UIT VENRAYS GEMEENTERAAD VAMOS A VElf KERKELIJKE DIENSTEN OPRUIMING ZOMERCOLLECTIE Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepee Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Wegens plaatsgebrek konden wij vorige week geen verslag doen van i de toen gehouden raadsvergadering. I Hieronder treft thans een summier J overzicht aan van datgene wat in die vergadering behandeld werd. VERHARDING VAN WEGEN Begin december hebben buurtbe woners van de Spurkt bij de gemeen te geklaagd over de slechte toestand van de onverharde weg in hun buurt. Nu 6 weken later hebben ze nog geen antwoord daarop ontvangen. Het raadslid Red-ritjes vond het toch wel tijd worden dat hier wat aan gedaan wordt. Hij noemde hier bij ook nog de Hiept en de Buitenweg welke in een zeer slechte staat ver keren. Deze kleine buurtschappen vallen buiten de ruilverkaveling en worden maar in de vergeethoek ge drukt. Wethouder Loonen meende echter dat 6 weken voor een serieus onder zoek en een mogelijke oplossing heus niet zo lang is. Het zal echter wel een kwestie van financiën zijn, welke een definitieve oplossing gaan bemoei lijken OUD MEUBILAIR De gemeenteraad werd medewer king gevraagd voor de aanschaf van een bureau en bureaustoel ten be hoeve van de basisschool St. Lucia. De heer den Brok meende dat er bij de oude voorraad schoolmeubilair nog wel een bureaustoel zou staan en een nieuwe derhalve niet nodig zou zijn. Wethouder van Oers meende dat men niet moest spreken van OUDE voorraad, maar gewoon van voor raad. Hoewel hij niet zelf was gaan kijken, kon hij wel vertellen dat bij het meubilair geen bureau-stoelen aanwezig zijn. Dus zal er een nieuwe moeten komen De achtergrond van de vraag van de heer Den Brok was, dat men een partijtje gébruikte leerlingen-sets (stoeltjes en tafeltjes) heeft staan, maar dat de schoolbesturen telkens om aanschaf va nnieuwe vragen en kennelijk geen zin hebben in dat tweedehands" spul. Uit zuinigheids- overwegingen zou men die toch moe ten gaan gebruiken. AANKOPEN IN CENTRUMPLAN B en w. worden telkenj are door de raad gemachtigd geheel zelfstan dig gronden aan te kopen in het cen trumplan, indien de mogelijkheden zich daartoe voordoen. Als vanouds is de fraktie van de WD daar tegen, omdat zij als raadsleden menen daar over te moeten beslissen. Met deze mening blijven ze echter alleen staan, zodat ook dit jaar b. en w. zelfstan dig kunnen handelen. Wel moet hét college na een dergelijke aankoop de raad daarvan in kennis stellen. GRONDRUIL Hoewel de commissie van open bare werken akkoord kon gaan met een voorgestelde grondruil in Veulen, ten behoeve van de woningbouw in dat kerkdorp, meende de heer Ko- nLngs te moéten konstateren dat deze grondruil niet zo voordelig is voor de gemeente. De gemeente geeft ruim 7,5 ha landbouwgrond in Ysselsteyn en krijgt ruim 3,5 ha terug in Veulen. Bovendien toucheert de gemeente nog een bedrag van 84-181, B. en w. werden bij hun worstel echter gesteund door de heren De Bruijn en Claessens. Het is slecht be reikbare grond die dé gemeente af geeft en bovendien heeft men nu geen problemen met de pachters in het Veulen, die mogelijk voorkeurs recht tot koop zouden kunnen doen gelden. Omgerekend kost de grond in Veulen nu zo'n 7,en dat is voor woningbouw toch niet te duur. KAP OP HET DAK De problemen rond het bouwen van een kap op het platte dak van een woning te Oostrum, spelen nu reeds sinds begin 1978. In principe heeft de gemeente toegezegd, maar wees daarbij niet uitdrukkelijk op eventuele moeilijkheden welke door derden naar voren konden worden gebracht en het verlenen van een bouwvergunning onmogelijk zouden maken. Die moeilijkheden zijn er gekomen van enkele buurtbewoners die hun privacy in gevaar zagen en beroep aantekenden tegen het verlenen van de bouwvergunning. Langdurig over leg tussen de partijen mocht niet ba ten; evenmin een ingesteld beroep van de bouwlustige- Ten einde raad legde hij zich nu maar bij de zaak neer, maar blijft nu wel met een architectennota zitten van ruim 2.000,Voor deze kos ten stelt hij de gemeente aansprake lijk, omdat hij niet voldoende werd ingelicht. De WD vond hij als grote pleitbe zorger achter zich, terwijl ook de PvdA om bepaalde redenen genegen was deze claim te honoreren. Ook de fraktie Samenwerking meende na het horen van het WD-pleidooi eni ge grond te zien in het vergoeden van de onkosten. De voorzitter was het daar niet mee eens. De architect had in ieder geval beter moeten weten. Mocht de raad besluiten tot schadevergoeding, dan in ieder geval niet het volle pond. Aanvrager had hoe dan ook onkosten moeten maken bij het indienen van zijn bouwplannen, ongeacht of hij een bouwvergunning kreeg of niet- De raadsfrakties zullen zich nu in tern beraden en in de eerstvolgende vergadering een besluit nemen of er een onkostenvergoeding gegeven moet worden. BEWEGWIJZERING Nu de ringwegen rond het centrum bijna voltooid zijn, is het nodig dat de bewegwijzering grondig ter hand wordt genomen. Volgens een goedge keurd plan van september vorig jaar, heeft het college een prioriteiten lijstje gemaakt van wat en waar er wat moet gebeuren. Totale kosten 300 000,te verdelen over de eerst komende jaren. De raadsleden Hadden de plannen kennelijk goed bestudeerd, want bij na alles frakties kwamen nog met aanvullingen en suggesties. Omdat het onmogelijk was deze ter verga dering uit te weiken, werd het voor- Eggende plan goedgekeurd en zullen aanvullingen ter zijner tijd worden doorgesproken en aangebracht. SLUITINGSUUR In Venray doet zich de situatie voor, dat in jeugdsociëtedten en sport- (veldjkantines alcoholhoudende dran ken mag worden verstrekt tot een uur voor de sluitingstijd. Dat be moeilijkt de controle op de naleving van de voorschriften Om aan deze onduidelijke situatie een einde te maken, keurde de raad een voorstel van b. en w. goed, waar in het sluitingsuur van deze para- commerciële instellingen gelijk komt vallen met het tijdstip waarop de drankverstrekking moet zijn beëin digd. Dat betekent dan niet dat er een uur langer bier getapt mag wor den, maar wel dat men een uur vroe ger de zaak moet sluiten. STRAATNAMEN De raad kon akkoord gaan met een viertal nieuwe straatnamen in Ys selsteyn, te weten: Grauwveen, Kien- hout, Moerslag en Veenmos. Voor Caste nray lag er een voorst él om enkele nieuwe straten te noemen als Past. Verheggenstraat en Rooi- akker. De dorpsraad van Castenray had in plaats van deze laatste naam, liever Tuinstraat gezien, maar die hebben we al een in Venray. Vroedvrouwen school uitgebreid Onlangs werd in Heerlen de uit breiding resp. verbouwing van de Elisabeth-klindek in Limburg be ter bekend als de Vroudvrouwen- school door de burgemeester van Heerlen geopend. De VroedVrouwenséhool welke ge bouwd werd in 1920, was hard aan renovatie toe, maar kan nu dank zij de uitbreiding en verbouwing weer optimaal werken. Speciale bekendheid kreeg deze kliniek door de opvang van onge huwde aanstaande moeders. In vrij wel elke plaats was dan ook wel een kontalktpersoon waar men met zijn zorgen terecht kon, en die opname in de Vroedvrouwenschool regelde. Momenteel is Venray ook in het bestuur van deze inrichting verte genwoordigd in de persoon van Mevr. Poels-Peters. Vernielingen De 49-jarige mevr. J. C.-S. uit Venray ontdekte bij terugkeer, bij haar bij de Toito geparkeerde per sonenauto dat deze beschadigd was. Uit de sporen moet dat door een an dere personenauto zijn veroorzaakt. De veroorzaker heeft geen visite kaartje achter gelaten. De 30-jarige mevr. H. E.-v. d. A. Uit Venray kwam bij terugkeer bij haar auto'op de parkeerplaats tus sen de Jan Hensenstraat en de de Hoender-straat, tot de ontdekking dat op de rechterzijde van haar auto een diepe kras was aangebracht De 23-jarigfe Th. Z. urt Merselo deed aangifte dat de toiletdeur van de Soos in Merselo geheel vemiéld was. In die deur waren verschillen de gaten aangebracht terwijl in een lederen schuifdeur een gat was ge trapt De 38-jarige I. D. uit Venray kwam tot de ontdekking dat, op het kleine parkeerterreintje aan de Tol straat met een scherp voorwerp die pe krassen op zijn auto waren aan gebracht. Mevr. F. uit Venray deed aan gifte van vernieling van een band van de fiets van haar zoon. De zoon had tijdens het bezorgen van de krant de fiets geplaatst bij de Hoge Beek. Bij terugkeer ontdekte hij dat een der banden (zowel binnen- als buitenband) was kapot gestoken. De 21-jarige mej. L. A. uit Ven ray had haar personenauto gepar keerd voor de flat aan de Kiosk in hét Brukske. Toen zij bij haar auto terugkeerde ontdekte zij dat het lin ker voorportier ter hoogte van de bumper zwaar beschadigd was. Uit de sporen viel op te maken dat dit door een andere auto moet zijn ver oorzaakt. De veroorzaker liet geen visitekaartje achter. De 14-jarige P. J. uit Venray ontdekte dat zijn voor het Luxor ge stalde fiets beschadigd was. De voor vork was totaal afgebroken- Drank in bestuurders Zondagavond en in de nacht van zondag op maandag moesten de po litiemannen weer twee autobestuur ders wegens gekonstateerd drankge bruik in het bekende pijpje laten blazen. De uitslag was zodanig dat beiden ook de bloedproef moesten ondergaan- Venrays poEtde konstaiteerde bij een 19-jarige autobestuurder uit Venray gebruik van sterke drank. Na het pijpje blazen moest hij de bloedproef ondergaan. Met de aan zegging van een rijverbod en dat procesverbaal zal worden opge maakt, werd hij huiswaarts gezon den. Een 21-jarige autobestuurder uit Venray onderging hetzélfde lot. In greppel De 21-. .arige autobestuurder B. v. G. uit Venray kon op de weg Ende poel door onverklaarbare oorzaak zn ijauto niet in de juiste koers hou den. In een bocht kwam de auto eerst in de berm en vervolgens in een greppel tot stilstand. Het bleef bij materiële schade. Het raadslid Pingen kwam met het voorstel „Leikerwei"; een benaming die in de volksmond al gebruikelijk was De voorzitter had daar zijn be denkingen tegen, en speelde met ge dachte-associaties als „Lijkewei". De raad had daar echter geen pro blemen mee en schaarde zich achter het voorstel van de heer Pingen. GRONDPRIJZEN De jaarlijkse aanpassing van de grondprijzen op de kerkdorpen was voor het raadslid De Bruijn aanlei ding eens te informeren of het niet mogelijk is in de gehele gemeente eenzelfde grondprijzentarief vast te stellen. Het blijkt dat het college ook met die gedachte speelt, zeker wat betreft voor gronden in Landweert, Leunen en Oostrum. Maar dit moet nog eens grondig bekeken worden. De heer Konings meende dat het misschien tijd werd 't woningbouw beleid nu maar om te buigen. De ho ge grondprijzen voor premdewonin- gen en de hoge rente-standaard schrikt vele kopers af om hun plan nen door te zetten. Dus moet de ge meente meer woningwetwoningen gaan bouwen. Wethouder Schols wilde zover nog niet gaan, maar zou zeker de lief hebbers voor premiewoningen niet op hun voornemen vastspijkeren in dien ze achteraf besluiten niet zelf te gaan bouwen. ENERGIEBESPARING 33.100,stélde de raad beschik baar voor energiebesparende maat regelen in het gemeentelijk zwem bad. Maatregelen die zich dik en dubbél zelf betalen. Het grootste voordeel werd bereikt met de aan schaf van hét Honeywell Optimali- serings Systeem. De heer Den Brok vond hierin aan leiding te informeren of het niet mo gelijk was dit systeem overal te gaan toepassen. Dat zou voor de gemeen te een enorme besparing opleveren. Het blijkt dat de gemeente met besparingsplannen bezig is, en deze zullen tezijnertijd aan de raad wor den voorgelegd. BUITENGEBIED Op 24 april a.s. verloopt het hui dige voorbereiden gsbeSluit bestem mingsplan Buitengebied. Om onge wenste uitwassen in dit buitengebied te voorkomen, was het noodzakelijk dat de raad opnieuw een dergelijk besluit neemt, zodat de termijn van geldigheid tot volgend jaar februari wordt verplaatst. De raad had daar niet zoveel be zwaren mee. als het maar niet bete kent dat de uitwerking van de plan nen op de lange baan geschoven wor den en daardoor de landbouwers de dupe worden. Dat is inderdaad niet de bedoeling. Er wordt met de mees te spoed gewerkt en een ontwerp plan zal einde juni wel ter inzage kunnen worden gelegd. Tot nog toe Eijn in het buitengebied 2 bouw plannen aangehouden, maar hierover moet voor 24 april a.s een beslissing genomen worden. De door het college van b. en w. gehouden inspraakronde op de kerk dorpen heeft 140 schriftelijke reak- ties opgeleverd. Veelal zijn dit ves- der Loonen zijn er gegronde redenen tigingsproblemen. Volgens wethou- om aan vele van deze wensen tege moet te komen. Maar het staat wel vast dat niet aan alle wensen kan worden voldaan. Het staat de be langhebbenden vrij om bij het ter inzage leggen van de ontwerpplan nen beroep aan te tekenen. NA ONZE ENORME HEBBEN WE EVEN TIJD NODIG OM DE NIEUWE LINGERIE-, FOUNDATION-, BAD- EN NACHTKLEDING COLLECTIE SAMEN TE BRENGEN. NA 9 FEBRUARI ZIJN WE DUS EVEN GESLOTEN TOT 3 MAART. DAN HOPEN WE U ONZE PRACHTIGE NIEUWE TE KUNNEN PRESENTEREN VAN 9 TOT EN MET 16 FEBRUARI Zaterdag: 1900 nederlandse hoog mis (Kinderkoor), int. ouders Geurt- jens-Vermazeren Mien Vermeulen- Janssen Huub Jacobs jrd. Jac. en Rikie Rednders. Zondag: vijfde zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. overleden pa rochianen (allerzielenkcfllekte)9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Herman Ebberink Mathieu Arts Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Anna Jans sen Wijn hoven overl. ouders Bas- ten-Bonants ouders v. d. Berg- Paulissen. Maandag: 9.00 oude stichtingen t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes Jo- han Moorrees (fam. W.); 19.00 An toinette Maessen Constant Pijls. Dinsdag: 9.00 Johannes Hendrikus Peter Janssen en echtgenote bijzon dere intentie (G.); 19.00 fam. v. d. Vegt-v. d. Boogaard ouders van Uden-v. d. Broek. Woensdag: 9.00 Gerard van Bracht Nellie Raedts; 19.00 Christina Ver- meulen-A-lbers Nella Verblakt. Donderdag: 9.00 Theodoras Pou- wels Rie Wolke-Greefkens Jan Swinkels en Jacoba Michels. Vrijdag: 9.00 Martimis Thuyls, Hendrika Muyzers en overl, kinde ren; 19.00 Sraar Spee ouders Jans- Beken-Hanen en zoon Arnold. Zaterdag: 9.00 Rector J. Geurts en Lena van Dongen ouders Neete- son-Custers Harrie Messemaeckers; 19.00 Jan Schwachöfer overl. ouders Aben-v. d. Mond Els Kel ders. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: Erna Janssen en Ine van Hooren. Akolieten: Zaterdag 9 febr.: 19.00 M. v. Pelt en A. Noyens. j Zondag 10 febr.: 8.00 Mariëlle van Hoof en Amoud Hermans (lezer: Ma- rij Janssen); 9.30 Erik van Gerven en Nard Kronenberg; 11.00 A. Hijl en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag dinsdag: 19.00 Bas Hou- ba en Sammie Huibers. Woensdag, vrijdag: 19.00 Henri Willems en Henk Manders. Zondag 10 februari. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezon gen door Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mededelingen: 1. Naar MEM ISA hebben het mooie bedrag van 1300,over kunnen maken. Heel hartelijk dank. 2. Wilt U zo goed zijn de gelden voor de gezinsbijdrage op tijd te voldoen. Dank U wel. Misintenties: Zaterdag: 18.30 tot zekere intentie. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Gerard Relouw; 10.15 Jam Jennes- kens; 11.45 Nellie Linders-v. d. Eijn- de: 18.00 tot zekere intentie. Maandag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 Lambertus de Lauw en zoon Peter. Dinsdag: 8.00 Sjang Ewals; 19.00 Francien Coopmans-Custers en overl. fam. en Karei Wijnen. Woensdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam.; 19.00 Jan Jenneskens en zuster Evergista Hendrickx. Donderdag: 8.00 Clarita Romijn- Snijders en Felicita Martina Capri- les; 19.00 overl. ouders Rongen- Buyssen en overl. fam. Vrijdag: 8.00 tot zekere intentie; 19.00 gezinsmis, Wilhelmus Aarts. Zaterdag: 800 overl. fam. Arts- Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Arnoud Verhaeg en Hans Kerstjens. Zondag: 9.00 Willyq v. d. Bekerom en Geert Koppes; 10.15 Ricky Dou- wes en Peter Smelt; 11.45 Eric Arts en Geert Claes; 18.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenmaekers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Mart Leenders en Pepijn Bobbelaar; 19.00 Hans van Geenen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 7dgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenmae kers. Zaterdag 9 febr.: Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Fam. Lemmen. Zondag 10 febr.: Gezongen euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd door Trudy Vullings, Usha Camdchar. Misintentle: Frits Testroote. om 19.00 u. Misintentle: overt, hr, A. Woensdag 13 febr.: Euch. viering M. Görs. Zaterdag: 9 febr.: 19.00 Avondmis voor overl. fam. Heidens-Smits. Het jongerenkoor „Chrisko" en het or kest, beide o.l.v. Jo van Els, zullen zang en muziek verzorgen. Zondag: vijfde zondag door het jaar. 8.00 leesmis ter ere van de H. Geest: 9.00 leesmis voor overl. fam. Verhallen-Lenssen; 10.00 Hoogmis voor overt, ouders Daniëls-Jacobs en ouders van Hout-Behet en zoon Jan. Met het mannenkoor zingen wjj Ne derlandse gezangen. 11.30 leesmis v. overl. Jan en Sjraar Deenen; 18.30 Avondmis voor Eric Spee en intentie en voor Lei Cox (jaardienst). Maandag: O.L. Vrouw van Lourdes. 8.00 overl. fam. van Lierop-van Ho ven-Poels; 19.00 overl. Piet Vermelt- foort en overl. familie. Dinsdag: 8.00 overl. Gerrit van Dijck en fam.; 19.00 Avondmis voor de levende overledene fam. de Haart- Creemers, Woensdag: 8.00 overl. fam. Fran- ken-Drysdaile; 19.00 overl. ouders Janssen-de Bruyn, dochter Anna en zoon Johan. Donderdag: H.H. Cyrillus, monnik en Methodius, bisschop. 8.00 voor ppriesterroepingen; 19.00 voor overl. Martinus Jacobs. Vrijdag: 8.00 overl. fam. van Lie- rop-Linders; 19.00 voor overt. Hu- bertus Zeegers. Zaterdag: 8.00 uit dankbaarheid (M.); 19.00 overl. Petran WiLlems en overl. Herman van Ass. Mededelingen: 1. De verzorging van de kleuter- crèche, tijdens de mis van 11.30 u. in de kleuterschool.naast de kerk, •ligt jjn handen van Karin en M. José Laenaerts. 2. De Memisa-kollekte heeft het schitterende bedrag opgebracht van 1893,70, waarvoor dank en proficiat 3. De avondmis van zaterdagavond zal worden opgeluisterd met zang van het jongerenkoor „Chrisko" met begeleiding van het beken de orkest, beide onder leiding van Jo van Els. Vooral de jongeren worden uitgenodigd deze dienst mee te komen vieren. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 R. Aben en S. Fijne man; 9.00 C. v. d. Brand en Th. Hou wen; 10.00 R. Beerkens, Th. Urselman en A. Millen; 11.30 H. Kusters en M. Barten; 18.30 H. Willemse, J. Jacobs. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 B. Trimbos en G. Hout; 19.00 R. Oomens en P van Weert. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 B. van Veghel en W. Aben; 19.00 O. Geurts en G. Krijnen. Zondag 10 februari a.s. om tien uur viering van het H. Avondmaal in de aula van Den Hoebert. Predikant is Ds. J. Heine. Medewerking wordt verleend door het kinderkoor „De Zonnestraaltjes" uit Stramproy. De eerste kollekte is voor de dia- konie, de tweede voor het kerkewerk. Bij adresverandering gaarne tijdig bericht aan Mevr. J. Baars, Andante straat 7 te Venray, tel. 04780-85160. Zaterdag: 19.00 Anna Maria Tijs- sen (v.w. de buurt) Jan Haegens Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Mar- tien Moorrees. Zondag: 9.30 overl. fam. Claessens- Verstappen Jacob Janssen en An na Janssen-Wijnhoven (Gem. koor); 11.00 jaard. Benrieus Derkx. Maandag: 9.00 Johannes Verhaegh en Johanna Maas. Dinsdag: 9.00 Antoon Fleurkens en Hendrika Broeks; 14.00 uit dank baarheid bij 25-jarig huwelijk Keij- zers-Vermeulen. Woensdag: 9.00 Pierre Vandeven- ne. Donderdag: 9.00 gest. jaard. fam. van Heyster. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Keilholten Anna Maria Tijssen- Peeters overl. fam. Stappers en Nel Arts. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Eddy Drabbels, Alex Oudenhoven, Hans Mulder, Ro land Tacken. Zondag: 9.30 Robert Claessens, Alouis Martens, Eric Jeuken, Antoi- ne Camps; 11.00 Gerard Verbrugge, Ivo Franssen, René Willems, René Th eeuwen. Dinsdag: 14.00 Michel van Dijk en Gerard Verbruggen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Johannes Wilh. van Dijk st. Ja cobus Bots, Maria Dings en Anna v. Arsen Sjeng Hellegers en overle den familie Peeters-Hermans. Zondag: 8.30 H. Mis Alfons Kur- vers; 10.00 Hoogmis, jaard. ouders M. Classens-Wïsmans st. Jozef Versleijen, Mathias Duijf en Theo doras Houwen. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie (L.). Woensdag: 8.00 H. Mis Peter An- thonius Freriks. Donderdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (L.). Vrijdag: 14.00 pi. H. Mis uit dank baarheid b.g.v. 25 jaren Huwelijks jubileum echtpaar Phdlipsen-de Mar tinez. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis tot ze kere intentie Carnavalsvereniging st. Willem Michels, van Osch en Sjeng Hellegers. Week van 9 t.m. 16 febr. Vyfde zondag door het jaar. Misdienaars: Jos Heidens en Mar cel Dukers; Mark Donders en Luc Vennekens; Hgm. William Steeghs en Jos Vollenbergh. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers (na mens de studieclub). Zondag: 8.00 overl. fam. Classens- Ewals; 10.00 Matthias Vollenbergh. Maandag: 19.00 (attentie: Op ver zoek van de familie D. b.g.v. een ver jaardag een avondmis!) en wel: uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Tielen- Tielen-Smits. Woensdag: 8.00 overl. fam. Verhoe ven-Hoeben. Tevens voor de offe raars. Donderdag: 8.00 Dora Willemsen- Martens. Vrijdag: 8.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw, bij gelegenheid van een 80e verjaardag. Zaterdag: 19.00 Matthias Vollen bergh (coll.) Voor degenen die niet geabonneerd zijn op „de Schans" ligt achter in de kerk de bisschoppelijke vastenbrief 1980, handelend over „De mens in de arbeid". Mochten ze op zijn, vraag de brief dan eventueel ter lezing aan een buurman die wèl „de Schans" ontvangt. Vyfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Otto Ste vens Ism. v. Jean Lemmen en echt genote. Zondag: 8.00 Ism. v. Maria Assel- berghs Ism. v. Jean Lemmen en echtgenote; 10.00 hgm. als jrd. voor Bernard Loonen en Jeanette Loo- ■nen-Verheijen; 11.15 lsm. v. Jan Loe- nen lsm. Jan van Meijel, ecbtg. en overl. kinderen. Maandag: 18.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. (C.) lsm. v. Maria Asselberghs; 1830 Ism. v. Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen Jean Lemmen en echtgenote; 19.00 lsm. v. Sjeng Philipsen lsm. tot bij zondere intentie (G.). Dinsdag: 7.3 Omaandd. v. pastoor de Bot lsm. v. Maria Asselberghs. Woensdag: 18.30 lsm. v. Jan van Meijel, echtg. en overl. winderen lsm. v. Maria Asselberghs; 19.00 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers lsm. v. Maria Achten-van Dijck en overl. ouders. Donderdag: 18.00 lsm, v. Maria Asselberghs Jean Lemmen en echtgenote; 18.30 lsm. v. fam. Wil- lems-Loonen Jan v. Meijel, echtg. en overl. kinderen; 19.00 maandd. v. Ed en Stans Dietz lsm. v. Johanna v. Kempen-Loch tens. Vrijdag: 18.00 lsm. v. Jean Lem men en echtg. lsm. v. Maria Assel berghs; 18.30 gest. jrd. v. Pet. Ger. Wilmsen, echtgen. en zonen Ber nard Loonen en Anna M. Peetere; 19.00 maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo maandd. v. Leo Loonen en echtgenote. Zaterdag: 19.30 (half acht) lsm. tot int. van Carnavalsvereniging lsm. v. Maria Asselberghs. Misdienaars: 18.30 René Smits; 19.00 Wilbert Emorrts. Akolieten: 19.00 H. van Rhee en Tj. Jenniskens; 8.00 R. David; 10.00 P. Verstappen, F. van Bavel en A. Reintjes; 11.15 Ren' Smits en Wilb. Heidens. Week van 9-16 febr. 1980 Zaterdag: 19.00 H. Mis v. overl. fam. Sijbers-v. d. Weijer. Zondag: 8.30 H, Mis v. overl. paro chianen J. Eeren - Toon Franssen en Mevr. Coenen-Spreeuwenberg en Berry en Gertie van Hugten; 10.00 maandd. v. Harrie Peetere; 11.30 u. maandd. v. Mevr. Swinkels-Ver- schuuren. Maandag: 19.00 H. Mis v. Antoon Verheijen. Dinsdag: 8.00 jgl. v. Mevr. Fhilip- sen-Groetelaers. Woensdag: 8.00 weëkd. v. Mevr. Coenen-Spreeuwenberg. Donderdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Wilmsen. Vrijdag: 14.00 H. Mis t.g.v. het hu welijk van Frans Lemmens en Elly Fleurkens; 19.00 H. Mis voor overl. fam. Mulders-Maessen. Zaterdag: 19.00 B- Mis t.g.v. Car naval voor alle levende en overledt leden van de Carnavalsverenigin Opgeluisterd door de Blaaskapel Smeleblaozers. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks Francis v. d. Hoff. Zondag: 8.30 John Michels en F Flinsenberg; 10.00 Rob van Ass Wilfried van Dijk; 11.30 Rob Ko< nings en Joost v. d. Elzakker. Weekdagen: Richard Juwett en P ter Peetere. De MIMISA-KOLLEKTE is we uitstekend geslaagd. De opbreng was 1875,Allen heel hartelij dank voor uw geweldige medewei king! 5e zondag door het jaar. 10 febr. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot int fam. Janssen-Poels. Zondag: 8.30 gest. lsm. voor Chrii tiaan Klaassen en Jacomina Kuster 10.00 gest. jgt. voor Lamb. Lemmen Cath. Hoedemflkers en kind. Zaterdag: 19.00 Hoogmis vo< overl. fam. (C.). Misdienaars: zondag 8.30 en zate dag: T. Janssen, M. Kessels; 10.00 Engels, J. Eyssen. Kollektanten: zaterdag: Ewal zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 v. Hoe van 9 tot 16 februari Zaterdag: 19 uur tot irrt. van far Peetere- J anssen. Zondag: 10 uur tot int. van fan van Kasteren. Maandag: 8 uur tol int. van fan H. Arts. Dinsdag: 8 uur tot int. van fan [j Botden. Woensdag: 8 uur tot int. van fan Muysers. Donderdag: 8 uur tot int. van far van Deutekom. Vrijdag: 8 uur voor Toon Basten. Zaterdag: 19 uur tot int. van fan van Heivoort. Zondag 10 febr. 5e zondag door h< jaar. Zaterdagavond om 7 u. Hgm. voo een overledene. Zondag: 9.45 H'gm. zal. Rector E Verbugt en Rector J. Geurts; 11.11 kei overl. ouders Michels-van de Voort gei Maandag: 8 uur lsm. afgest. famj Jenneskens-Poëls. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank fam Burgers. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Willem pei en Theodora van Opbergen. bei Sef Ui» b>|. op hui R'f Donderdag: 8 uur lsm. zal. Sef Lin-bei ders en fam. (fam. L.). Vrijdag: 8 uur lsm. Ceciel van Wy lick-Elngelen. Zaterdag: 8 uur Hgm. zal. Wim v Ooi v.d. buurt. Akolieten voor 10 fobr.: P. Fleur kens, L. Hendriks, A. Weys. Misdienaars: H. en P. Timmer mans. Vijfde zondag door het jaar. 10 feb Zondag: 8 uur H. Mis voor het ree toraat; 10 uur Hoogmis: gesticht ge zongen jaargetijde voor Lowie va Osch en Cato Rambags. Akolietenfan André en Twan van Oséh. Misdienaars van de week: Wir Janssen en Jos Geurts. Maandag: 8 uur H. Mis voor Wii Denikx en overleden familielede /nl Derikx-Voesten. ph Dinsdag: 8 uur H. Mis voor overjhe leden vader Hubertus Janssen. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Too Huisman. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Ja Janssen en overleden familielede Janssen-Gielen. tei Vrijdag: 8 uur H. Mis voor over leden vader Hubertus Janssen va een vriend. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Ja cob Giepmans. V< sli Zaterdag 9 febr.: 19.00 Avondnu voor bijz. int. en uit dankbaarheio^j Jan Rouwens en voor overl. zus e zwager. m Zondag: 8.30 H. Mis te Holtheem voor fam. van Kempen-Lxjgteni oJ 10.00 Hoogmis tot zekere intentie te ere van de H. Jozef. Maandag: 8.45 H. Mis voor de ovei ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor verkrc01 gen gunst. Woensdag: 8.45 H. Mis In de Jozel V1 kapel voor overl. fam. Evers-Kot nen; 5e van de negen woensdage JJ- voor hét feest van St. Jozef. d( Donderdag: 8.45 H. Mis voor de It P1 den van de broedersdhap van St. Jow zef. v< Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere ve|£ het heilig Hart. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once cuarto en nuestra capiila, Overlooi seweg 2, Misa co cantos y platica e Castellano. Después de la Misa rei ndón en la salita del convent» c< un cafelito; alli estè tamlbién algun< kj diiarios y la Hoja informativa nr la cual contiene la reetificación d i censo electoral de residences (ausei tes); todos los trabaj adores em i grantes que deseen ejercer su den cho a partiripar en las futuras cor sultas electorales, lean esta hoja ii formativa. Ha sta la vi9ta. NOTICIAS CULTURALES El martes el d fa 5 de febrero Teatró Philips Eindhoven la Cor pafifa Tirso de Molina presents Carlos Lemos, Maria Casai etc. en Lazarillo de Tormes a las 20 hor Ktel. 040-449 120). El sèbado a siete de la noche en nuestro cent el Club Espafiol organiza una no para las sehoras; hay un premio cien florines. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1980 | | pagina 8