GEMEENTEPRAAT VAMOSAVER KERKELIJKE DIENSTEN Henseniusplein voor de bouwvakvakantie gereed Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt v.. V NOTITIES EN MEDEDEEINGEN \N DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Scliiitle. Bureau Voorlichting lag j.l. is op bescheiden wijze een begin gemaakt de reconstructie van het Henseniusplein en idag is met het grote werk begonnen. In eerste mtie zal de uit 1928 daterende riolering worden mgen. Meteen hierop aansluitend zal de sierbe strating worden gelegd conform de bestrating van de Grotestraat, inclusief de mozaieken. Het zitelement op de hoek van de Grotestraat en het Henseniusplein zal mede op wens van de winkeliers worden ge sloopt. Hierdoor ontstaat meer ruimte voor de wagens, die in de Grotestraat moeten laden en lossen. reconstructie van het Hense- plein, die nog voor de bouw- yrakantie gerealiseerd zal zijn, kent een ingrijpende wijziging et hart van Venray. mdat het plein opgenomen wordt Jj het voetgangersgebied, zal het G geniusplein niet meer dienen r het doorgaande verkeer (van fseloseweg naar Poststraat). /j Mden op het plein komen vijf- flj »intig parkeerplaatsen, welke tn vanuit de ridhting Hensenius- iat bereikbaar zullen zijn. oorlopig wordt bepaald, dat de keerplaatsen niet langer dan een uur mogen worden gebruikt. Is niet denkbeeldig, dat hier in toekomst een parkeerautomaat geplaatst. an de noordzijde van het plein dng-Bartels) komt een fietspad f tweeriehtingverkeer terwijl laafc het Henseniusplein een twintig- Ibomen wordt geplant. oe Ysselsteyn kiest volgend weekend dorpsraad ip taterdag 26 en zondag 27 april kan de kiesgerechtigde bevol- s ing van Ysselsteyn kiezen uit 26 lil uididaten, die zich beschikbaar li ebben gesteld voor een plaats in nieuwe officieel te kiezen Het gaat er in dat •kend om, om uiteindelijk der personen te kiezen, die deel illen uitmaken van deze dorps- ud- itls bekend heeft men in Yssel- eyn de voorkeur gegeven aan het iteem van vertegenwoordigers id de diverse verenigingen plus tn lUft met^vrije kandidaten. KANDIDATEN i; de sector „vrije kandidaten" men een keuze maken uit de ende personen, waarvan er teij- e drie gekozen kunnen worden: .Arts-Fleurkens, Jan Berkers, lie Hubers, Harrie Philipsen, Mi- Pijnenborg en Jan Verstappen, sector sport zal twee kandida- ieveren. Hiervoor staan op de Mart van Hoof (Handboogver- ling „Ons Genoegen"), Bert een (Ruiterclub „De Peeldra- en Ponyclub „De Welshrui- en Wim Willems (S.V. Yssel- infn, tennisvereniging en de korf- m :lub „De Peelkorf). ai oor de volgende sectoren kan één ididaat worden gekozen: hg ejsarden: Mevr. J. M. Geerets- ts en C. Pouwels. dl dtnor: Mevr. Strijbos-v. d. Berk- rtel (gem. zangvereniging „Viva- en Toon Vullings (Camavalsver- Jng „De Piëlreus" en fanfare j, Peelklank"); .N.V. Frans Claessens (K.P.J. en W.) en Siibert Nijssen (Jera '70); i L.T.B.: Louis Arts en Jan Jans- ]f -V.B.: Nellie Ewals-Vergeldt en c it. Michels-Huijs; 0 aierwijs: Gerrit Michels (Ouder- e lüging) en Wim Verschuuren rkrachten lagere school en kleu- chool); J.Z.O.: Fred van Dierendonck, Jan 1 unlssen en W. van Wijlick. Agrarische commis sie vergadert op 28 april maandag 28 april a.s. mid- om twee uur vergadert de com- Bie voor agrarische aangelegen- len in kamer 127 van het raad- s. )e agenda vermeldt o.m. leëlndiging pachtovereenkomst de heer H. M. H. Versteegen. betreft hier een gedeelte land- vgrond ter grootte van 1.99.60 gelegen in de Breeheide; (verse verzoeken om bovenbe dde grond van de gemeente te jen padhten; verschrijving van pacht van ha landbouwgrond, gelegen iet Venrays Broek van vader op n v. d. Munckhof; nttrekking aan het openbaar keer van een gedeelte van de irteweg en een gedeelte van de ibachtstraat; lgebruikgeving van door de ge- mte van Projectontwikkelaars gekochte gronden in de 3e en 4e ie van Landweert. Wijziging van de openingstijden ran het buitenbad verband met het onverwarmde Ier vna het buitenbad en het gevolg daarvan geringe bezoek de vroege ochtenduren hebben rgemeester en wethouders beslo- de openingstijden van het bui- i»ad gedurende de ochtenduren in en juni en het naseizoen (twee helft augustus) te verschuiven ter van het buitenbad en het tet buitenbad zal daarom in het en naseizoen geopend zijn van "0 tot 19.00 uur en op zaterdag en idag van 10.00 tot 18.00 uur. k de grote vakantie 6weken) zal buitenbad van maandag tot en t vrijdag tot 20.00 uur open rijn. Ie tbinnenbad is dan gesloten or groot onderhoud, ïet binnenbad blijft gedurende or- en naseizoen normaal geopend 'naf 's morgens 7.00 tot 8.30 uur) durende die tijd zullen de abon- henten voor het buitenbad ook °r het binnenbad gelden. Het eenrichtingverkeer in de Hen- seniusslraat wordt omgelegd, zodat men in het vervolg deze straat van uit de Patersstraat en vanaf de par keerplaatsen midden op het plein, kan inrijden. Het eenrichtingsverkeer in de Post straat blijft gehandhaafd. TIJDPLANNING De werkzaamheden zijn begonnen aan de zijde van de Sahoolstraat. In de tijd van drie dagen wordt hier een nieuw riool gelegd van de hoek Schoolstraat tot de Leeuwstraat, waarna direct definitieve bestrating wordt gelegd .Dit werk zal dan op 23 april 'klaar zijn, zodat men van af die datum weer vanuit de School straat of richting Merseloseweg de Leeuwstraat kan inrijden. Vervolgens wordt begonnen met het graven van een 3xh meter diepe sleuf aan de noordzijde van het Henseniusplein (zijde Peking-Bar- tels). Bouwvergunningen verleend Burgemeester en wethouders van Venray hebben m hun vergadering van 16 april 1980 voor de navolgen de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de af gifte van een van deze bouwver gunningen rechtstreeks in hun be lang te rijn getroffen, kunnen ge durende 30 dagen na datum van de ze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen (AROE) een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. tot het verbouwen van voormali ge boerderij tot café-restaurant aan de Leunseweg 20 t.n.v. H. P. J. Voermans; tot het bouwen van een woonhuis aan de Timmermannsweg 68 l.n.v. J. J. Berkers; tot het bouwen var. een woning hoek Etnalaan-Everesilaan t.n.v. M. Homyrda; tot het uitbreiden van een wo ning (le verdieping) aan de Ju- lianasingel 5 t.n.v. A. C. J. Gub- bels; tot het bouwen van een mestvar- kensstal aan Volen 7 t.n.v. J. E. J. Michels; tot het uitbreiden van een ber ging aan de Paterslaan 9 t.n.v. W. G. A. Heijnen. Venray, 18 april 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defeschc HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: L. W. H. Nelissen, Rotven 8, Oirlo, om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/wijzi gen van een pluimveehouderij waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting: Rotven 8, Oirlo, kadastraal gemeente Venray sectie S'nr. 413. A. P. G. M. Volleberg, Buskens- ven 1. Oostrum om vergunning tot het uitbreiden van een varkensmes- terij waar mest en meststoffen wor den bewaard. Adres inrichting: Bus- kensven 1, Oostrum, kadastraal ge meente Venray sectie S nr. 291. A. A. M. Vriens, Timmermanns weg 66, Ysselsteyn om vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij en varkensmes- terij waar mest en meststoffen wor den bewaard. Adres inrichting: Tim mermannsweg 66, Ysselsteyn, kadas traal gemeente Venray sectie M nr. 313. J. Th. Ch. Michels, Lemmenweg 7, Heide om vergunning -tot het op richten. in werking brengen en in werking houden van een kippenhou- derij waar mest en meststoffen wor den bewaard Adres inrichting Lem menweg 7, Heide, kadastraal ge meente Venray sectie N nr. 910. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 7 mei 1980 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maashesewweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving iis geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 18 april 1980 Burgemeester en wethouders v^n de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Op 29 april wordt dan begonnen met de aanleg van de sierbestrating aan die kant. Dit werk zal op 15 mei klaar zijn. Wanneer de kalender 8 mei aan wijst, zijn de gravers bezig aan de zuidzijde van het plein (zijde Hoe- demakers-Coenders) voor het leg gen van de riolering op 2% meter diepte. De gravers wonden gevolgd door de stratenmakers, die hier op 25 mei de laatste hand aan de sier bestrating hebben gelegd. Met het middengedeelte wordt op 28 mei begonnen en volgens de plan nen komt men hiermee op 6 juni klaar. Tussen 12 en 27 juni wordt ge werkt aan het fietspad aan de noordzijde van het Henseniusplein. Intussen wordt een stukje riool gelegd tussen Bartels en de Paters straat. In verband hiermee volgt rond 3 juli een wegafsluiting van enkele dagen. Als alles volgens de planning ver loopt, hoopt men nog vóór de bouw vakvakantie vóór 11 juli het plein te kunnen openstellen, zodat enkele weken later ook hier weer de kermisattracties kunnen worden op gebouwd. De wegomleiding is door middel van oranje borden aangegeven. Op het Gouden Leeuwterrein zijn extra parkeerplaatsen aangelegd, zo dat verondersteld mag worden, dat de door de reconstructie van het Henseniusplein verloren gegane par keerplaatsen, op het terrein van de Gouden Leeuw (achter café Huls man) voldoende worden gecompen seerd. Bouwvergunningen aangevraagd Bij burgemeester en wethouders zijn aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende plan c.q. vooruitlopend op een in voorberei ding zijnd plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een rundveestal aan de Pastoor Jacobspeel 5 t.n.v. L. W. Smits; het bouwen van een loods aan de Heidseschoolweg 6 t.n.v. P. H. Ewals; het bouwen van een kippenhok aan de Timmermannsweg 90 t.n.v. Th. Peters; het bouwen van een woning in bestemmingsplan Vlakwater II t.n.v. F. Welschen; het bouwen van een woning aan de Joh. van Wittenhorstweg t.n.v. J.A.M. Classens; het bouwen van een woning te Leunen t.n.v. J. Litjens; het bouwen van wooneenheden aan de Stationsweg t.n.v. Psych. Centrum St. Servatius; het bouwen van een woning aan de Jaegershofweg tn.v. F. van Staveren het bouwen van een kippenhok aan de Lollebeekweg 26a t.n.v. A.N. Veldhuizen. Burgemeester en Wethouders rijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 21 april 1980 gedurende veertien dagen voor iedereen ter inzage bij de afde ling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wet huoders worden ingediend. Venray, 18 april 1980 De burgemeester v?n Venray, mr. H. J. M. Defesche. Gemeentelijk Combibad Venray PARKWEG 2 VENRAY TELEFOON 04780-82069 Verkoop Seizoenabonnementen Het combi-bad Venray opent op 1 mei de poorten van het buitenbad. De verkoop van abonnementen is gestart. De kassa is gedurende de hele maand aprih geopend van maandag tot en met vrijdag van 17.45 tot 19.45 uur; 'swoensdags en zater dags van 13.30 tot 15.30 uur. Vanaf 1 mei is de kassa geopend van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. TARIEVEN: Gezinsabonnementen (geldig voor het gehele gezin) 102, Persoonlijke abonnementen Volwassenen 48, Jeugd tot 16 jaar 31, Bovenstaande abonnementen zijn geldig voor de periode van 1 mei tot 1 september 1980, uitsluitend voor het buitenbad. Voor een tijdelijke aanvulling van het personeelsbestand van het gemeentelijk zwembad gedurende het zomerseizoen (mei tot en met augustus) worden gevraagd OPROEPKRACHTEN ALS BAD-ASSISTENTEN Ingeval van bijzondere drukte of anderszins is de vaste perso neelsbezetting ontoereikend, waardoor het wenselijk is over zgn. oproepkrachten te kunnen beschikken. Zij dienen bereid te zijn na een telefonische oproep assistentie te verlenen bij het toezicht op het zwemmen, de bediening in de garderobe of eventueel an dere voorkomende werkzaamheden. Het bezit van één of meer van de diploma's KNBRD-a en/of zwemvaardigheid 1 t.m. 6 is vereist Zij die belangstelling hebben voor deze werkzaamheden kunnen zich telefonische opgeven bij de afdeling personeelszaken, gemeentehuis Venray, telefoon 047ÖD - 83838 toestel 232. VAN 19 TOT EN MET 26 APRIL Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. ouders Geurt- jens-Vermazeren Theodoras Sie- bers en schoondochters Bep en Fien ouders Bosch-v. d. Weijer Her man v. d. Laar. Zondag, derde zondag van Pasen. 8.00 leesmis, int. overleden paro chianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Herman Ebberink; 11.00 nederlandse hoog mis, int .overl. ouders Cox-Deckers, Antoon en Gerrie Hein Bloemen. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen Piet Janssen en overl. fam.; 19.00 Jan van Gerven vwg. buurt. Dinsdag: 9.00 bijzondere intentie (S.)19.00 Nella Verblakt. Woensdag: 9.00 fam. van Meijel- van Megen en dochter Beitha; 19.00 overl. ouders v .d. Berg-Paulissen en Jan Wilmes Chris Thijssen. Donderdag: 9.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Vrijdag: H. Marcus, evangelist. 9.00 Nellie Raedts; 14.00 (kapel St. Jozefklooster) huwelijkssluiting: Genda van Bon en Geert Weyers; 14.00 40-jarig huwelijksfeest Lins- kens-Franssen; 19.00 overl. fam. Bouten-Verschuren Wilhelmina Stevens-Philipsen (van oude buren). Zaterdag: 9.00 overleden parochia nen; 14.00 25-jarig huwelijksfeest Smits-Bergs; 19.00 opa Dijkmans Herman Ebberink Mathijs Lau- rensse en Mathilda van Gerven Harrie Linskens vwg. kaartclub. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Ger rie Janssen en Lisette Weyers. Huwelijksafkondiging: Gerda van Bon en Geert Weyers. Op de zondagen 4 en 11 mei is om 10.00 uur de plechtige viering van de eerste heilige communie. Op die zondagen vervalt de mis van 9.30 uur en is laatste mis NIET om 11.00 uur maar om 11.30 uur. Via de bussen achter in de kerk is voor de Vastenaktie 1980 inge zameld met fantastische bedrag van 6.817,26. U allen van harte dank! Akolieten: Zaterdag 19 april: 19.00 T. de Bruyn en W. Bistervels. Zondag 20 april: 8.00 Mariëlle van Hoof en Nard Kronenberg (lezer: J. Wekking); 9.30 H. Fassotte en Be rend Kroft; 11.00 M. van Pelt en R. Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Pieter Hermus en Corina Straatman. Woensdag, vrijdag: 19.00 Corine van Hoof en Desirée v. d. Boom. Vrijdag: 14.00 Karin Bloemen en Peter Thijssen. Zaterdag: 14.00 Bas Houba en Sam- mie Huibers. Zondag 20 april: H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans .18.00 Avondmis. Dinsdag: 2e dinsJag van de Sint. Antoniusnoveen. 19.00 Avondmis met voorbeden voor de eigen en aanbe volen intenties. Woensdag: 14.00 gez. H Mis bij ge legenheid van het 50-jarig huwelijk Baken-Jenniskens. Vrijdag: 14.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het 25-jarig huwelijk Hendriks-Gommans19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zon dagviering. Mededeling: De inzameling voor de vasten- alktie 1980 heeft het bijzonder mooie eindbedrag opgebracht van 5393,38. Pater Frans Hoogers en zijn mensen kunnen aan de slag en mogen onze inspanningen zien als een teken van solidariteit met onze broeders en zusters in het verre Cameroun. Wij wensen hen alle succes. U allen op recht bedankt! Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harriê Linskens en overl. ouders Dupont-Gooren. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Christina van Mourik; 10.15 overl. ouders Poels-van Doom; 11.45 Theo- dor Linskens; 18.00 Joh. Janssen en zoon Martien en tot zekere intentie. Maandag: 8.00 Mathilde Wasser en t.e.v. H. Geest; 19.00 Leo Janssen en Riet Stevens-Min en Sjang Boom en echtgenotes. Dinsdag: 8.00 Jozef Peeters; 19.00 Pastoor Arts en broer Mathieu en Gertruda Madou-Klaassen. Woensdag: 3.00 tot zekere inten tie; 14.00 b.g.v. een 50-jarig huwe lijk; 19.00 Antoon Luijpers. Donderdag: 8.00 tot zekere intentie (C.) en Lei v. d- Berg; 19.00 Sjang Ewals en Ger Ambrosius. Vrijdag: 8.0 Otot zekere intentie (C.); 14 00 b.g.v. een 25-jarig huwe lijk; 19.00 gezinsmis; zuster Evergis- ta Hendrickx. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Willy v. d. Beke- rom en Geert Koppes. Zondage: 9.00 Ene Arts en Geert Claes; 10.15 Amoud Verhaeg en Hans Kerstjens; 11.45 Rick Douwes en Peter Smelt; 18.00 Edgar Janssen en Perry Eibers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Jacq. Smet- sers en Hans van Geenen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Twannie Peters en Rob Arts; 19.00 Martijn Smelt en Amoud Verhaeg. Zaterdag 19 april: Euch. viering om 19-00 uur. Geen kindercrèche. Misintenties: Dhr. Johan Camps. Zondag 20 april: Gezongen eueh. viering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgt door mevr. Cybulski, Miriam Claessens. Misintentle: Frits Testroote. Woensdag 23 april: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: dhr. W. v. d. Munckhof en overl. fam. Zaterdag 19 april: 19.00 voor overl. Sjef Jacobs en Hendrika Daniëls; Martinus Hoedemakers (jaargetijde) en overl. ouders van Bergen-Derckx. Samen zingen we nederlandse ge zangen. Zondag: Derde zondag van Pasen. 8.00 voor priesterroepingen (F.); 9.00 om Gods zegen in een gezin; 10.00 Gregoriaans gezongen Hoogmis voor overl. Martinus Bonants; 11.30 voor overl. Cornelius Verschuyten; 18.30 voor overl. Toon van Mill. Maandag: 8.00 voor overl. Piet Lommen; 19.00 voor Teng Jeuken. Dinsdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid en voer een voorspoedige reis; 19.00 voor overl. Martinus Ja cobs. Woensdag: 8.00 voor overl. vader en en dochter (V.); 15.00 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het 40-jarig hu welijksfeest van het echtpaar Kleus- kens; 19.00 voor Gerardus Nuy. Donderdag: 8.00 voor genezing van een ernstige zieke; 19.00 voor Thijs v. d. Water en dochter Martha. Vrijdag: H. Marcus, Evangelist. 8.00 voor overl. Joseph Linders (fam. C. Merseloseweg); 19.00 voor overl. ouders Raaymakers-van Bree en ouders SWinkels-Borghs en fam. Zaterdag:o 8.00 voor genezing van een zieke; 14.00 H. Mis uit dank- baaiheid voor het 40-jarig huwe lijk spaar Wilms-Cox; 19.00 Corne lius Verschuyten, ouders Huet-Bon- gers. Jan van den Heuvel (v. d. fam.) en Thei van Els. Mededeling: Tijdens de Mis van 11.30 uur is er kleutercrêche in de school naast de kerk, ditmaal onder supervisie van Wlima van Osch en Jacqueline Vol- lenberg. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Linskens, B. Ver stegen; 9.00 R. Aben, Th. Houwen; 10.00 H. Litjens, J. Jacobs,, M. Bar- ten; 11.30 H. Kusters, C. v. d. Brand; 18.30 M. Fijneman, M. Willemse. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. Basten, B. Trimbos; 19.00 P. van Weert, R. de Vink. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 E. Smits, R. Duivenvoorde; 19.00 W. Hagenaars, M. Fijneman. Zaterdag 19 april a.s. van 10 tot 17 uur Bazar in de Chr. basisschool De Hommel, Oostsingel, hoek Henri Dunantstraat, ten bate van een landbouwwerkplaats op Sumba In donesië. Zondag om half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de West singel, waarin voorgaat Ds. J. Heine. Muzikale medewerking door de in strumentale kantorij. De koliekten zijn voor de Generale Diakonale Raad en het eigen kerke- werk. In de Hervormde Kerk te Blit- terswijck geen dienst. Zaterdag 19 april: 2.30 pl. H. Mis ■uit dankbaarheid b.g.v. 25-jarig Hu welijksjubileum van het echtpaar v. Rijswijk-Martens, Hoofdstraat 2. 7 uur Zondagsdienst: uit dankbaar heid; overL fam. Houwen-Derks; Jo zef Versleijen; Martinus Hubertus Bots; Jacoba Hu'bertina Comelissen- Engels. Zondag: Derde zondag van Pasen. 8.30 lsm. Martin Hubertus Stevens; 9.30 Hoogmis. Onder deze H. Mis zullen de kinderen van de 2e klas Basisschool hun Eerste H. Commu nie ontvangen. Tot intentie van de Eerste Communikantjes en hun ouders. Overl. ouders (V.). Maandag: geen H. Mis. Dinsdag: 8 uur gest. lsm. fam. Martin Loonen-Feijenvoor de vrachten der aarde. Woensdag: Sint Joris. 8 uur pl. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar H. Linders-Versteegen, Castenrayse- weg 22. Donderdag: 8 uur gest. lsm. Hen drik Thielen en Maria Anna Geurts. Vrijdag: H. Marcus, evangelist. 2.30 Pl. H. Mis uit dankbaarheid bij gelegenheid van 25-jarig huwelijks jubileum van het echtpaar G. Claes- sens-Nabuurs, Oirtoseweg 14. Zaterdag: 19.00 Zondagsdienst, jrd. Peter Job. Baten; Martinus Hub. Bots; Jacoba Hub. Comelissen-En- gels. Misdienaars: Jos Heidens en Mar cel Duykers; Mark Donders en Luc Vennekens; Hoogmis: William Steeghs en Jan Vollenbergh. Zaterdag: 19.00 Lei Heldens. Zondag: 8.00 tot int. van O.L. Vr. van Altijdd. Bijstand; 10.00 Matthias Vollenbergh (coil). Maandag: 19.00 (avondmis) Jose- phina Seykens-Collin. Dinsdag: 8.00 overl. fam. van Kuyck-VerrijdL Woensdag: 8.00 Jan Willems. Te vens int. van offeraars- Donderdag: 8.00 overl. fam. Tie- len-Tielen-Smits. Vrijdag: 8.00 jrd. Hendrikus en Elisabeth Strijbos. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Wis- mans-Aerts. Zaterdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. van Dijck-Bouten Maria en Harry Asselberghs. Zondag: 8.00 gest. jrd. v. Johanna Litjens Maria en Harry Assel berghs; 10.00 hgm. v. overl. fam. Litjens-Nabuurs, opgeluisterd door het Venrays Mannenkoor b.g.v. hun 70-jarig bestaan; 11.15 lsm. v. Harry Heesen (vanw. de buurt). Maandag: 18.30 lsm. v. Sef Lin ders en overl. fam. (L.) Maria en Harry Asselberghs; 19.00 maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. Martinus Claessens, echtg. en zoon Gerard Maria en Harry Asselberghs. Woensdag: 18.30 lsm. v. overl. ou ders Martens-Smedts en Henri Mar tens Maria en Harry Asselberghs; 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Schef- fers pater Loenen. Donderdag: 7.30 lsm. v. Maria en Harry Asselberghs tot bijz. inten tie CH.). Vrijdag: 14.30 zilveren huwelijk Verstappen-Weerts; 19.00 lsm. voor Ine Janssen Maria en Harry As selberghs. Zaterdag: 15.00 zilveren huwelijk Gooren-Marcellis; 19.00 lsm. voor overt, fam. Janssen-Nellen jrd. v. Jean HoJtackers. Misdienaars: 18.30 R. Kuenen; 19.00 W. Heidens. Akclieten: 19.00 H. en R. Come- lissen; 8.00 J. Janssen; 10.00 Th. van Kempen R. Duykers en W. v. Meijel; 11.15 Mart en Tonny Heesen. Gedoopt: Paul Arts. Opbrengst vastenaktie: totaal op brengst: 5172,10; hiervan is be stemd voor de vastenaktie van het Bisdom Roermond 2893,15; voor de landelijke vastenalktie is bestemd 2278,95. Alle gavers hartelijk dank! Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor An toon Swinkels en Johanna Swinkels- v. Doorn. Verzorgd door ons koor „Vivace" met fanfare-begeleiding t.e.v. pater de Hosson. Zondag: 8.30 H. Mis voor Bert Derks; 10.00 gest. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw voor Gertruda en Elisa beth Mulders; 11.30 H. Mis voor Al- bert Peeters en Gerarda Ewals. Maandag: 19.00 jgt. voor H. van Lipzig. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Wismans-Droessen-Gooren. Woensdag: 8.00 maandd. v. Mevr. Coenen-Spreeuweniberg. Donderdag: 8.00 maandd. v. Toon Franssen. Vrijdag: 14.30 H. Mis t.g.v. het hu welijk van Tonnie Zwikstra en Rikie Spreeuwenberg. Opgeluisterd door Deume's Mannenkoor; 16.00 H. Mis t.g.v. het 25-jarig huwelijk van dhr. en mevr. van Lipzig-Michels; 19.00 H. Mis voor onze overl. parochianen: J. Eeren, Toon Franssen en mevr. Coenen-Spreeuwenberg. Zaterdag: 19.00 Toediening van het Vormsel door Mgr. Meertens. In tentie voor al onze vormelingen en hun ouders. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks en Richard Juwett. Zondag: 8.30 John Michels en Rob Koonings; 10.00 Francis v. d. Hoff en Ko Flinsenberg; 11.30 Rob van Ass en Peter Peeters. Weekdagen: Joost van Elzakker en Wilfried van Dijk. Mededelingen: Zaterdagavond 19 april zingt ons gemengd koor Vivace weer de prach tige Deutsche Messe met begeleiding van koperblazers van de Fanfare ter ere van Pater De Hosson's jubi leum. Zij hebben de mis met het feest van Pastoor Janssen grandioos mooi uitgevoerd. Mijn complimenten hier voor. Hopenlijk is dit ook een sti mulans om zich Qp te geven voor ons zangkoor! We kunnen nog wel een aantal mensen gebruiken. Overwin die drempelvrees en kom het eens proberen! Je zult merken dat gewel dig fijn is om mee te zingen en sa men de liturgie te verzorgen. Vastenaktie: De totaal-opbrengst van de vas tenaktie is 4.070,—. Een geweldig mooi bedrag .Samen met nog twee andere parochies hebben we het be nodigde bedrag ruim bij elkaar. Heel hartelijk darik namens Mgr. Fataki en de inlandse zusters. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Lenkens. Zondag: 10 uur tot int. van fam. Peeters-Janssen. Maandag: 8 uur voor -Maria Pee- ters-van Hakvoort en Thea de doch ter. Dinsdag: 8 uur vóór bijz. intentie. Woensdag: 8 uur geen intentie. Donderdag: 8 uur geen intentie. Vrijdag: 's morgens geen H. Mis; 2 uur H. Mis zilveren bruiloft fam. Derik-Willems. Zaterdag: 19 uur voor de parochie. Zondag 26 april: Roepingenzon dag. Kollekte voor P.olduc. Zondag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman; 10 uur Hoogmis voor (je overleden ouders Poels-Michels. Akolieten: Bart Poels en Pieter Evers. Misdienaars van de week: Wim Janssen en Jos Geurts. Maandag: 8 uur H. Mis voor Har rie Muijsers. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden Derikx-Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Jos Linders. Vrijdag: H. Marcus, evangelist. 8 u. H. Mis voor Jacoba Michels-Jacobs en Piet Michels. Zaterdag: 17.00 H. Mis lot bijz. int. Onder deze H. Mis worden de kin deren van de zesde klas gevormd. Er is om 19.30 uur geen Avondmis. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis voor zal. Herman Glavimans. Zondag: 9.45 Hoogmis gest. jgt. zal. Joh. Burgers, echtg. en zoon Hu- bert; 11.15 Hoogpiis jgt. voor zal. Joh. van Dongen. Maandag: 8 uur lsm. zal. H. Gee- len en Leo. Dinsdag: 2e dinsdag ter ere van H. Antonius van Padua. 8 uur lsm. tot bijz. intentie. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank baarheid. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. L. van Ooi en zoon Wim. Zaterdagavond om 7 uur Hoogmis voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten voor 20 april: P. Fleur- kens, L. Hendriks en A. Weys. Misdienaars: H. Cleven en H. Rein- tjes. Zaterdag 19 april: 19.00 Avondmis vbor welzijn van de gemeenschap. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor bijz. int.; 10.00 Hoogmis t.z.i. en voor bedevaart uit Berg aan de Maas. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor pater Lambertus die voorzien is van de sacramenten der zieken. Dinsdag: 8.45 voor genezing van een ernstige zieke. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel voor zegen over gezin. Donderdag: 8.45 H. Mis voor wel zijn in gezin en ter ere van de H. Jozef. Vrijdag: 8.45 H. Mis v.b.i. en voor Anny Gubbels-Remens. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, el dia 20 de avril ,en la iglesia paroquial de Geysteren, a las diez de la mahana el Padre Juan celebrara la Misa c^n- tada por el descanso etemo de José Villasante Cifrian y Toos Weyers. Despu's de la Misa todos son bien- venidos en la casa del Padre Juan. Este domingo pues NO habra Misa en Venray. El sóbado el dia 24 de Mayo en la Iglesia paroquial de Oostrum, a las tres de la tarde el Padre Juan bau- tizara a EMILIO hijo de Emilio MOURE y Helena ARTS. El hijo ha nacido ya el dia 1. de avril en Ven ray y vive ahora en Hazendonk- straat 20, Oostram. Los Padrinos se- ran los familiares que les ofrecen u n convite en su casa. Hasta la vis ta! NOTICIAS CULTURALES Estón a su disposición formularios para pedir beca para los estudios en Espana o en HoQanda. Los formula rios estèn en la porteria del conven- to de los Hermanas, Overloonseweg 2; la Hermana Portera se les entre- garó a Vds estos formularios si Hamen a la puerta. En el centro si- guen las actividades como siempre. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 13