GEMEENTEPRAAT r. NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting INK HOP PEEL EN MAAS ters igltaal Programma voor 30 april en 4 en 5 mei >5G WOENSDAG 30 APRIL Het Oranjecomité heeft voor 30 april, de dag waarop H.K. Koningin Juliana rc|4haar laatste verjaardag als koningin 1 fc^viert enfor i|es EN LS en waarop H.K.H. prinses Beatrix tkh wordt ingehuldigd als koningin, een be- scheiden programma opgesteld. Dit aon' heeft men gedaan in de veronderstel ling, dat iedereen de feestelijkheden in Amsterdam op het televisiescherm zal willen volgen. Traditiegetrouw gaan 's morgens om i8.30 uur de herauten te paard op pad n de feestdag aan te kondigen. Op voorstel van het gemeentebe stuur zullen alle gedecoreerden in de gemeente Venray worden uitgenodigd Yoor een officiële bijeenkomst in het raadhuis. Deze bijeenkomst begint om 11.30 uur. Om 12.30 uur zal de Kon. Harmonie Euterpe'" de gedecoreer den een muzikale hulde brengen. Op deze feestelijke bijeenkomst wor den niet alleen degenen verwacht, die op deze dag een onderscheiding heb ben ontvangen, maar allen, die in de loop der jaren koninklijk zijn onder scheiden. Ook zij. die in het verleden in een andere gemeente zijn onderscheiden en thans in Venray wonen, zijn van harte welkom op deze bijeenkomst. ZONDAG 4 MEI In het kader van de nationale doden herdenking op zondag 4 mei wordt er f avonds om 19.00 uur in de Sint Pe trus Bandenkerk een herdenkingsbij eenkomst gehouden. Hieraan wordt medewerking verleend door het Ven- Mannenkoor en de Kon. Harmonie „Euterpe". Na afloop van deze herdenkingsdienst, om plm. 20.00 uur, wordt een krans gelegd bij het monument voor de ge vallenen nabij het Kerkpad. Na he' ten gehore brengen van „The Last Post" worden twee minuten stilte in acht genomen. MAANDAG 5 MEI Op maandag 5 mei Nationale feest dag in verband met de 35e verjaardag van de bevrijding wordt normaal f markt gehouden. 's Middags vindt op het sportpark „De Wieën" het traditionele voetbal toernooi van de jeugdelftallen van kom on kerkdorpen plaats. Om 15.00 uur wordt op het plein voor de schouwburg 'n kinder-rommelmarkt gehouden. Medewerking geeft het jeugdorkest van „Euterpe". Om 18.00 uur wordt in „Prinsenhof" een dansdemonstratie gegeven van ;k and roll, lalijns-amerikaans en Iroom-dansen. 1 Daarna vindt wedstrijddansen plaats, jo.a. In jive, cha cha cha, engelse wals n tango. Om 20.00 uur wordt in het Cultureel intrum „De Beejekurf" de drive-in ico show A Go Go gehouden. Bij alle evenementen is de toegang AVONDPROGRAMMA Het avondprogramma speelt zich af p de Grote Markt. Het wordt een soort olksfeest. waaraan medewerking wordt redeend door een Joegoslavische isgroep, de volksdansgroep Opanka f uit Venray en vijf joekskapellen. Er worden verschillende tentjes op gericht waar men drank- en eetwaren kan krijgen. im Deze feestavond begint om 20.00 uur en is eveneens gratis. Gemeentehuis gesloten Op woensdag 30 april (Koninginne dag) en maandag 5 mei (Nationale (eestdag) is het gemeentehuis gesloten. Ook de gemeentelijke sportaccom modaties en het zwembad zijn op deze dagen gesloten. Melden van destructiemateriaal Op maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) kunnen geen vaten gemeld worden. De aanmeldingsdag is vervroegd naar VRIJDAG 2 MEI. Ophaaldag: dinsdags erna. Op vrijdag 16 mei a.s. kunnen kada vers en vaten normaal worden opge geven. Ophalen huisvuil Öp Koninginnedag, woensdag 30 april, wordt in oe gemeente geen huisvuil opgehaald. De woensdagroute zal daarom op DINSDAG 29 APRIL worden gereden. Op maandag 5 mei wordt eveneens geen huisvuil opgehaald. Omdat helaas geen extra route kan worden ingelast op een andere dag. zullen de bewoners van de dorpen en de buitengebieden genoodzaakt zijn het huisvuil nog een week bij huis te houden. Op donderdag 15 mei is het Hemel vaartsdag. Ook dan wordt er geen huis vuil opgehaald. De donderdagroute wordt verzet naar vrijdag 16 mei. Op tweede Pinksterdag, maandag 26 mei, wordt er ook geen huisvuil opge haald. En weer zullen de aangeslotenen op de maandagroute het huisvuil één week langer bij huis moeten houden. In verband met het wijzigen van rou tes op 29 april en 16 mei dient men de plastic zakken om acht uur 's morgens aan de straatkant te zetten omdat er op andere tijden wordt gereden door de vuilniswagen. Bestuurscommissie sportzaken, jeugd- en jongerenwerk vergadert De bestuurscommissie voor sportza ken, jeugd- en jongerenwerk houdt op donderdag 24 april, 's avonds om half zeven een openbare vergadering in de koffiekamer van het raadhuis. Er zal. exclusief de gebruikelijke punten, een viertal onderwerpen aan de orde wor den gesteld. Op de eerste plaats zal worden ge sproken over het raadsvoorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van de aanleg van een ver hard handbalveld op het sportpark „De Wieën". Zoals bekend heeft de gemeenteraad tijdens de jongste begrotingsbehande ling een bedrag van 300.000,uit getrokken voor bestedingen 1n de sportsector. Op de prioriteitenlijst komen o.m. voor een verhard handbalveld, uitbrei ding tennisbanen en een korfbalveld in Ysselsteyn. Het voorstel luidt: 75.000.be schikbaar te stellen voor de aanleg van het verharde handbalveld. Dan gaat de commissie zich bezig houden met het raadsvoorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet van 5.800,ten behoeve van de aanleg van een trapveld in het bestemmings plan Burggraaf. Als derde punt wordt het subsidie verzoek van de Judovereniging Venray besproken. Gevraagd wordt een subsi die uit het jeugdsportfonds voor de in richtingskosten van de nieuwe Dojo in het voormalige lyceum. Omdat oe vereniging financieel kerngezond is, zal volgens het voor stel de subsidie niet worden ver leend. Tenslotte gaat de bestuurscommissie zich Duigen over het beschikbaarstellen van een krediet van 238.700.ten behoeve van de renovatie en aanpas sing van de Oude Watermolen te Oos trum. a.s. Dinsdag gemeenteraad Op dinsdag 29 april a.s. komt de raad van de gemeente Venray 's avonds om zeven uur in openbare vergadering bij een in het raadhuis. Aan de orde komt een uit zesentwintig punten bestaande agenda. Hierop komen o.m. de volgen de punten voor: Voorstel tot het aanbrengen van een vouwwand ten behoeve van de ba sisschool St. Oda te Ysselsteyn. Het is de bedoeling, dat deze vouwwand zal woeden geplaatst in «een van öq- werk ruimten, die in open verbinding staan met dè gang in de school. Hierdoor ontstaat een noodzakelijke ruimte voor meervoudig gebruik met name o.a. voor de schoolarts, de logopediste, biblio theek, documentatiecentrum en het uit voeren van testen: Driemaandelijkse aanpassing van de begroting voor 1980; Wijziging van het „Algemeen Amb tenarenreglement Venray 1970"; Wijziging rechtspositie gemeente- personeel; Wijziging van de „Uitkerings- en pensioenverordening wethouders '70"; Salarismaatregelen gemeenteper- soneel per l januari 1980; Beschikbaarstellen van een kre diet ten behoeve van vervanging van de laatste motordriewieler wijkkanton- niers door een elektrotruck; Beschikbaarstejlen van een kre diet ten behoeve van het aanbrengen van beplanting langs de Akkerweg. Het gaat hier om het aanbrengen van een B tot 10 meter brede groenbeplan- ting ter afscherming van het bedrijfs terrein van Van Haren; Beschikbaarstellen van een kre» diet t.b.v. aanleg openbare werken op het industrieterrein te Ysselsteyn. Deze werken dienen ter ontsluiting van eek gedeelte van dit industi.eterrein; Het beschikbaarstellen van een garantiesubsidie tot max. 4.500, •'oor een tentoonstelling van de Stich ting Venrayse Kunstkring; Het beschikbaarstellen van een krediet ten behoeve van herstel wegen ten gevolge van de winterschade 1978/ 1979; Verkoop woning Kruisstraat 7 te Venray: Wijziging contract Verhoeven Ven ray in 't bestemmingsplan Landweert; Ontbinding koopovereenkomst in zake verkoop bouwgrond in Casten- ray; Aankoop 390 m2 grond in Land weert van de heer J. F. H. M. Bon- gaerts; Aankoop van ca. 3550 m2 grond in Oirlo van de heer M. H. v. d. Sterren. Verkoop bouwkavels aan de ha ren J. W. G. A. van Rens en J. van Kempen in het bestemmingsplan Vlak water II; Grondruil met de heer A- W, M. Claessens te Leunen De gemeente krijgt de beschikking over ca. 4.750 m2 'grond te Leunen, gelegen naast en achter de woning Gussenstraat 2, dat als dierenpark is ingericht. De heer Claessens krijgt vervangende grond te rug aan de Kiekweg; Vestiging van zakelijk recht van opstal in het bestemmingsplan Land weert ten name van Limagas n.v.; Verkoop bouwkavel in het be stemmingsplan Leunen aan de heer Th. J. M. Kusters; Benoeming van mej. L. H. M. Cals In de commissie planberaad in plaats van mevr. M. de Ruyter-van den Hurk, die Venray gaat verlaten; Vaststelling exploitatie-opzet voor het industrieterrein Smakterheide. Gem. Sportaccom modaties Op 30 april a.s. (Koninginnedag) zijn zijn alle sportaccommodaties in de ge meente Venray gesloten. Op 5 mei a.s. (Bevrijdingsdag) kan er normaal gebruik van de accommoda ties plaatsvinden. Commissie werkge legenheid vergadert op 24 april Op donderdag 24 april om vier uur vergadert de commissie werkgelegen heid in kamer 126 van het raadhuis. In deze vergadering zal gesproken worden over het advies, dat aan het college van b. en w. moet worden uit gebracht over de oprichting van een permanent orgaan voor „Coördinatie, overleg en advies betreffende de re gionaal sociaal-economische ontwikke ling in Noord en Midden Limburg" (C.OR.E.O). Vergaderingen van werkgroep jeugd- en jongerenwerk Zoals reeds aangekondigd is, heeft de werkgroep ter voorbereiding van het facetplan jeugd- er. jongeren werk op zaterdag 12 april j.l. in een openbare bijeenkomst tijdens de vrijwilligersmanifestatie in de schouwburg een eeists gedachten- wisseling gehouden over het vraag stuk „beheer van accommodaties". Aan de hand van een aantal stal lingen werd gediscussieerd over de noodzaak van een goed beheer en 'de problemen die dit in de praktijk oplevert. Het ligt in de bedoeling in een volgende bijeenkomst nogmaals meer concreet op deze materie in te gaan en een aantal beleidslijnen voor de toekomst ie formuleren. Op dinsdag 22 april vergaderde de werkgroep weer om 17.00 uur in het gemeentehuis. Aan de orde zijn gekomen de onderdelen accom modaties en financiën m.b.t. dc jeugd- en jongerenorganisaties. Als verdere vergaderdata zijn ge pland: Maandag 28 april, dinsdag 13 mei, woensdag 28 mei, maandag 2 juni, maandag 16 juni, telkens om 17.00 uur in het gemeentehuis. Werkgroep Peuter- speelzaalwerk Tot nu toe heeft de werkgroep ter voorbereiding van het facetplan peuterspeelzaalwerk viermaal ver gaderd. In deze besprekingen is van gedachten gewisseld over de werk- wijze êtï opzet van het plan en zijn con aantal inventarisatiegegevens over het peuterspcelzaalweik aan de orde geweest. In de afgelopen weken heeft de werkgroep aan alle peulerspeelzalen een „werkbezoek" afgelegd met de bedoeling te achterhalen welke ideeën er in het peuterspeelzaal- werk zelf leven. De werkgroep vindt dat de hier levende opvaltingen mede de basis moeten voi-men voor het op te stellen welzijnspian. Bo vendien wordt zo op optimale .wij ze vorm gegeven aan concrete in spraakmogelijkheden. De resultaten van de diverse werkbezoeken zijn besproken ge worden in een vergadering van de werkgroep op woensdag 23 april a s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. Als verdere vergaderdata zijn af gesproken: woensdag 14 mei en woensdag 28 mei telkens om 19.30 u. in het gemeentehuis. Proefzwemmen gemeentelijk combi-zwembad Op zaterdag 10 mei 1980 wordt in het gemeentelijk combi-zwembad van 09.00 tot 10.00 uur diplomazwemmen voor het A en B diploma georganiseerd. Tot en met vrijdag 2 mei bestaat de gelegenheid tot proefzwemmen. Voor proefzwemmen aanmelden aan de kassa tijdens de vrije zwemuren. maandag t.m. vrijdag 18 tot 19 uur, za- terlag van 8.30 tot 9.30 uur. Indien men aan het examen mag deelnemen ontvangt men na betaling van de kosten 7,50) een deelnemers kaart. Zonder deelnemerskaart is deelname aan het examen niet mogelijk! In verband met het diplomazwem men is het binnenbad zaterdag 10 mei van 9,00 tot 10.00 uur gesloten. 30 April Koninginnedag is het zwembad gesloten I Vergadering commissie voor sociale zaken Op donderdag 24 april, 's middags om 17.00 uur vergadert de commissie voor sociale zaken, volksgezondheid en maatschappelijk werk in het openbaar in kamer 127 van het raadhuis. Er komt slechts één punt aan de or de. n.l. het uitbrengen van een advies over de voorgenomen fusie van de werkvoorzieningsschappen Helden en Venray. Conceptnota „Beleidslijnen Ge meente Venray" Deze week wordt de conceptnota „Beleidslijnen Gemeente Venray" toe gezonden aan de leden van de gemeen teraad. aan de leden van de raads commissies en de dorps- en wijkraden. Ook de organisaties die zich bewegen op het maatschappelijk vlak kunnen 'n exemplaar tegemoet zien. Overige belangstellenden kunnen 'n exemplaar afhalen bij de receptie van het raadhuis van Venray. Op 19, 20 en 21 mei a.s. organiseert het Comité Recreatiesport Venray en de Pooling Recreatiesportleiders(sters) in samenwerking met Toer- en Wieler club Oostrum de 4e fietsdriedaagse. Deelname is voor iedereen mogelijk, met dien verstande dat kinderen onder 12 jaar deelnemen onder begeleiding van ouders/leiders(sters). Inschrijving is bij sporthal „De Wet- teling", telkens van 17.30 tot 19.00 uur. De inschrijfkosten bedragen 2, per dag of 5,voor drie dagen. Elke deelnemer(ster) ontvangt een herinnering. De tochten zijn dagelijks ongeveer 25 km lang en leiden door de omge ving van Venray. Voor degenen die iets meer dan alleen willen fietsen, be staat de mogelijkheid de oriëntatierou te te rijden. Deelnemers rijden voor eigen risico en worden verzocht zelf te zorgen voor een fiets die in degelijke staat verkeert. ^9 met RudO« A Rudotf In tegenstelling tot andere berichten vindt de Venrayse Zwemvierdaagse '80 plaats van 25 augustus tot en met 29 augustus. Gemeentelijk Combibad Venray PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop Seizoenabonnementen Het combi-bad Venray opent op 1 mei de poorten van het buitenbad. De verkoop van abonnementen is gestart. De kassa is gedurende.de hele maand april geopend van maandag tot en met vrijdag van 17.45 tot 19.45 uur; 'swoénsdags en zater dags van 13.30 tot 15.30 uur. Vanaf 1 mei is de kassa geopend van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. TARIEVEN: Gezinsabonnementen (geldig voor het gehele gezin) 102, Persoonlijke abonnementen Volwassenen 48, Jeugd tot 16 jaar 31, Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september 1980, uitsluitend voor het buitenbad. Ysselsteyn kiest dit weekend dorpsraad Op zaterdag 26 enzondag 27 april a.s. kan de kiesgerechtigde bevolking van Ysselsteyn kiezen uit 26 kandida ten. die zich beschikbaar hebben ge steld voor een plaats in de nieuwe of ficieel te kiezen dorpsraad. Het gaat er in dat weekend om, om uiteindelijk dertien personen te kiezen, dié deel zullen uitmaken van deze dorpsraad. Zoals bekend heeft men in Yssel steyn de voorkeur gegeven aan het sys teem van vertegenwoordigers van de diverse verenigingen plus een lijst met vrije kandidaten. KANDIDATEN Uit de sector „vrije kandidaten" kan men een keuze maken uit de volgende personen, waarvan er tenslotte drie ge kozen kunnen worden: Mevr. Arts- Fleurkens, Jan Berkers. Annie Hubers, Harrie Philipsen, Miriam Pijnenborg en Jan Verstappen. De sector „sport" zal twee kandida ten leveren. Hiervoor staan op de lijst: Mart van Hoof (Handboogvereniging „Ons Genoegen"), Bert Janssen (Rui- terclub „De Peeldravers" en Ponyclub „De Welshruiters") en Wim Willems (S.V. Ysselsteyn, tennisvereniging en de korfbalclub „De Peelkorf"). Voor de volgende sectoren kan één kandidaat worden gekozen: Bejaarden: Mevr. J M. Geerets- Smits en C. Pouwels. Cultuur: Mevr Strijbos-v. d. Berk mortel (gem. zangvereniging „Vivace") en Toon Vullings (Carnavalsvereniging „De Piëlreus" en fanfare „De Peel- klank"); F.N.V.: Jan van Knippenberg en J. Reijnders; Jeugd: Frans Claessens (PKJ-AJW) en Sibert Nijssen (Jera '70); L.L.T.B.: Louis Arts en Jan Janssen; L.V.B.- Nellie Ewals-Vergeldl en me vrouw Michels-Huijs; Onderwijs: Gerrit Michels (Ouderver eniging) en Wim Verschuuren (leer krachten lagere- en kleuterschool); V.Z.O.: Fred van Dierendonck, Jan Theunissen en W. van Wijlick. Verkiezing dorpsraad Smakt-Holthees In het komende weekend zal er in Holthees-Smakt verkiezingen voor de nieuwe dorpsraad gehouden worden. Uit een lijst met 15 kandidaten kan men 11 leden kiezen. Iedere inwoner van 16 jaar en ouder krijgt een oproepingskaart thuis ge stuurd, die men bij de verkiezing mee moet brengen. Men kan ook bij vol macht stemmen. Per persoon kunnen maximaal 2 stemmen worden uitge bracht. De oproepingskaart van de vol machtgever moet dan wel meegebracht worden, door haar of hem getekend. De stembureau's bevinden zich in café „Het Pelgrimshuis" te Smakt en in zaal „Het Trefpunt" te Holthees. Ze zijn geopend: zaterdag 26 april van 18.30 tot 20.30 uur en zondag 27 april van 10.30 tot 12.00 uur. De kiezer kan gebruik maken van het stembureau wat hij wil. De lijst kandidaten vertoont zowel oude als nieuwe gezichten voor de dorpsraad. Oud en jong zijn vertegen woordigd. Man en vrouw zijn gelijk verdeeld over de kandidatenlijst. Men hoopt dan ook dat de opkomst hoog zal zijn, zodat de nieuwe dorps raad de belangen van de woongemeen schap zo goed mogelijk kan beharti gen, zowel in Venray wat betreft Smakt als in Vierlingsbeek wat betreft Holt hees. Voor nadere inlichtingen kan men te recht bij Th. Gommans. St. Jozeflaan 8 in Smakt. H. v. d. Berg, St. Jozeflaan 44 in Smakt of bij J. Koopmans, Broek 1 te Holthees. Deze adressen zijn zeker belangrijk voor hen. die graag zelf kiezen, maar moeilijk ter been zijn. Zij kunnen een beroep doen op vervoersmogelijkhe den. „Geen bezwaar" voor verlenen van bouwvergunningen Van Gedeputeerde Staten van Lim burg zijn de navolgende verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8. van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ontvangen, wel ke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunning voor: het bouwen van 45 premiewonin gen in Landweert t.n.v. Verhoeven Ven ray CV: het uitbreiden van het pand Pa- tersstraat 17 t.i.v. Stienstra-Venray BV; het uitbreiden van een dieren artsenpraktijk aan de Pottevenweg 6 t.n.v. L. N. M. Bollen; het bouwen van een dubbel woon huis aan de Brienshoekweg op perceel sectie N, nr 727, t.n.v. J. Pingen en P. Lucassen. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht, Venray, 25 april 1980 De burgemeester van Venray, mr. H J. M. Defesche Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bouwvergunningen aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwij king van het geldende plan c.q. voor uitlopend op een in voorbereiding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van twee woningen aan de Kruisstraat t.n.v. W. A. O. van Soest; het verbouwen van een veld- schuur aan de Timmermannsweg 86 t.n.v. W. B. M. Rops, het bouwen van een tuinmuur bij de woning Frans Michelsstraat 1a t.n.v. H. R. v. d. Voort; het bouwen van een houten werk plaats annex opslagruimte aan de Langstraat 33b t.n.v. F. W. Hendriks; het bouwen van een berging aan de woning Sanshofstraat 38 t.n.v. G. H. P. Evers; het bouwen van .een tuinhuisje aan de Gildestraat 32 t.n.v. H. J. J. Bruijsten; het bouwen van een luifel aan de woning Menuetstraat 18 t.n.v. C. T. M. van Lieshout; het bouwen van een luifel aan de woning Menutstraat 20 t.n.v. H. J. M. Arts; het bouwen van een overdekte doorgang tussen het bestaande café en de nieuwbouw aan de Merselose- weg 36 t.n.v. A. Sijbers; het uitbreiden van de woningen Allegrostraat 6 en 8 t.n.v. M. Th. P. Wij- nanas en V. Janssen; het bouwen van een hobby-kas aan de Scheiweg 3 t.n.v. P. J. H. Emonts; het bouwen van een duivenhok aan de Hatendonkstraat 27 t.n.v. H. G. J. Janssen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 28 april 1980 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders worden in gediend. Venray. 25 april 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 23 april 1980 voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen (AROB) een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders. Het bouwen van een hobby-kas aan de Serenadestraat 59 t.n.v. P. J. v. d. Putten; het bouwen van een loods aan de Spurkterdijk op perceel sectie E, nr. 1926, t.b.v. een loonwerkersbedrijf t.n.v. L M. P. G. Direks; het bouwen van een trafohuisje OC 5 nabij Duivekervel t.n.v. NV PLEM; het bouwen van een trafohuisje OC 5 nabij Bingelkruid l.n.v. NV PLEM; het maken van een doorgang in de tuinmuur van het pand Leunseweg 1 t.n.v. St. Martinusstichting; het bouwen van een woning aan de Etnalaan 11 t.n.v. W. A- Dokter; het bouwen van een hobby-ruimte aan de Litsenbergweg 8a t.n.v. A. M. M. Emonts; het bouwen van een carport aan de woning Pr. Marijkestraat 7 t.n.v. J. J. A. Smetsers; het bouwen van een trafohuisje OC 5 aan de Kulutweg t.n.v. NV PLEM. Venray, 25 april 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: Ch. P. A. Michels, Lemmenweg 14, Heide om vergunning tot het het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij waar mest en meststoffen worden bewaard .Adres inrichting: Lemmenweg 14, Heide, kadastraal gemeente Venray sectie N nr. 263. H. A. van de Staak, Puttenweg 110, Ysselsteyn, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rund veehouderij en kuikenmesterij waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting: Puttenweg 110, Ysselsteyn, kadastraal gemeen te Venray, sectie 1.14 nr. 200. Gebr. Walter-Champignonhan- del, Roffert 7, Castenray, om ver gunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/wijzigen van een in richting (handel in champignons). Adres inrichting: Roffert 7, Casten ray, kadastraal gemeente Venray, sectie R nr. 602. A. N. Veldhuizen, Lollebeek- weg 26a, Castenray, om vergunning tot het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een kippenhouderij waar mest en mest stoffen worden bewaard. Adres in richting: Lollebeekweg (ongen.) Castenray, kadastraal gemeente Venray .sectie P nr. 323. P. Steeghs, Lollebeekweg 16, Castenray, om vergunning tot het uitbreiden van een varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Steeg- kamp jongen), kadastraal gemeente Venray sectie P.4 nr. 156. A. G. Th. Jenniskens, Putten weg 108, Ysselsteyn ,om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uit breiden/wijzigen van een varkens fokkerij en kalkoenenhouderij waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting Puttenweg 108. Ysselsteyn. kadastraal gemeen te Venray, sectie 1.14 nr. 202. J. Wilmsen, Peélweg 4, Yssel steyn, om vergunning tot het oprich ten, in werking brengen en in wer king houden van een varkensmeste rij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Kemp- kensberg (ongen), kadastraal ge meente Venray sectie H nr. 3029 (ged). Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning'kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 14 mei 1980 om 15.00 uur in het gemeentehuis. Maashese wweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 2 5april 1980 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Inbraken Diefstallen In de nacht van maandag op dins dag werd uit een aan de Timmer mannsweg te Ysselsteyn geparkeer de vrachtauto van H. een aantal li ters dieselolie gestolen. Door het inslaan van een ruit in de bovenverdieping van de open bare leeszaal aan de Julianasingel werd toegang verkregen tot het ge bouw. Er werd een bedrag ent vreemd van 300, Donderdagmorgen kwam men tot de ontdekking dat ingebroken was in de kantoorruimte en opslag plaats van pluimveebedrijf Kleus- kens aan de Rouwkuilenweg. Ont vreemd werden een telmachine, ge reedschappen en enkele werkjas sen. In het zwembad werd ten na dele van de 16-jarige M. S. een paar Adidas sportschoenen ter waarde van 85,ontvreemd. -Bij een in aanbouw zijnde wo ning van S. aan de Merseloseweg werden ontvreemd: een circulatie- pomp, een gas- en zuurstofmeter en de daarbij bëhorende sleutels. Uit een op de parkeerplaats ach ter Henk Smits geparkeerde auto werden ontvreemd 'n rttdio-cassetle- recorder, een bak met 10 bandjes, 2 schapenvachten, een fototoestel „Ca non" in bruin koffertje, een telelens, een breedhoeklens, een lange bruine lederen jas en 4 hoofdsteunen. Het linkeraptoportier bleek ontzet te zijn. De 4 wieldoppen waren van de auto verwijderd. De waarde van het gestolene bedraagt 3000 gulden. B. dede aangifte van diefstal door middel van inbraak in zijn wo ning aan de Merseloseweg. Ont vreemd werden diverse gereed schappen en C.V. onderdelen met een totale waarde van. rond de 1500 gulden. De toegang werd verkregen door een houten schot in de toe gangsdeur tot de woning te verwij deren. J. deed aangifte van diefstal door middel van inbraak in het var- kensfakcentrum Niéuw Dalland. Door verbreking van een bovenlicht werd toegang verkregen. Ontvreemd werden 1 krat bier, 1 electrische tel machine en een klein geldbedrag. D. uit Castenray deed aangifte van diefstal door middel van in braak in een loods aan de Lolle beekweg. Door een houten loopdeur te forceren werd toegang verkregen. Ontvreemd werden antieke meube len, t.w. een antieke jachtkast, 4 antieke tafels en 9 antieke stoelen. De totale handelswaarde bedraagt rond de 13.000 gulden. Door de da- der(s) is met kennis van zaken een keuze uit de vooraaad gemaakt. Al leen de duurste artikelen werden meegenomen. F. uit Venray deed aangifte van diefstal van twee mistlampen van zijn aan de Overloonseweg ge parkeerde personenauto. uw Venrays weekblad

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13