VERENIGINGSNMJWS PEEL EN MAAS >NJ ITERPENIEUWS GROTE FANCY FAIR PUZZEL DOE MEE UMBRA '69 •Tl SD JIM MERSELO mc Venray IN KINDER VAKANTIE WERK Jeugdcentrum cav Venrays Mannenkoor jeugdnatuurwacht Den Dissel. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan As. donderdag 25 juni om 19.30 «petitie voor le en 2e tenoren en n 20.00 uur voor 't gehele koor. Zaterdag 4 juli opluistering euch. ering b.g.v. 25-jarig huwelijks- est van M, Aarts-Theuws in de ïtrus Bandenkerk. Aanvang 14.00 ir. Opluistering receptie om 19.00 in restaurant Vlakwater. Geen repetitie wegens vakantie p 16, 23 en 30 juli. Afmelden bij F. van der Kruijf, isimirhof 3, tel. 86848 of de Burg- ■aaf. tel. 81244. [aandag 29 juni 20.00 uur: Bestuursvergadering, onderdag 25 juni: Concert Schuttersveld. Bijeenk. aldaar om 19.45 uur. Wit hemd en zwarte vlinderdas. londerdag 2 juli: 19.30 uur repetitie harmonior- kest. onderdag 9 juli: 19.30 uur korte repetitie met om 20.30 uur gezellig samenzijn met barbeque als afsluiting van de repetities voor de vakantie. De dames van de leden zijn ook van harte welkom en hierbij tevens uitgenodigd, tnderdag 13 augustus: Eerste repetitieavond na de va kantie. Agenda: onderdag 25 juni: concert in/na- bejaardencentrum Schutters- eld Hjdag 17 juli: Serenade gouden ruiloft. Vrijdag 7 aug.: idem. ondag 23 augustus: zondagochtend- meert St. Anna - 11.00 uur. n-iode 10 t.m. 13 sept. Harmonie esten met Oude Beroependag 13 •pt emeentelijk muziek toernooi van ondag 27 september: Ysselsteyn. november 1931 is naar halfvas- :n 1982 uitgesteld, december: zondagochtendconcert foyer schouwburg. In najaar verder nog uitwisse- ugsconcert met Horst en Blerick Venray. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 25 juni: 18.30 uur re- etitie jeugdharmonie. Donderdag 2 juli: idem. Individuele repetities volgens af- praak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 25 juni: 10.30 uur repe- tie drumband. Zondag 5 juli: idem: Donderdag 9 juli: zie harmonie- rkest. Afmelden harmonieorkest bij de scretaris - telefoon 80225, jeugdle- en bij de heer Raedts, tel. 82803 en rumband bij de heer van Els. tel. 6824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken w(j ook nog aan de oud- ipier-aktie .Breng donderdagavond w oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge pend van 11 tot 12 uur. igenda: 'r\jdag 26 juni: om 19.00 uur repetitie voor alle koorleden, ta&ndag 29 juni: om 18.30 uur voor alten èn teno ren. Voensdag 1 juli: om 18.30 uur voor alten èn so pranen en om 19.30 "uur voor de jonge bassen en tenoren. Eventuele afmeldingen: secreta- iaat Langstraat 104, tel. 81600. Ugemeen: !ondag 28 juni om 10.15 uur zingt et koor „Les Petits Chanteurs l'Estaimpuis" uit Frankrijk de loogmis in de Paterskerk. Ons oor zingt dus niet op die dag. Wel ïuden wij het op prijs stellen in- ien onze koorleden zoveel moge- jk deze Hoogmis bijwonen om an hun belangstelling blijk te even en om te horen hoe dit Vanse koor zingt. help comeo helpen 4 en 5 juli DAMESKOOR Zaterdag 27 juni zingen we om 19.00 uur in Het Schuttersveld de avondmis; in uniform! Woensdag 1 juli om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Woensdag 8 juli onze laatste re petitie vóór de zomervakantie. Ook om 20.00 uur voor het hele koor. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Bekerom tel. 83332, of aan mevr v. d. Waer- den, tel. 83659. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 30 juni, 19.30 uur repetitie voor de sopranen om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij: hr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel.: 81221 of mevrouw W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel.: 86159. Als er nog orkestleden zijn, die hun orkestmap nog niel hebben ingeleverd, dan kan dat alsnog gebeuren. Breng die map dan maar naar de Patersslraaf 29. „AGEVOLE" Vrijdagavond 26 juni 19.00 uur: repeti- „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 27 juni 16.30 uur: gezamenlijke repetitie. Afgelopen zondag verleende het korps medewerking aan de feeste lijke intocht van de Venrayse Vier- Voor zaterdag 27 juni vermeldt het programma de opluistering van de „Open Dag" van de Water zuiveringsinstallatie. Verzamelen om 11.00 uur aan de Metaalweg. PROGRAMMA Zaterdag 27 juni: 10.30 uur wekelijk se repetitie o.l.v. hr. H. v. Els in zaal ,,'t Trefpunt". Maandag 29 juni: 19.30 uur wekelijk se repetitie o.l.v. hr. F. van Els in zaal ,,'t Trefpunt". 21.00 uur: vergadering met alle verenigingen van Holthees en de Smakt in zaal ,,'t Trefpunt" betref fende de „Verenigingendag". Aanstaande zaterdag om half tien speelt de rockgroep Dragon Fly uit Ysselsteyn in Free Wheelin. Ook deze groep brengt lim-rock op de planken, dus strak, eigenwijs en een beetje hard. Maar omdat Dragon Fly uit onze eigen gemeente komt, zouden we hun muziek ook buren-rok kunnen noemen en dat maakt het toch weer een tikkeltje aantrekkelijker. Verder is Free Wheelin druk aan het verbouwen, dat betekent wer ken, breken, leiding leggen, metse len, timmeren, schilderen, rotzooi, puinhopen en veel geklooi. Het be tekent ook dat de café voor geslo ten kan zijn. Maar loop dan niet meteen door of weg, maar probeer dan de deur van nieuwbouw, want zijn we voor gesloten dan is het achter open. Dus je kunt altijd te recht. n A.s. vrijdag hebben we onze laatste clubavond van dit seizoen. Deze avond wordt verzorgd door Peter, Hanny en Michael. Zorg dat je er allemaal bent want jullie krijgen de laatste informaties over het kamp. Zaterdag hebben we ook onze laatste disco van dit seizoen. We starten om 19.30 uur tot 22.30 uur en zondag van 14.00 uur tot 17.00 uur. Volgende week 4 juli hebben we een slotdag als afsluiting van het seizoen, meer horen jullie hier over a.s. vrijdag en zaterdag. ToLzkns Voor jullie jeugdnatuurwachters komt de grote vakantie in zicht. Voor die tijd ontvangen jullie rog het zomernummer van De Natuur vriend op school. Gelijkertijd wordt de prijsuitrei king verricht voor je coleus. .Te moet hiervoor je plant vóór ko mende week mee naar school ne men ter beoordeling door je on derwijzeres). E>eze zal je het aan tal verdiende stempels in je groene boekje plaatsen. Prijsuitreiking voor de mooiste planten geschiedt dan begin komende week. Voor de jeugdnatuurwachters die binnenkort de school verlaten zal er tevens de eind-beoordeling ver richt worden voor het totaal aan tal stempels in je groene boekje, en mogelijk sleep je er een mooie prijs mee in de wacht. Je moet natuurlijk het slempelboekje hier voor mee naar school nemen. Eveneens wordt prijsuitreking ge daan aan de 5e klas jeugdnatuur wachters die afgelopen seizoenen met puzzel-wandeltochten etc. de meeste stempels hebben vergaard. Ook jullie moeten niet vergeten 't groene stempelboekje mee naar de school te nemen. Wij hopen dat jullie met de ver diende prijsjes veel plezier zult hebben. De courgette Indien de omstandigheden gun stig zijn geweest is je courgette- plant flink uit zijn kluit geschoten. Je kunt hem niet aanbinden of leiden! Het blijft een kompakte plant, waaraan je spoedig de eer ste gele bloempjes zult ontdekken en bij bevruchting langzaam de aanzet van de courgette-vrucht zült kunnen waarnemen. Het verdere verloop beoordeling en prijsuitreiking hiervan wordt via dit blad tijdig bekend gemaakt. Veel sukses! Pearly Disco Top 10, nr. 13, 27 juni 1981. 1.(1) Gap Band - Humpin' 2. (2) Pino D'angio 3. (3) K.I.D. 4. (5) Fantasy - You're too late 5. (8) Whispers - 1 can make it better 6. (7) Daniël Sahuleka 7. (4) Carol Jaieni 8. (9) Thunderstorm - Funky Grandpa 9. (-) Kool the Gang - Love Festival 10. (10) Lime - Your Love Tip: Odyssey - Going back to my roots. Pearly Disco Agenda Zat. 27 juni 19.30 uur en zondag 28 juni 14.00 uur. Jeugdcentrum ,,De Springplank". (Einde seizoen '80-'81). f Disco. Hallo discofans, hebben jullie al vakantie? Wel, al hébben jullie vakantie, dan is het toch zeker wel nodig om een keer lekker te ontspannen. Na al die proefwerken hebben jul lie dat wel verdiend. Daarom no digen wij jullie weer allemaal uit om naar de disco te komen. We zullen proberen om binnenkort een Special te verzorgen met misschien nog wat extras. Maar eerst zaterdag 27 juni van 19.30 tot 22.00 uur, entree 1, Namens de medewerkers Bram, Peter-Paul, Mia en Tiny heten we jullie weer allemaal welkom in wijkgebouw Den Hoender. Feest, feest, feest!! Maandag 29 juni a.s. is het weer zo ver. Feest in 't vrouwenkafee, omdat we dan ons 3-jarig bestaan vieren. Er is die avond kabaret en misschien een joekskapel om de vrolijke „noot" erin te brengen. Verder zullen we probe ren m.b.v. kaarsjes, hapjes en vrouwen platen een gezellig, feestelijk sfeertje te scheppen. Voor vrouwen die nog nooit geweest zijn wellicht een aanleiding om de drem pel eens over te stappen en een kijkje te komen nemen. Zoveel te meer vrouwen zielen, zoveel meer vrouwenvreugd! Dus vrouwen houdt deze datum vrij. Tot maandag 29 juni a.s. in ons Venrays vrouwenkafee. Geopend vanaf 20.00 uur tot 11.30 uur in Free Wheelin, Hoenderstr. 10 Venray. Vrijdag 26 juni: Vanavond een kermis-disco voor ie dereen van 12 t/m 15 jaar. We begin nen om 7 uur tot 10 uur. Vergeet niet om jezelf op te geven voor het zomer kamp. Zaterdag 27 juni: Vandaag luiden we met een goed stukje muziek de kermis in. Vanaf 8 uur is iedereen van 15 jaar en ouder bij ons welkom. Zondag 28 juni: Vandaag vanaf 12 uur matinee m.m.v. de groep Lerater entree is 2,50. 's Avonds zijn we eveneens geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Maandag 29 juni: Op deze kermis-maandag zijn we vanaf 8 uur geopend en kunnen ver moeide kermisgangers bij ons onder het genot van een goed stukje muziek tot rust komen. Dinsdag 30 juni: Op deze laatste kermisdag zijn we van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. VOLLEYBAL Zaterdag j.i. heeft het C.A.V. volley balteam meegedaan aan het V.C. Rooy- toernooi. Zij behaalden daarmee een eervolle 10e plaats. Proficiat. AVONDVIERDAAGSE Ook dit jaar heeft de C.A.V. met suc ces assistentie mogen verlenen tijdens de avondvierdaagse. Dit is mede te danken aan het feit dat kanaal 9 door vrijwel ie dereen schoon gehouden werd.. Onze hartelijke dank hiervoor. C.A.V.-WANDELAARS Tijdens de vierdaagse was er ook een groep wandelaars van onze vereniging present. Voor deze mensen was het de eerste keer dat zij samen wandelden. Bovendien wilden zij graag gejureerd worden en was het dus moeilijker. De moeite die zij zich samen gegeven heb ben tijdens deze vierdaagse werd be loond met een eervolle 3e plaats. Hier voor ontvingen zij uit handen van de burgemeester een zeer fraaie bokaal. Onze hartelijke gelukwensen met dit re sultaat en succes met eventuele volgende tochten. OPGAVE NIEUWE LEDEN Delta Lima - Harpstraat 6. Sierra 99 - Klaunetstr. 35 Pinky - Monikenstr. 10. Bullshut - Ouverturestr. 45 Pussycat - Pavanestr, 47. Copy voor QRV inleveren op de Harpstraat 6, of bel even 8856. Bye Bye en Zwaai Zwaai Deze week géén voetbal! Afgelopen donderdag hebben wij kunnen genieten van een goede ont spanningsavond, in de vorm van een filmavond. Het was een erg goede truc kersfilm, de avond werdt goed bezocht, en is zeer zeker voor herhaling vatbaar. Het ligt in de bedoeling om dit najaar weer zo'n avond te verzorgen. FIETS VOSSEN JACHT Zondag is weer zo ver dan organiseert Fox Hunter weer zo'n geweldige vossen jacht. Het beloofd weer een gezellige middag te worden voor iedereen die een bakkie heeft. Zijn er problemen dan even op zaterdagmiddag naar de Luitstr. 41 bij de linkerhoek, daar zijn leden aanwezig om te helpen bij het op bouwen. Het inschrijven gebeurd bij ca fé 't Huukske, hoek Langstr. Patersstr. en het kan van 13.00 uur tot 14.00 uur, want om 14.00 uur wordt er gestart dus met z'n allen heerlijk vossen, er is ook een speciale prijs voor de lady's dus tot zondag om 13.30 uur. Na afloop is de prijsuitreiking ook weer bij 't Huuks ke. Jeugd tokkel record Het ligt in de bedoeling om tijdens de zomervakantie een aanval te doen op het jeugdrecord van de Dommel en Spanky Boy dat op 80 uur staat. Deel name voor iedereen tot 16 jaar. Bij meerdere ploegen beslist het lot. Opgave mogelijk tot en met 5 juli. Hiervoor is een prachtige wisselbeker beschikbaar gesteld door de Fox Hunter. Opgave bij een van de bestuursleden. VOETBALLEN Afgelopen zaterdagmiddag vond er een voetbaltoernooi plaats op het voet balterrein van Servaas dat was georgani seerd door Servio en de Wetteling. Er waren 24 ploegen aanwezig waaronder het elftal van de Fox Hunter. Zij waren het die poul A wonnen en daarna poul B maar helaas verloren zij in de finale met 4-1 maar het is een geweldige 2e plaats van de 24 ploegen. Van deze zijde nog maals Proficiat van het bestuur. Tot a.s. zondag bij defietsvossen- jacht. HOPPA De Zeeridder VRIJDAG 26 JUNI 1981 Nr. 26 HONDERDENTWEEDE JAARGANG K O N T A K T GROEP V E INI R A Y Wij zijn in wijkcentrum 't Bruk- ske van start gegaan. Iedere dins dagmiddag van 2 tot 5 uur kan de wao-er terecht. Wat wordt het: 'n praatje maken of 'n kaartje leg gen? Dammen, schaken of iets an ders gezelligs doen? Je kunt er ta feltennissen en straks biljarten. Graag hadden wij dat de wao-er eens een kijkje kwam nemen naar deze aktiviteit van en door wao- ers opgezet. Je bent welkom en voel je thuis in de aaw/wao kon- taktgroep. Je bent het niet alleen, drempelvrees hoeft niet. Je kunt er toch niks aan doen, dat je wao-er bent? Wij willen onze spelacccmmoda- tie in dit wijkcentrum uitbreiden, als wao-er(s) naar deze kontakt- middag komen! Van wao-ers voor wao-ers, zowel dames als heren, het zijn er velen, „noodgedwongen". Voor inlichtingen: Herman Nooyen telefoon 04780-87498. Lourdescomité afd. Venray Zoals U vorige week uit het artikeltje van de direktie van de Limburgse Bede vaart naar Lourdes hebt kunnen lezen, staat Venray daar hoog aangeschreven. Niet in het minst door de vele aktivitei- ten die men hier ontplooit. Want om ruim dertig reizen uit te kunnen geven, moet men de beschikking hebben over veel geld. Dat dit verleden jaar gelukt is, is mede te danken aan de goede op brengst van de huis-aan-huis kollekte en de gunstige verkoop van steunkaarten. Deze week staat de huis-aan-huis kol lekte weer op het programma. Veel vrij willigers hebben zich weer beschikbaar gesteld om deze aktie ook dit jaar goed te doen slagen. Mocht U twijfelen, sla dan het artikeltje van verleden week in dit blad nog even na en U zult zeker overtuigd zijn van het goede doel van deze aktie. Bovendien is de opbrengst van de kollekte geheel beschikbaar voor zieken uit de gemeente Venray. We ho pen dan ook dat U de mensen, die zich hiervoor inzetten niet teleur zult stellen. SEPTEMBER-BEDEVAART Begin september gaat de 93e Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Men kan zich voor deze bedevaart reeds nu laten inschrijven bij G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 04780-83575. Zondag 21 juni heeft schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan met succes deelgenomen aan het schuttersfeest van de noord- en middenlimburgse bond Ju liana te Venlo. Bij het schieten behaalde het dames-zestal een 4e prijs in de c- klasse. De sappeurs (bielemannen) be haalden een le prijs als modelste sap peur, terwijl het muziekkorps als beste uit de bus kwam. Bij de tamboers be haalden Jeannet en Giel Krijnen, alsme de Roos Scheffers een le prijs. Bij de fluiters was hel Vivian Hendriks die het hoogst aantal punten van de deelnemen de solisten behaalde, terwijl Marly Ste vens een le prijs behaalde. Vrijdag 26 juni is er gelegenheid voor de schutters en de jeugdleden om het uniform tegen een kleine vergoeding te laten stomen. Vrijdagavond inleveren en de volgende dag vóór 13.00 uur op halen bij dhr. J. Krijnen. Zondag 28 juni om 09.30 uur wordt er een Gildemis in de Grote Kerk gehou den ter gelegenheid van de jaardag van onze patroonsheilige St. Jan. Wij verza melen daartoe om 09.00 uur bij het Gil- dehuis, café Klomp, alhier. Het bestuur verwacht dat de leden op tijd zullen ver schijnen. Om 13.30 uur gaan we - niet in uniform gekleed - oefenen voor het O.L.S. te Panningen. Daarna is er drie tallen. Eveneens verzamelen bij het Gil- dehuis. VENRAY'S OUDSTE GILDE ZEER SUCCESVOL Tijdens de Vrije Gildedag te Sambeek zondag j.l. behaalden wij in de categorie Algemeen Klassement een 3e prijs. In de categorie Tromwedstrijden behaalden Mario Willems een 3e prijs in de klasse B individueel. Marcel Vermeulen behaalde de 2e prijs in de categorie Gildetromwedstrijden Jeugd. In de categorie Vendelwedstrijden behaalde André van der Meyden een 4e plaats in de jeugdklasse individueel, terwijl Harrie Rongen en Frans Boogerts een le en een 3e prijs behaalden in de klasse C individueel. In de categorie Schietwedstrijden behaalde Piet Volleberg de le prijs op het onderdeel kampioen en Fred Barends legde beslag op de 3e prijs op het onderdeel Vrije Hand. KAMPIOENSCHIETEN Zondag 28 juni a.s. is er 's morgens geen schieten, wel 's middags. Om half 2 beginnen dan de laatste 6 van de 48 schoten om de strijd om het kampioenschap. Na afloop zal er weer een extra ronde geschoten worden voor alle leden. Voor de jeugdleden zal er de gelegenheid zijn om op een houten puist te schieten. De prijzen hiervan zullen bestaan uit 3 standaartjes. HONINGSLINGERDEMONSTRATIE Ook dit jaar zullen de Venrayse Im kers u allen hartelijk welkom heten bij Tuincentrum Thuylshof op zaterdag 27 juni a.s. De Imkers laten u kennis ne men over het leven van de honingbij en haar produkten. Er zijn diverse stands ingericht om u uitgebreid te kunnen informeren, waar bij imkers aan het werk zijn met o.a. het inzetten van kunstraat, het inrichten van een bijenwoning, het ontzegelen van honing en het slingeren van honing. Er is een observatiekast opgesteld, waar u een bijvenvolk van nabij kunt bekijken. Ook is er een stand te vinden, voor de verkoop van produkten uit de bijen- houiderij zoals: honing, honingzeep, honingkoek, mede, honingbonbons, kaarsen en boenwas. Nellie Camps uit Oostrum zal een de monstratie geven in het maken van kaarsen uit zuivere bijenwas. De heren Jan Vogels uit Ysselstein en Martien Wagemans uit Hegelsom heb ben veelsoorig vlechtwerk uitgestald, waarbij het maken van een bijenkorf bij deze twee vakmensen' in goede handen is. De Venrayse Imkers nodigen alle be langstellenden uit op zaterdag 27 juni a.s. tussen 10.00 uur en 16.00 uur bij Thuylshof, Langstraat Venray. Het afgelopen Libellenweekend in Grubbenvorst is erg gezellig geweest, al zijn er slechts 3 soorten libellen gevan gen, te weten Ischura Elegans, Coena- grion puella en Enythromma najas, ook werd er nog een ijsvogel gezien in het Schuitwater. Komende vrijdag om 8 uur is er een dialezing over reptielen en am- phibrieën, zaterdagavond om 7 uur een uitpluisavond. Zondag om 8 uur is er een excursie o.l.v. mij, bestemming onbekend. Woensdagavond tenslotte is er een ABV, om 7 uur bij mij thuis. Tot op de excursie, hoi. Marion Papieraktie St. Theobaldus gilde Overloon Zaterdag 27 juni zal weer de traditionele rondgang worden gemaakt om uw oud papier weer op te komen halen. Zoals U weet kunnen er ook rustig vodden mee gegeven worden. In de maand augustus zal men ook weer de rondgang maken om al uw oud ijzer op te halen. Verschillenden zijn de tijd weer vergelen wanneer het aan de weg moet staan. Dit is om half 10, en vrijdags kunt U het ook gerust aan de weg zetten, na 6 uur dan. In de afgelopen weken hebben zich weer erg veel kinderen opgegeven om dit jaar weer mee te kunnen doen aan het Kindervakantiewerk Omdat we voor de begeleiding van die kinderen veel leiders en leidsters nodig hebben, hebben we weer voor zover mo gelijk alle leiding van het vorig jaar een briefje gestuurd met de vraag of ze ook dit jaar weer mee willen doen. Het is best mogelijk dat wegens verhuizing, of verandering van straatnaam een paar brieven niet aankomen. Daarvoor in ie der geval onze excuses vanaf deze plaats. Wij hebben echter aan degene die het vorig jaar mee hebben gedaan bij lange na niet voldoende leiding. Door werkzaamheden of studie elders b.v. vallen er toch nogal wat mensen af. Maar net als in het verleden zijn alle nieuwe leiders en leidsters van harte wel kom. De enige eis die we stellen is dat je minimaal 16 jaar oud bent en een klein beetje leuk met kinderen een weekje of twee kunt optrekken. Wij hebben helemaal geen maximum leeftijd gesteld, zodat iedereen die zich jong van hart en geest voelt mag mee doen. Iedereen die na lezing van het bo venstaande denkt dat hij/zij graag mee wil doen kan zich liefst zo spoedig mo gelijk, misschien zelfs al dit weekend opgeven bij: H. Verheijen, Pasodo- blestraat 9, 5802 NJ Venray (tel. 04780- 84292) liefst schriftelijk. Je kunt je dan opgeven voor een of twee weken. De twee weken zijn, misschien ten over vloede: van maandag 20 tot en met 24 juli en van 27 tot en met 31 juli. De dag programma's lopen van ongeveer negen uur in de morgen tot 4 uur na de mid dag. Na afloop is er voor de leiding nog koffie of iets fris om de dorstige kelen te lessen. Net als in het verleden STAAT of VALT het KINDERVAKANTIE WERK met een voldoende aantal lei ding; DUS als je misschien zin hebt, METEEN opgeven. We kunnen ons voorstellen dat je wel zin hebt om een keer mee te doen, maar dat je niet een hele week kunt vrijmaken (b.v. moeders die kleine kinderen nog thuis hebben). Ook deze kunnen zich opgeven voor een van de onderstaande activiteiten. Deze beslaan maar een morgen of middag en daarvoor hebben we nog wat extra hulp hard nodig. Op de twee dinsdagen na de middag zijn er sportwedstrijden voor de kinde ren van klas 3-4-5. Voor het leiden van de wedstrijden hebben we allebei de we ken ongeveer 12 scheidsrechters nodig. Geen KNVB-scheidsrechters, maar va ders, moeders of jongeren die wat willen komen helpen voor een middag. Opgave graag bij Emiel Beelen, Noordsingel 16, 5801 GK Venray. Tel. 04780-85649. Op vrijdag voor de middag hebben we voor de klassen 1 en 2 een VOSSEN JACHT georganiseerd. Ook hiervoor hebben we beide weken ongeveer 11 „Vossen" nodig. Deze kunnen dezelfde zijn als de scheidsrechters van de dins dag, maar ook zij die alleen op vrijdag morgen kunnen, zijn weer van harte welkom. Zij kunnen zich opgeven bij mej. M. Albers, Kempweg 15, 5801 VL Venray. (Tel. 04780-81285), liefst na 6 uur. Zoals je ziet zijn er dus nogal wat mo gelijkheden om je een keer voor het KVW in te zetten. Wij van de stichting KVW hopen dan ook dat we niet over twee weken met een NOODKREET in deze krant moeten terugkomen omdat we nog niet voldoende mensen bij el kaar hebben. Laat dus een paar dagen de brievenbus op bovenstaande adres sen uitpuilen en de telefoon roodgloei end staan, zodat wij (en dus veel kinde ren) een fijne week zullen hebben. Met vr. groet, stichting Kindervakantie werk Venray e.o. boekhandel van den munckhoj is ook dinsdags de gehele dag geopend Overloon Fanfare „Vriendenkring" Op zondag 28 juni a.s. zal fanfare „Concordia" uit Wanssum te gast zijn in Overloon, om in het Gemeenschaps huis aldaar een Zondagsochtend Con cert te verzorgen. Fanfare „Concordia" speelt in de superieure afdeling en zal in Overloon een ruim programma afwer ken, onder directie van Pieter Poels. Het concert zal om 11.30 uur beginnen, en de gastheren Fanfare „Vrienden kring" zullen dit concert openen met een drietal werken o.l.v. haar dirigent Freek Schorer. OVERLOON JONG TALENT De Jeugd vereniging „Jong Talent" organiseert in de week van 27 juli t/m 2 aug. haar jaarlijks terugkerende Jeugd Vakantieweek. Het programma van de ze gevarieeërde week zal nog uitgebreid bekend worden gemaakt. Zoals elk jaar zijn de deelname en entree gratis. Om fi nancieel toch rond te kunnen komen houdt Jong-Talent van 21 t/m 28 juni een grote donateursaktie.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9