cr COD> Hengelsport ÏC Phoenix'75 BILJARTEN SCHAKEN LXLXm JEDO JUmrER5 VENRAY B.V. N.A.S. oostrum V.C.ROOY Proficiat en veel sukses. 30 jaar geleden Wandelsport Federatie Venray Kanarievereniging De Huisvriend M.C.C. VENRAY ENRAY Voermans meubelen Boxmeer feliciteert Wieënhof in Leunen/Venray. Verenigingsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. Frans van de Kamp Financieringen BOWLING BOND VENRAY STICHTING HENGELSPORT VENRAY Vanaf 31 maart tot 28 mei be- rint de z.g. gesloten vistijd. In deze yd mag men niet in openbare cateren vissen. Voor onze regio «tekent dat. dat in deze periode Heen gevist kan worden in de visvijver Het Wanssums Ven aan de Wanssumseweg. De redenen dat in deze vijver «vist kan worden is, dat het een gesloten gebied is enniet voor edereen vrij toegankelijk. Indien men in de visvijver Het Wanssums Ven aan de Wanssumse weg wil gaan vissen, moet men lid ijn van De Roerdomp an Venray if Het Alvertje te Oostrum, of een lagvergunning hebben die men in |e hengelsportzaken in Venray kan lopen. In de visvijver De Ballonzuil te ierselo mag men niet vissen vóór juni a.s. Denk er aan dat er ge controleerd wordt op de vereiste rergunningen en het vissen. H.S.V. HET ALVERTJE OOSTRUM Op de zaterdag 21 maart gehou den koppelwedstrijd van 't Ven te fenlo behaalden P. Kunen en J. ran Rhee de 5e plaats. Zondag 22 maart was het Negen- orpen-wedstrijd om de P. Peters- ^Jbeker te Well. Uitslag: Janssen Siebengewald Schaminee, Bergen Rutten. Siebengewald B. Theeuwen, Oostrum 11. J. van Rhee, Oostrum r Uitslag H lc a. H. 1 Siebengewald L Wellerlooi L Bergen L Well i. Oostrum Zaterdag 28 maart koppelwed- liijd te Afferden en zondag 29 Bart is er vier dorpen in Vier ingsbeek van 8.30 tot 11.00 uur. 'oor beide wedstrijden opgeven bij iené Wijnhoven te Wanssum tot londerdagavond 04784-1628. Vergunningen kunt U afhalen op rijdagavond van 7 tot 9 uur bij Ir. v. d. Brand Geijsterseweg 3 te Jostrum of door de contributie 2.50 portokosten over te maken ip onze rekening bij de Rabobank e Oostrum, rek. nr. 14.00.03.614. H.S.V. DE ROERDOMP VENRAY uterdag 14 maart op het Jager Grünwald concours waren de best geklasseerden als volgt: J. Noy, Heyen 5400 gr. A. Peters, Afferden 3530 gr. Th. Koenen, Well 3450 gr. H. Castricum, Heyen 3260 gr. J. Baltissen, Well 3230 gr. H. Hendriks van onze vereniging lehoalde een 10 plaats. Op zondag 15 maart P. Peters :erconcours in negendorpen ver- id te Well behaalde W. Lemmen 7e en ASanders een 9e plaats. Zaterdag nationaal concours te Herden; nummers afhalen om |3.00 uur. Zondag 29 maart afsluitingswed- Irijd Venray, Vierl'ingsbeek, Oos- •um en Wellerlooi. Nummers af- lalen om 7.30 uur. Voor bovengenoemde wedstrijden [even bij H. v. d. Heuvel tot rlijk donderdag 20.00 uur. De uitreiking van de afsluitings- ïtrijd zondag 29 maart zal itsvinden te Vierlingsbeek. Phoenix—BVC Holyoke Wederom gesteund door de tal- Üke supporters heeft het le heren- eam een gemakkelijke zege be- ild op het Belfeldse Holyoke. >at het zo simpel en gemakkelijk ou verlopen had niemand ver recht. de eerste confrontatie tus- en beide ploegen eindigde immers n een benauwde 31 zege voor ■hoenix na een spannende en felle wdstnjd. Dit keer ging alles echter van «n leien dakje. Na een 0-3 achter pand trok Phoenix de stand al- weerf zeer snel gelijk om vervo'.- rustig door te stomen naar de 5. Holyoke kwam in deze set niet ferder dan 8 punten. In de 2e set nam Phoenix al lirect een aardige voorsprong en gaf die niet meer prijs: 15-7. Holyoke gaf de moed nu hele- naal op en liet zich gewillig naar le slachtbank voeren. Met enkele nelle aanvallen en rake klappen «eindigde Phoenix deze set met 15-3. Volgende week speelt het le he enteam alweer haar laatste thuis- redstrijd en wel tegen Meterik. -De week daarna, op zaterdag 4 april, peelt men dan de alles-beslissende wedstrijd tegen Valuas VCT in Te ller. Omdat er nu al een enorme •ublieke belangstelling is voor de- e wedstrijd, heeft men een bus [ehuurd voor de supporters. Gratis aartjes hiervoor zijn a.s. woensdag na 18.00 uur) af te halen bij voor- itter J. v. d. Geer, Langeweg 41. Het le darpesteam reisde gehan- licapt naar Baarlo. Daar aange- tomen konstateerde men enigszins Ppgelucht dat er ook nu weer geen icheidsrechter zou opdagen. On- 'errichterzake keerde men dus weer huiswaarts. Het 2e damesteam is enigszins Van slag. Ook dit weekend verloor men, nu tegen en in Velden. Programma zaterdag 28 maart: Heren: PhoenixMeterik 2 18.30 Wsters: D. MarcellSs en H. Lipman Dunes: 3—Phoenix 2 14.30 Phoenix—Set Up 2 17.00 ■tellers: J. Janssen enR. v. Hooft PVC 2—Phoenix 2 16.00 De juiste mentaliteit bij de wed strijdrenners is er nog niet. Zon dag werd er een tweede rit naar Berg en Dal ondernomen. Een erg zware rit. Op de Toeristenweg blies de storm recht van voren. Dat wis ten er waarschijnlijk meer en daar om zijn ze waarschijnlijk thuis gebleven, of hebben de trainingen op de baan in Baarlo maar gevolgd. Om een goede vorm te krijgen voor de eerste wedstrijd op zondag 29 maart a.s. te Pey-Echt, moet men een rit naar Berg en Dal als training, ondanks de strakke wind niet laten schieten. De trimmers kwamen in grotere getale opdraven voor een trimtocht van 60 km. Door de harde wind werd er aardig geleden op de fiets. Vooral de mensen die voor de eer ste keer sinds lange tijd weer op de fiets zaten hebben het waar achtig wel gevoeld. Het was een hele klus om de groep bij elkaar te houden. Maar als je 's avonds met pijn in de benen naar de televisie zit te kijken, hoe de professionals voor hun centen moeten „lijden'1, dan kun je tenminste iets met hun meevoelen. Komende zondag 29 maart ver trekken de trimmers weer om 9.00 uur voor een tocht van 68 km. Op zondag 29 maart gaan we allemaal wandelen in België en wel Kinroi. Omdat er een gezamenlijk paspoort is voor alle leden, hoeft niemand een paspoort of toeristen- kaart mee te nemen. W.S.V. De Bejaarden De bus naar Kinroi (België) ver trekt om 9.55 uur vanaf Het Schut- tersvëld. W.S.V. De Doorzetters Om 10.00 uur vertrekt de bus naar België bij de A.B.O.-school. W.S.V. De Belhamels De bus voor Kinroi (België) ver trekt om 9.45 uur vanaf het Ge meenschapshuis. W.S.V. De Natuurvrienden Om 10.00 vertrekt de bus naar Kinroi op het Dorpsplein. Veel plezier en een fijne wandel- InL Schlosslauf te Moers Ook in Duitsland speelde de wind de atleten behoorlijk parten. Dat ondervonden Paul Coppus en Jan Bastiaans terdege. Jan, die heel voorzichtig op de weg terug is, liep in de klasse LM 30 en bereikte daar een 20e plaats over de 10 km. De tijd van Jan was 42.24. In de klasse LM 19 startte Paul Coppus. Hij bepaalde gedurende geruime tijd het wedstrijdbeeld. In de eindsprint werd hij helaas toch naar de 3e plaats verwezen en realiseerde een tijd van 35.01 over de 10 km. Trainen: In de kleine zaal van Servaas op vrijdagavond. De tijden zijn: Pupillen 18.00 tot 19.30 uur; Junio ren C/D 19.30 tot 21.00 uur; Junio ren A/B en Senioren 21.00 tot 22.30 uur. Bos: op zondagmorgen. De tijden zijn dan als volgt: Junioren A/B en Senioren 10.00 tot 11.309 uur; overigen 10.30 tot 11.30 uur. Ver trek vanaf Schaapskooi. Jury cursus: De eerste avond ds op 30 maart. De cursus is steeds op maandag avond en de volgende data zijn: 6 april, 13 april, 4 mei. De prak tijkdag zal zeer waarschijnlijk de wedstrijd van.onze vereniging zijn op De Wieën op 9 mei a.s. De cur sus wordt gehouden in café Mar tens, Albionstraat (naast de Rabo bank) te Leunen. LET OP: Vanaf 1 april weer buitentraining op de accommodatie van onze atletiek op sportpark De Wieën. De tijden zijn: Pupillen en Jun. D: 18.30 tot 20.00 uur; Jun. ft.BC en Senioren: 18.30 tot 20.30 u. Er wordt op woensdag- en vrijdag avond getraind. Wedstrij dagenda: 29 maart: Ronde van Stiphout, 20 km loop te Helmond. 4 april: Baanwedstrijden Olympia Eindhoven, Junioren ABCD. Aan vang 12.00 uur. Sportpark Aalster- weg. commodatie" van onze vereniging 11 april: Wedstrijden op de „ac- op De Wieën. Senioren en Junio ren A/B. Aanvang: 13.00 uur. Op geven voor 1 april bij Wil David, wedstrijdsekr. THUISwedstrijden, tel. 04780-83164. Programma is daar bekend. Trimmen: 29 maart Cooperbaan Merselo; 5 april Rank Xerox; 12 april Geys- terse Bossen; 19 april Overloon. Aanvang: 9.00 uur. V.B.B. Op 19, 20 en 21 maart werden de voorronden 3e klasse gespeeld, gezellig en sportief. De beste par tijen werden gespeeld met een ge middelde van *5.38 - 6.00 en 6.04. In 39 partijen werden 4521 caram boles gemaakt in 1574 beurten met een algemeen gemiddelde van 2.87, wat zeer goed genoemd mag wor den. Van de 13 spelers plaatsten zich de volgende personen: 1 J. Poels BCY 8 3.908 2 M. Siebers HGL 8 3.600 3 E. Derks OGO 10 3.402 4 H. Reynders SNA 11 3.242 5 P. Hermans VOP 10 3.051 6 E. Vandervenne SNA 8 2.910 7 Jos Bonants Pelgrimshuis 4 3.018 le res. P. Lichteveld OGO 8 2.748 2e res. P. Aben DOS 5 2.610 Op 27 en 28 maart worden de finales 7e klas gespeeld, die door O.B.K. georganiseerd worden in Hotel De Burggraaf. venray DISTRIKT OOST BRABANT P. Volleberg op le plaats B V. de Ketsers heeft in opdracht van het distrikt de voorwedstrijden bandstoten hoofdklas georganiseerd. P. Volleberg. R. Weemen, J. Reu- len en A. de Groot moesten het tegen elkaar opnemen voor plaat sing in de eindstrijd van het dis trikt Na de le dag voerde R. Weemen de lijst aan met 6 matchpunten, terwijl de resterende spelers met 2 matchpunten genoegen moesten ne men. De laatste dag ging het hem minder goed. De le en 2e partij moest hij zich gewonnen geven tegen P. Volleberg en J. Reulen. P. Volleberg wist de 2e dag alle partijen met winst af te sluiten en zijn algemeen moyenne van 4.39 op te voeren tot 4.90. Hij vestigde zich hiermee op de eerste plaats. De einduitslag: (resp. matchp., alg. moy. h.s.) 1 P. Volleberg, Ketsers 8 4.90 21 2 R. Weemen HGM Mill 8 4.16 27 3 J. Reulen HGM Mill 6 4.24 54 4 A. de Groot HGM MUI 2 2.62 12 5 A. Giezen OGO Overloon afge meld. Nadat het driebanden in een overwinning, na barrage tegen Pa Bakens, voor M. Creemers is ge ëindigd, zijn we weer in een ver gevorderd stadium van het band stoten. Ook h'ier blijkt dat M. Cree mers in elke spelsoort steeds ster ker gaat spelen, hij is n.l. als enige nog ongeslagen met een hoog mo yenne. P. Bonants en H. Hanen beiden met een zeer hook moyenne spelend moesten uiteindelijk de ze ge aan Martin laten. Ook J. Swin- kels en L. Hanen wisten het niet tegen hem te redden. Een span nende partij werd er gespeeld tus sen L. Schaeffers en J. Swinkels die Sjaak met 1 carambole ver schil in zijn voordeel besliste. Ook tegen H. Hanen kwam Leo 1 ca rambole tekort. P. Bonants en J. Seykens (de routiniers) gaven el kaar tot aan de finish geen duim breed toe en deelden de punten zwagerlijk. K. Raateland schijnt zijn vorm nog niet gevonden te hebben, maar er kan nog van alles gebeuren, want in z'n totaliteit zijn we nog niet op de helft. Pa Ba kens kon wegens ziekte jammerlijk niet deelnemen. Wij wensen hem van harte beterschap. Ook 2 nieuwe leden hebben zich aangemeld en werden met algeme ne stemmen aangenomen. De nieu we leden zijn F. ten Brinke en H. van Helden. De kortste partij staat op naam van M. Creemers, maar veruit het hoogste partijmoyenne speelde P. Bonants. Interne kompetitie: Het lijkt erop dat Coop mans, evenals vorig jaar het kampioen schap van Venray gaat halen. Hij heeft namelijk na 3 partijen slechts een half punt verloren. Coolen staat er met 2 winstpartijen ook niet slecht voor. Onderaan de rang lijst gaat het in groep 1 om Smits en de Wit die beiden slechts een remise wisten te scoren, tot nu toe In groep 2 gaan Wamnet en Gom man s met een 100°/# score aan de leiding. Hun onderlinge partij zal al een afscheiding teweeg kunnen brengen. Moss en Louw er se wach ten hier nog op hun eerste over winning. L. Peters is in groep 3 tot nu toe ongenaakbaar: 4 punten uit 4 par tijen. Verhees en Breukers volgen op een half punt. Tot slot staan in groep 4 Groe nendijk en Smits met een HXP/o score aan de top. In deze groep heeft elke deelnemer al een of meerdere partijen gewonnen, zodat er nog van alles mogelijk is. L.S.B.-kompetitle: Zondag 5 april staat de slotwed strijd tegen Reuver op het pro gramma. Venray speelt dan thuis. Vergadering maandag 30 maart 1981 om 20.00 uur In den Engel, Poststraat te Venray. Agenda: Opening door voorzitter. Verslag sekretaris. Ingekomen stukken. Bestuursmededelingen. Gewestelijke mededelingen. Uitreiking ringen. Contributie-inning. Rondvraag. Slutting. VC ROOY HEREN LEDEN VERLIES DAMES WINNEN Wat een leuke wedstrijd had moeten worden, werd een debacle voor VC Rooy. Matig geconcen treerd begon men aan de le set. Al gauw bleek dat Odulphus de thuisnederlaag wilde wreken. In de le set ging de strijd aanvankelijk gelijk op. Bij een stand van 8-10 liet de nauwkeurigheid te wensen over en moeiteloos won Odulphus met 12-15. In de tweede set kwam VC Rooy uit met een ietwat ongelukkige opstelling. Er werd zelfs geen kans gezien om de moeilijke serve van Odulphus goed te verwerken: 7-15. Ook in de derde set faalde VC Ropy in alle opzichten. Een hope loze achterstand van 0-7 kon men niet verder dan 2-8 wegwerken. Odulphus walste over VC Rooy heen, dat volledig faalde en won met 3-15. De dames van VC Rooy hadden niet veel moeite met van Houten. Er werd met 31 gewonnen, wat de dames 3 kostbare punten op leverde. Gezien het verdere pro gramma moeten de dames er nu in kunnen slagen om zich in de 2e divisie C te kunnen handhaven. Programma 28 maart: Dames: AntaresVC Rooy 1 VC Meterik 2—VC Rooy 2 Heren: Bermi/VigVC Rooy 1 VC KesselVC Rooy 2 Set PointVC Rooy 3 Lyceum 1Hansa 30 Aangemoedigd door een Uitzinnig publiek (44!) stoomde Lyceum als een stoomwals over Hansa heen. De ploeg uit Warnsveld kon geen ogenblik in hun spel komen, temeer Lyceum alles uit de kast haalde wat er ook maar in zat. De rood- hemden van Bert degradeerden hun gasten volkomen naar de laagste afdelingsklasse. De Gelderse boer- kes stonden te sidderen op hun benen en ze waren blij toen ze na 44 minuten weer huiswaarts kon den keren, want voor sommigen was de afgang te pijnijlk om nog met opgeheven hoofd het slagveld te verlaten. De setstanden 15-5, 15-10 en 15-8 Spreken daarbij hoofdstukken! Met nog twee wedstrijden voor de boeg (Spiker en Labyellov) is Lyceum eindelijk van die enge de gradatieplaats af, maar zonder de twee specifieke spelverdelers Lam bert en Toon staan we toch nog voor een heidens karwei. Overige uitslagen: Lyceum 2VC Velden 2 s.n.o. Lyceum 3AV FlaSh 32 Lyceum 4Set Point 03 Lyceum 5VC Kescsel 2 13 Dames: Valuas 3Lyceum 2 30 AV Flash 2Lyceum 3 30 Op de le MON kampioenscross te Boekei stonden er in de 125 cc klasse 4 MCC Venray deelnemers aan de start. In de le manche na het vallen van het starthek bleken onze deelnemers bij de eerste tien te zitten, met uitzondering van Sjaak Willems. Het was Peter Willemse die zich snel naar voren werkte en na enkele randen een keurige 4e plaats in handen had. Dat hij te hard van stapel liep bleek later toen hij werd terug gedrongen naar een 13e plaats. Toon Claessen wist rich ook naar voren te werken maar kon geen aansluiting met de kopgroep vin den door een valpartij waarvan hij het slachtoffer werd. Sjaak Wil lems herstelde zich goed van zijn slechte start en wist zich net voor Toon als 6e te klasseren. Geert Goumans werd al vroeg in de strijd uitgeschakeld. In de 2e manche zaten Toon en Sjaak er wel goed bij met een 2e en een 6e plaats na de start. Geert en Peter zaten ergens mddden in het rennersveld. Na een duel dat een zestal ronden duurde wist Sjaak zich van Toon los te maken en op jacht te gaan naar de kop loper die hij een paar ronden voor het einde ook wist te passeren. Toon was ondertussen door een schuiver dp een 6e plaats terecht gekomen. Geert en Peter moesten vroegtijdig de strijd staken. In de èindklassering werd Sjaak 4e en Toon 5e. Bij de 250 cc senioren was het Bert Hendrix die vriend en vijand versteld deed staan door in de eer ste manche na een matige start 4e te worden en in de 2e mancfce eindigde Bert zelfs als 3e. Bij de 500 cc promotie wist Jan Bardoel 7e algemeen te worden. Peter Gommans raakte in de ach terhoede terecht. Uitslagen ranglijstcompetitie D.C. Venray 22ste speelavond: HuysNoyens TijssenWester Jacobs—Kennis van BommelZaal Bakkerv. d. Voort AlblasGooren 0—2 0—2 0—2 0—2 2—0 1—1 Tussenstand resp. gespeeld - punten 1. A. Noyens 20 36 2. A. Wester 20 31 3. M. Bakker 21 29 4. Berhitu 19 28 5. M. Tijssen 20 28 6. W. van Bommel 21 26 7. A Kennis 21 23 Th. Zaal 21 23 9. F. Jacobs 20 22 10. G. Verstegen 19 15 11. J. Huys 19 10 12. G. Gooren (lr) 8 9 13. J. Scholte 20 7 14. N. v. d. Voort 21 7 15. P. Alblas (1 r.) 6 6 16. M. Kappel (1 r.) 6 1 17. G. Peeters 20 1 JUDO VERENIGING VENRAY Zondag 22 maart organiseerde Judo Klub Voerendaal haar jaar lijkse grote toernooi voor jongens tot 15 jaar. Ook judovereniging Venray was met een aantal leden aanwezig. Er waren zo'n 500 in schrijvingen, dus het zou geen ge makkelijke klus worden voor onze jongens. Er waren in sommige ge wichtsklassen zoveel deelnemers dat ze die onder moesten brengen in 4 grote poules. Diverse judoka's draaiden wel tien wedstrijden voor dat ze in de prijzen zaten of zelfs nog maar in de finalepoule. Maar er waren toch verschillen de Venrayse judoka's die het des ondanks presteerden en daarmee bewezen dat ze ook op zo'n mon sterevenement tot de allerbesten behoorden. De Venrayse prijswin naars waren: Klasse t.m. 28 kg.: Mikel v.d. Broek 2e prijs; klasse t.m. 35 kg. Eqiêne Voesten le prijs; Pascal van Weert 2e prijs; klasse t.m. 37 kg. Harald Pennings le prijs; Hasan Bebek 3e prijs; klasse t.m. 50 kg.: Eric Cup le prijs; klasse t.m. 54 kg. Robert de la Roy le prijs; 'klasse t.m.64 kg. Henmy de la Roy 2e prijs; klasse tm. 70 kg. Twan van Bussel 2e prijs. Proficiat jongens met het behaal de resultaat en tot 12 april op ons eigen grote toernooi. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Hoe vaak heeft u zich al voorge nomen om weer eens wat aan sport te gaan doen. Zet goede voorne mens nu om in aktie, trimmen is ontspannen bezig zijn door te dra ven zo tussen wandelen en hard lopen in. Dit kan bijna overal en is voor iedereen mogelijk. Om er profijt en plezier van te hebben is net als met eten en slapen de regelmaat erg belangrijk. Het trimmen is een spel wel se rieus want het gaat erom naast al le inspanningen van het dagelijks leven, jezelf de kans te bieden om je gezondheid op peil te houden Trimmen is lopen voor je leven. Het prettige ervan is dat het zo gemakkelijk kan. Je bent zo vrij als een vogel en hoe aangenaam dat voelt leer je kennen door regelmatig te trim men. De wat plechtige uitdrukking „een gezonde geest in een gezond lichaam" zegt wel precies waar 't om gaat. Lichamelijke beweging kan een zeer positieve invloed hebben op je geestelijke gesteld heid, onlustgevoelens, agressie en spanningen loop je als het ware weg. Onze aktlvitelten: Zaterdagmorgen 28 maart duur- loop 6 of 10 km. op het Rank Xerox circuit. Vertrek 7.15, uur vanaf Hoofdingang Rank Xerox. Zondagmorgen 29 maart loop-, trim-, en speloefeningen, vertrek om 9 uur vanaf Cooperbaan. Woensdagavond om 18.30 uur in gymzaal Langeweg voor loop-, trim en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aan gegeven vertrektijden. Zaterdag 28 maart City-Pier-City loop in Den Haag voor belangstel lenden gezamelijke reis, opgave bij onderstaand adres. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. Behalve als leverancier van de tafels en stoelen, waar de Wieënhof gasten zeker veel zitgenoegen aan zullen beleven, heb ik ook nog sterke persoonlijke binding met het nieuwe Café-Gastencentrum "Wieënhof". Voorheen was het namelijk onze ouderlijke boerderij, waar ons het ondernemen is bijgebracht. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan, het onder- nemersbloed wel te verstaan, heeft diepe betekenis voor de Voermansen. Ik ben er dan ook van overtuigd, dat het mijn broers Piet en Harry en hun vrouwen met de Wieënhof even suksesvol zal gaan als met mijn meubelzaak in Boxmeer. basket ball dab mnj KAMPIOENSWEDSTRIJD Dames 1B.C. Heeze 7230 JUMPERS KAMPIOEN Nadat er eindelijk eens foto's gemaakt waren van ons team, kon er begonnen worden met de lang verwachte kampioenswedstrijd. Ge lukkig hadden we deze keer wat meer tegenstand dan de vorige keer. In het begin liep het wat stroef, maar toen we na vijf mi nuten aan de wat onbesuisde ma nier van spelen van Heeze gewend waren, rolden de punten weer bin nen. Heeze maakte zo af en toe voor de afwisseling ook een puntje, maar Jumpers was goed op dreef en niet meer in te halen. Stand bij de rust 33-12, uiteraard voor Jum pers. Na de rust gooiden de dames van Heeze het over een andere boeg, helaas de onsportieve boeg. Het leek wel of ze er een sport van gemaakt hadden wie het eerste bij de 5 P's zou zijn. Er vielen af en toe dan ook rake klappen. De scheidsrechter kreeg van de kant van Heeze heel wat minder leuke opmerkingen te horen, maar hij bleef gelukkig kalm, anders was de chaos helemaal niet meer te overzien geweest. Na 10 minuten spelen werd er gewisseld bij Jumpers en werd er overgegaan op man-to-man. Deze minder leuke manier van spelen zette wel zoden aan de dijk, want Heeze kwam er niet meer aan te pas, en het regende punten bij Jumpers. Bij het eindsignaal wees het scorebord 72-30 aan. Het kam pioenschap was een feit. Bedankt mevrouw Cruys, Tineke en Jacques voor de bloemen en publiek voor de aanmoedigingen. Dames 1 proficiat met het kam pioenschap! Zondag Thuis Servaas 14.00 uur: Meisjes adsiprantenBreak tafel: M. v. Berlo en Hans v. Rooy scheidsrechter B. Pleit Jongens welpenFoto RuSh de Man 15.00 uur tafel: Elly Poels en Elly Wester Dinsdag 31 maart op Servaas: aanvang 20.30 uur: Veteranen-Heren 2 met versterking scheidsrechters: R. Cruys en P. Bertrands. Tafel: E. Hageman en J. Appels. Dinsdag 7 april op Servaas: oef enwedsrtijd Heren 1 tegen Venlo Sport 1 20.30 scheidsrechters: B. Pleit en J. La- mers; tafel: I. Bongers en R. Hageman GELD NODIG? KAN U HELPEN BEL 87575 Uitslagen van maandag 16 maart: Fall DownPinfall Wizzard 04 Close Encounters'Magie Line 31 HurricanesAll 10 40 SVCB—Fireballs 4—0 Standen van maandag 16 maart: Magic Line/Den Al den Hoed 65-23 Pinfall Wizzard/ Pom Lai 61-31 SVCB/van den Broek 55'/ï-32 Hurricanes/Swaghoven 55-33 Close Enc./Reynders 54V*-37% Old Timers/Feenstra 51-37 All 10 24-64 Fall Down/Prinsenhof 23-65 Fireballs 11-77 Uitslagen van dinsdag 17 maart: Red ArrowsSigma's 31 The Real StrikersSnoopps 40 Club Up 52Sjopins 31 ReturnsSpares 40 Standen van dinsdag 17 maart: Sigma's/Bowling Bistro 71-21 The Real Strikers/'Franssen 66-26 Sjopins/Leenen 57Vt-30V& Returns/P. Stoks 52-3$ Red Arrows/Wejebe 51-37 The Strikers/Kaasshop 43-45 Club Up 52/Jac Mols 30-58 Snoopys 16-72 Spares 131/s-74% UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 31 maart 1951 nr. 13 Drie fraters uit het Venrayse Pa tersklooster vertrekken naar Pa kistan om daar hun theologische studie voort te zetten. Onder hen was frater Firminus Jans uit Over loon. In de raadsvergadering pleitte de G. Custers voor méér woningbouw in Oirlo. Anders emigreren de Oir- lose mensen naar Venray. Volgens wethouder Reintjes zou er in Oirlo geen grond te krijgen zijn voor woningbouw. „Dat is kwats", aldus het onparlementarisch antwoord van Cpusters. Garage van Haren heropende aan de Grote Markt én de Grotestraat een gemoderniseerd bedrijf, waar aan verbonden een grootse show van alle Ford modellen. De voetbalvereniging Oostrum kreeg uit Den Haag de goedkeu ring voor de aanleg van een voet balveld langs de Wanssumseweg. Uitvoering geschiedt door de D.U.W. Door wateroverlast op de akkers verwacht men dat de inzaai van haver, gerst, erwten en voeder- en suikerbieten zeker twee weken la ter dan normaal zal geschieden. Het spreekwoord „een witte Kerst, een groen Pasen", is niet bewaar heid geworden. Beide hoogtijdagen waren namelijk met sneeuwval „versierd". Een extra bijlage van 4 pagina's was gewijd aan de Venrayse Mis- siea'ktie voor Nyabondo in Brits Oost Afrika, waar Pater L. Bartels, een Limburgse missionaris, de gees telijke en medische verzorging uit- oefertt

Peel en Maas | 1981 | | pagina 7