Venray vastberaden naar Stedenspel De „scherpe bijl" in begroting en prioriteiten AGENDA De Wetteling SPIONAGE? Oudere werklozen praten over financiën Dankzij kordaat optreden overval mislukt PEEL EN MAAS ook üw krant Schrijven met hekt fci? dom melskens Bijzonder zondag ochtendconcert Getrouwde vrouw Avond voor borst- amputatie patiënten Geslaagd ,Yanaf december moet „Steden- spel" centraal staan in jullie vrijetijdsbesteding, maar ook in het maatschappelijk funktioneren. >it, betekent heel konkreet: voor leiden en trainen voor Steden- iel vanaf au op de eerste plaats! Het is aller plicnt vastberaden cn Uitstekend voorbereid de wed strijd te spelen. De gemeenschap Venray vraagt dit en betaalt hier voor de kosten." Deze duidelijke taal is te lezen in .een „rondzendbrief" oftewel de Bncycliek „Nog enkele weken" van de Venrayse Stedenspcl- coördinator Tino Zandbergen aan alle sporters en denkers van de Venrayse ploeg. indoctrinatie?" waagden wij •voorzichtig aan Tino te vragen? „Dat niet direkt" gaf hij lachend ten antwoord, „maar wel even allemaal keihard met de neus op de feiten drukken. Er moet ge werkt worden want nog even en we staan in de Rijnhal voor het oog van het Nederlandse volk." Terwijl de sportsters, spor ters. denksters en denkers van I Venray vrijwel dagelijks be- i zig zijn om zich voor te be- reiden op het grote gebeuren op 16 januari a.s. in de Arn hemse Rijnhal, zit ook de „concurrentie" bepaald niet stil. Op bijzonder vriendelijk ni- -veau is er koniakt ontstaan tussen Venray en Oldenzaal. Over en weer worden tele foontjes uitgewisseld in de hoop dat een van beide par tijen iets van het achterste van zijn tong laat zien. Men blijft uitermate vriendelijk en aardig in de wetenschap dat een van de twee gemeenten uiteindelijk zal winnen. De collega van wethouder van Oers, de Oldenzaaise wei houder Ankoné heeft zich doen kennen als een zeer aimabel mens. Met zijn naam genoot (bijna iedereen in Ol denzaal blijkt Ankoné of An- coné te heten; er staan er veertig in het telefoonboek), die directeur van de V.V.V. is, kwam hij al eens een kijkje nemen in Venray om daar te konstatcren dat Venray het best maakt. Op 20 december a.s. komt het hele college van b. en w. van Oldenzaal naar Venray om kennis te maken met het Venrayse college. Misschien om achter de burgemeesters- vraag tc komen? De vijfde colonne waart rond in Venrayèn door zichtig, dat wel. Waarom nam de gemeente Oldenzaal anders een abonnement op Peel en Maas? Oldcnzalers. wanneer U dit leest: Venray wenst u alle succes to<*, maar bedenk wel: Venray is zo gek nog niet En inderdaad wordt er keihard gewerkt volgens een strak trainings- schemba. Drie-, viermaal per week davert het in een van de hallen van Rank Xerox waar alle mogelijke en onmogelijke toeren worden uitge haald om de conditie op te vijzelen. De spelen, die door andere deelne mers aan het N.C.R.V. Stedenspel moeten worden uitgevoerd, worden punktueel voorbereid en geoefend. De denksters en denkers, die straks de denktent en de dentank zullen bemannen en bevrouwen houden hun hersens soepel met her sengymnastiek. De aktuele denker spelt alle kranten uit en laat zich trouw overhoren. De Venrayse messen worden scherp geslepen, zij het dan figuurlijk Supporters zijn druk in de weer om evenals bij Zeskamp en Spel zonder grenzen van acht jaar terug de achterbannen ie mobiliseren. Spandoeken worden gemaakt, ge werkt wordt aan de Venrayse mas cotte en toegangskaarten verkocht. Deze kaarten zijn nog verkrijg baar bij sigarenmagazijn Jansen aan de Grote Markt. Men betaalt 12.50 voor een toegangskaartje met busreis naar Arnhem en 4.50 voor een toegangskaartje alleen. Wil men nog mee dan moet men opschieten. De kaarten zijn bijna uitverkocht. GENERALE REPETITIE Voordat op 16 januari Venray de Rijnhal-arena binnenstapt om het N.C.R.V.-Stedenspel met en tegen Oldenzaal te spelen is er nog één Stedenspeluitzending, n.l. op vrijdag 19 december a.s. Dan verschijnen Rosmalen en Emmen op de buis. Op uitnodiging van de N.C.R.V. zal een Venrayse deputatie aanwe zig zijn in de Leidse Grcenoord- hallen om daar van nabij de Ste- denspellucht te snuiven en om te be kijken hoe de anderen dit doen. Maar thuis in Venray, wordt de generale repetitie gehouden. Denk sters en denkers zullen weer aan wezig zijn in het documentatiecen trum van Rank Xerox om voor de laatste maal te proberen of het uit gedachte denksysteem volledig werkt. Iedere deelnemer heeft zich ver zekerd van een hoeveelheid naslag materiaal en een deskundige achter ban. Zodra op de televisie de acht door de N.C.R.V. te stellen moeilijke vra gen bekend worden duikt men in de boeken of grijpt men de telefoon om achter het antwoord te komen. Van de Venrayse bevolking wordt verwacht dat men meedenkt. Wan neer men het antwoord weet, dan kan men dit doorgeven onder tele foonnummer 88888 (vijfmaal acht). Een „batterij" telefonistes zit hij Rank Xerox klaar om al'.e antwoor den door te geven naar de denk tank. Dit is de laatste repetitie. Vandaar een dringend beroep op iedereen om mee te denken. Laten we met z'n allen Venray naar de finale helpen! In twee vorige afleveringen heb ben wij „gegrasduind" in de be grotingsbeschouwingen van de Ven rayse gemeenteraad. In afwachting van de antwoorden die b. en w. op deze beschouwingen zullen geven, gaan wij hier nog even nader in op enkele onderwerpen uit die be schouwingen. POLITIE „Samenwerking" vindt het tevre denstellend, dat komend jaar de nieuwbouw voor de politie gereed komt Maar deze fraktie waar schuwt nogmaals dat zij niet tole reert dat de door de raad goedge keurde begroting c.q. krediet wordt overschreden. De „Kerkdorpenfraktie" vindt de politiesurveillance per fiets en mo tor effectief. Maar de wijkteams zijn nog onvoldoende bekend bij de be volking. De WD vindt dat er nog onvol doende te voet wordt gesurveilleerd en dat verhindert een persoonlijk kontakt met de burgers. Bovendien bespaart voet-surveillance energie en auto-kilometers. BRANDWEER Een voorbereidingskrediet voor de bouw van een brandweerkazerne wil „Samenwerking" af laten han gen van een mogelijke DACW-sub- sidie. De „Kerkdorpenfraktie" wil voor lopig ook geen voorbercidingskre- diet verstrekken. Zij zegt daarmee te zullen wachten tot de financiële toestand enigszins gekeerd is. Dezelfde gedachten spelen bij de WD. Als een programma van eisen voor een dergelijke bouw klaar ligt, kan elke archilekt daarop snel in spelen en snel met oen ontwerp Dertien V.Z.O. ondernemers uit fsselsteyn - Veulen - Mersele - redepeel - Heide, organiseerden succesvolle St. Nikolaasaktie als hoofdprijs een geheel ver- )rgde reis naar LONDEN voor twee trsonen, met nog een honderdtal ndere waardevolle prijzen. Iedere koper ontving bij aankoop an 10,— een lot (of bij 30, utob rand stof) waarop de koper dan Ijn naam oftewel Rabobank num- ner moest invullen. Tweemaal werd een tussentrek- ing gehouden en op maandag 8 de cember j.l. had de eindtrekking met de hoofdprijs plaats. Het mooie van deze aletie was, dat alle winnaars meteen bekend wa ren mede door de Rabobank-com- puter. Zij kregen hun prijs in de vorm van een waardecoupon thuis gestuurd, waarop staat bij welke deelnemende ondernemer ze hun prijs kunnen afhalen. De hoofdprijs-winnaar, dhr. Wilms, Drabbelsweg 7, Veulen, werd de prijs thuis overhandigd door dhr. van Gassel. (zie foto). Ook de Ondernemersvereniging an Oostrum had een St. Nikolaas- iktie .onder het motto „Sint zijn aard is geld waard". De uitgeloof- le prijs, een weekendreis naar Lon- n, werd gewonnen door J. Wijn hoven, Watermolenstraat 10. De prijs werd hem en zijn vrouw uit gereikt door de heer M. Derks in tegenwoordigheid van notaris Paan- tjes en directeur J. Janssen van de Rabobank. komen als dat nodig is en als er geld voor beschikbaar is. De Partij van de Arbeid meent dat er al konkrete plannen en te keningen bestaan voor een nieuwe brandweerkazerne. Zijn die soms achterhaald? Welke tijdsrelatie be staat er zo vragen zij tussen het beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet en het mo ment dat met de bouw gestart moet worden? ROSE VLEK „Samenwerking" heeft zo z'n problemen met de Rose Vlek. Alles blijft er te onduidelijk. De indruk wordt gewekt, dat de gemeente de ontwikkeling van dat toekomstige winkelcentrum temporiseert. Komt dat door de huidige conjuncturele omstandigheden óf omdat de onder handelingen met de grondeigena ren zo stroef verlopen? Zij vragen met spoed een konkreet plan, waarin de financiële opzet en de belangrijkste streefdata zijn opge nomen. De Partij van de Arbeid herhaalt een reeds eerder ingenomen stand punt, dat juist voor het versterken van een stedelijke centrumfunktie een uitbreiding van grotere sociaal- kultureie voorzieningen binnen de Rose Vlek gestalte moet krijgen. VOLKSHUISVESTING Het woningbouwprogramma voor 1981, voor kom en kerkdorpen, ziet er veelbelovend uit, aldus de frak tie „Samenwerking". Maar men realiseert zich ook wel, dat de si tuatie op de bouwmarkt én de som bere economische verwachtingen, een voorzichtige en zo nodig latere aanpak nodig kan maken. De fraktie „Kerkdorpen" pleit voor continuiteit in de sociale wo ningbouw. Eveneens om voortgang in de renovatieplannen in oud-Des- selke en aan de MaaShesewog-Oda- straat. Wat dit laatste betreft pre valeert men nieuwbouw boven re novatie. De VVD attendeert o.m. op ko pers van bouwgrond, die na ver loop van tijd die grond weer „te ruggeven" aan de gemeente. Een van de oorzaken zou zijn de strin gente regels welke in de algemene verkoopvoorwaarde worden gesteld m.b.t. tijdstip van aanvang en be ëindiging van de bouw. In deze on zekere tijden aldus de VVD wil men niet in een strak keurslijf gestoken worden. Kopers van bouwkavels zouden naar eigen keu ze de aanvang van de bouw moe ten kunnen bepalen. De PvdA wijst er eveneens op het belang van de continuiteit in de woningbouw .zowel in de kom als op de kerkdorpen. Zij pleit voor het aktief volgen van de ontwikkelin gen in de bouwwereld. Dit om kos ten en energie te 'kunnen besparen. WERKGELEGENHEID „Samenwerking" verwacht, ge zien de economische recessie, geen grote toeloop van nieuwe bedrijfs vestigingen óf uitbreiding van de bestaande. In dit verband vraagt men zich af wat de gemeente kan A.s. maandag 15 december om 14.00 uur komt de kontaktgroep „Mensen zonder werk boven de 50" bijeen in het dienstencentrum Vic tor Hugo", Molenstraat 51, Cuyk (vlak bij het station). Gepraat zal worden over financiën. Dat is voor menige werkloze een vervelend on derwerp. Juist daarom willen we het nu wel eens uitgepraat hebben. De heer M. F. Kremers, belasting deskundige en wethouder te Mill, komt het allemaal uit de doeken doen. En wel in de ruimste zin van het woord. Kom ook! Inlichtingen: telefoon 08850-12053. Vernielingen Door de PTT werd aangifte ge daan van vernielingen in de tele fooncel aan het Lovlnckplein te Ys- selsteyn. Vernield werden de hand- mdcrotelefoon, telefoonhaak en kies- haak. Door de Provinciale Waterstaat werd aangifte gedaan van vernie ling en diefstal van circa 100 ber ken en elzen van 5 3 jaar oud, staande langs de Deumcseweg. doen, om de werkgelegenheid in de bestaande bedrijven te behouden zeker als die in gevaar zouden ko men. De bouwplaats voor jeugdige werklozen aan de Willemstraat is een goed projekt geweest. „Samen werking" pleit voor een spoedige herhaling. De fraktie „Kerkdorpen" konsta- teert dat velen werk hebben door het fenomeen werkloosheid Bundeling van krachten met ande ren acht men een goede zaak, mits men de plaatselijke werkgelegen heid niet uit het oog verliest. Ge wezen wordt nog op de stabiele werkgelegenheid in de landbouw, waar enorme investeringen mee ge paard gaan. De Partij van de Arbeid herinnert het college ana zijn taakstelling en konstateert vervolgens op grond van de cijfers m.b.t, het aantal ar beidsplaatsen, de berichten over dreigende c.q. eventuele ontslagen bij Venrayse bedrijven en het ge ringe perspektief in de diensten- sektor, dat men aan een herziening van deze taakstelling moeilijk zal kunnen ontkomen. Het blijft voor lopig wel een mooie droom, als werkgelegenheid, bevolkingsopbouw onderwijs en woningbouw flexibel in elkaar zouden grijpen De VVD tenslotte is tevreden met het scheppen van de voorwaarden voor industrievestiging nuttig en noodzakelijk. Maar, hier helpt nog slechts één remedie: de boer op; er op uit; we hebben wat aan te bie den; de deur langs dus; de vliegen de kraai.... Zoals in elke onder neming. In het eerste halfjaar van 1980 zijn er in Venray geep nieuwe ar beidsplaatsen gecreéèrd, aldus de WD. In dat licht vragen 300 ar beidsplaatsen om meer dan goede voorwaarden alleen KRUISPUNT WESTSINGEL— MERSELOSEWEG Omdat op dit kruispunt tijdens piekuren lange wachttijden ont staan, hetgeen leidt tot gewaagd oversteken en afslaan, wil de ge meente hier verkeerslichten plaat sen. Alleen de frakties Samenwer king en Kerkdorpen gaan daarmee akkoord. De PvdA-fraktie be schouwt verkeerslichten daar niet als een passende oplossing, en de VVD spreekt van een kennelijke ombouwliefde om van een ringweg een hindemisbaan te maken In drie „afleveringen" hebben wij aandacht geschonken aan de be grotingsbeschouwingen, zoals die door de Venrayse gemeenteraad zijn gehouden. Uiteraard was het slechts een „bloemlezing" uit de vele op en aanmerkingen welke de raads- frakties gemaakt hebben. Burgemeester en wethouders zul len nu in de vergaderingen van 15 en 16 december op deze op- en aan merkingen antwoorden, om tenslot te de prioriteitenlijst voor het ko mende jaar samen te stellen. Ten slotte zal men zich ook nog buigen over een meerjarenbegroting, waar in het beleid van onze gemeente op financieel gebied voor de komende 5 jaren wordt vastgesteld. Vtorige week vrijdagmiddag heeft een tot nog toe onbekend gebleven jongeman van circa 20 jaar, een overval willen plegen in de sigaren zaak P. aan de Langstraat. Mevr. Groetelaars, die deze zaak runt, werd met een pistool bedreigd en kreeg te horen „dit is een overval". Mevr .Groetelaars meende met een speelgoedpistool te doen te hebben en liep recht op de jongeman af; ze pakte hem zelfs nog vast, maar de overvaller wist zich los te rukken en sloeg op de vlucht. Kennelijk had hij niet op zulk een kordaat optre den gerekend. Via Langstraat en Paterslaan wist de dader te ontko men. De gealarmeerde politie kon hem in geen velden of wegen op sporen. Mevr. Groetelaars is helemaal niet overstuur van het gebeuren, over tuigd als zij is met een speelgoed pistool te doen te hebben. Overigens meent zij de jongeman eerder op de middag in de winkel te hebben ge zien. Het was toen nogal druk en vermoedelijk heeft hij toen zijn slag niet durven slaan. Canon multi-vision show 16 december 1980 in Schouwburg „De Beejekurf", Henseniusplein Venray Aanvang 20.00 uur. Prijs 5,incl. programmaboekje en 1 kop koffie Kaarten verkrijgbaar bij Boxmeer - Venray - Deurne - Gennep Juist in deze winterse dagen grijpt de Venrayse Streekschouwburg te rug naar een stuk nostalgie in de vorm van het MAASTRICHTS SA- LO NORKEST. De sfeer van Salons, ballrooms en café Chantant.... ge roezemoes, rinkelende glazen en op de achtergrond die heerlijke nostal gische muziek als Plaisirs d'Amour, Moulin Rouge Ramona en Chermai- ne. Deze sfeer probeert men zondag 14 december in de foyer van de Streekschouwburg te treffen. In tegenstelling tot „normale" zondagochtendconcerten worden er nu zitjes geformeerd. Volwassenen krijgen inclusief bij hun entree een glas wijn aangeboden of als men dal wil ,een kopje koffie. Voor de jeugd staat er limonade klaar. De entree prijs is normaal, dus 5.50 en voor kinderen en 65 plussers 2.75. Deze week kan men op vrijdag avond ook genieten van MIEL COOLS. Deze Belgische troubadour is ook in onze regio een begrip en Miel zal dus op een goed gevulde zaal kunnen rekenen. Kinderen kunnen deze week op zondagmiddag terecht bij 1IOCKUS DE TOVENAAR door het Limburgs Jeügdtoneel. Tenslotte wordt op maandag, twee dagen na de première, de voorstel ling l'ATELIER gegeven door to neelgroep Globe. Het stuk is met humor geschreven en heeft een aan tal scènes die zowel direkt als ont roerend zijn. De Pacifistisch Socialistische Par tij afd. Venray heeft ir, ten brief aan het gemeentebestuur er op aan gedrongen dat de gehuwde vrouw wordt geregistreerd met haar eigen naam. Dit zou in de praktijk dienen te worden gebracht door bij alle hu welijksvoltrekkingen, echtscheidin gen, vestiging van gehuwde vrou wen in onze gemeente en bij perso- neelswijzigingen uitdrukkelijk de keuze aan de betrokkene voor te leggen. Verder dienen alle vrouwen, die al in onze gemeente wonen en (nog) onder de naam van haar (gewezen) echtgenoot worden aangeschreven, de mogelijkheid krijgen dit te laten veranderen. Via een aktieve voor lichting zou daar bekendheid aan gegeven dienen te worden. Het gebruik van hun eigen ge slachtsnaam kunnen de vrouwen ontlenen aan het Burgerlijk Wet boek. Sinds 3 jaar bestaat er een team in Venray, dat vanuit het zieken huis dames, die een borst-amputatie hebben ondergaan, begeleidt. Doch dames die vóór die tijd de ze operatie hebben ondergaan voe len zich vaak alleen met hun zor gen en verdriet hieromtrent. Het kunnen praten met mensen, die eenzelfde operatie hebben onder- gana geeft soms al een bevredigend of bevrijdend gevoel. Men kan el kaar vaak helpen door het uitwisse len van geadchten, ideeën en gevoe lens. Om dit te realiseren zullen wij een avond organiseren en wel op woensdag 17 december om 20.00 uur in Den Hoebert, Westsingel 1 te Venray. Wij willen U dan ook ver schillende protheses laten zien en U hierover de nodige inlichtingen ver strekken. Om enigszins een beeld te krijgen van het aantal mensen waarop wij kunnen rekenen, zouden wij graag een telefoontje van U hebben op de hieronder vermelde nummers; nood zakelijk is dit niet, U mag ook ko men zonder dat U zich heeft aan gemeld. Ook dames van buiten de regio en degenen die begeleiding hebben gehad zijn welkom. Graag nodigen wij U voor deze avond uit. B egeleidingsteam Borst-amputatie-patiënten Venray tel. 85370 83509 82972 gelieve naar de vrouw des huizes te vragen. Weer verkeers ongeval op beruchte kruising Op de beruohte kruising Meterik- sewegLollebeekwegOosterbos weg vond weer een verkeersonge val plaats. De 17-jarige bromfiets- bestuurder J. uit Venray verleende geen voorrang aan een tractor met mestton bestuurd door B. Daardoor ontstond een botsing en de brom fietsbestuurder moest met een beenfraktuur naar het Venrayse ziekenhuis worden vervoerd. Spandoeken wedstrijd en stedenspel- voetbal Op woensdagavond 17 de cember a.s. zal in sporthal „de Wetteling" in he; kader van de Venrayse deelname aan het N.C.R.V.-Stedenspel een zaalvoetbalwedstrijd worden gehouden tussen een team van NCRV-meedwerkers en Venrayse sporters en denkers, die he op 16 januari tegen Ol denzaal zullen opnemen in het Stedenspel. In het NCRV-team staan tal van bekende radio- en tele visiemedewerkers en het ligt in de lijn der verwachting, dat verschillende NCRV-me- dewerkers van Stedenspel op de sportvloer zullen aantre den. Het Venrayse Stedenspel- comité wil aan deze sportieve ontmoeting een speciale at tractie verbinden in de vorm van een spandoekenwedstrjjd. Verwacht wordt namelijk, dat cp 16 januari veel Venrayse supporters mee naar de Arn hemse Rijnhal zullen gaan om daar hun ploeg aan te- moedi gen. Eveneens wordt verwacht, dat die supporters spandoe ken bij zich zullen hebben om zich neg beter op het televi siescherm te kunnen presen teren. Iedereen die met een spandoek naar Arnhem wil gaan, doet er goed aan nu al met het maken daarvan te beginnen. Op woensdag 17 december vóór de zaalvoetbalwed strijd zullen de spandoeken door een deskundige jury, waarin ook NCRV-officials zitting hebben, worden be oordeeld. Men kan daarmee een gratis toegangskaart me? gratis reis naar Arnhem verdienen. Dus spandoekenmakers: al lemaal aan de slag. openbare bibliotheek uenray afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Erler R. Mensenjacht. Wanneer een studentenechtpaar op huwelijks reis terecht komt in een klein Mexicaans hotel worden zij het slachtoffer van een misdaadorga nisatie die over heel Amerika li chamen kidnapt voor illegale transplantaties, (thril) Eynikel H. Een ceder in de rotsen. Haar liefde voor een Belgische arts en haar passie voor haar va derland stellen een jonge Libanese vrouw voor een moeilijk dilemma. Gallico P. W. Miranda's huis. De dromen van een klem meisje over de flat waarin ze woont blijken een kern van waarheid te bevat ten .(ikind) Hamsun Knut. De ring gesloten Een jonge Noorse zeeman keert na een lang verblijf op zee in Amerika terug naar zijn geboorte plaats waar hij betrokken raakt in twee driehoeksverhoudingen, maar hij blijft eenzaam en sociaal vervreemd, (psych) Harris, J. De vos uit zijn hol. Vlak voor de invasie in Frankrijk zal plaatsvinden ontdekken de Britse en Amerikaanse geheime dienst dat een Duitse sipion alle gegevens over deze operatie in handen heeft gekregen. Hayes R. - M. Terreur per telefoon. Een door seks geobsedeerde man stort zichzelf in het ongeluk als hij zich bemoeit met de aanstaan de vrouw van zijn zwager, (thril) Head, B. De hemel is niet gesloten; verhalen uit Botswana. Highsmith, P. De twee gezichten. In Griekeralnad breekt voor een jon ge Amerikaan plotseling het lang verbeide grote avontuur aan, wan neer hij geconfronteerd wordt met een Amerikaanse zwendelaar, diens mooie jonge vrouw en een dode Griek, (thril) Istrati, P. Kira Kiralina; de verha len van Adrian Zograffi. Het le vensverhaal van het zwarte schaap in een Roemeense familie, ver teld door een verre bloedverwant tijdens een lange reis door enkele Balkanlanden tijdens dfi-JTurkse overheersing. Bromfietser gewond De 23-jarige autobestuurder F. A. uit Venray, verleende toen hij van af de Zuidsingel de Plataanstraat inreed, geen voorrang aan de over het rij wiepad rijdende bromfietser, de 16-jarige C. H. uit Venray. Bij de botsing werd de bromfietsbe stuurder dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz DJ. Vercauteren Merseloseweg 33, tel. 82200 Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Dr. J. WITTGEN Langstraat 76 telefoon 86082 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefomsce afspraahk, neemt waar vanaf vrijdag 17 u. tot maandag 8 u. P. WASSER, telefoon 84504 i ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. I. CUPPEN tel. 04780-81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GEZINSVERZORGING RN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. KAMERBEMIDDELINGSBURO De Clockert, Venray, Tel. 83100 Openingstijden: maandag 9-12 uur; dinsdag 15.00-19.00 uur; vrijdag 12.00-15.00 uur. Informatiewinkel Brukske In verband met de kerst- en nieuwjaarsviering is de informatie- win'kel Brukske van 21 december tot en met 1 januari gesloten. Aan de katholieke universiteit van Nijmegen is de heer Wü- -iapssen, Maasheesweg 80, Vfenray, met lof geslaagd voor het doctoraal examen wiskunde. PROGRAMMA SPORTHAL van vrydag 12 t.m. 19 dec. 1980 Vrijdag 12 dec.: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 Barnev. Eierh.Stappers 2 20 30 de Lelie—FCPR 2 21.30 FCPR 1Doumar 22.30 El. Janssen 3El. Janssen 2 Zaterdag 13 dec.: 08.00-10.00 MHCV zaalhockey tr. 10.00-13.00 Korfbalcomp. jeugd 13.00-16.00 Manu al comp. 13.00 D. Pup. 2Wittenhorst 2 13.45 D. Pup. 1—Blerick 1 14.30 D. Asp.Explesion 2 15.15 H Asp.—Heidia 1 1600-19.00 VC Rooy comp. 16.30 Heren 1Bermi/ Vig. Dames 1Antares 19.00-21.00 Jumpers basketbal 21.00-22.30 TWC zaalv. vr. 22.30-23.30 VermeulenPiëlhaas zaalv. vr. Zondag 14 dec.: 08.00-09.30 MHCV zaalhockey tr. 09.30-12.00 Badminton 12.00-18.00 Manual handbal comp. 12.00 H. Pup.—Loreal 1 12.45 D. Jun.Loreal 2 13.30 D. Sen. 2Athene 14.25 D. Sen. 1—Weert 77 15.20 H. Sen. 1—Be Fair 16.25 H .Sen. 2—Vios 3 Competitie zaalhockey 18.00 Venray 2Bosdael 18.45 Horst 2Tegeien 2 19.30 Horst 2Bosdael 2 20.15 Venray 2Tegeien 2 21.00 Venray 3Horst 3 21.45 Venlo 4Hirst 3 22.40 Venray 3Venlo 4 Maandag 15 dec.: 17.30 Manual tr. 18.30121.30 VC Rooy tr. Zaal voetbalcompetitie: 21.30 Gem. Venrayte Stappers 22.30 Siebers Fruith.Wetteling 2 Dinsdag 16 dec.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 El. Janssen Pubben zaalv. vr. Woensdag 17 dec.: 19.30-21.30 Badminton 21.30 Aktiviteiten i.v.m. NCRV- Stedenspel Donderdag 18 dec.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 Ysselsteyn zaalv. vr. Vrijdag 19 dec.: Zaalvoetbalcompetitie: programma nog niet bekend.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3