GEMEENTEPRAAT DEELPLAN MAATSCHAP PELIJKE DIENSTVERLENING NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY ONDERHOUD BERMEN EN SLOTEN: OOK UW ZAAK GEMEENTELIJK COMBIBAD VENRAY In de uitgestrekte gemeente Ven- ray heeft de dienst gemeentewerken de zorg over niet minder dan 500 km wegbermen. Het onderhoud daarvan vergt veel tijd en mankracht. De laatste tijd is het de gewoonte, dat na het maaien van de bermen het maaisel niet wordt verwijderd omdat dit met handkracht zou moeten gebeuren. Een nadeel van deze beheerswijze is wel, dat de begroeiing van de wegbermen lang zamerhand zwaarder wordt. De laatste tijd zijn enige ontwikke lingen op gang gekomen, welke het mogelijk maken het maaisel in de maaigang op te nemen. De ontwikke lingen op dit gebeid worden door de gemeente nauwlettend gevolgd en zo dra invoering hiervan financieel en technisch haalbaar is, zal de gemeente daartoe graag overgaan. Intussen heeft de gemeente, met name in het kanton Leunen en Heide diverse bermsloten opnieuw onder profiel gebracht zodat zij in goede staat verkeren. Vanwege de zeer beperkte finan ciële mogelijkheden is het de ge meente helaas niet mogelijk het gehe le bestand aan bermsloten in optimale conditie te houden. PLOEGEN Een zeer grote invloed op het hand haven van een aanvaardbare kwaliteit van de bermsloten kan worden uit geoefend door de gebruikers van de landerijen naast de gemeentelijke slo ten. Kwaliteitsachteruitgang is het ge volg van b. v. het dichtploegen en -rijden van de bermsloten. Nu de tijd weer aanbreekt dat men met ploegen en ander zwaar mate riaal op landerijen en bouwland gaat werken, wordt een dringend beroep gedaan op de berijders om niet te dicht langs de bermsloten te rijden of te keren Hierdoor worden de berm sloten geleidelijk dichtgedrukt. SPROEIEN Steeds vaker worden we ook ge confronteerd met het kapot-sproeien van de bermen en slootkanten. Als men het onkruid wil bestrijden via besproeiing met een vergif is dat in zekere mate uw zaak. Het is echter verboden op deze wijze terloops de berm en de sloot kant mee te nemen. Dit is gemeen tegrond en de gemeente is verant woordelijk voor het onderhoud. Door het doodspuiten van de be- groeing vergroot u de kans op het inkalven (dichtslibben) van de sloot, doordat er nu geen begroeiing is die de slootkant stevigheid geeft. U zult begrijpen dat dit dood-spui ten niet toegestaan kan worden, ook al om de planten die groeien in berm en slootkant te beschermen. Dit laatste is ook de reden waarom de gemeente pas na half juni de sloten en bermen volledig maait. Ook vuilverbranden in sloot of op de berm, is een jaarlijks terugkomend verschijnsel. Uit het voorgaande zult u al wel begrepen hebben dat dit niet is toegestaan in de sloot of op de berm. AFVAL En nu we het toch over voorjaars werkzaamheden op het land hebben Laat landbouwfolie of lege kunstmest- zakken met op het land liggen. Deze leveren niet alleen een minder fraai gezicht op, maar kunnen bij een beet je wind in de sloten terecht komen en verstopping van de watergangen veroorzaken. Ook de vervangen afrastering en bermpalen mogen niet in de sloot gedeponeerd worden. Behalve dat verstopping optreedt lopen ook de maaimachines hierop stuk. En bedenk wel dat het opruimen van de troep in veel gevallen zal ge beuren op kosten van de vervuiler en die is doorgaans op te sporen. TWEEDE KAMER VERKIEZING Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer. De burgemeester van Venray brengt in verband met de op dinsdag 26 mei 1981 te houden stemming ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal ter open bare kennis, dat aan een kiezer op zijn verzoek wordt toegestaan in een stembureau naar keuze aan de stem ming deel te nemen. De kiezer, die van deze bevoegd heid gebruik wenst te maken, dient uiterlijk op 12 mei 1981 daarvan schriftelijk mededeling te doen aan de burgemeester der gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het "kiesregister is opgenomen. Voor deze mededeling dient gebruik te worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kos teloos verkrijgbaar is. Een mondeling verzoek kan in per soon geschieden uiterlijk 21 mei 1981 ter secretarie der gemeente waar de kiezer op de dag der kandidaatstel ling in het kiesregister is opgenomen. De kiezer legt bij dit verzoek over de hem toegezonden oproepings- kaart. Wanneer het verzoek door de bur gemeester is ingewilligd heeft de kie zer de keuze aan de stemming deel te nemen in 'n stembureau naar keuze in de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (14 april 1981) in het kiesregister is opgenomen of in een stembureau naar keuze in een andere gemeente in Nederland. Venray, 14 april 1981 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD Vrij zwemmen in de Paasvakantie Maandag 2e Paasdag gesloten. Dinsdag t.m. vrijdag 7.00 tot 8.30 u. 13.30 tot 16.00 uur speelinstuif. 's Avonds en zaterdags normale openingstijden. In de Paasvakantie iedere middag speelinstuif! Het deelplan voor de Maatschappe lijke dienstverlening zal op 23 april worden besproken en vastgesteld in de vergadering van de commissie Sociale Zaken, Volksgezondheid en Maatschap pelijk Werk. De vergadering begint om 17.00 uur. Dit plan dat een van de bouwste nen is waaruit het gemeentelijk wel- zijnsplan wordt opgebouwd, stond al eerder op de agenda van de commis sie. Door tijdgebrek kon het plan op 26 maart j.l. niet worden behandeld. ledereen die belangstelling heeft voor het onderwerp „Maatschappelijke Dienstverlening" kan deze openbare vergadering bijwonen. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING EN KNELPUNTEN De maatschappelijke dienstverlening is gericht op mensen die moeilijkhe den hebben. Binnen maatschappelijke dienstverlening tracht men deze moei lijkheden samen met de mensen op te lossen, te verminderen of te voor komen. In Venray zijn ten behoeve van de Venrayse mensen een groot aantal in stellingen werkzaam. De werkgroep heeft er in het deelplan een twintig tal genoemd. Aan alle instellingen is gevraagd wat zij op dit moment de grootste knelpunten van de hulpvra gers vinden en wat daaraan moet worden gedaan. Als belangrijkste wor den genoemd: Huisvestingsvraagstukken: door hulpverleners van diverse instellingen wordt dit als een groot probleem ge noemd, de knelpunten hebben zowel betrekking op het tekort aan wonin gen, de woonkosten ais het ontbreken van kamers en/of pensions om acuut daklozen op te vangen. Relatieproblemen: het blijkt dat een groot aantal daarop betrekkirtg heeft. Financiële problemen: het blijkt dat een toenemend aantal mensen daarmee te kampen hebben. Werkloosheidsproblemen: de cij fers van de gemeente Venray voor spellen niet veel goeds op dat punt. Gezondheidszorg: het blijkt dat er nog belangrijke tekorten zijn in de persoonlijke verzorging. Daarnaast is er sprake van risicovol leefgedrag, het toenemend gebruik van alcohol speelt daarin een grote rol. Informatie: het blijkt dat veel mensen volstrekt onvoldoende op de hoogte zijn van voor hen belangrijke zaken, Zowel op juridisch, maatschap pelijk als arbeidsrechtelijk terrein. Buiten de hierboven genoemde vraagstukken worden nog diverse pro blemen opgesomd waarmee de men sen te kampen hebben. Door een aantal instituten wordt melding ge maakt van de tekorten die er bij hun bestaan in de personeelsvoorziening en buro-kantoorruimten, dit als ge volg van de beperkte financiering en subsidiëring door de overheid. UITGANGSPUNTEN GEMEENTELIJK BELEID De werkgroep die het deelplan heeft opgesteld, heeft de volgende uitgangspunten voor de toekomst ge noemd: De maatschappelijke dienstverle ning richt zich vooral op mensen die op een of andere manier in moeilijk heden zijn gekomen, zij richt zich vooral op mensen die door de be staande instellingen onvoldoende worden bereikt en geholpen. De samenwerking en samenhang tussen de hulpverleningsinstellingen moet beter worden. Er dient veel meer aandacht aan het verstrekken van informatie aan de burgers te worden besteed. Via de maatschappelijke dienst verlening moeten mensen leren om zichzelf te helpen, terwijl de aandacht van de maatschappelijke dienstverle ning meer moet zijn gericht op het voorkomen van moeilijkheden. Het voorkomen van moeilijkheden en hei helpen van mensen is niet al leen een taak van de maatschapplij- ke dienstverlening; ook het buurtwerk en de gezondheidszorg hebben hierin een taak. De hulpverleners zullen nog meer de cliënt zelf moeten laten meeden ken en vooral laten meedoen in het oplossen van moeilijkheden. Het vrijwilligerswerk in de hulp verlening moet worden bevorderd. De hulpverlening moet zo dicht mogelijk bij de mensen worden ge bracht die hulp nodig hebben. BELEIDSAANBEVELINGEN Op basis van de genoemde uit gangspunten voor het gemeentelijk beleid heeft de werkgroep een aantal aanbevelingen gedaan. De instellingen voor de maat schappelijke dienstverlening zullen zelf duidelijk moeten maken hoe men naar de toekomst wil werken. Daarbij dient rekening te worden gehouden met het beleid van de gemeente. Tussen de instellingen zal goed overleg moeten worden gevoerd om tot samenhang en samenwerking te komen. De samenwerking tussen maat schappelijke dienstverlening en ge zondheidszorg moeten worden bevor derd. De dienstverlening aan culturele minderheden zal door Venrayse instel lingen moeten worden opgepakt. De maatschappelijke dienstverle ning aan jongeren en bejaarden dient meer aandacht te krijgen. Op die ontwikkelingen bij de Gezinszorg moet tijdig worden inge speeld. zodat daarin geen tekorten gaan ontstaan. De gemeentelijke sociale dienst zal voldoende personeel dienen te hebben om het toenemend aantal cli ënten te kunnen opvangen. Om de probleemschulden en het vraagstuk van de overcreditering op te vangen moeten goede mogelijkhe den tot sanering en hulp Worden ge boden, tevens moeten wettelijke cre- dietbeperkende maatregelen worden ingevoerd. Het huisvestingsprobleem moet worden opgelost door het bouwen van voldoende en betaalbare woningen, vooral voor kleine huishoudens. Ook buiten de gebruikelijke kan tooruren moet hulpverlening mogelijk zijn. vooral als mensen in een pa niek situatie of crississituatie zijn te recht gekomen. De vrijwilligers organisaties gaan de bereidheid tot samenwerking ge stalte geven in een vrijwilligerscen- trale. De instellingen voor de maat schappelijke dienstverlening dienen de voorlichting en informatieverstrekking samen op te zetten. Activiteiten gericht op het voor komen van moeilijkheden moeten voorrang krijgen. De beroepskrachten en vrijwilli gers die werkzaam zijn in de maat schappelijke dienstverlening dienen goed te worden opgeleid. De gemeente zal samen met an dere overheden dienen zorg te dragen voor voldoende voorzieningen en fi nanciën om een goede maatschappe lijke dienstverlening mogelijk te ma ken. FINANCIEN Door de werkgroep is een meer jarenraming gemaakt over de te ver wachten kosten voor de maatschappe lijke dienstverlening in de komende jaren. Daarbij is alleen rekening ge houden met de te verwachten loon- en prijsstijgingen, terwijl geen rekening is gehouden met nieuwe ontwikkelin gen. Ondanks dat zullen de kosten van 3.210.000 stijgen tot 3.712.000 gulden; een toename van ongeveer 500.000 gulden. Door de gemeentelij ke sociale dienst wordt in dit kader al opgemerkt, dat kostenstijging naar verwachting veel sterker zal zijn. Wanneer de huidige ontwikkelingen op de arbeidsmarkt verder doorzetten zal het aantal uitkering-ontvangenden zeker toenemen. Het deelplan voor maatschappelijke dienstverlening is aan de betrokken instellingen en organisaties voorge legd met het verzoek daarop schrifte lijk te reageren. Daarnaast heeft op 5 maart een hoorzitting plaatsgehad. De schriftelijke reacties en de reac ties tijdens de hoorzitting zijn, voor zover noodzakelijk, alsnog in het plan verwerkt. Voor belangstellenden ligt het plan ter lezing in de infotiek in de hal van het raadhuis. STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester brengt in verband met de op dinsdag 26 mei te houden stemming ter verkiezing van te leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het indienen van een verzoek om bij volmacht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is moge lijk voor de kiezer, die niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk 12 mei 1981 ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar de verzoeker op de dag der kandidaat stelling (14 april 1981) in het verkie- zingsregister is opgenomen, indien schriftelijk een gemachtigde wordt aangewezen. Ter secretarie van de gemeente zijn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar en wor den nadere inlichtingen verstrekt. Adres Raadhuis Venray: Raadhuis straat 1. tel. 04780-83838, toestel 134 of 131. De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Commissie Sociale Zaken, Volksgezond heid en Maatsch. Werk Op donderdag 23 april vergadert de commissie voor sociale zaken,, volks gezondheid en maatschappelijk werk in het raadhuis. De vergadering begint om 17.00 uur in kamer 127. Op de agenda van de vergadering staan naast de gebruikelijke vergader- punten: bespreking van het subsidieverzoek van de Bejaardenvereniging Ven ray i.v.m. haar 15-jarig bestaan; bespreking en vaststelling van het facetplan maatschappelijke dienst verlening (zie elders op deze pa gina). Zoals gebruikelijk is ook deze ver gadering openbaar. Melden en ophalen destruktiemateriaal met de feestdagen In verband met Goede Vrijdag, 17 april, 2e Paasdag, 20 april en Konin ginnedag, 30 april, zijn de meldings- en ophaaldagen van destruktiemate riaal gewijzigd. Vaten (melden met destruktlenr.) De route van Goede Vrijdag wordt normaal gereden, melden echter op 16 april voor 11.00 uur. Op 17 april is geen melding mogelijk. De route van 20 april wordt gere den op 21 april; meldingen op 21 april voor 11.00 uur. De route van 30 april wordt ver plaatst naar 1 mei; meldingen voor 11.00 uur worden nog dezelfde dag verwerkt. Grote kadavers Meldingen van 16 april worden pas 21 april opgehaald. Op 17 april is melden van grote kadavers niet mo gelijk. Op 20 april is melden even eens niet mogelijk. Meldingen van kadavers op 21 april voor 11.00 uur, worden nog dezelfde dag gehaald. Op 30 april worden geen kadavers opgehaald. Aanmeldingen van 29 april en 1 mei, voor 11.00 uur, worden op 1 mei verwerkt. OPHALEN HUISVUIL OP DE KOMENDE FEESTDAGEN Binnen de eerstkomende maand staan ons drie vrije dagen te wach ten. Te weten 2e Paasdag, Koningin nedag en Bevrijdingsdag. Op deze drie dagen zal er geen huisvuil worden opgehaald. Noteert u dus even dat als uw huisvuil normaal wordt opgehaald op: Maandag 20 april (2e Paasdag) Donderdag 30 april (Koninginnedag) of dinsdag 5 mei (Bevrijdingsdag) dit nu niet zal gebeuren. U bent verplicht uw huisvuil op te sparen tot de eerst volgende ronde van de huisvuilophaaldienst, dit zal gebeuren volgens het gebruikelijke schema. REGIONALE STORTPLAATS De regionale stortplaats is op de genoemde dagen natuurlijk ook ge sloten. Om zoveel mogelijk aan de be hoefte tegemoet te komen zal op za terdag 2 mei de regionale stortplaats de gehele dag open zijn (9.00-12.00 uur en 12.30-17.00 uur). De regionale stortplaats vindt u in Horst-America en u kunt er terecht voor het storten van puin en afbraak materiaal. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter OPHALEN HUISVUIL 2e PAASDAG Op maandag 20 april (2e Paasdag) zal geen huisvuil worden opgehaald. Als u gewend bent uw huisvuij op maandag bij de straat te zetten, zult u nu dit huisvuil moeten opsparen tot de eerstvolgende ronde van de huisvuilophaaldienst. Ten overvloede: als er geen ronde door de huisvuilophaaldienst wordt gereden, mag u op die dag geen huis vuil aan de straat zetten. Eventuele reinigingswerkzaamheden ten gevolge van rondslingerend vuil gebeurt op uw kosten. HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend: dat op 12 maart 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Gel- lings. Daland 7 te Merselo-Venray. voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een varkenshouderij waar mest en meststoffen worden bewaard, en waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1.5 KW, gelegen aan Da land 7 te Merselo-Venray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Ven ray. ter inzage en wel tot 17 mei 1981. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Des gewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden ver kregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge be zwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 6 mei 1981, om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt ge geven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd ge zag. de aanvrager en de overige aan wezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren heb ben ingebracht op de wijze als bo venomschreven en een ieder die aan toont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet In staat is geweest, in de gele genheid zullen worden gesteld bezwa ren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 17 april 1981 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen HINDERWET Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24. tweede lid, onder c. van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne: maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J. Tacken, Lollebeekweg 30 te Castenray-Venray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het op richten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfok kerij en -mesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard, gelegen aan Lollebeekweg (ongenummerd) positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de om geving te ondervangen. J.Tacken. Lollebeekweg 30 te Castenray-Venray. voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het wij zigen van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Lollebeekweg 30 te Castenray-Venray positief te beschik ken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. F. J. P. H. Muijsers, Kleindorp 12 Merselo-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen ex. art. 6a van die wet van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan het Kleindorp 12 positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray ter inzage en wel tot 1 mei 1981, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-be schikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend le maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray. 17 april 1981 Burgemeester en wethouders vnd., namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A. L. G. Janssen Burgemeester en wethouders van Venray roepen serieuze gegadigden op voor de exploitatie van de consumptie-kiosk in het openlucht zwembad te Venray voor het seizoen 1981 (1 ,mei tot 1 september) inachtneming van de gestelde voorwaarden en bepalingen, te exploiteren Gedacht wordt aan een bekwaam persoon, die in staat is de kiosk, met Gegadigden worden verzocht voor 22 april a.s. in te schrijven onder ver melding van de nodige gegevens. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de bedrijfsleider Sport accommodaties, de heer J. Emons, tel. 82069. Bezoek alleen na afspraak. PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop seizoenabonnementen Het Combibad Venray opent op 1 mei a.s. de poorten van het buitenbad. Verkoop van seizoenabonnementen vanaf HEDEN aan de kassa van het zwembad. Openingstijden kassa TOT 1 MEI; ma., di., do., vr. van 16.45 tot 18.45 uur. Woensdag en zaterdag van 13.30 tot 15.30 uur. NA 1 MEI; ma. t.m. za. van 10.00 tot 18.00 uur. Tarieven GEZINSABONNEMENTEN Geldig voor het hele gezin 107, PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Personen tot 16 jaar 32,50 Personen vanaf 16 jaar 50,50 Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september, uitsluitend voor het buitenbad. WEG AFSLUITING I.V.M. AUTORACE Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun be sluit van 15 april 1981, waarbij i.v.m. een autosportevenement in Veulen op 19 april 1981 voor de vrijheid van het verkeer en de verkeersveiligheid, tot de volgende tijdelijke verkeersmaatre gelen is besloten: op 19 april 1981 van 12.00 - 18.00 uur of zoveel korter of langer als i.v.m. genoemd evenement mogelijk dan wei noodzakelijk is: I. a. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het gedeelte van de Breevennenweg gele gen tussen de Breehei en de Veu- lensewaterweg Lollebeekweg geslo ten te verklaren voor alle verkeer in beide richtingen; b. door het plaatsen van borden 51 van bijlage II van genoemde regle ment het stilstaan te verbieden aan beide zijden van: 1. het gedeelte van de Breevennen weg gelegen tussen de Lollebeek weg Veulensewaterweg en de gemeentegrens; 2. de Veulensewaterweg over een af stand van ca. 800 m vanaf de Breevennenweg; 3. de Lollebeekweg over een afstand van ca. 1000 m vanaf de Bree vennenweg; 4. het gedeelte van de Drabbelsweg gelegen tussen de Breehei en de Veulensewaterweg. II. Voor zover de omstandigheden dit toelaten en de veiligheid van per sonen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder l.a. genoemde verkeers- maaregelen ten behoeve van bestuur ders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I. vermelde weg en de woning of hun bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig be sturen in opdracht of met toestem ming van de onder a. vermelde personen en onder aan die perso nen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder l.a. genoemde verkeersmaatregelen geldt, gebruik moeten maken van de onder l.a. vermelde weg voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodza kelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of be zwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluitbinn en dertig dagen na dag tekening beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Ko ningin gericht en ingediend bij de Commissaris van de Koningin. Venray, 17 april 1981 Burgemeester en wethouders vnd. mr. H. J. M. Defesche, burgem. J. M. Poels, secretaris SPORTIEVE RECREATIE le Buiten-volleybal' toernooi V.C. Rooy Zaterdag 20 en zondag 21 juni Zaterdag 20 juni wordt het re creanten/veteranen toernooi geor ganiseerd. Volleybal! voor iedereen boven de 23 jaar. Deze minimum leeftijd is ingevoerd om de doelstellinj „recreanten" nog eens extra benadrukken. U kunt b.v. meedoe met uw kaartclubje, fietsdul vriendenkring etc. Uiteraard staat hierbij de gezel ligheid en de sportiviteit centraal Het toernooi wordt gehouden de sportvelden op sportpark „De Wieën" te Venray (Zuidsingel). De organisatie is in handen vat de volleybalvereniging VC Rooy. Inschrijven voor dit groots ge beuren is mogelijk tm. 30 april a.i middels bij het secretariaat op t» vragen inschrijfformulier. Inschrijf kosten 25,per team. Inschrij ven is mogelijk voor: dames, hem en gemengd. Inschrijven en inlichtingen bij mevr. G. Manders, Haalakker tt 5808 HZ Oirlo, tel. 04787-701. Na het retourneren van het schrijf formulier alsmede het over maken van het inschrijfgeld, ont- vangt u automatisch bericht om trent opzet, spelregels, veldindeUnl etc. Op het toernooi zelf zijn divers» snacks en versnaperingen te ver krijgen. Kortom, het geheel belooft gezellige happening te worden. Dtf wacht niet te lang met het opvra gen van het inschrijfformulier.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 14