VERENIGINGSN1EÜW S WH MËRSELO >NJ cav27mc VAMOS A VER Venray IN KERKELIJKE DIENSTEN DERDE ORDE O.L. Vrouwe Gilde Holthees Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Heide PEEL EN MAAS Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt Vrijdag 25 juli: Ter afsluiting van de kampweek hebben we vanavond een gezellig avondje met de kampgasten en hun ouders. Degenen die niet mee zijn geweest op kamp hebben vanavond ook geen toegang. Zaterdag 26 juli: Van 8 tot half 1 is iedereen van 15 jaar en ouder bij ons welkom voor een gezellige soos-avond. Zondag 27 juli: Van 8 tot 12 uur geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Hallo discofans! Hier een bericht voor iedereen die (nog) niet op vakantie is. Zoals jul lie 'n paar weken geleden al in Peel en Maas hebben kunnen lezen, is er aanstaande zaterdag (26 juli) weer een disco-avond in het nood-wijk centrum van het Brukske (aan de Kiosk bij het winkelcentrum). Na de verdiende vakantie van vier weken beginnen we weer met groot enthousiasme aan de nieuwe reeks disco-avonden (om de twee weken) die omstreeks november wordt afgesloten. Omstreeks die tijd namelijk krijgen we de beschikking over een riante behuizing in het gloednieuwe wijkgebouw. Maar zover is het nog niet, dus zullen we ons moeten behelpen met het oude gebouw. In ieder geval hopen we jou met je vrienden/vriendinnen zaterdag avond te treffen bij discotheek „Pearly", wanneer de nieuwste Amerikaanse disco-platen en andere top 40-hits gedraaid worden! We beginnen om 7 uur en draaien tot 10 uur. De toegang is nog steeds (slechts) één gulden. Tot ziens en groeten van de dispo- ploeg. Hoi luitjes, Omdat Roger met vakantie is naar Joegoslavië, wat jullie natuurlijk al lang wisten, schrijf ik voortaan de stukjes in Peel en Maas. Ik zal dan maar meteen beginnen met te vertellen wat er de afgelopen week in het veld gezien is. Boena is met een vijftal mensen naar de Maasheggen geweest en heeft daar naar libellen, zweefvlie gers, planten en vogels gekeken. Een leuke libel die ze daar hebben ge zien is de beekster. Dit is een libel met een zwarte vlek op beide vleu gels. Over Stefan's excursie weet ik niet veel te vertellen. Wel weet ik dat ze allemaal nat zijn geworden door de regen (gna, gna). Zo dit was het zo'n beetje wat de excursies van vorige week betreft. Nu verder naar de excursies van de ze week. Deze week is er slechts één excursie, omdat Boena en Henk op vakantie zijn. Stefan is degene die deze week een excursie leidt. Hij gaat naar het schuitewater en dan voornamelijk voor de planten en li bellen. Hij vertrekt zondag de 27ste om 8 uur 's morgens. Overigens staat het vrij voor iedereen om zelf een excursie te lei den. Gewoon een briefje aan mij en je kunt er een gaan leiden. Tot op excursie. Hoi, Martien Kengen. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad DISCO - DISCO - DISCO- - DISCO Hoi meisjes en jongens, we hopen dat jullie je toch allemaal een beet je hebben kunnen vermaken met dit slechte weer. Maar ja de vakantie is nog lang en er kan nog mooi weer genoeg komen. Tenminste dat hopen we. Speciaal voor degenen die niet met vakantie kunnen gaan, is er dan toch wel weer wat. Zaterdag 26 juli is er weer een grandioze disco voor iedereen van 9 jaar en ouder. We zullen in de-loop van he nieuwe sei zoen bekijken of we die leeftijds grens zullen veranderen, waar door velen van jullie naar gevraagd is. Verder nog de mededeling dat cr in augustus maar een disco gehouden zal worden. Dit in verband met de vakanties. Zaterdag beginnen we om 19.30 u. en sluiten om 22.00 uur. De entree prijs is een piek oftewel 1, Van de medewerkers worden de volgende personen verwacht op tijd aanwezig te zijn: Gerrit. Anja, Alda, Marion. Nel, Bram en Frenske. Tot ziens zaterdag in wijkgebouw den Hoender, Ursulastraat 2 te Ven- ray. Inurdescomité afd. Venray KINDERBEDEVAART De termijn voor opgave van zieke en/of gehandicapte kinderen in de leeftijd t.m. 11 jaar is zoals we vorige week reeds meldden ge sloten. Zoals te verwachten was, is het aantal opgegeven kinderen meer dan er financiën zijn. Binnen zéér korte tijd zal een speciale commissie zich buigen over de aanwijzing van de gratis reizen. Het mooiste zou natuurlijk zijn als ze allemaal mee konden gaan. Maar ja, daar is nog geld voor nodig. Men kan voor deze Kinderbedevaart nog geld storten op de Rabobank te Venray rek. nr. 17.39.06.958t.n.v. Lourdescomité afd. Vëhray met vermelding -kinderbëde- vaart 1980. OPGAVE PELGRIMS De eerstvolgende Limburgse bede vaart naar Lourdes zal plaatsvinden van 8-16 september. De Kinderbedevaart wordt gehou den van 18 - 19 oktober a.s. Aan deze bedevaart kunnen uiteraard ook volwassenen deelnemen. Men kan beide bedevaart per trein of vliegtuig maken. Voor opgave uitsluitend bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 83575. U kunt hier ook alle gewenste inlichtingen verkrij gen. FIETS VOSSEJACHT Zaterdag 16 augustus willen we de eerste fiets vossejacht in Venray houden. Iedereen die daaraan mee wil doen is van harte welkom. Er zijn prachtige bekers en ook nog andere prijzen te winnen. Diegenen die nog niet weten hoe ze hun bakkie op de fiets moeten monteren kunnen kontakt opnemen met het bestuur. Deze fiets vosse jacht gaat alleen met goed weer van start. Succes met het monteren. ZEE VISSEN De aktiviteitencommisie wil vour de liefhebbers onder ons een dagje zeevissen organiseren. De bedoeling is dat we een bus en een boot af huren. De datum waarop dit gedaan wordt is nog niet bekend, maar dat zal wel eind augustus worden. Dit gaat alleen door als er ge noeg deelnemers voor zijn. Iedereen die daar interesse voor heeft of informatie daarover wil hebben, kan zich wenden tot de Aktiviteitencommissie, p.a. K2R Harpstraat 33 en aan Taranta, Ma rimbastraat 4. Oei - Ooei K2R PASSIESPELEN TEGELEN Zoals in dit blad van vorige week werd aangekondigd, bestaan plan nen om bij voldoende deelname op 10 augustus een bezoek te brengen aan de passiespelen in Tegelen. De prijs voor entree en vervoer be draagt f 22.50 bij opgave te voldoen. Men kan zich tot uiterlijk maan dag 28 juli opgeven bij dhr. Jeuken, Oude Oostrumseweg 24, tel. 82046. Ook niet-leden kunnen van deze gelegenheid om de passiespelen te bezoeken gebruik maken. Om 1.15 u. wordt vertrokken vanaf het bus station Zuid Ooster. Dezer dagen mocht het bestuur van O.L. Vrouwe Gilde uit Holt hees uit handen van het bestuur van de Gilde uit Land van Cuyk het diploma met een prachtige zil veren schild in ontvangst nemen voor de prachtige prestatie van het tamboerkorps van het Gilde voor het behaalde succes op de Gildedag te Overloon. Het korps werd daar bekroond met een eerste prijs met promotie naar klasse A. Een prach tig succes voor het korps, daar het pas twee jaar bestaat. Eveneens een geweldig resultaat voor dhr. G. Hendriks uit Merselo die als in structeur bet korps op een derge lijk niveau wist te brengen. Ook een prachtig succes voor de Gildebroeders en -zusters. Wij wen sen hen veel succes toe. Nogmaals proficiat. Maandagaavond 28 juli zal op ver zoek van de campinghouder en de gasten van de camping „Ouden Bar rier" het tamboerkorps met de ven- deliersgroep van het O.L. Vrouwe Gilde uit Holthees samen een show geven voor de campinggasten. Daar verleden jaar het tamboerkorps en de vendeliers ook te gast waren op deze camping, werd op veelvuldig verzoek van de campinggasten ook nu weer ingegaan. Deze show zal aanvangen om 19.15 uur. Vertrek om precies 18.45 uur vanaf zaal Trefpunt. OUD PAPIER-AKTIE Zaterdag 2 augustus zal de maan delijkse papieraktie gehouden wor den voor 't Gilde Wil de gemeen schap papier klaar zetten aan de straat, voor de vlugge afwerking. De Gildebroeders zullen om half tien van start gaan. Tot 2 augustus. VAN 26 JULI TOT EN MET 2 AUGUSTUS Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis int. overl. fam. Bouten-Verschu ren Wilhelmina Cuypers-Jonkers ouders Coenen-Houtackers. Zondag: zeventiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. An Swin- kels-van Dijck; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Mathieu Arts bijzon dere intentie; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Lies en Herman Jeu- ken-Verhulsdonk overl. ouders Cox-Dekkers, ^ntoon en Gerrie Jacob Sijbers. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19 00 overl. ouders Basten-Bonants Fun Odenhoven en zoon Jan. Dinsdag: H. Marta. 9.00 Martinus Hubert us Gerardus Poels; 19.00 An Swinkels-van Dijck (vwg. de buurt) Th ei de Riet. Woensdag: 9.00 tot zekere intentie (JW); 19.00 ouders Arts-Cornelissen Lamberdina Heinsbroek-Franssen. Donderdag: H. Ignatius van Loyo la, priester. 9.00 José Kremer-Vul- linghs Nellie Raedts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. H. Alfonsus Maria de Li- guori, bisschop en kerkleraar. 9.00 Wilhelmina Claessens; 19.00 Handrie Jans-Beken en zoon Arnold. Zaterdag: 9.00 overleden parochia nen bijzondere intentie (TD); 19.00 Johan Moorrees, Antonetta Custers. zoon. Martin en schoonzoon Piet Wim van den Munckhof en overl. fam. Constant Pijls Petronella Janssen-van Dijck (vwg. de kaart club). Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Li- sette Weyers en Anita Jacobs. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, wordt vanaf 9.00 uur de H. Communie gebracht aan de zieken. Akolieten: Zaterdag 26 juli: 19.00 C. Hen driks. Zondag 27 juli: 8.00 Erik van Ger- ven (lezer: M. Janssen); 9.30 Nard Kronenberg; 11.00 W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Erik Wekking en Karin Bloemen. Woensdag, vrijdag: 19.00 Sammie Huibers en Beti Bouten. Zondag 27 juli: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten: 18.30 avondmis als zondag viering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl ouders en zoon Jim en Martien Direks (v.w. de buurt). Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 zegen over gezin en overl. echt genoot; 10.15 Christina Halmans- Theelen; 11.45 overl. fam. Ambro- sius; 18.00 Leo Campsteijn (v.w. de buurt). Maandag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 Jan Kusters; 19.00 Gertruda Madou-Klaassen en Ma ria Timmermans-Brouns. Woensdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 ouders Dupont-Gooren. Donderdag: 8.00 voor de overlede nen (offerbus); 19.00 Leo Campsteijn (v.w. de Bejaardenbond). Vrijdag: 8.00 Zuster Wulstana Ha- negraaf; 19.00 gezinsmis; Lambcrtus de Lauw en zoon Peter. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Geert Claes. Zondag: 9.00 Eric en Rob Arts; 10.15 Peter Schoenmaekers en Willy v. d. Bekerom; 11.45 Geert Koppes; 18.00 Gerard Schoenmaekers. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Alfons Pirlo. Dinsdag en donderdag: 19.00 Ge rard Schoenmaekers. Zeventiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Stiphout-Jacobs en zoon Leo en voor Adrianus Kuun- ders en zoon Frans en voor overl. Gerrit Peeters. Samen zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. broeder Gommans en voor overl. ouders Gommans; 9.00 leesmis voor overl. Jan van den Heuvel (E.i; 10.00 hoogmis voor overl. Johannes Smits voor overl. Gertrudis van den Berg-Janssen (buurt). Nederlandse liederen met het kerkkelyk zangkoor 11.30 leesmis voor overl. ouders Sjef Jacobs en Hendrika Daniëls; 18.30 avondmis voor overl. Grad Kusters (buurt) en als jaargetijde voor overl. vader Harry Linders. Maandag: 8.00 leesmis voor een overl. moeder (G.); 19.00 avondmis voor overl. Cornelis Matthijssen voor overl. ouders Swinkels-de Mul der en oom Bertus. Dinsdag: H. Marta. 8.00 lèesmis voor overl. ouders Bois-d'Enghien; 19.00 avondmis tot bijzondere inten tie (v. R.). Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Joseph Linders (fam. C.); 19.00 avondmis voor overl. Grada Jeuken-Stiphout (buurt). Donderdag: H. Ignatius van Loyo la Priester. 8.00 leèsmis tot het ver krijgen van God's zegen (B.); 19.00 avondmis voor overl. Sjang Ewals. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand toegewijd aan de verering van het H. Hart en gedachtenis van de H. Alfonsus Maria de Liguori bis schop en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl. fam. Thielen-Hendriks; 15.30 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering (kapel zieken huis) van het bruidspaar Boots- Dielissen; 19.00 avondmis tot zekere intentie (mevr. C.). Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Wim van Damme; 19.00 avondmis voor overl. Jean Beterams en voor overl. familie van Dijck-Driessen. Mededeling: A.s. zondag onder dis mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak by de kerk. Leidster: Mje. Mario Rouvroye. Misdienaars en Akolieten: Znodag: 8.00 C. v. d. Brand, M. Willemse; 9.00 R. Aben, J. Jacobs; 10.00 A. Millen, R. Beerkens, M. Barten; 11.30 Th. Urselman, M Fij neman; 18.30 S. Fijneman, H. Kus ters. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 R. Barents, M. Pelzer; 19.00 R. Oomens, B. van Vegchel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. Franken, R Duivenvoorde; 19.00 M. Janssen, M. v. d. Heuvel. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zaterdag 26 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: overl. hr. P. Krusyen en fam., overl. hr. A. van Hazen. Misdienaars: G. en E. Drabbels. Zondag 27 juli: Gezongen euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Irmgard Kol en Christel van de Watering. Mis intentie: Oda Breukel-Moller. Mis dienaars: T. Franssen en M. Emonts. Woensdag 30 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: Chris v. Megen. Zondag 27 juli a.s. half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel en om elf uur in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Predikant op beide plaatsen is cancidaat D. Blom uit Middelburg. Synodale koliekten voor Kerk en Samenleving en het plaatselijk ker- kewerk. Zaterdag: 19.00 Chris van Aarsen. Zondag: 8.30 Jacob Janssen en Anna Janssen-Wijnhoven; 10.00 Ja- coba van Bommel-van Enckevort (v.w. familie van Enckevort) jaard. Antoon Verheggen en Hendrina van Haren (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Dinsdag: 9.00 tot bijzondere inten tie. Woensdag: 9.00 overl. ouders Broekmans en familie. Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid. Vrijdag: eerste vrydag van de maand. 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Zaterdag: 19.00 Wim Kessels Jan Haegens (Gem. Koor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Marcel Litjens, Paul Janssen. Zondag: 8.30 Michel van Dijk, Marcel Linders; 10.00 Ivo Franssen, René Theeuwen, Frits Dupont. Maandag, dinsdag, woensdag: 9.00 Frits Dupont, Ivo Franssen. Donderdag en vrijdag: 9.00 Paul Janssen, Ivo Franssen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Jaco bus Rongen en Elisabeth Brünken; Herman Rongen, Petronella Rongen, Pater Hyronimus Rongen maandd. Martinus Bots maandd. Jos Dries- sen st. Johan Houwen Petrus Antoon Freriks. Zondag: 8.30 H. Mis Antoon Arts Gertruda Poels; 10.00 Hoogmis st. Mgr. Jan van Susante st. Gerar dus Friesen, Johanna Kemmelings, Mechtilda Zegers-v. d. Meer (koll,), Maria Heidens-Snellen (koll.). Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (familie N.). Woensdag: 8.00 H. Mis overleden Piet Duijkers, Josephina Poels. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering, st. Anna Louisa Bos; Maria Heidens-Snellen (koll.); Jos Driessen (koll.). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan verering H. Hart van Jezus. 9.00 H. Communie aan de zieken; 19.00 H. Mis Mechtil da Zegers-v. d. Meer (koll.). Zaterdag: 19.00 gez. H.Mis mnd. Alfons Kurvers; Maria Heidens- Snellen (koll.); Jos Driessen (koll Zeventiende zondag door het jaar. Misdienaars: Mark Donders en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys; Hoogmis: Edwin Dinghs en Hans van de Ven- Zaterdag: 19.00 Petrus Johannes Strijbos (coll.). Zondag: 8.00 Hendrik Philipsen; 10.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijdd. Bijstand Maandag: 19.00 tot int, van Zr. Gerardis van Sunten. Dinsdag: 8 CO Matthias Vollen- berg (coll.). Woensdag: 8.00 Petrus Johannes Strijbos (coll.). Tevens tot int. van de offeraars. Donderdag: 8.00 voor een bijzon dere intentie. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Veir- hoeven-Houben. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers. Zeventiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Helm Claessens (vanw. buurtveren. Over- broek) Gerardus Goemans en echt genote. Zondag: 8.00 lsm. v. Mathijs Lit jens en echtgenote;1 10.00 hgm. uit dankbaarheid (Cl.W.); 1.15 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 19.00 lsm. voor Maria Achten-van Dijck en overl. ouders gest. jrd. voor Chris Gooren en echtg. Dinsdag: 19.00 lsm. voor Jean Loe- nen jrd. voor Joos Buijssen. Woensdag: 7.30 lsm. t.e.v. H. Ma- chutus en Cornelis. Donderdag: 7.30 lsm. v. Sef Lin ders en overl. fam. (C.) lsm. tot bijzondere intentie (L.). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewyd aan het H. Hart. 7.30 maandd. voor Jozef Croijmans, echtgenote en Martin Croijmans; 19.00 maandd. voor Josef enGerrit Claessens lsm. voor fam. Willems- v. d. Munckhof. Zaterdag: 19.00 maandd. v. fam. Loonen-van Rens lsm. voor Helm Claessens. Misdienaars: 19.00 Martin en Ton- ny Heesen. Akolieten: za. 19.00 H. van Rhee; en Tj. Jenndskens; zo. 8.00 W. van Meijel; 10.00 F. van Bavel en A. Reintjes en Th. van Kempen; 11.15 W. Emonts en O. Terpstra. Zaterdag: 19.00 weekd. voor Toon Marcellis. Zondag: 8.30 H. Mis voor Toon Marcellis namens de kaartclub; 10.00 H. Mis voor Jan Spreeuwenberg; 11.30 jgt. voor Gerardus Deters en Maria Deters-Teunissen. Maandag: 19.00 jgt. voor Martinus Wismans. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Marti nus Bos en Johanna Bos-v. d. Heu vel. Woensdag: 8.00 maandd. v. Mevr. Coenen-Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 maandd. v. Toon Franssen. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. 19.00 H. Mis uit dankbaar heid. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Toon Marcellis namens de buurt. 17e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. van Hoof-Stiphout. Zondag: 10.00 Hgm. voor Marijke Janssen-Michels; 11.30 gest. lsm. v. Jan Arts en Hermina Goumans. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Pe trus Hub. Muysers en Cath. Steeghs. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Lam bert Michels en Wilhelmina Rongen. Woensdag: 8.00 gesit. jgt. voor Henricus Michels en Gertrudis Frie zen. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe ter van Enckevort en overl. ouders. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. ouders Janssen-Michels. Misdienaars: zondag 10.00 en door de week: N. Arts, J. Kousemakers; 11.30 A. v. d. Linden M. Rongen. Kollektantenzaterdag van Hoof; zondag: 10.00 Emonts;; 11.30 Arts. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Fleuren. Zondag: 10 uur jaargetijde voor M. Peters-van Hakvoort en Thea de dochter. Maandag: 8 uur voor overl. ouders Poels-Geurts en dochter. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. v. d. Cruysen. Woensdag: 8 uur voor Hr. v. Deu tekom. Donderdag: 8 uur overl. fam. van Helvoirt. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8 uur voor Maria Peters van Hakvoort en Thea de dochter; 14.30 Huwelijksmis voor Riet Arts en Henk Niielen. Zaterdag: 19 uur v. overl. ouders Muysers-v. d. Sterren. Zeventiende zondag door het jaar. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Engelbertus Nel len en Helena Ruten; 10 uur Hoog mis gesticht gezongen jaargetijde voor Lambertus Manders. Akolie ten: Paul Janssen en Stephan Gie- lens. Misdienaars van de week: Geert van Meijel en Patrick Vollenberg. Vanaf maandag 28 juli t.m. vrij dag 1 augustus geen H. Mis. Zaterdag: 19.30 Avondmis voer Toon Huisman. uw Venrays weekblad Héél veel kinderkleding voor HALVE PRIJS Zondag 27 juli: 17e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. v. zal. Maria Ewals-Hdltackers. Zondag: 9.45 Hgm. voor overl. fam. Kunen-van Rens; 11.15 Hgm. voor levende en overl. leden van de Stil le Omgang. Maandag: 8 uur lsem. zal. Sef Lin ders en overl. ouders. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Lamb, van Ooi en zoon Wim. Woensdag: 8 uur lsm. voor zal. Jan van den Aker. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H. Hart. Om 8 uur bijz. H. Mis ter ere van het H. Hart. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. voor onze Bisschoppen; om 7 u. 's avonds Hgm. ter ere van O.L. Vrouw van Banneux tot bijz. inten tie. Misdienaars: H. en R. Timmermans. Akolieten voor 27 juli: C. Classens, H. Geurts, Tw. Jacobs. Zaterdag 26 juli: 19.00 Avondmis voor Gerrit Koopmans. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. v. d. Heiden; 10.00 Hoog mis voor overl. ouders Derks-Meu- lensteen en uit dankbaarheid aan St. Jozef. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en tot genezing van een zieke. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor de le vende en overledenen van een fam. en voor Claartje van Schmid. Woensdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef en uit dankbaarheid en t.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis t.z.i. voor examen en voor gezinsmoeilijkheden. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het hei lig Hart t.i.v. fam. Krijsen. Eerste vrijdag ziekenkommunie. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celebramos la fiesta de Santa Ana. A las once y cuarto Misa con cantos y platica en Castellano. Después de la Misa reunion en la salita del convento, Overloonseweg 2, con un cafelito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El Padre Juan ha recibdo ya mu- chas tarjetas de nuestros Amigos que estan de vacaciones en Espana. Muchas gracias! En casos de urgen- cia el Padre Juan siempre puede ser llamado (04784-1253). Todos los dias esta entre medio dia y la una en Overloonseweg 2 por consultas accidentales. Buenas vacaciones y hasta la vista! Aan verwondingen overleden In het Venrayse ziekenhuis over leed aan de bij een verkeersongeluk opgelopen verwondingen de 16-ja- fige Petronella van Haperen uit Ys selsteyn. Op zondag 6 juli geraakte zij op de kruising Meterikseweg- Lollebeekweg-Oosterbos te Casten ray gewond toen zij met haar brom fiets die kruising wilde oversteken en tegen een van rechts komende personenauto botste. Brandstichting? Tijdens afwezigheid van de be woners werd een sterke rookont wikkeling gekonstateerd bij een wo ning aan de Zuidsingel. De voordeur werd geforceerd en toen werd ge konstateerd dat de voordeurmat in brand stond. Met een emmer water was de zaak geblust. Deskundigen menen dat hier brandstichting in het spel is. Het ondrezoek wordt dan ook in die richting gedaan. Folder „Stand van Zaken" weer verkrijgbaar De bekende folder „Stand van Zaken bij de sociale verzekeringen en voorzieningen" is weer versche nen, uiteraard bijgewerkt per 1 juli 1980. De folder is een samenwerkings- produkt van het Miristerie van So ciale Zaken, het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne en het Voorlichtingscentrum Sociale Verzekering (V.S.V.). Zij geeft dui delijke informatie op het terrein van adle sociale verzekeringswetten, zowel wat de inhoud van de wetten betreft als wat premies en uitkerin gen aangaat. Wie haar wenst te ontvangen, kan zich wenden tot het V.S.V., Rhijn spoorplein 1, 1091 CC Amsterdam, telefoon: 020 - 92 74 74. Bij het V.S.V. zijn overigens ook folders beschikbaar over de sociale verzekeringswetten afzonderlijk. Bij wat grotere aantallen worden er kosten in rekening gebracht. Grotestraat 30 - Venray

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7