VREDESMARS 1981 ebberink 1 I AGENDA HOOG BEZOEK rBROEKEN 25,~> PRINTSHOP 1 S| ft Vakantieprijzen bij Van Oorschot Moae BAAS BOVEN BAAS HINDERWET VERKEER IN BRUKSKE Oud-raadslid M.J.H. Jenniskens overleden W.C.J. Kooien te Echt overleden Süsuf ÏÏÏMH m PeenAtbr 'moA 'S Ctdmei Heidi, - Lmnm lonhhiMni W koDLSAUM ISbPnAk SP/F&PimRTIfR QROTFSTRmiP Vdlgende week donderdag 16 juli komende deelneemsters en dee!ne- mers van de Internationale Vre desmars 1981 in Nederland aan vanuit Duitsland (grenspost Well- sche Hut, gemeente Bergen). Het dJoel van de Vredesmars is een atoomwapenvrij Europa van Polen tot Portugal. Zij doen daar mee een dringend beroep op de Europese regeringen om te komen tot een kemwapenvrije zóne in Europa. Ze vragen de Europese NAVO-leden a.s. december 1981 de plaatsing van de nieuwe kruis raketten af te wijzen. Op 22 juni is de kerngroep, be staande uit ongeveer 100 vrouwen vanuit Kopenhagen gestart. Zij lo pen naar Parijs waar van 6 tot 9 augustus een Vredesfestival wordt gehouden ter herdenking van Hiro shima en Nagasaki. Bij de kerngroep hebben zich in tussen in 'Denemarken en Duits land duizend sympathisanten aan gesloten. Route KevelaerVenray (16 juli) Om 8.30 vertrekt de Vredesmars uit Kevelaer richting grenspost Wellsche Hut. 11.15 u. Aankomst grens. Hier verwelkomt het Nederlandse Ko- mitee Internationale Vredesmars 1981 de duizend mensen. Burge meester Meyer van de gemeente Bergen zal eveneens een toespraak houden ter verwelkoming. 13.00 u. Aankomst in Well. In Weli zal de volgende rustpauze worden gehouden aan de oever van de Maas, aan de Grotestraat. De bevolking heeft spontaan aangebo den om de Vredesmars 1981 te ont vangen. De Werkgroep Leefbaar heid Well heeft alle medewerking toegezegd. 14.30 u. Aankomst gemeente Meerlc-Wanssum. In Wanssum is een jongerengroep benaderd om de duizenden deelnemers te Verwel komen. 15tJ30 u. Aankomst Geysteren. Daar worden zij welkom geheten door Drs. M. J A. R. Dittrich, burgemeester van de gemeente Meerlo-Wanssum. De toespraak daarna wordt verzorgd door Pas toor dr.J. Peeters. pastoor van Geysteren. Vanuit Geysteren loopt men via Oostrum naar Venray. In Oostrum zal de plaatselijke ruiter- club de Vredesmars begeleiden tot Venray. Gedurende de doortocht van de mars door de verschillende dorpen in Noord-Limburg luiden alle kerkklokken. De plaatselijke bevolking en de vele belangstellen den uit heel Nederland verzorgen de versiering en ordedienst langs de route Het gilde geeft acte de presence d.m.v. vendelzwaaien. Muziekkorpsen uit de verschillende dorpen zullen de deelnemers moed en steun toeblazen. 17.45 u. Aankomst Venray. Bier wordit de Vredesmars verwelkomt door Mr. H. J. M. Defesche, bur gemeester van Venray. Daarna zal Drs. B, Ter Veer, landelijk voor zitter van het Interkerkelijk Vre desberaad (IKV) uit Groningen de menigte toespreken vanaf het bor des van het gemeentehuis te Ven ray (Raadhuisstraat 1) en een lan delijk vertegenwoordigster van Vrouwen voor Vrede. Daar treedt een Venrays koor op. 18.30 u. De kerngroep van de V redes ma i"s wordt ondergebracht in ongeveer honderd gastgezinnen te Venray. De meelopers/sympathi- santen kunnen hun tenten opslaan op de parkeerterreinen bij sporthal ,.Dc Wetteling" aan de Zuidsingel te Venray. Ook in de sporthal zelf is plek om te overnachten. Voor de voedselvoorziening zijn extra maatregelen in voorbereiding. 20.30 u. Het college van b. en w. van Venray ontvangt de kerngroep van de Vredesmars in het Gemeen tehuis. Deze ontvangst krijgt een informeel karakter. 20.30 u. Start Vredesfeest op het Schouwburgplein met plaatselijke, regionale en landelijke muziekgroe pen. 23.00 u. Slot Vredesfeest. VREDESMARS 1981 Tijdens de Vredesmars op die donderdag wordt er in Venray op het schouwburgplein een Vredes feest georganiseerd, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. He', pro gramma is als volgt: 9.30 - 11.00 u. Alle kinderen le veren hun tekeningen in op het Schouwburgplein. Met deze teke ningen wordt het plein versierd. 11.00 - 12.00 u. Optreden van en kele clowns. 12.00 - 12.30 u. Prijsuitreiking Winnaars tekenwedstrijd. 12.30 - 13.00 u. Ballonnenwed strijd door kinderen van 6 - 12 jr. 17.00 u. Aankomst Vredesmars gemeentegrens Venray, tussen Geys teren en Oostrum. Doortocht Mgr. Hanssenstraat, Stationsweg naar het eindpunt Raadhuisstraat. 17.45 u. Aankomst en ontvangst Vredesmars op het raadhuis. Wel komstwoord door burgemeester mr. H. J. M. Defesche. 18.30 Korte toespraak door Drs. B. Ter Veer, polemoloog Rijks Uni- voorzitter van het Interkerkelijk ver si telt Groningen en landelijk Vredesberaad (I.K.V.). Korte toespraak door een ver tegenwoordigster van „Vrouwen voor Vrede". 20.30 u. Ontvangst van de kern groep Vredesmars in het raadhuis. Optreden van het gemengd koor Ars Musica. 20.30 u. Vredes-feest cp Schouw burgplein. Tot nu toe hebben de volgende personen en groepen definitief toe gezegd belangeloos te zullen optre den in het avondprogramma: Gerrit Christiaens, Gerard van Maasakkers, Vitriool, fanfare S'-. Juttemus, Thij mit d'n trekbuul, Narcis, Bluesband. (De volgorde van optreden ziet U die avond wel). 23.00 u. Einde festiviteiten. Vrijdag 17 juli wordt de 'Vredes mars voortgezet. De deelnemers vertrekken om 9.30 uur vanaf net Schouwburgplein richting Heide, Ysselsteyn, Heidse Peel. Voor een vlót verloop van de organisatie in Venray hebben zich al veel vrijwilligers gemeld. Toch is men nog met te weinig mensen om die duizend wandelaars van eten te voorzien, te laten slapen en te verzorgen. Daarom hier nog een dringende oproep om: Mensen op te nemen voor over nachting. Opgeven bij: Riekie Smits, Sere nadestraat 17. tel. 87013; Monique Strikker, Veitumse Kleffen 174, tel. 80997. Mensen die meehelpen broodjes, soep etc. te verkopen op de rust plaatsen en 's avonds in Venray. Opgeven bjj: Wilma Jonkman, Se renadestraat 19, tel. 84876. Mensen, die de handen uit de mouwen steken om op die dag de festiviteiten goed te laten verlopen. Opgeven bij: Hanny Gooien, Vei tumse Kleffen 340. tel. 80107; Els Berben, Sambastraat 23, tel. 86171. Wij menen dat er juist tijdens de vakantieperiode mensen zijn die vrij hebben, om nuttig bezig te zijn. Daarom verwachten wij van o.a. scholieren een goede aanmel ding. Geen Bibliobus In verband met de zomervakan tie van de scholen, de vakantie van het bibliobuspersoneel en de onderhoudsbeurt van de bus. zal de bibliobus van maandag 20 juli tot en met vrijdag 7 augustus geen standplaats hebben in Blilterswijck. op tentoonstelling De zomertentoonstelling 1981 van de Venrayse Kunstkring verheugt zich in een grote belangstelling. In de eerste twee weken hebben een duizendtal bezoekers de expositie in de schouwburg bezocht. Zij wa ren afkcms'ig uit vele delen van ons land. De televisie-uitzending over de tentoonstelling op 17 juni heeft veel bekendheid gegeven. Op vrijdagmiddag 3 juli bezocht drs. Johan Valcke, secretaris van het Economisch en Sociaal Insti tuut voor de Belgische Kunstam bachten te Brussel, de tentoonstel ling. Hij was vol lof over de Ven rayse presentatie van de koliekte uit Belgisch Limburg. Tot 20 juli is de tentoonstelling te bewonderen, alle dagen van 2 tot 5 uur en bo vendien op vrijdagavond van 7 tot 10 uur. De toegang is gratis. INBRAKEN Ten nadele van een aannemer in Castenray, werd ingebroken in zijn kantoor. Een ruit aan de ach terzijde was vernield. Gestolen wer den een geldbedrag van 1000 gul den en enkele geldwaardige vak bondszegels. Eveneens te Castenray werd ingebroken aan de Lollebeekweg. De daders hebben daar zonder suc ces getracht een geldkluis te ope nen. Diverse bureauladen waxen doorzocht. Niets van waarde werd vermist. Wel was er behoorlijke schade aan deur, slot, geldkluis en stempelklok. Het hekwerk bleek doorgeknipt te zijn. Het garagebedrijf van G. aan de Horsterweg te Leunen kreeg eveneens ongewenst bezoek. Door verbreking van een toegangsdeur aan de achterzijde waren de da ders binnengekomen. Binnen wer den nog al wait vernielingen aan gericht o.a. aan schakelkasten. In verband met een recentelijk daar plaats gehad hebbende brand is de garage nog niet in bedrijf. Het schadebedrag kon nog niet worden genoemd. Een eigenaar van een volks wagenbusje uit Venray keek raar op toen bleek dat de electriciteits- draden uit zijn vervoermiddel ver dwenen waren. I S. Venray. telefoon 04780-81294 GEEN 70 KM OP STATIONSWEG De commissie voor verkeer had er in zijn vergadering van deze week geen bezwaar tegen, dat de maximum snelheid op de Stations weg wordt teruggebracht van 70 tot 50 km per uur. De 70 km limiet geldt nu nog voor de Stationsweg tussen Serva- tiusweg en Muvero/Vezelpers. Wanneer behalve de commissie voor verkeer ook de andere instan ties met deze wijziging akkoord gaan. mag men t.z-it. hierover een officiële mededeling verwachten. Het verlagen van de maximum snelheid houdt ongetwijfeld ver band met het voorgenomen aan brengen van fietsstroken langs de Stationsweg, waardoor deze weg visueel smaller wordt en niet tot hoge snelheden uitnodigt. Sinds half juni is Venray weer een zaak rijker: de Printshop. Zon der al te veel ophef zijn aan de Jan Hensenstraat 2 de deuren opengesteld voor het winkelend pu bliek. In deze nieuwe Printshop zullen Joop en Canisia Witte hoofdzakelijk kleurenfilms en -fo to's ontwikkelen. Uniek voor Ven ray en omgeving is, dat het foto werk voor 10.00 uur gebracht, nog dezelfde dag klaar is. Joop Witte, afkomstig uit Sint Anthonis, is geen onbekende in de fotowereld. Ruim 16 jaar deed hij reeds ervaring op in deze streek als reportage- en industrieel foto graaf. Als vakfotograaf beschikt hij ook over een ruime ervaring in het donkere kamerwerk. Enkele weken is er hard gewerkt om het pand geschikt te maken voor de Printshop, studio en don kere kamer. De films worden in eigen huis ontwikkeld en afgewerkt. Elk ne gatief krijgt men onder ogen en kan indien nodig gecorrigeerd wor den. „Ditin tegenstelling tot de grote afwerkcentrales. waar het af drukken lopende-band-werk is ge worden. In feite maken wij hier in de Printshop in Venray hand werk", aldus Joop Witte. De afdrukapparatuur staat op gesteld in de winkel. De mensen kunnen zien hoe er gewerkt wordt. „Ze kunnen dan ook wat gemak kelijker met de man, die het nega tief moet afdrukken, overleggen hoe hét gewenst is. Dat voorkomt vergissingen. Een enorm voordeel voor de klant." Het laboratoriumwerk in de Printshop staat onder voortdurende controle van de Kodakfabrieken. Elke dag worden er monsters van het afdrukwerk en van de chemi caliën verzonden naar Kodak. Zij geven indien nodig aanwijzingen om de kwaliteit nog meer te ver beteren. In de Printshop verkoopt Joop Witte behalve films Ook lijsten, al bums en dergelijke artikelen. In de achterliggende studio verzorgt hij de kinder- en portretfotografie. Bij zonder zijn de luxe pasfoto's, die er gemaakt worden en waarvoor de klant niets extra's betaalt. Een goede service heeft Joop Witte hoog in het vaandel staan. Scheef- genomen foto's of onderbelichte kunnen zonder meer worden terug gegeven. Evenals onscherpe foto's. tv' 'gr Het is nu de moei te waard om uw garderobe aan te vullen. Profiteer nu op alle afdelingen van ons vakantiefeest. VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal; Boxmeer. Oss. Venray. Weert Een raadsvergadering is een uitstekende gelegenheid om er achter te komen hoe het ambtelijk apparaat in al zijn perfectie functioneert. De burgemeester als voor zitter wordt ter linkerzijde bijgestaan door de gemeente secretaris en .verder ter lin ker- en rechtei-zijde door de, voor ieder op zijn/haar eigen terrein deskundige, wethou ders. In hun ruggen wordt het zestal gesteund doo.- de vier hoofdafdelingschefs, die op hun beurt weer worden bij gestaan door afdelingshoof den met hun medewerkers in de „ambtenarenlogeNu kunnen de burgemeester en de wethouders uiteraard niet alles weten en zo kan het voorkomen, dat „lagere god heden" in aktie moeter. ko men. Dan kijkt de secretaris achterom naar een van zijn hoofdafdelingschefs, die dan naar de betreffende afdelings chef een seintje geeft. Het seintje wordt dan, al dan niet ongemerkt, doorgegeven naar de ambtenaar waarvan verondersteld wordt, dat hij er alles van weet. Hij fluistert het zijn chef in het oor, die het weer door geeft aan het hoofdafdelings- chefspoor, waarna H terecht kemt in het oor van de «e- cretaris. Uiteindelijk komt dan het doorgefluisierde ant woord schriftelijk voor de raadsvoorzitter op tafel. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieurhygiëne maken bekend, date door hen on der voorwaarden, om gevaar., schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen op 1 juli 1981 verguning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van W. J. M. van Ooi. Putteenweg 3 te Ysselsteyn-Venray, voor het ex. aerte. 6a, uitbreiden/wijzigen van een cafetaria - mini resto, waar voedings. en genotmiddelen in oliën en vetten worden gebakken, gelegen aan de Puteenweg 3 tee Ysselsteyn-Venray. maken bekend, date door hen, on der voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 1 juli 1981 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van gebr. Fleur- kens, Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn- Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in- werking houden van een varkensmesterij wa^r mest en meset- stoffen worden bewaard, gelegen aan de Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn- Venray. maken bekend, dat door hen. on der voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 1 juli 1981 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van Th. Philip- sen, Rotven 3 te Oirlo-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkens fokkerij waar meste en mesetstoffen worden bewaard, gelegen aan Rotven 3 te Oirlo-Venray. De beschikking en alle ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119. Raadhuisstraat 1 te Venray. ter inzage en wel van 10 juli 1981 tot 10 augustus 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algefnene bepalingen milieu hygiëne staat tot 10 augustus 1981 be. roep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig arti kel 20. 21 of 22. tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al- qemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbends, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staal is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22. tweede lid. of 28. eerste lid. onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen vin bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 10 juli 1981 Burgemeester en wethouders vnd., namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Het aanbrengen van de fietsstro ken aan weerszijde van de rond weg Brukske is door de slechte weersomstandigheden van de laat ste weken uitgesteld moeten wor den. De gemeente heeft evenwel de toezegging gekregen, dat een en ander nog voor de bouwvakvakan tie voltooid zal zijn. De fietsstroken worden in wit thermoplastisch materiaal aange bracht. De rijbaan wordit door deze fiets stroken visueel smaller. Automo bilisten mogen echter deze strepen overschrijden, mits men de fietsers niet hindert. Het weggedeelte tussen Kiosk, wijkcentrum en de rondweg zal niet met fietsstroken gemarkeerd worden. Om daar de veiligheid van de fietsers te bevorderen komt er een parkeerverbod voor beide zij den van de weg. Op de parkeerstroök nabij de Foekepot, waar veelal één vracht wagen geparkeerd staat, zal men met zachte aandrang proberen Ce- ze vrachtwagen elders te laten neerzetten. Ondanks dat hij er mag staan vormt hij een gevaar vcor het fietsverkeer. Het bromfietsverkeer op de bin nenpaden in de wijk Brukske wordt als hinderlijk ervaren, ter wijl de brommers ook een gevaar betekenen vcor spelende kinderen, voetgangers en fietsers. In de toekomst zullen de brom mers daar geweerd worden, maar dat betekent een veelvoud aan ver keersborden en dus een flinke fi nanciële post. Op de prioriteiten lijst van het komende Jaar zal hiervoor een bedrag gereserveerd moeten worden, aldus wethouder Loonen. De leden van de commis sie voor verkeer waren het daar voörshands niet mee eens. Mis schien dat één verkeersbord op elk der beide toegangswegen wel voldoende zou zijnMaar gezien de jurispredentie van soortgelijke gevallen zouden dergelijke borden geen rechtsgeldigheid hebben. Ten overvloede wees wethouder Loonen er op, dat in het Fiets padenplan van onze gemeente de binnenpaden van Brukske als re creatieve fietspaden staan aange duid. Het plaatsen van verbodsbor den is daar een uitvloeisel van. Maar desondanks waren de com missieleden het er niet mee eens. Geslaagd Voor de secretaresse-opleiding aan het instituut Schoevers te Nij megen is geslaagd Anja van der Sterren, Helfrichstraat 26, Venray. Aan de Revalidatie Academie „Hoensbroeck" slaagde voor Ergo therapeut Jozé Clevers. BOSCHVELDCOLLEGE GESLAAGDEN EINDEXAMEN '81: Gymnasium A: Henk Weijs, .Melderslo. Gymnasium B: Ingrid v. Batenburg, Broekhuizen- vorst, Frans v. Nunén, Horst.' Atheneum-A William Claessen, Horst. Elise de Jong, Venray; Frangoise op d e Laak. Horst; Henriëlte Schaeffers, Venray; Bernie Verheijen, Horst; Lian Vullings, Meerlo; Marij Wij nen, Melderslo. Afheneum-B: Paul Albers, Gennep; Nico v. d. Berg, Venray. HAVO: Camilla v. Beugen, Venray-; Gerrit Caspers, Meerlo; Trudv Cleven, Venray; Rob Dolk, Swolgen; Gërrie Ehren, Venray; Henriëtte v. d. Heuvel, Horst; Jacky Houben, Well Thijs Lenssen, Horst; Peter Lens- sen, Horst; Elly Pouwels, Heide; Martin Rongen. Horst; Mariëtte Thissen, Sevenum; Eric Tielen, Se- venum; Bart Versleijen, Meterik; Marjo Wijnen, Horst. „JERUSALEM" Geslaagde kandidaten van scho lengemeenschap „Jerusalem' Ven ray 2e periode 1981. HAVO: Gerda Breugelmans, Leunen; Joost van Dijk, Venray; Frank Kei zers, Overloon; Elly van den Munckhof, Horst; Mirella van Nieu- wenhoven, Wanssum; Karien van Ooi, Veulen; Peter Vei hoeven, Venray; Peter Verlinden, Melders lo; Marloes Weijs, Horst. Gymnasium A: Lidy Heuvelmains, Horst; William Verheijen, Venray. Atheneum A: Marga Cox, Tienray; Marcel Nol len, Venray. Atheneunm B: Willy van Bakel, Vredepeel, Car- la Leijen, Oostrum. Peter van Lin, Venray; Ruud Peeters, Venray; Truus Wdsmans, Merselo. Terwijl Ysselsteyn zich opmaakt om het zestigjarig bestaan van dit Peeldorp te vieren, isc een van de pioniers van de eerste uren. de heer M. J. H. Jenniskens op 75- jarige leeftijd overleden. Deze in Leunen geboren pionier heeft zeer veel voor de Ysselsteyn- se gemeenschap betekend Vanaf september 1958 tot september 1974 heeft hij onafgebroken deel uitge maakt van de Venrayse gemeente raad. Hij begon zijn raadslidmaat schap als vertegenwoordiger van een zelfstandige Ysselsteynse lijst. Driemaal achtereen fungeerde de heer Jennislkens als aanvoerder van de lijst van Venrayse kerk dorpen- Hij was voorzitter van de boe renleenbank, voorzitter van de fanfare „De Peelklank" en lid van het dagelijks bestuur van het Ge meenschapshuis Ysselsteyn en bui- t enzijn dorp hoofdingelande van het Waterschap Noord Limburg. Jarenlang fungeerde hij als voor zitter van de Dorpsraad en als be stuurslid van de Stichting Sport- paik Ysselsteyn. Omdat hij steeds op de bres stond voor het behar tigen van de belangen van Yssel steyn, heeft men hem wel eens de „burgemeester van Ysselsteyn" ge noemd. Dat hij in vrede moge xu Jen. Maandagavond is in zijn woon plaats Echt de heer W. C. J. M. Kooien (53) plotseling overleden. De overledene was sinds oktober 1978 gemeentesecretaris van Echt, nadat hij vijftien jaar lang deel heeft uitgemaakt van het Venrayse a mbte narenkorps. Na aanvankelijk de afdeling cul turele zaken gestalte re hebben ge geven werd hij in 1963 bij de reor ganisatie van het gemeentelijk ap paraat belast met de vorming van de afdeling planning, statistiek en onderzoek. Zowel in Venray als in Echt heeft hij zich laten kermen als een be kwaam en integer ambtenaar. In Echt heeft hij bereikt, waar naar hij in zijn leven heeft ge streefd: fijn werk, een mooi huis en geluk. Vorige week zei hij cp een hu welijksfeest in Venray „Men moet een feest op zijn hoogtepunt ver laten." Nu heeft hij het leven plot seling verlaten, terwijl het voor hem een hoogtepunt had bereikt- Vrijdagmorgen om 10.30 uur is de uitvaartdienst in de kerk van de H. Landricus in Eciht. Hij ruste in vrede. ZMtfr Sf/frM VpfKF/jktifö nlS zoom* CMTMuPr WfiJMV ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven, Franken, Lankveld, Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer TH. VAN THIEL Patersstraat 30, telefoon 81887 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar P. WASSER, telefoon 84504 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. CLEVEN-CUPPEN telefoon 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING KN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuijpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak,tel. 83859 of 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 M.A.S.J. maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33 te Venray Tel. 04780-85251 Geopend: van maandag t.m. don derdag van 10.00-19.00 uur; op vrijdag van 10.00-21.00 uur. DE HARTLIJN De Hartlijn (van de Nederlandse Hartpatiëntenvereniging) hulpver lening aan hartpatiënten is op de vol gende nummers te bereiken: Maandag: tel. 077-12988; dinsdag tel. 04740-2865; woensdag tel. 043- 620358; donderdag tel. 04402-2163- vrijdag: tel. 04950-33428. De telefoonnummers zijn van maan dag t.m. vrijdag alleen bereikbaar tussen 15.00 en 18.00 uur. Zaterdag en zondag alleen voor noodgevallen 04750-23290. VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en Informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3