VERENIGINGSNIEUWS PEEL EN MAAS ckïïjp <V C.D.A. JIMMERSEIO Venrayse Omroep Stichting FMRPEMEUWS IV. B. VENRAÏ >lk cav27mc Jeugdcentrum „De Springplank" VOS. Venrays Mannenkoor OUD PAPIER K.V.V. Venray ADELBERT VENRAY WIJK NOORD-WEST Postzegelruilen in Venray PEEL EN MAAS WIJKVERENIGING VELTUM VRIJDAG 16 JANUARI 1981 Nr. 3 HONDERDENTWEEDE JAARGANG A.s. donderdag 15 jan. om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. A.s. zondag 18 jan- cm 11.00 op luistering, ingebruikname nieuw wijkcentrum in Brukske. Iedereen wordt verzocht om 11 uur in uni form aldaar aanwezig le zijn. Zaterdag 24 jan. optreden tijdens Prinsenproklamatie in de schouw burg, aanvang 20.00 uur. HOFKOOR: a,s. zondag 18 jan. om 1130 uur repetitie in de Burg graaf. Afmelden Hoflcoor bij Th. Jans sen, tel. 81079. Afmelden V.M.K bij H. Gom- mans, tel. 82687 of dc Burggraaf, tel. 81244 Donderdag 15 jan.: 19.30 repetitie harmonieorkest. Zaterdag 17 jan.: 11.00 v.m. diverse werkzaam heden i.v.m. prinsenproklamatie - vrijwilligers. Donderdag 22 jan.: 19.30 generale repetitie i.v.m. prinsenproklamatie, waarschijn lijk in de schouwburg. Zaterdag 24 jan.: Optreden tijdens Prinsenprokla matie. Woensdag 11 febr.: serenade b.g.v. opening bankge bouw Zondag 15 febr.: Joekskapellenfestival. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 15 jan.: 18.30 repetitie jeugdharmonie Donderdag 22 jan.: idem Zaterdag 31 jan-: medewerking aan jeugdzitting Hazekeutel Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. Raadpleeg vooral de formulieren welke aan u zijn uitgereikt i.v.m. examens op zaterdag 7 febr- a.s. DRUMBAND: Zaterdag 17 jan.: 11.00 vrijwilligers i.v.m. Prinsen proklamatie. Zondag 18 jan.: gezamenlijke repetitie met Lim- bra- Holthees. Bijeenkomst om 10.15 uur in de Perdstal. Het be treft hier een generale repetitie i.vm. optreden te Wanssum op zondag 25 januari. Donderdag 22 jan.: generale repetitie i.v.m. Prinsen proklamatie. Zie verdere gege vens Harmonieorkest. Zondag 25 jan.: optreden te Wanssum. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris - telefoon 80225, jeugdle den bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els. tel. 86824. Telefoon clubgebouw: 82515. Denken wfj ook nog aan de oud- papier-aktie .Breng donderdagavond uw oud papier mee. Zaterdags is de opslagruimte ge opend van 11 tot 12 uur. Vrijdag 16 januari: geen repetitie (i.v.m. Stedenspel). Maandag 19 januari: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 20 januari: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 21 januari: om 18.30 „vrije repetitie" met aansluitend om 19.15 Spelavond Cb/r. Fijneman). Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, Venray, tel. 81690. De rijbeurt van vrijdag 16 febr. komt te vervallen. Algemeen: We kunnen nog steeds nieuwe zan gers gebruiken. Voor inlichtingen kan rhen terecht bij het secretariaat. Woensdag 21 jan. om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de school „De Essel" aan de Ursula straat Zaterdag 24 jan. concert in Over- loon; in uniform. Hoe en wat hoort U tijdens de repetitie. Woensdag 28 jan. om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Bent U verhinderd, graag uw af melding aan mevr. v. d. Bekerom, teil. 83332 of aan mevr- v. d. Waer- den, tel. 83659. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 18 jan.: 10.30 tenoren en bassen 11.00 het hele koor Maandagavond 19 jan.: 19.00 sopranen Dinsdagavond 20 jan.: alten.. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 16 jan.: geen repetitie. Vrijdagavond 23 jan.: 18.45 Gezamenlijke repetitie Zondagmorgen 25 jan.: 11.00 generale repetitie met het koor in de aula van Boschveld. „SALTARELLO" Zaterdagavond 17 jan.: 16.30 gezamenlijke repetitie en denk aan Neerpelt. P.S. Contributie betalen? Natuur lijk, dat doe je toch gewoon. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Zaterdag 17 januari, vanaf 20.00 uur in Prinsenhof ondertrouw van Boerenbruiloftspaar 1981 met mede werking van de Joekskapel „Moj Zat". Kielen uut de kast en kom Gemengd Kwèke. Dinsdag 20 januari, 19.30 uur re petitie voor de bassen; om 20.00 uur voor 'het hele koor in de Es sel, Ursulastraat. Woensdag 21 januari vanaf 9.00 uur tot donderdag 22 januari 14.00 uur oud papier deponeren in de container Houten Hoek 6. Maandag 26 januari, 19.00 uur medewerking jubileum Katholiek Vrouwengilde in de kapel van St. Joseph. Zaterdag 7 februari, medewer king 25-jarig huwelijksfeest van onze leden dhr. en mevr. van Mil, in de Grote Kerk. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. VROUWENCAFEE VENRAY De door Nederland reizende ten toonstelling Feministische Kunst Internationaal korm van 24 jan. t.m. 22februari in Nijmegen. Dit is de laatste kans om hem te zien. Om met meer plezier en iets meer kennis van zaken deze ex positie te kunnen bezoeken, zal Rita van den Boogaart op i9 januari 1981 in het Vrouwencafé voor alle belangstellenden dia's laten zier en uitleg geven over Feministische Kunst. En daarna za! cr dan wel ge noeg te discussiëren zijn over de verschillende uitgangspunten van Vrouwelijke Kunstenaars en over de waarde van hun kunst. De avend begin: om half negen, Hoenderstraat 10, Venray. VROUWEN ORIENTEREN ZICH IN DE SAMENLEVING Vrouwen van Venray Hebben jullie ook 't idee, dat de plaats van de vrouw in de maat schappij aan 't veranderen is? En is 't zo, dat je ook best iets anders zou willen, maar je weet nog niet wat en hoe? Kom dan naar.de V.O.S. Een cursus van 12 bijeenkomsten voor vrouwen die iets meer willen weten over hoe onze maatschappij in elkaar zit en wat de plaats van de vrouw daarin is, of zou moeten zijn- Door samen met elkaar te praten, te denken en te lezen over bepaalde thema's b.v. Vrouw en opvoeding; vrouw en reklame; vrouw en arbeid, kunnen we een heleboel van en met elkaar leren. Voor kinderopvang wordt ge zorgd. Er wordt een informatieavond over deze cursus gehouden op 20 januari in 't P.E.C., Marktstraat 8, Venray om 8 uur. Ook kun je bel len naar Carla Lange, tel. 04709- 3580 of Annemarie Aldenzee, tel. 04780-82062. Voor de leden van de Limburgse Vrouwen Beweging Kring Venray wordt een Bezinningsavond geor ganiseerd op dinsdag 20 januari 1981 in zaal In den Engel, Post- straat te Venray, aanvang 20 00 u. Het onderwerp van deze avond is: Waarom voelen jongeren zich tot godsdienstige sekten aangetrokken? Na de opening is er een korte gebedsdienst verzorgd door de Zeer Eerw. Heer Deken Theuniissen. Hierna zal dhr. H- Reintjes uit Volkel uitleg en informatie geven, over een aantal sekten Waarna ge legenheid tot discussie. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Woensdag 21 jan. wordt er een kienavond gehouden voor onze le den in zaal „In den Engel", aan vang 19.45 uur. korps medewerking verlenen aan de Open Dag bij gelegenheid van de officiële opening van het Wijk centrum Brukske. Het optreden is gepland van 11.00 tot 11.S0 uur. De leden van het korps worden ver wacht om 10.45 uur aan het Wijk centrum of om 10.30 uur aan het vertrekpunt aan de LTS. De leden worden verzocht tijdig op de repetitie aanwezig te zijn, want behalve het programma voor de Open Dag wordt ook het pro gramma voor de Prinseproklamatie doorgenomen. VENRAY Dinsdag 20 januari a-s. houdt het C.D.A.-Venray haar aailijlise Al gemene Ledenvergadering in de Burggraaf te Venray. Naast het jaarverslag cn het fi nancieel verslag zal op deze ver gadering moeten werden voorzien in de vakature in het bestuur, die is ontstaan na het aftreden van de sekretaris H. van Valkengoed. Kan didaten voor deze vakature kunnen tot voor de aanvang van de verga- lering worden ingediend bij het be stuur. In de laatst gehouden bestuurs vergadering van 8 januari 1981 werd met algemene stemmen ge kozen tct sekretaris de heer Hen'k Raedts, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oestrum, die deze funktio al enkele maanden als waarnemend sekreta ris heeft vervuld. Het belangrijkste agendapunt is ongetwijfeld, een nadere gedachte wisseling met de leden over de stand van zaken met betrekking tot de totstandkoming van een CD-A.- lijst bij de eerstvolgende Gemeen teraadsverkiezingen in 1982. Op deze algemenë ledenvergade ring is het eindverslag bekend van do „commissie van goede diensten die gedurende ruim een half jaar heeft onderhandeld met de fraklics van Samenwerking en de Kerkdor pen. Gezien het belang voor Venray van een goede C.D.A.-lijst bij de Gemeenteraadsverkiezingen in 1982 zal op deze vergadering o.a. het woord worden gevoerd door Drs, J. Pleumeekers, voorzitter van hot C-D.A. -Limburg. Het bestuur hoopt, dat vele le den van het C.D.A. uit onze Ge meente in grote getale aanwezig zullen zijn in de Burggraaf op dins dag 20 januari 1981. Op dinsdag 20 januari houdt prof. dr. J. Koeman voor Adelibert een lezing onder de titel: De toxicolo gische situatie van ons milieu. Hoewel de bijeenkomsten op de eerste plaats bestemd zijn voor le den, zijn ook belangstellenden wel kom. Het zal duidelijk zijn dat het on derwerp bijzonder actueel is. Denk maar aan situaties als die in Lek- kerkerk en het Westland. De spreker is buitengewoon goed ingevoerd in de problematiek, niet alleen als wetenschapsman, maar ook als lid van verschillende com missies- Wij hopen velen te ont moeten. Tijd: 20 januari 20.15 uur; plaats Vlakwater. veldeke venray vereniging voor venrayse volkscultuur Beste lei je, t Bestuur van Veldeke-Venroi het 't genoege ów te verzuuke vur ennen aovend óp woensdég 21 jannewari um aacht uur ien d'n Burggraaf- Nó de opening en 't verslég van de vurrige kieër gón we 'ne vrao- geliest vur 'rt Limburgs woorde- boék van de Nimweegse Dialekt- sentrale bekiéke. Ge kunt dan ok buuksikes en ansichtkaarte van de vereniging koeeëpe of bestelle de kóntrebusie betale en got zoeë mar dur. De kömplemente van t bestuur. Beléngstellende zien vanzelfsprae- kend van hérte weikóm. Zaterdag 17 jan. is er weer de maandelijkse dansavond in het wijkgebouw „Den Hoender". Aan vang 20-00 uur. Woensdag 21 jan. een gezellige dansavond voor 50 plussers. Aan vang 20.00 uur. Breng vrienden en bekendten mee naar het wijkge bouw „Den Hoender*', Ursulastraat hoek Hoenderstraat. NIEUWJAARS DROPPING Op vrijdagavond 9 jan. om 20.45 uur hebben wij 12 moedige, warm ingepakte en met zaklantaarn uit geruste personen, in 3 groepen rond Eversoort kunnen droppen. Alleen het droppen al was een ge zellige boel en gaf uiting aan de, ondanks het miezerige weer, goede stemming van de deelnemers. Groep 1: Pioneer, Mickey Mouse en Yankee waren bang in het don ker en konden alleen door Pinky's woorden tot rust gebrach: worden. Groep 2: Taranta en Dubbeldek ker konden door instrukteur Pinky bijna niet gevonden worden, maar werden dankzij een sterke lamp en een vertwijfelde armbeweging, toch nog met opdrachten en aanwijzin- op weg gestuurd. Groep 3: Sunset, Hooper. Cat- weazel, Lady Jack, Black Jack, Co lorado en Lady Bounty waren schijnbaar niet zo gecharmeerd van Piriky's rijstijl- Na het verlaten van zijn vehikel bliezen ze hem bijna op met vuurwerk. De opdrachten waren: 1. Het oplossen van een puzzel. (De oplossing was het eindpunt n.l. Disco Villa Paula, America). 2. Het invullen van een vragen lijst. 3. Het meenemen van een denne- appel en een beukenooi. De groepen kregen een gesloten enveloppe mee met de puzzel oplossing plus tel. nr. Deze mocht pas om 23 30 uur geopend worden. In spanning hebben wij op het eindpunt op de groepen gewacht. Volgorde van binnenkomst: 23.20 Groep 2 met natie binnen- en buitenkleding; 23.30 Groep 1 belde uit .de Snor" in Sevenum en werd opgehaald; Groep 3 kwam in twee gedeeltes binnen n.l. het illustere duo Hoo per Catweazel als eerste gedeel te en de vijf resterende stations na 24.00 uur. Nat maar wel op eigen kracht. Na binnenkomst kregen de deel nemers soep en een consumptie. Rond Cl.00 uur gingen wc ;-llen Klcmpwaarts voor de prijsuitrei king. le prijs (1 fles zeer sterke drank) voor groep 2; 2e prijs (10 ritten bij de Klomp) „voor bewezen moed en doorzet tingsvermogen" voor groep 3; 3e prijs (fles champagne) „voor goed gedrag en meedoen (ver dwaald) 't voor groep 1. Verder worden de deelnemers bedankt voor de moeite en Pinlcy bedankt voor de goede opzet van het geheel- Onze eerste dropping zal zeker een vervolg hebben. Met de tips die wij hier en daar toe gespeeld hebben gekregen plus een wat grotere opkomst zal het best wel lukken. De toekomstige „Droppings- trophee'" een enorme dcnncappel is ons door Taranta en Dubbeldek ker bezorgd. Zondag 4 jan. nceft het C.A.V. 27 mc Volleybal-team meegedaan aan het toernooi dat in Boxmeer georganiseerd was t.b.v. de Ned. Hartstichting. Helaas werd tijdens de training één van onze grote ta lenten uitgeschakeld door het kneu zen van een hand Van de 20 ploegen behaalden we toch nog een 14e plaats. Oei, oei, achter de rug. de opkomst was buiten verwachting groot. Daarbij niet te vergeten da: ons leden aantal met 15 leden gestegen is tot 55. De voorzitter opende de verga dering met het voorwoord, waarna de sekretaris het overnam om het ontstaan van de Fox Hunter uit de doeken te doen. Daarna kwamen aan de orde de statuten en huishoudelijk regle ment. Deze zulfen op de eerstvol gende vergadering doorgesproken worden Tezijnertijd zullen deze dan bij de notaris gepasseerd wor den. Tijdens de rondvraag kwamen verschillende ideeën en vragen naar voren, die we in de toekomst mis schien kunnen gaan organiseren. ((We doen ons best). Er waren ook nog enkele leden die zich beschikbaar stelden voor de werkgroep. Als er eventueel nog meer leden zijn die zich beschik baar willen sftellen voor een of an dere funktie, die kunnen zich op geven bij het bestuur. De stickers zijn inmiddels ook klaar, leden die deze willen ver kopen, kunnen kontakt cpnemen met de Dubbeldekker. Op maandag 19 januari a;s. vindt er een ruilavond plaats in de zaal van café Veerhuis Henseniusstraat te Venray. Deze avond wordt ge organiseerd door de postzegelver eniging Fhilatelica afd. „Venray e.o." voor alle postzegelverzame- laar(ster)s in Venray en omgeving. De ruilavond begint om 20.00 uur- uw Venrays weekblad Vrijdag 16 januari: Vanavond kijken we met z'n al len naar Stedenspel op de t.v. om te zien hoe Venray het er van af brengt. Daarna draaien we nog en kele leuke plaatjes. Zaterdag 17 en zondag 18 jan. zijn we geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. De uitslag van ons tafelvoetbal- toernooi is als volgt: Bij de heren waren het Paul e,n Guus die zegevierden, terwijl bij de dames Annie en Marlies het beste bleken te zijn. Danscursus Hiermee hopen op zeer korte ter mijn te beginnen. Wil iedereen die zich aangemeld heeft het komende weekend even doorgeven op welke uren hij of zij zaterdagsmiddags absoluut met kan. Korfbalsters hoeven dit niet te doen, daar wordt al rekening mee gehouden. Beste jongens en meisjes, hier is een belangrijk bericht. In verband met de T.V.-uitzending van Steden spel is er op verzoek van vele le den op vrijdagavond geen club avond. Laten we allen duimen voor een goed resultaat van Venray. Hebben jullie er al aan gedacht dat carnaval weer bijna voor de deur staal? Wie heeft interesse om met de kinderoptocht mee te doen? Kom eens met ideeën over de brug, misschien kan er iets leuks op touw gezet worden. Het moet toch lukken om een groepje en thousiastelingen mee 'te laten doen. De leiding zorgt voor begeleiding. De eerstvolgende disco-avond is weer op zaterdag 24 januari om 17 uur. Toi, toi. jeugdnatuurwacht In dit stukje kunnen jullie de prijswinnaars van de puzzel uit het winternummer van de Natuur vriend vinden. Door verloting zijn er uit de vele goede inzendingen zeven prijswinnaars getrokken. Slechts twee inzendingen waren fout. Volgende keer beter! De goe de oplossing was: „vos, mees, zwaan, kameel''. Omdat er zoveel kinderen hebben meegedaan, kun nen jullie ook in het lentenummer weer een puzzel verwachten. Hier onder de prijswinnaars: Wiel Bloemen. Werckenslaan 6; John Brueren, Hagelweg 22; Diana Cremers, Langstraat 108; Wilma van Kempen, Scheiweg 15, Leunen; Hilde Michels, Meerselsepeel 10, Ysselsteyn; Frank Rongen, Deurneseweg 132, Ysselsteyn; Rob Zanders, Bremmenkamp 2, Oir- BovenStaande kinderen kunnen hun prijsjes a.s. zaterdag (17 jan.) tussen 12.00 en 13.00 uur ophalen bij: J. Jansen, Groene Hart 1, Ven ray. Verleden week werd een eerste prijswinnares van de wandelpuzzel- tocht vergeten. Haar naam is: Ber- ti Bouten (Ursulaschool). Ze heeft haar prijsje alsnog gekregen! Donderdag 25 januari, eindelijk is het nieuwe wijkcentrum open. Later dan we dachten, zo komt het dan ook dat we net nu een uitstapje hebben gepland en wel naar Info 3. We krijgen voorlich ting over het gebruik van ver schillende soorten kook- en bak- apparatuur, ook de modernste en over een zuinig gebruik ervan. De kosten zijn nog steeds 2-50 en de crèche is natuurlijk open. Tot ziens. Voor alle inlichtingen: 84545. De Wijk vereniging heeft een goe de start gemaakt met het nieuwe jaar. Het georganiseerde nieuw jaarsbal is zondermeer een sukses geweest Ongeveer 70 mensen heb ben genoten van een sfeervolle en gezellige avond. De prijsuitreiking van de ballon wedstrijd werd voorat gegaan door tekenfilms voor de kinderen. Daar na was het hooggepunt van deze morgen het bekend maken van dc prijswinnaars: De eerste prijs was gewonnen door Stijn en Kim Sanders hun ballon had 803 km afgelegd en was gevonden in Tsjechoslowakije. De tweede prijs ging naar Natas- ja Hendriks haar ballon ging 642 km door de lucht en kwam in Po len terecht. De derde prijs was voor de ballon die 621 krri atlegde en die werd opgelaten door Urbain van Weert. Al de kaarten die terug gekomen zijn zullen aan de kinderen wor den gegeven die ook de ballon 'hebben opgelaten. Terugkijkend menen wij le mo gen stellen dat de Wijkvereniging twee geslaagde aktiviteiten heelt georganiseerd waaraan veel inwo ners van Veltum plezier hebben beieefd. Maar er staat weer wat nieuws te gebeuren. Het feestgedruis van karnaval staat voor de deur en de Wijkver eniging laat dal niet voorbij gaan. Ken groot KARNAVALSBAL moet ia Veitum het karnavalsgobeuron luister bijzetten. Maar liefst twee Joekskupellen zullen feestmuziek ten gehore bren gen waarop een ongelwjlcld grote menigte zich kan uitleven. Efkes Waacnle en Rats d'r Nève zijn de kapellen die borg staan voor ge weldige muziek- Vlakwater daar wordt het feest gehouden zal zeker alle zeilen bij moeten zetten om iedereen van hel kostelijke vocht le voorzien. Vanaf negen uur is iedereen van 16 jaar en ouder van harte welkom. No leer maar vast op de kalender voor 20 februari: KARNAVALSBAL, ne gen uur Vlakwater. Entreeprijs voor leden van de Wijkvereniging is 2.50, voor niet-leden is dit j 3.50. Op 19 januari vergadert de Wijk vereniging vanaf 8 uur in Vlak water. Do agenda is als volgt: 1. Operung. 2. Notulen vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken en mede delingen 4. Verslag van georganiseerde ak tiviteiten. 5. Ledenwerving/administratie en kon tribu tiebeta ling. 6. Te organiseren aktiviteiten. op korte termijn. 7. Te organiseren aktiviteiten op lange termijn. 8. Concept nota gezondheidszorg (laatste ronde). 9. Rondvraag- 10. Sluiting. Waarschijnlijk ten overvloede ver melden wij dat onze vergaderingen uiteraard openbaar zijn en dat iedereen van harte welkom is. boekhandel van den munchhof is ooh dinsdags de gehele dag geopend affib ECHTE NEDERLANDSE FIETSERSBOND werkgroep Venray Op de Groenmarkt van vrijdag j.l- was er ook een stand van de Edhte Nederlandse Fietsers Bond. Over belangstelling hebben we niet te klagen gehad. Maar ja, bijna alle mensen fietsen dan ook en willen wel iets «eten en vertellen over het fietsen. Zo was er veel belangstelling voor de knelpunten- kaart van Venray: iedereen mocht aangeven wat hij/zij een '.oor fiet sers gevaarlijk punt In -ie gemeen te vond. Na afloop bleek dat en nog heel wat knelpunten op ruimen zijn in de gemeente! Ook was er veel belangstelling voor de affiches en brochures en als al'le meegenomen inschrijffor mulieren ingevuid teruggestuurd worden, dan krijgt Venray bijna de grootste afdeling van Nederland. Ook de door onszelf gemaakte fietsroute bleek erg in trek en we zullen doorgaan met deze door fietsers en vanuit Venray ver trekkende routes te maken. Maar zoals gezegd vonden wij het meest verheugende de grote belangstelling voor het fietsen-Dit stimuleert on ze afdeling weer om door te gaan met haar werk: de gemeente vol gen bij het zoeken naar veilige fietswegen en het in algemene zin propaganda maken voor het zo mi lieuvriendelijke en gezonde fietsen! Voor meer inlichtingen: Echte Nederlandse Fietsers Bond afdeling Venray, Mambostraat 148, tel. 87494. Lourdescomtté afd. Venray TACHTIG BEDDEN VOOR AFD. VENRAY Vanuit Maastricht hebben we be richt ontvangen dal er voor de afd. Venray van het Lourdes Liefde werk 80 bedden beschikbaar zijn gesteld, verdeeld over twee hotels, t w. Fr. d'Assise en Madonna. Be kijken we het aantal inschrijvin gen dat nu reeds binnen is, plus het aantal zieken en begeleiders, dan komen we tot de conclusie dat de helft van het aantal beschikbare bedden reeds nu bezet is. Al lijkt het nog lang voordat het 28 mei is, tcch is het verstandig niet al te lang te wachten met uw inschrij ving als u toch van plan bent om met de voorjaarsbedevaart naar Lourdes te gaan. (J betaalt bij in schrijving slechts 100,het res tant bedrag wordt in nota gebracht en dient vóór 1 mei 1981 voldaan te zijn. Voor uw inschrijving of alle ge wenste inlichtingen kunt u terecht bij dhr. G. Philipsen, Goudsmid straat 42, tel. 83575. HET LEVEN VAN DE II. BERNADETTE De heer Philipsen heeft nog een beperkt aantal boekjes in voorraad ever het leven van de II. Berna- dette. Dit boekje is voorzien van foto's en geeft in eer. duidelijn en uitgebreid overzicht het leven van Bemadette weer. Dit boekje is niet verkrijgbaar bij de boek handel De prijs bedraagt 12.50. ALGEMEEN: Ook in 1981 za 1 het I.ourdcS- comité weer oen huis-aan-huis- kollekte houden. Vergunning hier voor is reeds verleend. Er bestaat uiteraard het gehele jaar door gelegenheid om oen bij drage te storten op rekening nr. 17.39.06.958 Rabobank Venray t.n.v. LourdoN-comilê afd Venray. Deze bijdragen komen volledig ten goede aan gratis reizen naar Lourdes voor zieken of gehandicapten- Postbus 320 - Venray St. Anna: psychiatrisch centrum Venray: maandag van 15.00 tot 16.30 uur „Voor iedereen voor elk wat wils", een programma van lichte mu ziek. donderdag van 15.00 tot 16.30 uur „Nieuws en aktualrteiten", waar na het verzoekplatenprogramma. St. Servatius; psychiatrisch centrum Venray: vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur: „Nieuws" en het programma „fijne luistermuziek". vrijdag van 15.30 tot 17.00 uur „Nieuws en informaties", vervol gens het programma „fijne luis termuziek". Tot slot van dit pro gramma „Zomaar muziek1' met het verzoekplatenprogramma. De Kruuze: geriatrisch centrum Venray: dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur het programma „Fijne luistermu ziek". vrijdag van 15.00 tot 16.00 uur het programma „Nieuws en informa ties" en het programma „Ver zoekplaten". St. Elisabethstreekziekenhuis Ven ray: te beluisteren via kanaal 4: Dinsdag van 10.15 tot 11.00 uur het programma „Fijne luister muziek".! donderdag van 10.15 tot 11.45 uur: speciaal programma voor de jeugdige luisteraars, vervolgens „Nieuws en ak- tualiteiten" het verzoekplatenprogramma. Zij die personen uit de hierboven genoemde instellingen een muzikale groet willen brengen, kunnen dit doen door een briefje te schrijven naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320 te, Venray. Eventueel kunt U ook een for muliertje vragen bij het afdelings hoofd om dan een plaatje aan te vragen of een muzikale groet te doen. Gelieve wel duidelijk te vermelden naam, kamernummer, afdeling van het betreffende ziekenhuis van die genen voor wie de plaat bestemd is en wie de afzender is. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad

Peel en Maas | 1981 | | pagina 9