I W I NATIONAAL JUDO TOERNOOI BILJARTEN B.V. N.A.S. SCHAKEN Hengelsport VC Phoenix'75 6- AW0 Ruitersport V.C. ROOY ZO VADER ZO ZOONS BEDRIJVEN VOLLEYBAL TOERNOOI Ned. Credietbank Venray Invaliden Sportclub Venray Omstreken i Frans van de Kamp Financieringen oostrum SOFT- EN HONKBAL Ultra ebberink Zondag 12 april wordt in sport hal „de Wetteling" door de Judo Vereniging Venray het 7e natio nale judotoernooi gehouden voor i jongens van 6 t.m. 15 jaar. 525 Ldeelnemers van Oude Pekela tot Maastricht hebben voor dit toer nooi ingeschrevén. |- Om 9-15 uur zal wethouder van l'Oers het toernooi openen. Om 5 uur zal de laatste prijsuitreiking plaatsvinden. I De deelnemers zijn ingedeeld in 26 verschillende groepen en er Êwdt gestreden op 8 matten. Van de Judo Vereniging Venray men 41 judoka's aan dit toernooi el. Om eens nader kennis te maken met de judosport is een bezoek aan dit toernooi best de moeite waard. V.B.B. De finales 6e klas werden op 2, 3 en 4 april gespeeld en voortreffe lijk georganiseerd door S.N.A. Er werd op gezellige en sportieve wij- re gespeeld, e.e.a. bleek uit de strijd om de eerste 3 plaatsen. Om de 3e plaats moest gespeeld worden door P Hendriks en H. van Well. In de 25e beurt wist H. van Well zijn eerder behaalde 3e plaats veilig te stellen. Voor de le en 2e plaats moest er gestreden worden door H. van der Wildt en J. van Well. In de 4e beurt nam de jeugdige J. van Well een voorsprong met een serie van 14 caramboles, maar moest in de 13e beurt zijn gelijke erkennen in lijn tegenspeler want de partij ein digde onbeslist. Na een korte pauze werd de bar rage gespeeld, waarin H. van der Wildt in de eerste beurt met een serie van 11 caramboles de leiding nam Hij werd kampioen door in de 13e beurt de partij in zijn voor deel te beslissen met 30 tegen 17 caramboles. J. van Well werd tweede. Stand: 1 H. v. d. Wildt 1.934 9 2 Ja. van Well 1.627 9 3 H. van Well 1.127 8 4 H. Rooymans 1.319 5 5 P. Hendriks 1.210 4 6 J, Swaghoven 1.036 4 7 J. Martens 1.254 3 Op 7, 9 en 11 april worden de finales 5e klas gespeeld en georga niseerd door Leunen '67, Nadat Martien Creemers kam pioen 3 banden was geworden, wist hij ook onder zeer veel spanning het kampioenschap in het bandsto ten op zijn naam te brengen. Mar tin proficiat! Aanvankelijk zag het er niet naar ui dat het hem zou lukken. Zijn tegenstander K. Raateland had n.l. steeds een ruime voorsprong, tot zelfs aan de laatste vijf, maar met oen niet aflatende ijver en inzet wist Martin langszij te komen en zelfs Kees voorbij te streven. We derom, zoals vaak, was Vrouwe Fortuna niet op de hand van Kees. Een gedeelde tweede plaats met 1 punt achterstand waren er voor L. Schaeffers en H. Hanen. De in- haalpartij P. BonantsK. Raate land besliste Piet zeer sterk spelend duidelijk in zijn voordeel en ein digde hierdoor als derde op de ranglijst. Maandag a.s. wordt gestart met de laatste rende. Het libre, dat dub bel gespeeld wordt. Spanning is er nog volop te verwachten, daar het puntenverschil in het totaalklasse ment zeer miniem is. Wij wensen allen veel succes voor de uiteinde lijke hoogste eer! P. VOLLEBERG OP 5e PLAATS Biljartvereniging H.G.M. uit Mill heeft in opdracht van het distrikt het invitatieoernooi kader 38/2 ge organiseerd. Voor de le keer dat P. Volleberg deelnam aan kader wedstrijden behaalde hij met een alg. moyenne van 7.17 nog 2 match- punten. Er resteerde hem alleen de laatste plaats. De eindstand luidt: (resp. m.p., alg. moy., h.s.) J v. d. Ven HGM Mill 8 10.58 61 B. Thijssen HGM Mill 5 10.75 75 J. Reulen HGM Mill 3 11.37 63 C, Wcemen HGM Mill 2 9.78 32 P. Vclleberg Ketsers 2 7.17 46 Het volgend jaar beter. P. Volleberg van B.V. de Ket sers is eveneens door de wedstrijd leider van het distrikt uitgenodigd de eindstrijd bandstoten Hoofdklas mee te spelen. Deze wedstrijden zullen ook in Mill gespeeld wor den. Hij zal het dan tegen 6 andere spelers moeten opnemen. Hij heeft op papier de beste kansen wat blijkt uit onderstaande uitslaigen van de voorwedstrijden. m.p .- alg. moy. P. Volleberg Ketsers Venray 8 4.90 R Weemen HGM Mill 8 4.15 J Reulen HGM Mill 6 4.23 A. Zeelen Biljartlust Haps 6 3.92 J. Zeelen OGC Cuyk 6 3.67 J. v. d. Ven HGM Mill 4 3.24 A. de Groot HGM MiM 2 2.61 Deze wedstrijden zullen gespeeld worden op donderdag, vrijdag en zaterdag 9, 10 en 11 april in café Canlbrinus. Uitslagen ranglijstcompetitie D.C. Venray NoyensWester 11 AlblasBerhitu 11 BakkerTijssen 20 ZaalScholte 20 van BommelJacobs 20 KennsKappel 20 GoorenPeeters 20 De belangrijkste partij voor het kampioenschap tussen Noyens en Wester eindigde in een normale re mise, waardoor Noyens nog 4 pun ten voorsprong houdt op zijn naas te rivaal. Berhitu kon het tegen Alblas ook niet tot een overwinning brengen. Hij kwam weliswaar een schijf voor, maar de geroutineerde Al blas was hem in het eindspel te glad af. Bakker behaalde een belangrijke winst tegen zijn naaste concurrent Tijssen, zodat hij ook aanspraak kan gaan maken op een van de drie prijsklasseringen. Ook Gooren boekte weer een winstpartij en heeft zich zodoende als nieuwkomer reeds tot de 12e plaats opgewerkt, een opvallende prestatie! Interne kompetitie In groep 1 dreigt de spanning toch terug te keren want Harrie Coolen liet tegen Jan de Wit een half punt liggen, zodat Wim Jeu ken iets dichterbij kwam, doordat hij van Ton Coopmans won. Stand groep 1: H. Coolen 4 3 1 0 3Vi W Jeuken 5 3 11 3'/i T. Coo;pmans 6 2 2 2 3 P. Rouvroye 3 12 0 2 J. de Wit 5 0 3 2 Vit F Smits 5 0 14 Wil Gommans is in groep 2 niet te houden nu was hij Wim Dokter in een ogenschijnlijk verloren eind spel toch te slim af. Gerard Kor- tenoeven won van Alan Moss zodat die nu op de laatste plaats staat Stand groep 2: W Gommans 4 4 0 0 4 H. Wannet 4 3 0 1 3 W. Dokter 5 2 1 2 2'£ G. Kortenoeven 6 2 1 3 2Va J. Louwerse 5 0 3 2 l'-i A. Moss 6 1 1 4 1 V& De twee tot nu toe ongeslagen spelers gingen allebei de boot in: Verhees verloor van Peters, terwijl Breukers verrassend van hekke- sluite Meyer verloor. Jan Reintjes won zijn eerste partij en wel tegen Seuren. Stand groep 3: L. Peters 6 5 0 1 5 M. Verhees 5 3 1 1 3V& G. Breukers 5 3 11 3'/» J. Reintjes 5 12 2 2 W .Seuren 5 1 1 3 l'/ie H. Meyer 6 1 1-4 VA B. Pleit 4 0 2 2 1 In groep 4 werden 2 partijen ge speeld: Frederiks verloor van Cald well en Smits won van Jan Willem de Wit. Hierdoor blijft Rob Groe nendijk ruim koploper met VA uit 5 partijen. L.S.B. kompetitie: Venray heeft ook de laatste wed strijd in winst om kunnen zetten. Ditmaal was Reuver het slachtoffer. Door overwinningen van Genugten. Jeuken, Rouvroye en Smits en door remises van Coopmans en Louwerse ging Reuver met 2Ms-5 nederlaag naar huis. Toch is Ven ray geen kampioen geworden om dat Grubbenvorst tegen Leudal uit Haelen geen fout maakte. Uitslag 5 april 1981: LeudalGrubbenvorst 1'/*6'/s SittardMaasniel 2'/i5% Venlo IIArcen 5'/t2Vz VenrayReuver 5 3 Eindstand le klasse B: Grubbenvorst 7 7 0 0 14 39-17 Venray 7 6 0 1 12 34-22 Venlo II 7 4 0 3 8 28-28 Leudal 7 3 2 2 8 27-29 Maasniel 7 2 0 5 4 22-34 Reuver 7 2 2 3 6 29-27 Sittard Arcen 7 1 1 5 3 26-30 7 0 16 1 19-37 H.S.V. DE ROERDOMP Zaterdag te Grubbenvorst wisten R. Vlemmings en A. Sanders zich in de prijzen te vissen. Zaterdag 11 april visconcours te Grubbenvorst; bijeenkomst om 13.15 uur bij café de Spoorbaan. Aan vang wedstrijd 14.30 uur. Voor deelname opgeven bij H. v. d. Heuvel Langeweg 38 Venray tot uiterlijk vrijdag 20.00 uur. Leden van onze vereniging zou ik vriendelijk willen verzoeken de vis vergunningen af te halen bij H. v. d. Heuvel Langeweg 38, Venray. Het bestuur wenst U het komend seizoen een goede vangst. SPORTIEVE RECREATIE le Buiten-volleybal- toernooi V.C. Rooy Zaterdag 20 en zondag 21 juni Zaterdag 20 juni wordt het re creanten/veteranen toernooi geor ganiseerd. Volleybal! voor iedereen boven de 23 jaar. Deze minimum leeftijd is ingevoerd om de doelstelling „recreanten" nog eens extra te benadrukken. U kunt b.v. meedoen met uw kaartclubje, fietsclub, vriendenkring etc. Uiteraard staat hierbij de gezel ligheid en de sportiviteit centraaL Het toernooi wordt gehouden op de sportvelden op sportpark „De Wieën" te Venray (Zuidsingel). De organisatie is in handen van de volleybalvereniging VC Rooy. Inschrijven voor dit groots ge beuren is mogelijk tan. 30 april a.s. middels bij het secretariaat op te vragen inschrijfformulier. Inschrijf kosten 25,per team. Inschrij ven is mogelijk voor: dames, heren en gemengd. Inschrijven en inlichtingen bij: mevr. G. Manders, Haalakker 14, 5808 HZ Oirlo, tel. 04787-701. Na het retourneren van het in schrijfformulier alsmede het over maken van het inschrijfgeld, ont vangt u automatisch bericht om trent opzet, spelregels, veldindeling etc. Op het toernooi zelf zijn diverse snacks en versnaperingen te ver krijgen. Kortom, het geheel belooft een gezellige happening te worden. Dus wacht niet te lang met het opvra gen van het inschrijfformulier. Valuas VCT 3—Phoenix 1 Gesteund door een grote groep mee gereisde supporters begon Phoenix aan de zware en belang rijke wedstrijd tegen het zeer ge routineerde Valuas. Waarschijnlijk nog overmand door de zenuwen Terwijl Valuas er lustig op los kwam Phoenix niet in haar ritme, ging, kwam het spel bij Phoe nix niet uit de verf. Valuas kon de le set dan ook gemakkelijk winnen met 15-5. In de 2e set brandde Phoenix echter los. Met fris aanvallend spel en een sluitend blok wist men langzaam maar zeker van de tegen stander weg te lopen. Bij een 9-14 stand leek het er dan ook op dat de paarsen deze set zouden inpak ken maar helaas liepen de zaken geheel anders. Plots viel alles stil aan Phoenix zijde. Het sterke Va luas profiteerde direct van de ge boden kansen aan het net en sloot zeer professioneel alsnog deze set winnend af met 16-14! Wie gedacht mocht hebben dat het moreel van Phoenix was ge knakt en dat men de moed had op gegeven die kwam zeer bedrogen uit. Want vol optimisme gooide Phoenix alle krachten nog eens in de strijd, wetende dat men voor zijn laatste kans vocht. Nu werd het spel ook zo egspeeld zoals dat behoort tegen een ploeg als Valuas een sluitend blok, geen persoonlijke fouten en snelle aanvallen. Door dit alles konden de paarsen de 3e set winnen met 10-15. Fel aangevuurd door de suppor ters en eigen spelers bleef Phoenix doorstomen. Aangezien ook Valuas fel vocht voor de setoverwinning ontstond er een zeer boeiend duel dat de vele toeschouwers volop in beroering bracht. Valuas nam nog een 12-9 voorsprong maar onder enorm gejuich scoorde Phoenix toen zeer listig en kwam zowaat voor met 14-12. Nadat Valuas nog eenmaal scoorde behaalde de paar sen het zo fel begeerde laatste punt: 13-15. Daarmee kreeg deze meer dan spannende en op hoog peil staande wedstrijd een terechte 2-2 eindstand, een stand waar iedereen achteraf toch blij mee mocht zijn. Hierbij danken wij alle suppor ters voor de steun (tot ziens bij de promotie/degradatiewedstrijden op 25 april) en willen wij Set Point 1 feliciteren met het behaalde Kam pioenschap in deze 2e klasse. Programma zaterdag 11 april: Heren: Phoenix 1VC Meterik 2 15.30 Dames: Phoenix 1Concordia 4 17.00 Phoix 2—Valuas VCT 18.30 Zaterdag 11 april a.s. zal er een groots bedrijven volleybaltoernooi worden georganiseerd door de Per soneelsvereniging Centientje van de Nederlandse Credietbank N.V. te Venray. Het geheel zal zich afspelen in de recreatieve sfeer om de doel stelling van blijf niet constant op die „bank" zitten te benadrukken. Uiteraard staat hierbij tevens de gezelligheid en de sportiviteit cen traal. Een twaalftal bedrijven uit de re gio Venray, zullen die dag strijden voor de N.C.B. wisseltrofee. Het toernooi wordt gehouden in sporthal de Wetteling te Venray en het geheel begint om 9.00 uur. De gehele dag doorlopend wed strijden en om 18.00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden in de kantine van de sporthal. Kortom het geheel belooft een gezellige happening te worden, dus supporters en iedereen die de vol- leybalsport een warm hart toe draagt, loop rustig even binnen en geniet van dit sportieve gebeuren. Heren VC Rooy 1Concordia Het pittige gesprek voor de wed strijd van trainer Theo Scholten mocht niet baten. VC Rooy verloor van Concordia met de duidelijke cijfers van 31. Concordia had de punten hard nodig en knokte voor wat het waard was. VC Rooy liet het ini tiatief volledig over aan de gasten, die ook nog de scheidsrechter op hun hand hadden. Er werd n.l. technisch zeer zwak gefloten. De eerste set was dan ook met 13-15 voor Concordia. In de tweede set liet VC Rooy zien wat 't eigenlijk kon. Goede blokkades en uitgekiende aanval len brachten Concordia tot wan hoop. Binnen 15 minuten was het 15-5. In de derde set ontbrak bij VC Rooy de motivatie. Een 8-2 voorsprong ging verloren en via 13-13 werd de set met 13-15 ver loren, VC Rooy, dat er nog alles aan wilde doen, kwam niet meer in z'n spel. Hel achterveld sloot niet aan en de aanval faalde met. Met 11-15 behaalde Concordia de maximale winst. Dames VC Rooy 1Marathon Het was in het spelbeeld volledig teriig te vinden dat er in deze wedstrijd niets meer op het spel stond. Marathon was al gedegra deerd en VC Rooy stond veilig. Hfet was alleen jammer dat de gasten uit Vlissingen zo ver hadden moe ten reizen voor een matige wed strijd van een half uur. De over winning voor VC Rooy kwam geen enkele keer ingevaar. Via 15-6 15-3 en 15-4 werd het 30. Na enkele maanden van voor bereiding en dankzij de enorme medewerking van de Venrayse Ta feltennisvereniging „Red Stars1' zul len wij dan Paaszaterdagmorgen 18 april om 10.00 uur in sporthal „de Wetteljng" het Grote Rank Xerox Tafeltennistoernooi 1981 in Venray mogen openen met een tafeltennis toernooi voor gehandicapte sportlie den. Dankzij een groot aantal inschrij-' vingen van bij de Nederlandse In validen Sportbond aangesloten ver enigingen, ze zullen komen van Groningen tot Maastricht, nemen ongeveer 120 gehandicapte tafel tennissers hieraan deel. In 6 ver schillende klassen zullen zowel rol stoelspelers alsook staande perso nen, strijd gaan leveren. Ook een aantal dubbelspelen staan op het programma. Door de grandioze medewerking van alle leden, zowel jeugd als se nioren van „Red Stars" is een der gelijk opgezet toernooi te verwezen lijken. Aan 35 tafels zullen er heel wat wedstrijden gespeeld kunnen worden. Ook onze eigen vereniging zal van de partij zijn, met een 14-tal leden zal geprobeerd worden ook prijzen in Venray te doen houden! Of dat lukken zal? Gezien de ster ke bezetting wordt het beslist een spannend toernooi. Wij zijn verheugd met zoveel in schrijvingen en bijzonder ook de komst van een 2-tal tafeltennissers die ook aan de Olympische Spelen verleden jaar in Arnhem gehouden, hebben deelgenomen, n.l. Jan Ver- straelen en Victor Hertog van de vereniging E.G.S. uit Eindhoven. Het doet ons tevens heel veel ge noegen, dat Mevr. Stierman bereid gevonden is, aan het slot van dit toernooi, 's middags om ongeveer half 5, de prijzen zal komen uit reiken. Wij verwachten derhalve heel veel belangstelling voor ons toernooi, de toegang is gratis. GELD NODIG? KAN U HELPEN BEL 87575 Uitslagen Heren: Red Stars 1Ons Vermaak 2 82 Ons eerste team moest minimaal een gelijkspel behalen wilde het kampioen worden. Het had een spannende wedstrijd kunnen wor den als de tegenstander niet met twee invallers was gekomen. Nu liep ons eerste gemakkelijk uit naar 41 waarna Ronald Bogaard het beslissende puntje mocht sco ren en daarmee de zaal op z'n kep zette. Ook Arie v. d. Giessen en Bert Bogaard droegen hun steentje bij met ieder 2 overwin ningen. (Ronald 3). Al met al een dik verdiend kampioenschap. Pro ficiat!! Armada 2Red Stars 2 37 Red Stars 3Maasbree 1 82 TTC 1—Red Stars 4 9—1 Red Stars 5't Belke 1 55 Ons vijfde team kon evenals het eerste team kampioen worden met een gelijkspel. Maar wat ging dat moeilijk. Men gaf de moed op toen de stand 25 was. Toen werd hel onmogelijke mogelijk. Men vocht tot het laatste punt. En zo wist men ender toeziend oog van het publiek de stand recht te trekken. DVO 2—Red Stars 6 1—9 Ook het zesde team werd kam- Een staaltje van ongekende inzet. Proficiat!! pioen door een daverende zege op het Kesselse DVO. Men liet er geen gras over groeien dat men het volgende seizoen tweede klasse wil spelen. Proficiat!! Seta 3—Red Stars 7 6—4 Panningen 2Red Stars 8 010 TTC 4—Red Stars 9 2—8 Red Stars 10—DVO -1 7—3 Red Stars 11—Vota 3 8—2 Red Stars 12—Looping 4 0—10 Uitslagen Dames: Megacles 1Red Stars 1 4G Ook in de laatste wedstrijd bleef ons eerste damesteam ongeslagen. Het Weerter Megacles vocht voor haar laatste kans om n^'-'-nhphoi.id. Het mocht echter niet baten tegen ons homogenere team dut do- winst van Ans Weyermans 2x, Mandy Janssen 2x, Erica van Bus sel lx en Het dubbel Ans cn Erica, de wedstrijd naar zich toe trok. Armada 2Red Stars 3 5 Uitslagen jongens: Red Stars 1Good Luck 46 Rath—Red Stars 2 7—3 Blue Star 2Red Stars 4 6—4 Red Stars 3Megacles 28 Red Stars 5Seta 1 46 Maasbree 1Red Stars 7 82 Looping 2—Red Stars 8 28 Ons achtste jongensteam verplet terde met forse cijfers het Venlose Looping en onderstreepte daar het recht op de titel Proficiat!! Batave 2Red Stars 9 010 Uitslagen meisjes: Red Stars 2K'liist 5 37 Batave 1Red Stars 3 73 K'lusl 8Red Stars 5 64 Met maar liefst 8 kampioens teams, waaronder het eerste heren en damesteam, mag dit seizoen als uitsetkend beschouwd worden voor de T.T.V. Red Stars .Mijn dank aan allen die aan dit succes hebben meegewerkt! Afgelopen zendag hebben wed- strijdrenners in Weert op een par koers van 5 km lengte hun eerste wedstrijd van de N.W.B. gereden. Uiteraard was het even wennen na de winterstop. Er zijn in onze vereniging veel jonge leden die voor de eerste maal in een wed strijd uitkomen. Döor het feit dat nog niet iedereen een clubtricot heef is het moeilijk voor een bui tenstaander om te zien wie nu van Oostrum is. Daardoor is het ook even moeilijk geweest om alle uit slagen te noteren. In de toekomst wordt dat beter. In ieder geval is het in Weert zo geweest dat de meesten de grote groep hebben bij gehouden en dat is al wat waard. Gertrimd is er ook al is het in niet zo'n grote getale gebeurd als de vorige keer, maar dat lag aan het koude weer. De weersvoorspeL- lingen als zouden we zon krijgen schijnen niet zo goed uit te komen. We hopen op een beetje beter weer, zodat weer iedereen mee gaat fiet sen. Zondag vertrekken we met de trimmers om 9 00 uur voor e^p rit van 70 km. Denk er alvast aan dat het eer ste gedeelte van de kampioenschap pen voor trimmers op zondag 20 april a.s. Begin nu maar alvast te trainen. Harry Horstermams, weet ook graag wie er mee gaan naar Zuid Limburg. PONYCLUB ST. ISIDORUS Uitslagen kringwedstrijd te Cas- tenray op zondag 5 april j.l. Ind. dressuur: le prijs Eljo Hoen- son met 123 pnt. Proficiat; Char lotte Coenen met 121 pnt. 5e prijs. Springen beginnelingen: Eljo Hoenson 3e prijs. Blijf goed doorgaan met de les sen te volgen jongens dan zullen de, resultaten niet uitblijven. Volgend concours 20 april. Programma zaterdag 11 april: Honkbaladspiranten BI. Wings Venray, aanvang 11.00 uur in Deur- ne, vertrek 9 15 uur bij de kantine van SV Venray. Honkbalpupillen: HSC Nuenen Venray aanvang 11.00, vertrek 9.15 bij de kantine van SV Venray. Honkbaljunioren: VenrayGeldrop, aanvang 12.30; bijeenkomst op het veld 11.00 uur. Softballjunioren: VenrayM.U.L.O (Helmond) aanvang 1100 uur; bij eenkomst op het veld 9.30 uur. Softballadspiranten VenrayDen Bosch, aanvang 13.00 uur, bijeen komst op he veld 11.30 uur. Programma zondag 12 april: Honkbalsenioren: Toernooi in Venlo om de Piet Klein Trofee. Vertrek om 8.00 uur bij café Klomp aan de Langstraat. Softballsenioren: GeldropVenray, aanvang 15.00 uur; vertrek 13.00 bij café Klomp aan de Langstraat. Verslagen afgelopen weekend: Softball jun. VenrayGeldrop 16-7 Na flink getraind te hebben, be gonnen we met onze wedstrijd te gen Geldrop. In het begin ging het gelijk op, de stand kwam zo op 44. Na 'n wissel van de hele ploeg van Geldrop en dus ook een andere pitcher kwamen er fouten van hun kant. Zodoende scoorden wij enkele punten. De stand was toen 95. In het veld ging het goed en dankzij een vangbal van Mo nique en Feline werd er weer snel gewisseld. In de laatste inning scoorde Geldrop nog 2 punten en wij nog 7 punten en de einduitslag werd dan 167 n ons voordeel. De wedstrijden van de Honkbal junioren en Softballsenioren wei den afgelast. De honkbaladspiranten verloren met 178 van PSV in een goede wedstrijd. En de honkbalpupillen verloren met ruim verschil van HSC Nuenen. De honkbalsenioren die een driekamp speelden met Geldrop en Unique Giants, verloren zoals was te verwachten wel beide wedstrijden, maar er werd goed gespeeld en zeer zeker in de eerste wedstrijd tegen Gelidrop, ondanks de uitslag van 08 vóór Geldrop. De tweede wedstrijd was Giants- Geldrop uitslag 210. En dan de laatste wedstrijd GiantsVenray, 151 was een leuke wedstrijd voor het publiek, trouwens de andere ook. Al met al een zeer geslaagde dag voor de Honk- en Softballvereni- ging Venray. En wat ook belangrijk is er wordt steeds meer kontakt verkregen met het betere Honkbal. Hopelijk kunnen we volgend jaar weer enkele goede teams naar Ven ray halen voor een weekend. Be gonnen we enkele jaren geleden met de twee beste sofballteams van Nederland, nu is dan het begin ge maakt om ook de honkbal hierheen te halen. Misschien wordt Venray wel een belangrijke schakel voor het Honkbal en Softball in heel Limburg. Hopelijk. BOWLING BOND VENRAY Uitslagen van maandag 30 maart: FireballsOld Timers 22 All 10—Fall Down 3—1 SVCB—Magic Line 1—3 HurricanesClose Encounters 31 Standen van maandag 30 maart: Magic Line/Alden Hoed 7125 Pinfall Wizzard'/Pom Lai 6234 Hurricanes/Swaghoven 6135 SVCB/v. d. Broek 57^-38'It Old Timers/Feenstra 5739 Close Encounters/Reynders 55'/s-40A& All 10 28—68 Fall Down/Prinsenhof 2472 Fireballs 1680 Uitslagen van dinsdag 31 maart: SparesThe Strikers 04 SjopinsRed Arrows 13 ReturnsSnoopys 40 Club Up 52The Real Strikers 40 Standen van dinsdag 31 maart: Sigma's/Bowling Bistro 7521 The Real Strikers/Franssen 6630 Returns/P. Stoks 6036 Sjopins/Leenen S&lt-ZfVA Red Arrows/Wejebe 5739 The Strikers/Kaasshop 4848 Club Up 52/Jac Mols 34—62 Snoopys 1977 Spares 13Vb82,/fe De prijsuitreiking van de huis league is op 4 mei, in de Bowling Bistro Venray. Om de wisselbeker worden de le teamé van de maandag- en dins dagavond gespeeld, op 21 april in de Bowling Bistro Venray. Alle teams worden succes toege wenst, met de •trio-competitie 1981. Deze begint 6 april t.m. 19 mei. De prijsuitreiking hiervan zal zijn op 19 mei 22.30 uur. Naadloze BH van katoen/ lycra in cup A en B. f.14,95 Micro slipje van katoen/lycra in de maten S-M-L. f. 6,95 Kleuren: wit, ivoire en tropic blue f«XZE3EH3 Reeds vele jaren rijdt de familie Willemssen uit Oirlo, te weten va der Drees en zoons Piet, Coert en Michel, wielerwedstrijden bij de N.W.B. Drees momenteel bij de gentlemen. Piet bij de junioren, Coert bij de adspiranten A en Mi chel bij de adsipranten B. Alle maal hebben ze al bekers en ere plaatsen om op terug te zien. Nu voor de derde maal heeft de familie Willemssen voor het jaar 1981 een privé-sponsor, die zijn naam op hun wielerkleding terug vindt. Die sponsor is de Zuid-Ne derlandse Isolatiecentrale (Z.N.I.C.) te Blerick en Maasbree en sinds januari 1981 ook in Venray. De familie Willemssen, die al ja ren bezig is met wielrennen, de jongeren al van hun zesde jaar af, staan garant voor oerdegelijk sportief wedstrijdfietsen. De familie Willemssen belooft ook nogal wat prestaties te leveren, dat is in de trainingswedstrijden in het voorseizoen al wel gebleken. Allemaal hebben ze de potentie om winnaar te worden, en hun namen zullen ongetwijfeld in de uitslag- lijsten voorkomen. Afgelopen win ter is gebleken dat Piet ook in veldritten zijn mannetje staat. Drees werd zelfs in 1979 in een z.g. thuiswedstrijd in Oostrum Bondskampioen Het gezin Willemssen heeft veel voor het fietsen over, want ze doen aan alle wedstrijden mee, zomer en winter. Als er nog een wielerbaan dichtbij bij huis lag, dan zou daar ongetwijfeld ook eentje van hen mee fietsen. Op de foto: Vader Drees links en verder van I.n.r. Michel Coert en Piet.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7