De Wetteling AGENDA De Carnavalskrant „De Piëlhaas" 1980 is uit! CARNAVALS AGENDA Groene zone voor fietsers Overloonseweg voorrangsweg Waterpolo dames van Spio kampioen? INGEZONDEN Geen borden op Stationsweg Oostrum CUPPEH financieringen VENRAY tel: 04780-86055 PEEL EN MAAS voor reclame Zoals gebruikelijk stellen wjj volgende week weer gaar ne ruimte in ons blad beschik baar voor de foto's van de Venrayse Carnavalsprinsen. Wy verzoeken de belangheb bende verenigingen voor tUdi- ge toezending van een „statie- foto'' te willen zorgdragen. Degenen die daar inmiddels voor gezorgd hebben, onze telüke dank. VrUdag 8 februari: Aldewieverbal te Castenray i Aldewieverbal in Veulen. Zaterdag 9 februari: Vorstenhal in Prinsenhof. Zondag 10 februari: Zondagochtendconcert van Hof- koor en Hofkapel en uitreiking APK-plak aan L. A. Nèlissen. Zaterdag 16 februari: Gezamenlijke installatie Carna valsprinsen Uitreiking Bronzen Piëlhaas aan H. Philipsen. Hofbal in Venray. Zondag 17 februari: Vastelaovend. CARNAVALS CONCERTEN Traditiegetrouw zullen weer twee concerten in camavalsstijl worden gegeven in de Venrayse schouwburg en wel op de zondagen 10 en 17 fe bruari. Deze concerten door Venrays Hofkoor in samenwerking met de Hofkapel georganiseerd, mogen zich telkenjare in een grote belangstel ling verheugen. Tijdens de opvoering van a.s. zon dag 10 februari zal de APK-plak worden uitgereikt aan de heer L. A. Nelissen. Voor beide concerten zijn door het Hofkoor weer programmaboekjes samengesteld, zodat de bezoeker geen enkele tekst kan missen. De aanvangstijden zijn voor beide dagen verschillend! Op 10 februari is de aanvang om half twaalf, waar bij de Hofkapel al om elf uur met de warming up begint om iedereen in de juiste stemming te krijgen. Op zondag 17 februari begint het spektakel om 12 uur, dit in verband met de carnavalsmis, welke mede door de Hofkapel wordt opgeluisterd. CARNAVALS OPTOCHT Mensen, hier zijn we weer. We hebben nu drie zittingen ach ter de rug en er zijn heel wat in schrijvingen geweest. Het beloofd weer een mooie op- tocht te worden, getuige de geweldi ge groepen, die zich hebben laten I inschrijven. Wij hadden vertrouwen in onze Piëlhazen en dat vertrouwen j.is niet beschaamd. Wij van de Optocht-commissie zul- i len ons best doen, de optocht zo goed 'mogelijk samen te stellen, zodat alle groepen zoveel mogelijk tot hun recht komen. Zondag 10 februari is de laatste dag dat u zich kunt laten inschrij ven. Als u nog nooit met de optocht bent meegcweest probeer het dan eens, u weet niet wat u mist! Tot zondag tussen 11.30 en 13.00 uur in Hotel De Burggraaf. COLLECTE VOOR JEUGD-CARNAVAL Zoals de gemeentelijke kollekte- kalender aangeeft zal a.s. zaterdag 9 februari door de leden van de jeugdkamaval huis aan huis gekol- lekteerd worden. Deze kollékte is een noodzakelijke bron van inkomsten om alle kosten die bij de organisatie van diverse jeugdaktivïteiten mede helpen te be kostigen. Het zijn o.a. kosten m.b.t. de alreeds gehouden jeugdzitting, de kinderoptocht en de jeugdbals in de tent tijdens de kamavalsdagen. Het bestuur en leden stellen alles in het werk om de jeugd een gezel lige karnaval te bezorgen. Als de jeugd vertier heeft en plezier maakt dan is dit ook tot genot van de grote mensen. Laat ons hieraan denken en geef met gulle hand als de jeugd bij u aanklopt om 'n financiële bijdrage. Vanaf deze plaats alvast bedankt en een prettige en plezierige kama- van Venray. BOEREBRUILOFT VENRAY De personeelsvereniging „Ontwik keling en Ontspanning" van de ge meente Venray organiseert dit jaar Ln Venray de traditionele boeren bruiloft. Op dinsdag 19 februari zul len Wilma van Sjeng van Kogels Handrie (Wilma Gommans-Zanders) en Lei van Land wee rtse Sjef van Meterikse Piet (Leo Verhaegh) in aanwezigheid van Moespotersfamilie van Jerusalem op het bordes van het oude raadhuis in de onecht wor den verbonden. De feestelijkheden beginnen die dag overigens al om kwart over ne gen in de hal van het huidige ge meentehuis. Om kwart voor een trekt de bruiloftsstoet naar de schouwburg en om 14.11 uur trekt het gezelschap naar de Grote Markt voor de trouwplechtigheid. In de schouwburg begint om vier uur de receptie waarna het feest in Prin senhof wordt voortgezet. BOEREBRUILOFT MERSELO Helman uut den Hoek, geboren za- gewetterinneke. dochter van Albert van Mina van de Meulen en Mulders Lambert en van Lenie van Ruivers Doro en Beres Sjef; en Willie uut de Ursulastraot, geboren piëlhaas, zoon van Cor van Klieneke van 't Stiëndal en van Nel van Lies van Hannes uut de Kuij, make bekend en doen owlie laote wiëte. dat ze vumemens zien zich ien de onechte echt te laote verbiende en wel op dinsdag 19 fibbrewarie 1980 om 15.11 uur. Getuuge zien Coby en Jos van den Haag. Gelaogenheid um te felisitiere van 15.30 - 16.30 uur ien ut Verkeshuus (zaal Arts). Mishandelingen De 19-jarige A. G. liit Venray deed aangifte van mishandeling door een nog onbekend gebleven persoon. Hij liep met zijn vriend over de Langstraat en zag nabij een café een auto staan, die voorheen van zijn broer was geweest. Hij wees naar die auto en daarop stapten uit die auto 3 personen. Een van hen sloeg hem zonder pardon in het gezicht. Toen hij wegliep werd hij nog eens tegen zijn been geschopt en door dezelfde man geslagen. Hij liep een pijnlijk gelaat op en een blauw oog en ver wondingen aan zijn Deen. Hij moest zich onder medische behandeling stellen. Dronken bestuurder had niets geleerd Venrays politie hield een 26-jarige Venrayse bestuurder van een perso nenauto aan en konstateerde dat de bestuurder gedronken had. Na het bekende pijpje blazen moest de be stuurder de bloedproef ondergaan. Met de aanzegging dat hem een rij verbod van 8 uur was opgelegd en dat procesverbaal terzake het rijden onder invloed zou worden opge maakt, werd hij huiswaarts gezon den. Dat lopen scheen hem niet te bevallen, want amper vijf minuten later zagen de politiemannen die be stuurder weer rijden. Hij werd aan gehouden en kreeg een extra proces verbaal aangezegd. En uiteraard werd hem belet nog verder te rijden. Tegen dranghek De 20-jarige bestuurder van een personenauto, M. J. uit Venray, reed over de Heidseschoolweg. Vóór de kruising met de Groeneweg was aan de zijde van de Heidseschoolweg een dranghek geplaatst. De bestuurder had dit hek niet opgemerkt voordat hij met zijn auto daartegen botste. Het bleef bij materiële schade. Wildstroperij Op een zanderige grensweg tussen Venray en Overloon, in de Spurkt, werd een dode reegeit in een wild strik aangetroffen. De reegeit was nog warm en waarschijnlijk kort daarvoor in een strik gevangen. Het kadaver werd in beslag genomen en op de wettelijke voorgeschreven wij ze gedeponeerd bij de Plaatselijke Voedselcommissaris te Well. Diefstallen De 31-jarige J. K. uit Venray deed aangifte van vernieling en diefstal van een metalen bord met het op schrift „Prakeren alleen voor bezoe kers". De 53-jarige P. D. deed aangif te van diefstal van sierletters die waren aangebracht voor zijn aan de Patersstraat gelegen zaak. De 34-jarige J. W. uit Venray deed aangifte van diefstal van een tasje inhoudende paspoort, rijbewijs, kentekenbewijs van zijn Simca en een portemonnaie inhoudende 25 gulden. Die diefstal was gepleegd uit zijn aan de Langstraat geparkeerde afgesloten auto. Toegang was ver kregen met een valse sleutel. Inbraak Door de beheerder van de Brak aan de Leunseweg werd aangifte ge daan vap inbraak in dat gebouw. Door een ruit uit te nemen werd toe gang verkregen. De dader(s) heeft (hebben) getracht de ingebouwde kluis te forceren maar dat is kenne lijk niet gelukt. Er werd, zover kon worden nagegaan, niets vermist Vernielingen Door de beheerder van het re petitielokaal van DSV werd aangifte gedaan van vernieling van een deur van het repetitielokaal. De 24-jarige J. v. D. deed aan gifte van vernieling van twee auto banden van zijn geparkeerde auto, welke hij aan de Haammakerstraat had geparkeerd. GESLAAGD Aan de T.H. te Eindhoven slaagde voor ingenieur werktuigkunde dhr. Hermans van de Pasch, Nassauplein. Te Tilburg slaagde voor M.O. Ne derlands mej. Lilian Rippe. TERUG NAAR DE MISSIE Bij mijn vertrek terug naar Zaïre, kom ik u allen langs deze weg nog maals bedanken. Het waterprojekt, dat ik in juni 1979 startte via Peel en Maas is voor mij een groot succes geworden. Met uw hulp en steun zal het ons moge lijk zijn om in 1980 de watervoorzie ning op onze missiepost weer in orde te krijgen. Het is te hopen, dat wij de pompen draaiende kunnen houden, ondanks de kostbare en zeldzame stookolie- Met groot vertrouwen en in de we tenschap dat er een thuisfront ach- te rons staat, gaan wij weer werken daar waar we zo hard nodig zijn. Met de hartelijke groeten en tot wederhoren, ZR. GERVASIA BETS REINTJES Fietsers, komende uit de richting Leunen, hebben op de kruising met de Zuidsingel een aparte groene zone bij de verkeerslichten, om het onge stoord oversteken naar links moge lijk te maken. Gebleken is, dat op de kruising Zuidsingel-Langstraat behoefte aan een dergelijke groene zone is. De commissie voor verkeer advi seert b. en w. deze voorziening daar aan te brengen. Eveneens adviseert men bij het instellen van verkeers lichten op de kruisingen Oostsingel- iStationsweg en Noordsingeil-Maas- heseweg rekening te houden met een groene zone voor fietsers. Het ligt in de bedoeling om de Overloonseweg tot voorrangsweg te verklaren. Ook op het Brabantse gebied is deze weg voorrangsweg. Het huidige verschil wil nog wel eens tot misverstanden leiden. Overigens moet de gemeenteraad een en ander nog goedkeuren en een krediet beschikbaar stellen voor de aanschaf en de plaatsing van ver keersborden en het aanbrengen van stopstrepen op de zijwegen. Inbraak Namens de Tafeltennisvereniging werd aangifte gedaan van inbraak in het verenigingslokaal in het voor malig Lyceum aan de St. Antonius- straat. Bij onderzoek bleek dat de spanjoletsluiting van de ramen open stonden, mogelijk hebben de daders die inbraak voorbereid. Ontvreemd werd een bedrag van 850,uit di verse objecten zoals flipperkast, voetbalspel, koelkast, spaarolifant en geldbak. PROGRAMMA SPORTHAL van vrijdag 8 tm vrijdag 15 febr. Vrijdag 8 februari: Zaal voetbalcompetitie 19.30 Koetshuus 2Electro Janssen 1 20.30 Koetshuus 1Vlakwater 2 21.30 StappersDe Wetteling 5 22.30 Wetteling 3Barnev. Ederh. Zaterdag 9 februari: MHCV zaalhockey 8.00-12.30 10.15 M Venlo A2— 11.00 M Venlo A2—Venray Al 11.45 M. Venray AlBlerick Al VC Rooy volleybalcomp. 13.00 Dames 4Holoyke Heren 4Aspargos 3 14.30 Dames 2Tornado Dames 3Athos 2 Heren 3Concordia 3 16.00 Heren 2—VCSD 16.30 Dames 1Gemen service 18.30-20.30 Jumpers Basketbal- comp. Heren 3Akros 20.30-22.30 SV Leunen zaalv. vt. 22.30-23.30 Bouten zaalv. vr. Zondag 10 februari: 07.30-09.30 Castenray zaalv. vr. 09.30-12.00 Badminton Korfbal comp: 12.00 Erica 3Grubben 1 12.30 Oranje Wit 1Erica 2 13.00 Erica 1Wittenhorst 1 14.00 Odos 2Oranje Wit 2 14.30 DIS 1—Maaskorf 2 15.00 Merels 3Castenray 1 15.30 Oranje Wit AVonckel Girls 16.00-19.00 MHCV zaalhockey 19.00-21.00 SV Leunen zaalv. vr. 2100-2200 Ter Peel zaalv. vr. 2200-23.00 Tummers zaalv. vr. Maandag 11 februari: 17.30-18.30 Manual tr. 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbal comp. 2130 Electr JanssenGem Venray 22.30 Den Aid en Hoed—FCPR Dinsdag 12 februari: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 De Zwaan zaalv. vr. Woensdag 13 februari: 19.30-22.00 Badminton Zaalvoetbal vt.: 22.00 de Wetteling 3-Ford Oldtimer 23.00 De Wetteling 1Judover. Donderdag 14 februari: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 2300-2400 Janssen-Pubben zaalv. Vrydag 15 februari: Zaalvoetbal comp.: 19.30 RabobankJudover. 20.30 Vlakwater 1Hento 22.30 Electro Janssen 2Vlakw. 2 Door het behalen van een overtui gende 41 overwinning op MZ&HP uit Maastricht heeft het damesteam van de waterpoloafdeling van Spio uitstekende kansen gekregen op het kampioenschap* in de kringldasse van de K.N.Z.B. Met nog 3 wedstrij den te spelen staan de dames nu 5 punten „los" op de naaste concur rent MOSA-regio uit Venlo. Er moet dus wel heel veel mis gaan wil de victorie niet afgerond worden. De positieve ontwikkelingen tot nu toe zijn des te opmerkelijker omdat de dames, na een jaar van intensieve voorbereiding, in het seizoen 1979 - 1980 voor het eerst deel zijn gaan ne men in kompetïtieverband van de K.N.Z.B. Deze bewuste deelname en plan ning getuigt van een verantwoorde en gemotiveerde aanpak van deze technische niet eenvoudige sport- vorm. De uitstekende kennis en praktische benadering van de in de Venrayse sportwereld niet onbeken de Ti no Zandbergen als trainer/ coach, zijn mede debet aan het goede resultaat tot nu toe. Het is alleen jammer dat hij wegens drukke bezig heden m.i.v. het nieuwe seizoen alle werkzaamheden voor Spio gaat sta ken. Wanneer de „coup" van het dames team mocht slagen dan komen wij t.z.t. op deze geslaagde nieuwe sport- vorm in de Venrayse soprtwereld nog nader terug. RATS D'R NÊVE Toen ik vanmiddag uw weekblad „Peel en Maas" doorlas zag ik tot mijn vreugde dat u enkele lovende woorden had gewijl aan onze Joeks- kapel. Wie schetst echter mijn verbazing toen ik vernam dat u ons een Joeks- kapel uit Protestant-Christelijke Ge meenschap noemde. Alhoewel ik echt niet op de hoogte ben van de religieuze gevoelens van onze leden, kan ik u verzekeren dat „Rats d'r Nève" ook wat dit betreft niet al te veel eenheid vertoont. „Rats d'r Nève" is in maart 1979 opgericht door een aantal mensen die maar een ding gemeen hebben na melijk dat ze met veel plezier karna val vieren en daar ook graag eens aktief aan wilden gaan meedoen. Behalve deze liefde voor speciaal het karnaval in Rooy en het plezier in het spelen van Rooyse karnavals- muziek is er helemaal miet§ dat ons bij elkaar houdt. R. v. Ameyden, voorzitter Joekskapel „Rats d'r nève" Naschrift: Onze zegsman, van protestants- christelijke huize, zat dus kennelijk rats d'r nève. DOR KUMT 'T WER Vastelaovend 1980 stöt wer vur de deur, 't jukst beej veul alwer in ut bloed. Circus Mök het zien porten al wer toe. 't Was wer dik de moeite werd. Veural Free Wheelin, de Hei lige van de Groëte Kerk en (last but not least) de Trenne-setters blónke uut. Sinds 'n paar jaor is de Raodse vastelaovend wer hiëlemaol opgelèfd. Waor dat dur kumt, dat wet gen meens precies. Toch kunde licht en paar diël aanduuje die 't iën en an der hebbe losgemakt. Ge hoeft gèn lid van 't Venrods Mannekoër te zien um dat koër te bestuutte. As ge ien Circus Mök zit en 't hiële volk begint ienèns mït te zingen mit Wim Fleurkens „Rooy mien dorp ien de Piël" dan is 't wel duudelik dat de autochtone, zeg mar „echt Venraodse" muziek aan popu lariteit wint. Dan got mien Piël haze- hart snelle kloppe en wör ik efkes kalt. Ien steeds miër huuskamers zan- ge hazen en hazinnen mit de Raodse zangers over. Wim Smits wint as schriever-zanger nog steeds an beej- val. As prins het heej enne waardige opvolger gekrege ien de persoën van Jan de Bruijn. Jan III ziet zióh ge steund dur Limburgs grotste voet balclub en 't complete gemaenteper- soniël. Ok an jeugdprins Dolf hebbe we enne goeie. Beej dit alles komme dan nog 'ns de veule joékskapellen, die schiete as paddestuur uu't de grond. Hulde an de Plaarzèk van 't urste uur, mar dk de veule neeje talente, veul suc ces!!! We make d'r met z'n alle enne goeie vastelaovend van. Sjang van Free Wheelin het mit de bezuukers van Circus Mök afigesproke dat de klènjonge wer alderwets langs de deuren gaon zingen. Dus aide luuj, halt ow klèn geld beej-en en schenk 't die zangers van (klèn) formaot as ze beej ow arikloppe mit vastel aovend. 't Gerucht göt dat de Ven raodse kasteleins stilzwijgend de af spraak gemakt hebben dat ze allien maar Limburgse en Duitse muziek drèje. 'n Plaat van enne commer ciële kinkel drèje, kost de betreffen de kastelein en reundje vur de hiële zaak. Zet ow dus allemaol ien vur enne goeie Rooyse vastelaovend, lier ow klèn jonge ien ut plat te zinge en laot de Hollandse dijekletsers mar op Hilversum 3. Oefen thuus de Ven raodse hits. Zondag kieke we saame hoe wiet we zien. Want dan halde we repetitie mit 't Venraodse Man nekoër. Die voere dan eur vastel- aoves-concert uut ien de Beejekurf. Ziedde gille ok van de parteej? Kroep den dag vroeg uut d'n bocht, want: Dor kumt 't wer, dor kumt 't wer, 't jökst ós ien 't bloed. Al wilde nie, toch motte wel, net as 't hiële stel. Piëlhaas, blief wakker! EEN SUPERMARKT OP DE JULIANASINGEL? Enkele weken geleden werden wij verrast met het bericht, dat Almon- da verkocht zou worden. Nog verras sender was, dat er een cash and carry n.l. Prijsslag, in dat pand gevestigd zou worden. Beslissingen werden nog niet genomen, de Gemeenteraad en commissies van deze raad zouden de zaak bestuderen. Daarna werd er niets meer vernomen. De bewoners van de Julianasingel zijn echter ongerust geworden en en kelen hebben de zaak verder onder zocht. Het blijkt nu, dat Hermans Prensslag, een onderneming die al vele supermarkten verspreid over het land heeft gesticht, zich al flink heeft vastgebeten in Venray en met name op de Julianasingel. Terwijl de gemeenteraad nog studeert en de commissies slapen (of hun carnaval aan het voorbereiden zijn), heeft de heer Hermans zijn relaties in Venray bewerkt. Een bloedverwant, helaas ook nog wonend op de Julianasingel, schijnt zijn verre neef wel te willen helpen. Het schijnt nu wel vast te staan dat Hermans Prijsslag al een punt heeft geonvden op de Juliana singel (tegenover het busstation, dus parkeergelegenheid verzekerd) waar hij een voorlopig verkooppunt zal vestigen. Dezelfde commissie die met zoveel succes in Venray de Noord- tangent heeft ontworpen, schijnt ook al een oplossing te weten voor de verkeersproblemen. Inkopers in in Noord-Limburg zijn al bijzonder aktief geweest. De openingsstunt lijkt te zullen worden enorme hoe veelheden prei praktisch voor niets. Het is duidelijk dat de bewoners van de Julianasingel PrijsSlag niet graag zullen zien komen. De zo hech te gemeenschap van Julianasingel (deze gehechtheid aan elkander openbaart zich traditioneel vooral in de camavalstijd) is flink in opschud ding nu blijkt dat Hermans verdeeld- hied en onrust op de Julianasingel zaait, juist nu de Singel rustiger zou gaan worden door de aansluiting van Noord- op Oostsingel. Wij heb ben gehoord, dat enkele bewoners van de Julianasingel binnen zeer korte tijd tot aktie zullen overgaan. Enigzins dreigend spraken enkele bewoners van een aktie waar heel Venray mee te maken zal krijgen. GEVONDEN Hebt u ooit uw portemonnaie ver loren? Ik wel! Eerst ga je naar het politiebureau, waar niets opgeschreven wordt om dat er geen waardepapieren in zitten. Maar word je vertéld: iedere week staat in Peel en Maas zo'n rubriek „Gevonden Voorwerpen". Dus, de donderdag daarop Peel en Maas ter hand genomen, en jawel hoor wat staat daar: „Portemonnee inhoud 65,Wat fijn denk je dan, dat er zo'n rubriek bestaat en dat er nog eerlijke mensen zijn. Dus je gaat naar het bekende buro, waar je te horen krijgt dat het verlorene door een „Internaat" gevonden is. Een te lefoontje daarheen en dan blijkt dat je goede stemming niet zo terecht is geweest. Want op een internaat wo nen er méér. En wie heeft nu die por temonnee gevonden? Onze wetsdie- naren verwijzen je naar het inter naat en op het internaat krijg je te horen dat je op het buro moet zijn, enz. Hoe moet dat nou? Huub Janssen Naschrift: Nog eens informeren bij het inter naat! ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43, telefoon 82824 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Ver- cauteren, De Vocht en Schmeetz F. SCHMEETZ Akkerweg 18, telefoon 85900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. J. DRABBELS telefoon 04780 - 81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat 7 Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u Door de buurtvereniging Stations weg Oostrum is gevraagd langs de Stationsweg in Oostrum borden te plaatsen „Vaart minderen spaart kin deren". Hoewel b. en w. kunnen onder schrijven dat de situatie op de Sta tionsweg zeker niet ideaal is, zet het college toch enige vraagtekens ach ter de voorgestelde oplossing. Getwijfeld wordt n.l. aan het ef- fekt van deze tekstborden op het ge deelte van de weg, waar een maxi mumsnelheid van 70 km/u is toege staan. GEVONDEN VOORWERPEN Autosleutel zwart chroom; Zwarte sleutel Zündapp; Bruine portemon naie, opschrift: Argeles; afbeelding: 2 dansparen, inhoud: 1 b.b. van 10, lx 2.50 lx 1,— en lx 0.25; Delta hor loge met rode wijzerplaat en draai bare rode rand rondom de wijzer plaat en een zwart leren bandje; Timex horloge, rood-zwarte wijzer plaat, métalen armband; Een kistje met doosje waarin drie verschillende krielkippen. Oude reu, Duitse herder, om de hals een schakelketting; 2 b.b. van 25,Dames horloge met inscrip tie, met zwart bandje; 7 gewone sleutels, 2 huissleutels en 2 autosleu tels. •VvL ftMRAy Voor de prijs van twee gulden vanaf heden (7-2) verkrijgbaar bij: Boek- en kantoorboekhandel v. d. Munck- hof b.v. De Lectuurhal Sig. magazijn Chr. Janssen 'n Vertrouwd adres voor Geldleningen NIEUW NIEUW Mensen met een eigen huis LET OP! 6.000,— 79,20 p.m. 8.000— 105,60 p.m. 14.000,— 184,80 p.m. 18.000— 232,20 p.m. Voor verbouwingen, aanbouwkeukens etc. Vraag over deze unieke vorm van financiering inlichtingen! WIJ ADVISEREN U. Mensen zonder eigen huls 10.000,— 200,— 15.000,— 300,— 20.000,— 400,— P. L. 's 5.000.— 36x 184,49 8.000.— 36x 287,48 12.000,— 60x 290,48 J. Cuppen - Dakdekkerstraat 7 - Venray - Telef. 04780-86056 TE KOOP Opel Kadett 1970, 250,- Telefoon 04780-86682 TE KOOP Antiek eiken boeren kasten, kis ten, commode, tafels, hangklokken „Stoffelhoeve", Stations weg 86, Oostrum-Venray TE KOOP Antieke kabinetkast .Antieke dichte mechelse kast Antieke eethoek en hal- spiegel Antieke hoerenkast alles massief eiken Veltumse Kleffen 226 TE KOOP Nest duitse herdershonden zijn ingeënt, met stam boom, Vader H.D. vrij Kennel De Spiek, Nieuw- straat 17 .Rijkevoort, tele foon 08857-584 TE KOOP Nolan integraal helm z.g.a.n., kleur geel, 90,- Horst. telefoon 04709-1918, na 18.00 uur GEREGELD TE KOOP Aardappelen, wortelen, uien en boerenkool L. v. Dijck, Laagheidseweg 7, Venray TE KOOP Antieke eiken kast strak Spurkterdijk 18, Oostrum

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3