ROOY BILJARTEN SCHAKEN uitersport lidgetgolf B.V. N.A.S. Klassieke vloerkleden ostrum ans van de Kamp Financieringen thömassenlï SOFT- EN HONKBAL M.C.C. VENRAY „RODHE" )NYCLUB ST. ISIDORUS cours Lot turn, 11 mei 1980. ressuur klasse L I: 7 Nard Keuten met Arat le pr. Marlies Beenders met Jurs- prijs 131 pnt. 2 Hans Jubbega met Lenicool 122 pnt. i D beginnenlingen: Coenen met Rex 4e prijs lIe springproef slaagden: Jubbega met Lenicool Peeters met Sedina httal behaalde de 7e prijs. Rooy heeft sportief gezien een seizoen meegemaakt. Zoals i is heren 1 gedegradeerd na echt duel thuis tegen Odul- lit de eerste divisie en heren radeerde uit de promotieklas- nals dames 2. ikkig is de sfeer niet bedor- i begint VC Rooy volgend sed- iet. frisse moed aan een nieu- jouw. neemt na 10 jaar Frans van 8 rap afscheid als trainer-coach de technische leiding in an- anden komen. dag j.l. begon een onderlin- ïpetitie, waarbij de speelstere Iers van elk team komen uit *npetitie- en veteranenteams. k-edstrijden worden gespeeld andag. dinsdag en donderdag, het hoogtepunt is gepland op ag 26 juni 1980. iELD NODIG? 0 AN U HELPEN BEL 87575 .£s. Je regionale kampiocnsdhap- Horst heeft een trimploeg van ereniging beslag gelegd op de its. Een goede prestatie, voor- n de 15 ploegen die dcelna- )e beker was dan ook wel ver- imcrs zijn ook aktief in Baar- wedstrijden worden gehou- Jor'niet-liccntiehouders. Frank cn wist daar vorige week een als te behalen. 'cel en Maasroute werd onder tige weersomstandigheden ü'n 25 trimmers gefietst, senioren en amateurs hebben eer zwaar weekend achter de »r het fietsen van de Omloop ?1. Na twee etappes hadden og 7 renners in de wedstrijd. Thielen was jammer genoeg afstand gefiest en mocht niet starten. le etappe over fiO km was ook ■eter Vollcnberg, Piet Hach en Ugen iets te veel en ze moes tic opgeven. De laatste etappe. :ns over 130 km werd netjes eden door Nick Reijnen, Jo as. Mat Siebers en Piet Eng- n Een prima prestatie, in 29 met rijden de wedrtrijd- rs weer voor de clubkampioen en. M.G.C. VLAKWATEB afgelopen twee weekeinden n de Nederlandse kampioen- pen plaats. Voor de A-spelers lit het eerste weekeinde in Ze- r en Ede en het tweeed week in Arnhem op sportcentrum idal. Na het eerste weekeinde van de 4 deelnemers zich latsen bij de beste 35, die het open weekeinde in Arnhem en om de drie bovenste plaait- n om zich bij de beste 20 te Eren. Deze groep van 20 beste ■s zullen zich nog 2 weekeinden meten met onze collega- rs van de bond van tapijt- en sbanen, teneinde dan 8 spelers >etde golfbonden tesamen naar uropese kampioenschappen in ïnrijk te zenden. •1 ook G. Vermeulen het laat- eekend mocht meespelen, maar nderd was, streden H. Peetere, sussen en G. Voermans om de 20 plaatsen. Daarbij werd otlte H. Peeters 12e, H. Lenssen n G. Voermans 33e, waarbij etekend dient te worden dat H. ■s drie nieuwe olubrecords n.l. over 5, 10 en 20 ronden, harte gefeliciteerd. B-kampioenschappen te Pa al werd door onze 3 deelnemers «erschilllende wijze afgesloten, end zeer sterk gespeeld- Na een oede eerste dag, werd er de ie dag nog beter gespeeld en G. Janssen 9e, Jan Lntjens 7e 0 Barents werd 2e en reserve- Pioen van Nederland! Een fan- Jche prestatie! Jo van harte ge- iteerd. deelnemers kunnen terugzien eer geslaagde kampioenschap- De goede resultarten zullen be- resulteren in nog grotere club- 1 en enthousiasme van alle le- V.B.B. K.rSJ.B B H. ROOX JEUGDKAMPIOEN 5e klas De organiserende vereniging VOP kan terugzien op een geslaagd toer nooi, het ging om het districtskam pioenschap K.N.B.B. 5e klas (mo- yennegrens 0.75 -1.25). De 8 finalisten hebben alles geboden wat VOP kon wensen. Na de eerste wedstrijddag, stond bij elke vier gespeelde wedstrijden H. Roox op kop met 8 matchpunten. De VOP deelnemers Leon Sijbers en Eric Direcks volgden met 6 en 5 matchpunten; Leon had op dat mo ment het hoogste algemeen gemid delde man 1.45 en tevens de hoog ste serie van 11 op zijn naam staan. In de resterende wedstrijden deed Leon nog eens van zich spreken en nam de kortste partij voor zijn reke ning en wel met 16 beurten (2.50 ge middeld) en tevens de hoogste serie van 12. De twee kanshebbers H. Roox en Leon Sijbers stonden uiteindelijk in de finalepartij tegenover elkaar. H. Roox opende met een serie van 8 caramboles; na de 13e beurt stond deze speler nog 9 caramboles verwij derd van de 40 te maken caram boles. Leon had nog maar slechts 6 caramboles, met nog enkele leuke series kwam hij nog naderbij, maar moest toch de eer laten aan zijn te genstander die in de 19e beurt het kampioenschap in zijn voordeel be sliste. Einduitslag resp. matchpunten, al gemeen gemiddelde hoogste serie: 1 H. Roox, Blerick 12 1.197 8 2 L. Sijbers, Venray 10 1.598 12 3 H. Huys, Reuver 10 1.244 9 4 P. Jacobs, Blerick 6 128 8 5 G. Jacobs, Blerick 6 1.09 9 6 P. Thijssen, Venlo 5 1.135 9 7 H. Dericks, Venray 5 1.132 8 8 K. Haanen, Horst 2 0.905 6 Voor de VOP deelnemers die on geveer een jaar met de biljartsport bezig zijn, alsook de trainers L. Sie bers en Th. Dericks, is het voor VOP dat toch de aanzet gaf tot het jeugd- BOWLING BOND VENRAY Rui m 120 personen waren op dins dag 13 men j.l. aanwezig in de Bow ling Bistro in Oostrum. Reden daar voor was de prijsuitreiking aan de winnaars van de Bowling Bond Venray. Van september '79 tot mei 80 wei-d elke maandag en dinsdag competitie gespeeld. Deze ovt»nd werd de bekroning op alle inspan ning. Alvorens aan de prijsuitreiking te beginnen, deelde de voorzitter dhr. F. Apers enkele dingen mee. Zo had de Bowling Bond Venray op 28 april j.l. de officiële erkenning gekregen van de Nationale Bowling Bond. Het aantal jeugdleden was uitgebreid tot 18. Zij hadden allen verschillende wedstrijden achter de rug onder lei ding van dhr. v. Ryt, dhr. Ewijk. De resultaten beloven nog wat voor de toekomst. Als hoofdjeugdleider werd benoemd dhr. L. van Ryt. De voorzitter bedankte aille wer kers, zowel achter de schermen als in de schijnwerpers voor hun inzet in het afgelopen bowling-seizoen. De resultaten zijn als volgt: (resp. maandag- en dinsdagavond) Individueel „Scratch' spel: 3 J. Scheelïngs 226 2 H. Claessens 227 1 T. Janssen 228 3 H. Burg 230 2 L. Manders 236 3 P. van Disk 245 Individueel „Scratch" series: 3 J. Bnamje 567 2 W. Cremers en L. v. d. Rijt 573 3 H. Thissen 546 3 P. van Disk 546 2 G. Clarke 549 1 C. van Ewijk 552 Individueel „Handicap" spel 3 J. Scheelïngs 243 2 J. Brouwers, R. v. d. Leur en T. Janssen 245 biljarten in Venray, dit toch een suc cesvolle bijdrage voor de biljartsport in het algemeen. SENIOREN L. Siebers wist onlangs een 4e plaats te behalen 2e klasse band stoten. Sinds kort prijkt in het VOP lo kaal een hand vervaardigd vaandel met als afbeelding het VOP em bleem, het ontwerp en de uitvoering is van het VOP lid W. van Els. Het biljartseizoen in de V.B.B. is beëindigd. Bij de persoonlijke kam pioenschappen werden de volgende resultaten behaald door VOP: le klas: L. Siebers 5e plaats 2e klas: P. Volleberg le plaats 3e klas: Th. de Haart 5e plaats 5e klas: A. Barents le plaats 5e klas: W. Dericks 6e plaats 6e klas N Dericks-van Asten le pl. 6e klas: M. Lenssen 5e plaats 7e klas: P. Barents 5e plaats 7e klas: J. Schoonderbeek 7e plaats Nadat Pa Bakens ongeslagen het 3-banden heeft gewonnen, zitten we weer enkele weken volop in hert bandstoten met de hoogstgeplaats- ten als grote verliezers. Vooral Pa en Jan werden door L. Hanen naar duidelijke nederlagen gespeeld, in resp. 11 en 19 beurten. Ook z'n der de overwinning wist hij na 'n zeer spannende paTtij tegen J. Swinkels uit het vuur te slepen. Ook M. Cree- mers wist routieniers als J. Seykens, K. Raateland en H. Hanen duidelijk aan zijn zegekar te binden. P. Bonants wist met 2 overwinnin gen en 1 gelijkspel op de derde plaats te nestelen. Dit trio M, Cree- mers, L. Hanen (met volle winst) en P. Bonants gaan na 3 ronden duide lijk aan kop. De meest fantastische ballen wist J. Swinkels op tafel te leggen. L. Schaeffers startte met eenmaal winst en eenmaal verlies tegen resp. J. Seykens en K. Raateland. Kees heeft duidelijk zijn ritme nog niet gevonden, maar dit zal in het ver dere verloop van de kompetitie be slist veranderen. 1 H. Claessens 248 3 H. Burg 252 2 D. Eibers en L. Manders 253 1 P. van Dijk 276 Individueel „handicap" series 3 M. Apors 2 W. Cremers 1 J. Scheclings 3 M. Siebers 2 M. van Ewijk 1 P. van Dijk Team „Handicap" spel 3 Close Encounters 2 Pin fa ll Wizzards 1 Magic Line 3 The Strikers 2 The Sigma's 1 Returns Team „Handicap" series 3 Close Encounters 2 Pin fall Wizzards 1 Magic Line 3 Clup-Up 52 2 The Strrkers 1 The Sigma's League compeitiestand maandag: 8 Fire Balls 7 Fall Down 6 AU 10 5 Close Encounters 4 Old Timers 3 Pinfall Wizzards 2 SVCB 1 Magic Line League competitiestand dinsdag: 8 Spares 7 Snoopys 6 Club-Up 52 5 Red Arrows 4 Sjopins 3 The Strikers 2 The Sigma's 1 Reutms „Overall" winnaar werd Magic Line (zie foto) van de 2 beste teams van maandag en dinsdag. De avond werd verder opgevro lijkt door het John Lou kwartet, ter wijl voor de leden de mogelijkheid bestond nog 'n uur te bowlen. De Kaasshop van het Brukske had voor ieder een Edammer kaasje beschik baar gesteld. Dhr. Michiéls van de Bowling Bis tro schonk de eerste drie geplaatste teams enkele gratis bowlinguurtjes. Al met al een geslaagde avond als afsluiting van het bowlingseizoen. 636 665 618 630 637 949 983 1009 1001 1003 tOll 2762 2803 2910 2717 2754 2784 30 84 Afgelopen zaterdag speelden we thuis tegen TOP Tienray. Direct na aanvang van de wedstrijd kregen we een kans die hard tegen de paal werd geknald. Daarna bleven kan sen liggen. Geen van beide teams kwam voor rust tot scoren. Tien min. iia rust konden we het eerste doelpunt laten aantekenen. Het zou tevens het enige doelpunt zijn van deze wedstrijd. TOP speel de erg nerveus en miste zelfs een kans voor open doel. Hierdoor kon ONA deze wedstrijd met 1-0 win nend afsluiten. A.s. zaterdag spelen we uit tegen Swolgen. Softballjunioren: VenrayHSC Nuenen 49 We begonnen met frisse moed in het veld en al gauw waren er een paar nullen gemaakt. Intussen had de tegenpartij al twee punten ge maakt. Toen wij aan slag waren, kwam er een punt binnen. We waren nu sterk in het veld, hoewel een paar vangbalien net gemist werden door gebrek aan de nodige ervaring. Maar toen Nuenen weer aan slag was werd de achterstand vergroot In de laatste inning sloeg Marion nog een homerun, wat de eindstand op 49 bracht. Sof tballadspiranten NuenenVenray 2418 Nuenen was een leuke, sportieve tegenstander, aan slag waren ze een tikkeltje beter. In het veld misten we oitze goede tweede honk vrouwe Anne en Brigitte die een goede bui- tenveldster is. Maar in het veld wa ren we toch beter als anders, vooral Mariska en Ellen waren erg goed in het veld, (Ze hebben vele nullen ge maakt) ook aan slag. Deze keer pech gehad, het was in ieder geval een leuke wedstrijd. Honkbalsenioren wonnen met 85 van CheelatSh uit Beek. Programma komend weekend: Honkbalsenioren, maandag 26 mei HSC Nuenen-Venray, aanvang 14.30 vertrek 11.30 bij Klomp. Softbaliljuniorenzaterdag 24 mei Mulo 1—Venray, aanvang 11.30, ver trek 9.45 bij de kantine yan SV Ven ray. Zaterdag 24 mei: Softballsenioren MaastrichtVenray, aanvang 11.00, vertrek 8.00 bij Klomp. Softballadspiranten: zaterdag 24 meiVenrayCardinals, aanvang 14.00; bijeenkomst 12.45 op het veld aan de Zuidsingel. Honkbaladöipranten zaterdag 24 mei: Geldrop-Venray, aanvang 13.15 vertrek 11.30 bij de kantine van SV Vernray. Hnokbalipupil'len zaterdag 24 mei: VenrayGeldrop 1, aanvang 11.00; bijeenkomst 10.00 bij de hockeykan- tine. Honkbalpupillen zondag 25 mei: toernooi in Amsterdam, vertrek is bij de kantine van SV Venray. MOTOCROSS TE ZEELAND Bij de start van de eerste manche van de 125 cc senioren zaten alle MCC-rijders er redelijk goed voorin bij, met Henk Maessen op de 4e, Toon Claessens op de 9e en Sjaak Willems op een 12e plaats. Herik klom nog op naar de 3e plaats, maar kon deze plaats maar enkele ronden vasthouden om uiteindelijk als 7e af- gevlagd te worden. Met Toon Claessens verging het minder goed. Bij een inhaalpoging viel Toon, zodat er geen goede klas sering meer in zat. Sjaak Willems klom naarmate de wedstrijd vorderde langzaam op om als 6e afgeVlagd te worden. De 2e manche begon Sjaak op een 4e Toon op een 8e en Henk op een 9e plaats. Henk verdween half cours op een 9e plaats. Toon kwam in deze manche enkele plaatsen naar voren om als 6e te eindigen. Sjaak reed 4 ronden voor het einde op een 2e plaats maar moest in de slotfase toch voor 2 rijders het hoofd buigen om als 4 te eindigen op deze zware baan. Bij de 500 cc promotie zat Ton van Dijck met de start op een goede 6e plaats, die hij een groot deel van de wedstrijd vast wist te houden. In de slotfase gingen toch nog enkele rij ders Ton voorbij zodat hij als 10e afgevlagd werd. Michel van Vegchel de 2e MCC- deelnemer zat erg slecht bij de start en kon op deze baan maar moeilijk naar voren komen, zodat hij in de achterhoede eindigde. Bij de start van de 2e marnche lag Ton op een 3e plaats en Michel had weer niet het geluk om voor in heit veld te zitten. Nadat Ton halver wege de «wedstrijd een foutje ge maakt had, verdween hij naar de middenmoot, waar ook Michel zijn wedstrijd afsloot. Het weekend van 17 en 18 mei 180 kan in de analen van de Hand balvereniging Manual met gouden letters worden vermeld. Zdlang de uitslagen van de kompetitóewedstrij- den bewaard zijn gebleven, is het nog nooit gebeurd, dat alle teams van Manual hun wedstrijd hebben kunnen winnen, in hetzelfde week einde. Niet alle teams hebben ge speeld, maar vijf overwinningen in evenzovele wedstrijden, is een ge beurtenis die hopelijk nog vaker zal voorkomen. De tijd dat Manual be kend stond als een puntenleveran- cier, lijkt voorgoed voorbij te zijn. Het ongeslagen record van een aantal Manual teams, blijft daarmee nog bestaan. Omdat we bij deze teams de dames aspiranten verge ten hadden, volgen ze hier nog een keer. Nog niet verloren hebben in deze veldkompetïtie: junioren da mes en heren; senioren dames en heren 2; aspiranten dames. Uitslagen 17 en 18 mei: Dames pup. Blerick 1Manual 1-2 Dames asp. Blerick 2Manual 6-8 Dames jun. Heidia 1Manual 4-9 Dames sen. ManualBreeton Sp. 8-6 Heren sen. Manual 1-Breet. Sp. 23-14 Programma weekeinde 24/25/26 mei In het pinksterweekeinde zijn er toernooien vastgesteld voor de senio rendame s en heren te Kruft; junio ren dames en heren te Wijchen en heren aspiranten te Boxmeer. Informeer tijdig op de training of bij de coaches naar de juiste data en en vertrektijden. Oud papier De oud papieraktie, dlie voorname lijk bedoeld is om de kosten voor het eerste lustrumfeest te dekken, loopt nog steeds. Een ieder die een voldoende hoeveelheid oud papier heeft verzameld ,kan zich in verbin ding stellen met Ad Heysterman, tel. 87264, waarna een afspraak voor het ophalen ervan gemaakt kan worden. Een aantal weken achtereen zijn er oproepen verschenen voor een drietal teams binnen de vereniging, te weten: Heren welpen, jongens in de leef tijd van 7-10 jaar; Heren pupillen jongens in de leeftijd van 10 - 12 jaar en Heren veteranen senioren die voor het plezier een balletje gooien Er zijn voor deze teams al een aan tal nieuwe aanmeldingen geweest, maar nog steeds kunnen deze teams versterking gebruiken Belangstellenden kunnen infor meren bij L. Ketelslegers, tel 81235. De jongens kunnen ook eens op de training komen kijken of handbal een sport voor hen is. Trainning is voor beide groepen op maandag avond van half zes tot half zeven, in sporthal De Wetteling. TENNISCLUB VENRAY De tenniscompetitie heeft z'n laat ste wedstrijden erop zitten, alleen de kampioenen spelen nog verder tegen een ander afd. kampioen voor een plaats in een hogere klasse. Voor T.C. „Rodhe" is deze com petitie zeer succesvol geweest. Van de 7 teams die deelnamen zijn 4 teams als kampioen in hun afdeling geëindigd. Deze kampioensteams zijn: Rodhe 1 Landelijk mixed. Hierin speelden mee: Karin Kalkman, Ma rie Kathrien Verhoeven, Wilbert Schellens en Ton Stapels. Rodhe 1 District mixed junioren. Spelers: Irene Theuws, Henriëtte Verhoeven, Wessel Breeuwsma, Roe- landt de Fouw en Bram van Soest. Rodhe 1 Dames district: Ans Schel lens, Jos van Soest, Alda Verhoeven en Wil Vink. Rodhe 2 Dames district: Rixt Breeuwsma, Ann et de Fouw, Ohris- ba Lerou en Jeanne Zuidhof. Het 2e damesteam promoveert automatisch van de 6e naar de 5e klasse. De andere kampioensteams spelen hun promotiewedstrijden op de vol gende data: Rodhe 1 Landelijk mixed: zondag 1 juni. Rodhe 1 junioren district: zaterdag 31 mei. Rodhe 1 Dames district: dinsdag 27 mei. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden op 13, 14, 17 en 18 mei zijn als volgt: District Dames: De Gagel 1Rodhe 1 04 Rodhe 2Venray 5 22 District mixed-team junioren: Rodhe 1Kessel 2 50 Jongens team: Apollo 69 2Rodhe 2 13 Peel en Maas distriot junioren: RodheSt. Tuniïis 64 Landelijk mixed-team: Venlo 5Rodhe 1 44 Herenteam: Rodhe 2Grubbenvorst 4 42 V°o Boschveldcollege Nederlands schoolkampioen tafeltennis Op zondag 11 mei werden 2 teams van het Boschveldcollege Neder lands schoolkampioen tafeltennis in Heerlen. De meisjes (Audrey Janssen, Do- rien v .d. Heuvel en Mendy Janssen) wonnen in een grandioze finale van de meisjes van het Coriovallumcol lege uit Heerlen. De eindstand na 2 uur tafeltennis sen was het 5-4 voor het Boschveld- team. De jongens moesten in de finale aantreden tegen de scholengemeen schap Wesenhorst. In de halve fi nale tegen het Henricuscollege had den ze overtuigend met 8-1 gewon nen. Na een vrij nerveus begin, 2-1 achterstand, kwamen ze echter voor en werd het toch nog een duidelijke overwinning: 7-2. Bij de jongens speelden Ronald v .d. Boogaard. Paul van Maarse- veen en Wilfried Claus. Hoewel in de interne competitie nog enkele partijen gespeeld moeten worden, zijn de meeste beslissingen ondertussen gevallen. De belangrijkste is wel, dat Ton Coopmans dit seizoen het clubkam pioenschap voor zich heeft weten op te eisen. Dit bereikte hij door een beslissende partij met zwart te win nen van zijn naaste concurrent H. Codlen. Voor de schaakclub is het een goede zaak, dat er weer eens een nieuwe naam aan de lijst van kampioenen kan worden toegevoegd. Ook in de groepen C en D zijn in middels de groepswinnaars bekend. Dit zijn respectievelijk M. Verhees en H. Meyer. In groep B kan F. Smits de eerste plaats bijna niet meer ontgaan. Theoretisch kan J. de Wit nog winnaar worden, doch het is niet te verwachten dat F. Smits zijn laatste partij tegen F. Vermeu len verloren zal laten gaan. Dé standen in de verschillende groepen zijn: Groep A: 1 T. Coopmans 9-7 2 H. Cooien 9-51/» 3 P. Rouvroye 10-5 4 W. Jeuken 8-31/» 5 W. Dokter 8-3 6 J. Louwerse 10-3 Groep B: 1 F. Smits 7-5Vt 2 J. de Wit 6-3V» 3 E. Merkestein 7-3 4 F. Vermeulen 7-3 5 J. Redntjes 7-2 Groep C: 1 M. Verhees 8-5V» 2 G. Breukers 8-4 3 L. Peters 8-4 W. Seuren 8-4 5 R. Groenendijk 8-2Vi Groep D: 1 H. Meyer 6-4 2 Th. Swinkels 6-4 3 J. W. de Wit 6^2V« 4 H .van Elswtjk 6-1% Branden Zaterdagavond omstreeks 7 uur werd groot alarm gegeven voor de Venrayse brandweer wegens het uit breken van brand in een loods van het loonwerkersbedrijf van Ne- lissen aan de Stationsweg. Het ge lukte de eigenaar met behulp van buurtgenoten en passanten verschil lende landbouwwerktuigen welke in de schuur stonden, er tijdig uit te halen. Desondanks waren enkele wagens, een aardappelrooier en kleine werktuigen niet meer te red den. Ook ging een hoeveelheid op geslagen hobi in de vlammen op. Venrays brandweerlieden wisten uitbreiding te voorkomen. De schade wordt geschat op 70.000,Om trent de oorzaak van de brand kon nog niets naders worden medege deeld. De recherche heeft de zaak dn onderzoek. Tot tweemaal toe moesten Venrays brandweerlieden uitrukken voor een bosbrand je ten westen van de spoorlijn, nabij de Boshuien. Voordat in beide gevallen de brand ernstiger vormen aannam, hahden de brandweerlieden de brand onder controle. Ongeveer een hectare werd een zwart geblakeerde vlakte. Het tijdens de brandgevaarlijke dagen ingezette particuliere vlieg tuig van Staatsbosbeheer heeft zijn noodzaak al bewezen. Dat vliegtuig signaleerde zondagmiddag 'n. bos brand je nabij de Vliegert onder Cas- tenray. De eigenaar en passanten hadden, voordat de brandweer arri veerde. reeds het vuur onder con trole. Het had ergere vormen kunnen aannemen als het niét tijdig was ontdekt. Nabij het tenniscentrum werd ook een begin van berm- en bos brand ontdekt. Ook nu kon door snel inzetten van brandweerlieden uitbreiding worden voorkomen. Op de stortplaats van V. aan de Meerloseweg is door onbekende oorzaak brand uitgebroken. Venrays brandweerlieden wisten uitbreiding te voorkomen. De nablussing duur de vrij lang omdat de brandhaard diep zat. Weer brak brand uit op het ter rein van de fa. V. gelegen aan de Zuidsingel/hoek Plataanstraat In de opslagplaats voor hout en afval was brand ontstaan, vermoedelijk brandstichting. Een gedeelte van het aanwezige hout ging verloren, terwijl sdhade ontstond aan dakbe dekking en spanten. De schade be draagt naar schatting 30.000 gulden. De eigenaar is tegen die brand ver zekerd. Venrays brandweer wist uit breiding te voorkomen. De recherche stelde een onderzoek in. Inmiddels gelukte het de Venray se politie de daders van de brand bij de opslagplaats van V. aan de Zuidsingel-Plataanstraat te achter halen. Enkele jeugdige knaapjes, 2 van 11 en een van 12 jaar bleken meit vuur te hebben gespeeld op dat ter rein. Ze zouden de brand hebben geblust, maar kennelijk niet vol doende .Door de wind was het vuur weer opgelaaid.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7