AGENDA De Wetteling SÏMPATIE voor gemeente secretaris F J „PETRI" Joos II nieuwe prins van de Piëlhazen ebberink ebberink LOURDES ADVIES BATTERIJ, SERVICE VGRLINDGN JUWGLIGR AUTOMOBIELBEDRIJF HENDRIKS BV KINDERSCHOENEN ANS DE HAAS Pe Venrayse secretaris, de heer J. M. Poels heeft in een brief aan Gedeputeerde Staten verzocht niet in aanmerking te komen voor I een toegekende salarisverhoging per januari j.l. Deze salaris verhoging van circa 200,per I maand, vindt hij niet passend in het kader van de landelijke bezui niging Hij stelt daarbij wel dat de hogere ambtenaren, die ook voor een salarisverhoging in aanmerking j komen, niet de dupe mogen wor- I den van zijn standpunt. Enkele leden van de fraktie Sa menwerking konden adhesie betui- gen, aldus de heer Den Brok. Bij de PvdA-fraktie stond men alle- 1 maal achter het standpunt van de I secretaris, zo zei de heer Willems. Hij vond het ongehoord dat de toch j al goed betaalde hogere ambtena- j ren een dergelijk douceurtje krij gen, terwijl de lagere ambtenaren niet voor een verhoging in aanmer king komen. Er was een voorstel van zijn fraktie om een motie in te dienen, waarin als oordeel van de raad werd gesteld, bedoelde sa larisverhogingen achterwege te la- I ten. Volgens de voorzitter, burgemees- j ter Defesche, zullen Gedeputeerde i Staten, naar aanleiding van de brief van de secretaris, de raad om advies vragen Eerst dan is vol gens hem een uitvoerige bespre king, ook over de aanpassing van de andere salarissen, aan de crde Ook de heren Den Brok en Truyen bepleitten uitstel tot de vol gende vergadering. Op verzoek van de heer Willems werd de vergadering geschorst voor seniorenberaad. En daarbij werden de fraktievoorzitters het eens dit onderwerp aan te houden tot de volgende vergadering van februari en ook dan over de motie te stem men. De conclusie van de heer Wil- i lems was. dat hij meende bij de frakties over het. algemeen sym- pathie te bespeuren voor de motie en het standpunt van de secretaris Pentagon in brand In de nacht van dinsdag op I woensdag om ongeveer kwart over een ontdekte een toevallig passeren de man dat er een uitslaande brand i was in Pentagon in de Hofstraat- J Venrays brandweer verscheen met groot materieel maar kon niet ver hinderen dat de gehele benedenver dieping uitbrandde. De eerste ver dieping, het woongedeelte, was door zware rookschade onbruikbaar ge worden. Naar de oorzaak stellen de deskundigen een onderzoek in. Omtrent het schadebediag kon ons niets naders worden medegedeeld. Nieuwe beheerder Duits soldaten- kerkhof Mol ingang van 1 augustus is een nieuwe beheerder van het Duits soldatcnkerkhof in de Peel be noemd Tot die datum zal de voor malige beheerder van het Duils soldatcnkerkhof in Lommei belast worden met de waarneming- Er zal op officiële wijze afscheid worden genomen van de heer Ritter. openbare bibliotheek venray m Jeugdafdeling Schoolstraat 32 - Venray Tel. 81970 Keuze utt de nieuwe aanwinsten: Barnard. H J. Slacht me niet, zei I de kip; cn andere verhalen. Zes- I tien fantasierijke korte verhaal tjes over allerlei mensen, dieren en dingen. Geschikt om voor te lezen aan kleuters of om zelf te lezen vanaf ca. acht jaar. (A) Grün, M. von der. Hoe was het eigenlijk? Mijn jeugd in Hitler- Duitsland; documentatie en infor matieve teksten verzorgd door Chr. Schütz Beschrijving van de geschiedenis van Duitsland van 1926 tot 1945 afgewisseld met documenten en passages uit oog getuigenverslagen en met erva ringen van de auteur. Janosch. Welterusten Snoedelboe- del. Snoedelboedel woont met zijn familie in een holle boom. Op zijn hoed draagt hij een veer die hem heel vrolijk maakt. Een prentvertelling, met veel woord spelingen en verborgen levens wijsheid. (A) Kinderen die vragen worden over geslagen? Vraaggesprekken met kinderen over hun problemen in onze samenleving- Loerakker, C. Wij zijn van Giste ren. In het tweede schrift van Michiel vertelt hij opnieuw over zijn belevenissen in en om huis. <A) Monné, W. Telefoon voor Toon. Via een geheime boodschap komen twee jongens achter een geheime bergplaats van hasj-smokkelaars. (C) Ricketts, M. Zoek jij het eens op; spelenderwijs wijzer worden- Duidelijke kleurige platen geven allerlei situaties uit het dagelijks leven weer, waarbij afzonderlijke voorwerpen worden benaderd en over delen van de platen vragen worden gesteld (A) Saris, L Spreek eens met Vincie. (C) I Willems, Liva. Marjan! Een trou badour moet zingen! Marjan wil met alle geweld liedjeszanger worden, maar dat is in de mid deleeuwen alleen iets voor man nen. Daarom verkleedt ze zich als jongen en loopt weg van huis. (B) Woodroffe, P. De avonturen van Happer de eend die gaten eet Sprookjesachtig verhaal met gro te gekleurde platen over Happer de Eend, die niet meer tevreden Is met zijn huis ln het bos. HIJ trekt de wijde wereld in en sluit vriendschap met vreemd uitzien de wezens- Samen beleven zij wonderlijke avonturen. (A) Carnavalvierend Venray heeft za terdagavond in een bomvolle „Beejekurf" op waardige wijze oud-prins Jan III (de Brutfn) uit geluid en met veel enthousiasme de nieuwe prins Joos II (Ver beek) verwelkomd. Dat gebeurde tijdens een wervelend proclama tieprogramma, verzorgd door ar tiesten-van-eigen-bodem- Evenals voorgaande jaren werd hier weer het bewijs op de plan ken gelegd, dat men beslist geen (dure) artiesten van elders be hoeft aan te trekken, nu Venray zelf heel wat capaciteit in huis blijkt te hebben. Om de weemoed rond het af scheid van Prins Jan III weg te nemen, waren daar om te beginnen de meisjes van de Pierottengarde met een fonkelnieuw nummer, de vogelschrikkersdans met een hart verwarmend optreden van kleine Pierotjes. Veel muziek uiteraard. Daarvoor werd gezorgd door het complete Venrays Mannenkoor onder leiding van Frans Verhofstad met begelei ding van een trio. Voor deze ge legenheid brachten de zangers een over het algemeen nog niet eerder gehoord repertoire. De drum- en showband Sint Pe trus Banden in hun nieuwe unifor men en de charmante majorettes trouwe medewcrk(st)ers aan de Prinscnproklematie waren bijzonder goed in vorm. En dan niet te vergeten de buut- reedner Jan (Gcrrits)-met-de-Pct, dit op zijn eigen wijze een uitste kende buut bracht. Frits Linsscn, Engelbert Ouden hoven en Trijntje Min vertolkten zeer verdienstelijk de liedjes welke op de nieuwe Venrayse carnavals- :plaat zijn „vereeuwigd". De Koninklijke Harmonie Euter pe liet zich deze avond van een volkomen nieuwe kant zien met dc uitvoering van „Op een Perzische Markt" van Ketel'by, compleet met PLAYTEX nu nog met grote KORTINGEN nu dus extra voordeel bij füü'.rmüMJ Even bellen Bij de Kiosk op Brukske II wil de J. A. zijn auto in een parkeer vak plaatsen. Zijn auto werd aan gereden. De bestuurder stapte uit en bekeek de schade, terwijl de be nadeelde naar de telefooncel ging om de politie te waarschuwen. Ter wijl hij stond te bellen gaf de on bekende een spuit gas en ging er vandoor. De benadeelde was te verbouwereerd om het kenteken van de veroorzaker op te nemen. Ook hier kan mogelijk een getuige helpen bij het opsporen. Kleding van trainen de voetballers gestolen Bezweet van de training terug gekeerd moesten elf voetballers van de voetbalclub Oostrum dinsdag avond tot de ontdekking komen dat al hun kleding gestolen was. De deur van het kleedlokaal was niet afgesloten geweest. De kleding ia woensdagmorgen teruggevonden in de bossen nabij Bakel. Alle siera den en identiteitspapieren bleken aanwezig te zijn. Alleen waren de portemonnades geledigd. Vermoede lijk een bedrag van 200 gulden. Grote vondst oorlogstuig Dat er in de afgelopen 35 jaar geen ongelukken zijn gebeurd op een perceel landbouwgrond aan de Deumeseweg is haast een wonder. Door deskundigen werd na een melding van het vinden van oor logstuig het volgende explosief ma teriaal naar boven gehaald en ter plaatse tot ontploffing gebracht: 1- 3,7 inch brisantgranaat, 1 anti tank brisantgranaat, 1-75 mm bri- snatgranaat 1-75 mm brisantpant- serpatroon 5-25 ponder brisantgra- naten, 38-37 mm brisant pantser granaten. Alles was van Engelse of Amerikaanse makelij. het betere showwerk, en de in middels bekend geworden Venrayse carnavalsrhapsodie. Na de pauze nog een vlot optreden van de Volksdansgroep „Opanka" en een zeer goede vertolking van een In- dianendans door de Pierottengarde- Toen was het ogenblik daar, dat de oude Prins werd „ontluisterd' en opgenomen werd in het niet compelte „elftal" van de Aid Prin- sekompeneej. Bullenlezer Joos Verbeek, die al elf jaar lang de taak heeft de nieuwe prins aan te kondigen, speelde geraffineerd zijn spelletje. Na zelf de 37 namen van zijn voor gangers te hebben voorgelezen, stel de hij de adjudanten van de nieu we prins voor: Pierre Verbeek en Theo van Waayenburg. Hij liet het dan aan zijn adjudant over om zichzelf als Prins Joos d'n twedde bekend te maken onder de slag zin: „Verget al ow zurg en owwen drek, mar mak ut nie te gek". Voor de entourage zorgde de schutterij en het Trommelkorps Het Zandakker, Gilde St. Jan. Met een daverend applaus werd de nieuwe prins begroet en tot in de kleine uurtjes bleef men nog bijeen om het feest rond de nieuwe Iprins te vieren. PARTIJ VAN DE ARBEID 15 jaar in Venray In het gloednieuwe ontmoetings centrum op het Brukske was za terdagavond een samenkomst van leden en bestuur van de plaatse lijke afdeling van de Partij van de Arbeid ter viering van het derde lustrum. Het voltallige college van b en w. gaf acte de presence. De initiatiefnemer van de afdeling Venray van de Partij van de Ar beid, de voormalige -kapitein L. Timmermans was zeer verheugd dat niet alleen het college volledig aanwezig was, maar ook vele re presentanten van de andere in Venray aanwezige politieke par tijen. Hij had nooit gedacht dat dit na 15 jaar in Venray mogelijk zou zijn geweest en was er trots op dat hij daarvoor mede de basis had mogen leggen. Op de receptie merkten wij voorts op. het Tweede Kamerlid Martien Koonings uit Maastricht, het lid van de Raad voor Europa de heer Woltjer en verschillende Staten leden Eveneens em. pastoor Sjang Slots, in de verkiezingstijd wel eens de rode pastoor genoemd. Ver der waren er verschillende leden van het eerste uur. De voorzitter van de Venrayse carnavalsvereni ging, de heer Thijssen bracht de gelukwensen namens zijn vereni ging over en bood de nieuwe car navalsplaat aan, met de wens dat ook op dit feest die plaat de Ven rayse sfeer zou mogen brengen. Na het officiële gedeelte was er voor de leden een gezellig samen zijn. Dat het balgooien op de eigen leden en de fraktievoorzitters van de Venrayse raad gretig aftrek vond, behoeft geen betoog, tenslotte was de opbrengst ook voor de ver steviging van de eigen kas. OPRICHTING VAN KERNGROEP MILIEUDEFENSIE AFD. VENRAY Na al een paar jaar aktief bezig te zijn geweest, willen we nu over gaan tot het oprichten van een kerngroep in Venray van Milieu defensie. Onze aktiviteiten hebben tot nu toe bestaan uit: Voorlichting geven op scholen en bij Vrouwengroepen. Wij willen graag onze aktivitei ten op ander milieugebied uitbrei den, maar omdat onze groep te klein is, nodigen wij alle belang stellenden uit op de oprichtings- avond te komen. Deze wordt gehouden op vrijdag 6 februari a.s. om 20.30 uur in het Wijkcentrum de Kiosk in het tBrukske te Venray. Agenda voor deze avond is: tt Opening. ■2 FÜm „Deense energie". 3 Pauze. 4 Oprichting -kerngroep. Wij rekenen op Uw komst. Kerngroep I.o. te Venray Voorlopig kohtaktadres: Serenadestraat 19 - Venray Tel. 84876 BROMFIETSER OVERLEDEN AAN VERWONDINGEN Donderdagavond omstreeks tien uur is op de Leunseweg de 17-ja- rige Franciscus van Bavel uit Leu nen met zijn bromfiets tegen het achterste gedeelte van een Griekse vrachtautocombinatie gebotst. In zorgwekkende toestand werd hij overgebracht naar het ziekenhuis waar hij korte tijd daarna aan de opgelopen verwondingen is over leden. Vrijdagmorgen vond ter plaatse een reconstructie plaats, teneinde iets meer duidelijkheid te krijgen omtrent de toedracht van dit on geval. De 44-jarige bestuurder van de ze vrachtauto met aanhangwagen, afkomstig uit Griekenland, moest zijn vracht afleveren bij een Ven rays bedrijf. Hij wist alleen dat dit bedrijf buiten de kom van Venray gelegen was. Achteraf bleek het bedrijf gelegen te zijn op het Oos- trums industrieterrein. Komende vanaf de richting Horst over de nieuwe provinciale weg volgde hij de bewegwijzering naar Venray. Hij ging onder het viaduct door en kwam via de oprit op de Deurne- seweg terecht. Via de afrit kwam hij bij de Leunseweg, waar hij stopte voor het fietspad. Hij wilde niet in de richting van de kom rijden, maar via de Wieénweg weer de Deurneseweg op. De vrachtwa gencombinatie was 18 m. lang. De bestuurder dacht goed te hebben uitgekeken naar verkeer uit de richting I^eunen. De combinatie trok op en toen deze al bijna geheel op de weg was hoorde hij een piepend geluid gevolgd door een klap. Hij stopte, ging kijken en vond een bromfietser zwaar gewond op de weg liggen. De bromfietser was tegen het linker achtergedeelte ge botst. De in Venray wonende heer B. was ondanks dat hij op een feestje vertoefde, onmiddellijk bereid voor de politie als tolk op te treden. De vrachtauto werd voor een tech nisch onderzoek in beslag genomen en de tolk nam de Griekse vracht wagenchauffeur die door het onge luk zeer onder de indruk was. mee naar zijn huis. Daar kon de Griek de nacht doorbrengen. De volgende morgen na de reconstructie en het overleg met de officier van justi tie kreeg de vrachtwagenchauffeur zijn papieren terug en werd hem een goede reis toegewenst. Dat de Venrayse politie op een dergelijke menselijke wijze dit tragische geval behandelde was voor hem een won der. Hij verklaarde dat zoiets in Griekenland niet mogelijk zou zijn •geweest. Mede naar aanleiding van dit on geval, Is het te overwegen of het niet nodig is dat bij de afslag bij het viaduct, waar aangegeven wordt in de richting Wanssum Oostrum, ook middels een bord te verwijzen naar de beide grote in dustrieën Nestlé en Freudenberg, c.q. de industrieterreinen. Weer vandalisme Weer werden een vijftal irtwoners die hun auto langs dc Tolstraat hadden geparkeerd zaterdagmorgen geconfronteerd met vernieling aan hun auto's. Antennes ruitenwissers en buitenspiegels moesten het deze keer ontgelden. Het wordt de hoogste tijd dat de politie er in slaagt die vandalen aan te houden Mogelijk kan bij de opsporing de bevolking medewer king verlenen want het is niet uit gesloten dat er getuigen zijn ge weest. Die worden verzocht hun wetenschap ter kennis te brengen van de jxulrtie. Drank in bestuurder Met een rijverbod na de blaas- en bloedproef en de aanzegging dat procesverbaal zal worden opge maakt werd een 51-jarige autobe stuurder uit Horst huiswaarts ge zonden Politie wilde helpen Op de Wanssumseweg reed de vrachtauto bestuurd door J. Z. uit Gorinchem in de richting Wanssum. Uit tegenovergestelde richting na derde de personenauto bestuurd door H- v. R. uit Meerlo-Wanssum. Omdat de vrachtauto naar links uitweek, vanwege voor hem stop pende voertuigen, was een botsing onvermijdelijk. Een in de personenauto zittende Wanssumse dame was niet gewond, maar zag het niet meer zitten en wilde Wanssumwaarts keren. Om dat haar auto moest worden weg gesleept gaven de Venrayse politie mannen graag aan de Wanssumse dame een lift huiswaarts. Toen de surveillanceauto in Wanssum moest stoppen, werd die auto van achte ren aangereden door een vracht auto. De surveillanceauto werd zwaar beschadigd en zal enkele weken uit de roulatie blijven. De bemanning en de inzittende dame liepen bij die botsing geen noe menswaardig letsel op. Het onder zoek in dit botsing werd door de mannen van de rijkspolitie gedaan. Of de vrouw het laatste stukje naar haar woning heeft gelopen is ons niet bekendl. PLAYTEX nu nog met grote KORTINGEN nu dus extra voordeel bij [^£ZQ22iQ2 Grote ravage op Deurneseweg Maandagmorgen omstreeks kwart voor twaalf reed een trekker met oplegger van de fa. Joosten uit Oirlo op de Deurneseweg in de richting Venray toen de bestuurder moest afremmen voor een voor hem rijdende auto, welke linksaf naar Weverslo wilde indraaien. De vrachtwagencombinatie raakte in esen slip en kwam op het linker weggedeelte terecht waar op dat moment drie personenauto's achter elkaar reden en hun weg plotse ling geblokkeerd zagen. De auto's bestuurd dcor V. en v. H. bots ten tegen de combinatie, terwijl de personenauto bestuurd door mevr. L. tegen de auto van v. H. botste. Het mag als een wonder worden gezien dat bij die ravage maar één bestuurder lichte verwondingen op liep. De politie moest alle beschik bare mankracht inzetten om het verkeer DeurneWanssum om te leiden. Die omleiding duurde ruim een uur Het ongeluk gebeurde tijdens zeer dichte mist Ook moest de politie constateren dat er tijdens die dichtte mist nog onverantwoordelijke autobestuur ders zijn die wel hun accu willen sparen, maar niet gezien willen worden. Verschillende auto's reden zonder licht cn zelfs waarschu wingstekens van de politie werden gewoon genegeerd. Tevens werd gelconstateerd dat, gezien de weers omstandigheden, soms veel te hard werd gereden. Baldadigheid In de nacht van zaterdag op zon dag hebben brooddronken jongelui alle vuilnisbakken in de Groteslraat omgegooid- De inhoud lag verspreid door de straat waar de wind er vrij spel mee had. Geen frisse be doening. Tegen lichtmast Onvoldoende opletten van de autobestuurder B. uit Venray, toen hij vanaf de parkeerplaats aan de Eindstraat de weg op wilde rijden. Zijn auto botste daardoor tegen een lichtmast. Gewonden bij botsingen in Oirlo Zaterdagavond omstreeks half 9 geraakte de personenauto, bestuurd door v. d. B. uit Venray op de Oirloseweg in de berm, vervolgens in een slip en kwam in een sloot tot stilstand. Op hetzelfde tijdstip en niet ver van die plaats geraakte de perso nenauto bestuurd door M. uit Ven ray met Y. als inzittende eveneens via die berm in een slip, de auto draaide om zijn as en „veegde" twee naderende fietsende meisjes van de weg. Die meisjes, de 14-ja- rige v. K. en de 15-jarige V., oei- den uit Oirlo, kwamen in de sloot terecht. De 14-jarige moest met ernstige beenverwondingen en de 15-jarige met ernstige kneuzingen aan de benen, per ambulance naar het ziekenhuis worden vervoerd. De inzittende van de auto liep lichte verwondingen op. Er was aanvankelijk nog ondui delijkheid omdat bij de eerste mel ding beslist sprake was van geen gewonden terwijl de bestuurder zelf de politie belde. Maar bij het an dere ongeval zat men te v/achfen op de ambulance die maar niet wilde komen. Dat er twee onge lukken bijna op dezelfde plaats en hetzelfde tijdstip plaats vonden, werd er niet bij gezegd.. Ook nu is weer eens bewezen dat melders van verkeersongevallen in ieder geval duidelijk moeten zijn. w De meest voorkomende horloge batterijen voor uw horloge, voor U ingezet terwijl u wacht. Tevens controle van uw horloge. St. Hubert Venray Helmond Inbraken Van half vijf tot half acht was vrijdagmiddag de fam. v. W. aan de Touwslagerstraat afwezig toen onbevoegden het slot van de achterdeur forceerden en toegang tot de woning verkregen. Op de bovenste verdieping werd alles overhoop gehaald en daar werd buitenlands geld ontvreemd ter waarde van 300 gulden. Zaterdagmorgen werd ontdekt dat er weer was ingebroken in de dependance van de Mavo aan de Oostsingel. Toegang was verkregen door verbreking van een ruit aan de achterzijde. Alles werd overhoop gehaald en veel vernielingen aan gericht. De geluidsapparatuur werd1 meegenomen. Buiten werden nog wat goederen aangetroffen welke daar verstopt waren en kennelijk in de haast vergeten zijn. Vermoe delijk heeft die diefstal plaats ge vonden zaterdagmorgen vóór half negen want op dat tijdstip heeft een getuige bij die school een ver dacht persoon gezien. Het signa lement was echter wat vaag, maar mogelijk zijn er nog andere getui gen welke de politie een beter sig nalement kunnen geven. Die perso nen worden verzocht zich met de politie in verbinding le willen stellen Ruit vernield x Maandagmiddag werd in de Kui perstraat een ruit van de woning van fam. J. vernield, vermoedelijk stukgeschoten met een luchtbuks- kogèltje. RESTARI A-SNACKBAR DAGELIJKS: KOFFIE GEBAK f 3,— Tot 11.30 uur 2e kop koffie GRATIS UITGEBREIDE PLATE-SERVICE FRITES - DIV. SNACKS SOFTICE DIVERSE SALADES Voorkom lang wachten, geef uw bestelling telefonisch op. TELEFOON 81342 G. P. REINDERS Langstr. 33, Venray, tel. 81351 (b.g.g. 84829) Heeft door inruil verkregen VW Golf GLD, groen 1980 Honda Prelude autom. wit 1979 Honda Accord 3DL, groen 1977 Honda Civic 3DL goud 1979 Honda Civic 3DL, zilver 1977 Honda Civic 4DL zilver 1976 Honda Civic 3DL, goud 1976 Toyota Celica, grijs 1975 Alfetta 1.6 4D, rood 1977 Honda Civic 3DL, bruin 1976 Toyota Carina, geel 1973 Per 4 februari a.s. gaan wij verhuizen naar: Meerloseweg 2, Wanssum Daar staan wij dan weer voor U klaar met onze nieuwe voorjaarscollectie JIMMY JOY en BUNNIES in 5 wijdtematen. Voor kinderschoenen dus naar: TELEFOON 04784-1833 Geopend: 's woensdags 14.00-18.00 uur zaterdags 9.00-12.00 en 13.00-16.00 uur DEZELFDE TIJDEN... DEZELFDE PRIJZEN I Voor de kinderen leuke verrassingen I ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen TH. VAN THIEL Patersstraat 30. telefoon 81887 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 -en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar G. VALLEN, telefoon 86605 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. REINILDE telefoon 04780-81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00. - 20.30 uur in het nood-wijkgebouw MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. Wie het jaaroverzicht van het „Lourdes Liefdewerk afd. Venray" bekijkt, komt tot de conclusie dat Lourdes hier weer zeer goed in de belang stelling staat. Afgelopen jaar gingen 114 Venrayse pelgrims naar Lourdes, waarvan 39 zieken een gratis reis kregen aan geboden. Deze gratis reizen waren mogelijk dank zij de gulle bijdragen van de Ven rayse bevolking. Bij die 39 zieke pelgrims bevonden zich '11 kinderen. De totale reiskosten van de Venrayse deelnemers bedroeg rond 80.000, van 20 jan. t.m. 6 febr. 1981 Vrijdag 30 jan.: Zaalvoetbalcompetitie: 19 30 Wetteling 2de Stappers 20.30 FC HentoSVCB 21.30 E.J.P.Doumar 22.30 Siebers Fruith.Ford Oldt Zaterdag 31 jan.: 0800-09.30 MHCV zaalhockey 09.30-12.30 korfbalcomp- VC Rooy comp.: 13.00 dames 2Olsredlem Dames 3VC Kessel Meisjes jun.Aspargos f4.30 Heren 2Lyceum 2 Heren 3VC Meterik 2 16.30 Dames 1—PSV Heren 1Flamingo's 19.00-'21-00 Jumpers basketoal 21.00-23.00' MHCV zaalhockey 23.0024.00 Onckel Bill's bar zaalv. Zondag 1 febr.: 08.00-09 30 MHCV zaalhockey 09.3014.00 Badminton Competitie 11.30: Venray 1—Good Luck 1 Venray 2Olympia 6 Venray 3Linne 1 14.00-18.00 Korfbal competitie 18.00-22.00 MHCV zaalhockey competitie: 19 00 Venray 3Geleen 3 19.45 Venlo 4Blerick 4 20.30 Venlo 4—Geleen 3 21.15 Venray 3Blerick 4 Maandag 2 febr.: 18.30-21.30 VC Rooy tr. 21.30 zaalvoetbalcompetitie 22-30 zaalvoetbalcompetitie Dinsdag 3 febr.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24-00 Zaalv. vr. Woensdag 4 febr.: 19.30-22.30 Badminton 22.30-23.30 Wetteling 1—Fam. Vievermans zaalv- vr. Donderdag 5 febr: 18.00-21.30 Manual tr. 21J30-23.00 VC Rooy tr.

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3