iVERENIGINGSNIEliWS >NJ PvdA UMBRA '69 JUM MERSELO eav2Tmc 1TERPENIE11WS LV.B. VENRAÏ HVK O.J.C. DE BARAK Jeugdcentrum „DeSpringplank" MMBiilB—i Venray It D'66 fi Venrays 80 Mannenkoor fcVOEDNGS k BO\JD FNV 27MC FOX HUNTER Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan AAA//WKD KON TA KT MIDDAG VAN 2 - 5 UUR INHET WIJKCENTRUM DE KIOSK BRUKSKE TROUWPLANNEN WIJK NOORD-WEST V erenigingsnïeuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. ebberink ma m n m ij m 1] m is m e?: m 81 m 87i 98 m Op donderdag 22 okt. om 20.00 uur m 8,1 repetitie voor 't gehele koor. De 63 voorrepetitie van 19.30 uur kont te 21 vervallen. A.s. zaterdag 24 okt. om 20.00 uur opluistering receptie 25-jarig huwelijks- 1132 feest van J. Fleurkens. Verzamelen in 4j uniform om 19.00 uur bij zaal 't Anker leMerselo. Donderdag 29 okt. om 19.30 repetitie 1,132! voorde BAS-partijden en orti 20.00 uur n 72! voor 't gehele koor. Zaterdag 31 okt. opluistering Eucha ristieviering b.g.v. 25-jarig huwelijks- n 3jifeest van J. Hoedemakers in de St. Ca- iharinkerk te Leunen. Verzamelen in uniform om 16.45 uur bij de kerk. Aansluitend opluistering receptie in 't Anker te Merselo. Zaterdag 7 nov. concert te Tienray. Nadere gegevens hierover volgen. Afmelden bij F. v. d. Kruijf, tel. $6848 of de Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 22 okt.: 19.30 repetitie harmonieorkest Donderdag 29 okt.: Idem Agenda: Zaterdag 7 nov. uitwisselingsconcer- :n met Horst en Blerick in foyer ichouwburg. Zondag 8 noy. Intocht St. Nicolaas. 21 nov. Ceciliafeest Woensdag 11 nov. Opluistering Sinte Merte tocht in wijk Veltum. Zondag 13 dec. zondagochtendcon- ntin de foyer van de schouwburg. Zaterdag 16 januari: Prinseprokla- natie. Zaterdag 20 maart: gemeentelijk mu- iektoernooi. Zaterdag/zondag 17 en 18 april: deratief solistenconcours te Leunen. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 22 oktober: 18.30 uur repetitie jeugdorkest in nieuwe samenstelling, zondag 25 oktober: 10.30 - 11.30 uur vergadering drum band. Individuele repetities volgens af- tpraak met uw leraar. DRUMBAND: Zaterdag 17 okt.: Serenade - zie harmonieorkest. Zondag 18 okt.: 10.30 - 11.30 uur repetitie drum band. Bardienst hr. Thomassen. Zondag 25 okt.: Idem. Bardienst hr. van Kessel. Afmelden harmonieorkest bij de m secretaris - telefoon 80225, jeugdleden bij de heer Raedts, tel. 82803 en drum band bij de heer van Els, tel. 88624. Telefoon clubgebouw: 82515. <1 Agenda: Vrijdag 23 oktober: om 18.30 voor de alten en sopranen om 19.15 voor de tenoren en bassen Maandag 26 oktober: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 27 oktober: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 28 oktober: om 18.30 muziekles met aansluitend om 19.15 spelavond. Eventuele afmeldingen secretariaat: Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: A.s. zaterdag gaan we - als het weer het toelaat - verder met het schilderen van de Galmhut. Wie komt ons helpen? Graag om 09.00 uur aanwezig zijn. Kwast e.d. meebrengen s.v.p. Denken onze koorleden aan het op- gavebriefje voor Dortmund? We willen er bij de mannen op aandrin gen de vrijdagavondrepetitie bij te wonen. De rijen zijn de laatste weken maar zwak bezet. DAMESKOOR Zaterdag 24 okt. zingen we om 19.00 uur tijdens de avondmis in de Vredes werk; boven bij het orgel. Woensdag om 19.45 uur partij-repe- tjtie voor de sopranen; om ongeveer 20.15 uur komen dan de mezzo-sopra nen en de alten erbij. Woensdag 4 nov. om 19.45 uur partij-repetitie voor de alten. Om 20.15 uur komen de anderen erbij. Als U bent verhinderd, graag uw af melding aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v. d. Bekerom.tel. 83312 Zondagmorgen 25 oktober: GEEN gezamenlijke repetitie. Maandagavond 26 oktober: 19.00 Sopranen 19.45 Alten De aanvankelijk geplande vergade ring wordt verschoven naar maan dagavond 2 november. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 23 oktober: 18.45 Gezamenlijke repetitie. Vrijdagavond 30 oktober: 18.45 Partijrepetities in de verschil lende lokalen, o.l.v. verschillende be stuursleden. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 24 oktober: GEEN repetitie. Zaterdagmiddag 31 oktober: 16.30 Gezamenlijke repetitie. 16.30 Gezamenlijke repetitie. „AGéVOLé" Repetitie volgens afspraak. P.S. Contributie betalen, wie begint VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zaterdag 24 oktober opluistering eucharistieviering in de Paterskerk, in verband met het 25-jarig huwelijk van ons lid Nelly Fleurkens-Linders net Sef Fleurkens. Aansluitend receptie in zaal 't Anker te Merselo. Uiteraard officiële kleding. Dinsdag 27 oktober, 19.30 uur repe titie voor de sopranen, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel. Zondag 8 november, 11.30 uur zondag ochtendconcert in de Schouwburg. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: Mw. W. Man- ders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Repetities: senior drumbandleden: maandag 26 okt. aanvang 19.30 uur;As- pirant drumbandleden: zaterdag 24 okt. aanvang 10.30 uur. A.s. vrijdag 23 okt. zal een serenade worden gegeven aan een van de bestuursleden i.v.m. het bereiken van de 50-jarige leeftijd. De samenkomst hiervoor is om 17.30 uur in zaal ,,'t Trefpunt". Woensdag 28 okt. a.s. organiseert L.V.B. Kring Venray een algemene voorlichtingsavond voor haar leden in de foyer van de schouwburg te 20.00 uur met als onderwerp: Het funktio- neren van een ziekenhuis. Wat kan een ziekenhuis voor ons betekenen? De in leiding wordt gegeven door de direkteur van het ziekenhuis Venray, dr. van Rens. De aanleiding voor deze avond is de groeiende belangstelling in het algemeen voor de gezondheidszorg. Tevens wil het bestuur door infor matie en discussie een bijdrage leveren in de belangenbehartiging van de Wegens het grote belang van de leden en hun gezinnen verwachten wij een grote opkomst. Verdere informatie bij de Secretares se van de plaatselijke afdelingen. huisvrouwenkontakt brukske Op dinsdagmorgen 27 oktober gaan we op excursie naar het natuurmuseum in Asten. We vertrekken precies om negen uur vanaf het wijkcentrum. Wilt u als u kunt uw auto meebren gen? We zorgen er wel voor dat alle auto's vol wegrijden, zodat het niet zeker is, dat iedereen die met een auto komt ook moet rijden. We zijn om half twaalf weer terug en de crèche in het wijkcentrum is open. De kosten zijn ƒ3,-- voor iedereen die geen seizoenkaart heeft en iedereen moet 2,-bijdragen voor de benzine vergoeding aan de chauffeurs. Tot ziens. jeugdnatuurwacht De afgelopen installatie 14 oktober j.l. is suksesvol verlopen. Korpschef De Bruijn had handen tekort oni de afgevaardigden van elke school een speldje op te steken. Met een passende film werd dit festijn afgesloten, waar mede vele nieuwe Jeugdnatuurwachters te verden huiswaarts keerden. Nu, in je herfstvakantie, kun je de in ,,De Natuurvriend" ingebrachte spreek woord puzzel mooi oplossen. Let wel! Er is een fout in geslopen! Achter de laatste vraag staan 9 punten. Dit hadden er 4 moeten zijn, met als ant woord spin. Je weet nu dal in ieder geval de beginletter voor de spreuk een ,,S" moet zijn! Als eerste aklie starten we a.s. zondag, 25 oktober, met de eerste puzzelwandeltocht van dit seizoen. Het betreden dan de Ballonzuilse bossen met als startplaats de visvijver. Aan vang 9.30 - 10.00 uur! Het is beslist noodzakelijk dat je „aangepast" schoeisel draagt, liefst laarzen en gezjen de weersomstandigheden van de laatste tijd eveneens warme kleding. Vergeet ook je groene boekje niet. Tot zondag! Hoi, Dit weekeinde zijn er geen excusies vanwege het HEKA in Terlinden. Dit begint dinsdag en duurt tot zondag. Jullie zullen intussen wel de Jenever bes hebben ontvangen, met de gegevens over de L.V. op zaterdag 31 oktober. Kom dus allemaal. Ook wil Stefan een klooidiaserie laten zien, dus als je nog klooidia's hebt, lever die dan bij Stefan af. Ook staat de datum van de D.V. vast. Die is op zaterdag 14 november. Dat was het dan. Marion. Vrijdag 23 oktober: Van 7 tot 10 uur kan iedereen van 12 t/m 15 jaar de laatste nieuwtjes op disco-gebied bij ons beluisteren. Zaterdag 24 oktober: Vanaf 8 uur zijn we geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder die wil genieten van goede muziek in een gezellig sfeertje. Zondag 25 oktober: Van 8 tot 12 uur geopend voor ieder een van 15 jaar en ouder. Afd. Venray Maandag 26 okt. van 18.00 t/m 21.30 uur vakantiebonnen inleveren bij: H. Minten, Overloonseweg 51, Venray. Dinsdag 27 okt. vergadering Vak groep Landbouw, in café Wieënhof, Leunseweg, Venray. Namens het bestuur afd. Venray, A. Evers H. Minten P. Smits t P. Koonings O.J.C. de Brak presenteert woensdag 28 okt. om 22.00 uur, voor 2Vz piek entree, de West-Berlinse new-waveband „Scala 3". „Scala 3" bestaat uit: "Pierre Len- gauer op bas; Hans Paix op drums; Fred Turley op gitaar, toetsen en zang en Kambiz, uit Iran sinds '81 ook op gitaar. „Scala 3" beschrijft zelf hun muziek als volgt: "Kunstvolle teksten, synisch voorgedragen. De begeleidende muziek op harminieus, versplinterend, af en toe verbeten gebracht, op hedendaagse wijze. Van hen is o.a. de muziek voor de film „Eingang Hinterhaus" van Izett Alay. Naast 'n singel op eigen label ook nog vele videoclips en als laatste de zeer goed besproken L.P. Gefühl Harte, welke ze ook grotendeels in hun optreden zullen laten zien en horen. Volleybaltoernooi Grubbenvorst Het toernooi van afgelopen zaterdag is prima verlopen. Er waren 2 teams in de strijd. Door het le team werd een 4e plaats behaald, terwijl het 2e team een 5e plaats behaalde. Keientrekker was wat minder gelukkig en we willen hem langs deze weg beterschap toewensen. Fietsvossejacht Zondag j.l. ging de laatste vossejacht van start. Het weer was ons beter gezind dan vorige keer. Het was erg spannend. De prijzen voor deze vossejacht werden behaald door: 1Ringo 2. Lady Ringo 3. Lady Duiveltje 4. Lady Pussycat Er waren 3 mensen die gedurende de hele competitie 38 punten behaalden. Dit waren Papa Victor, Lady Pussycat en Black Sabbath. De competitebeker was voor Papa Victor omdat hij tijdens de competitie driemaal een eerste plaats behaalde. Langs deze weg proficiat. Natuuflijk ook Lady Pussycat en Black Sabbath proficiat met het resultaat en succes bij een volgende keer. Zaterdagmiddag: Voor diegenen, die hierin interesse hebben if het clubgebouw a.s. zaterdag om 13.00 uur open. Er zijn plannen om weer iets nieuws te gaan maken. Hier voor heb je 2 glazen potjes nodig. Dus vergeet deze niet mee te nemen. Tot zaterdag. Opgave nieuwe leden: Delta Lima, Harpstraat 6 Sierra 99, Klarinetstraat 35 Bullshit, Ouverturestraat 45 Pinky, Monikesstraat 10 Pussycat, Pavanestraat 47 Pascal, Gitaarstraat 24 Copy voor QRV inleveren op Harp straat 6 en voor vragen kun je steeds bellen 88^46. Bye bye, en zwaai zwaai. Avond fietsvossejacht Op a.s vrijdag 23 oktober organiseert de Fox Hunter de tweede avond fiets vossejacht, met 10 prachtige prijzen. Iedereen kan hieraan meedoen. Bo vendien kan men nog meedingen naar de grote trofee van 50 cm. hoog, welke over 3 avond-fietsvossejachten wordt samengesteld. Diegene met het hoogste aantal punten wordt winnaar. Inschrijven van 19.00 tot 20.00 uur bij café 't Huukske, hoek Langstraat/ Paterslaan. Het eerste signaal komt om 20.00 uur tot 21.30 uur. Om 22.00 uur prijsuitreiking in café 't Huukske. Doe mee aan deze sportieve wedstrijd en laat zien dat men kan vossen op de fiets in Venray. Voor een verslag over het gemengd tokkelrekord verzijzen we naar een artikeltje elders in dit blad. Oei, Oei, Fox Hunter Lourdescomlté afd. Venray Het tokkelen is ten einde. Toos en Leo hebben de 280 uren praktisch moeiteloos gehaald. Wij zijn dankbaar dat de 27 mc Fox Hunter on6 in de gelegenheid heeft gesteld om dit tokkelgebeuren gezamen lijk te mogen organiseren. Dank ook aan allen die meewerkten om deze 12 dagen te doen slagen. Het bruto-bedrag dat tijdens 12 dagen tokkelen bijeen werd gebracht is niet minder dan f 9.740.—. Allemaal heel hartelijk dank. DIA-FOTO-AVOND A.s. maandag 26 oktober om 19.00 uur houden wij onze foto/dia-avond in Huize St. Vincentius aan de Heuvel straat. We verwachten hier allen die met de afd. Venray het afgelopen jaar naar Lourdes zijn geweest. Familieleden zijn uiteraard welkom. Komt op tijd, want er is heel wat te doen deze avond. Maak s.v.p. geen gebruik van de hoofdingang van St. Vincentius, maar volg de pijlen c.q. de aanwijzingen. Er zijn geen persoonlijke uitnodigin gen verzonden. Men gelieve deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Zaterdag 24 oktober a.s. worden weer enige werkers op ons schietterrein verwacht om tegels te leggen. Aanvang 09.30 uur. Verzoeke schop en hand schoenen mede te brengen. Maandag 26 oktober a.s. is er geen wintercompetitie omdat ons Gildehuis niet beschikbaar is. Zaterdag 31 oktober a.s. zijn we als schutterij uitgenodigd tot het opluiste ren van de plaatsing van de vredepaal. Wij verzamelen daartoe bij school „De Keg", ook de tamboers en fluiters. Vertrek 10.15 uur. Samenkomst bij het N.O.B.-complex, Peelkanaalweg 4 te Westerbeek. Na afloop gezellig samen zijn in het gemeenschapshuis te Vrede- peel, waar erwtensoep wordt aangebo den. Ook dit jaar verlenen wij als schutte rij onze medewerking bij de intocht van St. Nicolaas. De datum is 8 november a.s. in plaats van 15 november. OUDERS EN JEUGD OPGELET! Het tamboer- en fluiterkorps kan weer nieuwe leden plaatsen. Voor een goede opleiding wordt door onze bekwame instructeurs gezorgd. Kom gerust eens kijken in de school „de Keg" waar elke maandagavond van zes tot acht uur wordt geoefend zowel met de trom als met de fluit. Elke woensdagavond van half zeven tot acht uur oefent het gehele muziekkorps, eveneens in school „de Keg". Op beide avonden kunnen u nadere inlichtingen worden verstrekt. hallo jongelui, Op vrijdag wordt de avond weer verzorgd door Henk, Paul, Twan, Wiel. we gaan er weer een gezellige avond van maken. Disc - Disco - Disco - Disco - Disco Zaterdagavond van 19.00 - 22.00 uur komt discotheek „Pearly" de avond opluisteren met jullie eigen disco- muziek. Iedereen is van harte welkom, vanaf 13 jaar. Zondagmiddag tevens disco van 14.00- 17.00 uur. We rekenen op jullie allemaal. Tot aankomend weekend. Groetjes, leiding. PEARLY TOP 10 - nr. 29 1 (3) WaRe up Daniel Sahaleka 2 (1) Okay okay Pinod'Angelo 3 (2) Get up 202 Machine 4 (7) Every body Salsa Modern Romance 6 (4) I am so glad to be a woman - Love Inlimited 7 (8) Dancing the night away Voggeu 8 (5) On the beat B.B. &Q. Band 9 (-) We almost there Michel Jackson 10 (-)R.R. expres RosceRoyse Alarmschijf: You get me dancing on the Floor third world. TIP: Lets funk tonight - Blue Father Zaterdag van 19.00 tot 22.00 disco. Zondag van 14.00 tot 17.00 disco in het houten gebouw achter het oude politiebureau. Met vele specials. Een paar uur goede Amerikaanse disco: PEARLY!! Komt allen! DINSDAGS VOLOP KEUZE IN LEUKE KOSTUUMS VOOR DEZE GELEGENHEID. Ckfaiiiccyen b.v. (w. Gespecialiseerd in mode voor mannen en jongemannen a 0 DANSEN De maandelijkse dansavond vindt plaats op zaterdag 24 oktober om 20.00 uur in het wijkgebouw „Den Hoen der". JOKERCONCOURS Voor wie: Iedereen die graag doet jo keren. Wanneer: Donderdag 29 okt., 5, 12, 19 en 26 november. Telling: Puntentelling over 4 avon den. Dus U mag 1 avond missen. Waar: Wijkgebouw „Den Hoender", Ursulastraat - hoek Hoenderstraat. Aanvang iedere avond om 20.00 uur. Organisatie: Is in handen van de Wijkraad. Opmerking: Hoe groter het aantal deelnemers, hoe groter de prijzenpot. Dus komt in grote getale. Tot ziens. Verdere aktiviteiten in november: 15 nov. Zondagavond kienen, aanvang 19.30 uur. 20 nov. Vrijdagavond: Dansen, aan vang 20.00 uur. 22 nov. Zondagmorgen: Frühschoppen met levendige muziek, van 10.00 tot 13.00 uur. Op donderdagavond 15 oktober j.l. heeft de P.v.d.A.-afdeling Venray haar jaarvergadering gehouden in het wijk centrum Brukske. Hier werden de verslagen van voor zitter, sekretaris, penningmeester en van de gemeenteraadsfraktie vastge steld. Voorts werden vastgesteld de hoofd lijnen van het beleid voor 1982-1982, en de begroting 1981-1982. Ook werd gediskussieerd over de Progressieve Kombinatie in de gemeen te Meerlo-Wanssum, en de komende gemeenteraadsverkiezingen zowel in Meerlo-Wanssum als in Venray. Op de jaarvergadering werd ook een nieuw bestuur gekozen. Het nieuwe be stuur van de P.v.d.A.-afdeling Venray ziet er nu als volgt uit: Bert Kersten, voorzitter. André Leijssen, sekretaris-penningm. Ine Corstiaans, lid Truus Kemmelings, lid. Alwien Koens, lid Paul Reiniers, lid. De afdeling heeft het vaste voorne men het komende jaar er hard tegenaan te gaan. Er liggen immers twee verkiezingen in het vooruitzicht: in maart 1982 de Provinciale Staten, en in mei 1982 de gemeenteraadsverkiezin gen. Er zal dus veel werk verzet moeten worden. De P.v.d.A. gaat niet bij de pakken neerzitten, maar zal ook de komende periode „weerwerk" bieden waar dat zinvol is en waar dat mogelijk A.s. woensdag 28 oktober is er weer een openbare ledenvergadering in Hotel de Zwaan aan de Markt te Venray. Iedereen is van harte welkom. Agenda: 1 Opening door de voorzitter 20.00 uur 2 Verslag vorige vergadering. 3 Ingekomen en uitgaande post. 4 Mededelingen. 5 Werkgroep gemeentepolitiek doet verslag. 6 Verkiezingscommissie doet verslag. 7 Openbare ledenvergadering Venlo- Venray op 9 nov. in Horst. 8 Financiële situatie van de afdeling. a. Bijdrage leden. b. Opzetten van verkiezingsfonds. 9 Rondvraag en sluiting. -- FEEST IN HET VROUWENKAFÏE -VENRAY Zoals de oplettende lezeres bemerkt zal hebben, zijn we weer gestart met ons nieuwe seizoen. Twee weken geleden hebben we de eerste thema avond gehad en maandag 26 oktobèr gaan we verder met zomaar 'n feestavond. Is er 'n reden om feest te vieren? Eigenlijk niet, maar als je wilt zijn er toch 'n heleboel te verzinnen: omdat het buiten de laatste tijd zo'n herfstachtig weertje is Omdat 't kabinet gevallen is en waarschijnlijk ook wel weer opstaat Omdat feestvieren in je eentje niet zo leuk is en we op deze informele manier graag weer wat nieuwe gezichten willen zien Omdat we de invulling van ons 4e (ja!) levensjaar ook niet altijd met 'n serieuze trek op 't gezicht hoeven te doen! En last but not least, omdat Mirjam en Agnes ons mee willen laten genieten van hun programma: „Achter dichte deuren kijken", een aantal luisterlied jes, serieuze, spottende, soms lyrische, aaneengeregen door gedichtjes. De entree bedraagt 3 piek. Dus, Dus, als je van „zo maar 'n feest", 'n neut, kabaret en 'n avond gezellig onder vrouwen houdt, kom dan maandag 26 okt. naar 't Vrouwenkafee Venray, Hoenderstyraat 10. Tot dan! Kanarievereniging De Huisvriend Vergadering maandag 26 oktober 1981 om 20.00 uur In den Engel, Post- straat te Venray. Agenda: Opening door voorzitter. Verslag secretaris. Ingekomen stukken. Bestuursmededelingen. Uitreiking formulieren T.T. Ringenbestelling. Rondvraag. Sluiting. Hoek Marktstraat-Schoolstraat JEU PE BeULESCLUB 80 ■VQjm&Y Naar aanleiding van de bestuursver gadering d.d 19 okt. 1981 de volgende mededelingen: Drs. C. K. Zuur is voor het "leven be noemd tot erelid van de Jeu de Boule Club Venray 80 als dank voor de grote verdiensten als oprichter en voorzitter van deze club. Wij danken hen nogmaals voor het feit, dat hij de Venrayse gemeenschap heeft laten kennismaken met deze boeiende sport en hopen dat hij nog lang mag genieten van zijn erelidmaat schap. De afgetreden bestuursleden kunnen in de nabije toekomst rekenen op een attentie als blijk van dankvoor het vele pionierswerk dat ze hebben verricht. Verdeling bestuursfunkties: Voorzitter: E. Kleintjes, Dr. Kortmann- weg 16, Venray. Sekretaris: E. Zeelen, Clovishof 5, Venray. Penningmeester: C. de Jong, Kempweg 117, Venray. Wedstrijdleiding:G. Smits, Kolkweg 7, Venray. Algemene zaken: N. Duyckers, Pr. Hendrikstraat 11, Venray. Nadere mededelingen over contribu tie en wijze van betalen kunnen de leden binnenkort thuis verwachten. Zolang de weersomstandigheden dit toelaten zal er buiten verder gespeeld worden. Het bestuur is druk doende binnen accommodatie te zoeken. Nadere mede delingen hierover volgen. Komende bestuursvergadering komt het nieuwe clubembleem aan de orde. Ontwerpen van harte welkom bij van de bestuursleden.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13