GEMEENTEPRAAT Oud-Venrayers in Overloon 50 jaar getrouwd NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting Op dinsdag 9 september zal m de i| Overloonse gemeenschap weer een gouden bruidspaar centraal staan. I Omdat zowel bruid als bruidegom oude Venrayers zijn willen wij hier- j aan ook enige aandacht besteden. De bruidegom, Hannes Jeuken, i; meer bekend als Hannes de klom- I penmaker, is geboren en getogen op jj het Brukske te Venray waar zijn |i vader reeds heit klompenmakersvak I uitoefende. Hannes' ging tot zijn I 12e jaar naar school en toen was j het vanzelfsprekend dat ook hij het I klompenmakersvak ging leren. Hij kreeg van zijn vader een gedegen opleiding en 15 jaar lang bleef hij die stiel trouw. Omdat hij nog drie I broers had welke ook het klompen- I makersvak hadden geleerd, moest er een oplossing worden gezocht. Zijn I vader kocht een boerderij op de j Heide en de gouden bruidegom van ij nu werd belast met het runnen van dat bedrijf. Nadat hij verkering kreeg met i Marie Noyen, die ook op het Bruks- ke woonde, werd er over gedacht om toch maar weer het klompen makersvak te gaan uitoefenen; maar dan in Overloon, want daar was nog geen klompenmaker. Zo gezegd, zo gedaan, en vrijwel op de relfde plaats waar ze nu nog van een welverdiende oudedag gemeten, werd er begonnen. In 1935 kreeg hij het zelfs zo druk dat het ruwe werk maar in de machinale klompenma kerij op het Brukske moest gebeuren en het fijnere werk in Overloon. Er waren zelfs wachttijden; zó waren de klompen van Hannes gevraagd. I Als alles meezat kon een klompen- I meker 5 paar maken per dag en als I er dan een wachtlijst van 300 paar I was, dan is het begrijpelijk dat er I lange dagen moesten worden ge- maakt. In 1943 brandde de klompen makerij af en, net weer opgebouwd, werd met de bevrijding van Over loon hun hele hebben en houden in puin geschoten. Dat was te veel van het goede om weer opnieuw te De- ginnen. Mankracht was er nodig bij de wederopbouw van Overloon en Hannes werd handlanger, werd mu nitie-opruimer, zorgde voor de aan plantingen bij hot museum, werd bosarbeider, werd manusje van al les voor de gemeente en dan meer in het bijzonder bij klusjes aan ge meentelijk bezit, b.v. de boerderijen. Op 65-jarige leeftijd ging hij met pensioen. Al maakte hij nog wel eens een paar klompen, de stiel werd niet meer uitgeoefend of het moest zijn om bij de „oude ambach ten" een demonstratie te geven in het vervaardigen van klompen. De gouden bruid, ook van het Brukske afkomstig, moest al vroeg mee aanpakken op de ouderlijke boerderij. Toen ze vroeg haar moe der verloor, was het vanzelfspre kend dat zij de huishouding ging' doen tot haar trouwen. In haar hu welijk stond ze, daar waar mogelijk, haar man bij om de bestelde klom pen tijdig te kunnen afleveren. Uit hun huwelijk werden 8 kande ren geboren waarvan de helft in Overloon bleef wonen, de andere helft naar elders trok. En dat de band met thuis nog hecht is, bewijst wel de oudste dochter die al jaren lang iedere week van WelT naar Overloon komt om te poetsen. Met 18 kleinkinderen zal op 9 sep tember het gouden huwelijk worden gevierd, te beginnen met een Eucharistieviering in de parochie kerk om 2 uur. De verdere dag zal worden doorgebracht in het ge meenschapshuis waar iedereen van 7 tot 8 uur de gelegenheid krijgt het paar en familie geluk te wensen. Wij willen verder volstaan met te vermelden, dat de gouden bruide gom bijna 60 jaar georganiseerde imker is en dat het gouden paar reeds 6 maal een bezoek heeft ge bracht aan Lourdes rpaar ook met de KABO de Eeuwige Stad Rome heeft bezocht Hannes Jeuken heeft veel foto's uit zijn Venrayse schooltijd kunnen bewaren. Op zijn speciaal verzoek drukken wij hier een foto af uit 1913 van de 3e en 4e klas met de meester Van Beek en Messemaec- kers. Van links naar rechts, le rij: Ei bers en Eibers, Sijbers, M. Jeuken, J. Vollenberg; 2e rij: A. Oudenho ven, Oudenhoven, Sijbers, Swagho- ven, Hendrix, H. Poels en A. Poels, G. Kemps en broer; 3e rij: Ouden hoven, Kersten en broer, Willemsen, van Gerven ,Jac. Jansen, B. Jansen, Antoon en Teng Peeters, G. Vollen- berg, Jan van Heijster; 4e rij: H. v Gerven, J. Claassen en Driekus Maassen, Siebers, Maassen, Clephas, Manders, Verstegen, Gooren Wil- lems van Heyster; 5e rij: Verbeek, Arts, H. Jeuken, Bert van Gerven, Maas, Olephas, Driekus Vollenberg, Verstegen, Gooren en August van Bergen. Geen rijbewijs en niet verzekerd Op de Henri Dunantstraat stond de personenauto bestuurd door de 32-jarige A. uit Venray voorgesor teerd om linksaf het Brukske op te rijden. De 48-jarige bestuurder van een personenauto G. uit Venray zag volgens zijn verklaring die auto niet staan omdat hij verblind zou zijn door de zon en daardo:r botste de door hem bestuurde auto tegen de voorgesorteerde auto op. De politie ontdekte tevens dat de bestuurder G. niet in het bezit van een rijbe wijs was en dat de auto niet ver zekerd was. De auto werd in beslag genomen. Portemonnaie vergeten De 26-jarige W. G. uit Wanssum vergat in de bioscoop zijn porte monnaie met 350 gulden. Toen hij dat bemerkte en terug ging was de pertemonnaie verdwenen. Hij deed daarvan aangifte bij de politie. Diefstallen De 44-jarige J. V. uit OoStrum deed aangifte van diefstal van de aan zijn woning bevestigde vlagge- stok. Ten nadele van S. werd van een weiland in de Jacobspeél te Ysselsteyn een schrikdraadapparaat van het meik Kolrec nr. 172563 ont vreemd. De waarde bedraagt 300,-. Vernielingen C. uit Venray kwam tot de minder aangename ontdekking dat vandalen in het Venrays Broek aan zijn weiland het afrasterinsdraad op verschillende plaatsen hadden door geknipt waardoor het vee uit de weide was gekomen. Dat daar groot gevaar bij kan optreden staat zon der meer vast. Het was nu een ge luk dat het tijdig werd ontdekt. De politie heeft enkele aanwijzingen en hoopt binnenkort de daders aan te houden. De aangerichte vernielin gen waren dusdanig dat de gehele afrastering moest worden ver nieuwd. H. G. deed aangifte van ver nieling van de voor zijn woning ge plaatste groene PTT brievenbus. Politie speelde weer cowboy Venrays politie kon met hulp van een passant weer optreden als cow boy bij het weer in een weide drij ven van 5 koeien op de Wanssumse- weg. Ook hier hebben onbekenden het hekwerk opengemaakt. Drank in bestuurder Op de Langstraat hield de politie een personenauto aan, bestuurd door de 23-jarige J. C. uit Milheeze. Na hét pijpje blazen moest de bestuur der de bloedproef ondergaan. Met de aanzegging van een rijverbod en dat procesverbaal terzake het rijden onder invloed zal worden opge maakt, werd hij huiswaarts gezon den. Schoorsteenbrand Donderdagavond moest Venrays brandweer in aktie komen voor een bij café Pim's Place aan Ce Sta tionsweg uitgebroken schoorsteen brand. Door oververhitting was op de zolder een en ander gaan smeu len, veroorzaakt door een open haardvuur. Toen de brandweerlie den arriveerden bleken de caféhou der en een bezoeker een begin van brand reeds te hebben geblust. De brandweerlieden controleerden nog even of de brand werkelijk was ge blust. Het bleef bij wat rook- en waterschade. Schuur afgebrand Dinsdagavond omstreeks kwart voor elf werd brand ontdekt in de schuur van landbouwer v. C. aan de Straat in Merselo. De schuur, welke gedeeltelijk als opslagplaats en als varkensstalling werd ge bruikt, brandde vrijwel geheel uit. De aanwezige -varkens konden wor den gered, maar een 'tractor en. landbouwgereedschap ginig verloren. Urenlang is de brandweer bezig ge weest met het nablussen, mede door de aanwezige hooivoorraad. Moge lijk is hooibroei oorzaak van de brand geweest. Weer fietsen gestolen De rage van fietsendiefstallen gaat onverminderd door, en de politie vraagt extra medewerking van hec publiek. Bij het minste verdacht van diefstal van fietsen, wordt ge vraagd onmiddellijk de politie daar van in kennis te stellen. Bij het station van de N.S. te Oostrum bleek weer eens te meer dat deugdelijk afgesloten fietsen geen beletsel zijn voor de zwijntjes jagers. Twee racefietsen van het merk „Kalkhoff" waren met een dikke ketting aan elkaar vastgezet en tevens nog met een deugdelijk slot afgesloten. De ketting was ge woon doorgeknipt en de iietscnslo- ten vernield. In het afgelopen weekend kwa men er meldingen binnen van dief stallen van fietsen welke geplaatst waren cp de Grote Markt, de Hof straat en de Stationsweg. Het is niet uitgesloten dat de ge stolen fietsen na de diefstal met auto's worden vervoerd. De bezitters van fietsen worden aangeraden bij de politie een kaart af te halen waarop alle gegevens van hun fiets kunnen worden ver meld. Dat is gemakkelijk voor de gege vens als diefstal heeft plaats gevon den, want het komt herhaaldelijk voor, dat er bezitters van fietsen zijn, die zelfs het merk van hun fiets niet weten en zeker niet het framenummer. In politiekringen wordt gedacht, dat weer een ver plicht fietsenregister zal moeten worden ingevoerd. De fietsenkijkdag welke door de politie zaterdag j.l. werd gehouden heeft niet de gehoopte respons op geleverd, waardoor de Indruk werd versterkt dat ae in Venray als ge vonden voorwerp aangetroffen fiet sen niet van Venrayse eigenaars af komstig zijn. De niet afgehaalde fietsen zullen op de gebruikelijke wijze worden afgevoerd. Fietser in verboden richting De 48-jarige fietser T. H. uit Ven ray reed in de Henseniusstraat in de verboden rijrichting en dat viel de politie op. De fietser werd staande gehouden en er werd drankgebruik gekonstateerd. Na het pijpje-blazen werd de bloedproef geweigerd. Nu werd hij huiswaarts gezonden met de medeediing dat van een en an der procesverbaal zal worden op gemaakt. Oorlogstuig Landbouwer v. R. haalde op zijn akker bij het frezen een nog op scherp staande brisantgranaat naar boven. Des deskundigen zullen zich over dat oorlogstuig ontfermen. Mishandeling Op de Paterslaan werd voor een bar de 37-jarige J. S. uit Venray gewond aangetroffen. Het slacht offer zou zonder aanleiding neerge slagen zijn. Er was nog sprake van dat het slachtoffer met een mes gestoken zou zijn, maar dat kon ons niet worden bevestigd. Wel moest hij naar het ziekenhuis worden ver voerd, maar kon na behandeld te zijn naar huis worden overgebracht. Politie en recherche trachten dui delijkheid te krijgen in deze mis handeling. Materiële schade Op de ALbionStraat te Leunen was onvoldoende opletten oorzaak dat de personenauto's bestuurd door de 27-jarige H. A. uit Venray en de 46-jarige G. B. uit Boxmeer met el kaar in botsing kwamen. De eerste auto reed in de richting Venray de andere in tegenovergestelde rich ting. Omdat aan beide kanten van de Albionstraat auto's geparkeerd waren werd de doorgang mogelijk te klein en omdat beide bestuurders meenden dat er voldoende ruimte was, werd de beleefdheid niet in acht genomen en namen beide voor rang. Bij de botsing sloeg de auto van de Venrayse bestuurder om en raakte daarbij ook nog een gepar keerde auto. Een inzittende van de Boxmeerse auto werd licht gewond overgebracht naar het ziekenhuis, maar kon later naar huis worden vervoerd. Diefstallen Uit de dierenwinkel van M. aan de Langstraat werden ont vreemd 2 vogelkooien en 3 opge zette vogels. Onbekend is hoe de daders zijn binnengekomen, omdat geen sporen van braak werden aan getroffen. Vermoedelijk hebben de daders zich laten Insluiten. Mevr. J. deed aangifte van diefstal van haar Batavus bromfiets, met kenteken QXR-324. Die brom fiets had zij gestald in de kelder van een flat aan de Haammaker- 'Straat. De fa. B. aan het Hensemus plein mist een 2-assige aanhangwa gen, merk Henna, was gebroken wit met donkerbrui eikenhout. De aanhangwagen stond op het par keerterrein van F. aan de Post- sltraat. Eerste inspraak ronde jeugd- en jongerenwerk geslaagd De eerste hoorzittingen rond het facetplan voor het jeugd- en jon gerenwerk zyn achter de rug. Een korte nabeschouwing van deze avonden, die op 19 en 21 augustus j.l. hebben plaatsgevonden leidt tot de konklusie, dat deze wjjze van inspraak door de organisaties wel op prijs wordt gesteld. Door de zeer redelyk te noemen op komst wordt dit dan ook gestaafd. Enkele konklusies: In het algemeen kunnen de orga nisaties zich wel vinden in datgene, wat de werkgroep nu op papier heeft gezet. Uit de antwoorden en kommenta- ren blijkt verder, dat de organisa ties het wel op prijs stellen, wan neer in het thans nader op te stel len plan aan een aantal zaken ex tra aandacht wordt besteed. Hier van zijn te noemen: de subsidieregelingmet extra aandacht voor de nu nog niet subsiddafbele organisatie- en re presentatiekosten de opzet van een „aktiviteiten- oentrum" met een aantal taken op het gebied van het beschik baar stellen van ruimte aan di verse groepen, het organiseren van (grotere aktiviteiten en het bieden van hulp bij de organi satie van grotere evenementen door kleinere groepen. Op basisnivo dient dan wel eerst een basisvoorziening voor de Meinere groepen aanwezig te zijn (buurt of wijk); de opzet van een vrijwilligers- centrale, waar geïnteresseerde vrijwilligers zich kunnen melde® en waar de organisaties een be roep op kunnen doen; de problemen rond het beheer, welke vooral tot uitdrukking ko men bij grotere organisaties met grotere accommodaties. De pro blemen worden extra groot door de wdtteflijke eisen die bijvoor beeld worden gestéld in het ka der van de drank- en horeca- wet en in die gevallen waarin meerdere organisaties van het gebouw gebruik maken. Het vrijwilligerswerk moet cen traal staan. Dit betekent, dat het beeld van de „betaalde vrijwil ligers" niet in het te voeren be leid. Grote waarde wordt gehecht aan mogelijke vormen van samen werking en overleg tussen jeugd- en jongerenorganisaties. Wie pakt de draad op? Hoewel de laatste jaren op het gebied van accommodaties nogal wat is gebeurd en zeker van een aktief beleid gesproken kan wor den, staan toch nog een aantal zaken op het verlanglijstje van de organisaties en van de werk groep. De werkgroep toonde zich rede lijk tevreden over deze eerste re sultaten van de hoorzittingen en zal zich thans beraden over de in houd van het vierjarenplan. Daar na dient een afweging gemaakt te worden en prioriteiten te worden gesteld. De werkgroep verwacht eind ok tober weer met de organisaties over het totale plan te kunnen gaan praten, waarna dit plan ter vaststel ling zal worden aangeboden aan de Bestuurscommissie en het Planbe- raad. Tijdelijke afsluiting Westsingel en Pr. Bernhardstraat, Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit, waarbij in verband met werkzaamheden aan gedeelten van de Wests&ngel en de Prins Bern hardstraat tot de volgende tijdel ij ek verkeersmaatregelen is besloten: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, in beide richtingen voor alle verkeer behalve voetgangers gesloten te ver klaren het gedeelte van de: a. Westsingel, gelegen tussen de Reekgraa fstraat en het Molen pad, gedurende de periode van 8 t.m. 12 september 1980, of zo veel korter of langer als in ver band met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is; b. Prins Bernhardstraat, gelegen tussen de Julianasingel en de Prinses Beatrixstraat, gedurende de periode van 15 september t.m. 19 september 1980, of zoveel kor ter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is; II voor zover genoemde werk zaamheden dit toelaten en de veilig heid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht onthef fing te verlenen van de onder I ge noemde verkeersmaatregel ten be hoeve van bestuurders van motor voertuigen op meer dan twee wie len: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde weg(en) en de wo ning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden daJt zij gedurende de tijd dat de on der I genoemde verkeersmaat regel geldt, gebruik moéten ma ken van de onder I vermelde weg(en) voor laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamhe den met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activitei ten niet of bezwaarlijk op ande re wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen ddt besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de Com missaris van de Koning, te Maas tricht. Venray, 25 augustus 1980 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Tijdelijke afsluiting Langstraat Op dinsdag 2 september zal de Langstraat, tussen Henseniusstraat en Pa tersstraat, tijdelijk afgesloten worden. In verband met het vervangen van het dak van het huis aan de Langstraat 14, café Klomp, zal een kraanwagen op de weg staan en daardoor verkeer onmogelijk ma ken. Het verkeer komende vanaf de Schoolstraat en de grote parkeer plaats bij het HenseniuspleSn zullen ter plaatse worden omgeleid. Zwemlessen voor particulieren Met ingang van 1 september star ten in het overdekte gedeelte van het Gemeentelijk Combi-Zwembad zwemlessen voor particulieren. Aanvangsleeftyd: kinderen die vóór 1 maart 1981 zes jaar zijn en personen van 16 jaar en ouder. Cursusduur: 24 lessen, 2x per week. Kosten: 68,voor kinderen tot 16 jaar en 88,v.a. 16 jaar inclusief entree. Opleiding: A en B diploma. Inschrijven: vanaf heden aan de kassa van het Gemeentelijk Combi-bad, Park weg 2 te Venray. Voor onderstaande groepen is nog beperkte inschrijving mogelijk. Lestijden/groepen (kinderen): 1 dinsdag 17.30-18.00 vrijdag 17.30-18.00 2 woensdag 16.00-16.30 zaterdag 11.00-11.30 3 woensdag 16.30-17.00 zaterdag 11.30-12.00 4 woensdag 17.00-17.30 zaterdag 12.00-12.30 5 woensdag 17.30-18.00 zaterdag 12.30-13.00 Leef ty den/groepen personen 16 jaar en onder. 1 maandag 20.00-20.30 donderdag 20.00-20.30 2 maandag 20.30-21.00 donderdag 20.30-21.00 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 27 augustus 1980 voor de na volgende bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 da gen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administra tieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. het uitbreiden van een woning aan de Pater Tulpstraat 14 t-n.v. J. G. P. M. Droesen; het bouwen van een garage aan de Wil'lemstraat 14 t.n.v. H. H. J. Boom; het uitbreiden van een rundvee- stal aan de Eykenhofweg 7 t.n.v. J. F. A. M. Slangen; het bouwen van een opslagruim te aam de Ringweg 10 t.n.v. G. M. J. van Dijck; het aanbrengen van een luifel aan de woning Whistlerstraat 26 t.n.v. mevr. H. G. C. A. Huisman; het bouwen van een berging/ hobbyruimte aan het Grootdorp 5 tn.v. W. J. G. Kersten; het bouwen van een varkensstal aan de Laagriebroekseweg 32 t.n.v. P. W. J. M. Timmermans; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Lollebeekweg 33b t.n.v. L. J. van Casteren; ht bouwen van 2 varkensstallen aan de Vennenweg 1 t-n.v. H. E. M. Rutten; het verbouwen van een woning aan de Westsingel 62 t.n.v. J. M. Creemers; het bouwen van een woning aan ■het Veenmos 3 t.n.v. M. J. C. de Wit; het verbouwen van een berging aan de Past. v. d. Gaetstraat 29 t.nv. P. J. H. Dechmar; het aanbrengen van een dak kapel op de woning Menuet straat 9 tjn.v. J. E. E. Kallen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Vogezenlaan 15 t.n.v. J. E. G. Smits; het aanbrengen van een dak kapel op de woning Haalakker 24 t.n.v. J. H. Spee; het verbouwen van een berging aan de Past. v. d Gaets.traat 27 tn.v. P. W. Coenen. Venray, 25 augustus 1980 De burgemeester van Venray, mr H. J. M. Defesche Verkeersmaatrege len bij Open dag vliegbasis De Peel Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij békend hun besluit van 20 augustus 1980 nr. 1276, waarbij in verband met de „Open Dag" op vliegbasis „De Peel" tot de volgende tijdelijke verkeers maatregelen is besloten: Op zaterdag 20 september 1980 van 06.30 tot 20.30 uur of zoveel korter of langer als in verband met de omstandigheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: I. door het plaatsen van borden 12 en 13 van bijlage II van het Re glement verkeersregels en verkeers tekens gesloten te verklaren voor alle verkeer behalve voetgangers in één richting: a. de Rouwkuilenweg, voor het ge deelte gelegen tussen de Yssel- sbeynseweg en de Deumeseweg voor het verkeer in de richting van de Ysselsteyn se weg; b. Daland, voor het gedeelte gele gen tussen de Testrik en de Beekweg voor het verkeer in de richting van Testrik; c. de Kuulenweg, voor het gedeelte gelegen tussen de Beekweg en de provinciegrens voor het ver keer in de richting van de Beek weg; II. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van genoemd re glement gesloten te verklaren in beide richtingen voor alle verkeer behalve voetgangers: a. de Vredeweg; b. de Bakelsedijk, voor het gedeel te tussen de Peelweg en de Straat; c. de Straat, voor het gedeelte ge legen tussen de Bakelsedijk en de eerste verharde splitsing ook ge naamd Straat; d. de Kempskensberg, voor het ge deelte gelegen tussen de Peelweg en de kruising met een naamloze weg, aan het oostelijk eind van de Kempkensberg; e. de Pastoor Jacobspeel; f. de Meerselsepeel; g. de Testri'k; h. alle naamloze wegen, gelegen tussen de Deumeseweg en de Kempkensberg III. door hét plaatsen van borden 20 van bijlage II van eerdergenoemd reglement gesloten te verklaren voor alle motorvoertuigen, de Bakelse dijk, voor het gedeelte gelegen tus sen de Peelweg en een toegangs poort van vliegbasis de Peel; IV. door het plaatsen van borden 8 en op de aansluitende wegen bor den 10 van bijlage II van meerge noemd reglement de kruising van de Rouwkuilenweg met de Ysselsteyn- seweg aan te wijzen als vooorangs- kruising, zodat het verkeer op de Rouwkuilenweg voorrang heeft en het verkeer op de Ysselsteynseweg verplicht is te stoppen, alvorens de 'kruising te mogen oprijden; V. door hét plaatsen van borden. 51 van bijlage II van meergenoemd reglement het stoppen te verbieden voor beide zijden van: a. de Rouwkuilenweg b. de naamloze weg, gelegen tus sen de Deumeseweg en Daland; c. Daland j d. Zwartwater, voor het gedeelte legen tussen de Beekweg en de Kuulenweg; e. de Kuulenweg; f. de TwiStweg; g. de Beekweg, voor het gedeelte gelegen ten westen van de krui sing met Roozendaal en Daland; h. de Kempkensberg, voor het ge deelte gelegen tussen de Peelweg en de Pastoor Jacobspeel. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht, echter ingediend bij de commisasris van de Koningin te Mjaastricht. Venray, 25 augustus 1980

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11