders Michiels- versteegen en dochter Chrolien en voor overl. ouders Janssen-Versteegen; 19.00 Gezongen Requiem mis voor onze overleden familieleden, voor de over ledenen van de Karmel en voor al de overledenen van ons Rectoraat Smakt en Holthees. Dinsdag: 8.45 voor een overledene en voor bijz. intentie. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor E. G. van Lieshout, Wim van Lieshout, voor Gerardus Gooren en Josephina Janssen. Donderdag: 8.45 H. Mis voor de Zusters Franciscanessen, voor een overledene v.b.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Heilig Hart. Eeerste vrijdag, ziekencommunie; 11.30 Huwelijkssluiting van het bruids paar Coen Goumans en Trudy Hermus. boekhandel van den munchhoj is ook dinsdags de gehele dag DIEFSTALLEN EN INBRAKEN - Uit een op de parkeerplaats aan de Haammakerstraat geparkeerde auto werden .boxen gestolen. - Uit een aan de Oude Oostrumseweg geparkeerde personenauto werden 12 pakjes sigaretten gestolen. - Van een op de Klarinetstraat gepar keerde auto van de Venrayer 1. wer den de vier siervelgen gestolen. - Ten nadele van A. werd uit het fiet senrek van de flat aan de Veltumse Kleffen een fiets ter waarde van 400 gul den gestolen. - Uil een weide aan de Beekweg werd ten nadele van L. drie schapen gestolen. - Onbevoegden hebben zich toegang weten te verschaffen tot een woning aan de Vollenbergstraat. Wat uit de woning werd gestolen kon hangende het onder zoek nog niet worden medegedeeld. GARAGE IN BRAND Door onbekende oorzaak raakte een garage van R. aan de Dr. Kortmann- straat in brand. De eigenaar wist met een poederblusser uitbreiding te voor komen. Venray's brandweerlieden maakten zijn blussingswerk af met na blussing. De schade bedraagt enkele duizenden guldens. MATERIËLE SCHADE - Op de Mozartstraat werd bij het parkeren onvoldoende opgelet en daar door kwamen twee personenauto's met elkaar in botsing. Het bleef bij lichte schade. - Nabij de Paterskerk kwamen door niet verlenen van voorrang de personen auto's bestuurd door de 18-jarige H. en de 29-jarige B. met elkaar in botsing. Ook hier bleef het bij materiële schade. SPEELHEKKEN IN BRAND De beheerder van de speeltuin Vlak water deed aangifte van vernieling van speelhekken. Zij waren in brand gesto ken. DRANK IN BESTUURDERS Een bromfietsbestuurder uit Venray moest na het pijpje blazen de bloed proef ondergaan. Met de aanzegging dat procesverbaal zal worden opge maakt, werd hij huiswaarts gezonden, uiteraard te voet. DIEFSTALLEN - Een inwoner van Venray deed aan gifte van diefstal van een schaap vanuit een aan de Handrik gelegen weiland. Bijzonder kenteken van het gestolen schaap: één oor. - Vanuit een berging in een flat aan de Veltumse Kleffen werd een tweewielige scooter, merk Heinkel-Tourist gestolen. De scooter kenteken VH-03-91 is crème van kleur. - Een inwoner van Geleen deed alhier aangifte van diefstal van een gele waar schuwingslamp. Deze lamp was ge plaatst bij werken in uitvoering. POLITIE WAS ATTENT Een drietal knapen van ongeveer 15 jaar dachten in de nacht van woensdag op donderdag rotzooi te kunnen schop pen in de Grotestraat. Zij hadde reeds enkele prullebakken van hun inhoud ontdaan en legen lantaarnpalen ge schopt om die te doven, toe de politie ingreep. De helden werden naar het politiebureau gebracht. Na verhoor en de aanzegging dat procesverbaal zou worden opgemaakt, werd het drietal huiswaarts gezonden. VERNIELING In de kantine van de hockeyclub MHCV aan de Leunseweg werd een raam aan de zijkant geforceerd. Na binnen geklommen te zijn heeft men een stoel vernield. Of zij in hun werk werden gestoord, is niet te achterhalen. Er wordt niets vermist. Tien dagen later werd opnieuw inge broken door de deuren aan de voor- en aan de achterzijde met grof geweld te openen. Ook deze keer werd er niets vermist. INBRAAK IN SUPERMARKT Terzake inbraak in een supermarkt hield de politie een 19-jarige inwoner aan. Hij had zich toegang tot het win kelbedrijf weten te verschaffen door een raam uit de sponning te schroeven. Zijn buit bedroeg etenswaren, pakjes siga retten, shag en vloeitjes. De goederen werden in beslag genomen. Voor verder onderzoek werd hij in verzekerde bewa ring gesteld. In verband met die inbraak werd ook zijn kostbaas aangehouden. Die werd later na verhoor huiswaarts gezonden. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bij bel toespraak met als thema: „Bent u tevreden met Jeho vah's voorzieningen", in de Konink rijkszaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Henri Dunantstraat 11, Venray. Tijd: zondag 1 november om 10.00 uur v.m. Geen kollekte, geen plaatsengeld. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo celebreremos la fiesta de Todos los Santos ('el santo' de todos nosotros pues!) y la Commemo- ración de todos los Difuntos. A las once y cuarto, en nuestra capilla, Overloon- seweg 2 Misa con cantos y plètica en Castellano. El mismo domingo, a las tres de la tarde, en Geysteren, procesión al Cementerio y benedicción de los sepulcros. Ha fallecico Meindert van de Pol, el suegro de Don Erminio y el Padre de Da. Barbara; por el descanso de su alma rezarmos en la Misa del dömingo próximo y ahora ya el pésame. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES El domingo pasado representantes de nuestro Club Espaflol han estado presentes en la reunión de todos los Emigrantes de Holanda en Utrecht para enterarse de la nueva Ley de Emigra- ción. Estaba también una representa- ción del Gobierno y la Administración de la Embajada. Hasta la vista! UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 27 oktober 1951 Aanbesteed werd het bouwen vj woon- en winkelhuis aan de Mers weg voor rekening van de heer P. bers, onder architectuur van Gebr.i Vries. Laagste inschrijver was Jan Yt hoeven met ƒ27.184,--. ebr i ii an V. U Het Dameskoor „Polyhymnia' sloot ook een meisjeskoor op te richti voor meisjes van 12 tot 16 jaar. Grad Roeffs, zadelmaker e.d., hi< wegens opheffing van zijn bedrijf tot; uitverkoop in het pand Grotestraat (thans Cloffy). De firma H. Camps kondigde opening aan, op woensdag 31 oktobc van een geheel nieuwe zaak in Grotestraat. Albert Hein adverteerde met heerlijl gekruide speculaas voor 39 ct. per 2 gram. Amandelspeculaas kostte 65 per 250 gram. En bij de Centra kos hel zout slechts 7 ct. per 500 gram. Het Sociaal Charitatief Centn startte met een enquête onder Venrayse bejaarden, voor opricht; van een Tehuis Voor Bejaarden, bejaardenwoningen zouden voor n»- personen/ 54,- tot 180,- per maai gaan kosten.... Maar dat was dan w inclusief hel aan de buitenkant schoei houden van de woning, de verwarm^ 30 maaltijden uit het verzorgingslij indien men zelf zijn eten niet kan h reiden. Maar ook het gebruik van badkamer, het lidmaatschap van 1 Groene Kruis, een rijwielbergplaatsi het gebruik van een bibliotheek en naaikamers. Een algehele verzorgingi het verzorgingshuis voor een echtpai zou 175,- tot 288,- per maand ga bedragen.... Met vliegende vaandels en slaan trommen zijn de leerlingen van de an bachtsschool opgetroxken naar h: terrein tegenover het St. Jozefklooste om daar met enige plechtigheid i eerste spade voor de nieuwe school in c grond te steken. En die spade was er eentje van om en nabij de 5 meter. Bij een eerste lustrum: 4 novcmbe 1946 klopten twee meisjes aan bij a familie Spreeuwenberg op 't Bruksk Zij namen er hun intrek in een kamer e twee zolderkamertjes, die zo gastvi voor hen waren klaar gemaakt, Venray had zijn Gezinszorg openbare bibliotheek LO venray afd.voor dejeugd. Schoolstraat 32, VENRAY tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten van ik studieboeken voor de jeugdafdeling: - 225 - Manley, D. Zoek het zelf eens op....; bijbelse geschiedenis. Kijkboek voor 6 - 10-jarigen, waarin wordt verteld hoe de mensen in de bijbelse tijd leefden. - 303.82 - Boek, Het, voor jou over huizen. Met behulp van veel foto's tekeningen wordt verteld hoe mensa over de hele wereld wonen en hoe jc zdi bijv. hutten en poppenhuizen kuot bouwen. - 551.1 - Smolders, P. L. L. Sterren kunde. Inleiding voor amateurs m« aanwijzingen voor eigen aktiviteita aan het eind van ieder hoofdstuk. - 599.6 - Vos, T. de. Huid en haar. In het kort wordt verteld waaruit huid haar bestaan en wat voor nut zij voor het lichaam hebben. - 637.4 - Wickers, D. en J. Tuey. Maak je eigen moestuintje. Aanwijzin gen voor het kweken van groente, fruit en kruiden in de tuin of op het balkon. - 700.6 - Boek, Het, voor jou ove kunst. Door middel van foto's vat kunstwerken, kindertekeningen, voor werpen uit dè natuur en het dagelijkse leven word je geleerd hoe je moet kijker naar dingen om je heen. Ook wordt verteld hoe je zelf „kunstwerken" kunt maken. - 865.7 - Zal ik je eens wat vertellen.... Een boek vol nieuwe kijk en leesverhalen bij illustraties van Cornelis Jetses. Verhalen en gedichten, geschreven bij bekende tekeningen van de Groningse illustrator (1873 - 1955). j - 877 - Eerhart, F. Even blijven zitten. Gedichten over fijne en verdrietige dingen die elk kind kunnen overkomen. - 898 - Tien x verliefd. Tien verhalen over jonge mensen die ontdekken w» het is om verliefd te zijn: iets dat mooi is, maar ook pijn kan doen. - 954 - Kielich, W. Indonesië- Beschrijving van de leefwijzen er gewoonten van de bewoners van d< Indonesische archipel.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 12