Hengelsport SPIO-NIEÜWS SCHAKEN BILJARTEN JUMPERS TAFELTENNIS B.V. N.A.S. Teakwon-Do oostrum KOMPETITIE-TRIOMF VAN WATERPOLO DAMES SPlO basketball club venray SOFT- EN HONKBAL Het dameswaterpoloteam van de wem vereniging „SPlO" heeft de ringkompetitie van de KNZB zeer üccesvol afgesloten. Nr. 2 van de ompetitieranglijst „de Rog" uit Veert is uitgespeeld en heeft inmid- iels een achterstand opgelopen van punten .De dames van Spio zijn erhalve onbereikbaar voor de con- urrentie geworden en mogen zich DOien met de kampioenskrans. Een ijzonder resultaat wanneer in ogen- thouw wordt genomen het feit dat üt seizoen voor het eerst aan de ge- eglemen teerde kompetitie werd Itelgenomen. Het succes wordt nog groter wan eer bedacht wordt dat van het ampioensteam inmiddels 5 speel- ters zijn opgenomen in het selectie- Kim van het district. De trainingsarbeid van de dames ,l.v. trainer/coach Tino Zandber- Eti heeft dus wel degelijk vruchten fgeworpen. Jammer is het dal deze wch wegens drukke werkzaamhe- en de sportbegeleiding gaat staken, aar in de persoon van Henk Vo- tlzang (de huidige herentrainer) is r een goede opvolger gevonden- Problematischer is het met de tvemakkommodatie gesteld. Het vcmbad „de Meerpaal" van St. Bij de foto: Zittend v.n-r. Dcsirée Brendel, Doro- thé Jacobs. Ingrid Thomassen, staand le rjj v.l.n.r. Inge Rintjema, Philo- meen Crebolder, Marleen Jacobs, Angeliquc Billet en Hilde Dingel- stad; 2e v.Ln.r. Joan Hinssen, Sylvia Rintjema, Pascale Thomassen, Co- rinne Vogelzang en coach Tino Zand bergen. Servatius waarin tot nu toe de thuis wedstrijden met dispensatie zijn ge speeld, is voor het district niet meer acceptabel. Wanneer Spio gebruik maakt van de automatisch promotie dan is men het komende siezoen gedwongen de thuiswedstrijden of in Bergen of in Blerick te spelen. Organisatorisch en financieel een erg zware opgave. Momenteel worden dan ook diverse pogingen ondernomen om hiervoor oplossingen te vinden. Desondanks gaan de dames het kampioenschap terecht eerst vieren en wel a.s. zaterdag 5 april. Eerst zullen er in „de Meerpaal" een drietal huldigingswcdstrijden plaats vinden, aanvang 17.30 uur, en aan sluitend om 20.00 uur in de nabij ge legen sportkantine een receptie en een kampioensinstuif. De junioren van onze vereniging aan het dit jaar helemaal maken en re rekenen erop dat binnenkort een an hen gaat winnen. Ditmaal was i« Wilbert Janssen die op de streep rerd geklopt en met de 2e plaats ge- loegen moest hemen. Richard Ron- werd 6e en Thei van Els legde tmaal beslag op de 11e plaats. Ook van Gerrit Ugen, fietsend bij ^senioren, zullen we nog veel goe- l uitslagen kunnen verwachten. In ffirmond won hij de spurt van het leton en werd na de koplopers 3e. op de Groot reed bij de amateurs q sterke wedstrijd, maar kwam in e finale net iets te kort. Peter lenberg schijnt de schrik nog in benen te hebben. Onze gentle- n kwam ditmaal jammer genoeg t in de uitslagen voor. )e aspiranten moeten ook nog wat li het wedstrijdritme wennen en Kien dan ongetwijfeld ook in de jzen gaan fietsen. A-s. woensdag gaan de senioren en nateurs in Venlo trainen voor de merit. Voor de trimmers is het weer nog ideaal. Hopelijk gaat daar ver- dering in komen, want we denken ch dat door de slechte weersom- indigheden nog niet alle trimmers fiets tevoorschijn hebben gehaald, ïrste Paasdag is er geen trimmen, leede Paasdag gaan de trimmers hting Vredepeel, afstand ca. 70 km vertrekken om 8.3 Ouur uit Oos- H.S.V. DE ROERDOMP Zaterdag te Afferden behaalde A. teders een fraaie tweede plaats. De verige deelnemers van onze vereni- Sng visten achter het net. Zondag op de laatste wedstrijd fan het seizoen in drie dorpen ver- tönd Oostrum, Vierlingsbeek en ènray waren de vijf best geklas- terden A. Sanders, Venray 5190 gr- W, Lemmen, Venray 4190 gr. H. v. d. Heuvel, Venray 3040 gr. ■1. Dekkers, Venray 3040 gr. J. Sanders, Venray 2650 gr. Hierbij wil' het bestuur al haar tien hartelijk danken voor hun edewerking in het afgelopen jaar. idien er in het gesloten seizoen ge- st zal worden in Duitsland in de Rijn, zal dit in Peel en Maas be tend gemaakt worden. J. Pnojée, voorzitter Motocross Overloon grandioos sukses De door M.S.V. Overloon georga niseerde molocross is een grandioos sukses geworden. Ondanks de slech te vooruitzicht was het weer zeer mooi. Dit lokte zo'n 1500 mensen naar het circuit, alwaar ze getuige waren van motocross van de bovenste plank. In diverse klassen streden zelfs de MSV'ers zelf een hoofdrol, zij het dan dat diverse coureurs bui ten mededingen meereden. Zo wist Tjeu Hubers uit Overloon zowel de serie als de finale van de 500 cc junioren op zijn naam te bren gen. Dit alles verwezenlijkte hij op een 250 cc machine, evenals broer Jan die in cfe finale 7e werd. Albert Bloomen, ook met een 250 cc machi ne werd 9e. In de 125 cc junioren klasse bracht Jackie de Bruin, het aanko mende talent van MSV uit Overloon de herkansing op zijn naam, met op zijn hielden Tonny Cornelissen, ook uit Overloon. In de finale was het echter routi nier Wim van Mill die met een vijf de plaats de eer van MSV hoog hield- Bij de 500 cc promotie was het Cor Kuenen die, buiten medededïngen, in de eerste manche, naar een tweede plaats reed. In de tweede manche hield een valpartij Cor van een goe de klassering af. Toch werd hij nog zesde. Broer Jos reed „thuis" een kam pioenswedstrijd. De mentale druk voor eigen publiek was groot, anders was Jos in de eerste manche beslist nog hoger geëindigd dan zijn behaal de derde plaats. In de tweede man che werd Jos echter tweede, waar door hij in het dagklassement derde werd, evenals in de tussenstand voor het M.O. Nederland Kampioenschap. Deze tussenstand is nu: 1. Marjo van de Ven, Someren 50 pnt.; 2. Tony Kaal, Groesbeek, 37 pnt.; 3. Jos Kue nen, Overloon 45 pnt- Ook heeft, het publiek genoten van de spannende strijd bij de zijspan nen. Al met al kan M.S.V. Overloon terug zien op een prachtige motor sportdag. Voornaamste uitslagen waren: 125 cc Jun. A: 1 Ernst Prins Amsterdam 4 Theo Zogers, St. Anthonis 5 Wim van Mil, Overloon 7 Jan Thijs, Oploo 500 cc Jun. N: 1 Jos Goossens, St. Agatha 5 Ferdy Kersten, Boxmeer 125 cc Prom.: 1 Anton Duits, Scihedam 500 cc Prom.: 1 Wim Verberne, Stiphout 250 cc Sen.: 1 Marjo v. d- Ven, Someren 2 Tonny Kaal, Groesbeek 3 Jos Kuenen, Overloon Zijspan Sen.: 1 Welten/v. Heugten, Liessel/Asten 4 Litjens/Weijers, Horst/Wanssum REKREATIEF EN ELEMENTAIR ZWEMMEN Zaterdag j.l. 29 maart was er weer diplomazwemmen, zwemvaardigheid 1-2-3-4. Geslaagden voor zwemvaardigheid 4: Niels Kuyten, Andr' Barthel, Ku- la Giantsios, Nico van de Ven, Geert- Jan Peters, Ellen Boekholt, Wilma Keyzers, Frank Berkers, Wies Schue- ler, Hanneke Schueler, Wilfred Mar tens, Annet van de Helm, Marion Thomassen, Luc Schlangen. Geslaagden voor zwemvaardigheid 3: Marcel Jeuken, Eric Hoff, Woutera Flinsenberg, Sophie Spanjers, An toinette Marcellis, Monica Jacobs, Anita Wilms, Rogier Verschuren, Linda Ponjée, Eveline Beerends, Bianka Jakobs, Remco Reus, Erwin Aben, Victorine Derks, René Stof fels, Emile Verschuren. Geslaagden voor zwemvaardigheid 2: Sashja Engbersen, Twan Boekholt, Judith Bloemen, Dasja Giantsios, Susan Claessens, Ivonne Luypers, Corine Wondergem,, Manueia Bron, Sandra Litjens, Esther Philipsen, David Henkens, Paul Beeikens, Es ther Janssen, Marian Kupers, San dra Pelzer, Wilmy Tacken, Pieter-J. Tacken, Roland Klönder. Geslaagden voor zwemvaardigheid 1: Jeroen Hermans, Carin Folkerts, Marli Schaminee, Vincent Camps, Olaf Kemmelings, Sammy Huibers, Alice Henkens, Leon Stoffels, Jolan- da Beerkens, Patric Hendriks, Wil ma Lemmens, Stefan Hoogendijk, Maureen Boom, Lucien Peeters. Van onze senioren voor zwem- vaardi-g 1 was dat Mevr. Reinders. Nogmaals van harte gefeliciteerd. WATERPOLO 5 april Huldigingsprogramma: Het huldigingesprogramma wordt Voorafgegaan door 3 demonstratie wedstrijden voor dames in zwembad De Meerpaal, aanvang 17.30 uur, tussen teams van HZPC uit Horst en de Rog uit Weert en Spio. Spio—HZPC HZPC—de Rog de RogSpio De eerstgenoemde clubs spelen met witte caps. Voor het overige deel van dit pro gramma zie de advertentie elders in dit blad. Training 4/5 april: Vrijdagavond: 20.30-21.30 Dames en Heren selectie; zaterdag: 16.30-17.30 J/M adspiranten; de training voor Dames en Heren vervalt. L.S.B. KOMPETITIE Het team van Venray heeft over tuigend van Roermond 2 gewonnen- De eindstand van 6-2 kwam tot stand door 5 overwinningen, 2 remises en 1 verliespartij. In het begin zag het er niet naar uit dat het zo gemakkelijk zou gaan, want doordat Louwerse verloor, Keereweer won en Coolen en Rouvroye remise speelden, was de tussenstand 2-2. Maar door over winningen van achtereenvolgens Gommasn, Coopmans, Jeuken en Smits werd de eindstand op 6-2 be paald. VENRAY IN HALVE FINALE In het kader van de viertallen- wedstrijden om de Limburgse beker is het le Venrayse 4-tal doorgedron gen tot de halve finale in de hoogste klasse. Het viertal Jeuken, Coolen, Gom mans en Smits zorgden ervoor dat Roermond 1 uitgeschakeld werd. Venray 2 is eveneens doorgedron gen tot de halve finales omdat men le werd in een groep in de 4e klasse. Men moet dus in de finale zien te komen van de derde klasse. Venray 3 moet dit doen in de 4e klasse. BEKERWEDSTRIJDEN Jan de Wit, Wim Jeuken en Frans Smits zijn nog de enigste schakers die in aanmerking komen voor de beker. Laatstgenoemde schakelde Piet Rouvroye uit, terwijl Jeuken van MeTkestein won. INTERNE KOMPETITIE Standen: Groep 1: 2% T. Coopmans 4 2 1 1 H. Coolen 4 2 1 1 2 P. Rouvroye 5 2 1 2 2% W- Jeuken 5 2 1 2 2'/» W. Dokter 4 2 0 2 2 J. Louwerse 4 1 0 3 1 Groep 2: F. Smits 5 4 0 1 4 J. de Wit 4 3 0 1 3 F. Vermeulen 5 1 2 2 2 J. Reintjes 4 1 1 2 1*/» E .Merkestein 4 1 1 2 1% P. Brinkman 4 0 2 2 1 In groep 3 gaat W. Seuren aan de leiding met 2 uit 3. BreUkers, Groe nendijk en Verhees volgen met 2 uit In groep 4 tenslotte staat J. W. de Wit aan kop met 2V2 uit 4', gevolgd door Meyer met 2 uit 3- Uitslagen van de ranglijstcompetitie D.C. Venray. Hoofdgroep: A. KennisTh. Peek 20 M. BakkerA. Noyens 0a2 Reservegroep: F. JacobsP. Peeters 20 Chr. GerritsN. v. d. Voort 2 G VerstegenN. v. d. Voort 02 Chr. GerritsP. Peeters 20 Th .Peek verspeelde zijn laatste kans op het kampioenschap doordat Kennis hem met een fraaie over winning de pas afsneed. Dit club kampioenschap kan Noyens nu vrij wel niet meer ontgaan. In de tweede groep blijft Chris Gerrits ijverig punten verzamelen en rechtvaardigt daarmee nu reeds zijn toekomstige promotie naar de hoofd groep. V.B.B. In Oostrum werd de eerste finale, in een reeks voor de persoonlijke kampioenschappen van de V.B.B. ge speeld. De benjamins (in gemiddel de) hebben er een leuk en gezellig toernooi van gemaakt. Na de eerste avond waren, na twee ronden nog twee spelers ongeslagen, n.l .H. Bloe men en A. Vermeulen, terwijl drie spelers met 1 winstpartij op de loer lagen. De eerste partij van vrijdag begon met een verrassende nederlaag van Vermeulen tegen de tot tegenvallen de Jenneskens. Vermeulen revan cheerde zich echter door de tweede partij in slech stil beurten, de kort ste van die toernooi, te winnen- H. Bloemen won zijn beide partijen, zo dat er nog drie kanshebbers over bleven. Zaterdag viel J. Martens als kans hebber weg door twee nederlagen tegen Vermeulen en Schoonderbeek. In de laatste partij moest de beslis sing vallen; „good old" Vermeulen moest winn envan Bloemen om een beslissingswedstrijd te forceren. De konstant biljartende Bloemen liet het zover echter niet komen en werkte een 20-14 achterstand om tot winst met 30-25 en werd zodoende ongeslagen kampioen van de 7e klas. Uitslag van dit door S.N.A. goed georganiseerde toernooi met respec tievelijk matchpunten, algemeen ge middelde en hoogste serie: 1 Bloemen, BIOS 12 1.077 7 2 A. Vermeulen HGL 8 1.184 9 3 J, Martens, OGO 6 1.096 8 4 G- Kemmelings HGL 6 0.884 8 5 P. Barends VOP 4 0.804 4 6 J. Jenneskens, Caramb. 4 0.760 5 7 J. Schoonderbeek VOP 2 .0.832 7 Dit weekend wordt in café Mar tens in Leunen door Leunen 67 de finale 6e klas georganiseerd. Deel nemers hieraan zijn: H. Rooymans, W. Vogelsangs, (beide BIOS), P. Teu- nissen, W .Hendriks (beide OGO), P. v- d. Sterren (Leunen '67) ,M. Lens- sen en N. Derioks (beide VOP). Re serve is J. Rerïkens, VOP. K.N.B.B. JEUGD Het jeugdteam van VOP heeft de eerste kompetitie, in het distrikt Venlo van de KNBB, afgesloten met een verrassend hoge klassering. Na een moeilijke aanloopperiode in de eerste helft van de kompetitie, waar in de onervarenheid een grote rol speelde is dit team, met goed bil jarten, er in geslaagd de laatste 10 wedstrijden te winnen. Dat alle vier de spelers tijdens het verloop van de kompetitie een aangepast, hoger ge middelde gekregen hebben, bewijst dat de training van L. Siebers nu door begint te werken, en waardoor van de 18 gespeelde wedstrijden' 12 keer het matchpunt werd gewonnen. Persoonlijke resultaten van dit team, waarin de leeftijden variëren van 10 tot 13 jaar, met resp. ge speeld algemeen gemiddelde, hoog ste serie en beste partijgemiddelde: Leon Sijbers 1 143 11 1.59 Geert de Haart 0.894 9 1.94 Eric Dericks 0.831 8 1.75 René Dericks 0.818 8 2.22 Eindstand .kompetitie jeugd: 1 Acquit A 5493 2 KOT A 3 Acquit B 4 VOP 5 't Klötske A 6 OBV 7 KOT B 8 't Klötske B 9 Sohansenberm 10 Acquit C 54—84 54—76 54—75 54—71 54—66 54—55 48—37 54—35 48—23 Cl en C3 klas: Deze week vinden de laatste wed strijden plaats voor de teams in de Cl en C3 klas van het distrikt Ven lo. Het Cl team zal in de sterk be zette Cl klas een goede positie net achter de lopplaatsen gaan innemen. Het C3 team is districtskampioen geworden in de C3 klas en zal t.z.t. worden afgevaardigd naar de ge westelijke kampioenschappen van de K.N-B.B. Nadere bijzonderheden over beide teams volgen zo spoedig mogelijk. V.B.B. P. Barends en J. Schoonderbeek hebben de afgelopen week deelge nomen aan de finale 7e klas. Piet, iets boven zijn gemiddelde spelend, behaalde een 5e plaats. Daar Joop onder zijn kunnen bleef was er slechts een winstpartij en een 7e plaats voor hem weggelegd. Voor het eerst in de geschiedenis van de ,VBB zal volgende week een vrouwelijke biljart,,ster" aan een fi nale deelnemen voor de persoonlijke kampioenschappen. Nellie Dericks en M Lenssen vertegenwoordigen VOP in de finale 6e klas, welke in Leunen plaats vindt. J. Renkens is als le reserve aangewezen. Zoals vorige week reeds vermeld, zijn wij met het 3 banden in een ver gevorderd stadium. Onze leden die in het begin veel moeite hadden met dit spelsoort, beginnen er steeds meer kijk op te krijgen, hetgeen blijkt uit hun prestaties. Ook de spanning is door een nederlaag van H Hanen tegen J. Driessen weer volop aanwezig. De enige nu nog on geslagen leider is G. Bakens, wat niet zo verwonderlijk is als men deze nestor 'n partij niet op natio naal maar wereldniveau ziet spe len. In slechts 13 beurten wist hij wederom tegen J. Seykens de punten in de wacht te slepen, met bewon derenswaardig spel beiderzijds. K. Raateland, vastberaden niet verder van de top te geraken, wist door een zege op J. Swinkels bij te blijven. Spannend was de partij tussen L- Schaeffers en L. Hanen, die Leo uit eindelijk in zijn voordeel besliste. Ook P. Bonants heeft al enkele zeer goede partijen op z'n naam staan. Spelers met 'n lager moyenne zijn door hun animo en enorme inzet zienderogen vooruitgegaan en wisten reeds menig puntje te verzamelen- Houden zo! Programma Paasweekend: Zaterdag 15.30 uur: SjokoJongens Kadetten Vertrek 14.30 uur Scheidsrechter: Riny Cruys. Maandag 2e Paasdag: Toernooi voor Dames en Heren 1 in Tegelen. Vervoer onderling regelen. Iedereen heeft een programma ge kregen. Eerste wedstrijd Heren: 9.40 uur Eerste wedstrijd Dames: 10-20 uur. Het fluiten verdelen wij ter plaatse. 17.20 uur: Rolsttfelbasketball-wed- strijd in de sporthal in Tegelen. Heren 1Braggarts Als we gedacht hadden dat we de Heerlense formatie afstoppen kon den, dan is dit niet gelukt, dit alles doordat deze mensen schotvast en ontzettend snel waren, daar tegen over hebben we te weinig in het veld met overleg gespeeld; ook zijn de af standsschoten te weinig doeltreffend geweest. In de eerste helft zijn we gewoon weggespeeld en kregen we te weinig greep op hun onmenselijk hoog tem po. Ruststand 25-52. In de tweede helft speelde de vermoeidheid par ten bij de Heerlense mensen, toch wisten ze hun routine uit te spelen tegen het onstuimige spel van de Venrayse formatie. Verdiende overwinning van Brag garts! Eindstand 61-94. De jeugdwedstrijden van afgelo pen zaterdag gingen in verband met de slechte weersomstandigheden niet door. Zondag speelden de dames tegen Venlo, deze wedstrijd werd met 26-13 verloren. Dat viel tegen, want wat er vorige week allemaal zo goed ging, dat ging nu fout. Dat ge beurt (hopelijk) niet meer, en wij zullen er hard op gaan trainen om zulk soort uitslagen te voorkomen, tenzij andersom. Ook de heren senioren traden zon dag aan tegen Venlo. Blijkbaar had het hele team een tijdelijke blackout en zeker in de drie eerste innings. Er werd zeer slecht gespeeld van on ze zijde en Venlo profiteerde daar dan ook ruimschoot van om de lei ding te nemen met twee punten. Mede door taktisch spel in de daar op volgende twee innings werd dan eindelijk duidelijk wie een klasse hoger speelde. Het werd uiteindelijk 14-2 in ons voordeel, maar dit is te gen zo'n tegenstandeiv gewoon te min voor ons en wij zullen over twee weken als wij meedoen aan het toer nooi in Venlo anders moeten spelen en meteen de eerste twee innings de vloer met hen aanvegen en in 50 mi nuten met een tiental punten voor staan. Een beter visitekaartje be staat er toch niet. Programma voor het Paasweekend: Softball junioren: zaterdag 5 april: VenrayGeldrop aanvang 12.30; bij eenkomst 11 30 op het veld. Honkbalpupillen: zaterdag 5 april: VenrayGeldrop, aanvang 11.00, bijeenkomst 10.00 op het veld. Honkbalaspiranten zaterdag 5 april: MULOVenray, aanvang 11.00, ver trek 9.30 bij de kantine van SV Ven ray „den Boggerd". Softballsenioren: maandag 7 april: HSC Nuenen toernooi. Vertek 9.15 bij café Klomp, Langstraat. Softballaspiranten zaterdag 5 april: VenrayDen Bosch', aanvang 11.00, bijeenkomst 10.00 op het veld. De honkbalsenioren trainen van af 8 april dinsdags en donderdags- De T-Ball traint zaterdags vanaf 16.00 uur op een van de velden, dit gaat in op 12 april. De honkbalpupillen trainen voor taan op woensdag van 17.00 tot 18.15. Het eerste weekeinde van de veld- handbalkompetitie zit er weer op. Het weer was niet zo als dat zou kunnen, maar ook dit heeft zijn aparte sfeer. Goed handbal is niet te verwachten bij zulk weer, maar ho pelijk is de zin in veldhandbal er nog niet door vergaan. Na Pasen kan het er weer heel anders uitzien en kun nen we misschien met frisse moed de „wei" in. Laten we echter niet ho pen, dat het slechte weer er de schuld van is, als er spelers en/of teams niet komen opdagen. De zin in veldhandbal zal dan bij iedereen wel snel overgaan en tot het begin van de zaalkompetitie is het dan nog lang balen- Uitslagen weekeinde 29 en 30 maart: Dames asp. ManualMSV 1 afgelast Dames pup. ManualMSV afgelast Dames jun. ManualAthene 10-6 Dames sen. Manual-Wittenh. 2 afge^ Heren pup. ManualHeidia afgelast Heren asp. ManualHeidia 1 afgel. Heren jun. Quickly H.-Manual 10-15 Heren sen. Megacles 2-Manual 2 5-10 Voor het paasweekeinde is er geen programma gepland. Zoals elke zomer gaan ook dit jaar weer een serie teams van Manual op toernooi Zie clubnieuws nummer 32. Op hemelvaartsdag (15 mei) orga niseert Manual wederom een inter nationaal veldhandbaltoemooi voor senioren, junioren en aspiranten. Houd deze datum vrij, want even als vorig jaar is er de hulp van vele leden nodig om het toernooi te doen slagen. Dames jun. ManualAthene In de veldkompetrtie zijn'de dames junioren gewoon verder gegaan, waarmee ze in de zaal opgehouden zijn, namelijk winnen. De tegenstan der, Athene, werd voor de rust door goed spel al op een definitieve ach terstand gezet. Ruststand 7-4. Na de rust werd het karwei eenvoudig af gemaakt. Uitslag 10-6. Hierrhee heb ben de junioren weer hun eerste stap gezet in de richting van een nieuwe goede prestatie. Houden zo. TRAINING: ook na de zaalkompe titie is het belangrijk de trainingen te blijven bezoeken. MINI-H ANDBAL- TOERNOOI VOOR BASISSCHOLEN Voor de derde achtereenvolgende maal, zullen op donderdag 10 april weer een groot aantal vijfde en zesde klassers van Venrayse basisscholen met elkaar in de slag gaan, om de prijzen op het door Handbalvereni ging Manual georganiseerde mini- handbal toernooi. Een tiental Ven rayse scholen hebben -één of twee teams voor dit toernooi ingeschre ven De laatste jaren is dit toernooi uitgegroeid tot een bijzonder evene ment, waar spelers, scheidsrechters, coaches en organisatoren evenveel plezier aan beleven. Dit komt voor al door de enthousiaste, bijna fana tieke manier waarop deze 11- en 12- jarigen de handbalsport beoefenen. Ook de aanwezigheid van menig ouder, zorgt ervoor, dat de kinderen hun uiterste best willen doen. Het toernooi begint om 8.45 uur in de Venrayse sporthal en zal duren tot ongeveer 15.30 uur. In tegenstelling tot vele andere toernooien, heeft Ma nual ervoor gezorgd, dat alle teams, hoe sterk of hoe zwak ook, evenveel spelen. Ouders, vriendjes en andere be langstellenden zouden wij willen aanraden om donderdag 10 april eens in de sporthal te komen kijken. U kunt er genieten van een unieke sfeer en de kinderen verdienen het. Deelnemende scholen: Foekepot, Dr. Poelsschool, St. Fran- ciscusschool, St. Jan de Doperschool (Merselo), M.L K. de Essel, Lucia- school, St. Claraschool, St. Jozef school (Castenray), Antonius van Paduaschool (Veulen), St. Bernadet- teschool (Heide). O ja, de teams voor mini-handbal bestaan uit jongens én meisjes, wat bij niet veel sporten voorkomt. Dit maakt het toernooi nog een stuk leu ker, temeer omdat de meisjes vaak niet onderdoen voor d)e jongens. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Uitslagen afgelopen weekend: SENIOREN: Red Stars 1Gispen 1 28 Tegen Gispen 1 kon Red Stars het ook deze keer niet bolwerken, maar het werd geen 0-10. In deze wedstrijd bleek weer eens te meer, dat men zonder een greintje zelfvertrouwen speelt. Dit is toch wel vreemd, want men kan tafeltennissen zonder twij fel. PSV/Cathrien 2—Red Stars 2 8—2 Ook nu trad het tweede met een invaller aan bij koploper PSV en het was al vrij snel bekeken wat de uitslag aangaat. Red Stars 3—TTC 1 4—6 Armada 3Red Stars 4 46 Red Stars 5Hegta 2 82 Red Stars 6Bel'ke 1 46 Asterix 4Red Stars 7 91 K'lust 4—Red Stars 8 10—0 Red Stars 9Panningen 4 91 Batave 2Red Stars 10 82 Helden 5Red Stars 11 3—7 Kampioen werd Red Stars 9, profi ciat. JEUGD - JONGENS: Red Stars 1Rega 1 100 VW 1—Red Stars 2 6—4 Red Stars 3—Noad 1 9—1 Red Stars 4DVO 1 82 Kampioen, proficiat! Asterix 1Red Stars 5 3—7 Top Spin 1Red Stars 6 010 Belke 1—Red Stars 7 7—3 Asterix 4Red Stars 8 010 Red Stars 9Noad 4* 28 JEUGD - MEISJES: Litac Zieler 1Red Stars 1 46 Falco 1Red Stars 2 82 Batave 1Red Stars 3 37 Red Stars 4'DVO 1 64 Kampioen, proficiat- K'lust 5Red Stars 5 19 K'lust 4—Red Stars 6 8—2 Red Stars 7Armada 4 28 Red Stars 8Maasbree 5 73 Kampioen, proficiat. Helden 3—Red Stars 9 7—3 Mensen, a.s. weekend is er 3 dagen het RANK XEROX toernooi en wel elke dag beginnende om 9.00 uur. Zie verder artikel elders in dit blad. Jeugd Red Stars a.s. vrijdag ke gelen in de Burggraaf, aanvang 19.00 uur, einde 22.00 uur, kosten 1.50 P-P- Senioren Red Stars op 26 april a.s. is er kegelen in bar Calimero, aan vang 20.00 uur, kosten 5,p.p. Komt u ook, goed zo, tot dan. Op zaterdag 22 maart 1980 werden in het plaatsje Witte in West-Duis- land ,ewer de Open Duitse Taekwon do Bekerkampioensöhappen volgens I.T.F. systeem gehouden. De Ven- raysé Taëkwoh-dö Vereniging „Tong- il" ha deen delegatie afgevaardigd van 11 deelnemers. Tussen de andere ruim 350 West-Duitse deelnemers behaalden zij zonder meer een aan tal uitstekende prestaties. In de categorie dames t.m de rood-zwarte band, gewichtsklasse 60 tot 68 kg., werd het zelfs een volle dige Venrayse aangelegenheid. Ani ta Creemers Uit Castenray, 15 jaar en blauw-rode band en Gerry Vul- lings uit Leunen, 21 jaar en blauwe band, schakelden alle Duitse deel neemsters uit en kwamen, tot grote vreugde van de Nederlandse toe schouwers, in de finale tegenover elkaar te staan. Anita Creemers ver sloeg Gerry Vuïlings in een uiterste spannende eindstrijd met 4-3. Anita Creemers werd in haar categorie, met dit resultaat, West-Duitse kam pioene! Gerry Vullings eindigde hier- doo ro peen zeer eervolle tweede plaats. In de categorie dames t.m. rood zwarte hand, gewichtsklasse 55 - 60 kg behaalde Mairanne Barends uit Venray, 20 jaar en blauwe band, een uitstekende derde plaats, door o.a. een vorig West-Duitse kampioene te verslaan. In de categorie jongeren t.m. 2e Dan, gewiohtsklasse tot 68 kg-, be- haalde Willy Jacobs uit Venray, 16 jaar en 1ste Dan, een opmerkelijke Tweede plaats. In de categorie heren t.m. de 3e Dan, gewiohtsklasse 70 - 75 kg., was er tenslotte nog een eervolle vijfde plaats weggelegd voor Ben Martens, 20 jaar en 1ste Dan. Het behoeft uiteraard verder geen betoog, dat de leden van deze Taek- won-do Vereniging uiterst trots zijn op deze behaalde resultaten, te meer daar de naam van deze Vereniging en die.van Venray, in de Taekwon do wereld van West-Duitslnd, ge zien ook de resultaten in de diverse kampioenschappen van vorig jaar, een bekende klank beginnen te krij gen! Het eerste seizoen dat het bowling-team „Sigma's", gesponsord door „Bowling Bistro Venray" deelnam ana de Nationale Competitie van de N.B.F. zijn ze op de 3e plaats geëindigd. (5e klas). Het team bestaat uit: boven v.l.n.r. Hans Thijssen, Harry Burg, Roy Peters; onder: Roy Quiqley (captain), Gerry Clarke.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7