aanbieding ebberink SCHAKEN TRIMCLUB Hengelsport JUMPERS TAFELTENNIS BILJARTEN VAMOS A VER DNA KERKELIJKE DIENSTEN basketball club venray Verenigingsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. DEZE WEEK EEN T-SHIRT GRATIS 00 /H4RKTHOF Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochis Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt EXTENRNE KOMPETITIE De belangrijke wedstrijd om de degradatie tegen Reuver is'een on gelukkige nederlaag geëindigd voor Venray. Het Venrayse team trad verzwakt aan, zodat het vanaf het begin al moeilijk ging. Gommans en Heintjes kwamen snel remise over een met hun tegenstanders, maar doordat Brinkman en Coopmans verloren, stonden we flink achter. Vooral laatstgenoemde had minstens remise moeten houden. W. Jeuken bracht de achterstand iets terug, maar doordat de resterende 3 spe lers ,te weten: Rouvroye, Louwerse en de Wit remise hielden, werd het een 4%-3nederlaag. Als we de laatste wedstrijd tegen Roermond 2 winnen zijn we vrij van degradatiezorgen, maar het had er nu al in gezeten. INTERNE KOMPETITIE In groep A hebben na 2 ronden alle 6 spelers 1 punt zodat de strijd hier volledig open blijft. Reintjes en de Wit gaan in groep B alleen aan de leiding zonder ver- liespunt, gevolgd door Smits en Merkestein. Seuren heeft als enigste in groep C nog geen verliespartij wat in groep D van de Wit en Swirtkels gezegd kan worden. Standen: Groep A: Coolen 2 10 11 Louwerse 2 10 11 Jeuken 2 10 11 Coopmasn 2 10 11 Dokter 2 10 11 Groep B: Reintjes 110 0 1 De Wit 110 0 1 Smits 2 10 11 Merkestein 2 10 11 Brinkman 10 0 10 Vermeulen 10 0 10 JEUGDCOMPETITIE 1980 Met een kwart van de te spelen wedstrijden achter de rug, is de voorlopige rangschikking van de Venrayse jeugdschakers als volgt: De koplopers David v. d. Velde en Karin Jeuken met ieder 4 punten, worden op de voet gevolgd door An- thonet Docter met 3 punten. De derde groep bestaande uit Pe ter Windemuller, Fons Vercauteren, Deborah Langens, Ellen Schrijver en Paul Schrijver behaalde 2 punten. Tot dusver veroverden Arthus van de Velde, Bernard Lunter, Dirk Lunter, Pascal van Weert, Patrick v. d. Berkt en Lind van Dam 1 punt en raakt Vilmos Langens met 0 punt achterop. Voor de eerlijkheid dient vermeld le worden, dat Fons, Bernard, Pa trick en Dirk nog een wedstrijd moe ten inhalen, terwijl Linda zelfs nog twee wedstrijden achterloopt. Voor veel mensen is trimmen iets doen aan de condiitie. Maar wat moet er nu precies gedaan worden om die conditie echt te verbeteren. En is dat wel zo gezond? De volks mond zegt immers: „hardlopers zijn doodlopers". Een slechte conditie gaat meestal gepaard met veel overtollig li chaamsgewicht en snel moe zijn. Men heeft een gering uithoudings vermogen en raakt al buiten adem bij de lichtste vormen van inspan ning. Een goede conditie betekent dat iemand met zijn lichaam een be hoorlijke prestatie kan leveren of betrekkelijke zware inspanning lang kan volhouden. Een goede conditie betekent een groot uithoudingsvermogen wat weer gepaard gaat met een groot en sterk hart. Doe je het met elkaar, dan ontstaat er een prikkel om een beetje meer te doen dan als je alleen zou zijn, met zo"n groepje laat je het ook minder gauw afweten. Je wilt voor de an der niet onderdoen. Dus ook als je een keer geen zin hebt ga je toch, dat geen zin duurt hoogstens een paar minuten want als je met trai nen bezig bent ben je blij toch ge gaan te zijn. Dat heeft je Lichaam nodig. Kijk, zweetkliertjes heeft de mens niet voor niets gekregen en die worden tegenwoordig te weinig ge bruikt. Je moet het ervaren dan weet je pas hoe fijn het is. Onze aktiviteiten zijn: Elke woensdagavond van 18.30 - 19.30 sportzaal Langeweg d.i. on geveer achterzijde Torro. Trim- loop oefeningen, spelvormen Iedere zaterdagmorgen om 8.00 u. vertrek voor een duurloop van 10 km vanaf de Cooperbaan ge legen aan de Ballonzuil-bossen via de Beekweg, daarna richting Rozendaal (is met borden aange geven). Iedere zondagmorgen om 9 uur vertrek voor 1 uur loop- en trim- oefeningen. A.s. zondag 9 maart vanaf Hoofdingang Rank Xerox. Inlichtingen verstrekt u graag: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, tele foon 85384. H.S.V. DE ROERDOMP Op het acht dorpen concours te ;hees behaalde het korps van ïyen de eerste plaats met 12100 gr. [Venray werd tweede met 9380 gr. De volgende leden van onze vereniging isten zich in de prijzen te vissen: l. Hendriks, C. Roeffen, A. van Mill, .Poels, W. Lemmen en J. Poulis. De vijf best geplaatsten waren: 1 J. Koenen, Wellerlooi 3470 gr. 2 H. Hendriks, Bergen 3350 gr. 3 H. Hendriks, Venray 3160 gr. A J. v. d. Hoogen, Heyen 3020 gr. 5 H .van Castricum Heyen 2900 gr. U Zaterdag 8 maart Voorjaarscon- iSConcours te Velden. Bijeenkomst om 113.00 uur. Voor deelname opgeven bij H. v.d. jHeuvel, Langeweg 38, Venray bot [uiterlijk donderdag 20.00 uur. Programma weekend 8/9 maart: Zaterdag 8 maart: Wetteling 18.30 Heren kadettenQue Vadis Tafel: R. van Hooren en M. Peters Scheidsrechter: I. Staal 17.00 Venlo Sp. 1—Heren Jumpers 1 18.00 Erp '70Heren 4 aspiranten Coach: J. Lamers Scheidsrechter: Elly Poels Zondag 9 maart: 14.00 Servaas: Heren 5 welpenRush Foto 2 Coaoh: A. Beemer Tafel: H. v. Rooy en Mare v. Berlo Scheidsrechter: M. Flinsenberg 15.15 Asp. meisjes 1Asp. meisjes 2 Coach: M. Aarts Scheidsrechter: M. Flinsenberg TafelH. v. Rooy en Mare v. Berlo 19.30 J.R.C.Dames Jumpers 2 Uitslagen afgelopen weekend: Red Stars 1De Kroon 1 64 Zoals we vorige week ook voor spelden, was het eerste team ge brand op winst. De Kroon bood goe de tegenstand, maar t eerste be haalde desondanks een verdiende overwinning. Van de overige uitslagen is vrij wel niets bekend, en dus valt er niets te melden. A.s. weekend zijn de Nederlandse tafeltenniskampioenschappen te Utrecht en daarom is er geen com petitie. Voor 't RANK XEROX-toemooi kan men zich deze week nog in schrijven. '«r Zaterdag j.l. speelden we thuis te gen S.V.S. Someren. De wedstrijd was amper 2 minuten oud of onze te genstander scoorde al. Ze hadden niet veel moeite om deze voorsprong uit te breiden. Daarna ging ONA er iets aan doen en sloeg terug. SVS had weer het antwoord klaar en wist de stand op 1-3 te brengen. Maar net voor rust wist ONA de achterstand te verkleinen tot 2-3. Spoedig na rust had ONA opnieuw succes en bracht daarmee de stand in evenwicht: 3-3. Maar in de aller laatste minuut van de wedstrijd was het SVS dat voor de vierde maal scoorde en daarmee de wedstrijd met 3-4 in haar voordeel besliste. Het was een stevige, maar uiterste spor tieve tegenstander. A.s. zaterdag spelen we thuis te gen SV Venray. 4e KLUBCROSS TE UDEN In verheugend grote getale zijn onze atleten naar hun voorlaatste cross voor de khibpunten geweest. Het strijdtoneel bevond zich ditmaal op een vlak doch mul parcours te Uden. Bij de Pupillen jongens-B werd Tom Alkim 4e en Twan Bre kelmans 5e. On no Hendriks kwam, als 8e over de meet. Bij de juniorenD werd Raymond David 7e, terwijl Dimi Alkim 8e werd. Bij de Meisjes Pupillen A maakte Gert Rongen een uitstekend debuut door een 3e plaats te beha len. Jolanda Loomans werd bij de Meisjes-A 2e. Bij de Heren werd Frank Rijshouwer 15e. Bij de trim mers over 4300 m maakte Jan Bas- tiaans een voorzichtige rentree. Hij behaalde een verdienstelijke 3e plaats. Na afloop van de cross werden drie van onze lopers nog in de al gehele uitslag over 4 wedstrijden genoemd. Zo werd Tom Alkim in zijn klasse mooie 3e, Dimi Alkim werd 6e en Jolanda Loomans werd in haar klasse 4e .Goed werk! JOE MANN LOOP TE BEST Voor onze veteranen stond hier een interessante wedstrijd over 11.780 meter op het programma. Achter de sterke winnaar Jan Pulles eindigde Jo Verlinden als 4e en bleef daarmee Midhel Billékens voor die 5e werd. WEDSTRIJD AGENDA 9 maart: Indoor voor Pupillen te Veldhoven. 16 maart: Unitascross te Sittard. 22 maart: Driekamp voor Jun. A, B, C, en Senioren te Uden. ZAALTRAINING: In de zaal van Servaas op woens dagavond. Tijden: 6 tot 7 uur: Pupil len en Junioren-D; 7 tot 8 uur: Da mes en Meisjes; 8 tot 9.30 uur: Heren en overige Junioren. Training op de Wieën: op vrijdag avond van 19.00 tot 20.30 uur. Trimmen: 9 maart v.a. Rank Xe rox; 16 maart v.a. Voetbalvéld Mer- selo bij de molen, 23 maart v.a. Geysterse bossen; 30 maart v.a. Coo- peihöan, Merselo. V.B.B. Voor de finale 6e klas, voor het persoonlijk kampioenschap van de V.B.B. hebben de volgende spelers zich geplaatst: M. Lenssen, H. Rooy- mans, W. Vogelsangs, P. Teunissen, W. Hendriks, N. Dericks en J. v. d. Bekerom. JAMMER DAN. Het had zo leuk kunnen zijn, alsMaar het kampioensfeest van de Dames senioren en junioren zal nog een week uitgesteld moeten worden. De junioren wonnen hun wedstrijd ruim, maar de senioren moesten in een spannende en met veel incidenten getekende wedstrijd hun meerdere erkennen in E.H.V., de direkte tegenstander in de strijd om het kampioenschap. De twee teams hebben nu nog ieder evenveel kans om kampioen te worden. De dames junioren zullen het kam pioenschap zonder twijfel zondag avond binnenhalen, maar voor de senioren zit er misschien nog wel een beslisisngswedstrijd in het vat. Uitslagen: Dames pup. Manual-Eksplosion 11-4 Dames asp. ManualHeidia Held ia niet opgekomen Dames jun. ManualHerten 12-3 Dames sen. Manual 2MSV 2 4-10 Dames sen. Manual 1EHV 8-10 Heren pup. ManualBevo 11-7 Heren asp. ManualLoreal 6-18 Heren jun. Manual-Eksplosion 12-14 Heren sen. Manual 2Bevo 3 14-10 Manual 1Wittenh. 1 11-12 Programma zaterdag 8 maart: Heren pup. Eklspl.Manual 16.00 vertrek 15.00 uur Dames pup. Loreal 3Manual 15.00 vertrek 14.00 uur Programma zondag 9 maart: Dames jun. ManualHVN 18.00 (kampioenswedstrijd) Heren sen. Manual 2HVN 2 18.45 Heren jun. ManualBlerick 1 19.50 JAARVERGADERING De jaarvergadering van Manual wordt dit jaar gehouden op 29 maart in zaal Prinsenhof. Houdt deze da tum vrij! PUPILLEN Door de overgang naar de aspi ranten, houdt Manual nog maar 3 heren pupillen over. Wil iedereen die mensen weet die interesse heb ben om te komen handballen, deze mensen eens naar de training laten komen kijken, op maandag van 17.30 tot 18.30 uur. dus tot en met zaterdag 15 maart bij aankoop van een Mc Cloud spijkerbroek verkoopwaarde 7,95 VAN 8 TOT EN MET 15 MAART Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. fam. Muis- Bekkers Johan Verhoeven en Wil ly Constant Pijls voor een jarige (93). Zondag: derde zondag in de Veer- tidagentijd. 8.00 leesmis, int. ovcrl. parochianen; 9.30 gregoriaanse hoog mis,int Wilhelmus Janssen Her man Ebberink voor een 80-jarige; 11.00 nederlandse hoogmis int. Ger- rit Gossens Anna Janssen-Wijnho- ven Antoon Sikes. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen bijzondere intentie; 19.00 Ma ria van Dijck-Duykers Bill v. d. Werken. Dinsdag: 9.00 Nellie Raedts; 19.00 Christina Vermeulen-Albers Jan Aerts bijzondere intentie (S-). Woensdag: 9.00 levende en overl. fam. Hendrickx Harrie Keijzers; 19.00 ouders Coenen-Houtackers Gertruda van Meijel-Truyen Jo han de Bruin en zoon Piet. Donderdag: 9.00 Rie Wolke-Greef- kens. Vrijdag: 9.00 Nella Verblakt; 14.00 Huwelijkssluiting (kapel St. Jozef klooster) Gitta Beemer en Peter Gommans (Leunen); 1900 Malhieu Arts Huub van Rijt ouders van Kessel en zoon Jan. Zaterdag: 9.00 Theodorus Wintels en Maria H. Verbeek ouders Nee- teson-Custers; 17.00 Toediening van het heilig Vormsel aan de leerlingen van de zesde klassen door Vicaris Generaal Mgr. A. L. M. Meertens; 19.00 ouders Geurtjens-Vermazeren jrd. Theodor Creemers overl. ouders Aben-v. d- Mond Herman v. d. Laar. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: José Driessen en Lisette Wevers. Zaterdag: 15 maart komt de Vi caris Generaal Mgr. A. M. L. Meertens het sacrament van het Vormsel toedienen aan de leer lingen van de zesde klassen. De plechtigheid heeft plaats om vijf uur 's middags in onze kerk. Huwelijksafkondiging: Gitta Bee mer en Peter Gommans (Leunen). In de nacht van 22/23 maart wordt de jaarlijkse Stille Om gang naar Amsterdam gehouden. Vanuit Noord-Limburg gaat men er per autobus heen. De intentie is dit jaar: Een hech tere eenheid, door de kracht van de Eucharistie. Mededelingen, over de Stille Om gang vindt men op een affiche in de toren. Akolieten: Zaterdag 8 maart: 19.00 T. de Bruyn en L. Truyen. Zondag 9 maart: 8.00 Mariëlle van Hoof en Mare Linskens (lezer: R. Janssen); 9.30 Geert Flinsenberg en Paul Flinsenberg; 11.00 A. Regli en A. Noyens. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Corine v. Hoof en Desirée v. d. Boom. Woensdag, vrijdag: 19.00 Peter Thijssen en Liset Jacobs. Zondag 9 maart: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo; 18,00 avondmis. Vrijdag. 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: In de nacht van 22/23 maart wordt de jaarlijkse Stille Omgang naar Amsterdam gehouden. Vanuit Nrd.- Limburg gaat men er per autobus heen. Intentie van dit jaar: Een hechtere eenhied, door de Kracht van de Eucharistie. Waar mensen elkaar met woorden niet in staat zijn hun goede" bedoelingen duide lijk te maken, kan het samen willen vieren van de H. Eucharistie een kracht zijn het opnieuw met elkaar te proberen. Mededelingen over de Stille Om gang vindt U op een affiche achter in het kerkportaal. In onze parochie kunt U zich ook wenden tot de heer J. Raemakers, Langstraat 30. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Jozef Peeters. Zondag: 7.30 Lei van den Berg; 9.00 Piet Stoks en overl. fam. en voor de parochie; 10.15 overl. fam. Claes- sens-Philipsen; 11.45 Jacques van hee; 18.00 Zuster Evergista Hen drickx. Maandag: 8.00 Martinus Hoede- maekers; 19.00 Zuster Evergista Hendrickx. Dinsdag: 8.00 overleden broer; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maas- sen en Pater Florentius en voor Ka- rel Wijnen. Woensdag: 8,00 jrg. overl. fam. v.d. Linden-Basten; 19.00 overl. fam. Martens-Fleurkens. Donderdag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 Joh. Janssen en zoon Martien en Louis Wijnhoven. Vrijdag: 8.00 Clarita Romijn-Snij- ders en Felicita Martina Capriles; 19.00 gezinsmis, Petronella Brand- van Horck. Zaterdag: 8.00 tot zekere intentie. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Hans Kerstjens en Amoud Verhaeg. Zondag: 9.00 Willy v. d. Bekerom en Geert Koppes; 10.15 Peter Schoenmaekers en Peter Smelt; 11.45 Geert Claes en Eric Arts; 18.00 Jacq. Smetsers en Hans van Geenen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar en Mart Leenders; 19.00 Martijn Smelt. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Rob Arts en Twannie Peters; 19.00 Perry Eibers en Edgar Janssen. Zaterdag 8 maart: Gezongen euch. viering om 19.00 uur. Met muzikale medewerking van het Overloons koor o.l.v. Jaap Verhoef. Geen kin dercrèche. Misintentie: Fam Lem men. Zondag 9 maart: Gezongen euch. viering om 10.00 uur. iKndercrèche wordt verzorgd door Irmgard Kol en Miriam Claessens. Misintentie: overl. Hr. A. M. Görs. Woensdag 12 maart: Euoh. viering om 19.00 uur. Misintentie: overl. Hr. A. M. Görs. Zaterdag 8 maart: 19.00 Gezongen avondmis met medewerking van het kinderkoor De Vredesklokjes, voor overl. Josephien Pijpers-Ewalts, Frans Stevens en zoon Leo. Zondag: Derde zondag in de Veer tigdagentijd. 8.00 voor overl. Hub Stiphout (v. d. buurt); 9.00 tot bij zondere intentie; 10.00 Nederlandse gezongen Hoogmis voor overl. Piet Kusters; 11.30 voor overl. Jan en Sjraar Deenen en Thijs v. d. Water; 18.30 voor overl. Wilhelmus Tijssen. Maandag: 8.00 voor overl. Thijs Arts; 19.00 voor overl. Martinus Martens. Dinsdag: 8.00 voor overl. Joseph Linders; 19.00 voor overl. ouders Janssen-de Bruyn, dochter Anna en zoon Johan; als jaargetijde voor overl. ouders Arts-Lenssen en oom. Woensdag: 8.00 zielerust voor Wim Dammen; 19.00 voor overl. fam. Rou- vroye-Ritzen en Mevr. Kupers-We gels. Donderdag: 8.00 voor overl. ouders Harry Arts en Catharina Ouypers; 19.00 voor overl. ouders Emiel Beer- kens en Gertruda Pelzer. Vrijdag: 8.00 voor eerherstel aan God in zijn H. Sacrament; 19.00 voor overl. Bèr PhïHpsen. Zaterdag: 8.00 voor overl, familie; 19.00 voor overl. Frans Stevens en Cornelius Verschuyten. Mededelingen: 1. Kleutercrêche onder de Mis van 11.30 in de kleuterschool naast de kerk o.l.v. Mej. Wilma van Osch. 2. In de nacht van 22/23 maart a.s. wordt de jaarlijkse Stille Omgang naar Amsterdam gehouden. De intentie dit jaar is: Een hechtere eenheid, dcor de kracht van de Eucharistie. In onze kerk zal op zaterdag avond, 22 maart om 22.30 uur een lof worden gehouden voor de deelnemers aan deze tocht. Me- delingen over de Stille Omgang vindt U op een affiche op de kerkdeuren. U kunt zich ook wenden tot Dhr. J. Raemakers, Langstraat 30, Venray. 3. Ook dit weekend is er weer in zameling voor de vastenaktie. Met een zestal andere parochies hebben wij onze keus laten val len op een projekt in Kameroen- Afrika. Daar werkt pater Fr. Hoogers een broer van de rec tor van het Veulen die van wege zijn zorg voor het onderwijs weer een schooltje moet bouwen. Nu vraagt hij van ons een bedrag van 15.000,om bouwmateria len te kunnen aanschaffen. Delen wij zijn zorg voor zijn missiepost, waar de vooruitgang voor een groot deel is aangewezen op goed onderwijs. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Aben. M. Willem- se; 9.00 R. Beerkens, T. Urselman; 10.00 C. v. d. Brand, J. Jacobs, A. Millen; 11.30 H. Kusters, H. Litjens; 18.30 H. Wïllemse, M, Barten. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 C. Berg, S. Rongen; 19.00 B. van Veghel, T. Franken. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 R. Siebers, M, Basten; 19.00 P. van Weert, B. Trimbos. Zondag 9 maart a.s., de derde zon dag in de veertigdagentijd. Om tien uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel; predikant is Ds. J. Hei ne. De eerste kollekte is voor de üia- konie, de tweede voor het algemeen kerkewerk. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. 8- 16 maart Zaterdag: 19.00 Ide Min gest. jaard. Jacob v. d, Voort en echtge note Wilhelmus de Ruijter gest. jaard. Jacobus Driessen en Henrica Driessen-Daniëls. Zondag: 9.30 jaard. overl. ouders Pouwels-Minten (Gemengd Koor); 11.00 Jan v. d. Berg. Maandag: 9.00 Anna Maria Tijs- sen-Peeters (v.w. de buurt). Dinsdag: 9.00 Pieter Hendrik Jans sen. Woensdag: 9.00 Pierre Vandeven- ne. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Theo Camps en echtgenote. Vrijdag: 9.00 gest. jaard. Jan Ze- gers en Johanna Camps. Zaterdag: 19.00 Harry Vermeulen Wim Emons gest. jaard. Bertha Hendriks. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Paul Janssen, Ro land Tacken, Michel van Dijk, Jör- gen van Soest Zondag: 9.30 Ivo Franssen, Rene Willems. René Theeuwen, Frits Du- pont; 11.00 Eric Jeulken, Alouis Martens, Hans Mulder, Gerard Ver- bruggen. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend 3e zondag van de Vasten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Theo- door Houwen, Piet en Martien Ron gen, uit dankbaarheid (R.), Theodoor Pieters, Martinus Stevens v.w. de buurt. Zondag: 8.30 H. Mis tot zekere in tentie (V.); 10.00 Hoogmis Antoinetta Theuws en Martinus Bots. Dinsdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid (G.). Woensdag: 19 00 gez. H. Mis en Vastenmeditatie Theodoor Peeters, Maria Toonen, Martinus Stevens, Martinus Bots en overleden familie (F.). Donderdag: 8.00 H. Mis voor het geestelijke en tijdelijk welzijn van de parochie. Vrijdag: 14.00 pl. gez. H. Mis b.g.v. Huwelijk Hermsen-Janssen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Piet Rongen en familie v. d- Berg- Schaminee uit dankbaarheid (C.), overleden vaders Loonen-Philipsen, Theodoor Peters en Martinus Bots. Derde zondag van de Vasten. Misdienaars: William Steeghs en an Vollenbergh; Tonny Camps en Mike Cleven; Hoorgmis: Johny Rein- ders en Edwin Dinghs. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers (coll.). Zondag: 8.00 jrd. voor Pierre Jans sen; 10.00 overl. fam. Nellissen-v. d. Bosch. Maandag: 8.00 jrd. voor Johannes Rambags en Johanna Kuypers. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Verhoe ven-Hoeben. Woensdag: 8.00 jrd. voor. overl. fam. P. J. Steeghs-Litjens-Heime- kens-v. d. Voort. Tevens int. offe raars. Donderdag: 8.00 jrd. voor overl. fam. Voesten. Vrijdag: 8.00 Dora Willemsen- Martens. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Ver hoeven-Hoeben. Derde zondag van de veertigdagen-» tijd. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis uit dankbaarheid (C.) Maria Assel berghs. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v.'Meijel, echtg. en overl. kinderen Maria Asselberghs; 10.00 hgm. v. overl. ouders Koenen-Hendrix en fam.; 11 15 lsm. v. fam. Buijsen-Smedts, Maria Buijssen-Lamers en Gerard Bos. Maandag: 18.30 lsm. v, Theodoor Raijmakers, echtg. en Antoon Raij- makers; 19.00 weekd. v. Elisabeth de Mulder Maria Asselberghs. Dinsdag: 18.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. (L.) Maria Assel berghs; 18.30 gest .jrd. v. Godfried Litjens en Wilhelmina Jenniskens Jan v. Meijel, echtg. en overl. kinde ren; 19.00 weekd. v. Maria Loonen- Scheffers gest. jrd. v. Henr. Weijs, Gertr, Stappers en kinderen. Woensdag: 7.30 lsm, v. Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen Maria AsseLberghs. Donderdag:. 7.30 lsm. v. Jozef Croijmans Maria Asselberghs. Vrijdag: 18.30 lsm. v. Maria Assel berghs Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Johanna Verheijen-Loonen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Martinus Heesen en overl. fam. Maria As selberghs. Misdienaars: 18.30 Olaf Terpstra; 19.00 Rudy Kuenen. Akolieten: zo. 8,00 J. Janssen; 10.00 Wilb. Heidens, Tonny en Mar tin Heesen; 11.15 Wilbert Emons en Rudy Kuenen. Huwelyksafk.: Peter Gommans en Brigitta Beemers (Venray); Harry Tissen (Blitterswijck) en Gerry de Lauw. Parochievergadering: Maandag avond 10 maart is om half negen pa rochievergadering. U wordt daar een overzicht aangeboden over het afgelopen jaar 1979 van de kerkelij ke inkomsten en uitgaven .U krijgt daar een toelichting bij. Het kerkbe stuur geeft U verder een overzicht van haar werkzaamheden in 1979 en U kunt vragen stellen en met nieu we voorstellen of ideeën komen in zake het kerkelijk en liturgisch ge beuren in onze parochie. Deze ver gadering vindt plaats in het ge meenschapshuis. week van 8-15 maart 1980 Zaterdag: 13.30 H. Mis uit dank- baraheid b.g.v. 15-jarig bestaan van de Korfbalclub; 17.30 H. Mis b.g.v. reünie fam. van Ass; 19.00 jgt. voor Willem VoLlenberg. Zondag: 8.30 jgt. voor Sjang Geurts; 10.00 gest. jgt. v. Willem Spreeuwenberg en Maria Verpoort; 11.30 H. Mis voor Frans Hoirevoets. Maandag: 19.00 jgt. voor Martien Hendriks. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Arts-Basten; 8.30 H. Mis overl. fam. Swinkels- Jeuken. Woensdag: 8.00 Maandd. voor H. van Lipzig; 8.30 H. Mis voor Gonda Baghus. Donderdag: 8.00-H, Mis voor overl. parochianen: J. Eeren, Toon Frans sen en Mevr. Coenen-Spreeuwen- berg; 8.30 H. Mis voor overl. fam. Swinkels-Claessens. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor Antoon Verheijen namens de buurt. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor overl. fam. Vogels-Jeurissen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rich. Juwett en Peter Peeters. Zondag: 8.30 Willy Hendriks en Francis v .d. Hofi; 10.00 John Mi- chels en Ko Flinsenberg; 11.30 Ro'o van Ass en Wilfried van Dijk. Weekdagen: Rob Koonings en Joost v. Elzakker. Mededeling: Het komende weekend is de eerste inzameling voor de Vastenaktie. De bus staat achter in de kerk. Mag ik vooral de oudere jeugd vragen om mee te doen aan deze aktie. Een paar prlskes minder en er kunnen heel veel mensen in de ontwikkelingslan den geholpen worden, die amper ge noeg te eten hebben, laat staan dat Derde zondag in de Veertigdagen tijd. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. Henk van Meyel. Zondag: 8.30 gest. lsm. voor Ber- nardina Muysers; 10.00 Hoogmis tot dankzegging (J.). Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Her man Zegers, echtgenote en kinderen. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Antoon Verhaag en overl. fam. Woensdag: 8.30 Schoolmis, gest. jgt. voor Petronella Zanders. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Michels-Rongen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis vooï1 Pe ter Gielen en overl. kinderen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor Pierre Zwitserlood. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: N. Arts, J. Kousemakers; 10.00 M. Rongen, A .v. d. Linden. Kollektanten: zaterdag Hendrikx; zondag 830 van Cuijck; 10.00 Ewals. van 8-15 maart Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Vogelsangs. Zondag: 10 uur voor overl. familie Arts. Maandag: 8 uur voor Jacobus Lu- oassen. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. Nabuurs. Woensdag: 8 uur tot int. van fam. v. d. Héuvel. Donderdag: 8 uur ter ere van de H. Jozef. Vrijdag: 8 uur v. Maria Peters- Hakvoort en dochter Thea. Zaterdag: 19 uur tot int. van fam. Peeters-J anssen. Derde zondag in de Veertigdagen tijd. 9 maart 1980. Zondag: 8 uur H. Mis voor Johan nes Mommen, Maria Seijkens en Piet Lomme; 10 uur Hoogmis voor de overleden vader Hubertus Janssen. Akolieten: Geert Gielens en Lèon Michels. Misdienaars van de week: Geert v. Meijel en Patrick Vollenberg. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Engelbertus Nel len en Helena Rutten. Dinsdag: 8 uur H. Mis-uit dank baarheid. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Pe tronella van Dijök-Wismans en Ja- coba Michels-Jacobs. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden vader Hubertus Janssen v.w. de bejaarden. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden familieleden Rongen-Lit- jens. 9 maart 3e zondag van de Veertig dagentijd. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. ovcrl. fam. Kunen-van Rens. Zondag: 9.45 Hgm. uit dank fam. Timmermans; 11.15 Hgm. uit dank baarheid fam. van Staveren. Maandag: 8 uur overl. fam Cus- ters-Creemers. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin ders N. en N. Woensdag: 8 uur lsm. afgest. fam. Mulders-van Kempen. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Wim van Ooi fam. H. Zaterdagavond: om 7 uur Hgm. jgt. voor zal. H. Vollenbergh. Akolieten voor 9 maart: Chr. van Dongen, D. Janssen, E. van der Ligt. Misdienaars: H. Cleeven en H. Reintjes. Vrijdag: 14.00 Plechtige Eucharis tieviering voor het gouden paar Smits-Voesten. Zaterdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel te.v. de H. Jozef tot zeeen over gezin; 19.00 Avondmis voor Pe ter Antoon Koenen en Christina Koenen en v.b.i. en uit dankbaar heid. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees v.b.i.; 8.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef tot zegen over onze kinderen; 10.00 Hoogmis voor Johannus v. d. Win kel en overl. ouders Geurts; 11.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef v.b.i.; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. de H. Jozef. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledènen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid ana de H. Jozef. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor Herckenrath-Giessen. Ne gende woensdag ter voorbereiding op het feest van de H. Jozef. 14.30 H. Mis voor bedevaart uit Wychen. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid en v.b.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor Louisa Waps-Verweer. NOTICIAS RELIGIOSAS Porque el Padre Juan estara en Israel durante diez dias No habri Mlsa espanola en nuestra capilla los domingos el 3 y el 16 de marzo. SI habra Misa espanola el domingo el dia 24 de marzo a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2 en Venray. En casos de urgencia puede ser lleamado al Sr D Jo Ja cobs. hasta el. dia 17. de marzo, tel. 077-30969 o a Julian Martinez en su oficina 077-18746. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Ha vuelto definitivamente a Es- pana nuestra companero desde anos el Sr D Nicolas Pérez. Su dieeeiön sera: Francisco Saez, 1°, 1-a, San Feliü de Llobregat (Barcelona) Span je. Muchas gracias, amigo, por todo lo que has hecho junto con tu Senora para la colonia espanola en Espaffa. Hasta la vista! ze -eens een avond flink uit kunnen gaan. Samen met de ouders wordt dit dan weer een succesvolle aktie voor onze medemensen in nood.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 7