i 1 rsim i WL z_\je ijBM m BELGISCHE KUNSTENAARS IN VENRAÏS SCHOUWBURG 1 1 I 4*5 JULI GROTE FANCY FAIR DOE MEE AGENDA De Wetteling Herstel van dichtgeploegde sloot Verlichting Schoutenstraatje Mis in de Wilbert kapel in het bos Boerderijbrand op de Zwarte Klef Nog geen tweede fietspad langs Overloonseweg 50 jaar kloosterlinge Frans van de Kamp Financieringen VVV organiseert deze zomer straattheater Zaakvoerder met pensioen Afscheid onderwijzeres GEVONDEN VOORWERPEN Woensdagavond 17 juni werd in het Cultureel Centrum ,De Beeje- Iturf'' onder grote belangstelling de tentoonstelling „Aktuele foto grafie, keramiek en textiel uit Bel gisch Limburg" geopend. Bij wij ze van noviteit zaten bij deze ge legenheid de geïnviteerden in een verlichte kring op het verduisterde toneel hetgeen aan deze opening een speciaal karakter gaf. De voorzitter van de Venrayse Kunstkring, mr. v. d. Putt,, werd gewezen op de goede samenwer king welke tussen de Kunstkring en het Weertse gemeentemuseum „De Tiendschuur' is gegroeid. Luda Raskin, sekretaris van de Provinciale Commissie van Kunst ambachten van Belgisch Limburg schetste in het kort de snelle ar tistieke opkomst in Belgisch Lim burg en wees daarbij op de grote rol, welke daarbij wordt gespeeld door de jonge kunstakademie in Hasselt. Burgemeester mr. H. Defesche wees op de moeilijke financiële positie van de gemeente. Deson danks wil de gemeente Venray graag financiële steun aan de Kunstkring geven omdat zij in het verleden heeft bewezen veel te kunnen doen met weinig geld. Deze tentoonstelling is de zeven de sinds de oprichting van de Kunstkring en de tweede van dit jaar. Tot eind juli zijn de werken van een vijftiental Belgische kuns tenaars te zien. Foto: De zevenentwintig jarige Jeff Gielen zocht en vond zijn inspira tie in de dierenwereld. Op de foto een okapi van deze kunstenaar. Ondanks herhaalde gemeentelijke waarschuwingen om bij het ploe gen voldoende afstand te hoyden van gemeentelijke waterlossingen, werd In Ysselsteyn tóch een sloot dichtgeploegd. De dader werd door de gemeente gesommeerd de situa tie te herstellen en in verband daarmee werden piketpaaltjes uit gezet Bij controle bleken de piket paaltjes verdwenen terwijl een an der slootje was gegraven. Thans heeft de gemeente geëist, dat binnen 14 lagen de oude toe stand hersteld moet zijn op straf fe van procesverbaal en herstel op kosten van de betreffende agrariër. De winkeliers van het Schou tenstraatje hebben b. en w. om uitbreiding van de straatverlich ting gevraagd. In deze 100 meter lange winkelstraat is slechts één lichtpunt aanwezig. Het college heeft daarom besloten om de beide entrees van deze straat van een lichtpunt te voorzien. Alléén op woensdag in de maan den juni, juli en augustus is er 's avonds om zeven uur een Eucha ristieviering in de Wilbertskapel in de Geysterse bossen. Veel wande laars in de Geysterse bossen ma ken van deze gelegenheid gebruik om ook op geestelijk gebied een opkikkertje te halen. Venrays brandweer moest dins dagavond omstreeks half tien met groot materieel uitrukken voor een uitslaande brand in de boerderij van landbouwer S. aan de Over loonseweg ter hoogte van de Zwar te Klef. Waarschijnlijk is broei oorzaak geweest dat het op de zolder aan wezige hooi in brand is geraakt Toen de brandweerlieden arriveer den sloegen de vlammen reeds hoog uit het dak Door inzet van veel materieel kon het woongedeel te behouden blijven, al liep dat gedeelte waterschade op. De nablussing heeft tot woens- Tamboercorps van de Oostrumse Harmonie behaalde eerste prijs in hoogste afdeling Op het zondag 21 juni jl. in Stiphout (Noord-Brabant) gehouden bondscon- cours behaalde het tamboercorps van Harmonie Sub Matris Titela uit Oostrum de eerste prijs in de ere-divisie en heeft daarmee bewezen terecht in de ze hoogste afdeling geplaatst te zijn. Dat is nog meer een prestatie omdat het tamboercorps intussen een aantal jeugdige leden in zijn sterkte heeft. Een compliment voor de directeur van het corps de heer P. Poels uit Wans- sum. Met een klinkende serenade werden de tamboers door hun collega muzikan ten van het orkest ontvangen onder veel belangstelling van Oostrums bevolking. De provincie Noord Brabant is van plan langs de Overloonseweg op haar grondgebied zowel aan de westkant als aan de oostkant rij wielpaden aan te leggen. Van Brabantse zijde is de ge meente Venray verzocht om hierop aansluitend ook aan de oostzijde een fietspad aan te leggen. B. en w. hebben geantwoord, dat de aanleg daarvan op korte termijn niet is te verwachien. De aanleg van een fietspad aan de oostzijde is volgens het college afhankelijk van de ontwikkeling van de verkeers- intensiviteit en de daarmee samen hangende mate van verkeersveilig heid van het fietsverkeer op het fietspad aan de westzijde. Boven dien is de aanleg op Venrays grondgebied dan ook nog afhanke lijk van de financiële mogelijkhe den. Aan het Brabantse provin ciaal bestuur wordt gevraagd er rekening mee te willen houden dat het Brabantse tweezijdige fietspad in eerste instantie aansluit op het door Venray aangelegde fietspad aan de westkant van de Overloon seweg. Tevens wordt gevraagd de mogelijkheid van aansluiting op het eventueel in de toekomst aan de oostzijde aan te leggen rietspad open te houden dagmorgen 6 uur geduurd. Het hooi moest van de hooizolder wor den gehaald. De brand trok een groot aantal kijklustigen waarbij de politie extra werk kreeg om het verkeer in goede banen te lei den. Hoe groot de schade is kon nog niet worden medegedeeld. 2 Op 2 juli zal in de kloosterge meenschap van de Congregatie van de Kleine Zusters van St. Jozef te Horst-Meterik, de uit Leunen af komstige Zuster Ruberta het feit herdenken dat ze 50 jaar geleden de geloften aflegde en daarmede werd opgenomen in deze congre gatie. Eigenlijk is het al meer dan 51 jaar geleden dat zij de Leunse gemeenschap, of beter gezegd de gemeenschap van Steegsbroek als Catharina Linders vaarwel .zegde, om zich geheel te wijden aan haar roeping. Die is zij trouw gebleven; en ze zal zich nog steeds vertonen in het habijt van de congregatie. De regels van de congregatie wa ren in die dagen streng en van op vakantie gaan of naar huis gaan voor welke feestelijkheden dan ook, was geen sprake. Als zuster deed zij huishoudelijk werk in de meest brede zin in Houthem, Meeisen en Eygelshoven, waarna ze 17 jaar lang werkzaam was op het Groot Seminarie te Haaren. Daarna keer de ze weer terug naar Limburg en wel op de HTP te Heerlen. Negen jaar geleden kon ze van haar welverdiende rust gaan genie ten in het klooster te Horst-Mete rik. Eigenlijk was het nog geen rust, want ook daar wachtte haar weer een taak, welke ze als van zelfsprekend aanvaardde. Drie jaar geleden kreeg ze toe stemming om zich op een geheel andere wijze in te zeiten binnen de Leunse gemeenschap. Ook die taak welke ze vrijwillig op zich heeft genomen vervult haar heden ten dage nóg met dankbaarheid, zoals ze steeds al haar werk met blijmoedigheid heeft volbracht en nog lang zal hopen te vervullen. Gezien haar vitaliteit zou dat best eens kunnen zijn. GELD NODIG? f KAN U HELPEN BEL 87575 De plaatselijke V.V.V. heeft het initiatief genomen om in de ko mende zomermaanden het verblijf in Venray voor vriend en vreemdeling te veraangenamen. Voor de eigen bevolking, die niet op vakantie gaat en de vreemde lingen, die een dagje Venray doen, zal op enkele maandag ochtenden (tijdens de markt) en op vrijdagavonden (tydens de koopavond) straattheater worden opgevoerd op het schouwburg plein. Hierbij wordt alle mede werking ondervonden van de di- rektie van de streekschouwburg „De Beejekurf". Vrijdag 17 juli a.s. wordt het programma geopend met een op treden van Gebroeders Flint. Het gaat hier om een met enkele woon wagens rondtrekkend muziekthea ter,, dat op die avond tussen 19.30 en 21.30 uur optreedt. Tijdens de jaarmarkt op maan dag 20 juli wordt op het schouw burgplein opgetreden door het Fi- gurentheater „De Trekwagen', een poppentheater met grote poppen. Daar kan men naar kijken van 10.00 tot 12.30 uur. Een week later, op maandag 27 juli, wordt om 11 uur opgetreden door het Kindertheater Pluisje met het clownsprogramma „Hup en Flup op Camping Zonnesteek''. Op vrijdagavond 31 juli kunnen groot en klein genieter, van het circusachtig straattoneel van Circus Pias. Dan komt op maandagmorgen 10 augustus Poppenspeler Benk Jans sen of het Muziektheater Dies van Soelen wat vertier brengen in va kantievierend Venray. Op vrijdagavond 14 augustus is het schouwburgplein vrij voor Samba Salad, een politiek saty- risch muziektheater. Op vrijdag 21 augustus tenslotte komt de in deze contreien goed be kend staande Speelgroep Stevens- beek met het wagenspel „Kastjes Klucht". Ongetwijfeld zal de V.V.V. Ven ray met dit goede straattheater, dat iedere keer gratis wordt gege ven, veel eer inleggen Het zal moeilijk ziln voor de ge meenschap Leunen-Veulen-Heide te moeten ervaren dat de sekretaris- zaakvoerder van de LLTB met Den- sioen is gegaan Natuurlijk blikt ook Wim Kus- ters terug od 36 jaar aekretaris- zaakvoerder en dan komt ook ter sprake hoe destijds de ionge aekre- taris-zaakvoerder Piet van Mevel bij een ongeluk om het leven kwam. Wim Kusters. toen nog ambtenaar bij de distribuiiedienst in Venray. solliciteerde naar die vakature. en met succes. De LLTB oftewel de Boerenbond had toen in Leunen-Veulen 180 le den en was zelfmenger. Toen de silo's ook het landschaD in Leunen en Veulen gingen beheersen, werd Landbouwbelang Wanssum inge schakeld en daarvan heeft men nog steeds geen spijt gehad. Nu na 36 jaar telt men nog 162 leden. Tien jaar geleden werd een vennoot- schaD aangegaan met Heide omdat die afdeling zonder zaakvoerder kwam te zitten. Er werden toen 72 leden bijgeschreven. Er is veel veranderd, ook binnen het assortiment. Er is bijvoorbeeld bulkvervoer gekomen in vei band met de grotere afnames, maar ook de kleine afnemer wordt met. de zelfde liefde behandeld, wan» zii zijn het toch geweest die de Boe renbond groot hebben gemaakt. Voorzitters heeft Wim Kuj ;r? in die jaren verschillende meege maakt: Asselberghs. Antoon van Diick (de latere wethouder). Tena Houben en nu de nog vrii jeug dige Siaak Geelen. Het Dersoneel bestond in 1945 uit 7 personen, thans zijn het er nog 3, maar dat komt mede omdat de menginrichting gesloten is gewon nen. Er heerst nog altijd een prima sfeer binnen de Boerenbond, waar het dienstbetoon hoog in hel vaan del is geschreven. Dat blijkt ook wel uit het feit dat de sekretaris- zaakveerder ook na kantoortijd nog te bereiken is; is het niet voor verzekeringen dan. toch wel., voor advies en goede raad. Wim Kusters heeft al jaren een grote liefde voor de orgelmuziek, die hij ui"tleeft in het dames- en herenkoor van Leunen, maarook als organist in Heide, Veulen en Merselo. Zonder die muziek heeft Wim geen leven en hij verheugt er zich eigenlijk op, straks meer vrije tijd te krijgen, om met nog meer inzet (is dat eigenlijk wel mo gelijk) zich in zijn hobby te kun nen uitleven. Woensdag 8 juli zal ter zijner intentie een plechtige eucharistie viering worden opgedragen. Daar na zal hij in het gemeenschaps huis veel woorden 'van dank moeten aanhoren voor zijn inzet gedurende 36 jaar. Dan ook zal voorzitter Geelen wel met cijfers de enorme groei van deze Boe renbond illustreren; een groei me de dankzij de inzet van Wim Kus ters. Adviezen bij aan- en verkoop bedrijfshuisvesting, taxaties Hilhorst Makelaardij Stationsweg 7b Venray tel. 04780-85958 Geslaagd Te Amsterdam slaagde onze oud dorpsgenoot Karei Poels op de so ciale academie als maatschappelijk werker. Voor het doctoraal examen Duitse taal en letteren slaagde aan de Katholieke Universiteit van Nij megen Paul Op 't Veld. Dhr. Op' 't Veld is als leraar Duits verbon den aan het Boschveldcollege te Venray. Te 's-Hertogenbosch slaagde aan de S.B.B.O. als schoenmakers gezel J. P. M. C. Ewalts. Aan de Katholieke Universi teit te Nijmegen slaagde voor het doctoraal examen geneeskunde Thea van Keijsteren uit Merselo. Met grote lof geslaagd op 22 juni voor het examen uitvoerend musicus (pianosoiiste) ana het Bra bants Conservatorium te Tilburg Joma Hollaardt. Aan de Amsterdamse Acade mie voor Beeldende Vorming slaag de onze vroegere dorpsgenote mej. Jeannette Claessens (v.h. Oostsin gel). Zij behaalde de eerste graads bevoegdheid textiel werkvormen. Sylvia Nollen en Wil Hollands slaagden te Sittard voor het diplo ma H.B.O. verpleegkundige. Peter Chr. de Jong, Nevada- hof 2 Venray slaagde voor het artsexamen ana de R.K. Universi teit te Nijmegen. rV 5, V .»i» Op donderdag 9 juli a.s. zal juf frouw Franssen, oftewel Annie Franssen van de vierde klas, af scheid nemen van de Sint Petrus Bandenschool, omdat zij op 16 juli haar pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Op de dag van haar af scheid heeft zij meer dan 45 jaar het onderwijs gediend. In 1934 slaagde zij voor onder wijzeres aan de kweekschool in Veghel. Als kwekeling met acte begon zij voor een tientje in de maand plus kost aan de meisjes school in Uden. Van 1939 tot 1941 werd zij aan de meisjesschool in Meerveldhoven benoemd. Daarna werkte zij vierentwintig jaar aan de meisjesschool in Vierlingsbeek en op 17 augustus 1965 werd zij onderwijzeres aan de St. Petrus Bandenschool in Venray. Met veel energie en vakmanschap werkte zij met en voor haar kinderen, waaraan zij h^ar hart had verpand. In de loop der jaren heeft zij veel collega's zien vertrekken maar zij vond het erg plezierig steeds met een jong team te kunnen wer ken. De oude en nieuwe opvattin gen in het onderwijs wist zij goed te harmoniëren, al deden de vele veranderingen in het onderwijs haar wel eens verzuchten: „Er komt steeds iets bij, maar er gaai niets af' Het pleit voor haar. dat de ouders het fijn vonden, wanneer de kin deren bij juffrouw Franssen in de •klas kwamen. Op de dag van haar afscheid wordt de „juffrouw van de vierde klas' in de bloemetjes gezet. Be gonnen wordt met een eucharistie viering, waarna> het afscheidsfeest op school verder gaat. 's Middags maken de kinderen een uitstapje. Van 16.30 tot 18.00 uur wordt haar in de hal van de school een af scheidsreceptie aangeboden waar voor al haar vrienden, kennissen collega's en oud-leerlingen worden uitgenodigd. sportterrein st Servatius van 13.00 tot 23.30 uw van 1 t.m. 14 juni 1981 25 Eurocheques t.n.v. Goezinne/ Gouzinne. Blauw kinderfietsje merk Pony. Radiografisch bestuur bare auto, met afstandsbediening BMW nr. 80 TAIYO. Twee huis sleutels in bruin mapje met fles- opener. Zwarte sleuteletui inhoud 23,plus huissleutel. Blauwe trainingsjas grote maat. Blauw wit te sportjack Bruin/goud montuur met spec, glas voor te lezen. Hal ve leesbril metalen half kunststof montuur. van 15 t.m. 21 juni 1981 Zilveren damesaimband met bol letjes en staafjes. Een auto-sleutel, merk Honda, bevestigd aan een zwarte sleutelhanger, voorzien van het opschrift; WeJeBe garage te Blitterswijck. Plastic draagtas met inhoud (diverse reclamema'eriaal schoolverlaters LTS) Kinderjasje: blauw en kinderjasje rood-biauw. Dameshorloge, merk Seiko. Kraai (tam) zwart. Aangelopen een zwart wit poesje. Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray, Grote straat 1, tel 04780-84888 toestel 30, Inbraken Zondagmorgen werd een hoeveel heid snoepgoed aangetroffen in het bos in de omgeving van Vlakwater. Bij onderzoek bleek te zijn ingebroken in het winkeltje van het gemeente lijk zwembad. Door vernieling van een ruit was toegang verkregen. Snoep goed, frisdrank, shag en sigaretten ter waarde van enkele honderden guldens, bleken gestolen te zijn. In de nacht van donderdag op vrijdag kregen bewoners van drie woningen Aan Den Dril, Korte Oril- weg en Venrodelaan ongewenst be zoek, zoals vrijdagmorgen werd opge merkt. Door forcering van de achter deur was toegang verkregen. Uit een woning werden diverse bescheiden en een geldbedrag van 2500 gestolen. Uit een andere woning eveneens di verse bescheiden en een geldbedrag van 170,-. Uit de derde woning werd zover kon worden nagegaan niets gestolen. Geslaagenden 1981 Katholieke technische school Venray MECHANISCHE TECHNIEK Mare van Berlo, Venray; Harm Broe- re, Wanssum; John Bruno, Venray; Geert Claessens, Leunen; René Claes sens, Venray; Jos Coppes, Leunen; Sjaak Cox, Venray; Wim Deenen, Wanssum; Twan Driessen, Venray; Stan Hendriks, Venray; Simon Hermus, Venray; Ton van Hoof, Merselo; Albert-Jan Kardol, Wanssum; Ben Kersten, Venray; Ruud Korsten, Ven ray; Jan Meyer, Venray; John Michels, Merselo; Jack Poels, Merselo; John Rongen, Overloon; Peter Smits, Ven ray; Delano Tembong, Venray; Jo van Vegchel, Castenray; Piet Versleijen, Holthees; Frien v.d. Winkel, Smakt. MECHANISCHE TECHNIEK C-NIVEAU: Jean-Paul Arendse, Maashees; Theo Arts, Merselo; Peter Duijkers, Maas hees; Geert Flinsenberg, Venray; Ed Franken, Venray; Eric Franssen, Ven ray; Leo Hendrikx, Veulen; Jos ten Holder, Venray; Leon v.d. Hoogenhof, Oostrum, Martien Philipsen, Overloon; Theo Philipsen, Vredepeel; Peter Ruyl, Venray; Bert Steeghs, Meerlo; Charl Stoffels, Venray; Theo Theunissen, Wanssum; Remzie Yildiran, Venray. MECHANISCHE TECHNIEK TWEEDE DIPLOMA: Peter Arts, Overloon; Joop Gelden, Vierlingsbeek; Jos Jenneskens, Veulen; Geert Kersten, Maashees; Marcel Keij- sers, Venray; Gerard Koonings, Leu nen; Jan Loenen, Vredepeel; Henk Panhuis, Venray; Harry Peters, Meerlo; John Poels, Merselo; Hans Smits, Maashees; Wil van Soest, Venray; Mar tien Vullings, Leunen; Bert v.d. Water, Blitterswijck; Hans Weys, Veulen; Twan Wilmsen, Oostrum; John Wolfs, Venray. MOTORVOERTUIGENTECHNIEK: Jan Achten, Oostrum; Hans van Ger- ven, Venray; Arno Hendriks, Overloon; Joop Hoex, Oostrum; Chander Jainan- dunsing, Venray; René Keijsers, Ven ray; Mark Klaassen, Merselo; Sjaak van Meyel, Merselo; Peter Philipsen, Ven ray; Toon Schoeber, Horst; Coen Steeghs, Horst; I^eon Thiesen, Blitters wijck; Hub v.d. Ven, Holthees; Albert Vergeldt, Geijsteren; Wilbert Verhaegh, Sevenum; John Verkaart, Venray; Hans Vervoort, America; Peter Vlaanderen, Blitterswijck; Hans Weijs, Broekhui zen vorst. MOTORVOERTUIGENTECHNIEK C-NIVEAU: Loran Arts, Merselo; Trudie Strij- bosch, Venray; Theo Verstegen, Oostrum. MOTORVOERTUIGENTECHNIEK TWEEDE DIPLOMA: Jan Aarts, Horst; Joan Drissen, Horst; John Hermkens, Kronenberg; Cor Hoex, Sevenum; John Meijers, Leunen; Ingrid Peeters, Grubbenvorst; Harm van Rens, Horst; Henk Rutten, Horst; Twan Seroo, Horst; Ger Snellen, Horst; Twan Tissen, Venray; Gé Ver- heyen, Lottum; Ger Versleijen, Venray; Leon Wiegman, Venray; Harold Wijn hoven, Venray. INSTALLATIETECHNIEK: Eric Collin, Venray; Eric Janssen, Holthees; Frank Pingen, Maashees; Christian Rongen, Holthees; John Swinkels, Leunen; Ton Theunis, Leu nen. INSTALLATIETECHNIEK TWEEDE DIPLOMA: René Gaal, Venray; John Ingenpas, Venray; Huub Jacobs, Venray; Hans van Rooy, Venray; Frank Smedts, Veu len; Leon Teunissen, Overloon; Ben Vloet, Overloon. BOUWTECHNIEK TIMMEREN: Jan v.d. Berg, Oostrum; Wilfried Bouten, Maashees; Twan Broers, Meer lo; Geert Claessens, Oirlo; Gerard Coolen, Venray; Arno Cornelissen, Overloon; Henny Gerritsen, Oostrum; Richard Hageman, Venray; Henk Hen driks, Overloon; Wim Hillenbrink, Overloon; John den Holder, Venray; Peter Jansen, Overloon Theo Jansen, Venray; Henk Koonings, Ysselsteyn; Henk Kusters, Venray; Eric Lamers, Venray; Leo Manders, Venray; Peter Michels, Merselo; Theo Nellen, Heide; Henri Peeters, Venray; Frans Pingen, Holthees; Geert Swinkels, Leunen; Eric Verberkt, Blitterswijck; Theo Vorsten- bos, Venray; Herman Willems, Venray; Peter Willems, Venray. BOUWTECHNIEK TIMMEREN C-NIVEAU: Hans van Els, Venray; Wilfred van Els, Venray; Christo Kessels, Venray; Gerard v.d. Ligt, Veulen; Fred Puts, Venray; Marko Sanders, Oirlo; Frank v.d. Venne, Oostrum. BOUWTECHNIEK METSELEN: Ludwig Arts, Venray; John Bonants, Holthees; Peter Dirkx, Veulen; Peter Hegger, Horst; Robert Heinsbroek, Venray; Jos Hellegers, Leunen; Crite van Hoof, Venray; Frank van Houdt, Venray; Jack Lensen, Wanssum; Ron Mulder, Venray; Harrie van Tilburg, Venray; Geert Verhoeven, Merselo; Ron Vullings, Leunen; William v.d. Zanden, Overloon. BOUWTECHNIEK METSELEN TWEEDE DIPLOMA: Henk Alards, Venray; Jos Alders, Overloon; Jan Baltussen, Asten; Jos Claessens, Venray; Henri Cornelissen, Leunen; Albert Fleurkens, Ysselsteyn; Leon Franssen, Venray; Geert Hegger, ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen van Loon, Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen: Bloemen, Schraven. Franken, Lankveld. Wittgen, van Thiel. en de Muinck Keizer J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 DR. KEIJZER v van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van. 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar O. VERHAEGEN, telefoon 82281 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. C. HELDENS FLINSENBERG tel. 04780-81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN B E.f A A RD ENHTTUP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kujjpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 PROGRAMMA SPORTHAL van vrijdag 26 jnni t.m. donderdag 2 juli 1981 Vrijdag 26 juni: Nog geen programma bekend. Zaterdag 28 juni: 17.00-18.00 Bowling Bistro Venray zaalv. vr. Zondag 28 juni: 09.30-12.00 3adm;nton 12.00-20.00 Familie handbaltoer- nooi door handbalver. Manual. Maandag 29 juni: Nog geen programma bekend. Dinsdag 30 juni: 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 1 juli: 19.30-20.30 Badminton. 22.30-23.30 de Wetteling zaalv. vr. Donderdag 2 juli: 21.30-22.30 Veronica zaalv. vr. Merselo; Leo Hoex, Oostrum; Hans Ja cobs, Leunen; Paul Litjens, Ysselsteyn; Jan Martens, Vortum Mullem; Twan Peeters, Vredepeel; Christiaan Peters, Meerlo; Martin Spee, Heide; Martien Spreeuwenberg, Ysselsteyn; Guy Stroecken, Overloon; Wilbert Valckx, Oostrum; Frits Verdam, Deurne; Wim Weerts, Overloon. BOUWTECHNIEK SCHILDEREN: Jan van Houdt, Venray; Wilfried Müller, Venray; Ger Penders, Venray; Theo Swinkels, Venray. BOUWTECHNIEK SCHILDEREN C-NIVEAU: Geert Clephas, Venray; Henk Ver meulen, Venray. BOUWTECHNIEK SCHILDEREN TWEEDE DIPLOMA: Jan de Bruyn, Sambeek; Gerrit Vul lings, Venray.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3