ebberink Vandaag LXtXhV AGENDA De Wetteling vrijdag generale repetitie Stedenspel SLECHT VERVOER VAN OORSCHOT MODE ZONDAGOCHTEND CONCERT Rectificatie Q&fcmv//? Kunt u kiezen uit n rijke kolleklie tweedelige en driedelige kostuums in blauw, grijs en gestreept. Grotestraat 25A, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray, Weert. - SFEERRIJKE KERSTVIERING IN GEYSTEREN Traditiegetrouw zal op 24 de cember a.s. om 24.00 uur in de St. Wi'llibrorduskerk te Geysteren een sfeerrijke kerstviering plaats vin den 'en wel door een uitvoering van de Krönungsmesse K.V. 317 van W. A. Mozart. Het is niet de eerste keer dat deze bekende Mozart mis in de St. Willibrorduskerk heeft geklonken- Reeds diverse keren leerder is deze mis tijdens de kerstviering uitgevoerd. Naast de Krönungsmesse zullen nog diverse andere werken van W. A. Mozart, onder andere het Laudate Demi- num uit de vesperae solennes K.V. 339 en het Alma Dei Creatoris K.V. 227. Uiteraard zullen ook de kerst liederen niet ontbreken. Aan deze uitvoering werken mee: Marie-Cécile Moerdijk, die de so- praansoli voor haar rekening zal nemen: Mimi Nicolescu zal de alt partijen voor haar rekening nemen. Deze talentvolle zangeres zal te zien zijn op de televisie op tweede kerstdag terwijl door haar reeds een langspeelplaat met volksliede ren uit Roemenië is gemaakt; de tenorsoli zullen gezongen worden door Fons van Gamen terwijl de baspartij vertolkt zal worden dooi de bariton Pieter Hannema. Tradi tioneel zal Jan Gruithuyzen achter de vleugel zitten terwijl de alge hele directie in handen is van Sef Adams- Advertentie Thomassen houdt Nationale Woondagen Van 18 tot 27 december houden de Nederlandse woningsinrichters een grote landelijke woonmanifes- tatie onder het motto „Nationale Woondagen". Bedoeling is de Ne derlandse consument een extra feestelijk welkom te bereiden 9 da- - [en lang in het teken van de ge- elligheid en huiselijkheid rond de kerstdagen. Juist in deze donkere iagen speelt de inrichting van de woning een belangrijke rol: sfeer Ven huiselijkheid in de familiekring laan juist deze dagen voorop. De roninginrichters zetten tijdens de- e manifestatie hun beste beentje roor om het publiek zo goed mo- elijk voor te lichten over de nieu we collectie meubelen en woning textiel. In het kader van de Nationale Woondagen brengt de firma Tho- nassen te Venray een geheel niou- ve kollektie meubelen. Het betreft tnder meer bankstellen eethoeken n slaapkamers, welke samengesteld lerdcn op de grote internationale meubelbeurzen van Milaan, Bir- ningham, Kopenhagen, Brussel en Krocht. Het zal zeker de moeite waard Ijn om tijdens deze dagen eens en kijkje te gaan nemen en wel- icht doet U een goed idee op In cd er geval zal de Firma Thomas- pn U graag ontvangen. De heer Leo Klokke, meer dan !0 jaar amanuensis in de Scholen- emeenschap Jerusalem en in to- aal 40 jaar in overheidsdienst, nocht vrijdag tijdens een hem aan- [eboden receptie de zilveren ere- nedaille verbonden aan de Orde an Oranje Nassau opgespeld krij ten Burgemeester Defesche die leze plechtigheid verrichtte, prees le heer Klokke voor zijn trouwe ilichtsbetrachting gedurende al die aren. Een bekende wens van de jubi- aris, nog eens naar zijn geboorte- „Venray is landkampioen van de NCRV Zeskamp-Olympiade 1971- 1972" meldden forse krantenkop- 0 pen nadat de Venrayse Zeskamp ploeg na een enerverende strijd in de Rotterdamse Ahoyhal op 22 april 1972 de ploegen van Rid derkerk en IJsselstein achter zich had gelaten. Voor Venray 22 pun- ten voor Ridderskerk 19,5 p. en voor het Utrechtse IJsselstein 18,5 punt. J Dat was allemaal begonnen op I' 9 okt. 1971 in Rotterdam met de negen ploegen: Bladel, Emmel- oord, Franeker, Lisse, Ridderkerk, Veendam, Venray, IJsselstein en Zelhem. De eerste klap was al een daalder waard want Venray won de eerste wedstrijd met 37 punten! Het enthousiasme in Venray ken de geen grenzen meer: een fees telijke late intocht in Venray, een officiële ontvangst op het gemeentehuis de volgende dag. Héél Venray was op de been Maar, dat het eerste gewin nog altijd kattegespin is, bleek een maand later in Groningen. Venray moest de eerste plaats aan Frane- Ier laten en zelf met de achtste Telefoonverkeer gestoord Vrijdagmiddag is het Noord Lim burgse telefoonverkeer enkele uren gestoord geweest, door het kapot- trekken van een belangrijke tele foonkabel in Castenray. De PTT slaagde er in de belangrijkste ver bindingen voorlopig te herstellen. Maar het bleef bijvoorbeeld onmo gelijk om vanuit Venray, Meerlo- Wanssum en Bergen de alarmcen trale in Venlo te bereiken. De alarmcentrale moet er voor zorgen dat ambulances en brandweren worden opgeroepen. Een kwartier nadat de kabel breuk veroorzaakt was, werd de verbindingscommandowagen van de Regionale Brandweer Noord Lim burg, vanuit Venlo naar Venray verplaatst en gestationeerd op het terrein van de brandweer aan de Acaciastraat. Men slaagde er in rond half een een verbinding te maken met de alarmcentrale zodat men vanuit Venray en de regio via de verbindingscommandowagen weer met Venlo verbonden kon worden. De regio brandweren konden via de alarmeringspiepers vanuit de commando wagen worden gewaar schuwd maar onze eigen Venrayse brandweer moest aantreden en pa raat blijven omdat we hier nog verouderde piepers gebruiken wel ke niet in het nieuwe verbindings systeem passen. Een luidspreker op het terrein aan de Acaciastraat moest er dan ook aan te pas ko men om de heren brandblussers bij elkaar te trommelen toen er rond vier uur een brandmelding vanuit de Kiosk in het Brukske binnen kwam. Achteraf bleek dat de brandmelder wat overijld te werk was gegaan en van brand feitelijk geen sprake was Kort daarna was de PTT-kabel weer hersteld en kon de verbin dingswagen inrukken. Over deze onverwachte oefening en de resul taten daarvan was men best te spreken. „Voor honderd procent geslaagd"'. Fanfare St. Caecilia Maasluis 21 december 1980 Programma: 1. H.a.F-mars - W. Hautvast 2. Hertog Jan VaTiaties - J. Rijken 3. Bella Italia - Coolditz 4. Happy Sound - Cees Vlak 5. Zamora - Saymour 6. The little drummer boy - Beek 7. He's got. the whole world in his hands - Walters Diefstal Ten nadele van de firma H. uit Rosmalen werden in de nacht van 15 op 16 december nabij de Beek- weg 2 harmonica hek ken cn een fel knipperende oranje lamp ont vreemd- Deze waren geplaatst om het verkeer te waarschuwen voor werkzaamheden. land Indonesië te mogen gaan, werd grotendeels verwezenlijkt, toen hij zowel van het Schoolbe stuur als van docenten en leerlin gen „een geschenk onder couvert" kreeg aangeboden. Rector Schellens onthulde, dat de docenten en leer lingen in het geheim een loterij georganiseerd hadden ten bate van de amanuensis. Een bedrag van bij na 1700,was het netto resul taat. Overigens werd de heer Klok ke verzocht zijn reis naar Indone sië voorlopig uit te stellen tot zijn pensionering. „Eerder kunnen we je niet missen"', aldus de rector. plaats vóór Veendam genoe gen nemen. Dit debacel gaf de Venrayers evenwel nieuwe moed. Op 4 decem ber 1971 in de Leidse Groenoord- hallen revancheerde Venray zich. Nam de derde plaats na Ridder kerk en IJsselstein. Vanaf dat ogenblik zat Venray weer in de winning mood. De Venrayse ploeg werd derde in januari 1972 in Gro ningen, 1ste in de Rijnhal in Arn hem voor een publiek, dat vrijwel geheel uit Venrayers bestond en won tenslotte in Rotterdam de fi nale. De volgende dag zong iedereen in Venray het Zeakamplied, dat op een plaat was uitgebracht, terwijl de ploeg feestelij kwerd rondgereden voordat op het gemeentehuis de of ficiële huldiging begon. Toen leek het er op alsof de gevels van de Grotestraat terugweken om de vele duizenden een plaatsje te geven. SPEL ZONDER GRENZEN Daarna moest Venray op inter nationaal niveau zijn krachten gaan meten. In Passariano op de terreinen van Villa Manin (Cod- dropo) vond het eerste treffen Doordat wij verzuimden ons ar tikel over het afscheid van Dr. H. L. Tan vóór de publikatie ter in zage te geven, bleven er in het ver haal enkele onjuiste of onvolledige gegevens ongecorrigeerd. Waarvoor onze excuses. Volledigheidshalve hieronder de „gewraakte" passages: Op 6 november 1944 deed H. L. Tan „stiekum" examen neuro logie (onderdeel van het arts examen le gedeelte) in de neuro logische psychiatrische kliniek, toen het Engelse bombardement zich vol trok. In de laatste oorlogswinter 1944—'45 verrichtte hij bevallingen in de stad Utrecht. Op 10 april 1945 maakte hij de bevrijding mee in Lemelerveld aan het Overijssels kanaal als assi stent huisarts aldaar. Tropische ziekten heeft hij ge studeerd aan het Havenziekenhuis te Rotterdam. Op het eiland Banka was hij bedrijfsarts bij de Banka Tin win ning en gouvernementsarts en kreeg ook de medische verzorging van de gevangen genomen Republi keinse leiders- Recreatieschap Peel en Maas Zoals reeds geruime tijd werd voorzien, is het weinig zinvol het bureau van het Recreatieschap Peel en Maas nog langer te laten voort bestaan. In toenemende mate im mers heeft het Gewest Noord-Lim burg de aan het schap opgedragen taken overgenomen. Het bestuur heeft derhalve besloten per 31 de cember a.s. het bureau te liqui deren. Hoogste punt bouw politiebureau Heden donderdag werd met enig feestelijk vertoon het hoogste punt bereikt bij de bouw van het nieu we politiebureau aan de Leunse- weg. Burgemeester Defesche was in gezelschap van de korpsleiding en het gehele personeel daarbij aanwezig. Vier vlaggen werden op het hoogste punt aangebracht. De bouw verloopt volgens bestek en omdat het pand wind- en tocht- dicht is gemaakt kan tijdens een vorstperiode gewoon worden door gewerkt- Het personeel zit te sprin gen om eindelijk van de onhoud bare toestand van de politiehuis- vesting verlost te worden en menig bezoek wordt aan de bouw ge bracht om het verloop op de voet te kunnen volgen. De bouwvakkers werden bij het bereiken van het hoogste punt niet vergeten en het traditionele „pan nebier" werd uitgereikt, maar al cohol was achterwege gelaten. Het is in ieder geval zeker dat de bouw binnen de besteklijd gereed zal zijn. Weer sneuvelde grofwild De Venrayse poelier heeft de laatste dagen niet te klagen over de aanvoer van reewild. Het is al leen jammer dat het wild daarvoor een gewelddadige dood heeft onder gaan door het snelverkeer. Een volwassen bok sneuvelde op de Midden Peelweg en in de Vrede- peel een volwassen reegeit. In bei de gevallen is de automobilist niet bekend maar de auto's zullen on getwijfeld schade hebben opgelo pen. Wildstroperij In 't veld onder Castenray werd terzake wildstroperij door de politie aangehouden een 55-jarige Ven- rayer. Jachtgeweer en lichtbak werden in beslag genomen, even als de buit, een geschoten haas. De Venraynaar is in het bezit van een jachtakte, maar had geen vergun ning om daar te jagen en zeker niet met een lichtbak. Vernielingen Weer werden ruiten vernield aan de kleuterschool „het Beuken hofje'' aan de Beukenlaan. M. C. deed aangifte van ver nieling van een koperen gasleiding. Vermoedelijk werd met een zaag in de leiding gezaagd. De leiding le vert gas voor een varkensmesterij. Door het tijdig ontdekken kon er- -ger voorkomen worden. Blikschade Onvoldoende opletten bij het achteruitzetten op de Albionstraat was oorzaak dat de 18-jarige auto bestuurster, W. S. uit Helden, te gen de personenauto- van de 23- jarige M. K uit Boxmeer botste. Het bleef bij behoorlijke blikscha de. plaats. Venray weerde zich uitste kend en speelde het 'klaar om als eerste Nederlandse ploeg de eerste prijs mee naar Venray te slepen en zich te plaatsen in de internationa le finale. Deze werd gespeeld aan de boor den van het Meer van Geneve in Lausanne met als supporters o.m. de „grote verliezer'' van Passaria no, het Zwitsrese Santen. Alle koe- bellengelui ten spijt: Venray ging ten onder, tengevolge van de groe ne zeep, maar werd zeer eervol 2e. Alle trofeeën, herinneringen aan een .roemrucht" verleden staan nog in de vitrine in de sporthal „Dé Wetteling". Zij staan te wachten op de aanvulling, waarop Venray hoopt op 16 januari a.s. VERGELIJKING Vergelijkt men de ploeg van acht jaar geleden met de sportploeg, die het in januari in Arnhem moet ma ken tegen de ploeg van Oldenzaal, dan moet gezegd worden, dat de huidige ploeg misschien jonger is, dan die van acht jaar geleden, maar met dezelfde enthousiaste be zieling. De jongens en meisjes heb ben maar één doel voor ogen: Ven- openbare bibliotheek venray jeugdafdeling Schoolstraat 32 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Bawden, N. Carry's kleine oorlog. Het valt Carry niet mee als zij en haar broertje in huis komen bij een strenge kruidenier en zijn zuster. Gelukkig worden ze goe de vrienden met de huishoudster van „Druïdenvoet", met Albert en meneer Johnny. Dumas, Ph Laura; een grote ver rassing. De hond van Alice wordt steeds groter en ondeugender zo dat haar ouders besluiten het dier buiten op te slditen. Maar een heldendaad van Laura maakt al les anders. Verhaal voor oudere kleuters met veel illustraties en weinig tekst. Ekholm, G. Het stik zwarte nacht boek. Een klein meisje krijg: erg veel te verwerken als zij de aan dacht van haar ouders moet de len met haar nieuwe broertje. Fano, D. De hemeleters. Alle grote mensen maken steeds langere ladders, om toch vooral niets van de lekkere dingen in de hemel te hoeven missen. Prentenboek met zachtgetinte krijgttekeningen. ray weer op de hoogste tree van het erepodium le brengen. Adrie van Stokkum. speler uit de oude ploeg, is nu captain. Truusje van Dtjck, inmiddels ge trouwd speelt weer mee, even als Jan Bastiaans, toen een jochie nu een stoere mannetjesputter. De ploeg heeft wekenlang ge traind de laatste tijd op de spe len, die uitgevoerd moeten worden op vrijdag 19 december a.s. door Emmen en Rosmalen. Gespeeld worden: sledehondenrace, winter- wip, mannetjesputters Vadertje tijd en pinquins. Gezien de onderwer pen zal er wel weer groene zeep aan te pas komen DENKERS Ook de denk(st)ers die straks de denktent in Arnhem en de denk tank in Venray moeten bemannen, zijn druk het trainen bezig. De ac tuele denker leest alles wat los en vast zit en laat zich trouw over horen. Maar het grote verschil met de sportploeg is, dat de denkers niet weten wat over welke onder werpen wordt gevraagd. Daarom gebruiken zij het Ste- denspel van a.s. vrijdag 19 decern- Haan. S- de. Herrie in de holle berg. Jul, Josien en Martin had den gedacht een rustige vakantie in een Frans dorpje te hebben, maar dat pakt wel heel anders uit Kaufmann, H. Toele Tiptops avon tuurlijke reis. Grappig fantasie verhaal over een circusolifant die behandeld wordt als een filmster. Groot is de schrik als zij tijdens een treinreis spoorloos verdwijnt. Lobel, Arnold- Bij uil thuis. Als uil -alleen is beleeft hij vaak vreemde dingen. Hij haalt de „oude winter" in huis en „ziet'' vreemde dingen als hij in bed ligt. Paul, Anthony, De tijger die zijn strepen kwijt was. Een pythons steelt de strepen van een tijger om zijn hangmatje te maken. Maar generaal Tijgerling is erg slim en weet zijn strepen toch weer terug te krijgen- Turin, A. Het lapjes-jasje. Dankzij de lapjesjas van een tovenares, wordt de dochter van een tim merman een goede timmervrouw. Prentenboek, opgezet als een tra ditioneel sprookje, waarin de rol patronen op een aardige manier worden omgedraaid. Wilmink, W. A, Moord in het moe ras. Folker, de pleegzoon van ridder Rudolf van Coevorden die niet zo van vechten houdt, groeit op te midden van de strijd tussen de Drenten en de bisschop van Utrecht in de 13e eeuw. ber als de laatste generale repeti tie terwijl de sportploeg en een gedeelte van het organiserend co mité op uitnodiging van de NCRV in de Leidse Groenoordhallen de sfeer gaat proeven. GENERALE REPETITIE Alles wat men maandenlang heeft voorbereid moet nu in praktijk worden gebracht. Alle naslagwer ken die men denkt nodig te heb ben staan klaar en de achterban nen zijn gemobiliseerd. Zodra de moeilijke vragen wor den gesteld duikt men in de boe ken om na te gaan of het voor Venray uitgedachte systeem werkt. Alles op alles wordt gezet om te proberen vóór Emmen en Rosma len de antwoorden te vinden. Ook voor a.s. vrijdag 19 decem ber wordt een beroep gedaan op de gehele Venrayse bevolking. Weet men een antwoord geef het dan di rect door op telefoonnummer 88888 (vijfmaal acht). Telefonistes zitten in de start blokken om direct het antwoord door te geven aan de denk(st)ers. Na vrijdag zullen we weten of Venray ook op het gebied van de denksport zijn mannetje kan staan op 19 januari in Arnhem. GOUD IN DE PEEL Maandag 29 december zendt de KRO-televisie om 21.55 uur op Ne derland 1 een vijftig minuten du rende dokumentaire uit onder de titel „Goud in de Peel". Voor deze dokumentaire werden uitgebreid opnamen gemaakt in Deurne en omstreken. Deze opna men konden alleen maar bewaar heid worden dankzij de fnedewer- kïng van velen uit de Peel. Als blijk van waardering wil de KRO alvorens deze dokumentaire op de televisie te brengen alle in woners van Deume ouder dan 15 jaar van te voren kennis laten ne men van .Goud in de Peel". Deze voorvertoningen worden ge houden op dinsdag 23 december om 14.00 - 16.00 - 19.30 en 21.30 uur in de herberg „Den Vergulden Helm'". Stationsstraat 76 in Deur ne. Ook niet-inwoners van Deurne zijn op deze voorvertoningen van harte welkom Als goed gastheer biedt de KRO iedere belangstellende gratis het Kerstnummer van het blad „Stu dio" aan waarin een 3-pagina's tel lend verhaal met kleurenfoto's over de Peel. Rond de komende feestdagen zal zowel door de Spoorwegen als door de Zuidooster Autobusdienst een beperkte dienstregeling worden uit gevoerd- Voor de Zuidooster bete kent dat o.m. dat er op woensdag 24 december en op woensdag 31 de cember na 21.00 uur geen bus meer rijdt. De Spoorwegen daarentegen voeren een normale werkdagdSenst uit Het kan dus voorkomen dat reizigers op die dagen van de spoorwegen gebruik willen maken, maar dan na 21.00 uur maar op eigen gelegenheid het station of Venray moeten zien te bereiken. Ons inziens een slechte service aan het publiek. Op de pagina „Gemeentepraat'" is de vervoerssituatie tijdens de feestdagen uitvoerig opgenomen. LYCEUM DAMES I A.s. zondag speelt Lyceum dames 1 de bekerfinale wedstrijd tegen VC Weert 1, om 14.00 uur in de sport hal te Belfeld. Vertrek: 12.15 uur bij Bosöhveldicollege. Dus Lyceum leden, schaart u bij een en zorg voor een goed bezette tribune. Neem toeters, hoorns, bel len en andere goed bedoelde la waaimakers mee. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Akkerweg 18, telefoon 85900 Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: "s morgens van'10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 8014Ö van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonisce afspraahk, neemt waar P. WASSER, telefoon 84504 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. J. Janssen tel. 04780-81269 MEDEDELING VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY Het consultatiebureau voor zuigelingen en kleoters, thans gevestigd aan de Bachstraat. gaat m.i.v. 29 december 1980 verhuizen naar het Wijkcentrum Brukske. telefoon 04780-83859 Informatiewinkel Brukske In verband met de kerst- en nieuwjaarsviering is de informatie- winkel Brukske van 21 december tot en met 1 januari gesloten. VELDKAPELLEiN Een overvloed aan kopij dwingt ons de ze week de serie Venrayse veldkapellen te onderbreken. Volgende week komen wij er beslist mee terug. Wij zoeken nog adressen van mogelijke huis- of gevel kapelletjes. Gaarne opgave aan ons blad OMBUDSMAN Het T.V -programma van de Om budsman zal vanavond (donderdag) om 20.45 uur o.m. aandacht schen ken aan een hondenhandelaar uit 'het Noord-Limburgse Afferden, die cok in onze krant regelmatig ad verteert. PROGRAMMA SPORTHAL van vrüdag 19 t.m. vrijdag 26 dec. Vrijdag 19 dec.: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 StappersFord Oldtimer 20.30 KoetshuusGem- Venray 21.30 E.J.P.Stormvogels 22.30 SVCB—FCPR Zaterdag 20 dec.: 08.00-13.00 Zaalhockey MHCV tr. 1'3.00-16 00 Korfbal competitie 16.00-18.30 MHCV competitie 16.00 Venray MB1Maastricht B2 16.50 Sittard BIMaastricht B2 17.40 Venray BISittard BI 18.30-20.30 Jumpers basketbal: Herenl Heren 2 competitie 20.30-22.30 Leunen zaaiv. vr- 22.30-23.30 Castenray zaalv. vr. Zondag 21 dec.: 08.00-09.30 MHCV tr. 09-30-14.00 Badminton 11.30-14.00 competitie Venray 2Stein 2 Junioren Venray 1Weert 3 14.00-18.00 Korfbal competitie. 18.00-21.00 Zaalhockey comp. 18.00 Heren 1Geleen 18.45 Tegelen 1Maastricht 1 19.30 Tegelen 1Geleen 1 2015 Venray 1Maastricht 1 21.00-22.00 Batu Badaun Maandag 22 dec.: 08.00-16.30 Scholen handbal toer nooi 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbalcompetitie 21.30 Wetteling 1-Laurentius Boys 22.30 Wetteling 2—GFC 33 2 Dinsdag 23 dec.: 08-30-16.30 Scholen handbaltoer- nooi 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 E.J.P. zaalv. vr- Woensdag 24 dec.: 14.00-16.00 Gempo. Vrijdag 26 dec.: 10 00-18.00 NeVoBo volleybal toernooi. Zilveren ere-medaille voor Leo Klokke Zaterdag 20 december optreden van de BZN-groep in Prinsenhof. Zaal open om 20.00 uur. Kaarten zijn ook telefonisch te bestellen onder nummer 04780-81671. Zondag 21 december komt in Prinsenhof de „Greenlight Express" met de Barkly Sisters. Eerste kerstdag orkest „Levon Garth"; tweede kerstdag orkest „December". Op 1 januari nieuwjaarsbal met voor iedere dancingbezoeker 'n presentje, (advert.) Gezellige huis- en nachtmode speciaal voor Kerstmis zijn de prijzen niet hoog. Igggjjjgjjgg

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3