VERENMGSNIEUWS VNJ PEEL EN MAAS UMBRA '69 JUM MERSELO Venrayse Omroep Stichting JIITERPENIEIIWS Jeugdcentrum „DeSpringplank" Venray IM Venrays Mannenkoor ongerenkoor ADELBERT VENRAY PEEL EN MAAS jeugdnatuurwacht DERDE ORDE Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan St. Theobaldusgilde Overloon A/s. donderdag, 16 april, om 20.00 ,jr repetitie voor 't gehele koor. Hiervoor om 18.30 uur bestuurs vergadering. Donderdag 23 april: om 20.00 re- jetitie vcor 't gehele koor. De nieuwe dirigent de heer P. Jerits uit Hoensbroek zal op 30 ipril of op 7 mei de repetities van t Venrays Mannenkoor gaan leiden. Zondag 3 mei nemen we afscheid van onze scheidende voorzitter dhr. Th. van Dijk. Nadere gegevens hier over volgen nog. Hoge of lage papierprijzen, Ven- rf fgys Mannenkoor verzamelt altijd, i il vele jaren lang papier. Achter farage van Ham kan men dit de- poneren in de grote container. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. '«Gommans, Niessenstraat 7, tel. 82687 10i )f Hotel De Burggraaf tel. 81244. Donderdag 16 april 19.30 uur re petitie harmonieorkest. 21 00 bestuursvergadering. 21.30 vergadering muziekcomm. Donderdag 23 april 19.30 u. idem. Denken wij aan het inleveren van de carnavalskostuums. 521 N 571 ■SM 2» Voorlopige agenda: 67t30 april aubade Koninginnedag *11.00 uur Burggraaf. mei dodenherdenking 20.00 u. mei feestconcert b.g.v. nationale 20t|feestdag 20.00 u. Gem. Huis. 17 mei en 24 mei Communiefeesten met opluistering H. Mis in Grote 32 Kerk. 52t )onderdag 7 mei: algemene leden vergadering. B Zondag 21 juni: intocht jeugd- vierdaagse. iondag 22 november: gemeentelijk juziektoernooi in foyer schouw- wrg. n najaar uitwisselingsconcert met forst, en Blerick in Venray. 13 december zondagochtendconcert In schouwburg. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 16 april: 18.30 repe- Hie jeugdharmonie - Inleveren carnavalskostuums. Donderdag 23 april 18.30 repeti- ie jeugdharmonie. Solistenconcours te Castenray: 25 m 26 april a.s. Concert op Koninginnedag - 30 april 1981. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 19 april: géén repetitie. 5 mei: Concert met harmonie. Zie verder agenda harmonie orkest. Afmelden harmonieorkest bij de Mcretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en Intmband bij de heer van Els. tel. «924. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wU ook nog aan de oud- Mpier-aktie .Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Agenda: Vrydag 17 april: GOEDE VRIJDAG, avonddienst om 19.30 uur in de Paterskerk. Zaterdag 18 april: PAASZATERDAG, avonddienst om 19.30 uur in de Paterskerk in uniform). Zondag 19 april: le PAASDAG, Hoogmis om 10.15 uur in de Paterskerk (in uniform) Algemeen: We rekenen op een grote opkomst s de paasvieringen. Het optreden in Meijel, afgelopen aterdag, was prima. Ook de op komst was goed. Tijdens de paasvakanties géén repe lde en spelavond'. De eerstvolgen- le repetitie is op maandag 27 april. I» je uniform nog in orde? Laat het anders tijdig weten. DAMESKOOR Zondag 18 april (Eerste Paasdag) ^^lingen we om 11.30 uur in de Vlre- leskerk tijdens de Mis; vóór op het iriesterkoor, in uniform. Weest u ■v.p. om 11.15 uur aanwezig in heit aaltje. Woensdag 22 april om 19.45 par- Ü-repetitie voor de sopranen; om pgeveer 20.15 uur komen dan de tezzo-sopranen en de alten erbij. Zaterdag 2 mei zingen we om 8.00 uur in de kerk van 't Bruks- ke, tijdens de avondmis; in uniform. Als U verhinderd benit, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Waerden, el. 83659, of aan mevr. v. d. Beke- »m, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 21 april 19.30 fepetitie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Dinsdag 28 april: 19.30 voor de bassen, om 20.00 uur voor het hele koor eveneens in de Essel. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij: Mw. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Tijdens de vakantie geen koor- repetitie, maar denk er wel aan dat we op zondagmorgen 3 mei weer beginnen en wel: 10.30 Tenoren en Bassen 11.00 Het hele koor. Maandagavond 4 mei: 19.00 sopranen Dinsdagavond 5 mei: 19.00 alten JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 8 mei: 18.45 Gezamenlijke repetitie. „SALTARELLO" Repeteert de komende weken o.l.v. Willy Janssen. „AGEVOLE" De eerste repetitie is op 16 mei. Aan allen verder een prettige va kantie toegewenst en eindexaminan- di veel succes. C^Lrisbo VREDESKERK VENRAY Zondag en maandag a.s. wordt het feest van Pasen gevierd. Zaterdagavond 18 april, is er een jongerenviering, o.l.v. Jean-Ma<rie Bertholee, m.m.v. orkest. De koor- en orkestleden worden om 6 uur in het parochiezaaltje verwacht. Als je niet kunt komen, meld je dan af bij een van de bestuurs leden. Wij repeteren elke woensdag avond van half 7 tot half 8 in het parochiezaaltje van de Vredeskerk aan de Whistlerstraat 1. Nieuwe leden, zowel jongens als meisjes, zijn altijd van harte wel kom. Wij wensen iedereen een Zalig Paasfeest. SMAKT - HOLTHEES Programma: vrijdag 17 april: 18.00 repetitie voor de solisten in zaal „Trefpunt". Zaterdag 18 april: 10.00 jaarlijkse paasbloemenakitie. Maandag 20 april: (2e Paasdag): 11.30 uitvoering paas- concert in zaal „Trefpunt'geor ganiseerd door de plaatselijke fanfare. Dinsdag 21, woensdag 22en donderdag 23 april: 18.00 repetitie voor de solisten in zaal „Trefpunt". Aquarium Ver. A.V.E.O. Venray e.o. houdt op 21 april haar maan delijkse kontaktavond in café Ver meulen, aanvang 20.00 uur, met als inhoud: Uitslag onderlinge huiskeu ring met dia's, met medewerking van de keurmeester dhr. Fr. Maas uit Asten en Aveo's diadienst. Odk U bent van harte welkom, kom ook eens vrijblijvend kijken. Op 18 april komt A.V. Triflora uit Venlo bij ons op bezoek. Op 24 april komt A.V. Epyplatus uit Horst bij ons op bezoek. Tot ziens bij A.V.E.O. Venray e.o. Vrjjdag 17 april: Vandaag zijn we gesloten i.v.m. Goede Vrijdag. Zaterdag 18 april: Vanaf 8 uur geopend voor ieder een van 15 jaar en ouder. Zondag 19 april: Gesloten i.v.m. le Paasdag. Maandag 20 april: Vanmiddag vanaf 14.00 uur een taf el tennistoernooi waaraan ieder een kan meedoen. We zijn verder geopend tot 24.00 uur. Beste disco-fans, bij deze onze excusses voor het niet doorgaan van de discoavond zaterdag 11 april j.l. Door enkele moeilijkheden wa ren wij genoodzaakt tot deze in greep. Maar als je onderstaande agenda bekijkt, kun je in de ko mende Paasvakantie je hart weer ophalen. Pearly Disco Top 10 nr. 3 18 april (tussen haakjes de notering van vo rige week) 1 (1) The Jacksons - Can you feel it 2 (2) Kool The Gang - Take it to the top. 3 (3) Spargo - One night affair 4 (5) Ottawan - Hands up. 5 (7) Frankie Smith - Double Dutch Bus. 6 (4) Gap Band - Bum Rubber 7 (8) Earth. Wind Fire - And love goes on. 8 10) Viola Wills - Upon the roof 9 T.S. Monk ij Bon bon vie 10 Fruitcake - Fruitcake TIP: Carol Jaienni - Hit'n run lover Agenda voor de komende Paas vakantie: Zaterdag 18 april: 19.00 jeugdcen trum „De Springplank" Zondag 19 april 14.00 jeugdcentrum ,yDe Springplank'" Maandag 20 april: 14.00 discoclub „Pearly" Zaterdag 25 april 19.30 discoclub „Pearly". Zondag 26 april: 14.00 discoclub „Pearly". Onze ouderavond van zaterdag j.l. mag geslaagd genoemd worden. De ouders hebben genoten wat de le den en de leiding ten tonele brach ten. Vooral de batjes van de zater- daggroep en het sluitstuk wat zich afspeelde in een kapsalon en een kolossale kliederpartij werd. Op vrijdagavond is er gewoon clubbijeenkomst. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Voor het weekend draait ook weer onze disco. Wij mogen zeg gen dat er bij de jeugd behoefte aan deze ontspanning bestaat ge zien de steeds stijgende belangstel ling. Dus zaterdagavond van zeven tot tien uur en. Vooir de duidelijk heid vermelden wij nog dat onze disco's zoals altijd gebruikelijk is, alkhohol vrij zijn. Wij wensen allen prettige paas dagen toe en tot ziens op onze club. PAASEIER ZOEKWEDSTRIJD Zoals in het wijkblad al bekend is gemaakt zal er zaterdag 18 april weer een eierzoekwedstrijd georga niseerd worden voor de jeugd van Noord West. Alle kinderen in de leeftijd van 3 tot 13 jaar mogen hier aan deelnemen. Ze worden om 13.30 uur bij het klubgebouw van de jeugd verwacht. Natuurlijk heb ben jullie allemaal een mandje of korfje bij je om de eieren in te doen. Verder worden jullie verzocht om per deelnemend kind 1.50 mee te brengen. Zoals gebruikelijk zal de groep weer in 4 leeftijdsgroepen worden ingedeeld. Mochten er ou ders zijn die mee willen gaan, dan worden die ook verzocht tijdig aan wezig te zijn, zodat er vertled kan worden wat de bedoeling is. Dus zorg voor mooi weer zater dag en het belooft weer een mooie middag te worden. DISCO - DISCO - DOSCO - DISCO PAASDISCO. Na de eierzoekwed- strijd hebben we zaterdag tevens nog een paasdisco. Met weer de nieuwste plaatjes en misschien nog wel een leuke verrassing. Daarom worden jullie allemaal weer uitge nodigd om zaterdagavond naar het wijkgebouw te komen waar de fees telijkheden zullen plaatsvinden. We ginnen om 19.30 uur en stoppen om 22.00 uur. Ook met pasen is de entree maar één piek, dus fijn even naar Den Hoender komen en mee dansen. Van de leiding zullen de vol gende mensen aanwezig zijn: Ger- rit, Anja, Alda en Mieke. Bram en Wiel zorgen voor de rest. Tot ziens zaterdag in Den Hoen der, Ursulastraat 2, Venray. Hoi NJN-ers. Dónkzij het mooie lenteweer zijn weer veel zomervogels gearriveerd uit de ovei'winteringslanden (voor namelijk in Afrika). Ook de ge knaagde roodstaart is weer waarge nomen. Voor de VWG-ers onder ons is het opletten geblazen voor de gele kwikstaart met z'n onder soorten, voor het onderzoekje in de Oythya (blad van de vogelwerk groep). Ook hij is reeds gezien en wel in de Spurkt bij de Loobeek. In de paasvakantie is e- weer een Paka (paaskamp), en wel in Zuid- Limburg ('t plaatsje heet Terlin den). Het kamp van Déé-13 is deze keer samen met de Sjokwerfogroep (plantenwerkgroep) wat heel logisch is vanwege het feit dat Zuid-Lim burg een voor Nederland unieke vegetatie heeft. Het kamp is van 17 tot 23 april. Meer hierover in de pas uitgekomen Limbo. Voor even tueel gezamenlijk vervoer naar het kamp (met fiets of trein) kun je konta'kt opnemen met de N.S. Ma rion. Vanwege het kamp is er zondag maar 1 excursie o.l.v. mij en wel naar de Grienditsveense Peel, waar ik de eerste blauwborstjes hoop te zien te krijgen. Vertek 8 uur vanaf het schouwburgplein. Marcel. Ledenvergadering op 21 april 1981 in zaal Sijbers, Merseloseweg 36 te Venray. Agenda: Opening door de voorzitter. Notulen sekretaris. Bespreking Sevenum. Dia's draaien Rongen. Pauze. Contributieen ringen en vogelban den. Rondvraag en sluiting. Drumen Showband Venray en omgeving A.s. zaterdag zal het twirlteam deelnemen aan de selectiewedstrij den voor groepen te Nunspeet. Deze selectiewedstrijden worden gehou den ter plaatsing voor de Neder landse kampioenschappen. Zij wor den gehouden in sporthal „De Bra ke", Oosteinderweg 19, Nunspeet. Zaterdag 25 april selectiewedstrij den voor solo's en duo's, eveneens ter plaatsing voor de Nederlandse kampioenschappen. Deze worden gehouden in sporthal „Overbosch", Vlaskamp 3, Den Haag. Dames dus heel veel succes. De voorbereidingen voor het ma jorette showfestival op 30 mei, het drumbandfestival op 31 mei en de wielervierdaagse zijn in volle gang. Her komen wij tzJt. nog op terug. Maandagavond 20april a.s. zal om 21.00 uur in O.J.C. Free Wheel in de Horster popformatie „THE ZOAPSZ" optreden. The Zoapsz bestaat uit 4 jongens, te weten: William Claesen, zang; Geert Kuypers, bas; Wiek Lenssen, gitaar; Thijs Lenssen, drums. Het repertoire bestaat hoofdzake lijk uit eigen geschreven nummers en enkele bekende nummers (o.a. Rolling Stones). De groep brengt stevige en swingende rock, die goed in het gehoor ligt, afgewisseld met langzamere nummers. Het entreegeld bedraagt een riks. De bijzonder grote invloed van Marx wordt door niemand ontkend wel zeer verschillend gewaardeerd, ook door zijn volgelingen. De ge schriften van Marx zijn namelijk in een opzicht vergelijkbaar met de Bijbel: aanhangers van heel ver schillende pluimage beroepen zich er op, noemen zich de enige ware volgelingen en verketteren de an deren. De heer F. Kool zal de aandacht van de toehoorders vragen voor de minder bekende invloeden van Marx. Vanuit deze hoek zal o.a. de situatie in Polen belicht worden. De spreker is medewerker aan het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis in Amsterdam. De titel van zijn inleiding luidt: De kloosterbroeders van het Mar xisme en de spanningen in de communistische wereld. De bijeenkomst is toegankelijk voor leden van Adelbert en be langstellenden. Dinsdag 21 april 20.15 Vlakwater. ook UW weekblad VRIJDAG 17 APRIL 1981 Nr. 16 HONDERDENTWEEDE JAARGANG Jullie hebben inmiddels de nest kastjes klaar en opgehangen als in de begeleiding staat aangegeven. Nu maar hopen dat vele gevleugelde vrienden er gebruik van gaan ma ken. De „Natuurvriend" staat op sta pel en kun je na de Paasvakantie op school verwachten. Gelijkertijd ontvang je een plant, siernetel (Co- leus) genaamd, die thuis wordt ver der gekweekt. In plaats van zonnebloemen kwe ken, gaan we dit jaar een eetbare vrucht, de courgette, groot brengen. Een en ander staat uitvoerig in een begeleiding omschreven. De 'Lente-puzzel-wandeltocht wordt zondag 26 april gehouden. Deze tocht voert ons door de Ballonzuil- sebossen. Gestart gaat worden van af 9.30 uur tot 10.00 uur, vanaf parkeerterrein visvijver. In de strijd om het kampioen schap van ons gilde, is de stand na 2 zondagen als volgt: Heren: punten 1 Pieter van de Broek 11 2 Harrie Rongen 10 3 Antoon van de Broek 9 4 Fred Barents 8 5 Jan Willems 1 5 Martien Hendriks 7 5 Jep Janssen 7 8 Piet Volleberg 6 9 Herman Janssen 5 9 Jef Beckers 5 11 Peter Willems sr. 4 12 Hans Vermeulen 3 12 Gerrit Mulder 3 14 Peter Willems jr. 2 Dames: 1 Mieke Rongen 7 2 Jo Reynders 6 3 Nel Willems 4 3 Nel Malta 4 5 Annie Vermeulen 3 5 Carla Riteco 3 7 Leen Willems 0 Op zondag 12 april werd te Geys- teren een Kleine Kringwedstrijd gehouden, waarbij de nu volgende prijzen per onderdeel behaald wer den: Vrije Hand: 1 Aintoon van de Broek, Venray 2 P, Groetelaars, Geysteren 3 J. Jansen, Venray Extra aanbieding: 1 St. Anna Venray 11 2 St. Willibrordus Geysteren 10 3 St. Anna, Venray 10 4 St. Anna Venray 10 5 Onze Lieve Vrouwe Holithees 9 Korps: 1 St. Willibordus Geysteren 14 2 St. Joris Maashees 12 3 St. Anna, Venray 11 4 Onze Lieve Vrouwe Holthees 11 Uniformfonds: 1 F. Barends, Venray 2 W. Vennekens, Geysteren 3 P. v. d. Broek, Venray 4 M. Smits, Maashees 5 P. Arentse, Maashees Kampioen: 1 F. Barends, Venray Reserve kampioen: J. Cox, Geyste ren. Personeel: 1 P. v. d. Broek, Venray 2 E. Comelissen, Geysteren 3 J. Cox, Geysteren 4 P Volleberg, Venray 5 W. Vennekens, Geysteren 6 A. Cornelissen, Geysteren Maandag 30 april, 2e Paasdag, wordt er 's morgens de 3e wed strijd van het kampioenschieten ge houden op hét schietterrein. 's Middags vanaf 14.00 uur is de strijd om de Peeihaas-trophee. Deze is geschonken door het gildehuis en is vorig jaar gewonnen door P. Wielenga. Zondag 26 april zullen wij op uitnodiging van het St. Jorisgilde van Maashees deelnemen aan de presentatie van hun nieuwe gilde- kostuums. Ieder wordt dan om 13.30 uur in uniform in het gilde- huis aanwezig geacht te zijn. Op uitnodiging van het Oranje- comité zullen de tamboers en de vendeliers op 30 april een optreden verzorgen op het Henseniusplein. Aanvang 14.30 uur. Woensdag 22 april maandverga dering. We beginnen om half 8 met de Eucharistieviering die van wege het Paasfeest zal worden op geluisterd door een koor. MARIA-BEDEVAART Traditiegetrouw gaan we ook dit jaar ter bedevaart naar een Maria- oord. Het ligt in de bedoeling om op 19 mei na de middag een be zoek te brengen aan de Zoete Lieve Vrouw in Den Bosch. Men kan zich hiervoor opgeven bij de heer Jeuken. Oude Oostrum- seweg 24, tel. 82046. Kosten voor de bus bedragen 10,p.p. Op de zondag 12 april te Grub- benvorst benvórst gehouden deke nale schietwedstrijden heeft onte schutterij goede resultaten behaald. Bij het korpssöhieten werden door een A-zestal en door een C-zestal het maximaal aantal te halen pun ten gescoord, namelijk 18 stuks. De overige zestallen behaalden 17 pun ten. Het afkavelen moest wegens de ingevallen duisternis worden ge staakt. Er waren toen nog vier van onze schutters in de running. De prijzen werden daarop verdeeld. Op vrijdag 24 april in plaats van op maandag 27 april woidt in ons Gildehuis het feestgebeuren op Ko ninginnedag en het daarop volgen de weekend nader besproken. Aan vang 20.30 uur. Het bestuur ver wacht een goede opkomst. Op woensdag 29 april wordt er gezamenlijk geoefend in de Vredes kerk. Aanvang 19.30 uur. Op donderdag 30 april wordt de meiboom geplant. Dit traditionele gebeuren vindt plaats om 20.00 uur bij ons gildehuis. De gehele schut terij is daarbij in uniform gekleed. Op vrijdag 1 mei vieren we met het winkelcentrum feest in de Gro testraat. Ook hierbij zal een mei boom worden geplant. Het geheel wordt opgeluisterd door o.a. joeks- kapellen. Het officiële gedeelte vangt aan om 19,00 uur. Bij de opgerichte stands zal alles ter versterking van de inwendige mens verkrijgbaar zijn. De opbrengst komt geheel ten goede van de schutterij. Op zaterdag 2 mei gaat het feest vanaf 11.00 uur weer verder. Op zondag 3 mei wordt er om 10.00 uur een gildemis gehouden in de Vredeskerk, Om 11.00 uur vindit opening van de schubterswijk plaats, terwijl om 14.30 uur het Koning- schieten aanvangt. Voor belangstellenden is er gele genheid om op de ere-vogel te schieten. Ter afsluiting van het geheel zal er in ons gildehuis, café Klomp, een gezellig samenzijn plaats vin den. Lour descomité afd. Venray Deze week een paar korte mede delingen: 1. De voorlichtingsavond voor de Lourdesbedevaart is op maandag 11 mei a.s. in Huize De Kruuze en begint om half 8 's avonds met een euacharistieviering. 2. Voor de huis-aan-"huis koLlekte, die van 22 tot en met 27 juni wordt gehouden in de gemeente Venray hebben we nog een flink aantal medewerkers(sters) nodig. Voor inlichtingen of opgave bij: G. Philiipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 04780-83575 of H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 04780-83428. 3. Wilt u in mei nog mee naar Lourdes? Informeer hierover dan bij G. Philipsen. 4. Wij wensen U prettige Paas dagen. PAASEIER ZOEKAKTIE A.s. zaterdag 18 april is eri een Paaseierzoekaktie voor alle kinde ren van 0 tot 12 jaar uit de locatie Venray. Deze zoekaktie zal gehou den worden om 14.30 uur tegenover het oude ziekenhuis Merseloseweg, op de trimbaan. Het eierzoeken zal in twee groe pen gebeuren: de eerste groep zijn kinderen van 0 tot 6 jaar; de twee de groep zijn kinderen van 7 tot 12 jaar. De entree bedraagt 0.50 per kind. Er zijn leuke prijsjes te winnen, we hopen dat jullie deze middag veel zoekplezier zullen be leven. QSL MEETING 27 me Zondag 31 mei hebben we een internationale QSL meeting. Nor maal zouden deze in de Hoender (gele barak) gehouden worden, maar zoals jullie weten, is het lo kaal veel te klein voor een inter nationale meeting .Daarom zijn we naar café Halfweg uitgeweken. Er zijn verschillende clubs uitgenodigd uit België, Duitsiland en Nederland. We hopen dat jullie op deze mid dag veel QSL kaartjes kunnen rui len. LEDENWERVING Er is door vele stationnetjes ge vraagd naar het ledenbestand van FOX-HUNTER. We willen daar over nu nog niets bekend maken. We zijn nog in stijgende lijn en verwachten binnenkort het 100ste lid te kunnen inschrijven. Er is een leuke verrassing voor het 100ste lid. VOETBALLEN Ja jongens dan was het weer zo ver. Zaterdag 11 april j.l. werd het startsein gegeven voor de eerste voetbalwedstrijd tegen Venray A3. A3 begon met de aftrap maar on ze jongens hadden binnen een paar seconden de 'bal al overgenomen en schoten meteen het eerste doel punt Toen dachten we dat we al ge wonnen waren. We hielden ons de eerste 15 min. zeer sterk, maar toen was de pijp leeg en het was voor A3 een makkie om onze jon gens voorbij te rennen. In de eer ste helft eindigden we met een 71 achterstand. Na de rust dachten we een nieu we taktiek uitgevonden te hebben. We wisselden van keeper en gin gen met veertien man het veld op. Maar dit mocht ook niet baten. Toen hadden we nog een nieuw idee en dat was dan wel de grens rechter en de scheidsrechter om te kopen, maar helaas mislukte dit ook en daarom verloren we met 17—1. Met evenveel plezier gaan we a.s. zaterdag het veld op om tegen café 't Huukske te spelen. Hoe laat en waar horen jullie nog wel. Jongens veel succes. Postbus 320 - Venray St- Anna: psychiatrisch centrum Venray: Maandag van 15.00 tot 16.30 u. programma „non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Woensdag: van 10.00 tot 10.45 uur het programma „fijne luis- termuziek". Vrydag van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en ac tualiteiten" waar het „Verzoek- platenprogramma". St. Servatius: psychiatrisch centrum Venray: vrydag van 10.90 tot 11.00 uur: „Nieuws" en het programma „fijne luistermuziek". vrydag van 15.30 tot 17.00 uur „Nieuws en informaties", vervol gens het programma „fijne luis termuziek". Tot slot van dit pro gramma „Zomaar muziek" met het verzoekplatenprogramma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray dinsdag van 15.00 tot 16.00 u- het programma „Fijne luistermu ziek". rrydag van 15.00 tot 16.00 u. het programma „Nieuws en informa ties" en het programma „Ver zoekplaten". St. Elisabethstreekziekenhuis Ven ray: te beluisteren via kanaal 4: dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma „Fijne luister muziek".. donderdag van 10.15 tot 11.45 u.: speciaal programma voor de jeugdige luisteraars, vervolgens „Nieuws en ak- tualiteiten" daarna het „verzoekplaten- programma"- Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te Venray. Mogen wij U wel verzoeken, wan neer U via postbus ons om een verzoekje vraagt, om Uw envelop pe een postzegel van 0.65 te plakken, anders hebben wij steeds strafport te betalen! Eventueel kunt U ook een for muliertje vragen bij het afdelings hoofd om dan een plaatje aan te vragen en/of een muzikale groet te doen. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, nummer van de kamer, en de afdeling van het betreffende ziekenhuis van diegene voor wie de plaat is bestemd, maar ook wie de afzender is. Algemene ledenvergadering Dinsdag 21 april zal het St. Theo baldusgilde van Overloon een alge mene ledenvergadering houden in het Gildehuis. Aanvang 20.00 uur. Deze vergadering zal worden ge houden i.v.m. de deelname aan de Gildedag in Vianen op 17 mei a.s. De slotmanifestatie van het CDA in Den Bosch op 25 mei a.s. zal besproken worden waar het Gilde en drumband voor is uitgenodigd. Ook de restauratie van het ko ningszilver zal op deze vergadering ter sprake worden gebracht. Vervolgens zal de papieraktie van 2 mei a.s. ter sprake worden ge bracht. Ook nieuwe leden kunnen zich voor deze vergadering weer op geven. Het bestuur verwacht weer iedere Gildebroeder op deze belangrijke vergadering om met het bestuur weer gezamenlijk van gedachte te wisselen, over de komende aktivL- teiten.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 11