SPEELGOED VERLICHTING CC£<S)C<S) VAMOS A VER ERKELIJKE DIENSTEN rote Kerk Venray Jongerenviering Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Maria-kapelletje tan de Heidseweg in Heide Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Yredepeel Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt iBnstaande zaterdag, 1 november, m 19.00 uur weer een viering jongeren van 12 t.m. 17 jaar et zaaltje onder de sakristie van Grote Kerk. Iedereen is daarbij i harte welkom! ema: Eenzaam, maar niet alleen, aiganger: pater Palco. aterdag: 19.00 nederlandse hoog- int. Johan Moorrees, Antonetta Iers, zoon en schoonzoon ouders f^omelissen Wim van den jrfdhof en overl. fam. Constant Maria Ponjée-Huybers. iterdag: Allerheiligen, zondag ichtenis van de overleden gelO- St pndag: 8.00 leesmis, int. Piet nen en Piet v. d. Voort Petra, Onetta en Ma rij Duyf Har Pou- en Greta Kassing; 9.30 grego- nse hoogmis, int. overl. fam. jen-Hendricx Peeters ouders Ssen-Wagemakers Piet Jans en overl. fam. Lies en Herman fcen-Vertiulsdonk; 11.00 neder- kse hoogmis, int. overl. ouders kers-Phiüpsen en zoon Pieter lie Swaghoven ouders Cox- kars, Antoon en Gerry Oda Noorden. aandag, H. Hubertus, bisschop Maastricht. 9.00 oude stichtin- Z.E.H. pastoor Harrie Wis- U overl. fam. Janssen-Westen wrl. fam. van Es-Barents, Toos van 1 tot en met 8 november en Dick; 10.00 gregoriaanse hoogmis ter gedachtenis aan alle overleden parochianen, bijzonder voor hen die het afgelopen jaar gestorven zyn. 19.00 Martinus Litjens en Aard v. d. Zwaan Hendrik Keijsers Maria MS nten-Delauw. Dinsdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 9.00 Antoon van Osch ouders van BraCht-Gerrits Petro- nella Verblalkt; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Teng Verhaegen. Woensdag: 9.00 overl. fam. Hans- sen-Verhofstad Piet Pouwels en echtgenote; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Tiny Heuts Ger- rit Gossens. Donderdag: Alle heilige Verkon digers van het geloof in onze stre ken. 9.00 Gerardus van Bracht en overl. fam. Rie Wolke-Greefkens. Vrijdag: H. Willibrord, bisschop, patroon van de nederlandse kerk provincie. Tevens eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 W. Broers, echtgenote en overl. kinderen Nellie Raedts; J4.00 Huwelijksslui ting Gerrie Mich els en Herman Tij mensen; 19.00 Handrie Jans-^Beken en zoon Arnold Josephina Frans- sen-Rutten. Zaterdag: 9.00 Petrus Hub. Maria Camps en echtgenote Anna Elisa beth Franssen-Tihn19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Jan Schwachöfer en opa Dijkmans Pe- tronella Janssen-van Dijck (van kinderen). Mededelingen: Zondagmorgen is er onder de mis van 11.00 kindercrèche n het zaal tje onder de sacristie. Leidsters: Karin Weyers en Louise Dries- Eveiliging kruising Meterikseweg Lollebeekweg- an diverse zijden werd de aan- bt van het Venrayse gemeente- tuur gevestigd op de gevaarlijke lltie op de kruising van de Lolle- kweg met de Oosterbosweg en Meterikseweg. Wegens het ont ken van voldoende vrij uitzicht Óen zich hier diverse ongeluk waarvan een met dodelijke voorgedaan, ér verbetering van de herfken- iheid van de kruising zijn in- jels aan weerszijden van de erikseweg waarschuwingsborden jchrikhökken geplaatst, doch b. f. zijn van mening, dat de over- triijkheid nog verbetering be- irom zal de aansluiting van de •weg op de Lollebeekweg ;n verlegd. Hierdoor ontstaan twee T-kruisingen, waardoor de ebeekweg niet meer met hoge heden kan worden overgesto- ebleken is voorts, .dat het ver- op de Meterikseweg geen uit- !t heeft op de Lollebeekweg door aanwezigheid van een wdndsin- van bomen en struiken, overleg met de eigenaar wordt t singelbeplanting gerooid en lr de plantsoenendienst vervan- door een lagere beplanting. deze plannen zal nog het ries van de commissie voor open- e werken worden gevraagd. OPENING ONTMOETINGS CENTRUM VOOR MENSEN ZONDER WERK Op 31 oktober zal het ontmoe tingscentrum voor mensen zonder werk te Venray geopend worden. Ter gelegenheid hiervan zal in het ontmoetingscentrum een open mid dag gehouden worden van 14.00 u. tot 17.00 u. Onder het genot van een hapje en een drankje kunt u kijken naar een tentoonstelling over de hobbykursussen, die in het ontmoe tingscentrum en de Vrije Academie gegeven worden. Tevens zullen er een tweetal videobanden gedraaid wonden. Het geheel zal worden om lijst met een optreden van Gerrit Christiaens. U komt toch ook? Wat is nou precies de bedoeling van het ontmoetingscentrum? Het ontmoetingscentrum is niet alleen voor mannen die de kursussen vol gen, maar even zo goed ook voor an dere mensen. Wilt U eens een keer een babbeltje maken of een spelle tje doen, dan kun je er altijd te recht; de koffie staat klaar. Het adres is Aritoniusstraat 3A (het laat ste gedeelte van het voormalig klooster: de ingang is aan de ach terkant). De openingstijden zijn: maandag, dinsdag, vrijdag van 10.00 - 17.00 u.; woensdag van 14.00 - 17.00 u.; don derdag gesloten. Huwelijksafkondiging: Gerrie Mi- dhels en Herman Tijmensen; Wil- ma Swinkels en Joost Versteegen. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, word vanaf 9.00 uur de H. Communie gebracht aan de zieken. Zondagmiddag 2 november is om 15.00 uur de dodenherdenking op de begraafplaats Boschhuizen. Akolleten: Zaterdag: 19.00 T. Verbeek en W. Bistervels. Zondag: 8.00 Mare Linskens en Bemadette Oorzüius (lezer: R. Jans sen); 9.30 Henmy Fassotte en Berend Kroft; l'l.OO T. de Bruijn en G. de Groot. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Maart- je Huiibers en Inge Truijen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Ton van Ham en Sandra WekMng. 1 en 2 november: Feest van Aller heiligen en Gedachtenis van alle overledenen. H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 uur avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Zondagmiddag 2 november om 15.00 uur Dodenherdenking op het kerkhof Boschhuizen. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ou denhoven-Evers overl. fam. Lin- ders-Verkoeijen overl. ouders van Leuken-Reijnders en zoon Harry. Zondag: 7.30 voor alle overlede nen (offerbus) en voor de parochie; 9.00 Wilhelmus Aarts; 10.15 overL fam.; 11.45 overl. fam. Dechnar-Sij- bers, Vermeulen-Dijkmans en Nella Verbla'kt; 18.00 Jan Arts. Maandag: 8.00 Sjong Ewals; 19.00 Christine van Mourik en overl. fam. W ijnen-Wijnhoven. Dinsdag: 8.00 overL fam. Raema- kers-Pouwels en overl. fam. Kers- tcn-van Bracht; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. en overl. ouders Rongen-Buijssen en overl. fam. Woensdag: 8.00 Leo Janssen; 19 00 fom. Janssen-Reinders, Vermeulen- Dijkmans en overl. ouders Akker mans-Timmermans. Donderdag: 8.00 overleden familie; 19.00 overl. fam. Veldhuizen en tot zekere intentie. Vrijdag: 8.00 levende en overl. fam. Janssen-Krijns; 19.00 gezins mis; overl. ouders Lucassen-Maas- sen en Pater Florentius. Zaterdag: 8.00 Gijsbertha van den Dop-Spronsen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Arnoud Verhaeg en Hans Kerstjens. Zondag: 9.00 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 10.15 Geert en Eric Arts; 11.45 Peter en Martijn Smelt; 18.00 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Johan en Leo Pouwels; 19.00 Edgar Janssen en Ronnie Windrath. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Martin Leenders en André Basten; 19.00 Johnnie Jans-Beken en Matti Hendriks. Zaterdag 1 nov. Allerheiligen. Euch. viering om 19.00 uur. Geen kinder crèche. Misintentie: overl. hr. G. de Bruin (vanwege de buren). Zondag 2 nov. Allerzielen. Gezins viering met zang van het kinder koor om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Ellen Gerrits en Miriam Claessens. Misintentie: Johannes van Kessel overl. fam. Roes-HebinCk-de Nijs overl. man en vader. Woensdag 5 nov. Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Fam Lemmen. Feest van Allerheiligen en Aller zielen. Zaterdag: 19.00 plechtige eucharis tieviering van het feest van Aller heiligen met meerstemmige gezan gen door het dameskoor „Venrode'. Intentie: voor overl. ouders Maas- sen-Swaghoven voor overl. fam. Noy-van der Aa voor overl. Harry Linssen en familie. Zondag: 8.00 leesmis voor overt. Pierre Thijssen voor overl. fam. Willems-Tijssen voor overl. Ri chard van Dijck; 9.00 leesmas voor overl. Martinus Bonants voor overt, ouders Huijbers-Janssen en zonen Jan en Marinus voor overl. Joos Simons; 10.00 Plechtige hoog mis voor het feest van Allerheiligen met Latijn-Gregoriaanse gezangen door het kerkeiyk zangkoor. Inten tie: voor overt. Theodorus van Ooi voor overl. Comelis Matthijssen voor overl. Petran Willems; 11.30 Zang van het kinderkoor De Vre- desklckjes. Intentie: voor overl. fam. Philipsen-Den Holder en zoon Bér voor overl. Teng van Gerven en Ma ria van Gerven-Cuppen; 18.30 Plech tige Requiemmis van Allerzielen met het kerkeiyk zangkoor. Inentie: voor overl. ouders Siebers-Diele- mans en zoon Theo voor overl. ouders Baeten-Martens. Maandag: H. Hubertus, bisschop. 8.00 leesmis voor overl. Gerrit van Dijck en familie; 19.00 avondmis voor overl. fam. Kusters-Cuppen voor overl. Thijs van de Waeter. Dinsdag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 8.00 leesmas voor overi. Louis Custers; 19.00 avondmis voor overl. ouders Errtiel Beerkens en Gertruda Pelzer voor overl. fam. Wijnhoven-Philipsen en zoon Bér. WoenSdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Potten; 19.00 avondmis voor overl. ouders Lensen-Peeters, Sjang Lenssen en Anna Jacobs-Janssen. Donderdag: Feest van alle Ver kondigers van het geloof in onze streken. 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts en familie; 19.00 avond mis voor overl. Leida Nooijen- Claassens voor oVert. ouders Vul- lings-Martens. Vrijdag: Hoogfeest van de H. Wil librord bisschop verkondiger van ons geloof, patroon van de Neder landse kerkprovincie en eerste vrjj- dag van de maand. 8.00 leesmis voor overl, familie Thielen-Hendriks; 14.30 pleohtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 40-jarig huwelijksfeest van de ouders Ariëns-Hendriks; 19.00 uur avondmis voor overl. familie Wil- lems-Poels voor overl. Leo Janssen (buurt). Zaterdag: 8.00 leesmis voor overi. familie Hermsen-Barents; 19.00 uur avondmis voor overl. ouders Sjef Ja cobs en Hendrika Daniëls voor Aan de Heidseweg, op de krui sing met de begijnhof weg, staat een klein, maar fraai kapelletje, toege wijd aan de H. Maria. „Mier as honderd jaor aid", zo zegt moeder Janssen, op wier erf dit monumentje staat. „Zelfs de groot vader van Gölderen Huub wast nie wannier ut gebouwd Is". Zonder ons te verdiepen in de vraag wie Gel deren Huub is, geloven we direct dat het kapelletje zijn eeuwfeest achter de rug 'heeft. Het is van bui ten met cementpleister afgezet, zo als we ook al elders zagen. En dat wijst gewoonlijk op een hoge ouder dom, want de voegen en ook de stenen zijn dan zó door de tand des tijds aangetast, dat ze op deze ma nier gerestaureerd moesten worden. Van binnen is het kapelletje waarin men nauwelijks rechtop kan staan zoet rose geverfd, terwijl de kapednis zelf licht blauw ge kleurd is. Het getuigt in ieder geval van een zorgvuldig onderhoud. Een zware ijzeren poort sluit het kapelletje voor ongewenst bezoek af. Maar dat is ai de tweede poort welke er hangt. Na de oorlog was het kapelletje voor de jeugd van Heide een spelelement waar van al les gebeurde en men er ook van al les achterliet. Op een gegeven mo ment was men dat „geduvel" moe, en kocht men in Wanssum uit de verwoeste parochiekerk een fraaie poort welke passend gemaakt werd voor het kapelletje. Twee jaar ge leden was van de een op de andere dag de poort verdwenen en even eens het fraai geschilderde Maria beeld Maar de familie Janssen zorgde weer voor een nieuwe poort niet zo mooi als de eerste maar ze ker net zo degelijk.. Met de beelden is het ook steeds sukkelen geweest. Men herinnert zich dat er vroeger een „aangekleed" Maria-beeld stond. Een of andere handige jongen 'kreeg het .beeld te pakken onder voorwendsel dat hij het moest opknappen. Nooit heeft men het beeld weer teruggezien. Afijn, men zetite er een ander hou ten Mariabeeld in, maar dat werd in 1964 door onbekende vandalen ver nield. Van het beeld werden de ar men en benen afgeslagen, terwijl 't Jezuskind van de arm werd gerukt. Zelfs Gussen Wie kon het beeld niet meer restaureren. Ergens op de zolder van Coenen werd nog een nieuw bruin Maria beeld gevonden, en dat troonde sindsdien in het kapelletje. „Maar", zo zegt moeder Janssen, „dat bruine beeld paste feitelijk niet in de ka pel. We hebben dat toen bij van Well in Ysselsteyn laten schilderen, en die heeft een mooi stukje werk af geleverd." Maar ja, zoals boven al gezegd, dat beeld werd mét de poort gestolen. Uit de familie kwam men toen met een oud Maria-beeld aandragen dat weer in de kapel werd geplaatst. Maar nu staat er een modem beeld je tussen een paar bosjes kunst bloemen„Ja", zegt moeder Janssen, „d'r liep hier zonne vrimde kei rond te séhuupe, dat weej 't nie vertrouwde. Zeker nie mit die lan ge v/interaovenden. 't Beeld stöt now binne ,mit 't vurjaor kumt 't wer ien de kapel". Een keer per jaar krijgt Maria in de kapel een muzikale hulde, als de eerste communicanten er door de fanfare Leunen-Veulen-Heide wor den afgehaald. En voor de rest ligt het kapelletje er maar rustig en kleurrijk toy. Eéns heeft de Heidse bevolking er na de oorlog nog de rozenkrans gebeden, tijdens een lange hete en droge zomer, om regen af te smeken. En 't heeft geregend: 'alles verzoop'. Er zijn nu nog mensen in Heide die zeggen „het kan zo droog worden als het wil, maar daar gaan we nooit meer bidden om regen Tot vorig jaar stond er „vast ach ter" het kapelletje een prachtige grote lindeboom, maar de wortels groeiden zowel onder het kapelletje als onder de woning, en dat ver oorzaakte scheuren in het metsel werk. De boom is omgezaagd, een halve meter boven de grond en dient nu als bloemenbak. De wortels zijn doorgekapt en gezaagd en kunnen nu geen verdere schade meer aan richten. Jammer van de boom, maar wat het zwaarst is moet het zwaarst wegen, en dat was in dit geval be halve het woonhuis ook het ka lotje, dat hopelijk nog tot in lengte van. dagen behouden aal blijven. overl. ouders Wim Boom. Gastkoor: De Zangers van St. Frans. Mededelingen: 1. Zondagmiddag om drie uur plechtige dodenherdenking op het kerkhof Boschhuizen, ver zorgd door de gezamenlijke paro chies van Venray. 2. Zondag onder de mis van 11.30 klentercrêche in de kleuterschool vlak by de kerk. Leidster Mej. Marjo Rouvroye. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 C. v. d. Brand, M. Fijneman; 9.00 R. Beerkens, M. Wil- lemse; 10.00 Th. Houwen, A. Millen, Th. Ursélman; 11.30 M. Janssen, R. de Vink; 18.30 J. Dommeck, T. Fran ken. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 E. Smits, R. Siebers. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 H. Boom, B. Trimbos; 19.00 U. van Weert, R. Duivenvoorde. Zondag 2 november a.s. om tien uur dankdag voor arbeid en gewas in de aula van Den Hoebert aan de Westsingël, tevens viering van het H. Avondmaal. Predikant is Ds. J. Heine. De eerste kollekte is de najaars- zendiingricollekte, de tweede is be stemd voor het plaatselijk kerke- werk. Na de dienst gezamertlijk koffie drinken. Om vijf uur vesperdienst, even eens in de aula. Zaterdag: Feest van Allerheiligen. 19.00 Pierre Jacobs Wim Kessels (v.w. familie Baltussen) Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina Custers vcor de levende en overk leden leden familie Linders overl. familie Janssen (Gemengd Koor). Zondag: Allerzielen. 8.30 Wim Emons; 10.00 overl. familie Verrijdt- de Lauw Martien Moorrees en fa milie Fleurkens-Broeks Vader en Moeder Arts, Piet en Harry (Jonge renkoor); 15.00 AUerzielendienst en bezcek aan kerkhof (Harmonie, Ge mengd Koor en Jongerenkoor). Maandag: 9.00 overl. fam. Litjens- Hendriks. Dinsdag': 9.00 Willem Linders (v.w. de visclub 't Alvertje). Woensdag: 9.00 Maria Zeegers. Donderdag: 9.00 gest. jaard. overl. familie Camps-Verhoeven. Vrijdag: eerste vrqdag van de maand. 9.00 voor een ernstige zieke. Zaterdag: 19.00 Herman Hoex Leonard Maas, dodhter Mia en schoonzoon Joep. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Paul Janssen, Ro land Tacken, Leon Hendrix, Michel van Dijk. Zondag: 8.30 Ronny Pelzer, Hans HoLtackers, René Theeuwen, Jurgen van Soest; 10.00 Frits Dupont, Roel Folkerts, Ivo Franssen, René Wil lems; 15.00 Frits Dupont, Paul Jans sen, Jan Rutten, Sjackie Wilmsen, Ivo Franssen. Hoogfeest van Allerheiligen •Deze week zaterdag 1 novem ber vieren we het feest van Al lerheiligen. Het feest van de blijde thuiskomst; het happy end. Met onze gedachten zijn we bij al die mensen, die hun levensweg heb ben voltooid. Zij zijn de Weg van Christus gegaan en daarom delen zij nu in Zijn Leven. Sommigen hebben zich door hun heldhaftige inzet een blijvende plaats veroverd in onze herinnering; anderen, (de meesten) hebben heel eenvoudig hun plicht gedaan als vallende en opstaande mensen. Ze hebben allen de eindstreep bereikt. Vrijdag 31 okt. 18.45 Rozenkrans gebed, sludting oktobermaand. 19.00 Boeteviering als voorbereiding op Allerheilgen en Allerzielen, waarna Eucharistieviering, int. overleden ouders (B.). Zaterdag 1 nov. Hoogfeest van Al lerheiligen. 19.00 plechtige Hoogmis opgeluisterd door ons Dames- en Herenkoor; int. overleden familie Peeters-Janssen; jaard. Alfons Kur- vers; Mathijs Geurts. (Tijdens dit weekend wordt de kollekte gehou den voor het onderhoud van ons pa rochieel kerkhof). Zondag 2 nov.: Allerzielen. 8.30 u. Ism. Antoon Arts en Gertruda Poels; 10.00 plechtige H. Mis van Requiem voor alle overledenen van onze pa rochie, vooral voor hen die in dit jaar zijn overleden. Gest. Hgm. over leden weldoeners van onze kerk; Mathijs Geurts (familie); 2e jaard. Peter Hubertus de Rijck; maandd. Jacoba Cornelissen-Engels; maandd. Mechfilda Zegers-v. d. Meer; Jos Driessen (koll.); Jozef en Josephina Versieyen; overleden familie Vogel- zangs-JeurissenAnna Maria Bar- teds-Muijzers; 15.00 AUerzielendienst waarna wij naar het kerkhof gaan om de graven te zegenen. Dt zal op geluisterd worden door ons Heren- koor en fanfare „Ons Genogeen". Dinsdag: H. Carolus Borromeüs. 8.00 lsm. st. Pastoor Reijnen. Woensdag: 8.00 lsm. st. Ger. Hou wen en Willhélmna Peters. Donderdag: Alle verkondigers van hét geloof in onze Streken. 19.00 uur H. Uur waarna Eucharistieviering int. overl. familie (B.); Petrus An ton ius Freriks. Vrijdag: H. Willibrord, Patroon van Nederland. Eerste vrijdag van de maand. 9.00 H. Commune aan de ziéken; 19.00 lsm. Mathijs Geurts (koll.). Zaterdag: .19.00 zondagsdienst; maandd. Theodorus Peeters; Jos Driessen (koll.), maandd. Maria Hel- dens-SneUen. Allerheiligen en AUerzielen. Misdienaars: Edwin Dirughs en Hans van de Ven; Marcel Duykers en Urban Vollenlbergh; Hoogmis: Mike en Patrick Kleeven. Zondag 3 uur: worden nog door de koster aangewezen. Zaterdag: Feest van Allerheiligen. 19.00 jrd. voor Jan Reynders. Zondag: 8.00 overleden familie Classens-Zwemfoach; 10.00 voor aUe overledenen van onze parochie en t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand; 15.00 Allerzielenherden- king, waarna processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 overl. fam. Don- ders-Hoedemakers. Dinsdag: 8.00 Matthias Vollen- bergh. Woensdag: 8.00 Geert Classens. Tevens tot intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Tie- lenThielen-Srrtits. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 Dora Wi'llemsen-Mar- tens. Vanaf 9 uur ziekencommunie. Zaterdag: 17.00 gezongen H. Mis tot intentie van het zilveren bruids paar Weijs-Kuypers (Venray). Met koor uit Venray; 19.00 jrd. voor Pe ter Johannes Strijbos, Johanna Bal tussen en Gerardus Baltussen. Wanneer er op ons kerkhof in Castenray een van uw familieleden begraven ligt, wilt U er dan aan denken om in de komende maand de graven-kosten te voldoen. Voor een enkel graf wordt 3.50 ge vraagd, voor een dubbel graf (twee naast elkaar) 6,U kunt dit be dreig ook in een enveloppe doen en in de brievenbus van de pastorie- deur deponeren, met vermelding van uw adres. Wilt U ook denken aan het onder houd der graven. Dank U. Allerheiligen - Allerzielen. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze eigen kerk. Wij staan aan het BEGIN van de WINTERMAANDEN die extra kosten meebrengen voor de kerk. Daarom bevelen wü deze kollekte bijzonder aan. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis v. Helm de Bruijni Helm Claessens. Zondag: 8.00 lsm. als maandd. v. Mathijs Litjens en echtgenote; 10.00 hgm. voor N. N.; 11.15 lsm. voor overl. fam. Litjens-Nabuurs Har ry Manders (vanw. van Megenstraat) 14.30 (half drie) Gebedsdienst, waar na processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 lsm. voor Frans Verieoeijen en overt, fam. Ver- koeijen-Janssen José Timmer mans en Jacq. Vervuurt. Dinsdag: 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers lsm. v. Gertruda Jenni skens-Droesen. Woensdag: 19.00 lsm. v. Teng Manders en overl. fam. Manders- Hendrix Maria Achten-van Dijck en overi. ouders. Donderdag: 19.00 lsm. voor Harry Manders (O en T) lsm. v. overt, fam. Miohels-v. d. Voort. Vrijdag: eerste vrydag van de maand, tcegewqd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. overi. fam. Wismans- Loonen lsm. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen; 19.00 lsm. voor Elly van Berlo en Elly Loonen maandd. voor Jozef en Gerrit Claessens. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Harry Manders (vanw. neven en nichten fam. Manders) uit dankbaarheid Helm Claessens. Misdienaars: 19.00 Rudy Kuenen. Akolieten: za. 19.00 André Peeters, Twan Hegger; zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 F. van Bavel, Th. van Kempen en A. Reintjes; 11.15 W. van Meijel en H. van Rhee. Gebedsdienst zondag half drie: Mart en Ton Heesen, Wil Emonts, Wiïb. Heidens en Roel Janssen. Zaterdag: Allerheiligen. 9.00 H. Mis voor Gonda Baghus; 19.00 H. Mis voor Frans Horrevoets. Zondag: Allerzielen. 8.30 H. Mis voor Petronella Cox-de Lauw; 10.00 H. Mis voor alle overleden parochia nen; 11.30 H. Mis ter genezing van een zieke; 15.00 Allerzdelenherden- king met processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Mulders-Maessen. Dinsdag: 8.00 jgt. voor overi. fam. Wismans-Droessen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Wismans-Droessen-Gooren. Donderdag: 8.00 maandd. v. Toon Franssen. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Antoon Vertieijen. Zaterdag: 19.00 j.gt. voor Jan Eeren. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Koonings en Roel Emonts. Zondag: 8.30 Peter Peters en Wil- fried van Dijik; 10.00 Willy Hendriks en Karei Dekkers; 11.30 Joost van. Elzakker en Jos Bovee. Weekdagen: Ko Flinsenberg en Francis v. d. Hoff. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Peeters. Zondag: 10 uur voor overl. ouders Muysers- v. d. Sterren en dochter. Maandag: 8 uur Zr. Honeste en J. Muysers. Dinsdag: 8 uur overl. ouders Jans sen. Woensdag: 8 uur voor Henk Na- buurs. Donderdag: 8 uur voor Henk Na- buurs. Vrijdag: 8.30 uur 1ste vrijdag van de maand tot int. van fam. v. d. Heuvel; 14.00 uur Huwelijksmis Henk Kuypers en Anny Peeters. Zaterdag: 19 uur v. overl. fam. van Sambeek-v. d. Heiden. Zaterdag 1 nov. Allerheiligen. Zondag 2 nov. Gedachtenis van al le overleden gelovigen. 10 uur Hoog mis voor Martinus Poels; 11.30 H. Mis voor Pierre Zwitserlood. 16.00 AUerzielen herdenking. KoUekte voor onderhoud van het kerkhof; processie naar het kerkhof. Maandag: 8.30 gez. H. Mis voor Martien v d. Sanden. Dinsdag: 8.30 gez. H. Mis voor Jo hanna H. Poels-Poeils. Woensdag: 8.30 Schoolmis, gest. jaargetijde voor Hubertus van Hel den en Adriama Timmers. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Maria Muyzers-Michels. Vrijdag: Eerste vrijdag van - de maand. 8.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Wil helm Gellings. Misdienaars: zondag 10.00, woens dag en zaterdag: H .Hendriks en S. Verhaag; 11.30 N. Arts en J. Kouse- maker. Kollektanten: zaterdag Emons; zondag: 10.00 Arts; 11.30 Hendriks; 16.00 Ewals, van Ouyck. Zondag 2 nov. Allerzielen. Zaterdagavond om 6 en 8 uur H. Missen voor 't feest van Allerheili gen. 6 uur Hoogmis voor overi. fam. Heidens-van Neerven; 8 uur Hgm. voor zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zai. Mart. van Staveren en echtg.; 11.15 Hgm voor zal. Joh. Geurts; om 3.00 uur Allerheiligen - Allerzielenlof, bezoek aan kerkhof. Maandag: 8 uur lsm. zal. Wim v. d. Goor v.w. buurt. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Jan van den Aker. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel can Wylick-Engelen. Vrijdag eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 8 uur lsm. tot bijz. int. tere ere van H. Hart fam. Geurts. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Leon, de Lauw en edhtg. Akolieten voor 2 nov. Chr. van Dongen, Eric van der Ligt, H. Rein tjes. Misdienaars: Leyssen, Spreeuwen- berg. Allerzielen 2 nov. 1980. Zondag: 8 uur H. Mis voor Truus Janssen en Maria Michels; 10 uur Hoogmis: gesticht gezongen jaarge tijde voor Wilhelmus Voesten. Mis dienaars van de Hoogmis: Johnny en Marco van Kempen Joop Drab- bels, Wilbert Claessens, Leon Jans sen en Johnny Rongen 3 uur Ge dachtenis van onze overledenen, waarna processie naar ons kerkhof. Misdienaars: Berrie Fleurkens, Mar tien Jenniskens, Mark Koonings en Aron Voermans. Misdienaarsvan de week: Berrie Fleuren en Martien Jenniskens. Maandag: Kerkwijdingsfeest van onze kerk. 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Claes-De- rikx. Dinsdag: H. Carolus Borromeiis. bisschop. 8 uur H. Mis voor Lien Pee ters-J anssen. Woensdag: 8 uur H, Mis voor Toon Huisman, van vrienden. Donderdag: Alle heilige Verkon digers van het geloof in onze stre ken 8 uur H Mis uit dankbaarheid tot int van de familie Nellen-Knip penburg. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. H. Willibrord, bisschop, ver kondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 8.45 H. Mis voor de overleden ou ders Janssen-Doumen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Vermeulen, Maria Gellings en overleden familieleden. Zaterdag 1 nov. Hoogfeest van Allerheiligen. 19.00 Avondmis van Allerheiligen voor Gerrit Koopmans, voor overi. ouders Nellen en voor overi. ouders. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter en Martien Versieyen en voor overl. fam. van Es; 10.00 Hoog mis van Allerheiligen en Allerzie len voor Jan Logtens, Frans Kers ten, Johanna v. Kempen, overl. ou ders Philipsen-van DijCk, ovqrl. ouders Geurts, overl. ouders Jans- sen-Versteegen, Maria Gerarda van Rempen-Lochtens; 15.00 Allerzie- lenidienét. (Bij goed weer processie naar het kerkhof). Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor overl. ouders Michiels-Versteegen. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor bijzon dere intentie. Woensdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef voor bijz. intentie. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid en bijz. intentie. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van het heilig Hart. Eerste vrijdag: zie- kenkommume. NOTICIAS CULTURALES El domingo próxümo celebramos la Fiesta de Todos los Santos y la Comemoración de todos los Difun- tos. A lans once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa de Requién, cantada en Oastellano pa ra todos los difuntos de nestro gru- po. Después d'e la Müsa reunión én la salita del convent» con un cafe- lilto. Hasta la vista I NOTICIAS CULTURALES En el Gentro sigue el programs y alll se dan también los cursos. Hasta ia vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11