Openstelling Odapark aan regels gebonden .Venrau' mujt'ek Venray's singelcircuit voltooid AGENDA Ontwerp-bestemmings- plan buitengebieden IfT* Grandioos sukses met renteloze lening voor sportkantine te Ysselsteyn Unieke expositie van kunstvoorwer pen uit de Derde Wereld PEEL EN MAAS uw krant Twintig jaar geleden kwamen de eerste plannen ter tafel Deze week had de raad zich dan uiteindelijk te buigen over de aan- tooopplanen van het Odapark; het Gemmadal bestaande uit bos, park en speelveld; een perceel bos ten noor den van de Molertklef; en een per ceel grond met loofhout aan de Bos weg. Samen ruim 12 ha groot, voor de somma van 542.000,Volgens de taxatierapporten zou deze prijs een ton lager liggen dan de eigen lijke waarde. Mevr. Foéls-Peters kon konsta teren dat de frafktie Samenwerking blij was met deze aankoopmogelijk heid. Zij was er de Zusters Ursu- liinen zeer erkentelijk voor. Persoon lijk vond zij het jammer dat deze aankoopplannen «iet vooraf in de commissie voor financiën was be handeld, dan zou men mee hebben kunnen denken over de financiering van dit projekt. De heer Reintjes, Kerkdorpen, leg de de nadruk op de rustige en mooie gebieden die de gemeenschap hier gaat verwerven. Vooral de bejaar den zullen dat hoog waarderen. Hij had wel moeite met de aanduiding „natuurreservaat"; liever zag hij „landschap met hoge recreatieve waarde". De heer Reintjes bepleitte verder om het gebied voor het pu bliek open te stellen. Zijn fraktiegenoot Claessens, had ook problemen met de financiering van dit projekt. Hij zag geen heil in het bijschrijven van de lasten op de waarde van de gronden. De heer Janssen WD had geen moeite met de aartkoop. Hij was helemaal niet onder de indruk van de prijsverlaging. Wie zou er dat bedrag voor betalen, gezien de be stemmingen die er op liggen? Ook hij pleitte voor een reëele financie ring. Anders schuiven we de moei- Vorige week donderdag is in een gecombineerde commissievergade ring het ontwerp-bestemmingsplan buitengebied onderwerp van ge sprek geweest. Bij deze vergadering was tevens aanwezig een delegatie van de Permanente Adviesgroep I Buitengebieden van de provincie. Het ontwerpplan is al eens be sproken geweest bij de meest be langhebbenden de landbouwers. Van hun kant kwamen 124 reakties op het plan binnen. Daarvan waren er 109 individueel. Op 66 reakties kon men positief reageren. De andere 43 waren twijfelachtige vragen waar op uiteraard twijfelachtige antwoor den gegeven moesten worden Het gevolg van deze reakties was, dat voor een klein aantal betrokke nen verbeteringen konden worden aangebracht. Van de aangebrachte wijzigingen is niemand slechter ge- wonden In het ontwerpplan buitengebied heeft men aan het landschap in onze gemeente bepaalde Waardering toe gekend. In een 7-tal variaties is men gekomen van agrarisch gebied met vrije vestiging tot agrarisch gebied met hoge landschappelijke waarde. In de eerste waardering wegen de agrarische belangen het zwaarst en is vestiging van volwaardige agra rische bedrijven zonder meer moge lijk. In de andere waardering wegen de landschappelijke waarden het lijkheden maar vooruit. De heer Konings PvdA had ook geen problemen. Hij stelde voor op korte termijn eens te gaan praten over mogelijke exploitatie van. be paalde percelen of perceelsgedeelben De de Bruijn Samenwerking, vroeg zich af wat men met een ën ander gaat doen en speciaal met het Odapark. Volgens hem moet dit park opengesetld worden anders is het te duur en het financiële offer van 10per inwoner niet waard. Wethouder Loonen was wat de financiering betrof van mening dat men deze aankopen over een aantal jaren moet afschrijven om niet ten eeuwige dagen met de lasten er van gekonfronteerd te worden. Ook de voorzitter sChetste de huidige finan cieringsplannen als voorlopig. Dat vergt nadere studie en regeling. Hij was het niet eens met de stelling van de WD; de taxatierapporten liegen er niet om en wat men min der moet betalen is toch mooi mee genomen. Wethouder van Oers had de titel natuurreservaat gebruikt vanwege de kwaliteit van het park. Door de rust die er jaren geheerst heeft, heeft er zich een unieke flora en fauna ontwikkeld. Het park gesloten hou den vond hij niet juist, maar even min een onbeperkte openstelling. Er zullen regels moeten worden vast gesteld met bijvoorbeeld sluiting van hel park tijdens het broedsei- zoen. Wethouder Schols haakte in op de gedachte van de heer Konings om zo mogelijk enkele percelen of per ceelgedeelten voor woningbouw in exploitatie te nemen en zo enige financiële soelaas voor het gehele projekt te verkrijgen. Maar hoe en zwaarst. Vestiging van nieuwe agra rische bedrijven binnen deze be stemming is uitgesloten. Tussen deze twee uitersten liggen dan nog vijf andere waarderingen. Het is begrijpelijk dat men ais landbouwer/gebruiker niet altijd even gelukkig kan zijn met de waar dering die men aan zijn grond ge geven heeft, en die mogelijk uit breiding of nieuwe vestiging kan verhinderen. Dit speelde vooral in Merselo, waar de vestigingsmogelijkheden c.q. uitbreidingen wel zeer miniem waren. Enig soulaas is daar gevon den in de Testrik en Daland/Ende poel. Uit de vergadering bleek wel dat er nog vele inviduele wensen over blijven. Deze zullen op een nog te houden hoorzitting ongetwijfeld naar voren komen. Maar, zoals wet houder Schols zei, men zal van goe de huizen moeten komen, om nog veranderingen in het plan aan te brengen Geen uitsluitsel werd gegeven op de vraag wat er gaat gebeuren met de circa 100 „strijdige" bedrijven die nu nog in het bestemmingsplan buitengebied liggen. Volgens de wethouder gaat men als commissie een busje huren om die bedrijven eens te gaan bekijken en een oor deel te vellen wat en waar kon hij op dit moment helemaal niet zeggen. De heer De Bruijn was met het antwoord van wethouder van Oers niet tevreden. Hij wilde zekerheid hebben dat de bevolking er van zou kunnen profiteren. Minstens die toe zegging wilde hij in de notulen zien vastgelegd. Maar aangezien noch de voorzitter noCh de wethouder een andere formulering aan hun plan nen wilden geven stemde de heer De Bruijn achteraf tegen de aan koopplannen. Hij bleef daarbij ge heel alleen staan. De heer Reintjes kon zioh wel mét de stelling van de heer De Bruijn verenigen maar vond achteraf geen aanleiding tegen te stemmen. Wethouder van Oers benadrukte nog eens dat men voorzichtig moet zijn met dit gebied; voorzichtiger dan bijvoorbeeld met het gebied Vlakwater. Daarom eist openstel ling ook een gezamenlijke regeling en kan permanente openstelling niet worden toegezegd. De heer Konings vroeg aan wet houder Schols om reeds op de eerst komende vergadering met plannen te komen tot exploitatie van vrij- liggende perceeltjes, maar dat kon de wethouder onmogelijk beloven. Daar zijn nog te veel besprekingen en studies voor nodig Het voorstel van de heer Janssen tenslotte, om eventueel in overleg met Gedeputeerde Staten de finan ciering van dit projekt te regelen, werd door de voorzitter genoteerd. De uiteindelijke financiering, aldus de voorzitter, hangt mede af van de bestemmingen die aan de diverse onderdelen van deze aankoop gege ven gaan worden. Dinsdagmiddag heeft drs. S. Mie- dema, directeur-generaal voor prij zen, ordening en regionaal beleid van het Ministerie van Economische Zaken, het Venrayse singelcircuit officieel opengesteld. Hij deed dit door vanaf een hoogwerker, op de kruising Stationsweg-Oostsingel, een rode blinderingslamp van de rich tingaanwijzer te verwijderen. De heer Vissers, van Vissers We genbouw onthulde bij die gelegen heid nabij dezelfde kruising een beeldje dat hij als de „Venrayse Maagd" betitelde. Het beeldje werd gemaakt door de Limburgse kunste naar Eugène Eggen. Vanwege de plensende regen welke het circuit een laatste schoon maakbeurt gaf werd het min of meer officiële gebeuren bij deze openstelling gehouden in restaurant „Buitenlust". Daar gaf o.m. burge meester Defesche een overzicht van de ringwegen-geschiedenis. Een eer ste aanzet daartoe kwam reeds in 1960 op papier te staan. De West- singel kwam in 1966 gereed als een begin van de totale verwezenlijking dde toch nog 14 jaar op zich liet wachten. Men dacht destijds nog aan rijbanen van 4 stroken, maar de ontwikkelingen in al die jaren zijn ■toch weer heel anders geweest. Zo zelfs, dat nu de Westsingel al weer aan reconstructie toe is. Men zal daarvoor odk wel bij Economische Zaken aankloppen Het nu opengestelde weggedeelte, verlengde Noordsingel en verlengde Oostsingel, samen 1700 meter lang, heeft iin totaal bijna 6 miljoen gul den gekost. Het Rijk subsidieerde daarin voor 95%. Vissers Wegen bouw had 15 maanden nodig om het werk te klaren, zonder dat daarbij de weggebruiker veel last of onge mak van de werkzaamheden onder vond. De heer Vissers, van Vissers' Wegen bouw onthulde op de hoek Stationsweg Verlengde Oostsingel een beeldje, dat al dlrekt de Venrayse Maagd genoemd werd. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Het beeld van St. Oda zoals dat staat in het naar haar genoemde park aan de Merseloseweg Levensgevaarlijk gewond Waarschijnlijk is de te hoge be groeiing op de hoek Meterikseweg- Lollebeekweg-Oosterbosweg te Cas- tenray mede oorzaak geweest, dat de 16-jarige bromfietster P. v. H. uit Venray de voor haar van rechts ko mende personenauto, bestuurd door de 28-jarige J. C. uit Venray, te laat opgemerkte. Ze verleende niet de vereiste voorang en de autobe stuurder kon de bromfietster niet meer ontwijken. Bij de botsing werd het meisje levensgevaarlijk gewond. Haar toestand is nog zorgwekkend. De echtgenote van de autobestuur der werd gewond, maar kon na in het ziekenhuis behandeld te zijn, naar huis worden overgebracht. Op dit kruispunt zijn al meerdere ongelukken gebeurd. Reeds in april is een nota opgemaakt dat de be groeiing ter plaatse uit het oogpunt van de verkeersveiligheid zal moe ten worden aangepast. Onze vraag is waarom het maanden moet duren voordat er maatregelen worden ge nomen. Trouwens het is niet alleen daar dat de begroeiing te hoog is, er zijn meerdere punten in onze ge meente welke uit het oogpunt van de verkeersveiligheid zullen moeten worden aangepast. In de commissie voor verkeer kwam dit onderwerp deze week ook aan de orde. Een eerste advies ad vies was om voor dergelijke geval len de gemeente te waarschuwen (dhr. Goossens). Materiële schade Onvoldoende opletten en af stand bezwaren was oorzaak dat de 21-jarige bestuurster H. uit Venray op de Julianasingel tegen de voor haar stoppende auto botste. Die auto moest stoppen om een voetganger gelegenheid te geven op de voetgan gersoversteekplaats over te steken. Op de Stationsweg vond een soortgelijke botsing plaats. Ook daar Ikon een 24-jarige autobestuurder G. uit Meerlo-Wanssum, niet meer tijdig stoppen voor een voor hem stoppende auto. Op de kruising Jan Hensen- straatMerseloseweg verleende de 25-jarige autobestuurder, R. uit Bergen geen voorrang, waardoor een botsing ontstond met de perso nenauto, bestuurd door de 20-jarige A. uit Venray. Op de kruising Min. Ch. Ruys- straatKolkweg verleende de 61-ja- rige autobestuurder P. v. H. uit Ven ray geen voorrang aan een van rechts uit de Mgr. Nolensstraat ko mende personenauto, bestuurd door de 33-jarige G. H. uit Venray, waar door een botsing ontstond. Een verkeerszuil aan de Zuid singel werd geramd door een per sonenauto bestuurd door de 35-jari- ge A. uit Venray. Volgens de ver klaring van de bestuurder, was de oorzaak dat hij voor een oversteken de voetganger moest uitwijken, maar die voetganger was niet meer te achterhalen. De bestuurder van een autobus, J. V. uit Bergen, wilde de door hem bestuurde autobus vanuit de Hen- seniusstraat de Langstraat inrijden en daarbij kwam de autobus dwars over de weg te staan. Daardoor ont stond een botsing met een perso nenauto bestuurd door de 20-jarige J. J. uit Venray die vanaf de Leeuwstraat de Langstraat in wil de rijden. Bij alle botsing bleef het bij ma teriële schade. Hoewel tussen nu en september nog een vakantieperiode ligt. zijn de Koninklijke Harmonie „Eulerpe" en de winkeliersvereniging „Het Win kelcentrum Venray" druk bezig met het voorbereiden van a'ktiviteiten rond de 120ste verjaardag van de harmonie en de opening van het Henseniusplein. Op vrijdag 12 september worden de feestelijkheden geopend met de officiële ingebruikneming van het gereconstrueerde en dan afgewerkte Henseniusplein. Als bijzondere stunt op die dag staat de heropening van het jaren geleden afgebroken hotel „De Gouden Leeuw". Het herbouw de hotel zal dan de volgende dagen dienst doen als feestpaviljoen. Daarna wordt een country-avond georganiseerd. Op zaterdag 13 september orga niseren de winkeliers een kinder middag op het Henseniusplein. Van 17 tot 23 uur is er een muziekfesti val. waarbij harmonieën en fanfares uit binnen- en buitenland zullen op treden. De grote dag is zondag 14 septem ber. Het hoogtepunt van de dag be staat uit de receptie van de jarige harmonie. Hierop aansluitend is het Früshoppen met muzikale mede werking van het orkest ,Aces" en de Hofkapel. s Maandags wordt een bejaarden avond gehouden en voor dinsdag 16 september wordt waarschijnlijk een grote modeshow gehouden. Op woensdag 17 september gaat men proberen op de „Sterice avond" uit te vinden wie de sterkste man van Nederland is. „Pay inn" is de titel voor de don derdagavond. Deze avond staat open voor iedereen, die iets te bieden heeft op muzikaal, vocaal of ander kleinkunst-terrein. Personen of groepen, die normaal niet naar bui ten treden krijgen deze avond de kans van hun leven. Deze avond zal tevens de Venrayse sportploeg, die deelneemt aan het Stedenspel van de N.C.R.V. worden gepresenteerd. Muzikale medewerking wordt verleend door „De Peelzwervers", die ook hun oud-leden weer zullen laten opdraven. Voor vrijdag de 19e staat een gro te Beierse avond op het programma. Op zaterdag 20 september zullen jeugdorkesten optreden en 's avonds treedt het bekende radio-orkest van Freddy Golden op. De feestelijkheden worden op zon dag 21 september besloten met de monstraties van oude beroepen, volksdansen, vendelzwaaien etc. Het ligt in de bedoeling dat 's avonds een happening wordt ge houden van alle Venrayse vereni gingen. De idee om middels een renteloze obligatielening het geld bij elkaar te krijgen voor de financiering van een sportkantine te Ysselsteyn, is zo goed bij de Ysselsteynse bevol king overgekomen dat men in 10 da gen tijds 73.240,bij elkaar heeft gekregen. Zoals bekend wil de voetbalver eniging Ysselsteyn en met haar de korfbalclub en de tennisclub, bij 'heit sportpark De Vlies een kantine bou wen. De gemeente heeft daar geen extra subsidiepotje voor. Wel krijgt men 24.000,van de sport-toto, •terwijl de voetbalclub al een kan tinefonds had waar 36.000,in zit. Door eigen 'inbreng aan arbeids krachten en met steun van de plaat selijke aannemers komt men aan een zelfwerkzaamheid van rond 103.000,Maar met dat alles kwam men nog 81.000,minimaal te kort. Een renteloze obligatie lening met een looptijd van 15 jaar cn 15 jaarlijkre aflossingen zou de oplossing zijn. De bewoneis van Ys- sselsteyn werden over de plannen ingelicht en onlangs werden ze dan bezocht om toezeggingen te doen ten behoeve van de sportvereniging. Zoals gezegd is dat een groot suc ces geworden. Het gestelde bedrag is nog wel niet 'hélemaal bereikt, maar toezeggingen van relaties en dergelijke rechtvaardigen volkomen de verwachting dat alles dikke mik is. Direct na de bouwvakvakantie gaan de armen uit de mouwen om deze sportkantine uit de grond te krijgen. Een opnieuw zal dan blij ken dat gemeenschapszin zéker in Ysselsteyn geen holle frase is. Met een gemiddelde bijdrage van 165,- per gezin is het tegendeel feitelijk a'l bewezen. GESLAAGD Te Haarlem slaagde voor de kaderopledding voor de voortgezette opleiding van de ziekenverpleging (cum laude) Ton Evers, Grootdorp 10, Merselo. Geslaagd met onderscheiding voor het arts examen 'in Leuven Victor Fop. Winkeldiefstallen opgelost Donderdag j.l. werden op ver denking van diefstal door de Ven rayse politie aangehouden de 39- jarige F. v. d. H. en zijn 43-jarige echtgenote J. M. Th., beiden uit Eindhoven. Kort tevoren had dit echtpaar een winkël in Venray ver laten met een draagtas vol kleding. Bij hun aanhouding bleek deze tas leeg te zijn. Beiden ontkenden die diefstal te hébben gepleegd en ver klaarden kort tevoren met de bus van Eindhoven naar Venray te zijn genomen. Bij onderzoek trof de po litie op de parkeerplaats aan de Ju lianasingel een personenauto aan waarin gezeten de 15-jarige dochter van dit echtpaar met haar 19-jarige vriend R. L. ook uit Eindhoven af komstig. Het bleék dat de dochter mét haar vriend en met haar ouders die middag met dié personenauto vanuit Eindhoven naar Venray wa ren gekomen. In de auto werd door de politie aangetroffen een plastic vuilniszak en een grote draagtas vol met nieuwe kleding, o.a. afkomstig uit een Venrays kledingwinkel en uit een Deumese kledingzaak, als mede gebruiksvoorwerpen afkomstig van een Venrayse zaak. Het verdere onderzoek wees uit dat zowel het echtpaar als de dochter met haar vriend zioh aan deze diefstallen had den schuldig gemaakt. De ontvreemde kleding bestond uit 11 nieuwe spijkerbroeken en rib- broéken. In totaal waren 6 broeken ontvreemd uit twee kledingzaken in Deurne. Er zal een verder onderzoek wor den ingesteld of dit viertal zich nog aan andere diefstallen heeft schul dig gemaakt. Na onderzoek en ver hoor, inbeslagname van de gestolen goederen en met de aanzegging dat van een en ander grocesverbaal zal worden opgemaakt werd het viertal huiswaarts gezodnen. Volgende week zijn de inwoners van Venray in de gelegenheid om kennis te maken met een unieke verzameling kunst en antiek uit de derde wereld. Op donderdag 17 juli t-m. zater dag 19 juli a.s. zal er in het Cultu reel Centrum .De Beejékurf te Ven ray, een grote verkoop-tentoonstel ling worden gehouden, welke voor iedereen gratis toegankelijk ös. De zeer omvangrijke kollektie die getoond wordt, is voor het overgrote deel door de heren Bakker de orga nisatoren van deze expositie, op hun talrijke reizen naar het verre oosten en Afrika bijeen gebracht. Door hun grote kennis van de be treffende landen en hun speciale relaties aldaar, is het hen gelukt een aantal zeer waardevolle en zeldzame kunstvoorwerpen te ver werven. Geëxposeerd worden o.a. een aantal antieke houten beelden uSJt de Philippijnen en Tanzania, welke afkomstig zijn uit musea en keiken. Uit China zagen wij een aantal prachtige kamerschermen in zwart lak met parelmoer ingelegd. Uit dit land ook een zeer uitgebreide kol lektie porselein .beelden en sieraden van Jade. Opvallend veel houtsnijwerk uit de diverse landen is op deze tentoon stelling aanwezig waarbij zeer mooie stukken in edele houtsoorten zoals Djati- en ebbenhout. Duidelijk is te zien dat het hier niet om massaal serie-werk gaat, maar om echt exclusief handwerk. Vermeldenswaardig zijn ook een aantal fraaie artikélen in ivoor- snijwerk, een grote verzameling sie raden, waarvan vele met echte edelstenen, schaakspelen in brons en ivoor, en mooi smeedwerk uit Tibet. Volkskunst uit Afrika, zoals mas kers, speren, beelden, bewerkte messen en tam-tams. Voor mensen, die wat nader ken nis .willen maken met de volks kunst uit de derde wereld is een bezoek aan deze tentoonstelling ze ker de moeite waard. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen E. DE MUINCK KEYZER Mgr. Nolensstraat 2 - telefoon 80305 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz D.J. Vercauteren Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Br. W. van den Egnden telefoon 04780 - 81269 UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING RN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. SPEEKUUR DIËTISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KRAAMCENTRUM HOR8T-VENRAY telefoon 04709-1324 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuypera Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert. volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds MASJ HULPVERLENING a. JONGEREN Hoenderstraat 33 Venray telef. 85251 Open op ma wo en vr van 10 - 21 uur op dl en do van 10 - 19 uur 24 uur per dag telefonisch bereikbaar, ook in de weekenden. Nederl. Multiple Sclerose Stichting afd. Noord- en Midden-Limburg Secretariaat: Ittervoorterweg 2 6005 NR Weert, tel. 04955-400 NED. VER. VAN RHEUMA- PATÏËNTEN AFD. (LIMBURG Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 DE HARTLIJN De Hartlijn (van de Nederlandse Hartpatiëntenvereniging) hulpver lening aan hartpatiënten is op de vol gende nummers te bereiken: Maandag: tel. 077-12988; dinsdag tel. 04740-2865; woensdag tel. 043- 620358; donderdag tel. 04402-2163; vrijdag: tel. 04950-33428. De telefoonnummers zijn van maan dag t.m. vrijdag alleen bereikbaar tussen 15.00 en 18.00 uur. Zaterdag en zondag alleen voor noodgevallen 04750-23290. Vernieling en diefstal van verkeersborden Twee verkeersborden, ge plaatst voor verboden inrijden van. vracht- en personenvervoer aan de Rouwkuilenweg, werden van de verkeerspaal gehaald. Een bord was niet meer te vinden terwijl het an dere in hét bos was gegooid en daar is teruggevonden. Op het Kerkpad werd een ver keersbord van de verkeerspaal ver wijderd, de paai was ai scheef ge trokken. Het bord werd in de om geving teruggevonden.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3