JUM MERSELO >NJ DAMMEN VEREMGINCSNIEÜWS ui EllTERPENIEUWS cav27mc O.J.C. DE BARAK lebberink', PARELS LV.B. VENRAY Venray IN Venrays Mannenkoor C.D.J.A. PEEL EN MAAS uw weekblad Den Dissel. K.V.V. Venray AA/V/WO DINSDAGS St. Pe\**S Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan WIJK NOORD-WEST IPLAYTEX I St. Theobaldusgilde Overloon PEEL EN MAAS van14-24okt JUWGLIGR VGRLINDGN BOWLING BOND VENRAY DAMESKOOR I a.s. donderdag 1 okt. om 19.30 repe titievoor le en 2e tenoren en om 20.00 voor 't gehele koor. Donderdag 8 okt. om 19.30 repetitie voor le en 2e bassen en om 20.00 voor 't «hele koor. Zaterdag 24 okt. opluistering 25-jarig huwelijk. Idem op 3 lokt. Zaterdag 31 okt. optreden in Schin- veld. Zaterdag 7 nov. optreden inTienray. Zondag 29 nov. Scholenzangfestival. Hof koorzondag 4 oktom 1115 uur niet in de Burggraaf, maar in de „Galmhut". Zondag 11 okt. wederom repetitie om 11.15 in de Burggraaf. Nieuwe leden zijn nog welkom op de «kelijkse repetitieavond. Inmiddels hebben zich 8 nieuwe leden aangemeld. Afmelden bij F. v. d. Kruijf, tel. 86848 of de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 1 oktober 19.30 repetitie harmanieorkest. Donderdag 8 oktober 19.30 uur re petitie harmonieorkest. Agenda: Zondag 27 september: muziekfees ten te Ysselsteyn. Zaterdag 17 okt-: serenade b.g.v. huwelijk T. Tonen. Zaterdag 7 november: uitwisse lingsconcerten met Horst en Ble- rick in foyer Schouwburg. 21 nov. Ceciliafeest. Woensdag 11 november: Opluistering Sinte Merte tocht in wijk Veltum. Zondag 13 december: zondagoch tendconcert in de foyer van de schouwburg. 16 januari 1982: Prinsenproklama- tie. 20 maart 1982: gemeentelijk mu- liektoernooi. LEERLING ENOPLEIDING: Donderdag 1 oktober: 18.30 uur repetitie jeugdorkest in nieuwe samenstelling. Donderdag 8 oktober: ïaem. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 4 oktober: 10.30 - 11.30 uur repetitie drum band. Zondag 7/oktober: idem. Bardienst hr. Vossen. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Agenda: Vrijdag 2 oktober: om 18.30 voor altén en sopranen Zondag 4 oktober: om 10.25 Hoogmis in de Pterskerk (in uniform) Maandag 5 oktober: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 6 oktober om 18.30 alleen voor de sopranen. Woensdag 7 oktober: om 18.30 muziekles voor de alten en sopranen die hiervoor aangewezen zijn; na afloop spelavond. Eeventuele afmeldingen secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen; Zondag vieren we de verjaardag van ons koor. We rekenen er op dat alle koorleden aanwezig zullen zijn. De ouders en de bestuursleden worden verzocht plaats te nemen in de koor banken. Na afloop van deze Hoogmis bijeenkomst van koorleden en bestuur inde Galmhut. Noord-Limburg Op vrijdag 2 oktober a.s. organiseert onze vereniging een bijeenkomst over europese zaken. De inleiding zal worden verzorgd door dhr. Harrie Notenboom, lid van het Europese Parlement en voormalig 2e kamerlid. Na de inleiding zal ruimschoots de gelegenheid zijn tot het stellen van vra gen en het aangaan van een discussie. Voor eenieder die belangstelling heeft voor het reilen en zeilen van het Euro pese Parlement, de pogingen van dit orgaan om meer bevoegdheden te ver krijgen enz. Natuurlijk hopen wij dat u, of u nu voor of tegen dit parlement bent, hierbij aanwezig wil ziin. De bijeenkomst vindt plaats in hotel-restaurant ,,De Burggraaf' en begint om 20.00 uur. Woensdag 7 oktober om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Zondag 11 oktober Zangersdagen te Weert. Hoe laat en vanwaar we ver trekken hoort U tijdens de repetitie. In uniform! Woensdag 14 oktober om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de school „De Essel". Het kerstprogramma staat voor de deur. Als U bent verhinderd, graag uw af melding aan Mevrouw v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevrouw v. d. Beke- rom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zaterdag 3 oktober, 20.30 uur deel name korenavond te Beesel. In de paro chiekerk aldaar zullen eveneens optre den het Mannenkoor uit Koningsbosch, de gemengde zangvereniging Laetare Musica uit Herk de Stad (België) en het Gemengd Koor Beesel. Na afloop ge zellig samenzijn in zaal Theelen. Vertrek per bus om 19.15 uur vanaf Almonda, Bachstraat Brukske en Hu- benhof Westsingel. Dinsdag 6 oktober, 19.30 uur repe titie voor de alten; om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Zaterdag 10 oktober deelname zan gersdagen te Weert. Vertrek om 18.00 uur van vorengenoemde vertrekpunten. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Zondagmoren 4 oktober: 11.00 gezamenlijke repetitie. Maandagavond 5 oktober: 19.00 uur Sopranen 19.45 uur Alten Vergeet je contributie niet mee te bren gen, het gaat om het bedrag van 30,-. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 2 okt.: Geen repetitie. Vrijdagavond 9 okt.: Gezamenlijke repetitie. Denk aan je contributie. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 3 okt.: 16.00 vergadering. 16.30 uur repetitie voor de gehele groep. „AGéVOLé" repetitie volgens afspraak. Lourdescomlté afd. Venray TOKKELEN Bijna is het zo ver. Volgende week dinsdag 6 oktober zal drs. J. H. L. A. Janssen, directeur van de Stichting Limburgse Bedevaart naar Lourdes, officieel het werelduurrekord tokkelen openen. Iedereen is bij deze officiële start van harte welkom. Trouwens ook alle andere dagen. De mensen van het Lourdescomité, die hun medewerking hebben toege zegd, zijn inmiddels in het bezit gesteld van een programma, waarin vermeld staat welke uren zij in café 't Huukske aanwezig dienen te zijn. Wij wensen Lady Krullebol en Tarania heel veel sukses en sterkte. Rond dit tokkelgebeuren is een groots programma samengesteld. Er zijn pro grammaboekjes verkrijgbaar 1,00, waarin het volledige programma staat afgedrukt. Kaartverkoop Deze week geen landelijke of plaatse lijke aktie. Dus, onze medewerkers/ sters gaan weer op pad. Zij zijn vele dagen geheel belangeloos met de kol- portage bezig, om zoveel mogelijk zieke mensen uit de gemeente Venray een gratis Lourdes-reis te kunnen aanbie den. Sterk hen in hun werk door een kaart te kopen. Bij voorbaat Bank. Vrijdag 2 okt.: Van 7 to 10 uur kan iedereen van 12 t.m. 15 jaar genieten van de laatste nieuwtjes op platengebied. zaterdag 3 okt.: ledereen van 15 jaar en ouder kan bij ons vanaf 8 uur genieten van goede mu ziek in een gezellig sfeertje. Zondag 4 okt.: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. We mogen zeggen dat ons nachtelijke fotouitstapje van 24 september j.l. uit stekend geslaagd is. Rest ons om op de komende clubavond donderdag 8 okto ber a.s. de clubdiacollectie samen te stellen welke mee zal doen aan de Bondswedstrijd 1981. U brengt toch ook enkele dia's ter beoordeling mee? Aanvang 20.00 uur, St. Antonius- straat 1 te Venray. Na het gezamenlijk samenstellen van de diacollectie kunnen we nog wat na praten onder het bekijken van een foto collectie met werk van de Venlose A.F.V., Fotogroep Breda en de Haagse A.F.V. Tevens ontvangen alle leden die zich opgegeven hebben voor het uitstapje naar Rotterdam op 10 en 11 oktober, alle verdere inlichtingen. DEN DISSELS DISCO SPECIAL Eindelijk is het grote moment aange broken dat we weer een zeer special voor jullie hebben. Dit keer wel een zeer speciale, want er valt nog wat te verdie nen ook. De meesten van jullie weten al lang dat er danswedstrijden gehouden wor den. Daarvoor kunnen jullie je opgeven aan de kassa of aan de discotheek. Dit kan gebeuren tot 20.00 uur, daarna gaan we beginnen met de wedstrijd. Voor de winnaars zijn er diverse pla- tenbonnen te winnen. Voor de ouderen hebben we ook nog een verrassing in petto. Maar daarover meer als je zaterdagavond bij ons bent. Verder nog een mededeling van huis houdelijke aard. We beginnen on 19.30 en eindigen om 22.30 uur. De entree be draagt voor deze keer maar 1 Van de leiding zullen aanwezig zijn: Gerrit, Anja, Mieke, Alda. Voor de muziek zorgen Bram en Wiel. De muzikale omlijsting wordt ver zorgd door de Stage-Fright drive-in- show. dus allemaal tot zaterdag 3 okt. in wijkgebouw Den Hoender. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 6 oktober ledenvergadering. Deze avond wordt verzorgd door Dhr. de Bruyn over fysiotherapie. Aanvang om 20.00 uur in zaal „In den Engel". Dinsdag 13 oktober excursie naar Info 3 in Venray. Onderwerp: verstan dig met electriciteit, aanvang 13.45 uur, Past. Wijnhovenpark. Die hier aan deelnemen, kunnen zich 6 oktober opgeven bij het bestuur. Fiets vossej acht A.s. zondag starten we met de voor laatste fietsvossejacht van de compe titie. Van 14.00 uur tot 15.00 uur kun je je laten inschrijven in het gebouw aan de St. St. Antoniusstraat 3a. Gestart wordt dan vanaf 15.00 u. Bij slecht weer is er na afloop een warme tractatie. Tot zondag. Weerelduurrecord tokkelen Langs deze weg willen wij Lady Krul lebol en Taranta veel succes wensen met hun recordpoging. Wij hopen dat deze aktie zeer succesvol en zonder proble men zal verlopen. Wandelen Je kunt je nog steeds opgeven voor de wandeltocht op zondag 11 oktober te Asten. Bijzonderheden hierover kun je krijgen bij Lady Pussycat, tel. 86314. Volleybal Het ligt in de bedoeling om op zater dag 17 oktober mee te gaan doen aan' een recreatief volleybal-toernooi, ge organiseerd door de volleybalvereniging „De Zwakke Plek" te grubbenvorst. Op deze dag zal er geen club zijn. We verwachten dan ook dat iedereen in Grubbenvorst zal zijn als supporter. Opgave nieuwe leden: Delta Lima, Harpstraat 6 Sierra 99, Klarinetstraat 35 Bukkshit, Ouverturestraat 45 Pinky, Monikesstraat 10 Pussycat, Pavanestraat 47 Pascal, Gitaarstraat 24 Copy voor QRV kun je inleveren op Harpstrat 6. Voor vragen kun je altijd bellen 88546. Bye, bye en zwaai zwaai. KÜNTAKTMIDDAB VAN 2-5 UUR INHET WIJKCENTRUM E KIOSK BRUKSKE ST. PETRUS BANDEN OP REIS Het komende weekend zal voor St. Petrus Banden in het teken staan van de reis naar Rommersheim. Compleet, met Beschermvrouw mevr. Stevens-Heynen zal het korps de reis zaterdag beginnen. Tussen 12.15 en 12.30 uur worden de leden verwacht aan de LTS om bagage in te laden en plaats te nemen in een tweetal bussen. Het voorlopig programma vermeldt een concert od zaterdagavond, waarna een optreden van de eigen Joekskapel, terwijl zondagmorgen deelgenomen wordt aan het Früschoppen. Zondag avond rond 22.00 uur zal het korps weer terug zijn in Venray. Herfstkampioenschap Zondag j.l. was de laatste zondag van het herfstkampioenschieten. Voordat de prijsuitreiking plaatsvond, werd er 1 minuut stilte in acht genomen voor ons overleden ere-lid A. Thijssen. De uitslag van het schieten is als volgt: Herfstkampioen 1981: P. Willems jr. met 31 punten. 2 P.v.d. Broek 31 3 P. Volleberg 29 4 H. Rongen 27 5 A. v. d. Broek 26 6 Mevr. N. Willems 26 7 J. Willems 24 8 F. Bogerts 24 9 H. Janssen 23 10 P. Willems sr. 22 11 K.v. Kilsdonk 22 12 J.vanGerven 22 13 Mevr. L. Willems 22 14 M.Janssen 22 15 F. Barends 21 16. M.Hendriks 20 17 R. Kreemer 18 18G.de Mulder 18 19 Mevr. C. Riteco 16 20 Mevr. J. Reynders 14 Bij de jeugdleden behaalde Dafne Willems een le prijs en Anja Willems de 2e prijs. Bij de extra ronde vielen de prijzen als volgt: le prijs J. Willems 15 p. 2e prijs P.v.d. Broek 13 p 3e prijs P. Willems jr. 13 p 4e prijs A. v. d. Broek 12 p 5e prijs P. Volleberg 12 p 6e prijs P. Willems sr. 12 p. Kleine kring Zondag 4 oktober is de Kleine kring wedstrijd te Geysteren, georganiseerd door het St. Jorisgilde uit Maashees, die zondag 20 september wegens slecht weer werd afgelast. Aanvang 13.30 uur. Vergadering Dinsdag 6 oktober worden alle leden verwacht in het gildehuyis voor de maandelijkse ledenvergadering. Aan vang 20.00 uur. De themagroep van het vrouwen- kafee Venray is bij elkaar geweest. Sa men hebben we geweldige thema-avon den op papier gezet. Nu is het nog de zaak om ze te organiseren. Met dé regelmaat van een maal per maand zullen er allerlei thema's aan de orde komen. Thema's die ons als vrouwen zullen interesseren, want we zijn het echt niet eens met de om standigheden waarin we nu leven. Alle vrouwen die zich op de een of andere manier voor thema's rondom vrouwenemancipatie willen inzetten kunnen elke maandagavond in hel Vrouwenkafee Venray terecht. Wij staan open voor nieuwe ideetjes! Maandag 5 oktober hebben we onze eerste thema-avond. Je mag dit niet missen! Thema: VROUWEN BELLEN VROUWEN. Enkele vrouwen van deze telefonische hulpdienst komen hierover vertellen en discussiëren. Deze hulpdienst staat altijd klaar voor vrouwen en meisjes. In Limburg kun je ze bereiken onder nummer 04750-18000 - maandag t.m. vrijdag 9.00 - 12.00 uur; dinsdag en donderdag van 20.00 - 23.00 uur. Tot maandagavond in het Vrouwen kafee Venray. Om 20.00 uur: VROUWEN BEL LEN VROUWEN: boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend C?d 0 FEESTWEEKEND NOORD WEST Zaterdag 3 okt. 14.00 uur kinder middag. Show met Kwipie en Kwappi. Leeftijd van 4 tot 12 jaar. Entree 1,-. Zaterdagavond 19.30 uur Disco met danswedstrijd. Entree 1 Zondagmorgen 4 okt. 10.00 tot 13.00 uur Früschoppen, met joekskapel „Halfom Half". Zondagmiddag 4 okt. 14.30 uur Gezinsoriëntatietocht, met leuke prijs jes. Deelname gratis. Zondagavond 4 okt. 19.30 uur Kienen. Dit alles vindt plaats in het wijkge bouw „Den Hoender", Ursulastraat. Hoi. Afgelopen weekend zijn er erg veel libellen gezien en ook stonden er al weer veel paddestoelen. Komend weekend is er weer veel te doen. Zaterdag is er voor de 2e keer dit seizoen peelwerken. We vertrekken om half 8 naar Griendtsveen. 's Avonds is er een dagvlinderlering, om 8 uur in het hol, door Boena. Zondag gaat Boena op excursie naar de Maasheggen, en daar wordt dan vooral naar dagvlinders gekeken. Ook Henk leidt een excursie naar de Maasheggen. Vertrek als altijd om 8 uur vanaf het schouwburgplein. Ook korht er weer een nieuwe Jeneverbes, dus als je nog kopij hebt, breng die dan gauw. Tot op excursie. Hoi, Marian. Op woensdag 7 okt. start de Brak weer met koncerten op de woensdag met nog steeds de belachelijk lage entreeprijs van 2'/t gulden. Het vorige winterseizoen was een groot sukses, elke woensdag weer was het overvol en gezellig. Er traden dan groepen op, die alle maal aan het zoeken waren naar een nieuwe richting in de muziek, iets wat ondertussen wel door de meeste beken de en onbekende orkesten gevolgd is. De Brak probeert dit seizoen weer al lemaal nieuwe groepen op te laten tre den en begint met RATATA. Ratata bestaat nu IZ2 jaar en is de band rondom zanger-pianist Jan Rot. Verder speelt de briljante gitarist Aad de Clercq ook en zij waren vroeger de basis van de Groningse band de Street- beats. Om het kompleet te maken wer den bassist Bart ter Laak en drummer Gerard van Doorn van Carlsberg er bij gevoegd. Ook is Fa Fa, de man achter Super- janes van de partij en als extra dimensie speelt een onbekende nieuwe ster op blaasinstrumenten mee. Men zegt dat hij de beste van Nederland is, dus. Ratata speelt swingende, moderne R B frhvtm. and blues) met af en toe soulachtige invloeden. Ze staan in ieder geval garant voor 'n brok dynamiek, waarvan de Brak, met deze openings band, van op z'n kop zal staan. I Marktstraat 5. Venray, telefoon 04780-81294 LOTERIJ VAN HET ST. THEOBALDUSGILDE Zoals elk jaar zullen ook nu weer de leden van het St .Theobaldusgilde hun rondgang maken met de loten van de grote loterij verbonden aan het jaarlijk se fancy-fair. Het zijn deze keer alleen 3 hoofdprij zen: een wel één dames-, één heren- en één kinderfiets. De loten kosten net als andere jaren 2,50 per stuk. Hiervoor krijgt men dan weer 3 lotnummers op een lot, men heeft dus weer 3 kansen op een lot. We hopen dat U het gilde en drumband die steun weer geeft die z nodig hebben. Zeker nu met de opleiding van 16 muzikanten aan de muziekschool in Boxmeer, en waarvoor 20.000,- aan muziekinstrumenten is aangeschaft, om te proberen tot een drumfanfare over te gaan. Zoziet U dat ook het gilde en drumband, net als meerdere verenigin gen, bedragen kosten waarvan men schrikt. Het papier elke maand is een welkome aanvulling, helaas is de prijs in tegenstellingtot andere prijzen te laag, zodat toch ook andere bronnen moeten worden aangeboord om het hoofd bo ven water te houden. De uitloting is op de laatste zondag van de fancy-fair, en die net als andere jaren weer zal geschieden door burge meester van Heusden. Het ligt in de bedoeling dat de leden in de week van 5 okt. t/m 11 okt. bij U zullen aankloppen. Pearly Top 10 - nr. 27 1 (1) lm so glad to be a woman- Love Inlimited 2 (2) On the beat B.B.&QBand 3 (4) Get up 02 machine 4 (8) Okay okay Pinod'Angelo 5 (3) Wordy Rappinghood Tom Tom Club 6 (5) Higher on the boogie Stargard 7 (6) Walk right now Jacksons 8 (7) Lady (you bring me Up) Commandors 9(-) Everbody Salsa Modern Romance 10 (-) Wake up Daniel Sahaleka Alarmschij fDancing all night Voggeu Tip 2: Try't out GinoSoccio Jongens en meisjes opgelet: Zaterdag geen disco i.v.m. Disco- beurs Hilversum. Zondag 14.00 tot 17.00 Disco wijk gebouw Kiosk Brukske. Komt allen; entree 1.50. Tot ziens. Pearly uw Venrays weekblad alles over Grotestraat 2. Venray Topsport is slechts voor enkelen weggelegd, recreatiesport kan eigen lijk iedereen beoefenen, maar ook hier lijkt het of men bang is om werkelijk iets aktiefs te gaan doen. Geen tijd! Blijkbaar is er wel tijd voor de minder goede dingen. Als je van een bevolkingsgroep zoals Venray tussen 25 en 50 jaar het percentage beziet dat d.m.v. het trimmen werkelijk iets voor hun ge zondheid doet, zou dit best wat ho ger kunnen zijn. Daarom, beste mensen, doe er iets aan. De aktie Nederland oké en de brochure welzijn tonen aan, dat vele mensen zich inspannen om om door middel van veel geld vele anderen aan het bewegen te krijgen, waarom wordt er zoveel moeite ge daan, het moet toch om werkelijke feiten gaan. Bewegen verbetert uw gezondheid! Kom eens kijken hoe wij dat doen. Kijken kost niets, meedoen inspanning, maar op een verant woorde wijze helpt dit mee U pret tiger te voelen en de regelmaat geeft tevredenheid en ontspanning. Levenslust is via trimmen op een goedkope manier te verkrijgen. Slogan voor de komende tijd: Een beetje gezond zweet bespaart een hoop benzine. Onze aktivitelten: Zaterdagmogen 3 okt. duurloop 6 of 10 km op het Ran Xerox circuit. Ver trek om 7.15 uur vanaf Rank Xerox. Zondagmorgen 4 okt. loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 uur vanaf Geysterse bossen. Woensdagavond 7 okt. om 18.30 u. zaal Langeweg voor loop-, trim- en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aangege ven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 24, Venray, tel. 85384. P.S. zondag 18 oktober a.s. gaan we naar de Nürburgring voor de halve ma rathon voor trimmers. Hiervoor wordt tot de loopdag 2x per week extra ge traind. Liefhebbers of belangstellenden zijn van harte welom. Zoals U ziet gaan we weer naar de zaal, dit is van oktober tot eind maart. Hebt U zin in ski- of langlaufgymnas- tiek of als voorbereiding op de winter sport, kom gerust en maak U een beetje los. Tot ziens in de zaal. Op dinsdag 6 oktober wordt er bij goed weer, weer gefietst. We vertrekken om kwart voor twee bij het gemeente huis D.C. VENRAY WINT VAN E.D.G. EINDHOVEN De zeer belangrijke thuiswedstrijd- heeft D.C. Venray na felle strijd in haar voordeel kunnen beslissen. Dit betekent een voorlopige afstand van het degra datiegevaar in de eerste klasse, waar de Venrayse dammers al enkele jaren mee te kampen hebben. Het betekent ook een herwinning van het zelfvertrouwen, dat door herhaalde verliezen sterk was verminderd. De eerste borduitslagen gaven echter geen reden tot optimisme. Op bord 4 liet M. Bakker zich te zeer het snelle speltempo van onze oud-clubspeler H. Frijns opdringen, die nu de belangen van E.D.G. in Eindhoven verdedigt. Met slimme slagwending en dreigingen haalde hij de volle winst voor zijn stad genoten binnen. Ook van Bommel moest het onderspit delven tegen de E.D.G.-speelster J. van Bakel, die als enige vrouw een knap staaltje van klassiek positiespel liet zien. Ook Jacobs verkeerde niet in al te beste vorm en verloor door zwak positiespel. Maar toen kwam Venray terug: Zaal forceerde in het eindspel een goede re mise. Tijssen zag een damcombinatie over het hoofd, dreigde te verliezen, maar herstelde zich in het eindspel keurig en zorgde zelfs voor de eerste Venrayse winst. De heer Kennis had in het belang van de vereniging zijn plaats beschikbaar gesteld aan het nieuwe clublid Batist, voorheen jarenlang spelend in de Zuidhollandse hoofdklasse. Zulk een sportieve geste bleef niet zonder resul taat, want ook Batist wist met een mag nifieke damcombinatie twee punten voor Venray binnen te halen. Zoals zo vaak waren de hoogste bor den het langste bezig. Berhitu had na een fraaie partij de winst voor het grij pen, maar vergiste zich in het eindspel jammerlijk in een slagvolgorde en moest remise toestaan. Tenslotte maakten Noyens en Wester alles; de eerste door in een stand van 7 om 7 zuiver op positie zijn tegenstander tot overgave te dwingen; bord 2 door middel van een damcombinatie, die in het eindspel korrekt werd afgewikkeld tot winst. Veel vreugde was er met deze overwinning na zo lange tijd! De persoonlijke uitslagen: 1. a.Wester-W.Feyen 2-0 1. a.Noyens-Wt feyen 2-0 2. A. ZWester-A. v. d. Zilver 2-0 3. M. Berhitu-J. Scheerderhof 1-1 4. M. Bakker-H.Frijns 0-2 5. 4. M. Tijssen-J. Bolle 2-0 6. W. van Bommel-J.van Bakel 0-2 7. Th. Zaal-Avan Gerwen 1-1 8. F. Jacobs-J. van Dartel 0-2 9. m. Batist-P. Volleman 2-0 10-8 Na de vakantie zijn er, door bestuurs en funktiewisselingen, geen berichten verschenen. De bedoeling is dat dit nu weer regelmatig gaat gebeuren. Jeugd-steden ontmoeting Zaterdag 25 september vond in Oostrum de jeugd-stedenontmoeting 1981 plaats. Voor vele jeugdleden was dit de eerste wedstrijd na de vakantie, vandaar dat de resultaten ook duidelijk voor verbetering vatbaar zijn. Het bezoeken van de trainingen op zondagmiddag is daarvoor beslist noodzakelijk. De uitslag: 1 Maastricht 2612 pt - 131 gemiddeld 2 Heerlen 2580 pt - 129 gwmiddeld 3 Venlo 2533 pt - 127 gemiddeld 4 Venray 2431 pt - 121 gemiddeld 5Horst 2327 pt - 117 gemiddels Huiscompetitie: De stand na 3 wedstrijddagen is als volgt: Maandagavond: 1 Pinfall Wizzard 8-4 2 Reynders 8-4 3 SVCB 7-5 4 The Eagles 7-5 5 Fall Down 7-5 Dinsdagavond: 1 The Strikers 11-1 2 Club Up'52 11-1 3 Sigmas 8-0 4 Returns 7-1 5 The Hustlers 6-6 Snoopys 6-6 Bestuur Het nieuwe bestuur ziet er als volgt uit: voorzitter Hans Thijssen, secretarissen vera Bos en Tine van Houten, penning- mmester Jan Brouwers, wedstrijdzaken Tiny Janssen, jeugdzaken Martin Ver hagen, vice-voorzitter en etchnische za ken Harrie Claessens.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11