ebberink Corduroy broeken ft) /MARKTHOF 60 AGENDA De Weiteling FEESTELIJKE OPENING VAN HET WIJKCENTRUM BRUKSKE St. Odabeeld uit Ysselsteynse kerk gestolen Nieuws uit Overloon Twee voor 25,- Toneeluitvoering in Ysselsteyn EXPOSITIE Tentoonstelling „Het Stedelijk Detail" INGEZONDEN GEVONDEN VOORWERPEN Zaterdag 17 januari is het zover. Op deze dag wordt het nieuwe wijkcentrum in geöruik genomen. De officiële opening zal verricht worden door burgemeester Dele- sche .Dit zal gebeuren om 11.00 u. Van 11.00 tot 13.00 uur vindt het officiële gedeelte van de opening plaats. Aan genodigden wordt dan de gelegenheid geboden het wijk centrum te bekijken- Van 13.30 tot 17.30 is er open huis voor de be woners van het Brukske en andere belangstellenden. Tijdens het open huis zal men er aktief bezig zijn. U kunt dan ken nis maken met de aktiviteiten van de Stichting Jeugd- en Jongeren werk, die in de jeugdruimte aan het werk is. Zij verzorgen een aan tal spelletjes. In de kreatieve ruimtes zijn de pioniers en de huisvrouwenkontakt- groep bezig. De Pioniers bakken koekjes en draaien filmpjes in een tent. De huisvrouwen zijn aan het broodbakken. In de grote zaal die vanwege het podium zeer geschikt is voor toneeluitvoeringen staan ten aantal instanties klaar om U infor matie te geven over hun werk. De ze instanties zijn: het PEC. STUW, Open School. Volksuniversiteit Al gemene Hulpdienst, Milieugroep en de werkgroep Volkstuinen. De bejaarden geven een demon stratie volksdansen en gymnastiek en wel van 14.45 tot 15 30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. De disco-groep is aktief op het podium. In de ontmoetingsruimte treft U de Info-winkel en de Wijk raad aan. Bovendien is hier de werkgroep rekreatie aanwezig. In de kantoorruimte is het Vormings centrum aanwezig .Door middel van een. film geven zij U een indruk van hun aktiviteiten. Het Groene Kruis is als perma nente bewoner van het wijkcen trum aanwezig met voorlichtings materiaal. Het programma ziet er dan ook als volgt uit: Zaterdag 17 januari: 11.00 uur: Burgemeester Defesche opent het nieuwe wijkcentrum. 11.00-13.00 Gelegenheid voor geno digden het wijkcentrum te be zichtigen. 13.30-17.30 Open huis voor bewo ners van het Brukske en verdere belangstellenden. Tijdens het open huis kunt U kennismaken met diverse aktiviteiten van ver enigingen en instanties. 20.00 Disco-dansen met medewer king van Nederlands eerste jcugd- discoclub „Pearly''. Zondag 18 januari: 11.00 Ochtcndconcvrt met medewcr- iking van het Muziek- en Mujo- rettonshowkorps St. Petrus Ban den cn het Venrays Mannenkoor Na afloop nogmaals gelegenheid het wijkcentrum te bezichtigen (lot 14.00 uur). De recherche van de Ven ray se politie heeft tot op heden weinig aanknopingspunten welke zouden kunnen leiden tot oplossing van de diefstal van het St. Odabeeldje uit de Ysselsteynse parochiekerk. Het beeld van de paruehiehcilige werd destijds gemaakt door de Limburg se kunstenaar Charles Eyk. Toon pastoor van Uden de ver missing ontdekte, bleek het al en kele dagen daarvoor vermist te zijn door de huishoudster van de pas toor. Zij dacht echte/, da', het beeldje vanwege de Kerstdagen op eën andere plaats was neergezet. Het beeldje is 82 cm. hoog en stond op een vrij in het zicht val lende plaats in de kerK Met de kerstdagen en ook daar na is de kerk hele dagen open ge weest omdat dan velen de kerk be zoeken. om met de kinderen naai de kerststal te gaan kijken. Wel ledigde de pastoor iedere dag het offerblok. Een ander beeld van Charles Eyck was nog in de kerk aanwe zig. Maar dat stond achier de kerst stal en was aan het oog onttrok ken. Getuigen gevraagd Woensdagmiddag stak een 16- jarig meisje met de fiets aan haar hand via de oversteekplaats nabij de Kruuze de Oude Oostrumse- weg over. Op dat moment kwam uit de richting Julianasingel een autobus die linksaf de I.eunsevveg op wilde rijden. De bus stopte. Het meisje liep de weg over en wilde toen weer op de fiets stappen. Ter wijl ze dit deed, werd zij van ach teren aangereden door een perso nenauto. De autobestuurder stopte iets verderop, zei dat het haar eigen schuld was en reed daarna door zonder zijn identiteit bekend te maken. Het was alleen jammer, dat het opgenomen kenteken van de auto net juist bleek te zijn. Het is niet onmogelijk dat an dere getuigen van dit ongeluk wel het juiste kenteken hebben opge nomen. Willen die getuigen hun bevindingen ter kennis brengen van de politie. Het meisje liep overi gens geen noemenswaardig letsel op. Wel werd haar fiets beschadigd. Illegale Turken aangehouden In Oirlo werden twee mannen aangehouden van Turkse nationali teit, die niet in het bezit waren van de vereiste verblijfsvergunnin gen. Het tweetal werd ingesloten en zal op een later tijdstip op transport worden gesteld naar Tur kije. Een derde man wist te ontko men. Ook hij zal vermoedelijk een hier illegaal verblijvende Turk zijn geweest- AKTUELIE DENKER BEKEND De Venrayse denker voor het Ste- denspel werd woensdagavond als nog bekend gemaakt. Uit de be schikbare kandidaten heeft men gekozen de heer Gerard Kortenoe- ven, 29 jaar, container-bedrijfslei der. Gladheid door sneeuwval In de loop van maandag toen ook Venray verrast werd door sneeuwbuien, ondervond het ver keer daarvan veel hinder. Maar er waren ook automobilisten die hun rijgedrag niet aanpasten aan de ontstane gladheid, waardoor er bot singen plaats vonden; auto's in greppels terecht kwamen of tegen verkeersmasten en verkeersborden botsten. Er kwamen bij de politie 10 meldingen binnen, in alle geval len bleef het bij materiële schade- Door de politie wordt nogmaals er op gewezen, dat de ruiten van de autos welke aan het verkeer deelnemen, goed schoon moeten zijn. Door de politie zal daar spe ciaal op worden gelet. Vernielingen aan auto's Aan een aan de Wilhelmina- straat geparkeerde auto van P. M. uit Venray werden vernielingen aangericht. Naast lakbeschadigingen werd de antenne en buitenspiegel vernield. Th. v. E. uit Venray deed aan gifte van vernieling van de voor ruit van zijn geparkeerde perso nenauto. Materiële schade Onvoldoende opletten was oor zaak dat op de Hoenderstraat bij het passeren de personenauto's, be stuurd door G. H en mevr. C. met elkaar in botsing kwamen Gladheid was mogelijk mede oorzaak dat op de Haag te Merselo de personenauto's bestuura djor P. A. en H. Z. uit Venray met elkaar .in botsing kwamen. Een verblindende zon was oor zaak dat een 37-jarige bestuurder van een personenauto uit Heel en Panheel een op de Raadhuisstraat staande bedrijfsauto te Iaat op merkte. Nu botste hij tegen die stilstaande wagen op. Het bleef bij materiële schade. Geen doorrijden na aanrijding Bij het achteruitzetten van zijn auto op een parkeerplaats aan de Mersclcseweg lette P G. uit Ven ray onvoldoende op cn zijn wagen bolste tegen een geparkeerde auto op. Hij reed door, bracht zijn echt genote naar huis en keerde daarna terug naar de plaats van de bot sing. Voordat hij daar arriveerde werd hij door een politiepatrouille aangehouden. Het onderzoek wees uit (daarvoor had hij getuigen) dat hij niet de bedoeling had gehad er vandoor te gaan. Een procesver baal terzake het doorrijden na een aanrijding ging dan ook niet door. Diefstallen J. v. D. deed aangifte van dief stal van een roodbont dikbilkall (vaas) van 14 dagen oud. De dief stal vond plaats vanuit de koestal aan de Theeuwcnhofweg en de schade voor de eigenaar bedraagt 2500 gulden Een personenauto ter waarde van 9000 gulden werd gewoon weg genomen vanaf de parkeerplaats bij Hubenhof De Venrayer J. was de benadeelde. Tot op heden is de auto nog niet teruggevonden. In Helmond werd een BMW gestolen. Deze werd in de bossen in de Peel teruggevonden, maar wel ontdaan van de 4 wielen. Het is de dader kennelijk te doen ge-, weest om de banden. Nu stond de auto mooi op balkjes. Wandelaars vonden deze nog vrij nieuwe auto. In het afgelopen weekend werd de politie weer geconfronteerd met diefstallen uit geparkeerde auto's. Zo deed mevr. van W. uit Overloon aangifte van diefsial van boodschappen uit haar op het Iïen- seniusplein geparkeerde auto ter waarde van 100 guiden. Door middel van het. inslaan van een zijruit van een nabij de Ballonzuil geparkeerde auto van H. V. uit Haps werd ontvreemd een radio-cassetterecorder. Uit de geparkeerde auto van G A. uit Venray nabij de Kiosk in het Brukske werd ontvreemd een 27 cm zendapparatuur ter waarde van bijna 300 gulden. Uit de geparkeerde auto van een 29-jarige inwoner van Ven ray werd een radio-cassetterecor der gestolen. De auto stond gepar keerd bij de flat aan de Veltumse Kleffen. Uit de voor zijp woning aan de Rochusstraat geparkeerde perso nenauto van G- R. werd het rijbe wijs gestolen. Van twee personenauto's in Velbum was moedwillig het portier geopend. De goederen uit het dasn- bordkastje waren in de auto ver spreid, maar daar was kennelijk niets voor de dader bij. Van een andere geparkeerde auto was alleen het tochtraampje vernield. Waarschijnlijk hebben onbevoeg den met een valse sleutel zich toegang weten te verschaffen tot de speciaalzaak van meubels in de Passage- Een bureaulade was met geweld geopend, doch daaruit werd niets vermist. Ontvreemd werden uit de winkel dekovertrekken ter waarde van 240, Taxi gestolen In de nacht van zondag op maandag was een taxi van de fir ma Stoks gevraagd naar café „In den Engel". Terwijl de chauffeur van de taxi naar binnen ging om de passagiers te waarschuwen, werd door een onbekende man de taxi gestolen. De dader reed met de taxi in de richting Leunen. Waarschijnlijk door een te hoge snelheid en de gladheid van het wegdek geraakte de taxi op de Al- bionstraat in een slip en kwam dwars op de weg tot stilstand. De 29-jarige J. V., bestuurder van een taxi van dezelfde firma, kon de dwars over de weg tot stil stand gekomen taxi niet meer ont wijken. Voordat men de identiteit van de taxi-dief kon vaststellen was deze al met een medepassagier weggerend. De Venrayse politie doet het vol gende verzoek: Eventuele getuigen van de taxiroof dan wel getuigen van de aanrijding op de Albion- straat gelieve zich in verbinding te stellen met de politie- NATUURWINKEL Aan de Eindstraat is een Natuur- winkel geopend waar biologische produkten ten verkoop worden aangeboden. De jongeren die deze zaak run nen, hebben zich verenigd in de Stichting De Meikers en ze betrek ken hun produkten waaronder grutterswaren en dagverse artike len van het bekende verdeel- centrum De Kleine Aarde te Box tel. De Venrayse Stichting verkoopt die natuurlijke produkten op ideële basis en werkt geheel met vrijwil ligers. Reeds begin vorig jaar zijn ze begonnen om op diverse mark ten in de regio hun produkten aan te bieden en men is er intussen van overtuigd, dat er aan natuur lijke voeding wel degelijk behoefte bestaat. In eigen beheer hebben de jon geren het voormalige woonhuis en latere opslagplaats aan de Eind- straat 2 tot winkel ingericht. De nieuwe Natuurwinkel is op de nor male tijden geopend. Men vindt er ook informatie over milieu en energiegebruik. ANTIEKBEURS Op vrijdag 16 januari van 18.00- 21.00 uur; zaterdag 17 januari van 11.00.18 00 uur; zondag 18 januari van 11.00-18.00 uur, is er in het Cultureel Centrum „De Beejekurf* in het centrum van Venray een grote antiekbeurs. Dit alles is georganiseerd door Schuttersgilde Sint Anna te Venray. LIEDJESAVOND 1981 Voor de vijfde maal organiseert Fanfare Vriendenkring m.m.v. de karnavalsvcreniging De Huibuuke en Freunde Echo de jaarlijkse lied jesavond. Deze wordt gehouden op zaterdag 17 januari in het Gemeen schapshuis, aanvang 20.00 uur pre cies. Volgende week komt men uit met een speciale liedjeskrant met alle informatie over dit belangrijke gebeuren van de karnaval- Ook restanten voor 25,- 45,- 49,- Ongedacht veel bezoekers zijn vorige week een kijkje komen ne men op de „groenmarkt1', welke in de schouwburg was georganiseerd. Niet alleen de schooljeugd, maar ook vele ouderen gaven daarmede blijk, dat natuur en milieu hen toch wel nader aan het hart liggen, dan men oppervlakkig meent te moeten aannemen. Dr. J. van Susante oud-voor zitter van de Vereniging Het Lim burgs Landschap bepleitte in zijn openingswoord aktieve deel- Gladheid Door gladheid van het wegdek schoof de personenauto bestuurd door F. W. uit Venray op het Brukske tegen een lantaarnpaal Auto en lantaarnpaal werden be schadigd. Reestrikken Voor het zetten van reestrikken in een perceel bos in Daland werd de 20-jarige H. H. uit Venray ver- baliseerd. De strikken werden in beslag genomen. Lichtbak vernield Een lichtreklamebak hangende aan de werkplaats van de ATEBE garage aan de Vlierstraat werd ver nield aangetroffen. Voor de garage houder een schadepost van 1000 gulden. Vier met bijlen hakkende burge meesters onthulden vorige week zaterdag eensgezind, in hartje Vre- depeel, een monumentje, dat de Venrayse VW deze gemeenschap had toegezegd bij het deze zomer gevierde 25-jarig bestaan van Vre- depeel. De vier burgemeesters vertegen woordigden de vier peelgemeenten welke in vroegere jaren „getwist" hebben over hun al dan niet ver meende rechten op dit gebied. Het waren de heren Defesche uit Ven ray, Van Heusden uit Vierlings beek, Martijn uit Bakel-Milheeze en Jans uit Oploo-St. Anthonis. De heer C. Janssen, als voorzitter van de VW, droeg het nieuwe mo numentje een driezijdige beton nen Vredepaal over aan burge meester Defesche, die het op zijn beurt gaarne overdroeg aan de Vredepeel gemeenschap- De heer Huys, dorpsraadvoorzit ter, wees er in zijn dankwoord op, dat Vredepeel nu naast zijn beton nen kei, nog een betonnen monu mentje heeft. „We moeten er voor waken, dat we niet te veel beton in ons dorp krijgen". En in dit verband vertelde hij dat een be plantingsplan voor het dorp is op gesteld. Men hoopte daarbij op de medewerking van de gemeente. De muzikale omlijsting van dit gebeuren werd op voortreffelijke wijze verzorgd door de Kerkelijke Fanfare St. Oda uit Merselo. De WV had intussen nog een verrassing in petto, namelijk een nieuwe 3 meter lange eikenhouten grenspaal c.q. vredepaal. Men zal zich herinneren dat vorig jaar de grenspaal verdween en later in het plantsoentje nabij de kom van het dorp werd teruggevonden. Sinds dien ligt de paal in de kelders van het gemeentehuis; te slecht om op nieuw te worden geplaatst. B en W. waren van plan voor een nieu we paal te zorgen, maar de VW was hen te vlug af. Wat niet wil zeggen dat de gemeente niet finan cieel bij mag dragen In de nieuwe grenspaal zijn de namen van de drie gemeenten uit gesneden. Als aandenken aan deze dag ont vingen de heer burgemeesters elk een plastic bakje met daarin een stukje peellandschap. In de dubbele bodem bevindt zich een bijltje, als symbool dat de strijdbijl voorgoed begraven is. Op 16 mei a.s. zal de nieuwe grenspaal door de gezamenlijke burgemeesters met enig feestelijk vertoon ter bestemde plaatse in de grond worden gezet. Vooraf zullen nauwkeurige opmetingen worden verricht om het juiste drie-gemeen- ten-punt vast te stellen. Betrouwbaarheid en kwaliteit name als lid van deze vereniging en van de Vereniging tot behoud van natuurmonumenten. Beide ver enigingen tellen in Limburg nog geen 10.000 leden. Ofschoon hij pleitte voor geza menlijke aktiviteiten en persoon lijke inzet, moest hij toch ook waarschuwen tegen overdrijving middels belachelijke akties en het stéllen van te hoge eisen. Op de foto de stand van de Ven rayse Jeugdnatuurwacht. Op zondag 18 en maandag 19 ja nuari a.s. heeft toneelvereniging „Crescendo1' uit Ysselsteyn haar jaarlijkse toneeluitvoeringen. In het Gemeenschapshuis, aanvang 20.U0 uur. Onde rregie van Gerard Trom melen uit Deume wordt opgevoerd het leuke en soms ontroerende to neelspel „Dwaasheid heeft haar eigen recht" van John Patrick. Vanaf heden vrijdag 16 januari lot 6 februari a.s. exposeert in Santé Craem, Grotestraat, mejuf frouw Gerry Verbeek uit Nijme gen. Gerry Verbeek is eigenlijk een Venrayse, maar ze studeert in Nij megen aan de Gelderse Leergan gen, voor de lerarenopleiding teke nen en handvaardigheid. Daarnaast is ze sterk geïnteresseerd in bin nenhuis-architectuur, waarvoor ze de komende zomer enkele maanden naar Amèrika gaat. Op verzoek van familie, vrien den en kennissen wil ze nu eens laten zien wat ze feitelijk in Nij megen doet; waar ze mee bezig is; wat ze gemaakt heeft Achteraf is het uitzoeken, het selecteren en het organiseren haar een beetje tegengevallen, en zou ze wat meer tijd hieraan moeten kun nen besteden. Maar dat zat er gezien de reis naar Amerika nu net niet in. Op haar expositie zijn o.m. te zien: zeefdrukken en collages, met als thema: „beweging"; schilderijen met als thema „eten"; uit klei ge boetseerde koppen; een keramiek schaakspel met bord, geglazuurd; keramisch fruit; eer. 2-zits bankje en pentekeningen van bloemen. Deze expositie is gratis toegan kelijk en te bezichtingen tijdens de normale winkeluren van Santé Craem. In het Boschveldcollege te Ven ray is tot 29 januari de tentoon stelling „Het Stedelijk Detail" te zien. Details uit de ons omringende wereld in architectuur en stede- bouw die wél aanwezig zijn, maar die, in onze haast, nauwelijks op gemerkt worden. De tentoonstelling laat zien hoe ontwerpers op eigen wijze de omgeving voor ons her kenbaar maken. Een aardige ten toonstelling die op eenvoudige wij ze ons terug voert naar die hër- kenaarheid. Met opzet zijn voorbeelden uit zoveel mogelijk verschillende tijd perken en stijlperioden en uit vele landstreken gekozen- Het beoor delen van mooi of lelijk wordt aan de kijker overgelaten; waar het om gaat is het effect voor de herken baarheid van onze omgeving. Deze tentoonstelling is voor het publiék toegankelijk op alle werk dagen van 9.00 tot 16.00 uur. AKTIVITEITEN OP VLIEGBASIS DE PEEL In verband met een oefening zal het slapende vliegveld „De Peel" drie dagen worden geaktiveerd. Op dinsdag 20, woensdag 21 en donderdag 22 januari zal het 306 foto-verkenningssquadron vanaf de Vredepeelse basis opereren. Voor zover bekend zal er niet gedurende avonduren worden ge vlogen. De bedoeling is, dat de vliegtuigen op 22 januari weer naar hun basis in Volkel terugkeren, doch het vertrek zou één dag kun nen worden uitgesteld als er op de 22ste vanwege de weersomstandig heden niet gevlogen kan worden. NIERSTICHTING VENRAY De kollekte 1980 voor de Nier stichting Nederland, gehouden eind september 1980 in Venray en Oos trum, heeft het mooie bedrag van bijan 5.000,opgebracht, n.l. 4986,80. Zij die hieraan medegewerkt heb ben hartelijk dank. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 Venray Tel- 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Carré, John le. Smiley's prooi. De moord op een oude Russische generaal brengt de Britse gehei me dienst in aktie. (spion) Crispin, Edmund. De verdwenen speelgoedwinkel. Gedreven door nieuwsgierigheid gaat een Engels dichter na zijn middernachtelijke aankomst in Oxford een niet af gesloten speelgoedwinkel binnen, waar de ontdekking van het li chaam van een gewurgde oude vrouw hem, behalve een aanslag op zijn leven, heel wat verwik kelingen bezorgt, (det.) Evans, Alan. Eenzaam duel. Een Brits oorlogsschip wordt aan het eind van de Eerste Wereldoorlog vcor de blokkade van havens voor de kust van Chili ingezet. Kempowski, W. Een hoofdstuk apart Op verdenking van spio nage wordt een Duitse familie in 1948 door de Russen gevangen gezet. Miller, Isabel. Een eigen dak; het verhaal van Patience en Sarah. In een puriteinse boerengemeen schap in het 19e eeuwse Ameri ka raken twee jonge vrouwen verliefd op elkaar en proberen met veel doorzettingsvermogen een eigen leven op te bouwen. Néry. G. Santa en de koning van Corsica. Een beeldschone Corsi- caanse gaat in de eerste helft van de achttiende eeuw een lief desverhouding aan met een West- faalse baron- (hist) Orgill D., en J. Gribbin. De zesde winter. Door een samenloop van metereologische, geografische en solaire verschijnselen begint in één jaar een nieuwe ijstijd met catastrofale gevolgen, tsfï Schuttevaer-Velthuys, N. Paradijs in de duinen, fstr) Vreede, M, de. Over. Als haar li chaam ouder wordt en de lief desuitingen van haar man over gaan zoekt een vrouw troost in het kopen van luxe: Wells, H F. Nieuwe verpleegsters omnibus. De belevenissen van een jonge Amerikaanse verpleeg ster. WILDSPIEGELS Naar aanleiding van het verslag in Peel en Maas van de commissie vergadering van de commissie van verkeer meen ik de conclusie te moeten maken dat enkele commis sieleden zeer slecht geïnformeerd zijn of dat zij hun informatie niet lezen Namelijk het volgende: De heer Reyntjes zegt dat de wildspiegels langs de Middenpeel- weg onvoldoende zouden werken. Ik mag er misschien op wijzen dat Faunabeheer hierover contact op neemt met de wegbeheerder, dit is de provincie. Dat de wildspiegels niet goed functioneren komt omdat ze geplaatst zijn over de sloten tus sen de struiken en het hoge gras. Hierdoor is het spiegelend effect voor een groot deel verdwenen. Het beste kunnen de wildspiegels ge plaatst worden op korte afstand van de rijbaan omdat het spiege lend effect dan het grootste is. De heer Janssen weet vermoe delijk niet dat wildspiegels in hoofdzaak dienen voor grofwild en grofwild mag alleen bejaagd wor den op een speciale vergunning van Faunabeheer. De laatste jaren zijn er in het gebied waar deze wildspiegels moeten komen geen vergunningen meer afgegeven. Verder weet de heer Janssen vermoedelijk ook niet dat wildspie gels en verkeersborden alleen door de Gemeente geplaatst mogen wor den omdat zij wegbeheerder is (van de BeekwegX, Verder mag ik er misschien op wijzen dat de verkeersborden die nen om de weggebruiker te wijzen op het gevaar van overstekend wild, en niet zoals de heer Loonen vermoedelijk meent om het wild op het voorbijgaand verkeer opmerk zaam te maken. Voor wat het schoonmaken van de wildspiegels betreft kan ik u wel mededelen dat de jagers dit zeker zullen doen als de wegbe heerder hiervoor toestemming geeft. Maar schoonhouden heeft weinig zin als de wildspiegels nog niet geplaatst zijn. Ik hoop dat er nu spoedig een einde komt aan de gevaarlijke si tuatie voor het wild en zeer zeker voor de wegggebruiker die bij een aanrijding meestal de meeste scha de heeft- Met vriendelijke jagersgroeten, L. SwinkelS Langstraat 49 5801 AB Venray ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveid, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar O. VERHAEGEN, telefoon 82281 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. C. Peeters-Janssen tel. 04780-81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GROENE KRUIS ZUIGELINGEN BUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. Zilveren armband (Patricia); Sleu telclip met drie sleutels; Een auto sleutel van volkswagen; Kleine knipbeurs, inhoud vier kwartjes; Klein bewerkte portemonnaie bruin rood, inhoud 10,Zwarte por temonnaie inhoud 20,drop en boodschappenlijst; Bruine knip beurs met 5 vakken waarvan een met ritssluiting inh. 35,46, twee phenning en een postzegel; Rechter dameshandschoen, kleur zwart gla cé, gevoerd; Bruine heren hand schoenen; Vos-pony; Bruin ge streepte zwangere poes. Zwart knipbeursje met opschrift Pierotten Garde inhoud 24.40; Bankbiljet van 10,—; Twee sleu tels in etui; Zwarte insteek para plu; Grammofoonplaatje van Mar- tine Bijl; Sleutel, mogelijk van hangslot, met opschrift DOM en no. 2c 237; Medaille, met afbeelding Paus Paulus Vie; Herenpolshorioge met zwart bandje, merk Kienzle (doublé); Zwart witte hond, reu. Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeentepolitie Venray,, Grotestraat 1, tel. 04780-84888 toestel 30. PROGRAMMA SPORTHAL van 16 tot en met 23 januari 1981 Vrijdag 16 januari: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 StappersFC Koetshuus 20.30 FC HenboStormvogels 21.30 FCPR—Quatre Bras 22.30 SVOB 2Wet teling 2 Zaterdag 17 januari: 08-00-10.30 MHCV zaalhockey tr. 10.30-13-00 Badminton oompetitie Sen. Venray 1Patrick 1 13.00-16.00 Manual handbalcomp. 16.00J19.00 VC Rooy competitie: Dames 1Rapid/de Luxe Heren 1Rapid/de Luxe 19.00-21.00 Jumpers basketbal comp. Dames 1Black Out 21.00-23 00 MHCV zaalhockey tr. Zondag 18 januari: 08.00.09.30 MHCV zaalhockey tr. 09.00-12.00 Badminton 12.00-18.00 Manual handbalcomp. 12.55 Dames 1EHV 2 16.35 Heren 1—Loreal 3 18 00-22.30 Zaalhockey comp.: 20.00 Dames Venray 2Geldrop 3 20.50 Dames Blerick 2Geldrop 3 21.40 Dames Venray 2Blerick 2 Maandag 19 januari: 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbalcompetitie: 21.30 Wetteling 1Amak 22.30 Stappers 2EJP 2 Dinsdag 20 Januari: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 2100-23.00 Badminton 23.00-24.00 E.J.P. zaalv. vr. Woensdag 21 januari: 19.30.22.30 Badminton 22.30 Wetteling 3-Commissieleden zaalv. vr- Donderdag 22 januari: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 Ysselsteyn zaalv. vr. Vrijdag 23 januari: Zaalvoetbalcompetitie: programma nog niet bekend-

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3