>NJ PEEL EN MAAS JUM MERSELO LIMBRA '69 uk VERENIGINGSNIEUWS EUTERPENIEUWS L.V.B. VENRAY St. Pe\^S Hl At 111^ Vf v* Jong Nederland Jeugdcentrum „DeSpringplank" C.D.A. aiEB Yerenigiiigsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. WIJKRAAD BRUKSKË cav^>'7mc Venray IN Venrays Mannenkoor Postzegelen PEEL EN MAAS jeugdnatuurwacht Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan JAARPROGRAMMA K.V.O. a.s. Donderdag 10 september om 19.30 uur repetitie voor de baspar- tijen en om 20.00 uur voor het he le koor. Donderdag 17 september om 19.30 uu rrepetitie voor de tenorpartijen en om 20.00 uur voor het hele koor. Zondag 20 september start het hof koor met de repetities en wel om 11.15 uur in De Burggraaf. Zendag 27 september zondagoch tendconcert met fanfare Merselo in de foyer van Je schouwburg. j.l. Donderdag hebben zich de eerste nieuwe leden aangemeld. Diegenen die nog lid willen wor den van Venrays Mannenkoor, wor den aangeraden zich zo spoedig mogelijk op te geven op de weke lijkse repetitieavnd, zodat zij met een mee kunnen werken aan het nieuwe repertoire. Afmelden uitsluitend bij F. van der Kruijf, Casimirnof 3, tel. 86848, of De Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 10 september geen repetitie in verband met werk zaamheden van alle leden in de feesttent. Vrijdag 11 t.m. dinsdag 15 sep tember: harmoniefeesten zie schema. Vrijdag 11 september: 20.00 uur repetitie in Heythuizen voor hen die op dinsdag 15 september mee gaan naar Den Haag. Dinsdag 15 september: Prinsjes dag in Den Haag. Vertre-i om 7.00 uur vanaf Schouwburgplein met 'n extra bus. Uniform: wit hemd en zwarte vlinderdas. Alleen dus die genen welke zich hiervoor hebben opgegeven. Dinsdagavond 15 september: na afloop modeshow plm. 22.45 uur opruimwerkzaamheden voor ieder een in de feesttent. Donderdag 17 september: 19.30 u. repetitie harmonie-orkest. Agenda: 10 t.m. 15 september: Harmonie feesten met op 13 september de Oude Beroepen. In verband met de organisatie van deze feesten zal een werkschema worden gemaakt zoals vorig jaar. Dit betekent dat in prin cipe iedereen in een scheme1, wordt ingepast. Nadere mededelingen hierover volgen nog. Zondag 27 september: muziekfees ten te Ysselsteyn. 21 nov. Ceciliafeest. Zondag 13 december: zondagoch tendconcert in de foyer van de schouwburg. 16 januari 1982: Prinsenproklama- tie. 20 maart 1982: gemeentelijk mu- ziektoernooi. In najaar verder nog uitwisse- lingsconcert met Horst en Blerick in Venray. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 10 september: 18.30 u. repetitie jeugdorkest. Donderdag 17 september: idem. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: a.s. Zondag 13 september géén repetitie i.v.m. harmoniefeesten. Zie mededelingen bij harmonie-ork. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Vrijdag 11 september om 18.30 uur voor alten en sopranen; 19.15 uur voor tenoren en bassen. Maandag 14 september 18.30 u(tr alleen voor die alten. Dinsdag 15 september 18.30 uur alleen voor sopranen. Evt. afmelden: secretariaat Lang straat 104, telefoon 81690. Woensdag 16 september géén vrije repetitie, In verband hiermee ver valt ook (voorlopig) de spelavond. Voor tenoren en bassen zal op vrijdag 18 september (aansluitend op de repetitie) het dia- en film- verslag van de Oostenrijk-reis plaatsvindien. Ook evt. verloofdes c.q. echtgenotes zijn op die avond van harte welkom. Donderdagavond 17 september is er een bijeenkoants voor die leden van de LVB afd. Venray in he!t zaaltje bij de Vredeskerk Jaarver gadering. Het jaarverslag wordt voorgelezen. U kunt zich ook nog opgeven voor het uitstapje varn 22 septem ber. Verder wordt de avond verzorgd door de heer Saholtz uit Nijmegen over het Vtenrayse dialect* Ook nieuwe ledlen zijn hartelijk welkom. Aanvang van de avond 19.30 uur. Na de drukte rond de Taptoe *81 te Venray is er weer gelegenheid' en tijd voor andere aktiviteiten. Voor zaterdag 12 september e.k. staat deelneming aan de Taptoe te Gennep op het programma. Vertrek om 19.30 uur. CAPRICCIO Zondagmorgen 13 september 11.00 uur: gez. koorrepetitie. Maandag 14 september 19.00 uur sopranen; 19.45 uur alten. Begin niet al te laat met de con tributie 30,te betalen. BOJEMA Vrijdagavond 1 lseptember 18.45 uur: gez. orkestrepetitie. Contributie betalen? Doe dat meteen. AGEVOLE Repetitie op afspraak. SALTARELLO Zaterdagmiddag geen repetitie. Maar denk wel aan je „huiswerk"'. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 15 september om 19.30 uur repetitie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het 'hele koor in De Essel, Ursulastraat. Vrijdag 18 september tot en met donderdag 24 september kunt U weer oud papier deponeren in de container, staande bij het Tuincen trum van Henk Smits, Jan Hens- senstraat. Alleen gedurende de openingstijden van de winlkel. Dinsdag 22 september, 19.30 uur repetitie voor de bassen, om 20 00 uur voor het helle koor iin De Es sel, Ursulastraat. Zaterdag 26 september gezellig samenzijn op Vlakwater. Nadere gegevens volgen nog. Indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: J. Steijlen, Kolikweg 3, tel. 81221, of mevr. W. Mandors-Weijers, Oran jestraat 7, tel. 66159. Denkt u eraan het enquêteformu lier in te leveren? DAMESKOOR Zondag 13 september a.s. zingen we tijdens de pontificale hoogmis van 11.15 uur bij de kapel van Veltum. Weest u s.v.p._ om 11.00 uur aanwezig, in uniform! Woensdag 16 september om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 19 september gaan we samen fietsen, waarna een etentje met gezellig samenzijn. Nadere in formatie hoort u tijdens de repeti tie. Als u verhinderd bent graag uw afmelding aan mevr. v. d'. Beker- om, tel. 83332, of mevr. v.d. Waar den, tel. Drumen Showband Venray en omgeving Na de vakantie hebben we al een zwaar programma achter de rug. Opgetreden in Hout Blerick, de Nacht van Zijlberg, Taptoe Horst, St. Annakermis, de Nacht van Ven ray en dan nog tussen door de re petities. Afgelopen zondag was het dan zover: de jeugddrumband góng op concours in Haelen. Zij wisten daar onder de deskun dige leiding van Henk Mariens met 288 punten een eerste prijs te be halen. Namens geheel DSV nogmaals gefeliciteerd jongens. a.s. Zaterdag «aal DSV optreden dn Wellerlooi. Tijdstip wordt nog bekendge maakt. PHILATELICA Nu de scholen weer zijn begon nen, wordt wederom voor de jeugd van 10 tot 16 jaar een postzegel- ruilmiddag gehouden en wel iedere derde woensdagmiddag van 2 tot 5 uur in d zaal van café Verhuis, Henseniusstraat 13, Venray. Toe gang gratis. Voor september dus op die 16e. Er wordlt voorlichting gegeven en toezicht door leden van de vereni ging. Ouders van deze jeugd zijn welkom ter kennismaking. Wij hopen op veelzijdige opkomst als voorheen. Het bestuur Vrijdag 11 september: Vanavond is er een tafelvoetbaltoemooi voor iedereen die zich daarvoor opgege ven heeft, de rest mag toekijken en genieten van de goede muziek die je bij ons altijd! hoort. Zaterdag 12 september: Geopend vanaf 8 uur voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 12 september: Vandaag tafelvoetbaltoernooi voor iedereen van 15 jaar en ouder. Leuke prij zen voor de winnaars. Wie krijgt de JUM-wisseltrofee? HOLTHEES-SMAKT Repetities: Senior drumband leden: maan dag 14 september 10.30 uur, gez. Woensdag 16 september 19.00 uur 'gezamenlijk. Aspirant drumband ledlen: zater dag 19 september 11.00 uur. Rommelmarkt t.b.v. Drumbandvereniging wordt op zondag 13 september a.s. een grote rommelllmarkt georganiseerd. Deze wordt gehouden in zaal Het Trefpunt, Aanvang 11.00 uur. Jong Nederland dankt u allen Langs deze weg willen wij al diegenen die dit doel financieel derland fietst voor het gehandicap te kind) ondersteund hebben, hor- telijk danken. Onze dank gaat vooral uit naar diegenen die lit doel financieel steunden in welke vorm dan ook, De Wieënhof die zorgde dat onze magen bij aankomst goed gevuld1 werden, de politie, Petrus Banden die zorgde voor een muzikale om lijsting bij aankomst, dhr. v. Oers de gemeente. Ook gaat onze dank uit naar die mensen die achter de schermen werkten. Het was over weldigend en fantastisch. Bijna 6 kinderen kunnen we een gratis reis naar Loui des aanbieden. Bijna 6 kinderen! Ondanks dat wij eerder een beroep op r deden wil len wij u vragen, om ook dat 6e kind mee te laiten gaan. We komen hiervoor nog tekort. Ons rekening nummer staat hiervoor nog open bij die Rabobank te Venray onder nr. 1539.11.794. Nogmaals onze hartelijke dank. De fietsers van Jong Nederland Disco - Disco Even aandacht voor het volgende a.s. Zaterdagavond is er weer een disco en wel van 19.Oö tot 22.00 uur en zondlag van 14.00 tot 17.00 uur. Dit is het wat de disco be treft. Voor de vrijdagavond wordt het programma verzorgd door groep 2, dus Sjang, Truus, Frans en Fank. Ook bij hen kun je je laten in schrijven als lid. Groetjes, de leiding Aanstaande zaterdag speelt er weer een band. Op veler verzoek deze keer geen hard-rock band, maar iets geheel anders. Zaterdag avond speelt RIP VAN WINKLE in Free Wheelin. Wat kun je verwachten a.s. za terdag? Op de eerste plaats een band die eigen werk brengt. En op de tweede plaats en wat be langrijker is wil Rip van Winkle dat het publiek geniet. Dat de be zieling, het enthousiasme en het plezier van de muzikanten over slaat op het publiek, dat zij gaan dansen op aanstekelijke ritmes, dat zij gaan meeluisteren en mee gaan genieten. Of Rip van Winkle diit streven kan waarmaken, kun jezelf komen beoordelen, zo simpel is dat. De grote zaal is zaterdag vanaf 20.00 uur open en het optreden begint omstreeks negen uur. Op maandag 14 september a.s. or ganiseert dè afdeling Venray e.o. van de internationale vereniging Philatelica een rudlavonid voor le den en niet-leden. Deze ruilavond wordt gehouden in de zaal van café Veerhuis, Henseniusstraat 13 te Venray. Aanvang om 20.00 uur. Alle postzegelverzamelaar (ster)s uit Venray en omstreken zijn van harte welkom. Toegang is gratis en vanaf 16 jaar. Voor de jeugdige verzamelaars is er op de derde woensdag om 15.00 uur gelegenheid tot ruilen in de zelfde zaal. een abonnement waard De oourgëtte-döorgaven blijken zo talrijk te zijn, dat de verwer king ervan, eerst komende week de definitieve uitslag zal laten zien. Jullie zullen dus nog één week ge duld moeten hebben. De aanmeldingen, als nieuw lid van de Jeugdnatuurwacht, zullen deze week op school binnen moe ten zijn. Het bestuur van JNW zal er alles aan doen om de bekendmaking van de installatie, alsook de eerste ak- ties, in de herfstuitgave van De Natuurvriend te plaatsen en de uit gave in de week na 27 september a.s. op school te bezorgen. Vooreerst dus komende week de bekendmaking der prijswinnaars in dit blad van de courgette-kweek. Tot 'dlan!. Hoi allemaal, Afgelopen zondag waren er maar liefst 3 excurses. Op de Hamert werden o.a. gezien: visarend, bl. kiekendief, torenvalk, buizerd en sperwer, Aeshna mixta, Sympetrum flaviolum, Aeshna juxtea, klokjes gentiaan en ronde zonnediauw. Wat y er op de andere excursies is ge zien weet ik niet. Waarschijnlijk heb je inmiddels dte limbo gekregen met informatie over het ecokamp. Als je nog meer wilt weten over het ecokamp kun je mij ook bel len. Het begint vrijdagavond en we willen er graag samen heen- fietsen, dus wil je ook meefietsen bel dan even. Door het ecokamp zijn er komende zondag geen ex cursies, dus dit is het. Tot op het ecokamp, Marion. INFORMATIE- EN ADVIES-WINKEL Het maatschappelijk advies sen trum vcor jongeren, dat zien bezig houdt met hulp, opvang, informa tie en advies aan jongeren en jong-volwassenen, wil in septem ber a.s. weer starten met jonge ren praatgroepen en wel in diverse plaatsen zoals: Venray, Horst, Gen nep en Bergen, In een praatgroep kun je met anderen ramen praten, denken en doen over allerlei onderwerpen die je bezighouden, b.v.: over school, werk. of hoe het is om werkloos te zijn; over thuis, je ouders of ovér het op kamers wo nen; over vriend(innjen en ever verkering; over de echtsce:ding van je ouders; over vrije tijd', hobby's en uitgaan; over andere onderwer pen die jij belangrijk vindt en waar je van anderen meer over wilt weten. Als je je op wilt geven, of als je meer informatie v/ilt, dan moet je kon takt opnemen met MASJ, Venray, Hoenderstraat 33. relefoon 04780-85251. Op 1 september begon het nieuwe vergaderseizoen van het CDA aid. Venray met een bestuursvergade ring. Het komende jaar is politiek erg belangrijk. Het nieuwe kabinet (van welke samenstelling dan ook) zal aantreden en veel erg moeilijke problemen moeten aanpakken in het eerste jaar. Voor de plaatse lijke afdeling zijn de verkiezingen voor de Provinciale Staten en de Gemeenteraadsverkiezingen in 1982 van 'groot belang. De eerste vergadering werd dan ook grotendeels besteed aan de voorbereiding van de algemene le denvergadering op woensdag 16 september a.s. In De Wieënhof te Leunen. Op deze vergadering moet n.l. door de leden een definitief stand punt worden bepaald over de be- psrekingen met de CDA-leden van de frakties Samenwerking en de Kerkdorpen. De agenda voor de ledenvergade ring ziet er alls vollgt uit: 1 Opening 2 Notulen van de vorige vergade ring 3 Bestuursverkiezing 4 Voorbereiding verkiezingen Pro vinciale Staten in 1982 5 Vaststelling procedure voor de Gemeenteraadsverkiezingen 1982 6 Rondvraag. Het 'bestuur hoopt op een grote opkomst van de ledlen. Ledenvergadering op 15 septem ber in zaal Sijbers, Merseloseweg 35. Venray. Agenda: Opening voorzitter Notulen secretaris Ingekomen stukken Bespreking T.T. 1981 Pauze Rondvraag Sluiting. VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1981 Nr. 37 HONDERDENTWEEDE JAARGANG Tijdens het j.l. zondag gehouden dekenale schietconcours te Seve- num heeft onze schutterij goede resultaten behaald. Korpsschieten A en B: gedeelde 2e plaats. A met 15 punten en B met 18 punten. Twee c-zestallen behaalden elk met 17 punten even eens een gedeelde 2e plaats. Ook de jeugd behaalde een 2e prijs. Overigens wonnen een 12-tal schut ters een geldprijs. Er waren nog 42 kaarten in omloop bij het afkavelen toen het schieten door de invallen de duisternis moest worden ge staakt. De organisatie van dit schietfestijn was in handen van schutterij St. Sebastianus. Dankzij de goede organisatie en het stra lende weer is het voor de schut tere een fijne dag geworden. Op zaterdag a.s. wordt er ver der gestreden om het clubkampi oenschap. Aanvang 15.00 uur. Me vrouw v. d. Laar en de heren M. Lenssen, P. Lenssen jr, J. Schutte en G. Stals zijn nog in de running en zullen strijden om het kampi oenschap. Op zondag 13 september a.s. wordt het 300-jarig bestaan van de Veltumse Kapel, feestelijk gevierd. Op het gazon voor de kapel wordt een pontificale hoogmis opgedra gen in de open lucht. Onze schut terij verleent medewerking aan dit feestelijke gebeuren. De leden ver zamelen zich daarvoor om 10.30 uur bij school De Keg. .Bij slecht weer vindt de viering om 11.30 uur in de Vredeskerk plaats. DeumeVenray Zondag 30 augustus organiseerde ons gilde de vriendschappelijke wedstrijd tussen het St. Jorisgrlde uit Deume en ons gilde. Per on derdeel werdien de navolgende prij zen behaald: Korps: 1 Venray 15 p. 2 Deume 14 p. Personeel 1 P. Volleberg, Venray 2 P. v. d. Broek, Venray 3 H. Rongen, Venray 4 H. van Engelen, Deume 5 W. van ngelen, Deurne Uniform: 1 H. Janssen, Venray 2 P. v. d. Broek, Venray 3 Cuynen, Deurne 4 P. Willems jr., Venray 5 M. Hendriks, Venray Kampioen: H. Rongen, Venray Ere-kamp.: H v. Engelen, Deume Klos: 1 K. van Kilsdonck, Venray 2 H. van Rooy, Deume 3 P. Volleberg, Venray 4 H, van Engelen, Deurne 5 mevr. L. Willems, Venray 6 J. van Gerven, Venray Vrije Hand: 1 P. Volleberg, Venray 2 J. van Gerven, Venray 3 A. v. d. Broek, Venray 4 A. van Rooy, Deurne 5 P. v. d. Broek, Venray Kleine kringwedstrijd Zondag 6 september j.l. organi seerde het OV Gilde te Holthees aldaar een kleine kringwedstrijd. Per onderdeel werden de volgende prijzen behaald. Personeel: 1 P. Groetelaars, Geysteren 2 F. Bar ends, Venray 3 J. Cox, Geysteren 4 Mevr. L. Willems, Venray 5 E. Langekamp, Holthees 6 M. Hendriks, Venray Vrije Hand: 1 Mevr. J. Reynders, Venray 2 J. van Gerven, Venray 3 J. van Eek, Holthees Klos: 1 A. v. d. Broek, Venray 2 L. Peetere, Holthees 3 L. Peetere, Holthees 4 J. Janssen, Holthees 5 H. Janssen, Holthees Kampioen: E. Langekamp, Holthees Res. 'kamp.: P. Volleberg, Venray Uniform: 1 P. Volleberg, Venray 2 E. Comelissen, Geysteren 3 mevr. J. Groetelaars, Geysteren Korps: 1 Geysteren 18 p. 2 Venray 18 p. 3 Holthees 17 p. 4 Maashees 16 p. Demonstratie Zondag 13 september worden alle tamboers en vendeliers om 15.00 u. in uniform in het gildehuis ver wacht. Zij geven om 15.30 uur en om 16.30 uur een demonstartie Dit is op uitnodiging van Harmonie Eu terpe, die in het centrum een bra derie en oude ambachtenmiddag organiseert. ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray De Echte Nederlandse Fietsers bond afdeling Venray heeft de eer ste bijeenkomst na de vakantie al weer achter de rug. Eer. vair de eerste atkiviteiten waarbij we te- trokken zijn- is de kerkdorpenfiets tocht op 20 september a.s. De rou te zal door. ons gemaakt worden en er zullen enkele posten bemand worden door de ENFB. Verder zul len we het door de gemeente uit gebrachte fietspadenpian eens gaan doornemen om te zien v/elke plan nen al werkelijkheid zijn geworden en welke nog niet. We zijn bezig met het bestuderen van het Rose Vlek-plan van de gemeente en dan met name de ruimte voor het lang zame verkeer hierin. De plannen maken geen erg overzichtelijke in druk op het eerste gezicht en we zullen proberen hier wat meer in formatie over te krijgen. Eén van de leden is bezig met het verzame len van kruispunten in Venray waar fietsers „rechtsaf vrij" zouden kunnen krijgen. Op onze eerste ver gadering zijn we vooral bezig ge weest met mogelijke verbeteringen op het Henseniusplein. Die in ver band met een bijeenkomst met de gemeente in oktober. Deze evt. ver beteringen betreffen vooral de on overzichtelijke situatie bij het post kantoor, de kruising met de Mer seloseweg en de fietsenstallingen. De volgende vergadering is op 30 september om 19.33 uur op Main- bostraat 148 (tel. 87494) waar u ook voor nadere informatie terecht kunt. Omdat binnen korte termijn in het Bru'kske algemene wijkraads verkiezingen gehouden zullen wor den, willen we nu reeds de aan dacht schenken aan deze gebeurte nis en een aantal facetten die spe len rond de huidige en toekomstige situatie, belichten. De Wijkraad Brukske, die nu bijeenkomt im het mooie nieuwe wijkgebouw, is indertijd begonnen in een oude boerderij. Eigenlijk is het ontstaan ervan niet zo vreemd. Overal in het land vinden we een soortgelijk verschijn sel. Waar een groep mensen op korte afstand van elkaar leeft, vin den we op een gegeven moment dat bepaalde belangen naar boven komen. Deze belangen worden dan be hartigd door een groep mensen die zich vrijwillig beschikbaar stelt voor deze taak. Ontstaan uit eigen initiatief, maar al gauw vindt er een verschuiving plaats. Men ont dekt dat er meerdere wensen voor komen, al dan niet voortkomend uit een minderheid of een meer derheid' van de bevolking. Zo ontstaat er dan een organisa tievorm die men dorps- of wijk raad zou kunnen noemen. In een wijk als het Brukske met een in woner-aantal van ongeveer 6000 mensen, kunnen deze situaties en wensen zo'n vormen aannemen dat een goed georganiseerde en vooral ook representatieve opzet nodig blijkt. Het is dan duidelijk dat er bij een gedegen behartiging van belangen een grondige wisselwer- lting tussen belanghebbende en be langenbehartiger nodig is. Doch hierover willen wij in de toekomst graag terugkomen. Puzzeltocht 5 september Hoe bedriegelijk voortekenen wel kunnen zijn bleek afgelopen zater dag weer eens bij de uitvoering van de puzzeltocht in het Brukske. De voorbereidingen waren vlot ver lopen, het was stralend weer, kort om dè verwachtingen waren zeer optimistisch. Maar wel'k een grote teleurstel ling toen er slechts 26 deelnemers bleken te zijn. Deze mensen waren allen zeer tevreden, maar ergens vraag je je als organisator af hoe het komt dat onder dergelijk ide aal te noemen voorwaarden én 'n' groot potentieel van bijna 6000!! mensen je tot dergelijke bedroeven de resultaten komt. Aangezien wij in het verleden ook al dergelijke ervaringen hadden, zijn wij erg be nieuwd of er mensen zijn die we ten waar dit aan ligt. Reakties kunt u richten (liefst schriftelijk) aan: Werkgroep recrea tie, t.a.v. J. Peters, Harpstraat 8, 5802 KM Venray. 16 sept. Ledenvergadering over Encyclopedie. 17 sept. Cursus Algemene Ont wikkeling. 7 okt. Jaarvergadering en Moe derdagviering. i 28 okt. Ledenvergadering. Spre ker Deken Gelens over: „De vrouw in de Kerk". 11 rnov. vergadering voor de agra rische leden. Spreekster Mevr. van Wamel, over: „De vrouw in de land- en tuinbouw" 25 nov. ledenvergadering met handwerkshow door firma Franke. Nov.-Dec. Sociale Scholingscursus, 16 dec. Kerstavond. 7 jan. Kontakt- en studiedag. 20 jan. Ledenvergadering met als spreker Dr. v. d. Meulen over vrouwenziekte. 10 febr. Ledenvergadering met spreekbeurt over haarverzogimg. 16 maart: Ledenvergadering ook toegankelijk voor de echtgenoot. Spreker: de heer Steverink over ouders van nu, kinderen van nu, in verband met alcohol en drugs! 21 april afsluiting van het seizoen en inspraak met kienen of bowlen. Ledenvergadering Donderdag 10 september leden vergadering. Aanvang 20.00 uur in Den Hoender ,Ursulastraat. Agendapunten 1 Opening 2 Notulen van de vorige vergade ring 2 Mededelingen van het bestuur 4 Ingekomen stukken 5 Uitreiking van het huishoudelijk reglement 6 Pauze 7 Gemengde recordpoging 8 Rondvraag. Avond fietsvossenjacht Op 25 september a.s, gaan we van start met de le avondfietsvos- senjacht. Dus jullie kunnen weer allemaal deelnemen aan deze fiets- vossenjaeht. Zorg echter wel voor een deugdelijke verlichting op jul lie fietsmobieltjes. Inschrijven van 18.30 tot 19.30 uur in café 't Huuk- ske. Er staan weer 10 leuke prij zen ter beschikking. Tevens hebben we weer een ex tra prijs, deze keer is deze bestemd voor de eerst aankomende lady. QSL Meeting Op woensdagmiddag 16 september is er weer een speciale QSL mee ting voor de jeugd van Venray en omstreken. Dit is weer een mooie gelegenheid om dubbele kaarten te ruilen of om andere stationnetjes te ontmoeten en gezellig mee te praten. Dus Venrayse jeugd kom op woensdag 16 september van 14 tot 18 uur naar Den Hoendert, Ur sulastraat, Venray. Verder zijn we ook bezig met het organiseren van nieuwe aktivitei ten. Hierover hebben we al kon- takt gehad met andere lokaties. Dit moet echter nog even uitgewerkt worden. Jullie horen hierover nog meer in de laatste week van sep- temlber, begin oktober. Groetjes, zwaai zwaai Ledenvergadering Na de vakantieperiode hebben we de eerste vergadering weer achter de rug. De stemming was prima en we hebben weer een flink aan tal suggesties van de aanwezige le den gekregen. Hiermee zullen we aan het werk gaan om gedurende de wintermaanden verschillende aktiviteiten te ontplooien. Fietsvossenjacht De fietsvossenjacht van afgelo pen zondag is prima verlopen. Ge bleken is dat d,m.v. de verschillen- de starttijden de spanning veel gro ter is. De prijzen werden door de volgende vossenjagers gewonnen:" 1 Lady Pascal 2 Lady Pussycat 3 BlaCk Sabbath 4 Lady Santana Ook in de stand van de competi tie is een verschuiving opgetreden. De stand bij de 10 beste vossen jagers is op diit moment als volgt: 1 Black Sabbath 25 p. 2 Papa Victor 24 p. 3 Lady Santana 22 p. 4 Lady Pussycat 19 p. 5 Spidermike 15 p. 6 Lady H7 14 p. 7 Lady Pascal 12 p. 8 Silverstar 11 p. 9 Mantana 9 p. 10 Lady Tamara 6 p. Er volgen nog 3 vossenjachten en er kan dors nog van alles gebeuren.. Tot slot willen wij alle 27 mc'ers bedanken voor de geboden hulp op zondagavond j.l. Opgave nieuwe leden: Delta Lima, Harpstraat 6; Sierra 99, Klarinetstraat 35; Bullshit, Ou verturestraat 45; Pinky, Monikes- straat 10; Pascal, Gitaarstraat 24; Pussycat, Pavanestraat 47. Copy voor QRV inleveren op Harpstraat 6. Voor vragen kunt u bellen 88546. Bye bye en zwaai zwaai

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9