Wie geeft nieuwe school een naam KERKELIJKE DIENSTEN pdelbert venray St. Theobaldusgilde Overloon 'rans van tic Kamp liiiaii<ieriiij>i!ii GEVONDEN VOORWERPEN Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap PEEL EN MAAS ook üw krant Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt Jehovah's Getuigen Op dinsdagmorgen. 15 september om half fcien, bent u weer van har te welkom in het wijkcentrum. Pan komen mensen van de gezins zorg praiten over hun werk: het verlenen van hulp aan gezinnen die het nodig hebben. De kosten zijn 3,maar deze morgen worden de seizoenkaarten verkocht 16,een koopje dus voor 8 ochtenden. Inbegrepen hierbij is een kopje koffie en natuurlijk onze onvolpre zen creche. Iedereen is welkom, ook als u nog nooit geweest bent, probeert u het eens. Voor eventuele inlichtingen kunt u terecht bij An Wondergem, tele foon 84545. De leden van de Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray en Omgeving maken op zaterdag 26 september a.s. een excursie naar Gouda en Schoonhoven. De reis wordt gemaakt per bus, welke 's morgens om 7.1,5 uur vanaf het Henseniusplein vertrekt. Beperkt de tocht naar Schoon hoven zich tot een koffiepauze en een wandeling door het kleine stadje; voor Gouda is een uitge breid programma samengesteld. Er wordt een bezoek gebracht aan het prachtige gotische stadhuis, aan de bekende St. Janskerk en aan het stedelijk museum Catha- rina Gasthuis. Bovendien wordt men nog in de gelegenheid gesteld een bezoek te brengen aan het bekende pijpen-, tege'- en aarde werkmuseum De Moriaan. De kosten van pc excursie, 8ll-in bedragen 30,voor leden. Niet leden zijn ook welkom; voor hen zijn de 'kosten f 35, Directe aanmelding :s wei ge wenst, gezien de te verwachten grote belangstelling. industriebond BELASTINGKURSUS VOOR FNV-LEDEN Leden van de bij de FNV aan gesloten bonden die de belasting- kursus willen volgen die in no vember van start gaat, kunnen zich opgeven bij F.A. de Jong, Bazuin straat 21, telefoon 85055. De kursus is gratis en leden die buiten de gemeente Venray wonen krijgen de onkosten van openbaar vervoer vergoed. Er wordt wel van u verwacht dat u meehelpt bij het invullen van de belastingformulieren voor de FNV- leden. Op de eerste vergadering van dit seizoen zal prof. dr. G. P. Hoef nagels de inleider zijn. Hij zal spreken over: Het maatschappelijk leven van trouwen en schelden. De spreker is de auteur van een boek je: (niet) TROUWEN EN (niet) SCHEIDEN. Bij het verschijnen joeg het enig stof op. Apodictische uitspraken als: Er wordt vaker lichtvaardig getrouwd dan licht vaardig gescheiden, zullen daar niet vreemd aan zijn, evenmin als zijn beeldend taalgebruik. Belangrijker dan zijn schrijvers- en sprekersta lent is zijn bijdrage aan de discus sie. Hij probeert recht, zoals vast gelegd in de wet, en consument dichter bij elkaar te brengen. Daarbij moet een niet-aangepaste wetgeving het nogal eens ontgel den. I De problemen rond trouwen en scheiden staan volop in de belang stelling de nik maar aan de alimen tatieplicht en bezoekreeht.. De emoties rond: scheiden maken het vaak ontzettend moeilijk rechtvaar dige oplossingen te vinden, zeker als de vroegere partners als kemp hanen of nog erger tegenover el kaar staan Het is helaas niet al tijd zo dat de wet 'het juiste ant woord geeft op deze problemen. Als kenner van het recht en de psychologie van het recht kan pro fessor Hoefnagels ongetwijfeld een helder licht laten schijnen over de ze problematiek. De bijeenkomst wordt gehouden op donderdag 17 september 20.15 uur in De Wieënhof aan de I.eun- seweg. Adelbert heeft dit jaar nog de volgende lezingen op zijn program ma: Vrijdag 16 oktober: Dhr. Wiel Geslaagd schietconcours Onder prachtig, zomerweer is j.l. zondag mevr. van Erp uit Cuyk kampioen geworden in Overloon. bij het schietconcours dat georga niseerd was door het St. Theobal dusgilde. Hieraan werd deelgeno men door 27 viertallen van 14 ver enigingen. De prijzen die beschikbaar wa ren gesteld waren ook nu weer bijzonder fraai, zodat er fel om gestreden' werd. Dank zij de prima organisatie was dit concours om 6 uur afgelopen. Dank aan de schenkers van de bekers, en de medtewerkers van dit concours. Papieraktie Op zaterdag 12 september a.s. zal er weer oud papier worden opge haald. Tijdig klaar zetten, half tien, ook vrijdagsavonds kunt u het ge rust alvast buiten zetten. Wilt u s.v.p. geen oud ijzer bijzetten, want dit wordt niet meegenomen. Wel mag u er gerust vodden bijzetten. Wel graag apart verpakken dan. Voor uw medewerking in deze, weer hartelijk dank. Fancy-Fair Traditiegetrouw zal het Theobal dusgilde op zondag 25 oktober en zondag 1 november a.s. weer de jaarlijkse fancy-fair organiseren^ in het Gildehuis. De kinderen kunnen op zondag 25 oktober om 3 uur tereent, en zondag 1 november na de dodenher denking op het kerkhof. Aan deze fancy-fair is ook weer de jaarlijkse loterij verbonden. De uitlating var# deze loterij is op zondag 1 november. Op deze loterij zullen we nog na der terugkomen, wat betreft de prijzen e.d. Op beide dagen kunnen de oude ren er terecht vanaf 8 uur. K.V.O. OVERLOON Woensdag 16 september algemene ledenvergadering, aanvang 20.00 u. in restaurant Beukema, Op deze avond stal u informatie en voor lichting gegeven worden over .een encyclopedie. Leerzaam program ma en geen verplichtingen. Brengt u de folder mee die u bij het jaarprogramma hebt ontvangen me# uw 'naam er op voor een paar prij zen. Dames, denkt u aan de contribu tie van 25,per persoon te be talen via de Rabobank t.n.v. K.V.O. nr 1414.93.569. BEL 87575 Kremer, Vigneron d'honneur, wijn avond voor leden en introducé's. Dinsdag 17 november: Dr. Wa;n de Moor, de Nederlandse literatuur van de laatste decennia. Vour le den en belangstellenden. Donderdag 17 december: Dr. H. L. M. Spee s.s.c.c., Etische aspec ten van euthanasie. Voor leden en belangstellenden. Ddnsdaig 19 januari: Eigen avond. Onderwerp nog vast te sledLen. Voor leden en Introducés. Donderdag 18 februari: Prof. dr. N. Tiemstra. Onderwerp nog vast te stellen Voor leden en belang stellenden. Dinsdag 16 maart: Drs. K, W. Radke. China en het westen. Voor leden en belangsellenden. Donderdag 15 april: Ing L. E. Bollen. Srategieën voor het kleine en middelgrote bedrijf. Voor leden en belangstellenden. Vrijdag 21 mei: Slotavond. Voor leden en introducé's. Wie lid wil worden kan zich op geven bij het secretariaat: Biezen- venneke 12, 5801 HN Venray. De kosten bedragen 35, R.K. SCHOOL LANDWEERT Boterbloem 7 Op 16 oktober a.s. zal de nieuwe R.K. Basisschool' in Landweent door de kinderen in gebruik woirdlen ge nomen. De ruime school biedt alle mcgelijikheden voor de huidige on derwijskundige ontwikkelingen. Een grote gemeenschapsruimte voor handenarbeid, toneel, groepswerk, studie en een decoumenitatiecen- trum. Voor de onderbouw een rui me speelzaal. De start van het schooljaar heeft plaatsgevonden in de Ursulasehool aan de Raadhuisstraat. Van. daaruit zal het feest op 16 oktober dan ook beginnen. Er ontbreekt echter noê iets. De school" heeft nog geen of ficiële naam. Gelegen in een krui den- en bloemenwijk zoeken we in -die richting. We hebben a'l flink gezocht, maar nog niets gevonden waarvan je zegt: ,,Dat is het". Helpt U mee? Het feestcomité, bestaande uit vertegenwoordigers van bestuur, oudercomité en team. ziet uw in zending met spanning (tegemoet. Voor het beste idee stellen we graag een royale boekenbon ter be schikking. „Feestcomité Landweert" p/a Ursulasehool Raadhuisstraat Venray Tel. 84927 van 25 aug. tot en met 30 aug. 1981 Zwart etuitje met drie sleutels. Een paar wit-blauwe sportschoenen maat 39. Damesarmband, goud, met drie kleine bolletjes. Portemonnade bruin, knip model, inh. foto, 1 bb. 10,en 9,80 aan kleingeld. Zwarte portemonnaie,. bestaande uit twee vakjes, inh. een pakje siga retten, 1 x 5,2 x 1,1 x i 0.35, 2 x 010 en 1 x 0.05. Langharige Belgische herder. van 12 tot en met 19 september De Jongerenviering komt er weer aan. maar je moet nog even ge duld hebben. De redenl Nou, wij zijn met de leiders(sters) en pas tores ons nog op het een en ander aan het voorbereiden o.a. op de Lnfo-avond (informatie-avond) die wij voor jullie willen houden. Die avond zal plaats vinden op zaterdag 26 september 's avonds tussen 20.00-21.00 uur in de kel der onder de sacristie van de Gro te Kerk. Op die avond zijn nieuwe be langstellenden natuurlijk van harte welkom. Op die avond hoor je ze ker wanneer we van start gaan. Dus ik zou zeggen tot ziens! Namens de staf, p. Falco Zaterdag 10.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. Truyen-Hen- dricx Maria Stiphout-Claessens (v.d. kinderen) Karei Jeuken en Wim ouders Ponjé-Huybers. Zondag 24e Zondag door het jaar 8.00 leesmis, int. overl. parochia nen; 9.30 leesmis int. Wilhelmus Janssen Herman Ebberink Fr. van Opbergen; 10.00 IN OOSTRUM plechtige hoogmis tot intentie van de bedevaartgangers en Maria van Dijck-Duykers; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Maria Seijkens-Cup pen Albert Beerkens (vwg. de •buurt). Maandag Kruisverheffing. 9.00 oude stichtingen Chris Janssen; 19.00 Thij Voesten (vwg. de invali- denbond) uit dankbaarheid overl. fam. In de Rijp-Truyen. Dinsdag Onze Lieve Vrouw van Smarten. 9.00 Mathieu Arts fam. Greefkens; 19.00 overl. fam. Arts- Dommeck Jan Lamers (fam. Dris- seri). Woensdag HH. Cornelius, paus, en Cyprianus, bisschop, martelaar. 9.00 Jan Tillemans; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens José Kremer-Vullinghs. Donderdag H. Lambertus, bis schop en martelaar. 9.00 ouders Hub Schols-Vosters bijzondere in tentie. Vrijdag 9.00 Gerardus Clephas ouders Kersten-Dainiëls en zoon Piet; 19.00 Pieter Verblakt. Zaterdag 9.00 overl. ouders Nee- teson-Custers' Gerard, v. Moorsel en Hendrica van Goch; 19.00 Ger- rit Thomassen ouders Bosch-v.d. Weijer overl. fam. Bouten-Ver- schuren Jan Lamers (vwg. de buurt). Mededelingen Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaal tje onder de sacristie. Leidsters: Karin Weyers en Astrid v. Kêeken. Zondag 13 september is voor on ze parochie de jaarlijkse bedevaart naar Oostrum. Om 10.00 uur is daar dan de plechtige hoogmis m.m.v. ons diames- en herenkoor. De preek wordt gehouden door de ken Theunissen. We hopen veel pa rochianen in Oosbrum te ontmoe ten om te biddien voor hun inten ties en voor onze parochie. Op 5 september werd André Gou- mans, afkomstig uit onze parochie, door Mgr. J. Bluyssen tot priester gewijd voor het bisdom Den Bosch. Op 20 september zal hij om 11.00 uur voorgaan in de Eucharistie en de preek verzorgen. Op uitdrukke lijke wens van de neomist zal aan dit gebeuren geen verdere festivi teit verbonden zijn. De koLlekte voor de MIVA heeft 1888,59 opgebracht. Hartelijk be dankt. Akoiieten: Zaterdag 19.00 Erik Wekking en Sam Huibers, lezer: T. de Bruijn. Zondag 8.00 Geert en Paul Flin- sen'berg, lezer: R. Janssen; 9.30 Beinadette Corzilius en Mare Lins- kens; 11.00 Berti Bouten en Liset Jacobs, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Petra Linders en Sandra Gerrits. Woensdag en vrijdag: 19.00 Am- ja Sijbers en Jacqueline Classens. Zaterdag 12 september: 18.30 uur avondmis. Zondag 13 september: 9.30 uur gezongen Eucharistieviering (gre goriaans) int. Jo Fouwels. Dinsdag 15 september: 15.30 uur gezongen Eucharistieviering b.g.v. het afscheid van de heer Peter Haans. Door de week elke dag een avondmis, behalve woensdag- Zaterdag 12 september: 18.30 Ge zinsviering bij het begin van het schooljaar met als thema: Blij dat je er bent. Zondag: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door Cres cendo; 1800 avondlmis. Dinsdag: Feest van O.L. Vrouw van Zeven Smarten, Patrones van onze parochie. 19.00 avondlmis tot intentie van alle parochianen. Vrijdag 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 15.00 gez. H. is bij ge legenheid van het 25-jarig huwelijk Alders-van Aarssen; 17.00 gelegen heid om te biechten; 18.30 avond mis. Misintenti.es Zaterdag 18.30 jrg. overl. ouders van Leuken-Reijnders en zoon Har ry en Jo jrg. Hendrikus Janssen en Jacoba Janssen-Hansen Huub Stevens overl. ouders Lucassen- Bdllion. Zondag 7.30 overl. familie; 9.00 voor de parochie Ger Wijnen- Wijnhoven; 10.15 in Venray over leden Franciscanen tot zekere in tentie Felix Peters; 11-45 Maria Kusters-Beterams (Marijkestraat; 18.00 Maria Poels-Litjens overl. ouders v. d. Heuvel-Oosthoek. Maandag 8.00 overl. fam. Am- brosius; 19.00 Willem Lucassen, Dinsdag 8.00 Sjang Ewals; 19.00 tot intentie van de parochianen Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Wim Derx. Woensdag 800 tot zekere inten tie (J.); 19.00 Michelina Cleven- Maassen Sraar Michiels (oude buurt Brukske). Donderdag 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 overl. ouders Kleuskens-Achten overL ouders van Veghel-Muyèers. Vrijdag 8.00 overl. ouders Jans- sen-Verdellen; 19.00 gezinsmis; Ger- truda Jeruneskens-Deenen Giel Troisfontaine. Zaterdag 8.00 eerherstel aan God 15.00 b.g.v. een 25-jarig huwelijk uit dankbaarheid,. Misdienaars en akoiieten Zaterdag 18.30 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen. Zondag 9.00 Ricky Douwes en Peter Schoenmakers; 10.15 Amoud Verhaeg en Eric Arts; 11.45 Hans Kerstjens en Geert Koppes; 18.00 Geert Claes en Willy v.d. Bekerom. Maandag, woensdag, vrijdag 8.00 Ronnie Windrath; 19.00 André Bas ten. Dinsdag, donderdag, zaterdag 8.00 Leo en Johan Pouwels. Dinsdag en donderdag 19.00 Pe pijn Dobbelaar. Zaterdag 12 september Euch. vie ring cm 19.00 uur. Geen kinder- creche. Misintentie: overl. familie Kunën-van Rens. Zondag 13 september gezongen Euch. viering om 10.00 uur. Kin dercrèche wordt verzorgd door Ly- dia v.d. Bosch, Ellen Gerrits. Mis intentie: Fam. Hendriks-Jacobs. Woensdag 16 september: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: Zr. Oswalda; dhr. A. J. Scheepers. Zaterdag 19.00 avondmis voor overl. Antoon van den Heuvel voor overl. Willem Oudenhoven en als jaargetijde voor overl. Piet Arts. Samen zingen we nederland se liederen. Zondag 8.00 leesmis uit dank baarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw en de H. Antonius; 9.00 leesmis v. overl Jan Jacobs; 10.00 leesmis v. overl. ouders Sjef Jacobs en Hen- drika Daniëls voor overl. familie Philipsen-v.d. Berg en kinderen; 11.15 plechtige pontificale hoogmis bij gelegenheid van het 300-jarig bestaan van de kapel in Veltum, opgedragen door Dom Amandus Prick, abt van de Trappisten-abdij O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Tegelen. Medewerking aan deze feestelijke eucharistieviering wordt verleend door zang van het kerke lijk zangkoor en het dameskoor Venrode en door de aanwezigheid van Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan. Deze viering vindt bij goed weer plaats op het gazon bij de kapel tussen Langstraat en Hoe- bertweg. Bij slecht weer wordt de ze gehouden in de Vredeskerk om 11.30 uur. Intentie: voor overleden ouders Voermans-Leijssen voor overl. Willem van Lankveld en overl. Ben Coolen; 18.30 avondmis voor overl. Leo Verbeek als jaar getijde voor overl. George Min. Maandag: Feest van de Kruis verheffing. 8.00 leesmis voor overl. fam. van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis als jaargetijde v. overl. Harry van Grinsven voor overl. Mia van Helden. Dinsdag: Feest van O.L. Vrouw van Smarten. 8.00 leesmis uit dankbaarheid' t.e.v. O.L. Vrouw én de H. Antonius (v.G.); 19.00 uur avondmis voor overl. Romlbout Ap pels voor overl. Hermina v. d. Laar-van Els voor overl. Charles Sijbers en dochters Mia en Truus. Woensdag HH. Cornelius, paus, en Cyprianus, bisschop, martelaren. 8.00 leesmis voor overl. fam. van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Piet Janssen en vader Janssen en zoon Gert. Donderdag: H. Lambertus, bis schop en martelaar. 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 10.00 uur avondmis voor overl. Hub Reijn- ders ('buurt). Vrijdag 8.00 leesmis voor overl. fam. van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Agatha Theu- v.enet-Rosbak. Zaterdag 8.00 leesmis voor overl. fam. van Gerven-van Rhijn; 14.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Sietsma-Wijnhoven, in de ka pel van Veltum. Mededelingen In verband met het 300 jarige bestaan van de Kapel van Vejtum wordt in deze kapel a.s. zondag 'n kleine tentoonstelling gehouden van de oude houbgesneden beeldjes en andere inventarisstukken, die eens deel uitmaakten van het interieur van de kapel. Deze tentoonstelling duurt na de mis tot 4 uur n.m. Zondag is het Nationale Zieken dag. Denk heel bijzonder aan de zieken in uw familie, in uw om geving of vriendenkring. In de H. Missen zullen wij hen bijzonder gedenken. Alleen bij slecht weer is er on der de mis van 11.30 kleutercreche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster mej. Christel Ver- sleijen. Misdienaars en akoiieten Zondag 8.00 R. 'Beerkens, M. Janssen; 9.00 B. Verstegen, B. Rongen; 10.00 B. Trimbos, T. Fran ken; 11.15 S. Fijneman, A. Mil- len, Th Urselman, F. Vercauteren; 18.30 M. Fijneman, G. Krijnen. Maandag, dinsdag, woensdag 8.00 P. Bodden, E. Smits; 19.00 R. Broens, J. Rongen. Donderdag, vrijdag, zaterdag 8.00 R. Duivenvoorde, F. LinSkens; 19.00 U. van Weert, R. Poels. Zondag 13 september a.s. om half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel. Predikant is Ds. J. Heine. Kindemevendxenst en 'kinderop pas. De koliekten zijn bestemd' voor diakonie en plaatselijk kerkewerk. In de Hervormde Kerk te Bli/t- terswijck geen dienst. Zaterdag 19.00 Jan Haegens, An toon Tacken en Wilhelmina Jans sen, Theij Camps, Theodorus van Arsen. Zondag 8.30 gest. jaard. Chrisiti- aan Stappers en echtgenote; 10.00 Harry Valckx en familie (zangkoor van Venray). Maandag 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag 9.00 tot zekere intentie. Woensdag GEEN H. MIS. Donderdag 9.00 overl. fam. Ven- nekens-Verschuren. Vrijdag 9.00 overl. familie Aben- Gooren. Zaterdag 19.00 Wim Emons, Lena Camps-Driessen, Aleida Claessens- Teeuws (Jongerenkoor). Misdienaars Zaterdag 19.00 Sjakie Wilmsen, Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens. Zondag 8.30 Sander Martens, Wilb. Kusters, Ronald Hoex, Coen Litjens. Zaterdag 19.00 gez. H. Mis (Kin derkoor), Petrcnelia Willemsen-Op- heij (kol), Martinus Bots, st. Pas toor Gerards en ouders. Zondag 8.30 H. Mis, Sjaak Bar- tels namens bejaarden en tot ze kere intentie; lü.OO Hoogmis, jaar- dienst Mathijs Geurts, st. Jan Hou wen, st. Petronella, Herman en Ja cob Rongen. Dinsdag 8.00 H.M is st. Hendr. Woensdag 14.00 pl. Huwelijksmis Baeten-Jeurissen en Willem Derix. bruidspaar Smulders-Verhoeven. Donderdag 8.00 H. Mis. Vrijdag 8.00 H. Mis Zaterdag 1900 gez. H. Mis (da meskoor) maandd. Truus Guffens- Swinkels, st. Pastoor Reijnen, Sef Claessens en zoon Siimon. Misdienaars: René Linders en Pepijn Houwen; Eddy Philipsen en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys. Zaterdag 19.00 Leida Duykens- Vuliings (van de buurtbewoners); overl. fam. Verhoeven-Smulders; Leonardus Classens-Hendriks-Voer- mans jrd. Zondag 8.00 overl. ouders Jac. van Kuyck-Verrijd't; 10.00 Dora Willemsen-Martens. Dinsdag 19.00 overl. fam. Tie- len-Thielen-Smi'ts Woensdag 8.00 Willem van dér Sterren. Tevens intentie offeraars. Donderdag 8.00 Geert Classens. Vrijdag 2.00 gez. H. Mis tot in tentie van het bruidspaar Marian Strijbos en Rob Dassen; 3.00 gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het zilveren huwelijksfeest van de fa milie van Rhee-Achten Zaterdag 19.00 Harry van Kuyck. Vierentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Ism. v. Gerrit Camps en overl. ouders Ism. v. Helm Claes sens en Nelly Claessens-Derikx. Zondag: 8.00 maandd. v. Mathijs Litjens en echt; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. overl. ouders Heesen- Verdellen; 11.15 maandd. v. overl. ouders Ditjens-Reintjes. Maandag: 19.00 gest. jrd. v. Wil lem Vervuurt en echbg. Dinsdag: 19.00 maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, béide echtg. en Johanna Verheij en-Loonen Ism. v. fam. Swinkels-Peeters. Woensdag: 18.00 Ism. uit dank baarheid. Donderdag: 19.00 maandd. v. Chris Gooren en echtg. Vrijdag: 13.30 zilveren huwelijk Vullings-Loenen 15.00 huwelijk Hendriks-van Hees. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten jrd. v. Anitoon van Osch Ism. v. Frans Rongen. Misdienaar: 19.00 Tonny Heesen. Akoiieten: za 19.00 André Pee- ters en Olaf Terpstra; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 M. en T. Heesen en W. Heidens; 11.15 R. Kuenien en W. Emonis. (Venray) en Gerry van Hees; An- Huwelq'ksafk.: Wim Hendriks toon Langenkamp (Blitterswijck) en Tiny Litjens. Zaterdag 19.00 gest. jrgt. v. Hu- bertus Maesse'n en Josepha Swin- kels; hoogmis voor Harrie Jemnis- kens mms. Rabobank. Zondag 8.30 hoogmis overl. fam. Fleurkens-Jenniskens; 10.00 jrgt. v. Jacob Arts, hoogmis voor Gerard, Gertrud'a, Jan en Wim Spreeuwen- berg; jrgt. voor Peter Johannes Rongen. Maand'ag 19.00 hoogmis voor over leden fam. Geerts-van Dijck; hoog mis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand! uit dankbaarh. Dinsdag 8.00 hoogmis overl. fam. Wismans-Gooren, Droessen. Woensdag 8.00 hoogmis overleden fam. van Dijck-Driessen. Donderdag 8.00 hoogmis v. Willem v. d. Sterren; 14.00 hoogmis b.g.v. het huwelijk van Koos Tiemersma en Truus Thoone. Vrijdag 14.00 hoogmis b.g.v. het huwelijk van Maria. Deters en Harrie Geerets; 19.00 hoogmis voor overl. fam. Rongen-Verhailen. Zaterdag 19.00 jrgt, voor Maria van Soest-Swiinkels, maandd'. voor Raymond vain Asten. Misdienaars Zaterdag 19.00 Roel Emonts en Noël Michels. Zondag 8.30 Mare Sijbers en Bart Marcellis; 10.00 Patrick MarceJks en Peter Michels; 11.30 Rob Strij bos en Tom Lemmens. Weekdagen: Jos Bovee en Joan utters. VrijKarei Dekkers en Patrick Vergeldt. Zaterdag 19.00 voor Henk van Meyel. Zondag: 24e Zondag door het jaar. 10.00 voor fam. J. van Osch- Janssen; 11.30 Adrianus de Bot (de vroegere pastoor van St. Jan de Doper). Maandag: Feest van Kruisverhef fing. 8.30 jgt. voor Petrus en Jo hanna Poels-Poels. Dinsdag: Feest van O.L. Vrouw van Smarten. 8.30 jgt. Hubertus Helden en Adriana Timmers. Woensdag: H. Cornelius, paus en Cyprianus, bisschop. 8.30 voor fam. van Dijck-van Rijswijck. Donderdag: H. Robertus Bellar- minus. 8.30 voor Martien v.d. Zan den. Vrijdag: H Jozef Cupertinus. 8.30 Peter Mathijs Gielen en overleden kinderen. Zaterdag: Feest van H. Januarius. 7 uur Lamberdina van Dijak-v.d. Burgt. Misdienaars: Zondag 10.00, woens dag en zaterdag: Harm Hendriks en Stan Verhaag; 11.30 Jolanda Kousemaker en Natasj a Arts. Kollektanten: zaterdag 7 u. Arts; zondag 10.00 Hendrix; 11.30 Ewals. Kerk schoonmaken: 17 septem ber mevr. Janssen, Weverlso; me- vrouw Arts-Gielen, Grootdorp. N.B. De week van zondag 20 september tot zondag 27 september is Vredesweek. 24e Zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur hgm. v. zal. Marlie Weys vw. een vriend. Zondag 9.45 Hgm. voor zal Herm. Glaumans; 11.15 Hgm. zal. Maria Smtts-Groetelaars. Maandag 8.00 Hgm. gest. jrgt. tot zekere intentie; ter ere H, Machu- tus. Dinsdag 8.00 Ism. zal. Sef Lin ders en overl. ouders. Woensdag 8.00 lsm. zal. Gerrit Tielen. Donderdag 8.00 lsm. overl. ouders Burgers-Heesen. Vrijdag 8.00 lsm. overl. ouders Koenen-Janssen, Zaterdagavond om 7 uur Hgm, voor zal. Wim van de Goor. Akoiieten voor 13 sept.: Chr. v. Dongen, D. Janssen, E. v. d Ligt. Misdienaars: Martin en Kees de Backer. 24e Zondag door het jaar Zondag 8.00 H. Mis voor Wim Derikx en de overleden familiele den Derikx-Voesten; 10.00 Hoogm. voor Johannes en Hendricus van Kempen en Ger van Kempen-Frie- sen. Akoiieten: Henk Drabbeis en Pe ter Smets. Misdienaars van de week: Wil- bert Claessens en Maurice Eng- bersen. Maandag: Feest van Kruisverhef fing. 8.00 H. Mis t.b.i. Dinsdag: L. Vrouw van Smar ten. 8.00 H. Mis uit dankbaarheid t.i.v. de familie van Dijck-v. d. Winkel. Woensdag: HH. Cornelius, paus, Cyprianus, bisschop, martelaren. 8.00 H. Mis voor Sjef Willems. Donderdag 8.00 H. Mis voor Lien Peelers-Janssen. Vrijdag 8.00 H. Mis t.b.i. Zaterdag 1930 avondmis uit dank baarheid. Zaterdag 12 september 19.00 uur voor Maria Wilmsen. Zondag 13 september voor Henk Nabuurs. Zaterdag 12 sept. 19.00 avond mis voor overleden fam. v.d.' Win kel, Anna Mulder-Zegers, John v. Veghel en fam. Weerdenburg. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees t.e.v. O.L. Vrouw van Zeven Smar ten uit dankbaarheid; 10.00 hoogmis voor overl. fam. Philipsen-van. Dijck, overleden familie Sijbers en Carolina B. Michielsen. Maandag 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Kannel en vr. Dinsdag 8.45 H. Mis t.e.v. OL de overledenen uit Breda. Vrouw van Zeven Smarten en tz.i. familie Snoek en voor aile pries ters en religieuzen. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor alle weldoeners, E. G. van Lieshout en fam. Weerden- burg. Donderdag 8.45 H. Mis v.b.i. voor familie Snoek en alle personeel. Vrijdag 8.45 H. Mis bjg.v. een 25- jarig huwelijksfeest. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bijbeltoespraak met als thema: „Zult U de laatste dagen overleven", in de Konink rijkszaal van de Jehova's Getuigen. Adres: Henri Dunanltsfcraat 11, Ven ray. Tijd: Zondag 13 september om l'O.OO uur. Geen kollekte, geen plaatsengeld.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11