ENRAYSE fERÜEN tOMEND EEKEND V enrays Mannenkoor vierde op grootse wijze 't jubileum VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN 1 MARKT !IN VENRAY 1 EL EN MAAS iw weekblad - ningschieten te Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan nnCB BLJ ,ci:c :;iil CiMUtG 4j,::: utes mum] A Je bent jong, werkt allebei en verdient met z'n tweeën een goed inkomen, dan moet je toch zeker een fijne woning kunnen kopen. stienstra venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Yredepeel Rectoraat Smakt a.s. Maandag 5 mei Winkels 's morgens geopend tot 12.30 uur. Marechaussee organiseert TERN ATION ALE HIETWEDSTRIJD Venrayse brigade van de Ko- JÉjke Marechaussee organiseert mei op de schietbaan op de Heide te Venlo een intematio- Jschietwedstrijd voor dienstpis- revolver op de 25 meter baan. eries tellen mee "voor de korps- de wedstrijden zal worden momen door teams bestaande schutters afkcsnsbig van de ien Horst. Bergen en Gennep. Ie gemeentepolitie Venray, het k lisatiecomplex Ysselsteyn en de basis de Peel, de RAF Police ahrbruch, de Invoerrechten en nsen van het Zall Ambt Kleve, n de brigade van de Kon. Ma- C, iussee Venray. prijsuitreiking zal plaatsvin- op de brigade te Venray om- 'k ks 2 uur. HUTTERIJ "ST. ANNA EIND-VENRAY Mttersgilde St. Anna houdt za- g een grootse „Statiedag" waar- het volgende programma is Ksteld. >0uur: Plechtige Gildemis in de strus Bandenkerk te Venray, die worden opgedragen door de 1. Déken L. A. Theunlssen. Ge ide deze plechtige Gildemis zal zegening plaatsvinden van het taurecrde Koningszllver, de ve Giidetrom en van de Zwaai- els. Na de H. Mis zullen Déken nissen en burgemeester mr. H. ehe op het kerkplein overven- irden als eed van trouw aan cl ijk- en Burgerlijk gezag. 00 uur: Aanbieding van de Ere- aan alle genodigden in Hotel de |raaf te Venray. Voor belang- aden is het mogelijk het geres- v *erdc Koningszilver en de nieu- I ïildelrom te bezichtigen. 00 uur: Limburgse koffietafel in De Burggraaf voor de Gilde- iers en -zusters en de genodig- 00 Koningschiéten op het sohiet- in aan de Endepoel te Venray. eerst,e schot zal worden gelost de burgemeester van Venray. de genodigden zal de mogelijk- bestaan om de titel Koning van 180 van het Schuttersgilde St. te behalen. schuttersgilde St. Au na stelt ilangstelling van de Venrayse irs zeer op prijs'. Op waarlijk grootse wijze heeft Venrays Mannenkoor zijn 70-jarig bestaan gevierd. Gezien de beperkte plaatsruimte moeten wij volstaan met het memoreren van de hoogte punten van dit feest. BEJAARDENDANSGROEPEN Vrijdagmiddag hadden de mannen van Venrays Mannenkoor de grote feesttent ter beschikking gesteld aan de bejaardendansgroepen van Noord Limburg en maar liefst 21 groepen van Gennep tot Sevenum bewezen door hun optreden de nog grote vi taliteit van deze mensen. VOLKSDANSGROEPEN Om zeven uur vrijdagavond was de vloer vrij voor het optreden van de volksdansgroep Opanka met de jeugdgroep van deze Venrayse dans groep. De vele aanwezigen werden geconfronteerd met het hoge peil van deze Venrayse dansgroepen en voor al de nieuwe kledij stal bij velen de show. Voor de muzikale afwisseling zorg den de muzikanten van de uit zan gers van het Mannenkoor samenge stelde vrolijke kapel de Toetziengers. ONTVANGST DOOR B. EN W. Venrays gemeentebestuur was za terdag gastheer voor de dirigenten en bestuursleden van de deelnemen de verenigingen uit Nederland en Duitsland Graag wilde het Venrayse gemeentebestuur, aldus burgemees ter Defesche, met het beschikbaar stellen van de burgerzaal de grote waarde onderstrepen welke het ge meentebestuur stelt aan de viering van het 70-jarig bestaan. De praeses van Venrays Mannen koor, de heer Th. van Dijk, was het gemeentebestuur erkentelijk voor de medewerking. Negenhonderd zangers waren het weekend de gasten van V.M.K. De Zangers van St. Frans stonden al klaar om de eigenlijke festiviteiten te openen en ze namen dan ook als eersten de „burgerzaal" in gebruik en zongen onder leiding van Wim Buys het machtige Salve Regina. Dit festival had geen wedstrijd karakter; wel een kennisnemen van het muzikale peil der deelnemende WIE WORDT VENRAY'S EREKOXING Schutterij 't Zandakker, Gilde St. Jan. organiseert op zondag 4 mei a.s. om 14.30 uur de grote wedstrijd om het ere-koningschap van Venray. Deze wedstrijd wordt gehouden op het schaetterrein aan de Endepoel en is toegankelijk voor iedereen boven de 14 jaar. De winnaar ontvangt de grote St. Jan wisseltrofee, waarin zijn naam vereeuwigd zal worden, als ere-koning van 't Zandakker 1980. Deze nouveauté van het nu 380- jaar oude gilde zal jaarlijks gaan te rugkeren op de eerste zondag van mei en hopelijk uitgroeien tot een festijn Venray en 't Zandakker waardig. KONINGSCHIETEN DOOR HET GILDE Het Gilde zou het Gilde niet zijn als op deze dag de schutters niet binnen oigen vereniging om de hoog ste eer streden. Na een feestelijke rondtocht door Venray, waarbij de oude koning plechtig thuis wordt afgehaald, be geeft de vereniging zich met haar eigen vogel naar het schietterrein waar eveneens om 14.30 uur de ere- schoten zullen knallen, afgevuurd door Burgemeester Defesche, de be» schermvrouwe van het Gilde Mevr. uil V Defesche-Derks, de hoogeerwaarde Heer Deken en andere autoriteiten. Daarna gaan de schutters aan hét werk. Nadat de nieuwe koning be kend is en ook de verdere festivi teiten op het schietterrein beëindigd zijn, begeven de schutters zich vol gens traditie naar het Gildehuis van zustervereniging Gilde St. Anna, om haar nieuwe koning officieel voor te stellen. Daarna begeeft men zich in op tocht naar het Gildehuis Klomp, om hun eigen koning in eigen kring alle lof toe te zwaaien een koning waar dig. Het feest zal wellicht duren tot in de kleine uurtjes. koren. De jury, de heren René Ver heef uit Noordwijk aan Zee en Jean Lambrechts uit Maastricht becom- mentariseerden twee van de drie door de koren uit te voeren werken. Later vond een nabespreking plaats. Van de gelegenheid kennis te ne men en te smullen van een voor het eerst in Venray georganiseerde Breugheliaanse maaltijd werd door velen gebruik gemaakt. Debakker en de kroegbaas die deze maaltijd verzorgden, hebben alle eer van hun werk gehad RECEPTIE Tijdens de receptie zondagmorgen, bleek eens te meer welke plaats het Mannenkoor heeft weten in te ne men in de Venrayse gemeenschap en daarbuiten. Het leek wel of de vier oprichters uit hun graf waren opgestaan om hulde te brengen aan het huidige bestuur en leden van hét V.M.K. 1980. Vergezeld van het aloude vaan del stalen zij de show. Maar voordat het zo ver was had de praeses, de heer van Dijk, het lid Harry in het zonnetje gezet met zijn koperen jubileum en hem de beken de tegel overhandigd. Namens het Kon. Nederlands Zan gersverbond afdeling Limburg kwam de heer Cremers de gelukwensen aanbieden en hij onderstreepte nog eens de perfecte organisatie. De Koninklijke Harmonie Euterpe kwam de muzikale gelukwensen - overbrengen waarbij de bescherm heer dr. W. Kremer benadrukte hoe gaarne de muzikanten deze aubade hadden willen brengen. Dameskoor Venrode kwam de ge lukwensen aanbieden en op char mante wijze werd het oudste lid van Venrays Mannenkoor door het oud ste lid van Venrode, mevr. Bonants, een bos rozen aangeboden. En natuurlijk kwam op die recep tie ook burgemeester Defesche de gelukwensen namens Venrays bevol king aanbieden. Hij was ervan over tuigd dat na dit feest de Mannen van Venrays Mannenkoor weer gaan den ken om over 5 jaar weer opnieuw feest te kunnen vieren. Ettens Mannenkoor liet tijdens de receptie nog eens horen tot welke hoogte dit uit 95 leden bestaand Mannenkoor het heeft gebracht. En dan te bedenken dat dit koor uit een gemeenschap van 1800 zielen is ge vormd! Het was mannenzang van de hoogste klasse. De organisatie was perfect tijdens het drie dagen durende feest. Dank baar waren de vele gasten voor de in Venray genoten gastvrijheid. Hét was Venray promotion van het bes te soort. Voordat de vele gasten weer ver trokken uit Venray, hadden ze zich hoge peil van de blaoskapel de Sme- nog eerst kunnen vergasten aan het léblaozers o.l.v. Wiet van de Hoff uit Ysselsteyn. Appartementen Paterstraat Venray. ^2? Voor een beetje komfortabele huurwoning ben je tegenwoordig al gauw zo'n 600.- per maand kwijt. Dat geld zie je nooit meer terug.Maar voor 600,- aan maandlasten kun je zelfs in deze tijd ook een eigen woning kopen. Voor minder zelfs. In het harje Venray, aan de Paterstraat, bouwen we luxe appartementen met 1 of 2 slaapkamers, een ruime, gezellige living, ingerichte keuken en badkamer. Deze appartementen zijn te koop met een maandlast van nog geen 500,-. Als je voor dat bedrag kimt kopen, dan ga je toch zeker niet huren? Als je met z'n tweeën werkt en graag goed wilt wonen, kom dan eens praten met Stienstra. Dan rekenen we samen de mogelijkheden eens uit. Mei vestigingen in Roermond. Weerl en Venlo Teleloon 04780-64438 ^Na kantooruren 04/80 83710 J VAN 3 TOT EN MET 10 MEI Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int, jrd. Dr. Poels, Jean en Jeanette Poels en zoon Martin Jo- han Moorrees, Antonetta Custers, zoon Martin en schoonzoon Piet Sef Creemers en overl. ouders Constant Pijls. Zondag: 8.00 leesmis, int .overle den parochianen; 10.00 feestelijke viering van de eerste communie. De communicantjes worden afgehaald met muzikale begeleiding van de ko ninklijke harmonie Euterpe. 11.30 nederlandse hoogmis, int. Lies en Herman Jeuken bijzondere inten tie; 19.00 Herdenkingsdienst voor de oorlogsslachtoffers- Maandag: 9.00 oude stichtingen Harrie Swaghoven; 19.00 Hendrikus Ebberink Wiel Kusters en overl. fam. ouders van Kessel en zoon Dinsdag: 9.00 Nel-la Verblakt; 14.00 50-jarig huwelijksfeest Verhaeg- Voesten; 19.00 Henricus Poels, Ca- tharina Kellenaers en Mechtilda Poéls Teng Verhaegen overl. fam. Janssen-Huybers en Arnold Janssen. Woensdag: 9.00 Nellie Raedts; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Gertruda van Meijel-Truyen Chris Thijssen. Donderdag: 9.00 Rie Wolke-Greef- kens. Vrijdag: 9.00 Antoon van Osch Piet Janssen en overl. fam. broe der Wim Wijnhoven; 14.00 huwe lijkssluiting Nellie Nelldssen en Henk Lamers (Beugen); 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren ouders van Es-Barents, Toos en Dick Teng Manders. Zaterdag: 9.00 Harrie Messemaec- kers Gerardus van Bracht; 19.00 ouders Geurtjens-Vermazeren Wim v. d .Munckhof en overl. fam. Hen ri Camps Hubert Vermeulen. Mededelingen: Zondag onder de mis van 10 uur én van 11.30 uur is er kinder crèche in het zaaltje onder de sa cristie. Leidsters: Anita Jacobs en Louise Driessen. In verband met de eerste com munie zijn de mistijden veran derd; om 10.00 uur is de commu- niemis en de volgende mis is om 11.30 uur. Huwelijksafkondiging: Nellie Nellissen en Hen'k Lamers uit Beugen. Zondagavond 4 mei is er om 19.00 uur een herdenkingsdienst voor de oorlogsslachtoffers. Aan deze dienst werken mee de koninklijke harmonie Euterpe en het Venrays Mannenkoor. Akolieten: Zaterdag 3 mei: 19.00 M. v. Pelyt en R. Janssen. Zonda g4 mei: 8 00 Mare Linskens en Mariëlle van Hoof (lezer: A. No- yens); 10.00 Eerste H. Com munie); 11.30 C. Hendriks en L. Truyen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Jolanda Beerkens en Sammie Huibers. Woensdag, vrijdag; 19.00 Erik Wekking en Bas Houba. Vrijdag: 14.00 Petran Poels en Co- rine van Hoof. Zondag 4 mei: Eerste communie van de kinderen van de Claraschool. H. Missen: 7.30, 9.00 waaronder de kinderen hun eerste communie doen; 11,45; 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 uur avondmis. Dinsdag: 4e dinsdag van de Anto- niusnoveen. 19.00 avondmis met voorbeden voor de eigen en aanbe volen intenties. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Gerrit Koppes en overl. fam. en Hein Van Lierop (v.w. de buurt). Zondag: 7.30 Lei v. d. Berg; 9.00 voor de eerste communicantjes; 10.15 jgt. Sjang Ewals en Gertruda Madou-Klaassen; 11.45 Maria Tim- mermans-Brouns (v.w. de buurt); 18.00 overl. ouders Akkermans-Tim mermans. Maandag: 8.00 Selida Virginia Ro- jtr en Constant Rojer; 19.00 zuster Evergista Hendrickx en Theodor Linskens. Dinsdag: 8.00 Antoinette Rammel- man-Elsevier en Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 Wim van den Munck hof en overl. fam .en Ger Ambro- sius. Woensdag: 8.00 Elisabeth Wijn- hoven-Roelofs; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Floren- tius. Donderdag: 8.00 Mathnlde Wasser en t.e.v. de H. Geest; 19.00 levende en overl. fam. Wijnen-Wijnhoven en fam. Wullems. Vrijdag; 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 gezinsmis, Pastoor Arts en broer Mathieu. Zaterdag: 8.00 tot zekere intentie. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Amoud Verhaeg en Hans Kerstjens. Zondag: 10.15 Willy v. d- Bekerom en Geert Koppes; 11.45 Geert Claes en Eric Arts; 18 00 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Twannie Péters en Rob Arts; 19.00 Mart Leenders. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Pepijn Dobbelaer; 19.00 Edgar aJns- sen en Perry Eibers. Zaterdag 3 mei: 14.30 Huwelijks mis van A. Veugen en J. Nyhuis; 19.00 Euch. viering. Geen kinder crèche. Misintentie: Mevr. Peters. Zendag 4 mei: Eerste communie viering om 9.30 voor de kinderen van de klas van Els Poels (Foekepot). Deze viering is alleen bestemd voor de eerste comunicanten, hun ouders en andere familieleden. Voor kinde ren en ouders zijn plaatsen gereser veerd. Misintentie: Frits TeStroote. 11.00 Euch. viering, gezongen door ons eigen koor. Kindercrèche wordt verzorgd door Mevr. Cybulski en Ly- dia van den Bosch. Misintentie: Uit dankbaarheid voor genezing van een zieke. Woensdag 7 mei: Euch. viering om 19.00. Misintentie W. v. d. Munck hof en overl. fam. Zaterdag 3 mei: 19.00 intentie: overl. fam. Rouvroye-Ritzen, ouders van Elzen-Clephas en uit dankbaar heid. In deze H. Mis verleent het dameskoor „Venrode" muzikale me dewerking. Zondag: 8.00 voor verbreiding van hét geloof (F.); 9.30 Communiemis vcor de kinderen van Lucia- en Henseniusschool. Intenite: overl. ouders v. d. Bekerom-Wijnen; 11.30 overl. Martien Verstegen; 18.30 voor voorspoedige reis (M.). Maandag: 8.00 overl. Joseph Lan ders (fam. C.); 19.00 voor overl. ouders Jans-Gerrits. Dinsdag: 8.00 voor overl. Jacques Mommen en ouders; 19.00 voor overl. Peter Pelzer. Woensdag: 8.00 overl. Hendrina van Gool-van Breemen (v. d. Bej.); 19.00 overl. Jan v. d. Heuvel (v. d. buurt). Donderdag: 8.00 voor overl. Joseph Linders; 19.00 voor overl. Anna Wilmsen-Hermkens en fam. Vrijdag: 8.00 voor genezing van een ernstige zieke; 15.00 Eucharistie viering uit dankbaarheid voor het zilveren huwelij'kspaar Jansen- Thijsen; 19.00 voor overl. Theodorus Beuvens. Zaterdag: 8.00 Gods zegen in een gezin; 19.00 overl. Frans Stevens, Piet Potten, Jan van den Heuvel. Mededelingen: 1. Zaterdagavond zingt het Dames koor Venrode. 2. Zondag vervallen de missen van 9.00 en 10.00. Daarvoor in de plaats komt de H. Mis van 9.30, waarin de kinderen hun eerste H. Communie doen. In deze Mis, die uiteraard ook toegankelijk is voor niet-dirékt betrokkenen bij de Eerste Communie, zingt het kin derkoor „De Vredesklokjes". 3. Kindercrèche onder de Mis van 11.30 door mej.- Marjo Rouvrqye. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Dommeck, F. Ver- cauteren; 9.30 B. Trimbos, S. Ron gen, H. Boom; 11.30 M. Barten, H. Litjens; 18.30 Th. Urselman, Th. Houwen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 W. Aben, M. Jansen; 19.00 B. Verste gen, B .van Veghel. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 M. v. d. Heuvel, C. Berg; 19.00 J. Linskens, A. Philipsen. Zondag 4 mei a.s. om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert aan de Wertsingel; predikant is Ds. J. v. d. Stoel uit Geldrop. De eerste kol lékte is voor het eigen jeugdwerk, de tweede voor het plaatselijk kerkewerk. Na afloop gezamenlijk koffiedrin ken. In de Hervormde Kerk te Blitters- wijck geen dienst. Zaterdag: 19.00 Mathilda Custers- Peeters Sjeng Hellegers en Lei van Soest Piet Duportt. Zondag: 8.30 overl. fam. Gubbels- Verheijen; 19.00 EERSTE COMMU NIE. Gertruda Janssen-Keilholten Voor de levende en overleden leden van de Buurtvereniging „Vriend schap door Samenwerking" van de Stationsweg Nelly Pluk-Claassen (Kinderkoor). Maandag: 9.00 Koos van Bommel van Enokevort. Dinsdag: 9.00 Maria Jacoba Ver- heyen-Michels; 14.00 uit dankbaar heid bij een 50-jarig huwelijk Ver- meulen-Moorrees (Dameskoor); 19.00 Katholieke Vrouwenvereniging Ven ray. Woensdag: 9.00 overl. familie Min- Verbeek. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Mar- tinus Hendrix en Anna Gertrudis Janssen; 19.00 L.V.B. Kring Venray. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren; 19.00 overl. fam. Derikx-van Leendert. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Jen- neskens-G-hiélens jaardienst Anna Gertrudis Janssen-Renkens uit dankbaarheid. Misdienaarsbearten Zaterdag: 19.00 Paul Janssen, Ro land Tacken, Frits Dupont, Jörgen van Soest. Zondag: 8.30 Ivo Franssen, René Willems, René Th eeuwen, Michel v. Dijk ;10.00 Alex Oudenhoven, Eric Jeuken, Alouis Martens, Hans Mul der, Robert Claessens, Robby Raay- makers. Dinsdag: 19.00 Gerard Verbrug- gen, Frank Verheijen. Donderdag: 19.00 Marcel Linders, Marcel Litjens. Vrijdag: 19.00 Antoine Camps, Ed dy Drabbels. Ziekencommunie: Deze week vrijdag eerste vrij dag van de maand zal na de E Mis van 9.00 uur de communie naar de zieken gebracht worden. Maandelijkse kollekte In het komende weekend 3 en 4 mei maandelijkse kollekte voor eigen kerk. Dank U, dat U die altijd zo bijzonder gedenkt. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 gez. H. Mis maandd. Alfons Kurvers, Martinus Bots en Jacoba Cornelissen-Engels. Zondag: 8.30 H. Mis Martinus Ste vens; 10.00 Hoogmis maandd. ouders Janssen-Driessen; maandd. Hendri na Rutten-Sijmons; maandd. zuster Richtruda Classens; maandd. Jaco ba Cornelissen-Engels. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie (L.). Woensdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 H. Mis uit dankbaarheid (N.). Donderdag: H. Mis tot zékere in tentie (L.). Vrijdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie (Z.). Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis en H. Vormsel door Mgr. Meerfcens, visca- ris Bisdom, aan de kinderen Basis- séhool; maandd. Theodorus Peetera; Martinus Bots; Simon Claessens; Ja- cobt Cornelissen-Engels; overleden ouders Ewals-v. d. Loo (v.w. oude buurt). Misdienaars: Mar Donders en Luc Vennekens; William Steeghs en Jan Vdllenbergh; Hoogmis: Tonny Camps en Mike Rleeven. Zaterdag: 19.00 Antoinetta Tacken. Zondag: 8.00 Maria Rambags-Le- clercq (coll.); 10.00 Jan Reynders. Maandag: 19.00 (avondmis) Let Duyékers. Dinsdag: 8.00 Martinus Bots. Woensdag: 8.00 Geert Classens. Tevens tot intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overl. fam. Clas- se ns-Janssen. Vrijdag: Geen vroegmis. 13.30 ge zongen huwelijksmis tot int. van het bruidspaar Henk Koorpmans en José Seykens; 14.45 Gezongen huwelijks mis tot int. van het bruidspaar Har ry Bongartz en Diny Seegers. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid (S.). Vandaag eerste zondag van de maand, bijzondere collecte voor on ze eigen kerk. WU blyven op uw steun rekenen, zonder deze kan Uw kerk niet!!! Dank U by voorbaat! Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. voor Martin Michels Maria en Harry Asselberghs. Zondag: 8.00 lsm. Maria en Har ry Asselberghs Mathijs Litjens en echtgenote; 10.00 hgm. v. Elisabeth Janssen-JenniSkens Gerrit Jennis- kens-Voermans; 11.15 weekd. voor Harry Heesen weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 7.30 lsm. v. Sef Linders fam. C. Maria en Harry Assel berghs. Dinsdag: 18.30 lsm. v. Antoon Verheijen Maria en Harry Assel- beghs; 19.00 lsm. v. Mathieu Ver vuurt en overi. fam. gest. jrd. voor Gerard Reinitjes en echtgenote. Woensdag: 18.30 lsm. v. overl. ou ders Martens-Smedts en Henri Mar tens Maria en Harry Asselberghs; 19.00 maandd. v. Jozef en Gerrit Claessens Maria Ach ten-v. Dijde en overl. ouders. Donderdag: 18.30 lsm. v. overl. fam. Voermans-Litjens Maria en Harry Asselberghs; 19.00 lsm. voor Elly van Berio en Slly Loonen. Vrijdag: 14.00 40-jarig huwelijk Claassen-Wilms; 18.30 gest. jrd. v. Jacob Thijssen en echtg. Maria en Harry Asselberghs; 19.00 maandd. v. Leo Loonen en eohtg. maanddi v. Peter Goumans en echtg. Misdienaars: 18.30 Koen Klaassien; 19.00 André Peetere. Akolieten: 19.00 R. David en H. v. Rhee; zo. 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 F. van Bavel, A. Reinitjes en Th. van Kempen; 11.15 M. en T. Heesen. Huwelyksafk.: Jan van der Ligt (Veulen) en Nelly de Lauw. Oosterse Kerken: Dit weekend is er na alle H. Missen een kerkdeur- koliekte voor de Oosterse Kerken. Zaterdag: 19.00 gert. jgt. v. Hen drikus Hellegers en Maria Helle- gers-Cremers; en jgt. v. Mevr. Ver hoeven-Arts. Zondag: 8.30 H. Mis v. Jan Geurts en overi. fam.; 10.00 gest. jgt. voor Mathias van Asten en Petronella v. Asten-Pouwéls; 11.30 gest. jgt. voor Gerardus In 't Hulst en Maria in 't Hulst-Deenen. Maandag: 19.00 H. Mis voor Jacob Arts. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Albert Peeters en Gerarda Ewals. Woensdag: 8.00 H. Mis v. Gerardus Vergeldt en Maria Burgers; 13.30 H. Mis uit dankbaarheid t.g.v. het 40- jarig huwelijk van Ben Camps en Truus Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Bos-Janssen. Vrijdag: 19,00 H. Mis voor Johan na Smeets-van Asten. Zaterdag: 14.00 H. Mis uit dank baarheid t.g.v. het 40-jarig huwelijk van dhr. en mevr. Lïnders-Snijders; 19.00 H. Mis v. Harrie Ermens. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg. Zondag: 8.30 Rob van Ass en Peter Peeters; 10.00 Joost v. Elzakker en Wdlfried van Dijk; 11.30 Willy Hen driks en Richard Juwett. Weekdagen: John Miehels en Rob Koonings. Zondag 4 mei, 5e zondag van Pa sen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overi. fam. Mulders-van Kempen. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Wim van Ooi W. H.; 11.15 Hgm. zal. Grad Hendriks v.w. de buurt. Maandag: 8 uur lsm. zal. Harrie Heesen fam, B. Dinsdag: 3e dinsdag ter ere van de H. Antonius van Padua. 8 uur lsm. jgt. overi. fam. Muysers-Smits. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin ders fam. Z. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wyliok-Engelen. Vrijdag :8 uur lsm. overl. ouders Jacobs-van Dijék en zoon Leo. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Tina Groetelaars-Stroéken. Misdienaars: H. en P. Timmer mans. Akolieten voor 4 mei: G. van der Ligt, J. Thissen en G. Timmermans. Vijfde zondag van Pasen, 4 mei. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Swinkels- Litjens; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Eerste H. Communie van de kinderen van de 2e klas. Om kwart voor 10 komen de communi- kanten met hun ouders bij het veld- kapelletje bijeen. De plechtigheid in de kerk begint om 10 uur. Misdienaars: Willy van Well, Leon en Geert Janssen, Mark Koonings, Maurice Janssen en Johnny v. Kem pen. Misdienaars van de week: Nico Ja- kobs en Martien Jennaskens. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis tot int. van de familie Nellen-Knijnervburg. Woensdag: 8 uur H. Mis uit dank baarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. van de familie van Dijok-v. d- Winkel. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Toon Huisman. Zaterdag: 19 uur voor Hans Rrie- nen. Zondag: 10 uur tot int. van fam. Claassens. Maandag: 8 uur voor overl. fam. Poels-Duykers. Dinsdag: 8 uur voor overl. fam. Weerts-Nelissen. Woensdag: 8 uur voor H. van Deu- tekom. Donderdag: 8 uur voor Corn. v. d. Heyden. Vrijdag: 's morgens geen H. Mis; 2 uur Zilveren Bruiloft fam. Come- lissen-Hendriks. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. van Samibeék-v. d. Heijden. Zaterdag 3 mei: 19.00 Avondmis voor al onze weldoeners. Zondag8.30 H. Mis te Holthees( v. Henrica Bastiaans-Huygen; lO.OO'u. Plechtige Hoogmis voor onze kinde ren die hun eerste H. Communie ont vangen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor Pater Lambertus die in de Heer is overieden en voor overl. ouders. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een goe de toekomst van een gezin; 10.00 H. Mis voor bedevaart uit Vlijmen. Woensdag: 8.45 H. Mis *n de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef voor fam. Buyzen; 10.00 H. Mis voor de bede vaart uit Den Haag. Donderdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef voor een goede oude dag van ouders. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor welsla gen van examen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, en nuestra capilla Overloonseweg 2, el Padre J<uan bautizara a ENCARNACION, hija de Miguel Gomez y Mora y de Dolores Suarez y Suarez; los padri- nos seran Manuel Gomez y Helena Romera; a contunaeión celebraremos la Misa dominical. Después de la Mi- sta se puede felicitar a los felices padres en la salita del convento don- de, como siempre, e9ta servido un cafelito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El miércoles proximo, la fiesta de para los mnos. AUi eStan bastantes la Reina, en el Centro varios juegos revistas y diarios. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 11