|bon ebberi ebberinki AGENDA SINTERKLAAS IN VENRAY PANDA-WINKEL Renovatie van speelterein Houten Hoek raEfflaffia po/tunet Speerpuntenaktie in Nrd.-Limburg De werkloosheid in Venray Raadsvergadering gtim. Meerlo-Wanssum RAAD MEERLO-WANSSUM STELDE DE DEGR0TING VAST Welk gehandicapt kind neemt u voor uw rekening in het "Internationaal Jaar van Gehandicapten"? GEVONDEN VOORWERPEN Ls. zondag zal St. Nicolaas zijn riijkse rondtocht houden door ■ay-ikom. .et programma ziet er als volgt tt: rond half twee vertrekt de Sint iaf de Burggraaf naar het oude adhuis waar Hij door de burge tter wordt ontvangen. Na de gebruikelijke toespraken, St. Nicolaas-liedjes en het oien volgt Hij de route: Markt- lat. Schoolstraat, Leeuwstraat, pgstraat, Paterslaan, Patersstraat, Dtestraat, Wilhelminastraat, Ju- asingel naar Hotel de Burggraaf r de optocht wordt ontbonden. De Pandawinkel van het Wereld- atuurfonds heeft vrijdag 21 en terdag 22 november een verkoop Albert Heyn op de Grote Markt, zijn vele originele cadeaux te oop voor St. Nicolaas in deze stand, aarbij u dan tevens de goede doel- dlingen van het Wereld Natuur- aods steunt. Vanuit de wijkraad Noord-West op verzoek van de bewoners aan itgemeente verzocht om een op- apbeurl van het speelterrein ge ren tussen Bergweg/Hoender- L-aat en Houten Hoek. Het betreft hier een terreintje, roten door woningen en tuinen, momenteel bestaande uit een Ivlakte waardoor de oudere ugd en volwassenen recreatieve beoefend wordt. 9e naar voren gebrachte wensen Kiggesties zijn: het aanleggen een verharding, uitgevoerd in Is, ter grootte van 9 x 18 meter; t rondom inzaaien van gras en Eèveren van palen en netten ten toeve van diverse recreatieve aten. D6 bijdrage van de gemeente be- jt uit het beschikbaar stellen Rde bencxiigde materialen, waar de kosten zijn geraamd op *85,exclusief b.t.w. De aanleg dedt volledig door zelfwcrk- iheid van de omwonenden. IXi bestuurscommissie voor sport ten. jeugd- en jongerenwerk eft zich met dit voorstel akkoord |kiard. terwijl de gemeenteraad binnenkort zeker ook zal doen. Vernielingen Caféhouder V. deed aangifte van mk-ling van een ruit van zijn Jc. Een patrouUe van de politie ■1<| ler/ake die vernieling de 23- fjc v H. uit Venray aan. Na vor en aanzegging dal procesver- zal worden opgemaakt, werd Tater huiswaarts gezonden. Weer moesi aangifte worden Jaan dal er een vijftal ruiten ingegooid van de kloutor- «ol 'l Beukenhofje aan de Beu- rtlaan. J. D. deed aangifte van vernie lt van twee ruiten van hel voor- llig Lyceum aan de laninseweg. - Voor de zoveelste maal werd tr aangifte gedaan van vemie- t van oen ruit van de kleutcr- tool aan de Beukenlaan. De poli- vraagt medewerking van het Wiek om bij verdachte omslan- fheden de politie te bellen. Wapenstok in auto De 24-jarige Chr. B. uit Venray terzake overtreding van de penwet procesverbaal aangezegd, politiemannen troffen in zijn to een wapenstok aan, diie in be- werd genomen. In slip door ipgevroren wegdek A S. uit Helmond kon de door bestuurde auto, op de Vtenlose- fg ter hoogte van het viaduct over Stationsweg, niet onder controle uden door 't opgevroren wegdek, geraakte in een slip, de auto de enkele malen om en kwam op kop op de vluchtstrook tot stil- ud. De auto werd zwaar bescha- maar de bestuurder liep geen emenswaardige verwondingen op. Er kwam wel verkeer vr. C. P. uit Venray reed met t auto over de Acaciastraat in richting van de Leunseweg. Bij kruising reed ze langzaam, maar der te stoppen de Leunseweg op verklaarde wel gekeken te heb- i of er verkeer naderde. Ze zag laat dat er een personenauto na- de, bestuurd door de 21-jarige S. uit Venray. Een botsing was termijdelijk. Gelukkig bleef het materiële schade. Ilegaal vuilstorten Peer werd klandestien gestort ontdeikt bij de voormalige stort- its in het Venrays Broek. De da- i van dat illegaal vuilstorten worden opgespoord. Het bleek C. te zijn. Hem werd procesver- li aangezegd. >ejaarde verleende geen voorrang )e 71-jarige J. M. verleende, ko- nde vanaf de Kruisstraat, bij de terslaan met zijn fiets geen voor aan een over de Paterslaan lende personenauto bestuurd door de K. uit Venray. Bij de botsing rd de fietser dusdanig gewond hij naar het ziekenhuis moest orden vervoerd. Materiële schade Een personenauto bestuurd door de 43-jarige M. S. uit Venlo reed over de Leunseweg en sloeg bij de Paterskerk rechtsaf maar moest toen stoppen om 'n voetganger over de VOP vrije doorgang te verlenen. De bestuurder van de achter haar rijdende personenauto, de 24-jarige J. v. d. M. uit Horst, zag te laat de stoppende auto en botste tegen die auo op. Beide auto's werden licht beschadigd. De 21-jarige autobestuurder A. L. reed vanaf een uitrit de St. Oda- straat op, maar nam toen de bocht naar de Willemstraat te scherp en botste daardoor tegen een houten omheining van J. S. Omheining en auto werden beschadigd. Diefstallen M. deed aangifte van diefstal van 56 gloeilampen uit de verlich ting in de Passage. E. uit Venray deed aangifte van diefstal van 2 Texelse schapen uit zijn weiland aan de Handrik. M. W. deed aangifte van dief stal uit een bouwkeet aan het Grauwveen te Ysselsteyn. Ont vreemd werd een grijze metalen bouwlamp met ongeveer 20 meter zwarte kabel. Mevr. van A. deed aangifte van diefstal van haar portemonnaie met 20 gulden en een 5-tal sleutels. De portemonnaie werd uit haar tas ge haald, terwijl die in een leraren- hokje stond, in de gymzaal in het Bruksfae. Mishandelingen Vier Engelse militairen kwa men aan het politiebureau aangifte doen van mishandeling. Zonder enig aanwijsbare reden waren ze door de 26-jarige B. uit Venray mishan deld. Door de politie wordt een na- dor onderzoek ingesteld. Een 22-jarige in Venray woon achtige buitenlander word in een Vcnraysc cafélokaliteit door 4 per sonen mishandeld. Ook in deze zaak kon de politie ons niet nader in lichten, wel dat het onderzoek wordt voortgezet. Geparkeerde auto beschadigd C. 1'. had zijn personenauto ge parkeerd in de Nieuwlandstraat, voor zijn woning. Toen hij weer bij zijn auto kwam bemerkte hij dat deze beschadigd was. Uit de sporen viel op te maken dat dit door een andere auto moet zijn gebeurd. Die veroorzaker heeft geen visitekaar tje achtergelaten. De politie stelt een onderzoek in. Inbraak Via een toiletraam werd toegang verkregen tot de lokalen van de M.L.K.-school aan de Ursulastraat. Ontvreemd werden een trompet, viltstiften, kleurdoos, hamers, schroevendraaier, nietmachine, rasp cn 3 sleutels. De trompet werd'la ter buiten teruggevonden. De nieuwe generatie gezondheids- ondergoed ZIEKENOMROEP Wij herinneren onze belangstel lende lezers er aan, dat zij a.s. za terdag in de gelegenheid worden gesteld, de nieuwe studio van de Ziekenomroep te bezichtigen. Deze studio is ondergebracht in een der paviljoens van Huize St. Anna. De toegang is middels pijltjes aangege ven. Openstelling tussen 2 en 5 uur. hiaadloze BH van simplex en lycra satin-stitch f 32,95. In wit en skin. Cups B, C en D. Art.nr. 796-10/20. ff) /VL4RKTHOF Sinds de massale stakingsdag van l oktober j.l. organiseert de ABOP in steeds een ander distrikt de speerpuntakties. De Algemene Bond van Onderwijzend Personeel is van mening dat aktie nog steeds nood zakelijk is. Aktie ter realisering van het Onderwijs-Arboidsplaatscn-Plan voor beter onderwijs en meer werk gelegenheid. In de week van 24 28 november is het distrikt Brabant/Limburg aan de beurt om de aktie tc voeren. De afdeling Noord-Limburg wil haar deel van het programma hier bij onder uw aandacht brengen en iedereen, onderwijsgevenden en niet onderwijsgevenden, die zich het on derwijs Ier harte neemt, uitnodigen om aan de aktivrteiten deel te ne men. Woensdag 26 november, onder- wüsmanifcstatie, in ,J)e Prins" te Venlo, aanvang 20.00 uur. Inleiding over de akties door Jar. v. Bosch, voorzitter ABOP. Sprekers van verschillende schooltypen hier in de regio, die in kort bestek de knelpunten die zij ervaren onder de aandacht brengen. Opstellen van een motie naar de tweede kamer. Pauze met muziek van „de Fan fare van de Eeuwig durende bij stand". Forumdiskussie met: Jan v. d. Bosch (ABOP); dhr. M. Konings (PvdA); Dhr. W. Deetman (CDA), Servé Habets (FNV); iemand van het CNV. Daarnaast doet het bestuur van de afdeling een oproep om op vrij dagmiddag 28 nov. het werk neer te leggen om mee te doen aan de slotmanifestatie die dan om 14.00 u. in Eindhoven gehouden wordt. Er zal voor busvervoer naar Eindho ven gezorgd worden. Voor nadere informatie en/of be spreking van plaatsen in de bus: Dick Bos en Lisette Heij tigers, Haammakersitraat 174, 5801 TE Ven ray, tel. 04780-87060. Rob van Haren, Past. Deckerstr. 1. 5912 TT Venlo, tel. 077-40223. Fons Tans, Graaf v. Kesselstraat 18, Baarlo, tel. 04707-2368. De werkgroep speerpuntakties ABOP, afdeling Noord-Limburg Eind oktober bleek dat het aantal werkloze mannen in onze gemeente, in die maand slechts een zeer ge ringe stijging had ondergaan. Van 840 steeg dit aantal tot 847 in tegenstelling tot vorige maanden toen stijgingen van 20 tot 30 werk lozen méér geen zeldzaamheid wa ren Overigens steekt dit getal van 847 wel erg schril af tegen het aan tal werkloze mannen per 31 oktober vorig jaar. Toen waren er „slechts" 502 mannen werkloos. De werkloosheid onder de vrou wen nam door niet bekende oorza ken af. Van 721 daalde het aaptal met 43 tot 678. In de gehele provin cie was de totale daling slechts 30. Met Venray daalde het aantal vrou welijke werklozen ook in Sittard met 58. In Valkenburg steeg het aantal echter met 94 en in Weert met 30. Zowel bij de mannelijke als vrou welijke schoolverlaters (tot 19 jaar) nam de werkloosheid in de gehele provincie iets af, maar in de leef tijdsgroep van 19 tot 22 jaar moest men weer een lichte stijging kon- sta teren. Stroper aangehouden Door een der Venrayse jacht opzichters werd H. H. uit Ysselsteyn gezien, terwijl hij met een geweer en een lichtbak liep. Nadat hij ont dekt was nam hij de benen. De Venrayse politie verrichtte later in Ysselsteyn huiszoeking en daar werden enkele hagelpa tronen ge vonden. H. H. werd aangéhouden. Ltter verklaarde hij in het jacht veld te hebben gelopen met jacht geweer en lichtbak en toonde ook de plaats waar hij zijn stropersattri buten had verstopt. Het betrof een enkelloops jachtgeweer met een groot aantal patronen en een licht bak. Procesverbaal is hem aange zegd en na verhoor is hij huis waarts gezonden. In de laatst gehouden raadsver gadering van de gemeente Meerlo- Wanssum werden de volgende voor stellen zonder hoofdelijke stemming en zonder veel woorden door de raad goedgekeurd. Het vaststellen van een ver tegenwoordiger van de raad bij de afdeling Rechtspraak van de raad van State, inzake het beroep van C. T. Luttik te Westzaan tegen de weigering van een bouwvergunning voor vernieuwing van recreatiehuis je te Meerlo. De weigering van G.S. tot goedkeuring van een ruilovereen komst met mej. Jacobs te Wanssum, werd voor kennisgeving aangeno men. Wel merkte de raad op dat het col lege van G.S. nu ook de konsekwen- ties zal moeten aanvaarden. De afvalstoffenverordening werd conform het voorstel van b. en w. door de raad aanvaard. En kele onduidelijkheden worden nog verbeterd. Het was voor de gewone burger te moeilijk de ambtelijke taal goed te lezen. Met toestemming van de minister zijn de tarieven verheogd geworden, maar deson danks is deze dienstverlening nog steeds niet kostendekkend. Een krediet van 3500 gulden stelde de raad ter beschikking aan de afdeling Meerlo van het Rode Kruis voor de aanschaf van een Eet s/te Hulp Materiaalwagen. Voor de afbraak van het voor malige Bcerenbondsgebouw te Meerlo stelde de raad een krediet beschikbaar van 27.853,Voor dat bedrag zal de firma Maessen uit Ysselsteyn het gebouw slopen. Ruim 1200 gulden kreeg de fanfare Eendracht uit Meerlo in het kader van de investeringssubsidie. De emancipatieaktiviteiten bin nen de gemeente Hfeérlo-Wanssum werden voor 45gesubsidieerd het geen een bedrag betekent van 2413,Wel werd bepaald dat die verstrekkïmng aan bepaalde voor waarden gebonden is. De vaststelling van het bestem- minngsplan kern Wanssum bleek een hamerstuk te zijn. De 7 be zwaarden kregen uitvoerig en gedo cumenteerd antwoord en daar waar mogelijk, werd aan de bezwaren te gemoet gekomen. De heer Francken kan zeker niet de garage uitbreiden. Dat zou te veel hinder voor de om- wennenden veroorzaken. Of er een alternatief kan worden gevondep zal nader worden onderzocht. De raad had geen bezwaren tegen het voorstel van het college om de bijdrage aan het R.I.M. te verhogen tot maximaal 5279 Uiteindelijk ging de raad ak koord met de begrotingswijzigin gen 1980 van het gewest Noord Lim burg. Wel wilde de raad duidelijk vastgelegd zien dat het nu verhoog de bedrag niet zal worden over schreden. Het is een belachelijke zaak, zo werd opgemerkt dat de raads leden 200 gulden presentiegeld ont vangen in deze tijd, nu er overal bezuinigd moet worden. De voorgestelde wijziging van de legesverordening bracht vele ton gen in beweging. Zo was men het er niet mee eens dat legesgelden moesten worden betaald voor de hindei wetsvergunningen. Juist om dat de landbouwers aan die hinder iets doen, gaat het hun ook nog ex tra geld kosten. Maar nadat een en ander nog eens duidelijk was ge maakt, ging de raad zonder hoofde lijke stemming akkoord. De heer L. Beterams bleef te gen het gevraagde delegeren aan het college, wat betreft de uitvoe ring van de geldelijke steun voor verbetering van particuliere wonin gen. Maar de raadsleden dachten daar anders over omdat de privacy van de aanvragers anders in gevaar zou kunnen worden gebracht. De vaststelling van de bouw- regislratieverordening kreeg niet de medewerking van de Weichs de Wenne. Hij vond het geen goede zaak dat cok de kleine bouwer voor kippen-, honden- of duivenhok on der die verordening kwam te vallen. De rest van de raad had geen pro blemen, gezien de verzekering van het college, dat die verordening lo yaal zal worden uitgevoerd. Met één stem tegen van een ge- emoticneerde Piet Hendrix, stelde de raad van de gemeente Meerlo- Wanssum de begroting voor het jaar 1981 vast. Dat de heer Hendrix geëmotio neerd raakte, lag in een opmerking welke de raadsvoorzitter plaatste, toen de heer Hendrix de havengel den weer eens verhoogd wilde heb ben. Al jarenlang ijvert de heer Hendrix om de haven enigszins kostendekkend te krijgen. Maar, omdat de gemeente Meerlo-Wans sum al bijna de hoogste havengelden van ons land kent, wil het college, en naar later bleek ook de raad daar niet aan meewerken. De raads voorzitter vergeleek de haven met een parkeerplaats welke ook niet kostendekkend is, terwijl toch de vrachtwagens welke op het bedrijf van het raadslid moeten zijn ge bruik maken van die parkeerplaats. De raadsvoorzitter gaf het raadslid geen gelegenheid in derde termijn op die aantijgingen in te gaan. Later gaf de raad daartoe wel toestemming, op interventie van de heer Hurenkamp. Nu bleek dat de heer Hendrix naast inbreng van Deze twee kinderen hebben geluk gehad. Zij kregen beenbeugels en aangepaste schoenen. Zij werden door deskundigen opgevangen om verder te kunnen leven met hun handicap. Dankzij de giften van misschien wel van 1981 is door de Verenigde Naties uitgeroe pen tot Internationaal Jaar van Gehandi capten. 9 van de 10gehandicapte kinderen in de Derde Wereld zullen nooit weten wat hulp is, als er niet snel iets gebeurt. Help, om tenminste één zo'n kind een menswaardig bestaan te geven, t Het kost u zegge en schrijve f 20,- per maand om sponsor te worden van het per manente hulpprogramma "Neem een kind voor uw rekening". Het kind dat u daarmee op weg helpt zult u nooit bij naam kennen of op een foto tc zien krijgen. Maar het is er heus. En het wacht op dit moment ergens ter wereld, tot u dc bon verstuurt, en echt helpt. i ""k I ^der/gjjfk Stichting °n»20.25 Uu M "Mensen in Nood" 's-Hcrtogenbosch Ë^Dhr./MevrAMej. I I~1 Ja. ik neem zo'n kind voor miin rekening. Mei betaling wacht ik tot nader bericht. CU Ik wil graag uitvoerige informatie o I M I 1 I r deze hulp ontvangen. Voorletters I I I II 1 I I I I I I I I I I I I I M I I I I I Postcode Plaats Mill LU I I I II I II I II I I II I I II I II S.v.p aankruisen, invullen cn opsturen aan: Stichting "Mensen in Nood, Antwoordnummer 10,5200 VB 's-Hcrtogenbosch. Postzegel hoeft niet, maar mag wel Ook uw eenmalige gift is zeer welkom. Graag met vermelding "sponsorprogrammal Stichting "Mensen in Nood", 's-Hcrtogenbosch, giro 1111222. materialen al jarenlang die parkeer plaats in orde houdt en dat het geen lasten voor de gemeente zijn. Het raadslid was zo geëmotioneerd, dat hij geen gebruik maakte van de jaarlijkse „uitsmijter" en naar huis ging. Voordat de raad zonder hoofde lijke stemming de begroting vast stelde, kreeg ze de gelegenheid in te gaan op het antwoord van het college, naar aanleiding van de al gemene beschouwingen. De raad was zeer te spreken over de duide lijke antwoorden en de vele toezeg gingen, al kon niets worden waar gemaakt wat gevraagd werd. Over het doel en de methodiek van het schoolzwemmen en de re sultaten zal het college in een later stadium terugkomen. Het heeft geen zin voor een gemeente als Meerlo- Wanssum met een investeringsstaat te komen, wél met beleidsbepalin gen op minder lange termijn. Afvalcontainers op de kerkdorpen zijn nog niet mogelijk, wel zal het overslagstation nu op zaterdagmor gen voor zelfstorters worden open gesteld. De leefbaarheid van de dorpen stoelt zeker niet op de mentaliteit van het lokale bestuur, maar op de mentaliteit van de bewoners. Dorpsverfraaiïng van de kom Tienray zal mede door de aankoop van een pand verbeterd kunnen worden. Dat zal kunnen als de prijs van dat pand niet te hoog wordt. De veiligheid van de fietsers zal moeten worden verhoogd op de Brugstraat en Venrayseweg. Dat is al aangekaart bij de Provincie. Overigens had het college a'lle lof voor de wijze waarop de bevolking van Wanssum aktie had gevoerd. Dat de kosten van de schooltand artsendienst zijn gestegen is ver klaarbaar, maar alle uitgaven welke de gezondheid van de kinderen be vordert is nooit te hoog. Het college voelt er niets voor om alle gemeente-eigendommen te gaan verkopen. Die verkoop biedt geen soulaas, zeker niet voor de bouw van de zo gewenste sporthal. Trou wens, or zijn meer wensen, en als die allemaal verwezenlijkt zouden worden, dan zijn de lasten niet meer op te brengen door de inwo ners van Meerlo-Wanssum. Overi gens zal voor de bouw van een sporthal eerst nog eens de konse- kwenties bekeken worden. Het staat namelijk vast, dat b.v. het gymnas tiekonderwijs dan niet meer in de gemeenschapshuizen wordt gegeven, maar naar de sporthal gaan. En dat heeft weer (financiële) konsekwen- taes voor die gemeenschapshuizen. openbare bibliotheek venray m afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Vienray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Brack, A. Niet goedgeld terug? Kernpunten van het consumenten recht. Christie, A. M. C. Het Listerdale- mysterie. Negen verhalen. Danella, Utta. Het uur der waar heid; roman over de rivaliteit tus sen twee zusters. Greeley, A. M. Intriges rond de Stoei van Petrus. Onderzoek door een priester-socioloog naar de achtergronden van de pausverkie zingen van Johannes Paulus I en II. Hulst, H. van der. en W. Al. Stu dent. ja! Ambt, nee? Rooms-Ka- tholieke theologiestudenten over zichzelf, opleiding, kerk en ambt. Lissenberg, E. Kinderen spreken recht; een onderzoek naar denk beelden van kinderen over mis daad en straf. Loggem, M. van. Een jood uit Na zareth; Jezus ben Jozef. Johan nes, de discipel die Jezus liefhad, beschrijft hem als een zachtmoe dige joodse rabbi, die sterk leeft in de nabijheid van God en zich geleidelijk bewust wordt van zijn messiassChap. Pola, Alexander. Woorddansen, Afo rismen. Soest, W. A. O. van. Asjeblief. Vaart Smit, H. W. van der. Ge boren te Bethlehem; kerstmis zo als het werkelijk was. Door het kerstfeesct te ontdoen van alle romantiek en folkloristische en tourage tracht schrijver door te dringen tot de historische werke lijkheid .van het kerstgebeuren. van 20 okt. tun. 9 nov. 1980 Bril met zilveren montuur; Zon nebril; Kat, wit/bruin/zwart ge vlekt; Vogel, Beo geel/zwart met oranje snavel; Hond. bastaard-tec kel met halsband; Pauw, hen; Rund, vaars, rood/bont; Kat, grijs/bruin/ wit; Hondje, zwart; 1 bb van i 25, 1 bb van 10,;1 bb van 5,4 bb van 5,Bromfietshelm, groen met beschermkap; Helm, paars; He renpolshorloge met schakelband, merk Buren, Rivel; Windjack, blauw nylon, merk Adidas; Linker handschoen. zwart met blauw-witte strepen, gevoerd; Damesportemon- naie, zwart, inhoud ong. 200, Beursje/sleuteletui, rood/bruin, in houd 1.35; Portefeuille, opschrift: Auto Zuid Geleen; Kleuterschoentje bruin, linker, met beige veter; Zil veren schakelarmband, rechthoekig plaatjes met ringetjes nr. 925 S GG; Hanger met munt, goudkleurig, op schrift munt: Georgivs v. d. g. Britt omn: rex F. D. ind. imp. 1915; een autosleutel, verm. Opel, r.o. 2a6; 2 sleutels aan ring; 1 sleutel met label opschrift Wilhelmira garage; 1 sleu tel aan bruin lederen knip-mapje; 1 Sleutel voorzien van label. II. Lenssen; 1 gereedschapetui met ge reedschap van auto. van 10 tot en met 16 november 1980 Bruin rotan fietsmandje; Licht bruine dames knipportemonnaie, in houd 135,40 in totaal; Een kinder/ dameshorloge, rond model, merk Scope, metaal kleurig met zwart le deren bandje; Vier sleutels (ver moedelijk drie huissleutels); Zes sleutels waaronder Peugeotsleutels, en twee mesjes, aan sleutelhanger met opschrift VOS reclame. Voor informatie kunt u zich wen den tot de administratie van de ge meentepolitie VENRAY, Grotestraat 1, tel. 04780 - 31888, toestel 30. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz Dr. J. BECKERS Julianasingel 11, telefoon 83700 Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 neemt waar voor eigen praktijk. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. J. DRABBELS telefoon 04780 - 81269 GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op di en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. INFORMATIEWINKEL BRUKSKE Elke donderdag van 19.00 - 20.30 uur in het nood-wijkgebouw VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 programma van 21 tot en met 28 nov. Vrijdag 21 november: Zaal voetbalcompetitie 19.30 FCPRHiFi Centrum 20.30 Siebers FrudthalStappers 21.30 FC HenitoElectro Janssen 22.30 Vlakwater—FC Koetshuus Zaterdag 22 november: Zaal voetbalcompetitie: 08 30 Wetteling 3—Janssen Pub. 2 Zaalv. camp. dames: 09.30 Ellectro Janssen 1SVCB 10.30-13.00 Badminton oompetitie Venray 1United 5 Venray 2Uranted 6 Handbalcompetitie Manual: 13.00 Dames pup. 2Blerick 3 13.45 Dames pup. 1Loreal 1 14.30 Heren asp—Loreal 2 15.15 Heren pup.Bevo 1 16.00-19.00 VC Rooy competitie: Dames 1BVC en Heren 1Weri Di 19.00-21.00 Jumpers basketbal- competitie: Dames 1—Break 2 en Jongens 3Quo Vadis 21.00-22.30 TWC zaalv. vr. Zondag 23 november: 08.30 Janssen-Fubben zaalv., dames tr. 09.30-12.00 Badminton competitie: Jun. Venray 1Good Luck 2 Handbal competitie Manual: 12.00 Dames jun.SWH 12.45 Heren jun.Vios 13.40 Dames sen. 2Bevo 3 14.35 Dames sen. 1—Merefeldia 2 15.30 Heren sen. 1Quick 16.35 Heren sen. 2Breetan Sp. 2 18.00-19.00 L.D.T. zaalv. vr. 19.00-21.00 Batu Badaun zaalv. vr. Maandav 24 nov: 71.30 Manual tr. Zaal voetbalcompetitie: 18.30-21.30 VC Rooy tr. 21.30 Gem. Venray-Ford Oldtimer 22.30 Bamev. Eierihandel-de Lelie Dinsdag 25 november: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 26 november: 19.30-22.30 Badminton 22.30-23.30 Elec. Janssen-Puibben Donderdag 27 november: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. Vrijdag 28 november: Zaalvoetbalcompetitie: 19.30 Wetteling 2FC Koetshuus 20.30 Gem. VenrayGFC 33 2 21.30 FCPR 2Stappers 2 22.30 Ford OldtimerSiebers

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3