PvdA VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN PONY WEDSTRIJDEN int"' DE CPN IN VENRAY Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius OUD PAPIER DE CPN EN DE VRODWENSTRIJD Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Parochie Ysselsteyn Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt PEEL EN MAAS uw weekblad Timmermans Parochie Merselo Rectoraat Veulen Jehova's Getuigen De elders in dit blad aangekon digde Kringwedstrijden voor pony's, op maandag 2e Paasdag, worden niet gehouden in de Spurkrt, maar op het weiland van de fam. Aben, aan de Overloonseweg-Zwarte Klef. Aanyang 10 uur, toegang graitis. Hetzelfde geldt voor het Hyp- pisch concours van Rij vereniging Nobel op zondag 26 april. Dat wordt dus ook in de weide van de fam. Aben gehouden. WERK AAN DE WINKEL Op 26 mei staat er veel op het spel. Of er is op 27 mei een sterké PvdA, of CDA en VVD gaan door. Progressieve mensen weten wat hun te doen staat. Dit kabinet ver dwijnt niet zo maar. Thuis mooi zitten te filosoferen over hoe het anders kan is nog geen garantie dat er een eind komt aan dit recht se beleid. In de komende weken zullen we in kranten, op radio en televisie, maar veel belangrijker huis-aan-huis, bij de mensen zelf, duidelijk maken wat er op 26 mei op het spel staat. De cijfers zijn onthutsend: men sen met een minimumloon leveren 110,schoon per maand in. Iemand met vier maal modaal le vert hetzelfde in! Over eerlijk de len gesproken. De werkloosheid heetf een triest na-oorlogsrecord bereikt. En er is geen zicht op ver betering. Deze rechtse regering schuift de lasten van de crises af po de gewone mensen. Zij zijn en worden steeds meer de dupe van een falend beleid. Terecht zullen wij dan ook het kabinetsbeleid ran de afgelopen jaren tot inzet van de verkiezingen maken. Laat U geen moedeloosheid aanpraten. Wordt aktief en ga vooral op 26 mei stem men. Deze regering wekt de indruk dat het niet anders kan. Op die manier proberen ze een sfeer te scheppen waarin vele mensen den ten: „och die verkiezingen, het is allemaal een pot nat, het maakt niet uit of je door de kat of de hond gebeten wordt". Maar laat U reen zand in de ogen strooien. Via het dagblad Trouw is uitgelekt dat de CDA strategie is afgestemd op !aan met de WD. Dat betekent meer kerncentrales, plaatsing van nieuwe atoomraketten en een on- wHijk afschuiven van de lasten op de zwakste inkomens hier en in de Derde Wereld en wie weet hoe de politieke macht in Nederland ver deeld is die kan maar één ding doen in de komende weken: de PvdA naar vermogen en met alle Intet steunen in haar campagne. Stel tegenover dit rechts beleid een daad. Maak de PvdA tot een sterke partij in een nieuwe regering met Efln progressief beleid. Indien U mee wilt helpen bij onze verkiezingscampagne bent U van harte welkom. De kleine groep PvdA-ers in Venray kan uw hulp hard gebruiken. Geen moedeloos heid, maar de mouwen uit de ar men steken, geen mooi gepraat, maar een aktieve campagne- Wij rekenen de komende weken op U. Wilt U meer inlichtingen over hoe U ons kunt helpen, bel dan naar idré Leyssen 84070; Berkt Kers ten 80148. Tussen alle bedrijven door, naast ktiviteiten in Venray voor behoud van koopkracht en werk, voor vre de en veiligheid en meer democra tie, vindt ook de verkiezingscam pagne van de CPN in Venray plaats. Wat hebben we zoail op het programma staan? 1. Vanaf zaterdag 18 april staat de CPN iedere zaterdag met een kraam in de Grotestraat. Telkens staat daarin een bepaald thema centraal, 18 april voor bevrijding van de vrouw 25 april voor koopkracht en werk 2 mei voor democratie en demo cratische rechten 9 mei voor vrede en veiligheid, tegen atoomraketten 16 en 23 mei het verkiezings programma van de CPN. i De donderdag lvogend op die zaterdag vindt steeds een dis cussiebijeenkomst plaats rond het thema wat die zaterdag in de kraam aan de orden is ge- weest. Dus: donderdag 23 aprilVrouwen woensdag 29 april Koop- kracht en werkj donderdag 7 mei; Democratie en democratische werken, 'donderdag 14 mei: Vrede en vei- i ligheid .donderdag 21 mei: Het verkae- zingsprogramma van de CPN. Deze bijeenkomsten vinden, ten- j zij anders aangekondigd, plaats op Verdistraat 21, Venray. I. Naast deze aktiviteiten zullen op 16 en 23 mei een tweetal grootse aktiviteiten van de CPN in Venray plaats vinden. Spe ciaal vragen wij nu al Uw aan- dacht voor 23 mei waarop de grote slotmeeting van de CPN in Venray plaats zal vinden, i Spreker zal daar zijn Giis Schreuders, hoofdredalkteur van „De Waarheid" en 4e op de CPN lijst voor de Tweede Kamer ver kiezingen. Stem straks CPN! Informatie: Ha a mmakerstraa t 96, 'enray, tel. 80294. VAN 18 TOT EN MET 25 APRIL Zaterdag: (paaszaterdag). 19.30 u. Paaswake, int. Constant Pijls Marinus Kelders (buurt) Martinus van Mil, echtgenote, zoon en schoonzoon Herman v. d. Laar; 21.00 paaswake, int. Wim van den Munckhof en overl. fam. ouders Bosch-v. d. Weijer Karei Jeuken (vriend). Zondag: Hoogfeest van Pasen, Verrijzenis van de Heer. 8.00 lees- mis, int. Antoon Janssen; 9.30 gre goriaanse hoogmis, int. An Swin- kels-van DijCk. Jacob van Mil fam. Messemaeckers en Schreine- maeckers Frans van Opbergen; 11.00 nederliandse hoogmis, int. jrd. Toon Lemmens Leo van Kempen en dochters Hub Schols Robert Janssen (buurt). Maandag: maandag onder het ok- taaf van Pasen (tweede paasdag). 8.00 oude stichtingen; 9,30 Mathieu Arts Thij Voesten; 11.00 Karei Jeuken (buurtvereniging St. Jozef) Pierre Bertrams. Dinusdag: 9.00 Piet Janssen en overl. fam. bijzondere intentie; 19.00 Teng Verhaegen Petr'onella Janssen-van Dijck Wiel Vermeu len (buurt). Woensdag: 9.00 Hein van Son en overl. fam.; 19.00 overl. fam. Bou ten-Verschuren Josephina Frans- sen-Rutten, Donderdag: 9.00 fam. van Meijel- van Megen en dochter Bertha Antoon v. d. Berg. Vrijdag: 9.00 overleden parochia nen bijzondere intentie (C.); 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Robert Janssen (buurt) Thij Voesten uit dankbaarheid. .Zaterdag: 9.00 jrd. Theodorus Hub, Schreinemaeckers en Johanna Maria Jacobs Frans Greefkens; 19.00 overl. fam. v. d. Laar-de Wit Marinus Kelders (buurt) Jan en Grad van Soest. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Mariëtte van Aarssen en Anny Driessen. Mocht u het vergeten zijn.de bus voor het vastenoffer staat achter in de kerk. Paaszaterdagmorgen van 10 tot 12 uur is er gelegenheid om wijwater te halen bij de ingang van de sacristie. Akoiicten: Zondag: 8.00 Geert en Paul Flin senberg, lezer: M. Janssen; 9.30 Mare Linskens en Bernadette Cor- zilius; 11.00 Liset Jacobs en Henri Willems, lezer: T. de Bruyn. Maandag: 8.00 Karin Bloemen en Bei.i Bouten, lezer: J. Wekking; 9.30 Pieter Hermus en Berend Kroft; 11.00 Leon Stoffels en Ma- non Vullings, lezer: G. de Groot. Misdienaars: Dinsdag: 19,00 Maartje Huibers en Inge Truijen. Woensdag: 19.00 Ton van Ham en Sandra Wek'king. Vrijdag: 19.00 Nicole Schwachö- fer en Colette Teunissen. Vrijdag: Goede Vrijdag. 15.30 Ge dachtenis van het lijden en sterven van Jesus. Misdienaars: Arno en Bennie Klein Overmeen, Harm v. d. Bosch, Geert-Jan Wismans. Zaterdag: Paaszaterdag. 18.30 u. Paasvigiliedienst. Misdienaars Freek Dirkx, Peter Janssen, Arno en Ben nie Klein Overmeen, Harm v. d. Bosch, Geert-Jan Wismans.. Zondag: Eerste Paasdag. 9.30 u. Hoogmis. Int. Br. Kees van Lingen en zwager namens de familie; uit dankbaarheid. Misdienaars: Wilbert Vaikx, Hans Hebben, Arno en Ben nie Klein Overmeen. Maandag: Tweede Paasdag. 9.30 Hoogmis, int. uit dankbaarheid voor genezing. Dinsdag: 18.30 Avondmis, int. dhr. en mevr. Smit. Woensdag: geen H. Mis. Donderdag: 18.30 Avondmis. Vrijdag: 15.30 Eucharistieviering bij het gouden kloosterfeest van Br. Berwin Meyers. Geen avond mis. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG Op donderdag 23 april organiseert de CPN afd. Venray-Horst een dis cussie- en informatiebijeenkomst rond één van de hoofdpunten uit het verkiezingsprogramma: de be vrijding van de vrouw. De CPN is van mening dat de vrouw nog al tijd e enondergeschikte positie in onze maatschappij inneemt. Er is binet Van Agt-Wiegel bepaald een de afgelopen vier jaar door het ka- vrouw vijandige politiek gevoerd. De CPN vindt dat het de hoogste •tijd is dat daar een fundamentele verandering in komt. Over welke veranderingen dat dan moeten zijn, daarover willen wij op donderdag 2 3april met U discussiëren. Onze standpunten vindt U terug in het CPN deel-verkiezingsprogramma „Vrouwen", wat in de afdeling te krijgen is. OPN Venray-Horst, Veltumse Veltumse Kleffen 174, Venray Tel. 80294. Witte Donderdag, Goede Vrijdag, Paaszaterdag zijn de Plechtigheden om 19.30 uur. Alle Plechtigheden worden opgeluisterd door de Zan gers van St. Frans. Goede Vrijdag: vasten- en ont- hcudingsdag. 15.00 Kruisweg. Paaszaterdag: 17.00 gelegenheid cm te biechten. Zondag: Hoogfeest van Pasen. H. Missen 7.30 9.00, 11.45 Plechtige hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 uur avondmis. Maandag: Tweede Paasdag: II. Missen als op zondag. 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo. Geen avondmis. Dinsdag: 2e dinsdag van de An- toniusnoveen. 15.00 gez. H. Mis bij gelegenheid van het 50-jarig huwe lijk Drabbels-van Vegchel; 19.00 avondmis met voorbeden voor de eigen en aanbevolen intenties. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis. Mededelingen: 1. Met de Paasdagen laatste inza meling voor de Vastenaktie 1981. Zoals u weet is de opbrengst voor de gehandicapte bejaarden op de missiepost van zuster Jen- neskens in Zaïre. Voor 2000,- kunnen ze al een redelijk onder dak bouwen voor twee bejaar den. Het bedrag vóór een wo ninkje hebben we bij elkaar. Hopenlijk zorgen we met velen nog voor een tweede., 2. Paaszaterdag kunt u vanaf 10 u. wijwater halen achter in het kerkportaal. Misintenties: Zaterdag: 19.30 Giel Troisfontaine jgt. Grad Hendriks overl. ouders van der Putten-DerCks en zoon Bèr. Zondag: 7.30 Lei v. d. Berg voor de parochie; 9.00 Christine van Mourik Louis Linders (buurt); 10.15 Karei Hendriks en Mechtilda Maas-Derkx overl. ouders Du- pcnt-Gcoren Bèr Poels; 11.45 overl fam. Theuvenet Huub Schols; 18.00 t.e.v. St. Antonius voor goede beterschap. Maandag: 7.30 tot zekere intentie (E.); 9,00 overl. fam. Ambrosius; 10.15 jgt. overl. fam. Linders-van den Woldenberg overl. fam. van Bakel-Wijnhoven; 11.45 Joh. Jans sen cn zoon Martien /jgt. Hein van Liercp; geen avondmis. Dinsdag: 8.00 genezing van een zieke; 15.00 b.g.v. een 50-jarig hu- wleijk; 19.00 Wim van den Munck- ht-i cn overl. fam. overl. ouders Rongen-Buijssen en overl. fam. tot zekere intentie. Woensdag: 8.00 Sjang Ewals; 19.00 Ccr Vink Riet Min. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Ger- truda Jenneskens-Deenen Caecilia Sedee-Pasteuning en overl. fam. Vrijdag: 8.00 Lei v. d. Berg; 19.00 gezinsmis; Theodora Veldhuizen. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen. Akolieten en Misdienaars: Willen de jongens die met Goede Vrydag en Paaszaterdag dienen een half uur voor t\jd aanwezig zijn om alles nog eens door te nemen? Zaterdag: 19.30 Ricky Douwes, Peter Schoenmaekers, Eric Arts, Geert Claes. Zondag: 9.00 Hans van Geenen en Jacq. Smetsers; 10.15 Peter en Mar lijn Smelt; 11.45 Leo en Johan Pou- wels; 18.00 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes. Maandag: 9.00 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers; 10.15 Ax il.45 Geert Claes en Eric Arts. Dinsdag en donderdag: 19.00 Jo han en Leo Pouwels. Woensdag en vrijdag: 8.00 Twan- nie Peeters; 19.00 T^onnie Vermeu len- Zondag 18 april: Plechtige euch. viering van de Paaswake om 20.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie overl. ouders en fam. van Treeck- Stoffels; de Lange-Groart; overl. ouders Duyf-Goumans en zoon Mat- thieu en Faessen-Philipsen-Verstee- gen. Zondag 19 april: Paaszondag. 9,30 Gezinsviering met thema „als een boom". Met kindercrèche. Mis intentie: Frits Terstroote; 11.00 u. Paasviering met kindercrèche. Mis intentie: Johannes Verhelst. Maandag 20 april: Gezongen euch. viering om 10.00. Met kindercrèche. Misintentie: overl. hr. N. Meyer. Woensdag 22 april: Euch, viering om 1900 uur. Misintentie: Piet Kruysen. Witte donderdag 1 6april: Plech tige viering van de instelling van de Eucharistie. 19.00 Boeteviering en plechtige instelling van de Eucharistie. Goede VrUdag 17 april: Geboden vasten- en onthoudingsdag. Gedach tenis van het lijden en sterven van onze Heer Jezus Christus. Om 13.45 uur voor de kinderen van de basis school „De Kemp"; 15.00 Kruisweg oefening. Met 14 dia's van de kruis wegstaties bidden we samen de kruisweg, gevolgd door een korte communiedienst; 19.00 Boeteviering en gedachtenisviering van het lij den en sterven van onze Heer Je zus Christus. Paaszaterdag 18 april: Van 9-12 uur wijwaiter verkrijgbaar aan de zij-ingang van de kerk. 19.00 uur Plechtige Eucharistieviering van Het jongerenkoor „Chrisko" met begeleiding van het orkest, zingt moderne paasl lederen. Eerste Paasdag 19 april: De tijdten van de diensten-zijn als op zondag n.l. om 8.00 - 9.00 - 10.00 - 11.30 en 18.30 uur. 9.00 uur Samen Paas- gezangen; 10.00 Plechtige Hoogmis met Latijn-gregoriaanse gezangen van het Paasfeest en driestemmige mis van Cuypers, gezongen door het kerkelijk mannenkoor; 11.30 u. Paasgezangen met het dameskoor „Venrode''. Tweede Paasdag 20 april: De tij den van de diensten zijn als op Eerste Paasdag, maar er is geen avondmis. 10.00 Gregoriaanse Hoog mis. HOOGFEEST VAN PASEN. VERRIJZENIS VAN DE HEER. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis van Pasen. Intenties: voor overl. ouders Maassen-Swaghoven voor overl. ouders Jeuken-Stiphout voor overl. Jan van den Heuvel en fa milie Tijssen uit dankbaarheid. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Pierre Thijssen; 9.00 leesmis voor overl. Gerlach van Ass voor overl. Maria Derks. Samen zingen we paasliederen; 10.00 Hcogmis: voor zal. Theo Bom voor overl. Rombout Appels voor overl. fa milie Philipsen-v, d. Berg en kin deren voor overl. Peter Muijzers; 11.30 gezongen H. Mis voor overl. Bér Philipsen voor overl. Maria van Gerven-JCuppen voor overl. Jan Barents voor overl. Anna Litjens-Schreurs voor overl. ouders Claessen-Munster en dochter Gerry; 18.30 avondmis voor overl. Hüberta Janssen-Hendriks. Maandag, Tweede Paasdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders de Mul der-Arts; 9.00 leesmis voor overl. Jacob Sijbers en overl. familie Sij- bers-Arts; 10.00 hoogmis voor overl. Leonardus Janssen en zonen Gert en Piet voor overl. Harry Valckx. 11.30 leesmis voor overl. Wilhelmi- na van Zwamen-Barents voor overl. Toon van Mill. Geen avond mis. Dinsdag: 8.00 leesmis voor gene zing van een zieke; 14.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het gouden hu welijksfeest van de ouders Rongen- Peeters (Veltumse Kapel); 19.00 u. avondmis voor overl. Jan Barents (bejaardenvereniging). Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Nol Broers (fam. A.); 19.00 avond mis voor overl. Johannes Smits. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Gerven-v. Rhijn; 18.00 avondmis voor overl. familie Rouvroye-Ritzen. Vrijdag: 8.00 leesmis tot genezing van een zieke; 14.30 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 40-jarig hu welijksfeest van de ouders Straat man-van Els; 19.00 avondmis voor overl. Giel Troisfontaine voor overl. Thijs v. d. Waeter en doch ter Martha. Zaterdag: 8.00 voor overl. fam. van Gerven-v. Rhijn; 19.00 avond mis voor overl. Willem Swinkels en overl. familie Swinkels-Borghs. Mededelingen: 1. Eerste en Tweede Paasdag onder de II. Mis van 11.30 kleuter- crèche in de kleuterschoql vlak bü de kerk. Eerste Paasdag: leidster: Brigitte Leenaerts; Tweede Paasdag: leidsters Wil- ma van Osch en Jacqueline Vol- lenberg. 2. Tot en met tweede paasdag kunt u nog uw vastenoffer geven. (In de kisten achter in de kerk en aan de zjj-ingang). We hebben reeds ongeveer 3.000,ontvan gen. Gaf u ook al iets voor de allerarmsten in de wereld? Denk eraan en by voorbaat dank! 3. Wg wensen u allen een ZALIG PAASFEEST. Misdienaars en Akolieten: Zondag: le Paasdag: 8.00 Th. Houwen, R. Aben; 9.00 M. Janssen, P. Arts; 10.00 A. Millen, Th. Orsel- man, R. Beerkens; 11.30 J. Dom- meck, U. van Weert; 18.30 G. Krij- nen, F. Vercauteren. Maandag: 2e Paasdag: 8.00 T. Franken, B. Trimbos; 9.00 B. Ver stegen, M. Fijneman; 10.00 S. Fijne man, A. Millen, Th, Urselman; 11.30 J. Dommeck, W. Aben. Dinsdag, woensdag: 8.00 R. Broens E. Smits; 19.00 O. Geurts, P. van Weert. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 F. Linskens, S. Rongen; 19.00 M. v. Ampting, R. Oomens. Zaterdag: 21.00 Paaswake. H. Mis voor overl. fam. Hendriks-Bus en Sjaak Joosten. Zondag: Eerste Paasdag. 8.30 u. maandd. v. Marian van Haperen; 10.00 H. Mis voor Fransje, Frits en Chrisje Vriens; 11.30 H. Mis overl. fam. Arts-Gielen, en Harrie en Ja cob Arts. Maandag: Tweede Paasdag. 10.00 gest. H, Mis t.e.v. O.L. Vrouw na mens Gertruda en Elisabeth Mul ders; 11.00 gest. jgt. voor Johannes Willems en Francina Spreeuwen- berg. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Fleurkens-Zanders. Woensdag: 8,00 H. Mis t.e.v. Ge- rardus. Donderdag: 8,00 H. Mis voor overl. parochianen: Toon Marcellis, Marian van Haperen, Jan Hendrix en Fransje Vriens. Vrijdag: 13.30 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. het 25-jarig huwe lijk van Wim van Dijck en Nellie Derikx; 19.00 H. Mis voor overl. fam- Classens-Baten. Zaterdag: 14.00 H. Mis uit dank baarheid b.g.v. het 25-jarig jubi leum van Fa. Klomp; 19.00 H. Mis voor Gerrit Thoone. Misdienaars: Zondag: 8.30 Peter Peeters; 10.00 Willy Hendriks en Karei Dekkers; 11.30 Ko Flinsenberg en Francis v.d. Hoff. Maandag: 10.00 Rob Koonings en Roel Emonts; 11,00 Joost van Elzak- ker en Jos Bovee. Weekdagen: Ko Flinsenberg en Francis v. d. Hoff. Mededelingen: 1. Laten we eens extra denken aan de vastenaktie zodat onze mis sionarissen en hun mensen ook kunnen delen in de paasvreugde! 2. Op paaszaterdag kunt U wijwa ter halen achter in de kerk van af 13,00 uur. Kerkdiensten tijdens de feestdagen: Heden, Witte Donderdag, om half acht viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel. Kollekte voor de Diakonie. Goede Vrijdag om half acht Ves perdienst. KoLlekte voor het plaat selijk kerkewerk. Stille Zaterdag aanvang van de Paasnacht, eveneens om half acht. Eerste Paasdag om half tien be diening van het H. Avondmaal door Ds. Heine, die ook in de andere diensten voorgaat. Paaskollekte. Om elf uur Paasdienst in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Met ingang van 19 april beginnen de dienst te Venray om half tien. Donderdag: Witte Donderdag. 19.00 Herdenking van het laatste Avondmaal. Tot intentie Vermeu- len-Moorfees (Dameskoor). Vrijdag: Goede Vrijdag - Her denking van de dood van Jezus. 14.30 Kruisweg, aansluitend hierop (om 15.00 uur) Lijdensverhaal en Kruishulde door de schoolkinderen; 19.00 Goede Vrijdag-dienst (Heren- koor). 21aterdag: Paaszaterdag. 20.00 u. overl. familie Jeuken-Jeuken en zoon Louis Lena Camps-Driessen (v.w, de buurt) Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees (Jongerenkoor). Zondag: Hoogfeest van Pasen. 8.30 overl. familie Hermsen-ten Haaf, Francisca Mnaders-Emons; 10.00 overl, familie Kessels-Nissen Harry Valckx en overl. familie (Gemengd Koor). Maandag: Tweede Paasdag. 8.30 Piet Rutten (v.w, de familie Rutten) 10.00 Brceder Drabbels en overl. familie (Jongerenkoor). Dinsdag: 9.00 voor de overlede nen van hen "die offerden met Al lerzielen. Woensdag:. 9.00 Pierre Bovee en Truus Titulair uit dankbaarheid. Donderdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Vrijdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Zaterdag: 18.00 levende en overl. leden van de fam. Achten; 19.00 Jubileum-mis v. d. Visclub ,,'t Al- vertje" Francisca Manders-Emons. Misdienaarsbeurten: Witte Donderdag: 19.00 Paul Jans sen, Roland Tacken, Ivo Franssen, Frits Dupont. Goede Vrijdag: 14.30 Sjackie Wilmsen. Reel Folkerts, Jan Rut ten, Rcnny Pelzer; 19.00 Paul Jans sen. Ivo Franssen, Frits Dupont, Michel van Dijk. Paaszaterdag: 20.00 Paul Janssen, Frits Dupont, Roland Tacken, Mi chel van Dijck, Sjackie Wilmsen, Ronny Pelzer. Paaszondag: 8.30 Ronny Pelzer, .Hans Holtackers, Jan Rutten, Leon Hendrix; 10.00 Roel Folkerts, Paul Janssen, Roland Tacken, Michel van Dijk. Paasmaandag: 8.30 Paul Janssen, Roland Tacken; 10.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers, Jan Rutten, Leon Hendrix. Sjackie Wilmsen. Dinsdag en woensdag: 9.00 uur Ronny Pelzer, Hans Holtackers. Donderdag en vrijdag: 9.00 Jan Rutten, Leon Hendrix. Zaterdag: van 10.00 tot 12.00 uur wijwater aan sacristie. Biechtgele genheid van 11.00 tot 12.00 uur en van 18.00 tot 18.45 uur; 19.00 plech tige Paaswake (beide koren), mnd. Truus Guffens-Swinkels; Jos Ver- sleijen; Sjef Direks; Jan Speijken en Mathey Duijf en overleden ouders. Paaszondag: 8,30 lsm. voor de pa rochie; 10.00 pl. Hoogmis, Theodora Wilmsen-Opheij (E.); Piet Muijsers en Gertruda v. d. Sterren. Paasmaandag: 8.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw; 10.00 Hoogmis Jan Speijken (koll.). Dinsdag: 8.00 "H. Mis tot bijzon dere intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor zie ken van de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis st. fami lie M. Loonen-Feijen. Vrijdag: 14.00 pl. gez. H. Mis uit dankbaarheid' b.g.v. 40 jaren Huwe lijksjubileum echtpaar H. Steeghs- van Rijswijck. Zaterdag: 14.30 pl. gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 25 jaren Huwelijksjubileum echtpaar J. Driessen-Timmermans; 19.00 gez. H. Mis jaard.: Peter Joh. Baten; mnd. Martinus Hub. Bots; mnd. Jos Driessen; Truus Guffens-Swinkels (kolla); aJn Speijken (koll.); mnd. Theodora Willemsen-Opheij. Misdienaars: Luc Vennekens en Ro bWeys; Edwin Dinghs en Hans van de Ven; Hoogmis: Marcel Duy- kers en Urman Vollebergh. Paaszaterdag: 19.00 Paasnachtvie ring. Intentie: t.e.v, O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Tevens jrd. voor Jan Weys en Anna Catha- rina Cox. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 8.00 overl. ouders Janssen-Emonts en zoon Pierre; 10.00 Dora Willem- sen-Op Hey (besteld door haar ken nissen). Meerstemmige Hoogmis., Maandag: Tweede Paasdag. 8.00 voor een bijzondere intentie; 10.00 voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van alle parochianen t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Dinsdag: 8.00 Matthias Vollen- bergh. Woensdag: 8.00 tot intentie van al degenen die hiervoor offeren. Donderdag: 8.00 overleden ouders Verhoeven-Houbem Vrijdag: 8.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 jgt. voor Henricus en Elisabeth Strijbos. Zalig Paasfeest! Rond Pasen laat- scte gelegenheid om uw vastenzakje in te leveren. Feest van Pasen. Verrijzenis van Jezus Christus. Zaterdag: 20.00 (acht uur) Paas wake zegening van watér en vuur, doop van een kind Jeroen Kue- nen; intentie v. Anna Bouten To Duijkers-Tacken overl. fam. de Mulder-de Bruijni. Zondag: 8.00 lsm. v. Sjeng Phi lipsen lsm. v. fam. Loonen-van Rens; 10.00 hgm. v. Martinus en Harry Heesen en overl. fam. hgm. v. Elisabeth v. Nieuwenhoven-Wee kers en Frans van Bavel; 11.15 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Mia Langenkamp-Litjens (vanw. Landbouwbelang) Maria Loonen- Scheffers. Maandag: 8.Ó0 gest. jrd. v. Antoon Voesten. Martinus Nijssen en echtg. tot bijzondere intentie (P.); 10.00 hgm. als gest. jrd. voor overl. ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen gest. jrd. voor Johanna Liit- jens; 11.15 maandd. v. Helm Claes- sen en Nelly Claessens-Derikx overl. fam. Litjens-Nabuurs. Dinsdag: 19.00 weekd. v. Mia Langenkamp-Litjens maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Johanna Vertieijen-Loonen. Woensdag: 7.30 lsm. v. pastoor de Bot lsm. t.e.v. H. Familie (L.) Donderdag: 7.30 lsm. t.e.v. H. An tonius (L.) overl. ouders Martens- Smedts en Henri Martens; 14.30 hu welijk Gommans-Scheij. Vrijdag: 13.30 zilveren huwelijk Martens-Arts; 14.30 huwelijk Leijs- ten-Meijers; 19.00 lsm. tot bijzon dere inttenie (s.) lsm. v. fam. Josten-Smits. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten jrd. voor Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croijmans /lsm. v. fam. Geurts-Litjens. Misdientaar: 19.00 André Peeters. Akolieten: Paaszondag: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 M. en T. Heesen en Tw. Hegger; 11.15 W. van Meijel en Tj. Jenniskens; Paasmaandag: 8.00 J. Janssen; 10.00 W. Heidens, W. Emcnts en R- Janssen; 11.15 L. Peeters en Olaf Terpstra. Vastenaktie: Hebt u uw vasten offer gegeven? Helpt de mens die niet zoveel bezit als wij! Wijwater: vanaf a.s. dinsdagmor gen a.s. tot en met zaterdag kunt U wijwater afhalen aan de sacris-. tie. Huwelijksafk.: Martin Gommans en Marjan Scheij (Eersell; Wiel Leijsten (Melderslo) en Karin Meijers; Ten Lucassen en Marga Küppers (Boxmeer); Henk Classens (Castenray) en Maria Croijmans. Paaszondag. Verrijzenis van de Heer. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels; 10 uur Hoogmis voor Petronella van Dijck-Wismans, Gerardus Wismans en overleden familieleden. Misdie naars van de Hoogmis: Berrie Fleu- ren, Martien Jenniskens, Leon Jans sen, Johnny Rongen. Mark Koo nings en Aron Voermans. 3 uur Lof. Misdienaars van het Lof: Joop Drabbels en Wilbert Claessens. Misdienaars van de week: Joop Drabbels en Wilbert Claessens. Laatste inzameling van de vas tenaktie. Maandag: Tweede Paasdag. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en over leden familieleden Derikx-Voesten; 10 uur Hoogmis voor Nellie Claes sens-Derikx van neven en nichten van van Vegchel. Misdienaars van de Hoogmis: Geert Poels, WilPy van Well, André Swinkels, Jos Geurts, Johnny Claessens en Maurice Eng- bersen. Dinsdag: 8 uur geen H. Mis; 2 u. plechtige Jubileummis voor het gouden Huwelijkspaar Jozef Geurts en Elisabeth Geurts-Gel'lings. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Jacoba Michels-Jacobs en Piet Mi- chels: Vrijdag: 8 uur H, Mis voor Harry Muijsers. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Lien Peeters-Janssen en voor Her man Vermeulen, Maria Gelliings en zoon Martin. Zaterdag: 20 uur Paaswake, H. Mis toet int, van fam. Peeters- Janssen. Zondag: 10 uur Hoogfeest van Pasen. H. Mis voor MariaPeeters- Hakvoort en Thea de dochter. Maandag: 10 uur H. Mis tot int. van fam. Bol. Dinsdag: 8 uur voor Ant. van As- ten-Janssen. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. Bloemen. Donderdag: 8 uur voor Frans Geven. Vrijdag: 15 uur Zilveren bruiloft fam. J. Philipsen^Smets. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Bloemen. Paaszaterdag 18 april: 19.00 plech tige Paaswake en Paasviering tot int. van Gerrit Koopmans en fam. Weij enfberg-Arts. Zondag: Hoogfeest van Pasen. 8.30 viering vna het paasfeest te Holthees; 10.00 Hoogmis tot int. van Gerrit Kersten, fam. Kleyn-van Wt- zel. Maandag: 2e Paasdag. 8.30 H. Mis te Holthees t.z.i.; 10.00 Hoogmis v. Petrus Hanenberg en echtgenote en t.bi. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een ernstige zieke. Woensdag: 8.45 H, Mis ter ere. van de H. Jozef uit dankbaarheid voor fam. van Lieshout en voor zegen over een gezin. Donderdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Hesemans-Douven en t.z.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis tot int. van de pelgrims vrta St. Jozef. er is geen beter adres Kaldenkerkerweg 3, Venlo, tel. 077-17646 Langstraat 64a, Venray, tel. 04780-80671 Zaterdag 18 april: Paaszaterdag. 7.30 Paaswake, zegening van het Nieuwe Vuur, Nieuwe Paaskaars, zegening van Doopwater en Eucha ristieviering. Intentie: Gerardus de Mulder en Johanna Mechtildis Aerts. Zondag 19 april: ^Hoogfeest van Pasen. 10.00 plechtige H. Mis, in tentie voor de parochie; 11.30 jgt. Henricus van Hoof, Maria Ewals. Maandag: 2e Paasdag. 10.00 gez. H. Mis voor Harry Versteegen; 11.30 Lamberdina (Bertha) v. Dijck- v. d. Burgt. Dinsdag: 8.30 jgt. Willem v. Rijs wijck, «Petronella Janssen en doch ter Maria. Woensdag: 8.30 jgt.t Maria Claes; 3 uur Juba mis voor familie van, Hoof-van Tilburg. Donderdag: 8.30 H. Mis voor Jo hanna Pubben-Janssen. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor Marga- retha Emonts. Zaterdag 25 april: 7 uur fam. van Lankvelt-Giesbers. Misdienaars: zondag 10.00 en za terdag en ook vrijdag (Jubileum- mis) Henri Jacobs en Leon van Dijck; 11.30 Harm Hendriks en Stan Verhaag. Deze kinderen dienen ook op Paasmaandag. Kollektanten: zaterdagavond Ewals; zondag 10.00 J. Verhaag; 11.30 J. van Hoof; Paasmaandag: 10.00 uur Emonts; 11.30 Arts. Schoonmaken van kerk 23 april: Mevr. Michels, Haag en Mevr. Ja- cobs-Lormans, Grootdorp. Hartelijk dank aan allen, die ge holpen hebben om de Goéde Week en Pasen te doen slagen. Zondag 19 april Hoogfeest van Pasen. Zaterdagavond om 9 uur Paas- I wake. H. Mis voor zal. Wim v. d. Goor. Zondag: 9.45 Hgm. gest. jgt. zal. J. Burgers, echtg. en zoon Hubert; 11.15 Hgm. jgt. overl. ouders Ja cobs-van Dijck; 3 uur Paaslof. Maandag: 2e Paasdag. Om 9.45 Hgm. le zeswekendienst voor zal. Marlie Weys; om 11.15 Hgm. overl. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meyel. Dinsdag: 2e dinsdag t.e.v. H. An tonius van Padua. 8 uur lsm. zal. H. Geelen en broer Leo. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Wylick-Engelen Steegh. Donderdag: 8 uur lsm. uit dank- Vrijdag: 9 uur H. Mis uit dank- baraheid, bij gelegenheid van het 50-jarig bestaan van onze school, te verzorgen door de schoolkinderen; 19.00 H. Mis uit dankbaarheid, te verzorgen door het dames- en he ren zangkoor, met muzikale omlijs ting door fanfare St. Catharina. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten: Paaswake H. Reintjes, H. Cleven en H. en P. Timmer mans. Hoogmis Paasdag: P. Fleur- kens, Leo Hendriks, A. Weys; 2e Paasdag: Hgm. G. van der Ligt, J. Thissen en Ger Timmermans. Misdienaars: Leyssen, Spreeuwen- berg. Jehovah's Getuigen nodigen U uit om met hen aanwezig te zijn bij de herdenking van de dood van onze Heer Jezus Christus. Voorafgaande bent u van har.te welkom te komen luisteren naar de bijbellezing met het thema: „De dood van Jezus Christus. Wat betekent die voor U?" Tijd: zondag 19 april 8.15 n.m. Plaats: Koninkrijkszaal van Jeho vah's Gtuigen, Henri Dunantstraat 11, Venray. Geen collectegeld, geen plaatsen- geld. NOTICIAS RELIGIOSAS El viernes proximo es Viemes Santo, a las tres de la tarde el padre Juan rezara el Via Crucis en la iglesiia paroquial) de Geysteren. El sabado proximo, satoado santo, los pequenos son invïtados a buscar huevos parcuales con los ninos de Geysteren en el jardin del padre Juan a las nueve y media de la manana. EI domingo proximo es la solem- nidad de Pascua de la Resurrección: a las once y cuarto en nuestra ca- pilla, Overloonseweg 2 Misa solem- ne con cantos en Castellano; des- pués de la Misa reunion en la salita del convento. Hasta la vista y felices pascua de Resurrección para todos. NOTICIAS CULTURALES EI Ayuntamiento de Venray (Obras Püblicas) llama su atención por lo que sigue: el servioio de basura NO trabajara en Lunes el 20 de avril (dia de la Reina) ni el martes el dia 5 de mayo (dia de la Liberación). En estos dias se les ruego NO pon er basura fuera de su casa SINO esperar hasta la próxi- ma vez regular. En el Centro hay un programs especial para los ninos. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1981 | | pagina 13