(OD> Zaterdag tobbedansen in zwembad vakantielektuur SPIO-NIEUWS KEGELEN SCHAKEN Ruitersport JIMrERS VENRAY voordelige aanbiedingen te kust en te keur boekhandel v. d. munckhof Stichting Hengelsport 30 jaar geleden Wandelsport Federatie Venray v Tennisvereniging Ysselsteyn WATERPOLO Nationaal Waterpolotoemooi in het Gemeentelijk zwembad te Venray op zaterdag 27 en zondag 28 juni Ter afsluiting van het waterpolo- aeizoen 1980-1981 werd door de Venrayse Zwemvereniging Spio een tweedaags toernooi georganiseerd. Door 14 zwemverenigingen uit het hele land werden 22 ploegen afge vaardigd die, samen met de 2 da mes- en 2 herenteams van Spio, moesten strijden om een eervolle plaats. Op 2 velden, in het grote bassin, werden in totaal 74 wedstrijden ge speeld, verdeeld over de zaterdag en zondag. •Ondanks de minder gunstige weersomstandigheden werd het toernooi een sportief succes waar in vele interessante wedstrijden te zien waren. Voor de zaterdagavond was een feestavond georganiseerd in res taurant ..Vlakwater', terwijl de jeugdsociëteit „De Holle Boom" werd omgetoverd tot een camping voor 150 personen. Mede dankzij de medewerking van het zwembadpersoneel en een groot aantal vrijwilligers kan de afdeling waterpolo van Spio terugr zien op een geslaagd toernooi. Eindstanden: Poule Dames 1: 1 W.Z.V., WaalwijK 2 Glana, Geleen Spio, Venray 4 De Snippen, Oudekerk a.d. Am- stel 5 D.Z.T., Deurne Pcule Dames 2: 1 Lutra, Helmond 2 Mosa Rego, Venlo 3 Stormvogel, Vlissingen 4 Spio, Venray 5 Boxmeer, Boxmeer 6 Eszet,; Swalmen Poule Heren 1: 1 Lutra, Helmond 2 De Snippen, Oudekerk a.d. Am- stel 3 Stormvogel, Vlissingen 4 W.Z.V., Waalwijk 5 Spio, Venray 6 Boxmeer, Boxmeer 7 Groesbeek, G roes beek 8 Glana, Geleen Pcule Heren 2: 1 de Rog, Weert 2 Mosa Regio, Venlo 3 D.Z.T., Deurne 4 de Meer, Culemborg 5 K.Z.&P.C., Kerkrade 6 Spio, Venray 7 W.Z.V., Waalwijk KEGELCOMPETITIE „VENRAY" Ter voorbereiding van het kegel seizoen 1981-82 wordt uw aandacht gevraagd voor: 1. Door mogelijke mutaties in de resp. ledenbestanden is het ge wenst, dat opnieuw ledenlijsten met recente gegevens worden ingele verd. 2. Gaarne op de ledenlijsten ver melden we als kontaktpersoon zal optreden, met vermelding van haar of zijn telefoonnummer. De gevraagde gegevens graag in leveren vóór 1 aug. 1981 aan de competitieleider via het buffet van de Burggraaf. Zijn op die datum geen opgaven ontvangen, dan wordt aangenomen dat er geen mutaties hebben plaatsgevonden sinds twee jaar. 3. Eventuele aanmeldingen van nieuwe kcgelclubs die ook aan de kegelcompetitie villen meedoen, dienen eveneens vóór 1 aug. inge leverd te zijn. Deze aanmeldingen dienen vergezeld te gaan van de gegevens, genoemd onder 1 en 2. 4. De competitie 1981-4982 zal ca. half september 1981 beginnen. In principe zal een wedstrijd elke 2 weken plaatsvinden. Wel zal in het wedstrijdprogramma rekening ge houden worden met de feestdagen en carnaval. 5. Aan de hand van de resul taten in het seizoen 1980-'81, met op de achtergrond de resultaten van het kegelseizoen 197980 zijn on- dergenoemde kege'aars(sters) in ca tegorie B opgenomen: 225 W. Duikers 222 F. v. Stokkum 226 M. Schoenmakers 133 H. Janssen 211 C. Jansen 126 C. Leenders 228 J. Koenen 223 H. Thijssen 143 M. Duif 214 H. Hendrix 233 P. Bouwmans 24 T. Thielens 117 D. Martens 217 J. Moolhuysen De in de categorie „B" opgeno men kegelaars(sters) vormen een aparte groep. In deze groep wordt aan het eind van de competitie aan een nader te bepalen aantal kege laars (sters) persoonlijke prijzen uit gereikt, en wel aan die kegelaars- (sters) met de beste resultaten. Eén en ander met inachtnaome van art. 25 van het reglement. Zowel in teamverband als voor het persoonlijk resultaat wordt geen enkele handicap toegepast. Alle andere kegelaars<sters) zijn ingedeeld in categorie „C'\ Ook voor deze categorie zullen aan het eind van het seizoen, met inacht- name van art. 25 van het regle ment een aantal -prijzen worden uitgereikt. SPORTVEKSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD r.k. gymnastiekvereniging st. christoffel venray DIPLOMA'S Op zaterdag 4 juli worden de vaardigheidsproeven oftewel diplo ma's afgenomen. Om het een en ander goed te laten verlopen heb ben we een tijdindeling gemaakt. Diegene die voor het eerste di ploma opgaan beginnen om half een; tweede diploma half twee; derde diploma kwart voor drie; vierde, vijfde, zesde diploma vier uur. Men wordt geacht een half uur voor de genoemde tijd aanwezi? te zijn. Dit alles gebeurt in de gym nastiekzaal aan de Langeweg. Ouders en andere belangstellen den zijn zoals gewoonlijk van har te welkom. Het bestuur wenst iedere deel nemer veel sukses toe. GEHUWDE DAMES De gymnastiekvereniging St. Chris toffel heeft nog enkele plaatsen vrij voor dames die wat aan hun konditie willen doen en de spieren los willen maken. Dit kan op maandagavond van 20.00 uur tot 21.00 uur; 21.00 uur tot 22.00 uur. De lessen vinden plaats op de Langeweg. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Mevr. Pijpers, tel. 81322. INTERNE KOMPETITIE Harrie Coolen kampioen! Door enorme blunders van Wim Jeuken in zijn laatste 2 partijen die hij allebei verloor is Harrie Coolen toch kampioen van Venray geworden. Piet Rouvroye werd on dank zijn remise tegen Coolen toch laatste. In groep 2 was Wil Gommans de sterkste. Het z.g. „Sonnebonneberg" systeem moest in groeD 3 uitsluit sel geven wie de winnaar werd. Het was Barry Pleit die de te prijs in ontvangst kan nemen en dan te bedenken dat dezelfde Pleit na 5 partijen slechts 1 punt had! In groep 4 was Rob Groenendijk veruit de sterkste. Eindstanden: Greep 1: H. Coolen W. Jeuken T. Coopmans F. Smits J. de Wit P. Rouvroye Groep 2: W. Gommans H. Wannet G. Kortenoeven J. Louwerse W. Dokter A. Moss Greep 3: B. Pleit L. Peters MVerhees J. Reintjes G. Breukers W. Seuren H. Meyer Groep 4: R. Groenendijk F. Frederiks T. Druiven J. Smits J. W. de Wit H. Mooren G. Caldwell Het seizoen op. Het nieuwe augustus. 20 5 4 1 7 10 5 2 3 6 10 3 4 3 5 10 3 3 4 4'.4 10 2 5 3 4V4 10 1 4 5 3 10 6 3 1 7Yi 10 5 2 3 6 10 4 2 4 5 10 2 5 3 4*4 10 2 4 4 4 10 2 2 6 3 12 6 3 3 .7'2 12 6 3 3 Vit 12 6 3 3 7Vi 12 5 4 3 7 12 4 4 4 6 12 3 2 7 4 12 2 1 9 2% 12 10 0 2 10 12 8 0 4 8 12 6 2 4 7 12 4 3 5 3J/s 12 4 3 5 5V« 12 4 2 6 5 12 0 0 12 0 zit er weer seizoen begint eind Vijf jaar of reeds jaren van sportieve rekreatie, natuurlijk! Het doel van trimmen is ont spannen. Wat is zinvoller rekreatie (ontspaning dan die waarbij aan sport gedaan wordt, zonder dat daarbij het competitie-element ver leidt tot forcering?). Een voldaan gevoel, een goede conditie, een gezonde en sportieve ontspanning, natuurlijk gaat dat gepaard met het leveren van in spanning, 'het opbrengen om, zoals buitenstaanders dikwijls opmerken, op „onmogelijke tijden" in het bos te gaan hollen. Vraag het aan de beoefenaars van het trimmen. Stuk voor stuk zouden ze het niet meer willen missen, gewoon omdat ieder zijn eigen reden heeft om te gaan trim men en eigenlijk hebben ze alle maal gelijk. Het doet er in wezen niet toe wat U doet - fietsen - trimmen - zwemmen - als U maar wat doet! Wij trimmen en gaan daar mee door, ook in de vakantieperiode. Wanneer U zich wilt aansluiten, wij zijn een groepje vrije, ontspan ning zoekende, mannen en vrou wen, niet gebonden door middel van vereniging of contributie. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 4 juli duurloop 6 of 10 km op het Ballonzuil cir cuit. Vertrek om 7.15 uur vanaf de Cooperbaan. Zondagmorgen 5 juH loop-, trim- en speloefeningen, vertrek om 9 u. vanaf hoofdingang Rank Xerox. Woensdagavond 8 juli om 18.45 uur vertrek vanaf Geysterse bos sen voor lóóp-, trim- en spel oefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aan gegeven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, teL 85384. DE VISVIJVERS Met veel belangstelling ziet het bestuur dat zowel de jeugd en ouderen naar de visvijvers Het Wanssums Ven en de Ballonzuil trekken, om daar hun sport te be oefenen. Soms gaat de hele familie mee, wat de echte sportvisser niet altijd even prettig vindt. Dat brengt ook weer mee dat de belasting rond het gebied van de vijvers wel eens geweld wordt aangedaan. De visvijvers zijn er voor de Venrayse gemeenschap. Juist daar om vragen wij aan iedereen, vis- om vrgaen wij aan iedereen, vis- op. Als je een visje gevangen heb, behandel deze goed, dan krijgen we ook niet zoveel dode vissen. Ga niet in het water zitten op een viskist of stoel, maar zoals het be hoort op de kant, zodat deze niet beschadigd wordt. De hengel niet langer dan zes meter en niet zo als we wel eens zien, stiekem er een meter bij aansteken. Vanzelf sprekend gaat niemand vissen zon der vergunning of dagkaart. De dagkaart is te verkrijgen bij de hengelsportzaken in Venray en bij Michels Molen in Merselo. De ver gunning bij H. v. d. Heuvel, Lan geweg 38 en bij W. v. d. Brand, Stationsweg 77 in Venray, dan kan moeder, vriend of vriendin ook mee. Denk aan de spelregels van de natuur en de omgeving, honden aan de lijn en niet in het water en ook geen draadloos bestuurde boot jes uitproberen. Laten wij het voSS elkaar een beetje prettig houden en gezamenlijk de natuur en het mi lieu geen geweld aan doen. W.S.B. DE BELHAMELS Zondag 5 juli gaan jullie wan delen in Oeffelt. Daar wordt de Maas en Viltmars georganiseerd. De bus vertrekt om 11.15 uur van af het Dorpsplein in Merselo. De start is in Jeugdhuis Mannekino in Oeffelt. Pijlen wijzen de weg naar deze startplaats. PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Utslagen concours te Sevenum 26 juni 1981. Ind. dressuur: Marjo Jacobs met Anoek 121 pnt. 2e prijs; Miriam Huybers met Rob- by 123 pnt. 4e prijs; Nicole Coenen met Rex 126 pnt. 5e prijs. Springen beginnelingen: Eljo Hoenscn met Snow Fire le pr. Proficiat Eljo! Achttal met 119 pnt. Ce prijs Ernst Kokke behaalde voor de 2e maal zijn erelintje bij het pony- spelen. basket-ball dub nura; A.s. zaterdag is de voorlaatste mini-trainerscursus les op St. Ser- vaas. Op 11 juli verwachten we alle clubleden, die normaal afgelopen jaar om 18.30 uur dinsdagavonds trainden. Alle mini's en welpen, om 10.00 uur op Servaas, om de laatste trainersles tot een sukses te maken. Voor de deelnemers hebben we een verrassing. Graag ook inlevering alle scheids- rechterslicenties bij dhr. L. Ber- trands. Mini-veldvoetbal- toernooi Venray Het mini-veldvoetbaltoemooi, dat op zaterdag 20 juni 1981 door ZVV De Wetteling en Servio werd ge organiseerd, kan uitermate geslaagd worden genoemd. De 46 deelnemen de teams zorgden, bij ideaal weer, voor veelal boeiende wedstrijden. Tijdens het toernooi werd een verloting gehouden. De uitslag hiervan: 206-blauw: fles wijn 618-groen: fles sherry 64 groen: sporttas 63-roen: mand met levensmiddelen 85-blauw: grill. De navolgende gevonden voor werpen zijn door de eigenaar af te halen bij C. Vervoort, Etudestraat 20, Venray, tel. 04780-80339. Ge vonden werden: 1 paar gymschoe nen; 2 trainingsjacks; 1 hemd en 1 voetbalkous. Eindstanden: Dames-rekreanten: 1. Nie veul soeps 2. F.C. de Klomp 3. Funny Fashion 4. de Doordouwers, Cuyk Dames zaalvoetbal/veld voetbal: 1. S.S.S., Overloon 2. S.V.C.B. 3. FC de Klomp 4. SW-dames 3 Heren-rekreanten: 1. Pas-boys 2. Fox Hunter 3. dn Duuvel 4. SV Ven ray-veteranen Heren veldvoetbal: 1. Angels *74, Horst 2. V.V.OG. 3. Veronica 4. Altijd Raak Heren-zaalvoetbal 1. Goof Meijer, Rotterdam 2. B.O.V.O. 3. Centra - Deurne 4. ZW Concordia - Vierlingsbeek UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 7 juli 1951 nr. 27 De Apostolisch Prefekt van Soe- kaboemi, Mgr. N. Geise, heeft za terdagavond in het Patersklooster, namens Z.H. de Paus aan Thij Min de onderscheiding „Pro Eccelesia et Pontifice' uitgereikt. Aanleiding hiertoe was de grote verdiensten van de heer Min voor het Kath. Onderwijs in Indonesië en speciaal voor zijn werk na de bevrijding in de m issie van Soekaboemi. De bijdragen uit Venray voor de Haak-In- Actie (kankerbestrijding) zijn inmiddels gestegen tot 2765,215. Aanbesteed werd de bouw van een dubbel woonhuis met winkel in de Patersstraat voor rekening van A. van Aarssen. P. Volleberg en zn. was de laagste inschrijver voor 48.900, Bij de geitenkeuring te Venray behaalde Truike van de Wed. Min- ten de eerste prijs. De geit Netje van A. van Duinhoven kreeg een eervolle vermelding omdat ze in 329 achtereenvolgende dagen 1069 liter melk produceerde; vetgehalte 4.72 pet. #- Ter gelegenheid van het 3-jarig bestaan van Oirlos Gemengd Koor St. Machutus, werd een groots mu- zekfeest georganiseerd, zowel vo caal als instrumentaal. De Kon. Harmonie van Deurne en Venray's Mannenkoor zorgden gezamenlijk voor een fantastisch avondconcert. Het aspergeseizoen beleefde een gouden tijd. Ruim 1.75 miljoen kg. asperges werden op de veiling aan gevoerd. De „duizend aspergetelers" ontvingen daardoor het recordbe drag van 3.700.000,—. De gemid delde veilingprijs van alle kwali teit enbedroeg 2.11. Ook in 1951 was de wedvlucht op St. Vincent in Zuid-Frankrijk vcor de Nederlandse duivenmelkers een rampvlucht. Slechts 1700 van de 9281 duiven kwamen op hun hok terug: dat was amper 18 pro cent, In de Tweede Kamer werden kritische vragen gesteld aan de mi nister over afbraak van noodwo ningen in Overloon. Volgens de vragenstellers verkeerden die nood woningen nog in een behoorlijk bewoonbare staat. In Overloon werd een vogel- en dierenpark geopend, waarin reeds papegaaien, beren, roofvogels, apen en zelfs een echte drommedaris onderdak vonden. Het park zelf was zeer fraai aangelegd met o.a. een vijverpartij en een klaterende waterval. De Tennisvereniging Ysselsteyn organiseert zowel voor de jeugd als de senioren een enkel toernooi. Deze toernooien zullen worden ge speeld na 8 augustus. Opgave voor beide toernooien, zowel jeugd als senioren tot en met 17 juli op de volgende adressen: Theo Janssen 04785-775; Wim Wil- lems 04785-393; Wim de Wit 04785- 279; Ria Schepers 04785-509. HUIS VROUWENTENNIS Het huisvrouwentennis wordt vortaan gespeeld op dinsdagmiddag. LIDMAAXSCHPSKAART Willen de leden voortaan hun lidmaatschapskaart meebrengen en op de baan ophangen. Deze maat regel geldt als controle voor zowel inschrijven als afhangen. Nieuwe leden en leden die nog geen lidmaatschapskaart hebben, kunnen terecht bij mej. Spreeu- wenberg, Kerkweg 24, tel. 730 te Ysselsteyn. Gelieve dit te doen na 18.00 uur in verband met werk. Recreatief Jeugd- tennistoernooi Noord Limburg Ook dit jaar waren er weer erg veel inschrijvingen, nJ. 349, voor dit toernooi. Aan dit rekreatieve toernooi mogen geen kringkam pioenen en geen fasentrainingskin- deren meedoen. Er werd gespeeld op de volgende parken: Bergen; Rodhe Venray; TCV Venray; Meyel, Liessel, Baarlo, regelen en Belfeld. De uitslagen waren als volgt: Meisjes Lm. 10 jaar: 1 Sandy Vossen, Sevenum 6-2 6-2 2 Marlies Vossen, Venray Jongens t.m. 10 jaar: 1 Gijs Verheyen, Sevenum 6-1 6-4 2 Hans v. Laak, Lottum Meisjes t.m. 12 jaar: 1 Masja Elshout, Meyel 6-2 6-2 2 Carole Friederichs, Venray Jongens t.m. 12 jaar: 1 Juriën Ebus, Wanssum 1-6 6-1 6-3 2 Joost de Haas, Sevenum Meisjes Lm. 14 jr.: 1 Maryvonne Kurris, Grubbenvorst 2 Petra Theissen, Venlo Jongens t.m. 14 jaar: 1 Leon Hendriks, Reuver 6-4 6-1 2 Jan Willem Hermans, Sevenum Meisjes Lm. 16 jaar: wordt 1 juli verspeeld Jongens t.m. 16 jaar: 1 Pascal Schreurs, Horst 6-1 6-2 2 Tonny Bokhorst .Bergen Meisjes Lm. 18 jaar: 1 Hilde Geraedts, Baarlo 7-6 7-5 2 Ans Sterken, Baarlo Jongens Lm. 18 jaar: 1 Jan van Leek, Venray 6-3 6-0 2 Rob Steegh, Velden COMITÉ RECREATIESPORT VENRAY In het kader van de lustrumviering van het Comité Recreatiesport Venray is het comité voornemens om op 4 juli a.s. TOBBEDANSEN-WEDSTRIJDEN te orga niseren in het gemeentelijk combi-zwembad Venray. Hieraan kan door jong en oud worden deelgenomen (leeftijd vanaf 8 jaar). Het is de bedoeling dat de „TOBBE" door de deelne mers zelf worden gemaakt en samengesteld. Banden, matten, boten; alles wat drijft mag gebruikt worden. Door het comité worden een aantal prijzen beschik baar gesteld. Buiten een eerste t.m. derde prijs voor de winnaars zijn er ook nog prijzen voor de origineelste tobbe en voor degene die als pechvogel bij de wedstrijd de meeste tegenslag heeft ondervonden. DEELNAME AAN DE TOBBEDANSWEDSTRIJD GE SCHIEDT OP EIGEN RISICO. Tijdens deze aktiviteiten zal door de Venrayse duikver; eniging „Najade" de helpende hand worden geboden. Het maximum aantal deelnemers per tobbe is vastge steld 2. Het inschrijfformulier voor het tobbedansen kan Lm. zaterdag 4 juli a.s. tot 12.00 uur gehaald worden c.q. ingeleverd worden aan de kassa van het gemeente lijk combi-zwembad. De wedstrijden starten om 14.00 uur. INSCHRIJFFORMULIER TOBBEDANSEN Naam deelnemer: Adres: Woonplaats: Leeftijd Gebruikt materiaal: Bij 2 personen: Naam 2e deelnemer: Adres: Woonplaats; Leeftijd Door slechte weersomstandigheden een week uitgesteld 6e Zwemvierdaagse Venray Venray staat weer centraal bij jong en oud, zowel bij recreanten, trimmers als ook voor de wedstrijdsporters, eeduren- de de week van 6 juli t.m. 10 juli 1981 in het kader van de Nationale Zwemvierdaagse in het gemeentelijk Combi-zwembad. Het is inmiddels de zesde maal dat het Comité Recrea tiesport Venray in samenwerking met het personeel van het gemeentelijk Combi-bad en de zwemvereniging SPIO dit grootse zwemfeslijn organiseert. De verwachtingen zijn hoog gespan nen, omdat dit jaar het deelnemersaan tal waarschijnlijk de 700 zal halen. Een terechte verwachting, want men heeft dit jaar een uitgebreid programma op gezet met diverse attrakties. Doordat het comité Recreatiesport Venray dit jaar haar eerste lustrum viert zijn er ver schillende aktiviteiten georganiseert (o.a. een zwem-instuif, een reuze- luchtmatras etc.). Verder kunnen er dit jaar voor het eerst medailles met goud 6 worden uitgereikt en wel aan de deelne mers die voor het 6e jaar aan deze zwemvierdaagse deelnemen. Evenals vorig jaar zal worden gestart in leeftijdsgroepen. De starttijden zijn als volgt ingedeeld: Leeftijd 10 jaar ouders: vanaf 17.00 uur. Leeftijd 10 jaar tot 16 jaar: vanaf 18.00 uur. Leeftijd 16 jaar en ouder: vanaf 19.00 uur. Kinderen onder de 10 jaar en bejaarden zwemmen per dag 250 meter; alle ande re deelnemers dienen per dag 500 meter af te leggen. INSCHRIJVING EN DEELNEMERSKOSTEN Iedere deelnemer(ster) ontvangt bij inschrijving een plastic knipkaartje, dat tijdens de zwemvierdaagse aan de zwemkleding bevestigd dient te worden en alle vier de dagen meegebracht moet worden. Inschrijven kan vanaf heden tot en met 7 juli a.s. uitslui tend aan de kassa van het gemeentelijk Combi-Zembad, Parkweg 2 te Venray. De kosten die bij inschrijving voldaan dienen te worden, bedragen 5,75 per persoon, inclusief de entree gedurende deze 4 dagen. 65 Plussers krijgen op ver toon van een 65 pasje 50% reductie. Voor de deelname aan de zwemvier daagse (op eigen risico) is een zwemdi ploma vereist. Iedereen die de zwem vierdaagse met succes heeft voltooid krijgt een medaille (resp. brons, zilver, goud, goud 4, goud 5, goud 6) alsmede een herinneringssticker. VERKOOPARTIKELEN Dit jaar worden wederom de originele zwemvierdaagse T-shirts verkocht a 7,- en de zwemvierdaagse buttons a 0,50. Tot ziens bij de Nationale Zwemvier daagse te Venray van 6 t.m. 10 juli 1981. Recreatieve school- zwemontmoetingen Op woensdag 8 juli 1981 organiseert het Gemeentelijk Combi-zwembad in samenwerking met de zwemvereniging Spio: recreatieve schoolzwemontmoe- tingen, voor de derde en vierde klassen, die deelnemen aan het schoolzwemmen. De inzet zijn twee wisselbekers, die in 1979 door de derde en vierde klas van de St. Lucia-school zijn gewonnen. In 1980 gingen de recreatieve zwemontmoetin- gen niet door in verband met de slechte weersomstandigheden. Door het recreatieve karakter van de ze schoolzwemontmoeting kan er zowel door zwemmers als door niet-zwemmers aan worden deelgenomen. Niet-zwemmers spelen in het ondiepe bad een Klein duimpje-race, een bandenbrug-race, een glijbaan-race en een wedstrijd mat varen. In het diepe bad houden de zwem mers een badkuip-race, een kabelbaan- race, wedstrijden waterpolo en vlotje varen. De derde klassers starten om 13.30 uur en de vierde klassers starten om 15.30 uur. Ouders en overige leerlingen hebben deze middag gratis toegang en kunnen hun school enthousiast aanmoe digen. inschrijven is nu nog mogelijk

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7