(ÜD> SCHAKEN Wie wordt zondag motocross- kampioen 125 cc 1980 Zaterdag a.s. bromfietscross JUMPERS DUIVENSPORT Hondensport UflHflF 20 OCTOBER SPflflRFEEST BIJ DE RABOBANK Rabobank S Midgetgolf Hengelsport PEEL EN MAAS basketball club venray VENRAY Wielerclub „LesFousPedelans" Iedereen d ie binnen wil lopen is welkom! Spaar dezeweekbij de Rabobank. déRabobankis Nederlanddeze week vooral ookGeveüand! Metleuke attenties voor bestaande en nieuwe spaarders, voor jongenoud. Ook dekalender ontbreekt niet, ditkeer met fraaie gevels van Nederland (zolang ae voorraadstrekt). Datis nu eenmaal de traditie bij de Rabobank in de feestelijke Spaarweek van het jaar. Een goed begin is ons f750waard. Elke nieuwe spaarder die in deze week bj de Rabobankf^^y een spaarrekening opent,begint/^v/SlUI meteen goed. Als nieuwefh spaarder krijgt u bij een inlegv^vantenminste f 25,0Cfer van ons op de nieuwe rekening f 7 50 spaarpremiebj! Lokt sparen uit. BOWLING BOND VENRAY Botsingen met materiële schade Li.S.B. kompetitie In de eerste ronde van de strijd om de cluib-kampioenschappen van Limburg wist Venray van Venlo II te winnen. Het was een spannende match want door een nederlaag van Gommans keken we tegen een 1-0 achterstand aan. Maar door over winningen van Louwerse, Zuur en Van Genugten, en remises van Rou- vroye, Jeuken en Coopmans was de overwinning een feit. Doordat Smits verloor werd de eindstand bepaald op 4,/«-31/è voor Venray. De volgende wedstrijd is zondag 9 november tegen Maasniel, een dan tegenstand kunnen verwachten nieuweling in de le klasse. Dat we s een feit, want ze wonnen de le wedstrijd tegen de andere nieuwe ling Arcen met 4'/ï-3V6. Interne kompetitie Het opvallende in de le week van van het seizoen is het hoge percen tage remises in de hoogste 2 groe pen. Dat kampioen Coopmans het moeilijk heeft, bewees Jeuken door eerstgenoemde de eerste nederlaag te bezorgen. Coolen staat er echter ook florisant voor. In groep 2 heeft Smits de beste papieren, terwijl in Groep 3 de strijd nog open is. De standen: Groep 1: H. Coolen 4 2 2 0 3 W. Jeuken 3 2 1 0 21/. J. Louwerse 4 0 4 0 2 T. Coopmans 4 0 3 1 1% W. Dokter 3 0 2 1 1 P Rouvroye 4 0 2 2 1 Groep 2: Smits 3 2 1 0 2M f. Tiggeloven 2 1 1 0 IV» J. de Wit 2 0 2 0 1 J. Rein tj es 3 0 2 1 1 M. Verhees 2 0 0 2 0 Groep 3: G. Breukers 2 2 0 0 2 8 Pleit 3 2 0 1 2 A Moss 3 2 0 1 2 W. Seuren 3 1 0 2 1 L Peters 3 0 0 3 0 Groep 4: H. Meyer 2 2 0 0 2 H. van Elswijk 2 1 0 1 l J. W. de Wit 3 1 0 2 1 Tb. Swinkels 1 0 0 1 0 SENIOREN HEREN Gispen 2—Red Stars 1 3—7 Een goed spelend eerste team had _tcn moeite met het Culemborgse Gispen. Ronald was goed voor drie punten, Arie voor twee en Bert voor 1 punt. Nikon II blijft echter ook winnen. Red Stars 2'Helden 1 64 Noad 1—Red Stars 3 8—2 Maasbree 1Red Stars 4 73 Red Stars 5Asterix 1 73 Asterix 2Red Stars 6 28 Maasbree 2Red Stars 7 73 Red Stars 8—DVO 2 2—8 Blue Star 5Red Stars 9 100 IBelke 5Red Stars 9 100 Red Stars 11—DCO 3 1—9 SENIOREN DAMES Red Stars 1—Seta 1 0—1 Het eerste damesteam deed wat het moest doen om kampioen te worden. Ans maakte de enigste mis- itap. tevens haar eerste nederlaag van dit seizoen, terix 1—Red Stars 2 82 ladla 2Red Stars 3 55 JONGENS Stars 1Oikos 1 91 Het eerste jongensteam ondervindt l«)taal geen tegenstand gezien de bveelste grote overwinning. Het TOrdt tijd dat men in de kampioens- groep komt. ATC 2—Red Stars 2 7—3 Psnningcn 1Red Stars 3 46 i Star 1Red Stars 4 100 ?mada 1Red Stars 5 28 6—Red Stars 8 0—1 MEISJES Ja 2—Red Stars 1 0—10 pet eerste meisjesteam maakt een ids betere indruk en speelt ook er. gezien de uitslag. 'l Stars 2Koningslust 1 28 ipningslust 3Red Stars 3 15 goningen 2Red Stars 4 46 EUPEN *80 Zondag j.l. toog een klein gedeel te van onze vereniging naar België om aldaar onze zuiderburen op 'n aantal nederlangen te trakteren. Dat dit een utopie was zou men later op de dag wel merken By lankomst te Eupen bleek, dat het tegen van badmutsen verplicht was. Daar de belgische organisator altijd uitstekend werkt, hoefden we maar ZES UUR (voor sommigen nog wfeerte wachten voor we konden beginnen (met verliezen) [Velen van ons vielen in de eer- ronde al uit. Door de lange tij- dat men moest wachten hadden sommigen last van bevroren lede maten. Alleen Erik Verblakt, die eigen lijk niet Erik Verblakt is maar Bert Thijssen, wist zich bij de laatste 132 te plaatsen. Op zich een uitste kende prestatie gezien de sterke be zetting van het toernooi. Zaterdag 18 oktober: Gezellige avond in de Mazzelbal. Aanvang 20.00 uur. Alleen voor pe senioren en rekreanten. Komt al len! Kompetitie zaterdag 18 okt.: Thuiswedstrijd: Red Stars 2Armada 1 13.15 uur I Beukenlaan Uitwedstrijd: Asterix 1Red Stars 1 14.00 uur Alle andere teams zijn vrij. Is het Toon Glaessen, de huidige leiders in het klassement, maar ook Henk Maessen en Sjaak Willems kunnen nog tot de kanshebbers ge rekend worden. Zij staan n.l. 2e en 3e in de stand voor het Nederlands kampioenschap van de M.O.N. De M.O.N. betekent Motocross Or ganisatie Nederland en is aangeslo ten bij de I.M.B.A. De I.M.B.A. is ede Westeuropes Motocross Amateurorganisatie. Ver der is de M.O.N. aangesloten bij de NKS Nederlandse Katholieke Sport federatie. De M.O.N. met plm. 1600 startbe wijshouders is de grootste crossbond van Nederland en heeft zijn leden en wedstrijden vooral in Limburg en Noord-Brabant. MCC Venray is intussen uitge groeid tot een van de grootste clubs bij deze bond. Tijdens de wedstrijden in Venray komen, naast de 125 cc senioren en internationalen die een kampioen schap rijden, aan de start de 500 cc senioren en de 250 cc promotie, 125 cc promotie, 250 cc junioren en 125 cc junioren. In elke klasse komen in totaal on geveer 40 deelnemers uit Venray aan de start. Op de foto: v.l.n.r. Toon Claessens, Henk Maessen en Sjaak Willems. Op zaterdag 18 oktober wordt op het circuit aan de Beekweg een bromfietscross georganiseerd voor iedereen die wil crossen met een bromfiets of iets wat er op lijkt. Uitgesloten zijn mensen met een mini of originele crosser en motoren met meer dan 50 cc. MCC Venray leden vallen niet on der deze regel, echter met niet meer cylinderinhoud dan 50 cc. Inschrijven kan vanf 11.00 - 12.00 uur op het circuit. Inschrijfgeld be draagt 2,50 per deelnemer. In iedere klasse zijn 3 bekers te verdelen, verder is er voor ieder een leuke herinering aan deze wedstrijd. De training begint om 12.00 ur en de wedstrijden om 1.00 uur. Diegenen, die geen vervoer heb ben, kunnen zich opgeven bij Jeu Gommans, Grootdorp 28, Merselo, tel. 04786-541. Dan zorgt MCC Ven ray voor vervoer. KAMPIOEN Michel Arts is reeds kampioen bij dede NMB in de klase A 50 cc met versnelling. Dit resultaat w?s reeds na 22 van de 25 te rijden wedstrij den behaald. In die 22 wedstrijden behaalde Mi chel maar liefst 18 manche over winningen. Michel was reeds kampioen in 1978 en in 1979 werd hij 2e bij het kampioenschap. Op 6 oktober j.l. speelde D.C. Ven ray haar eerste thuiswedstrijd in de Bondscompetitie togen damvereni ging E.A.D. uit Asten. Deze Peelderby op het honderd- ruitenbord had een zeer spannend verloop. Beide teams waren aan el kander gewaagd. Vorig jaar werd met 8-10 verloren, aldus zetten de Venrayse dammers zich schrap voor een revanche. In opening en middenspel werd door de meesten opvalend veel tijd gebruikt. Na drie uur spelen was nog geen enkele blunder voorgeko men en had geen der spelers merk baar voordeel, alleen drs. van Bom mel had op bord 9 een schijf voor deel kunen bemachtigen. Er kwam pas tekening in de strijd toen Bak ker en Tijssen kort achter elkaar de vlag moesten strijken door listige combinaties van hun tegenstanders en meteen stond Venray met U—4 achter- Kennis en Zaal brachten daarna enig soulaas door in zeer ris kante stelingen veilig naar remise af te wikkelen, maar de stand bleef somber. Ook van Bomel wist zijn schijfvoordeel niet voldoende uil te buiten en moest zelfs in het eind spel alle zeilen bijzetten om de re mise-haven te kunnen bereiken. Op het eerste bord zorgde Noyens voor enige opluchting door de eerste winstpari ij voor Venray binnen te halen; positioneel werd zijn jonge talentrijke tegenstander in het eind spel grondig weggespeeld. Maar helaas, moest Fr Jacobs na een slopende partij het eindspel ver liezen, Tot ieders verrassing brachten de laatste 2 partijen Venray nog langs zij. De in zeer goede vorm verke rende Bertitu maakte het zijn tegen stander zo moeilijk, dat deze op de klok verloor en tenslote zorgde Arie Wester voor een verheugend slot. door in een uiterst accuraat gespeeld eindspel op een fraaie manier de remisekansen in winst om te zetten. Een zwaar bevochten gelijkspel was een feit. De gedetailleerde uitslagen. D.C. Venray E.A.D. Asten 1. A. NoyensJ. Madou 2—0 2. A WesterFr. van Tielen 2—0 3 M. Bakker—W. Bosch 0—2 4. M. Tijssen-J. v.d. Meerakker 0—2 5. Th. Zaal—P. v. d. Berken 1—1 6. A. KennisH. Meeuwis 11 7. M. Berhi'tuC. Manders 20 8. F JacobsFr. v. Bussel 02 9. W. van BomelW. Boot 11 1—1 Zaterdag 25 oktober om 12 uur wordt de derde bondswedstrijd ge speeld tegen het sterke negental van BD.V. uit. Boxtel. Volledige opkomst is dringend gewenst! ook UW weekblad Jumpers DamesB.C. Bladel tegen Bladel. De tegenstandsters hadden meer lengte, zodat we op onze hoede moesten zijn. De eerste helft, startten we met ons basis team. De eerste doelpunten werden gemaakt uit breaks. We liepen wat uit maar na een wissel kwamen de tegenstandsters dichterbij. Tussen stand was 13-10 voor cns. De twee de helft kon onze coach zich met ons bemoeien (hij had de eerste helft zelf een wedstrijd moeten spe len). Dit stimuleerde ons zodat het spel wat feller werd. Aan het eind werden we wat slomer maar de eindstand 30-25 viel in ons voor deel uit. Jumpers 2Jumpers 1 Evenals vorig jaar hadden heren 2 ook nu weer een sportieve geste in de vorm van een vaantje. Heren 2 had besloten om clean en sportief te spelen en door hard werken de puntjes te pakken. Dat heren 1 won lag zuiver aan het feit dot de coach de beschikking had over enkele nieuye aanwinsten die erg gemak kelijk scoren. Bij heren 2 scoorden ze bijna allemaal hun puntjes, wel iswaar moeizaam maar regelmatig. De routine met de jeugd zal komend seizoen zeker sukses oogsten. In de rebound maakten zij het heren 1 nog als eens moeilijk. De fouten van heren 1 werden dan ook duidelijk blcotglegd. Al met al toch een dui delijk door heren 1 verdiend ge wonnen wedstrijd. Visie heren 1: In een vooraf al beladen wed strijd. was hel duidelijk dat onze reserves (heren 2 red.) zich zo maat niet geslagen zouden geven. Jum pers 2 die in de eerste helft zeer hard werkte, maakte het de men sen uit het eerste team zeer moei lijk. Vooral ontbrak het 't. eerste team aan shot- eri stool-krach, zoda de pauze inging met een stand van 18-28. In de tweede helft, altijd de sterkste fase van het le team wer den werkelijk onze mensen uit het 2e team met vlagen weggespeeld. Duidelijk is nu aan beide zijden te zien waar het nog schort. Het le team zoekt nog steeds de rust er- wijl he 2e team het werpen en het vangen moeilijk vindt. Al met al een redelijk aantrek kelijke wedstrijd. Eindstand werd 26-73 voor het le team. Punten: L. Jansen 4. B. Janssen 12, M. van Rooy 10, P. Bertrands 13, P. Lucassen 16, A. Beemers 18, R. Cruys 0 punten. PDV DE PEELKRUISERS Op woensdag 22 oktober om 8 uur belangrijke ledenvergadering in ca fé Klomp. Opgeven vereniging kam pioenschappen en uitbetaling laat ste prijzengeld. Komt allen op tijd! Het Bestuur BRIDGECLUB Op donderdag 9 oktober vond on ze jaarvergadering plaats. Bijna al le leden waren aanwezig. Dat toont hun grote belangstelling voor het vergaderingen maar matig bezocht, clubgebeuren, want veelal worden Na de opening van de voorzitter Fr. Manders werd allereerst mevr. A. Bergmans nogmaals (dit was op de open receptie reeds geschied) van harte geluk gewenst met haar 50- jarig huwelijksfeest. Daarna werden jaarverslag en fi nancieel verslag uiterst nauwgezet uitgebracht en goed bevonden. Wegens zeer drukke studie-om standigheden was de heer W. van Kempen als secretaris aftredend. Hem werd dank gebracht voor het vele door hem verrichte werk. Hij ontving een geschenk onder cou vert en een bloemenhulde voor zijn echtgenote, die hem zo vaak had moeten missen. De organisatie van de Rank Xerox Drive blijft in zijn bekwame handen berusten. In zijn plaats werd als nieuwe secretaris voorgedragen de heer K. Simons. Geen enkel lid had bezwaar en dus nam deze aan de bestuurstafel plaats. Besproken werden verder: Paren en viertallen competities, bekertoer nooien en interne drives. Enkele hiervan zijn SI. Nicolaas-, Kerst-, Paas-, Xerox-, Asperges- en Bloe- mendrive. Omtrent al deze zaken wordt u door onze verslaggever tij dig op de hoogte gebracht in dit blad Na de vergadering, die kernachtig en vlot verliep, vond nog een ver rassing-drive plaats. De verrassing bestond hierin dat elk lid haar/kijn partner in de steek moest laten en een ander kreeg toegeloot. De twee de verrassing was dat voor iedere strijder een prijs beschikbaar was. Gratis koffie, gebak, consumptie, worstebrood plus de behaalde prijs waren redenen om uiterst tevreden en voldaan naar huis te gaan. Aan het bestuur zeer hartelijke dank voor deze gezellige avond. Zoals mocht worden verwacht is Tom Brekelmans de uitgesproken favoriet, kampioen geworden van wielerclub „Les Fous Pedelans". Er waren voor de aanvang van de wed strijd de nodige combines gesmeed om de 2 favorieten Tom Brekelmans en Hans van Leeuwen aan de over winning te helpen. Hoe men zich kan vergissen in 'n course als deze ondervonden Ge rard Snels. Coos de Schipper en Fr. van de Kamp. Zij daahten zjoh rus tig in het peloton tv kunnen ver stoppen, maar direct' na de start kwamen de eerste demarages al los. Frans van de Kamp mocht dan wel met 11 seconden voorsprong als eer ste de le ronde afleggen even later was hij gezien. Gezien was ook spoe dig Jan Tcmme, die zijn favorieten rol niet kon waarmaken. In een groepje van 3 kwam hij tenslotte aan de finish in het gezel schap van Robert Scheffers die hem in de eindsprint ruim klopte en zo derde werd. En voor Henk van Heu- men op de 5e plaats. Tom Brekelmans verraste in de voorlaatste ronde Hans van Leeuwen met een fantastische demarage en wist in de slotronde 2.28 voorsprong te nemen. De tijd van de winnaar 81 km in 2.34.42. Na afloop van de prijsuitreiking, de eerste prijs waren de welgemeen de felicitaties van de overige renners werd besloten deel te gaan nemen aan enkele zware ritten in Frank rijk. Voorlopig echter zal het weer stil zijn rond deze club; misschien maar goed ook Afgelopen zondag organiseerde de P.H.V. Buitenlust de jaarlijks terug kerende wedstrijd om de H. Dech- nar wisselbeker. Er deden acht kombinaties mee, allen afkomstig uit Venray van de vier samenwerkende verenigingen.. Het talrijke publiek heeft weer eens kunneq genieten van een prachtige sportdag onder de stra lende zon. Als eregast mocht de vereniging verwelkomen mevr. Dechnar, die na afloop ook de beker aan de winnaar overhandigde. De uitslagen waren als volgt: 1. A. Filla, 2. G. Thijssen, 3. G. Ver meulen. 4. Mevr. R. Watty, 5. J. Cre- mers. fi J. Smits, 7. J. van Bergen, 8. J. Voesten- r.k. gymnastiekvereniging st. christoffel Wegens werkzaamheden is de gym zaal Coninxhof van 20 tot 22 okto ber gesloten. Er is op vrijdagavond voor jonge dames nog plaats in de zaal aan de Langewcg. Van 18.00 tot 19,00 uur voor de leeftijd van 11 i.m. 13 jaar; van 19.00 tot 20.00 uur voor de leef tijd van 14 jaar en ouder. Voor sportieve heren is er nog plaats in zaal aan de Langeweg van 20.00 tot 21.00 uur. Willen de leden er aan denken de contributie te voldoen. Bij voorbaat dank. RABOBANK VENRAY - LEUNEN - OOSTRUM MGC VLAKWATER j.l. Zaterdag werd in Maasbree gespeeld tussen Nuth 1 en Vlakwa ter 2 om één plaats in.de le klas se. De eerste ronde werd door ons 2e team gewonnen, waarna de 2e en 3e ronde verlóren gingen. Maar in de laatste ronde wist men toch nog gelijk te komen: 4-4. In de daarop volgende barrage konden 2 van onze spelers hun ze nuwen moeilijk in bedwang houden waardoor ons 2e team net 2 puntjes te kort kwam voor promotie. Jam mer, volgende keer lukt het mis schien wel. Rest nog Jan Litjens, Harrie Lenssen en Wiel Swaghoven le bedanken voor het zoveel moge lijk watervrij houden van de banen. Heden donderdag 16 oktober is er om 20.00 uur in rest. Vlakwater de algemene ledenvergodering. 1 Opening door de voorzitter 2 Notulen vorige (jaar) vergadering 3 Ingekomen stukken, mededelingen 4 Onderlinge kompetitie 5 Lustrumtoernooi 6 Winterprogramma 7 Nederlandse kampioenschappen 8 Contributie 9 Rondvraag 10 Sluiting Wij rekenen op ieders aanwezig heid. WANDELSPORTFEDERATIE Zondag 1 9oktober gaan we alle maal wandelen in Nijmegen. We doen daarmee aan de Herfstkleu renwandeling. De start daar is van 10.00 tot 13 uur in „Tivoli", Oude Kleefsebaan in Berg en Dal. WSV De Belhamels De bus vertrekt om 10.00 uur bij het Gemeenschapshuis te Leunen. WSV De Bejaarden Om 10.10 uur is de bus bij „Het Schuttersveld" WSV De Doorzetters De bus voor Nijmegen is om 10.15 uur bij de ABO school aan de Ur- sulastraat. WSV De Natuurvrienden De bus is om 10.00 uur op het Dorpsplein te Merselo. Deze weken worden de loten van onze jaarlijkse loterij verkocht. De trekking is op 28 oktober. De hoofdprijs is een draagbare televisie en de loten kosten 50 cent per stuk. Uitslagen van maandag 6 okt.: Old TimersHurricanes 04 Close EncountersFire Balls 31 Fall DownPinfall Wizzard 04 Magic LineSVCB 31 Uitslag dinsdag 7 okt.: The StrikersClub Up 31 The Real StrikersSpares 40 Sigma'sRed Arrows 31 ReturnsSnoopys 40 Op het concours in negen dorpen verband te Afferden behaalde A Sanders een tweede plaats. J. San ders wist zich ook in de prijzen te vissen. Zaterdag 18 oktober Gcitenbok- concours te WejE. Nummers afhalen om 12C30 uur. Zondag 19 oktober Jagershof be ker te Siebengewald. Bijeenfkomsl om 8.00 uur. Voor deelname opgeven bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray tot uiterlijk donderdag 20.00 uur. HET ALVERTJE OOSTRUM Bij de zondag 12 oktober gehouden negen dorpen wedstrijd in Afferden om de Matshoekbeker werd het korps van Oostrum 'tweede met 7950 gram. Pieter Kunen vierde met 2850 gram, Peter Cuppen met 2700 gram zesde en Bart Thecuwen de' twaalf de plaats met 2200 gram. Zaterdag 18 oktober is het geiten- bokconcours te Well. Zondag 19 oktober negen dorpen wedstrijd om de Jagerhofbeker te Siebengewald. Zaterdag 25 oktober nationale kcppelwedstrijd in Siebengewald. Zondag 26 oktober negen dorpen wedstrijd om de Hen en Nel beker Voor deze wedstrijden kan men in Bergen. zich opgeven bij René Wijnhoven te Wanssum. tel. 04784-1628 en Lei Gooren te Venray, tel. 04780-86359 Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad Remmen weigerden De 29 jarige autobestuurder, W. v. d. H. uit Beek en Donk, wilde op de Puttenweg linksaf de Veulense- waterweg oprijden. Hij sorteerde voor en remde af Achter hem na derde de vrachtauto bestuurd door de 20 jarige L. v. d. B. uit Horst. De vrachtautobestuurder zag de afrem mende auto en remde ook af, al thans dal wilde hij, maar volgens zijn verklaring weigerden de rem men van zijn vrachtauto en nu bot ste hij tegen de bedrijfsauto op. Bij de botsing kon behoorlijke schade werden genoteerd. Vrachtauto ramde spoorbomen De 21 jarige bestuurder van een vrachtauto A. R. uit Mill reed de spoorwegovergang aan de Maashe- seweg over terwijl de spoorbomen neerdaalden en de rode knipper lichten en de bellen in werking waren. De vrachtauto ramde de bo men en de bestuurder raakte in pa niek omdat volgens zijn verklaring de remmen weigerden. Hij reed door maar kon in Holthees door de Ven rayse politie worden achterhaald. Na onderzoek en verhoor werd de bestuurder later huiswaarts gezon den met de mededeling dat proces verbaal zal worden opgemaakt. De vrachtauto werd voor teühnisch on derzoek in beslag genomen, 't Heeft uren geduurd voordat de werkploeg van de spoorwegen de schade had hersteld en tot die t"d moest de Venrayse politie het verkeer over de spoorwegovergang in veilige banen leiden. Onvoldoende opletten was de oorzaak dat de 55 jarige autobe stuurder, A. E. uit Venray, op de Leeuwstraat bij het aohteruitzetten tegen de geparkeerde personenauto van de 22 jarige G- M. uil Deurae botste. Op de kruising Spurkt-Ener- gieweg verleende de 53 jarige auto bestuurder. A. M. uit Venray, geen vrije doorgang aan de personenauto bestuurd door de 44 jarige H. W_ uil Vierlingsbeek. Daardoor ontstond 'n botsing. De 69 jarige F. uit Venray reed met zijn fiets over de Leunse- weg in de richting van de kruising bij de Paterskerk. De personenauto bestuurd door de 25 jarige M. J. uit Bergen reed over de Paterslaan in de richting van die kruising. De fiet ser sorteerde voor om linksaf de Paterslaan op te rijden, de bestuur der van de auto had de richtingwij zer naar rechts uitstaan en dat ver warde de fietser omdat de bestuur der niet rechtsaf maar rechtdoor reed. Er ontstond een botsing. De 50 jarige J. W. parkeerde zijn auto voor zijn woning aan de Oude Oostrumseweg. Hij liep de woning binnen en wilde even later weer wegrijden maar op dat mo ment werd hij ingehaald door de personenauto bestuurd door de 30 jarige mevrouw N. -uit Venray. Om een aanrijding met de wegrijdende auto te voorkomen claxoneerde zij nog maar dat bemerkte de bestuur der niet. De bestuurster kon haar auto niet meer tijdig tot stilstand brengen en botste nu tegen een aan de andere zijde van de weg stande personenauto van C. M. Op de kruising Henri Dunant- straat - Rondweg Brukske verleen de de 33 jarige autobestuurder, W. B. uit Venray, geen voorrang aan de over de Henri Dunantstraat rijden de personenauto bestuurd door de 35 jarige W. v E. uit Venray en daardoor ontstond een botsing. Op de Julianasingel lette de 54 jarige autobestuurder, W. P. uit Venray, onvoldoende op bij 't weg rijden, want op dat moment werd hij ingehaald door de personenauto bestuurd door de 45 jarige A. C. uit Venray. Er ontstond een botsing. De 35 jarige autobestuurder, P. J. uit Venray, moest op de Leunse- weg snelheid minderen voor de voor hem rijdende fietsers. Dat snelheid minderen werd te laat opgemerkt door een achter hem rijdende auto bestuurder de 52 jarige J. S. uit Wanssum. Nu ontstond er een bot sing. De 41 jarige autobestuurder H. G. uit Venray, verleende op de Sta- tionsweg-Mgr. Hanssenstraat geen vrije doorgang aan een personen auto bestuurd door de 25 jarige A. V. uit Venray, waardoor een botsing ontstond. Op de kruising Langeweg - Hoenderstraal verleende de 31 ja rige autobestuurder geen voorrang aan een over de Langeweg rijdende personenauto, bestuurd door de 67 jarige M. v. V. uit Venray en daar door ontstond een botsing. Bij alle botsingen bleef het bij lichte tot zware materiële schade en liep geen der bestuurders of inzit tenden noemenswaardige verwon dingen op.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7