VERENIGINGSNIEUWS KINDER VAKANTIE WERK uk >NJ JlIM MERSELO ElITERPENIEUWS WIJKRAAD RRUKSKE Venray IN DE OPRUIMING BIJ CLOFFY BEGINT OP 16 JULI cav27mc Venrays Mannenkoor Volvo leasing is voordelig Verenigingsnïeuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. GEVONDEN VOORWERPEN REUVERSE KUNSTENAAR GEERT KUNEN EXPOSEERT IN INFO 3 TE VENRAY PEEL EN MAAS A.s. donderdag 9 juli om 19.30 uur repetitie voor le en 2e teno ren en om 20.00 uur voor het ge hele koor. Na afloop van de repe titie is er een korte kwartaal be spreking. Donderdag 16, 23 en 30 juli geen repetitie wegens vakantie.. Dinsdag 21 juli gaan we traditie getrouw per fiets naar Geysteren om Alphons Baltussen met z'n ver jaardag te gaan feliciteren. Vertrek om 20.00 uur bij de Burggraaf. Eerstvolgende repetitie op 6 aug., starten we weer met het repertoire voor Ahrweiler, alwaar we, zoals, bekend op 28, 29 en 30 augustus" deelnemen aan het grote Inter nationale Zangfestival, waaraan koren uit Engeland, België, Zwe den, Zwitserland en Hongarije deelnemen. Het programma van deze reis krijgt U binnenkort in bezit. Afmelden bij F. v. d. Kruijf, Casimirhof 3, tel. 86848 of de Burg graaf. tel. 81244. Donderdag 9 juli: 19.30 uur korte repetitie met om 20.30 uur gezellig samenzijn met barbeque als afsluiting van de repetities voor de vakantie. De dames van de leden zijn ook van harte Welkom en hierbij tevens uitgenodigd. Donderdag 13 augustus: Eerste repetitieavond na de va kantie. Let op: tijdens de vakantie-periode worden twee serenades gebracht aan gouden bruidsparen. Bekend making via deze rubriek. Vrijdag 17 juli is de eerste en wel in het gemeenschapshuis te Oostrum. Bijeenkomst aldaar te 19.30 uur. Er zijn dan al leden op vakantie maar we doen een dringend be roep op de overigen aanwezig te zijn. Agenda: Vrijdag 7 aug. serenade gouden bruidspaar. Zondag 23 augustus: zondagochtend concert St. Anna - 11.00 uur. Periode 10 t.m. 13 sept. Harmonie feesten met Oude Beroependag 13 sept. Zondag 27 september: muziekfees ten te Ysselsteyn. 13 december: zondagochtendconcert in foyer schouwburg. 16 januari 1982: Prinsenproklama- tie. 20 maart 1982: gemeentelijk mu- ziektoernooi. In najaar verder nog uitwisse lingsconcert met Horst en Blerick in Venray. LEERLINGENOPLEIDING Vakantie! Start na de vakantie op donder dag 20 augustus. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: Vakantie! Donderdag 9 juli: zie harmonie orkest. Voor verdere gegevens raadplege men de agenda. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wy ook nog aan de oud- papier-aktie. Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Aan alle leden van het jongeren koor „CAPRICCIO" en het jonge- renorkest „BOJEMA" wordit een welverdiende en prettige vakantie i toegewenst. En laten we maar zeg gen: „tot ziens". „SALTARELLO" De deelnemers van Saltarello aan de fietstocht in Griendtsveen op zondag 12 juli a.s. worden ver zocht om 10.30 aanwezig te zijn bij 1 bij het Boschveldcollege. Inschrijfgeld voor deze tocht in Griendtsveen bedraagt 2.50. Verder zul je wel brood moeten meenemen en wat drinkgeld. Mocht je verhinderd zijn, wil je dan zo goed zijn je even af te melden. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Donderdag 16 juli a.s. medewer king ontvangst deelnemers Inter nationale Vredesmars 1981. U wórdt om 17.30 uur in Hotel-Café De Burggraaf verwadht. Officiële kleding. Wegens de vakantiesvooiüöpig geen repetitie^ Wilt U bij verhindering bellen i naar dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3; tel. 81221 of Mm. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. LEDENVERGADERING Denken jullie er aan dat er a.s. zaterdag 11 juli een ledenvergade ring is. Op die dag zal Snoopy voor de laatste keer als voorzitter fungeren. We nemen dan ook aan dat iedereen komt om van hem afscheid te nemen. Dus tot zaier dag. HOBBY-MIDDAG Afgelopen zaterdag is de hobby - middag zeer druk bezocht. Hieruit blijkt dat er genoeg interesse is voor deze aktiviteiten. Als je nog nooit geweest bent, kom dan eens langs. Er is voor iedereen wat te do,en. OPGAVE NIEUWE LEDEN Delta Lima - Harpstraat 6; Sierra 99 - Klarinetstraat 35; Pinky - Monikkenstraat 10; Bullshit - Ouverturestraat 45; Pussycat - Pavanestraat 47. Kopy voor QRV inleveren op de Harpstraat 6. Voor eventuele vra gen kunt u bellen 88456. Bye, bye en zwaai, zwaai. SCOUTING Venray-Horst Evenals voorgaande jaren gaat de jeugd van Scouting Veniay- Horst op kamp of bivak in eigen district, in de provincie Limburg of daarbuiten in de vakantie maanden juli en augustus 1981. Met hen vele leidsters en leiders, die hun vakantiedagen opofferen om met de jeugd van Venray, Leu nen, Oirlo en Horst op pad te gaan. Scoutinggroep „Elisabeth van Thü- ringen" Horst: Van 10 t.m. 15 aug. 25 kabou ters onder leiding van hun leid sters G. Janssen, M. van Kem- pen-Jeucken, M. Wijnen, A. ter Voert. Van 3 t.m. 8 augustus: 2C ka bouters onder leiding van hun leidsters T. Christiaans-Ver- haegh, J. Cox, L. Franssen-Ge- rats en M. Vekens. Van 3 t.m. 8 augustus: 25 ka bouters onder leiding van J. Duijf, T. te Baerts, A. te Baerts, I. Vullings en P. Baeten. Scoutinggroep „Don Bosco" Leunen Van 14 t.m. 19 aug. 22 welpen onder leiding van hun leidsters/ leiders W. Dooreleijers, A. van Dijck, S. Reintjes, K. Theunis en E. Reintjes. Scoutinggroep „St. Machutus" Oirlo Van 12 t.m. 18 juli: 22 Welpen onder leiding van hun leidsters/ leiders B. Mulders-Bartels, H. Ver hoeven, M. Gommans, M. Joosten en H. Philipsen. Scoutinggroep „Jeanne d'Arc" Ven ray: Van 15 t.m 19 jiili: 30 kabou ters onder leiding van hun leid sters A. Janssen, M. Grubben, M. Driessen, A. K. Linders en K. Derks. Van 13 t.m. 18 juli: 14 kabou ters onder leiding van hun leid sters R. Pluk, P. Pluk, C. Arts en J. Pierlo. Van 20 t.m. 27 juli: 22 kabou ters onder leiding van hun leid sters: T. Pluk, L. Wejjers, P. Franssen en J. Rongen. Van 13 t.m. 18 juli: 20 gidsen onder leiding van hun leidsters K. Aarts en R. Janssen-Wilmsen. Van 19 t.m. 24 jiili: 20 gidsen onder leiding van hun leidsters R. Liebrand-van Bree en E. Kessels. Scoutinggroep „St. Oda' Venray: Van 20 t.m. 25 juli 25 kabouters onder leiding van hun leidsters A. Beerkens, E. Aben, A. Aben, A. Logister en D. Kleuskens. Van 13 t.m 18 juli: 22 gidsen onder leiding van hun leidsters M. Laurensse-Janssen, M. Jans sen, A. Bouten, E. Keijsers en A. Logister. Scoutinggroep „St. Petrus" Venray: Van 12 t.m. 17 juli: 30 Welpen onder leiding van hun leiders leidsters: J, Bertholee. P. Jans sen, T. Janssen, S. Pluijm en L. Klein Overmeen. Van 18 t.m. 25 juli: 15 verken ners onder leiding van hun lei ders P. Martens, H. Koenen, J. Brekelmans, A. Fleurkens en J. Vermeulen. DEN HOENDER DISCO SHOW Komt dat zien, we zijn weer aangeland met de vakantie disco's. Zaterdagavond gaat er van alles gebeuren. Daarom hopen we dat jullie dan ook in grote getalen aan wezig zult zijn. Verder willen we in augustus een danswedstrijd gaan organiseren met natuurlijk een grote finale. Maar tegen die tijd hoor je er meer van. Eerst maar eens die an dere avonden afwerken. Iedereen van 9 jaar en ouder mag binnen. De discomedewerkers zullen ook weer aanwezig zijn en wel: Anja, Gerrit, Alda, Mieke, Bram en Wiel. 2>us tot zaterdag 11 juli om 19.30 uur. jeugdnatuurwacht Onder gunstige omstandigheden is je „Courgette" inmiddels een forse plant, die je blijvend matig vochtig houdt. In de kern zie je, op de korte stam, de aanzet-knop- pen van een tiental bloemen. Vele planten pronken inmiddels met hun grote geele bloembladen. De bevruchting die door hommels, wespen, bijen e.d. geschiedt, ver loopt snel. Weldra zul je een tien tal, kleine vruchtvormen waarne men. Om nu flinke vruchten te ver krijgen, is het noodzakelijk, dat je per plant een drietal gourgettes laat doorgroeien. Je knijpt of knipt hiertoe de overige kleinste vrucht- vormen af, zodat de drie mooiste en grootste vruchten voldoende kunnen uitgroeien. Geel geworden bladeren verwijder je eveneens! Mocht je op vakantie gaan, vraag dan vriend of buur een oogje in het zeil te houden. Volgende week zullen we het over een „truc" hebben, waarbij je „courgette' je eigen naam gaat dra gen. Veel sukses! Het programma van het komen de Kindervakantiewerk is weer bijna helemaal rond. De bussen voor het vervoer van de kinderen is geregeld, de ruimten om te kun nen werken, buiten zowel als bin nen, vooral bij siecht weer, zijn besproken. De kinderen die mee willen doen hebben zich opgege ven, zij het in iets minder groie getale dan m hel verleden. Moge lijk is hieraan de ongunstig vallen de vakantie ten opzichte van de Venrayse kermis debet. Een heleboel jongens en meisjes hebben zich ook dit jaar weer opgegeven om een of iwee weken mee te doen als leider of leidster. Voor al deze jongeren, misschien ten overvloede, nog de mededeling dat we op donderdagavond 16 juli a.s. een instruclieavond verzorgen in het gebouw van de Vrije Aka- demie aan de Merseloseweg (het oude ziekenhuis). Ook degenen die nog graag mee zouden willen doen, kunnen zich die avond nog opge ven. Zij kunnen dan op boven staan adres om half acht melden. Een zaak zit het bestuur van het Kindervakantiewerk echter nog niet zo erg lekker. Voor twee program ma-onderdelen hebben we nog wat extra hulp nodig, hulp die echter maar niet wil komen. Via deze laatste oproep willen we nogmaals een aantal vrijwilligers voor de dinsdagmiddag en vrijdag morgen vragen de kinderen te hel pen het programma te kunnen uit voeren. Komen er niet voldoende mensen dan zullen we een paar onderdelen van het progratnma noodgedwongen moeten omzetten Dinsdag na de middag hebben de klassen 3-4-5 een aantal scheids rechters nodig (21 en 28 juli). Zij die daar mee willen helpen kunnen zich opgeven bij E. Beelen, Noord singel 16, tel. 047C0-85649. Vrijdagmorgen hebben de klassen 1 en 2 een Vossenjacht. Hiervoor hebben we beide weken nog een tiental „vossen" nodig. Deze kun nen zich melden bij M. Albers, Kempweg 25, tel. 04790-81285. Wij hopen dat we alsnog vol doende mensen bij elkaar krijgen, die helpen om de beide weken voor de kinderen te doen slagen. Bel even met Topgarage cv afdeling lease Tel. 81032 VENRAY I VOLVO I Agenda: Vrydag 10 juli: om 19.00 voor alle koorleden. Zondag 12 juli: om 10.15 Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 13 juli: om 18.30 voor alten en sopranen. Woensdag 15 juli: om 18.30 voor alten en sopranen; om 19.30 voor de jonge tenoren en bassen. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Ouders wilt u er aan denken tij dig het uniform te controleren. Wacht niet tot het laatste moment als er nog iets geruild moet wor den. De secretaris is wegens vakan tie niet bereikbaar van 10 tot 27 juli. We dringen er bij onze koor leden op aan (met name bij de deelnemers aan de Oostenrijk-reis) de repetities bij te wonen. De vrij dagavondrepetitie geldt voor alle koorleden. Lour descomité afd. Venray SEPTEMBER BEDEVAART De eerste inschrijvingen voor de 93e Limburgse Bedevaart naar Lourdes zijn al binnen. Deze bede vaart wordt gehouden van 4 tot 12 september- Men kan zich uiteraard nog opgeven bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575. Bij inschrijving betaalt men 100, Het resterende bedrag dient men vier weken voor vertrek over te maken. Men krijgt hierover volle- dlige informaties. Bij dhr. Philipsen zijn nog en kele boekjes verkrijgbaar over het leven van Bernadette. St. PeV^S Zondag 12 juli a s wordt van 10.00-11.30 uur de laatste repetitie voor de vakantie gehouden. Ook dan worden nog alle leden ver wacht! Eveneens op die dag zondag 12 juli wordt een optreden ver zorgd voor de bewoners van „De Kruuze". Van 14.00 - 15.00 uur. Verzamelen op de binnenplaats om 13.45 uur. Zondag 9 augustus a.s. wordt weer de eerste repetitie van het nieuwe seizoen gehouden. Het bestuur wenst alle leden een zonnige en prettige vakantie. De dansavond die op 27 juni j.l. in het wijkgebouw in het Brukske plaatsvond mag uit de monden der bezoekers als gesiaagd worden be schouwd. De werkgroep Recreatie, die de organisatie in handen had, deelde deze mening maar had toch wat meer opkomst verwacht van de mensen in het 3nikske. Vooral uit het oogpun*. van kostendek king was dit gewenst. De avond werd bezocht door alle leeftijds groepen, zowel jongeren als be jaarden. Het sukses kan voor een groot deel worden toegeschreven aan de voortreffelijke muzikale kwalitei ten van The Aces, het orkest van die avond. Ook het optreden van het Berg- sjan-duo werkte bij velen op de lachspieren. Achteraf beschouwd is deze avond zeker voor herhaling ge schikt. Werkgroep Recreatie Brukske Het Wijkcentrum de Kiosk is van 17 juli tot 3 augustus 2981 wegens vakantie gesloten. Daardoor is ook de INFO-WIN- KEL gesloten dus: 23 cn 30 juli 1981 zijn we gesloten. Vanaf 6 augustus staan we weer tot uw dienst. De Info-winkel Beste NJN-ers, Na zeer lange afwezigheid in de ze wekelijkse rubriek weer een stukje van mijn hand. Over de waarnemingen van afgelopen week end kan ik- niets mededelen omdat ik dit stukje vrijdag al moest schrijven. Komend weekend leid ik een ex cursie naar de Mariapeel. We zul len ons dan bezig gaan houden met libellen, zorg dus dat je een net bij je hebt. Heb je geen net dan is dat geen probleem want naast libellen zullen we ook vogels, zoog dieren en planten onder „de lou pe" nemen. Vind je het leuk om keizerslibellen, boomvalken, reeën en zonnedauw te zien, zorg dan dat je zondag 12 juli om 8.00 uur bij de schouwburg bent. Tot zondag. Boena. m openbare bibliotheek venray Afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Jeugdafdeling Schoolstraat 32 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Bergmans, W. A. G. M. Zijn laatste brief; novelle over de lot gevallen van twee vrienden drie in de Tweede Wereldoorlog tij dens een razzia worden opge pakt. Böll, H. Eng is de poort; on danks de goede wil van beide partijen dreigt een huwelijk stuk te gaan door de woningnood en de armoede in heit na-oorlogse Duitsland. Hardwich, M. Thomas en Sarah; een kamermeisje en een chauf feur trachten door allerlei eer lijke en minder eerlijke baan tjes in hun onderhoud te voor zien. Hermans, W. F. Homme's hoest; een kettingrokende automobilist gaat na zijn ontmoeting met een jonge vrouw een andere weg dan hij van plan was. Lundgren, M. Mijn tijd met Birthe; een jongeman, die samenwoont met een zeer nuchtere èn ver standelijke verpleegster verstoort deze verhouding door de ver heerlijking van zijn eerste lief de. Oosterbroek-Dutschun, A. Ont moeting voor het leven; een Engelse vrouw, die getrouwd is met een geïnterneerde Duitser, wordt in de Tweede Wereld oorlog verliefd op een Engelse marinier. Petersma, E, Stukjes van de wereld; verhalen. Sant, M. van 't. Zuster Helga; een verpleegster offert haar ge luk op voor haar jongere zus ter. Met grote letter gedrukt. Velde, Roger van de Recht op antwoord; en al het andere pro za; getuigenissen van de Vlaam se auteur (1925-1970) over zijn ervaringen in gevangenissen en psychiatrische inrichtingen. Zola, E. De drankzucht; een jon ge plattelandsvrouw die met haar minnaar en hun twee kin deren naar Parijs komt om er een nieuw leven te beginnen, gaat langzamerhand ten onder aan drankmisbruik. Ook ver schenen onder de titel: De kroeg. van 29 juni t.m. 5 juli 1981 Lange blauwe spaal. Leren jack. kleur blauw-grijs. Kindeihorloge met zwarte band, blauwe wijzer plaat met witte letters, pranje bromfietshelm. Donker bruine tac kel, reu, groene halsband. Grote zwarte hond, reu. Hollandse her der, lichtkleurig. Straathond, zwart. Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray. Grote straat 1. Tel. 04780-84888 toestel 29. ENRAY Vijf jaar of reeds jaren van sportieve rekreatie, natuurlijk! Het doel van trimmen is ont spannen. Wat is zinvoller rekreatie (ontspaning dan die waarbij aan sport gedaan wordt, zonder dat daarbij het competitie-element ver leidt tot forcering?). Een voddaan gevoel, een goede conditie, een gezonde en sportieve ontspanning, natuurlijk gaat dat gepaard met het leveren van in spanning, het opbrengen om, zoals buitenstaanders dikwijls opmerken, op „onmogelijke tijden" in het bos te gaan hollen. Vraag het aan de beoefenaars van het trimmen. Stuk voor stuk zouden ze het niet meer willen missen, gewoon omdat ieder zijn eigen reden heeft om te gaan trim men en eigenlijk hebben ze alle maal gelijk. Het doet er in wezen niet toe wat U doet - fietsen - trimmen - zwemmen - als U maar wat doet! Wij trimmen en gaan daar mee door, ook in de vakantieperiode. Wanneer U zich wilt aansluiten, wij zijn een groepje vrije, ontspan ning zoekende, mannen en vrou wen, niet gebonden door middel van vereniging of contributie. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 11 juli duurloop 6 of 10 km. on het Rank Xerox circuit. Vertrek 7.15 uur vanaf hoofdingang Rank Xerox. Zondagmorgen 12 juli loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 u. vanaf Geysterse bossen. Woensdagavond 15 juli om 18.45 uur vertrek vanaf Geysterse bos sen voor loop-, trim- en spel oefeningen. 1 Verzamelen 5 minuten voor aan gegeven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. Niet alleen de regio Venray, maar zeker ook geheel Noord- en Mid den-Limburg kan binnenkort ken nis maken met het werk van de Reuverse kunstenaar Geert Kunen. Vooral de laatste tijd heeft deze kunstenaar met zijn sculptures en dan hoofdzakelijk kïndersculptures uit klei, niet alleen in Limburg, maar ver daarbuiten grote be kendheid gekregen. Dit mede door vele exposities en demonstraties en modelleren naar levend model. Ook op de laatste jaarbeurs te Utrecht verzorgde Geert Kunen demonstra ties. Kort geleden nog werden en kele speciale werken van hem aan geboden aan de Japanse ambassade bij gelegenheid van een expositie in ons land van Japanse kunste naars. Vooral het eenvoudige kin derleven spreekt de eenvoudige, sociaal bewogen kunstenaar aan en deze kindervreugde en het kinder leed vindt men in een groot ge deelte van zijn omvangrijke kunst- kollektie. Maar ook de vrouwen figuren en nageboetseerde levende modellen ook weer hoofdzake lijk kinderkopjes brachten Geert Kunen niet alleen bekendheid, maar ook goede kunstkritieken. De omvangrijke kollektie wordt van vrijdag 17 juli tot en met vrij dag 14 augustus geëxposeerd in INFO 3, Past. Wijnhovenpark te Venray. INFO 3 is het voorlich tingscentrum in Venray van de drie provinciale nutsbedrijven PLEM LIMAGAS en Waterleiding Maatschappij Limburg. De intentie van dit voorlichtingscentrum is het verstrekken van objektieve voor lichting op het gebied van electri- citeit, gas en water; veiligheid en doelmatigheid spelen daarbij een belangrijke rol. Men ontvangt hier o.a. leerlingen van scholen en op leidingsinstituten, gemeentebestu- Vrijdag 10 juli: Op deze laatste avond voor het kamp gaan we er nog eens tegen aan met een avond vol disco- muziek voor iedereen van 12 t.m. 15 jaar. Vanavond worden ook de fietsen van de kampgangers beoordeeld. Zaterdag 11 juli: Vanaf 8 uur geopend voor ieder een van 15 jaar en ouder. Zondag 12 juli: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Vrijdag 17 juli: Vanavond is de afscheidsavond van het kamp, dan hebben alleen degenen die mee zijn geweest op 'kamp en hun ouders toegang. Barbequen: Als het weer goed is, gaan we op 31 juli, of anders een week later, barbequen. De kosten hier van zijn 5,per persoon. Iedereen van 12 t.m. 15 jaar kan zich tevoren opgeven en betalen. PEARLY DISCO TOP 10 nr. 15 - 11 juli 1981 1 (1) Pino D'angio - Ma quale idea 2 (3) Fantasy - Youre too late 3 (6) Thunderstorm - Funky Grandpa. 4 (7 Odyssey - Going back to my roots. 5 (8) Kool and the Gang - Love Festival. 6 (5) Whispers - I can make it better. 7 (2) Gap Band - Humpin' 8 (4) K.I.D. - Don't stop 9 Stars get ready - Stars on 45 (volume 2) 10 (10) Jesse Green - 1, 2, 3 let's go TIP: XS. Monk - Candidate for love. (De opvolger van Bon bon vie!) ren, vrouwenorganisaties, aanne mers, installateurs en vele parti culiere gebruikers. De ongeveer 100 sculptures van Geert Kunen zijn te bezichtigen op maandag tot en met donderdag van 9.00 - 17.00 uur en elke vrijdag van 9.00 - 21.00 uur. In de voor drachtzaal van INFO 3 kan bij het modelleren naar levend model el ke vrijdag (gedurende de expositie) een kijkje gaan nemen van 14.00- 21.00 uur. Gegevens voor deze rubriek kunnen wekelijks tot dinsdags 12 uur gratis worden opgegeven aan het bureau van dit blad: Grotestraat 68, Venray JULI 4 en 5 juli 1981: Fancy-fair Comeo, Venray, voor de gehandicapten in de derde wereld. '4, 5, 6, en 7 juli: Kermis in Ysselsteyn. 8 juli: 50+ dansavond zaal De Klomp, Venray. 15 t.m. 18 juli: Fietsvierdaagse „De Peel". 15 juli: 50+ dansavond zaal Arts Merselo 18 t.m. 21 juli: Vredefeesten in Vredepeel. 20 juli: Jaarmarkt Venray. 21 tot en met 24 juli: Kindervakantiewerk. 21 t.m. 25 juli: Jeugdwielerrronde Noord Limb, met op 22 juli: 50+ dansavond zaal De Klomp, Venray. 25 juli: tijdrit in Ysselsteyn. 25 juli: Deelname Fanfare Oirlo aan WMC-Kerkrade. 27 tot en met 31 juli: Kinder va kantievterk 29 juli: 50+ dansavond zaal Arts Merselo AUGUSTUS 1 t.m. 5 augustus: Kermis in Venray. 9 augustus: Autocrosswedstrijden te Oirlo. 12 augustus: 50+ dansavond zaal Arts Merselo 19 augustus: 50+ dansavond zaal Arts Merselo 23 augustus: Ruiterwedstrijden in Ysselsteyn. 23 augustus: Schietconcours van de geweer- schutterskring Land van Cuyk. Schietterrein Endepoel. 26 augustus: 50+ dansavond zaal Arts Merselo SEPTEMBER 4 t.m. 6 september: Zomermuziekfeesten Fanfare en Drumband te Oirlo. 5 september: Taptoe Venray 1981, 21.00 üur. 10 t.m. 13 september: Harmoniefeesten Venray 1981 met op zondag 13 september „Oude Beroepen-manifestatie". 25, 26 en 27 september: Viering 60-jarig bestaan van Ys selsteyn. OKTOBER 3-4 okt.: Handwerktentoonstelling Missie- naaikring Oirlo. NOVEMBER 7-8 nov.: Schuttersfeest en kindermarkt door Hamdboogschutterij Oirlo. een abonnement waard.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7