GEMEENTEPRAAT r Man/Vrouw-Polis INTERPOLIS NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting WAO VAN SOEST Omdat vader en moeder even belangrijk zijn. Alles op fiets-cross gebied Poels Rijwielhandel SPRAELAND SPORT (6 i J11111 Bl 3) stienstra venray stienstra venray e.p. camps Werk aan de Welzijnswinkel PEUTER- SPEELZALENWERK In de vergadering van 13 novem ber a.s. zal de bestuurscommissie Sportzaken en Jeugd- en Jonge renwerk zich buigen over het deelplan Peuterspeelzalen-werk. Dit deelplan is het eerste, dat laar is, uit een rij van 13 plannen, ie de onderbouw vormen voor het welzijnsplan van de gemeente Ven- ■ay- Eind augustus is over het concept plan een hoorzitting gehouden. Naar aanleiding van teen gemaakte op merkingen en commentaren is het vlan bijgewerkt. Dit bijgewerkte plan is nu onderwerp van discussie jn de vergadering van de bestuurs commissie. ONTSTAAN Aan het eind van de zestiger ja ren ontstonden in Nederland de leuterspeelzalen. De gezinsverdun ning. de wijze van huizen bouwen de tctale stadsplanning hadden ot gevolg, dat peuters minder met eeftijdsgenootjes in aanraking kwa- oen. Tegelijkertijd was er ook de rens van de ouders zich te kunnen intplooien op andere terreinen en ich niet uitsluitend met de opvoe- ing bezig te behoeven houden. Zie lier een korte ontstane schets van iet peuterspeelzalen-werk. In het deelplan wordt het belang van het peuterspeelzaalwerk onder streept en wordt gesteld dat de peuterspeelzaal geen plaatsvervan- ran de opvoeder is. AANBEVELINGEN Het rapport eindigt met het doen ran enkele aanbevelingen voor dit ïdzijnsonderdeel. Deze aanbevelin gen zullen ook terug te vinden zijn nhet welzijnsplan. De belangrijkste ijn: geen nieuwe stichtingen voor het •peuterspeelzalenwerk meer in liet leven roepen. (Dit betekent ook dat gepoogd moet worden het peuterspeelzalenwerk in Land- weert te starten vanuit de be staande organisaties.) streven naar een groepsgrootte van 15; (huidige groepsgrootte is 22-25 peuters.) op korte termijn aanbrengen van telefoon in 3 peuterspeelzalen, uitbreiden van de peuterspeelzaal 'Brukske. boeken van vervangende ruimte voor de speelzalen van Oirloijjit JCastonray. lYNAVèftlN1 Ook financieel zal een en ander Neten veranderen volgens het plan. 'a zal 'n minimale bijdrage van 25 den per maand voor 2 ochtenden de week als minimum moeten t'klcn. Ook zal er volgens hot plan •H leidxlcrvorgocding moeten ko len Voorzichtig geschat betekent de «wezenIijking van de aanbevelin gen c d. voor 1985 (eindjaar van de lanning) oen verdubbeling van de i<dige subsidie tot 135.000, Welke onderdelen van het plan •on worden verwezenlijkt is nog e vraag. Mogelijkerwijs is hierover a de vergadering van de bestuurs- ommissie meer duidelijkheid of is wachten op het totale welzijns- Bestuurscommissie Jeugd- en Jongerenwerk Op donderdag 13 november a.s. ifinlt half zeven in het raad- i een openbare vergadering ge- cuden van de bestuurscommissie oor sportzaken, jeugd- en jonge renwerk. Op de eerste plaats zal worden ge- preken over de jaarlijkse verho- ing van de tarieven sportaccommo- laties, waarna het fasetplan voor i«t peuterspeelzaalwerk aan de or de wordt gesteld. De commissie zal dan van gedach- i wissc'en over het accommoda- *-onderzoek om tenslotte een ad- nes aan het college van b. en w. uit e brengen over de renovatie van tt speelterreintje in de wijk Noord west. CLANDESTIEN VUILSTORTEN Wie zich in zijn vrije tijd wande- md of fietsend recreëerd in de tetrayse bessen of in het thans i het middelpunt van de belang- telling staande buitengebied, kan 'el eens voor verrassingen komen e staan. Er blijken n.l. nog steeds mensen e zijn, die clandestien vuil storten 1 de bossen of langs de bermen. >ndanks het feit, dat de stortplaats het Venrays Broek al maanden- «g is gesloten, komt het voor, dat nen vuilniszakken en grof vuil voor «t gesloten hek deponeert. Feit is echter, dat in de meeste wallen de clandestiene vuilstorters hun afval ook hun visitekaartje leponeren. Gemeentewerkers zijn er handig genoeg in om in de vuil ak de naam van de „afzender" e vinden. In dat geval kan de vuil- torter rekenen op een fikse boete. Hoe men er toe komt om de moei- e te nemen met vuilniszakken en rof vuil te gaan slepen naar bos en lUitengebied is een raadsel. Weke- l)ks kan men tenminste vier vuil- 'taakken aan de vuilnisophaaldienst Deegeven terwijl men ook in escheiden mate grof vuil kan teegeven. 'Het grotere afval wordt, na een «lefoontje naar de gemeente, tegen geringe vergoeding thuis opge- Werk aan de Welzijnswinkel HOORZITTING jeugd- en jongeren werk op 13 novemb. In de koffiekamer van het raad huis zal op 13 november a.s., aan vang 20.30 uur een hoorzitting worden gehouden over het 2e deel van het facetplan Jeugd- en Jon gerenwerk. Het uiteindelijke fa cetplan vormt met 13 andere de onderbouw voor het welzijnsplan van de gemeente Venray, dat mid den volgend jaar gereed zal zijn. In deze hoorzitting zullen de aan-» bevelingen voor het beleid en de fi nanciële konsekwenties van een en ander centraal staan. In augustus is over het eerste deel (de inventari satie en de beleidsdoelen) een hoor zitting gehouden. Het beleidsdoel, zoals dat in het eerste deel van het deelplan is om schreven, laat zich als volgt samen vatten; een streven naar een zo ge varieerd mogelijk aanbod, van voor zieningen, naar een zo optimaal mo gelijk gebruik, zoveel mogelijk be- slissingsmogelijkheden voor de jon geren (de gebruikers) en veel zelf werkzaamheid. Op basis hiervan en van de in ventarisatie is door de werkgroep een rij aanbevelingen opgesteld. De ze aanbevelingen bestrijken een 9- tal terreinen, te weten; algemeen, organisatie, leidinggevend kader, subsidie, overdekte accommodatie, openlucht accommodatie, ondersteu ning door deskundigen, en beleids- struktuur. Getracht is de aanbevelingen te vertalen naar financiële konsekwen ties en prioriteiten. Een minimale raming van de kos ten betekent al dat in 1985 (het plan jaar) een verdubbeling van de sub sidie, ten opzichte van nu. gewenst is. Hierbij is clan nog geen rekening gehouden met nu nog niet financieel te ramen aanbevelingen. Als eerste 5 prioriteiten komen naar voren: - verbetering van de basisvoorzie ning in Oirlo; verbetering van de basisvoorzie ning De Essel in Noord-West; -j- blijvende aandacht voor nieuwe spet 1 voorzien i n gen - ren full-time beheerder o m. in zetbaar vcor OJC de Brak. 4- komst van een plaatselijk acli- vi lei ten-cen iru m Welke van dé aanbevelingen zul- len- worden verwezenlijkt hangt medé af van de prioriteit die er aan gegeven wordt. De werkgroep doet een voorstel en heeft dat aan alle jeugd- en jongerenorganisa ties voorgelegd. Hun stem telt mee in dc opstelling van het deel plan. Om hun rcaklics te horen wordt een hoorzitting georgani seerd op 13 november. Wilt u ook uw stem laten horen, kom dan ge rust. Als u vooraf het concept plan wilt lezen, belt u dan even met het raadhuis, afdeling wel zijn. ACCOMMODATIE- ONDERZOEK In 1979 is door een werkgroep uit dc Bestuurscommissie voor Sport zaken, Jeugd- en Jongerenwerk een onderzoek gestart naar het gebruik en beheer van accommo daties, waarin sociaal-kulturele aktiviteiten plaats vonden. In het onderzoek is een driedeling gemaakt in scholen en aanverwante accom modaties organisaties die zelf het beheer over een accommodatie voeren organisaties, die gebruik maken van de ruimte(n) in door meer deren gebruikte gebouwen. In totaal hebben 185 van de 192 aangeschreven organisaties on in stellingen aan het onderzoek mede gewerkt. Hel onderzoek is thans ge reed. Na een poging tot het formeren van afwegingscriteria voor het stel len van prioriteiten wordt in de no ta een samenvattend overzicht ge geven van de door de diverse orga nisaties naar voren gebrachte knel punten per accommodatie. Op basis van de gegevens zullen, gelet op de hoeveelheid wensen en knelpunten en de geringe financiële mogelijkheden, prioriteiten gesteld moeten worden. Omdat het onderzoek een breed scala van werksoorten omvat, kan dit niet alleen een taak zijn van de Bestuurscommissie, maar zullen ook de Commissies Sociale Zaken, On derwijs en Vormingswerk en de Commissie Cultuur een advies moe ten uitbrengen. Het onderzoek wordt besproken op de agenda van de Bestuurscom missie voor de vergadering van 13 november a.s.o, terwijl de Com missie Sociale Zaken zich op 26 november hierover zal burgen. Tenslotte zullen alle leden worden doorgeseind aan het Planberaad, welke commissie zich, zoals be kend. bezig houdt met het samen stellen van een totaal-welzijns plan voor de jaren 1982 t/m 1985. Inmiddels is het rapport toegezon den aan alle socriaal-kirlturele orga nisaties, die bij het onderzoek be trokken zijn. Uiteraard hebben de ze nu de mogelijkheid hun reakties kenbaar te maken, en eventueel toe te Lichten in de (openbare) vergade ring van de adviescommissies. Voor geïnteresseerden is het rap port nog te verkrijgen tyj de af deling welzijn van de gemeente Venray. Dinsdag a.s. geen raadsvergadering Op dinsdag 11 november a.s. zal GEEN vergadering van de gemeen teraad worden gehouden. UITLOTING VAN OBLIGATIES Burgemeester en wethouders van Venray berichten, dat op 15 oktober 1980 van de ten laste van deze ge meente uitgegeven obligatielening ad 200.000,de volgende num mers zijn uitgeloot: 47 - 84 élk ad 1.000,— 120A - 130A elk ad f 500,— 154C ad f 100,— Het restant van de nog niet inge wisselde, vroeger uitgelote obliga ties bedraagt thans 500,(obliga tienummer 148A). De uitbetaling geschiedt op het kantoor van de Nederlandse Cre- dietbank n.v. te Venray, tegen over gave van de uitgelote obligaties met de daarbij behorende per 1 februari 1981 niet vervallen coupons. Het bedrag van de eventueel ont brekende coupons wordt op het op de obligatie af te lossen kapitaal in mindering gebracht. De uitbetaling zal geschieden op of na 1 februari 1981. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. GEEN BEZWAAR Van Gedeputeerde Staten van Limburg zijn de navolgende verkla ringen van geen bezwaar, zoals be deeld in artikel 50, lid 8, van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de '\Vet op de Ruimtelijke Or dening, ontvangen, welke zijn ver eist vcor het verlenen van de ge vraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een loods aan de Puttenweg 67 t.n.v. J. M. Ste vens; het bcuwen ven een landbouw- s'huur a an de Deurneseweg 142 t.n.v. W. vrn Dijck. Deze verklaringen van geen be zwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, ka mer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 lot 12.00 uur. Zij, die me nen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkin gen (AROB) een bezwaarschrift in dienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. Vym ay,. 7 november 1980 tic burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Dcfcsche HINDERWET Kennisgeving bekendmaking aanvraag. Burgemeester en wethouders van Venray. gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat op 24 september 1980 bij hen een aanvraag is ingeko men van: M. J Meulendijks. Meerselse- peel 1. Ysselsteyn-Venray voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensmesterij waar mest en meststoffen worden be waard en waar propaan wordt gebruikt, gelegen aan Meerselsepeel 1, Yssel steyn-Venray. J. M. Classens. Heidse Peelweg 46, Ysselsteyn-Venray. voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een kip- penhouderij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan de Heidse Peelweg 46, Ysselsteyn-Venray. H. Willemsen, Matthiasstraat 3. Castenray-Venray. voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden en wijzigen van een varkens fokkerij en varkensmesterij, waar mest en meststoffen worden bewaard, gele gen aan Matthiasstraat 3, Castenray- Venray. M. J. Claessens, Deurneseweg 138, Ysselsteyn-Venray. voor een ver guning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een kip- penhouderij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard, gelegen aan Deurneseweg 138, Yssel steyn-Venray. De aanviaag en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 22 november 1980 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 lot 19.30 uur. Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient. kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te. maken. Eveneens kunnen mondeling bezwa ren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 26 november 1980, om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aan wezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dal degenen die bezwaren heb ben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 7 november 1980 Burgemeester en wethouders voorn, namens dezen, het Hoofd van algemene zaken en kabinet, b/a J. A. M. van Kuijck BOUWVERGUNNING VERLEEND Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 5 november 1980 voor de na volgende bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratie ve Rechtspraak Overheidsbeschik kingen (AROB) een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders. het herbouwen van een machine- loods aan Straat 13 t.n.v. Ch. H. J. M. van Cuijëk; het verbouwen van de woningen Aronskelk 76 en 78 tot tijdelijk wijkgezondheidscentrum t.n.v. de Stichting Land weert; met verbouwen van cafetaria en woning Puttenweg 3 t.n.v. W. J. M. van Ooi. Venray, 7 november 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Collectekalender voor november 8 november Gidsen en Kabouters St. Oda (plaatselijke a'ktie in het kader van het jeugdcollectewezen). 10 t/m 16 nov. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten (landelijke ak- tie). 29 november: Jeugdopvang Drum- en Showband Venray e.o. (plaatse lijke aktie in het kader van het j eugdcollectewezen). Alleen voor deze akties is een col lectevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moe ten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. Limburg beweegt VENRAY IN BEWEGING PROVINCIALE ORIËNTERING In het kader van Limburg Beweegt, organiseert de Sportraad Limburg in samenwerking met het Comité Recreatiesport Venray en de Wan delsportfederatie Venray enkele wandeltocht onder de noemer: Pro vinciale criëntering! De tochten worden gehouden op 9 november 1980 te Mèrselo, de tochten laten u de mooiste plekjes en stekjes zien in Mcrselo e.o. Hceft u interessi-Vn een fijne wandeldag, komt u gerust eens kij ken cpedi? 9 november en doe even tueel mee. Meedoen kan alleen en natuurlijk ook in gezins- en groeps verband. Doe mee aan deze groots o'pgezeltc wandeldag en bekijk eens hoe mooi Mcrselo e.o. is in deze mooie herfsttijd. U kunt deze dag kiezen uit maar liefst 4 verschillende soorten, toch ten. U kunt dus niet zeggen dat er niets van uw gade bij was, er is voor elk wat wils. Kom op 9 november naar Mcrse lo en doe mee aan: LIMBURG BEWEEGT VENRAY IN BEWEGING!!! U kunt die dag kiezen uit vier verschillende tochten die voor U zijn uitgezet. 1. Wandeltocht van 25 km; start tussen 10.00 en 11.00 uur. 2. Wandeltocht van 15 km; start tussen 11.00 en 12.00 uur. 3. Natuurwandeltccht 6/20 km; door de mooiste plekjes van Mer- solo e.o.; starttijd van 13.00 tot 14.00 uur. 4. Famtliewandeltocht 6 km; met opdrachten voor jong en oud; starttijd van 13.00 tot 14.00 uur. De kesten voor deze fantastische tochten bedragen slechts 1.50 per persoon. U kunt zich die dag ook .laten in schrijven voor alle andere tochten die er nog op het programa staan. De kosten bedragen dan maar 6,00 per persoon voor alle tochten sa men. U neemt dan automatisch deel aan de stickeraktre. Tot ziens op 9 november 1980 bü Café Janssen. Grootdorp 38a, Mcr selo. Zwemlessen voor particulieren Met ingang van 15 november star ten in het overdékte gedeelte van het Gemeentelijk Combi-zwembad zwemlessen voor particulieren. Aanvangsleeftijd: kinderen die voor 1 maart 1981 zes jaar zijn en personen van 15 jaar en ouder. Cursusduur: 24 lessen 2 x per week. Kosten: f 68,voor kinderen tot 16 jaar en 88,v a. 16 jaar inclusief en tree. Opleiding A en B diploma. Inschrijven: Vanaf heden aa/n de kassa van het zwembad. Openingstijden kassa: ma. di. do. vr. van 16.45-18.45 uur; wo. za. van 13.30-1530 uur Lestijden/groepen (kinderen) maandag/donderdag 17.30-18.00 uur dinsdag/vrijdag 17.30-18.00 uur woensdag 16.00-16.30 uur zaterdag 11.00-11.30 uur Woensdag 16.30-17.00 uur zaterdag 11.30-12.00 uur woensdag 17.00-17.30 uur zaterdag 12.00-12.30 uur woensdag 17.30-18.00 uur zaterdag 12.30-13.00 uur Lestijden/groepen personen 16 jaar en ouder: maandag/donderdag 20.00-20.30 uur maandag/donderdag 20.30-21.00 uur Voor bovenstaande groepen is nog beperkte inschrijving mogelijk. VENRAY - PATERSLAAN Ouder halfvrijstaand woonhuis met gunstige ligging in het centrum, met c.v. Ind. o.a.: ruime hal, woon kamer, keuken, kelder, vrije achtertuin met achter om. Vraagprijs 150.000,k.k. Aanvaarding terstond. Merselo - Grootdorp Halfvrijstaand met be drijfsruimte en 550 m2 grond, woonkamer, half open keuken, 3 slaapka mers, badkamer. Bedrijfs ruimte met douche en kantoor. Vraagprijs 255.000,- k.k. V'beek - Arno v. Gelrestr. Goed onderhouden half vrijstaand woonhuis met c.v. gas en 190 m2 grond, met 3 slaapkamers en zolder. Ruime woonkamer mog. voor garage. Vraagprijs f 139.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. Swolgen-J. v. Swolgenstr. Recent gebouwde vrij staande bungalow met buitenzwembad en 1e kl. afwerking. Ruime woon kamer met parket, o.h., luxe keukeninrichting. Vraagprijs 375.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. Well Vrijstaand woonhuis met 5100 m2 grond, grenzend aan Leuker-meer. Ind. o.a.: entree, sl.k., badkamer, woonkamer, open keuken, toilet, kelder. Verd.: 2 sl.k. Vraagprijs 267.00,- k.k. Aanvaarding in overleg VENRAY - SPURKTERWEG Ruim vrijstaand woonhuis met rustige ligging op korte afstand van het centrum. Met c.v. en garage en ca. 2000 m2 grond. Ind.: hal. garderobenis. woonkamer met o.h., eetkamer, keuken, luxe bad kamer met ligbad, kelder. Verd.: 4 sl.k., studeer kamer. Vraagprijs 280.000,k.k, Aanvaarding in overleg. MAKELAARS EN TAXATEURS O.G. Henseniusplein hoek Patersstraat Venray telefoon 04780-83636 (2 lijnen) Waar een kind is, moet de Man/-Vrouw-Polis komen. Want voor een kind zijmvader en moeder even belangrijk. En de Man/Vrouw-Polis verzekert ze allebei. Wij komen 'm graag bij u thuis uitleggen. ASSURANTIEKANTOOR MIEL JANSSEN Noordsingel 54, Horst, telefoon 04709-3010 NIEUW VOOR VENRAY DE NIEUWE SPORT VOOR DE JEUGD VAN DE JAREN 80 Cross Helmen Shirts Pakken Handschoenen Stuurrubbers Stang Wielen Zadels En natuurlijk CROSS-FIETSEN Wilt U er meer over weten, kom dan eens aan. K Grotestraat 26 Venray VAKKUNDIG en PLEZIERIG is het advies bij; •i MARKTSTRAAT 2A TELEFOON 88080 VOOR UW TUIN: Coniferen, haagconiferen, rozen, heesters, erica's, vaste planten, rotsplanten, bomen, laanbomen, fruit bomen. Turf, koemest, potgrond, compost, tulnmest. Sierteeltkwekerij Oostrum J. WEYS Stationsweg 175, Oostrum-Venray, tel. 04780-81656 OPGELET! Hebt U problemen met het reinigen van uw vloer bedekking, bankstel, perzen, berbers, enz.? Dan bent u bij Unïsteam aan het juiste adres! Tevens kunt U gebruik maken van onze moderne vederlichte diepstoom-reinrigingsmachines, en alles wordt als het ware nieuw. Wij verzorgen het gehele onderhoud en schoonmaak van grote en kleine projekten. Ook onze depots in geheel Noord-Limburg en ge deelte Brabant staan voor U klaar. DEALER UNÏSTEAM VERKOOP VERHUUR Lartgeweg 50 Venray Telef. 04780-82624 VENRAY Kantoorruimte, gunstig gelegen nabij centrum. Oppervlakte 80 m2. Aanvaarding direkt. Huurprijs 650,per maand. VENRAY Winkel-woonhuis, gelegen in het centrum. Kelder, beg. grond: winkel 7.80 x 4.00, grote woonkeuken, berging. 1e Verd.: woonk., bad kamer. 2 slks. 2e Verd.: grote zolder. Vraagprijs: 290.000.— k.k. LEUNEN Groot winkelpand met woning en magazijn ruimte, gunstig gelegen aan doorgaande weg. Voor velerlei doeleinden geschikt. Direkt te aanvaarden. Vraagprijs 340.000,k.k. Stationsweg 11S802 AA Venray Teleloon 04780-84438 Na kantooruren 04780-83710 TE KOOP aanvulzand - betonzand - metselzand teeltaarde - champignonmest - rode split in alle maten. Wij leveren ook kleine partijen. OOK SPOORBIELZEN VERKRIJGBAAR JOOSTEN OIRLO B.V. Castenrayseweg 18, tel. 04787-741, Oirlo Te koop bij inschrijving Geheel vrijstaand woonhuis met c.v., garage en grote tuin (totale grondopp. 2.470 m2), gelegen Hoofdstraat 37a, Oirlo Bevat o.a Begane grond: royale entree met garderobenis. luxe betegeld toilet. L-vormige woonkamer (36 m2) met balkenplafond, open haard en parketvloer. Keuken met moderne keukeninr. met inbouwapp., bijkeuken, L-vor- mige garage/berging. 1e Verd.: overloop met vide, 3 slaapkamers, luxe badkamer. Vliering. Bezichtiging kan plaatsvinden op zaterdag 8 en zondag 9 november, telkens van 14 tot 16 uur, en verder volgens afspraak. Inschrijvingsformulieren zijn te verkrijgen in het pand of bij Stienstra Venray B.V., Stations weg 11, telefoon 04780-84438. Met vestigingen in Roermond. Weert. Venlo en Geleen 1 Station 1 Teletoo 1 Na kan sweg 11 5802 AA Venray n 04780-64438 ooruren 04780-83710 assurantiën hypoteken financieringen - pers. leningen aubadestraat 17 patersstraat 21a venray tel 04780-81259

Peel en Maas | 1980 | | pagina 23