60 AGENDA De Wetteling CARNAVALS AGENDA KINDEROPTOCHT Circus Mök weer grandioos spektakel Joekskapellen- festival geslaagd GOUDEN BRUIDSPAAR AAN DE BUUS O.L. Vrouwe Gilde De bouwer van de Minirakker bromfietsjes dhr. G. Janssen aan de Broekweg is slechts korte tijd zijn wereldrecord kleinste bromfiets kwijt geweest. Een Neurenberger in- strukleur bouwde een brommertje van 26 cm. lang, welk een snelheid kan behalen van 30 km per uur Gerrit was er niet „kapot' van en bouwde lustig een nieuw vervoer middel. Het resultaat was een brommertje dat slechts 24 cm lang is: 36 km per uur kan halen; 38'/t cm hoog is en 12 kg. weegt. Daarmee is het wereldrecord weer op zijn naam gesteld. Blijkens een advertentie in dit blad is er zaterdag 2 februari van 21 tot 02 uur een grandioze Jack Jersey show in PrinsenhofDe Cross Family zal voor de begeleiding zorgen, en bestaat uit 8 heren en 3 dames Ver der verleent Oscar Banton medewer king aan deze show. De Cross Family heeft zelf een wer kende show, die in het noorden van het land het publiek razend enthou siast maakt. (Adv) Bromfietser gezocht Venrays politie verzoekt de brom fietser, die mogelijk oorzaak is ge weest van een verkeersongeval, zich met de politie in verbinding te willen stellen. Maandagmorgen om 8.38 uur reed namelijk het 14-jarige meisje I.V. uit Venray vanaf de Pr. Bem- hardstraat de Julianasingel op, toen uit de Poststraat een bromfiets na derde en zonder meer de kruising met de Julianasingel opreed Deze bromfietser raakte het meisje, maar reed door, terwijl het meisje ten val kwam. Zij moest met ernstige hoofd verwondingen naar het ziekenhuis worden overgebracht. Het is moge lijk dat de bromfietser niet gezien heeft dat het meisje is gevallen. De politie hoopt dat hij bij het lezen van dit bericht zo sportief zal zijn om zich alsnog te melden. Vernielingen H. M. uit Venray deed aangifte van vernieling aan zijn personenauto welke aan de Zuidsingel geparkeerd stond. Met een scherp voorwerp wa ren diepe krassen aangebracht. Weer sneuvelde een ruit van de kleuterschool aan de Maasheseweg. Gevangnisstraf voor voervalers postkantoor Veltum De rechtbank van Roermond heeft dinsdag 2 Helmondenaren veroor deeld tot resp. 3 en 2 jaar gevange nisstraf wegens 'n gewapende over val - november vorig jaar - op het hulppostkantoor te Veltum. Zoals bekend werden de kantoor houder en enkele klanten bij deze overval in het toilet opgesloten, toen de overvallers er met de buit van door gingen. Vrij spoedig slaagde de politie er in de beide mannen te ar resteren. Ter completering van ons archief zoeken wij voor het maken van en kele copieën een exemplaar van Peel en Maas van 16 september 1945. Zijn bereid daarvoor vergoeding te betalen Weer ging alarm werken Ook de afgelopen week ging er bij de meldkamer te Venlo het brand alarm in werking van hotel De Zwaan. Venrays brandweer rukte uit, maar voordat de brandweerlie den arriveerden had de Venrayse politie al ontdekt dat het weer een loos alarm was geweest. De installa teur zal nu zorgen dat dit in de toe komst niet meer gebeurt Het is na melijk niet de eerste keer dat het alarm onnodig in werking werd ge steld. Diefstal De bemanning van een surveil lanceauto van Venrays politie trof rechts van de Deurneseweg, juist vóór het aan die weg gelegen Texaco tankstation een Citroën personen auto aan. De auto stond in de greppel de portieren waren geopend en de auto stoqd op kontakt. Naast en in de auto lagen diverse gebruikte kle dingstukken. Twee en een half uur later werd door de politie van Deume bericht, dat men daar drie Helmondse jongelui had aangehou den met gestolen fietsen. Deze ver klaarden dat ze hun auto in Yssel- steyn hadden achtergelaten. Het drietal werd naar Venray overge bracht. Uit het ingestelde onderzoek kwam vast te staan dat het drietal had getracht in te breken in het tankstation, maar toen de alarm installatie in werking ging waren ze er vandoor gegaan. Door onvoldoen de opletten en mogelijk de paniscjie haast, kwam de auto in de greppel vast te zitten. Zij gingen er zonder de auto vandoor; stalen in Ysselsteyn twee fietsen welke eigendom waren van G. Hun vlucht strandde in Deur- ne, waar opmerkzame poliemannen hen aanhielden. Na aanvankelijk in gesloten te zijn geweest werden ze later met de mededeling dat proces verbaal zal worden opgemaakt, huis waarts gezonden. G. kreeg van de politie bericht dat zijn twee gestolen fietsen terecht wa ren voordat hij die diefstal had ont dekt. Bergingsvijver in Smakterheide Met het buiten werking stellen van de vloeivelden is de mogelijkheid tot het overstorten van overtollig water in een bergingsvijver komen te ver vallen. Het gevolg hiervan is," dat door de gemeente een nieuwe ber gingsvijver zal moeten worden aan gelegd om bij zware regenval het wa ter tijdelijk op te slaan voordat het naar de zuiveringsinstallatie kan vloeign. Deze bergingsvijver zal worden aangelegd aan de noordzijde van het industrieterrein nabij de daar aan wezige ontsluitingsweg. Vooraf zal nog overleg plaatsvin den met eigenaren van omliggende gronden. PLEM krijgt een centraal storingsnummer Met ingang van 30 januari 1980 heeft de PLEM een centrale wacht dienst ingesteld, waaraan storingen in de stroomvoorziening buiten werk tijd telefonisch kunnen worden ge meld. Het storingsnummer, dat voor het hele voorzieningsgebied van de PLEM geldt is,04406 - 14000. Vanuit de rent rale post wordt de dienstdoende wachtmonteur uit het betreffende district naar de storing gedirigeerd. De centrale storings dienst waarborgt door een betere coördinatie een snellere afhandeling van storingen dan tot nu toe het ge val was. De situatie tijdens de werkuren (van 08.00 - 16.30 uur) blijft onge- wijzgd; dat wil zeggen dat storingen tijdens die uren gemeld moeten wor den aan het districtskantoor, waar onder de betreffende verbruiker res sorteert. Men vindt dat telefoon nummer in de telefoongids steeds in eigen woonplaats bij „provinciale limburgse elektr. mij.". De verbruikers worden nog per soonlijk op de hoogte gesteld van de ze regeling via bij de nota's inge sloten stickers Men wordt geadvi seerd deze sticker op het meterkast je te plakken. VrUdag 1 februari: Uitvoering Circus MÖk te Ven- R ray Zaterdag 2 februari: Uitvoering Circus Mök te Ven- I S ray Jeugdprinsenbal te Castenray Boerenverlovingsbal en Vors- i? tenbal van de Knöllekes, Leu- E nen. Vrijdag 8 februari: Aldewieverbal te Castenray Zaterdag 9 februari: Vorstenhal in Prinsenhof. Zondag 10 februari: Zondagochtendconcert van Hof- koor en Hofkapel en uitreiking APK-plak aan L. A. Nelissen. Zaterdag 16 februari: Gezamenlijke installatie Carna- 1 ^yvalsprinsen Uitreiking Bronzen Piëlhaas aan H. Philipsen. Zondag 17 februari: Vastelaovend. Beste piëlhaaskes en piëlhazinne- kens opgelet. 17 februari is het weer zover, dan trekt de bonte kinder optocht door Venray. Een optocht waar iedereen van jullie aan mee kan doen. Of je nou alleen bent of met een groepje o fgroep dat geeft niet als je maar meedoet Jullie kunnen je opgeven op de zondagen 3 en iO februari van 11 tot 12 uur in het jongerencentrum „Free WheelinHoenderstraat 10 (het huis met de klimop). In „Free Wheelin" wordt ook bekend gemaakt waar en hoe laat je moet opstellen enz. De prijsuitreiking is weer in zaal „In den Engel". Attentie inwoners van Venray: De organisatie kan reeds mede delen dat de route van de optocht, als gevolg van verkeerstechnische problemen, een fikse verandering heeft ondergaan. i HDe route wordt: Hoenderstraat - Bergweg (langs Het Schuttersveld) - Merseloseweg - Henseniusplein - Poststraat („In den Engel"). Bestuur „Hazékeutel" Met nog twee reeds uitverkochte voorstellingen van het carna- valsspectakel „Circus Mök" voor de boeg (en drie achter de rug) is het moeilijk hierover meer te schrijven, dan dat dit carnavaleske circusgebeuren ook dit jaar weer alle verwachtingen heeft overtrof- fep- Moeilpk, omdat wc eigenlijk de vele honderden, die de voorstel ling nog gaan zien, niet zouden willen zeggen wat te wachten staat. Van de andere kant zal het toch ook weer zó zijn, dat de velen, die het bonte gedoe van de Venrayse circus-amateurs meebeleefd heb ben, hun enthousiaste verhalen zullen hebben verteld. Wij kunnen derhalve niet achterblijven. Circus Mök 1980 mag de geschie denis ingaan als een gebeuren, dat als een van de beste (zo niet DE bes te) kan worden aangemerkt. Het biedt een afwisselend programma met „vaste prikjes" van oude beken den. nieuwe gezichten en gloednieu we presentaties van bekende Ven rayse circusartiesen. Zoals van ouds opent het circus met de kindergarde, ontstaan zo als de zich uitstekend van zijn opper- stalmeesterstaak kwijtende Vorst Geert zei uit de Raad van Elf en artiesten. Een steeds weer hartver warmend schouwspelletje onder lei ding van Nellie Coenen en Ine Haens, compleet met steeds maar weer an ders willende peutertjes Tempke uit Horst verschijnt weer in de ton met zijn buut als bankier. Een routinier, die we overigens wel eens met sterkere teksten hebben bezig gehoord. De Pierottengarde, zonder wie noch de Prinseproklemaitie, noch Cir cus Mök de laatste jaren goed kan draaien, laten zich deze keer van een geheel andere zijde zien met hun „Hongaarse Dans" en de „Dans van de Jerusalem-pensionaires". Nu geen „opgedirkte" dansmariekes, maar ren fris stel jonge meiskes, dat over het toneel dwarrelt en de zaal ver stelt doet staan door hun wervelen de shows. Maarde concurrentie ligt op de loer- Wat leerling-balletdanseres Ni- ca v. d. Windt in korte tijd met haar Rooyse Möpkes heeft gepresteerd, grenst aan het ongelooflijke. Een nieuwe frisse en bijzonder vlotte aanwinst voor het spectakel, dat Cir cus Mök heet. Bets Kwats verscheen voor het eerst in de circuspiste. Als poets vrouw van het gemeentehuis, die binnen de muren van het voormalige Jerusalemklooster haar oor t'e luis teren heeft gelegd. Een buudreedster van formaat, deze Bets Kwats, die wellicht beter bekend ls als Bets Linskens-Janssen. Voor de vijfde maaltin successie staan de Heiligen van de Groëte Kerk op hun wankele sokkel te luisteren naar het gesawwel van de pastoor. Dit jaar een misschien Iets minder sterke tekst zonder gemeentepolitiek, maar wel een optreden met onver wachte intermezzi en een ijzersterke meezinger, die de circuswanden ge weld aan doen en een gooi doet naar de top van dé Venrayse carnavals- hits. Dagbladredakteur Jacq. Penris verschijnt dit jaar als roodhuid Wig wam Sjaak voor het voetlicht. Als inrider weet hij het Venrayse ge- meentegebeuren op de hakken te ne men. Jammer, dat hij soms iets tè persoonlijk is met zijn aanvallen op bekende Venrayers. Dan doet „Free Wheelin", de soos- groep, die vorig jaar voor het eerst in de piste verscheen met „Hemd te wied en boks te kort" het anders, zonder aan scherpte in te boeten. Deze jongeren voeren Jan Modaal, die bij het Venrayse carnavalsgebeu- ren „buiten spel" staat.ten tonele met een keiharde, doch bijzonder te waarderen tekst. Het Hofkoor staat dit jaar voor de tiende keer in de Mök-piste met een repertoire, dat aanmerkelijk vlakker is dan andere jaren. Wellicht is dit het gevolg van het meezingen van een tevoren gemonteerde band. „De Trennezetters" mogen zonder meer als dè ontdekking van Circus Mök 1980 worden aangemerkt. Dit drietal, waarin insiders verplegers van St. Servatius herkenden, stal zonder meer de show met hun fan tasieën over het aantrekkelijk ma ken van Venray voor de plaatselijke V.V.V- Het applaus voor hen overtrof dat, wat de tot „Tu-Tuutjes" gereïn carneerde Heilige van de Groëte Kerk ais dank voor hun optreden kregen. Oksel frisse, roodgepruikte in witte balletpakjes gestoken bekende Venrayers, vormen een van de (mis schien te vroeg verklapte) verrassin gen van de avond. Zónder behulp van professionele studiobanden geeft het „circus- orkest", bestaande uit echte Venray se amateurmuzikanten o.l.v. Herman Stevens vanuit de orkestbak een grandioos stuk muziek ten beste. Het viel ons op, dat door de nieuwe Klatsmars 'Mainzer Narhalla Marsch' bij de buuts „Circus Mök" iets pro beert te krijgen van „Meinz bleibt Mainz". Ook het optreden van Bets Kwats gaat in die richting. Het wach ten is nu op de Venrayse Ernst Ne ger En dan mogen wij natuurlijk niet vergeten, dat de van vorig jaar be kende Clown „Misty" tussen de be drijven door een en ander bijzonder geslaagd aan elkaar weet te breien Een staande ovatie tot slot was vrijdag- en zaterdagavond de dank van het hooggeëerde publiek. Venrays carnavalsgebeuren begint toch wel succesvolle proporties aan te nemen. Na een onverwachte grote belangstelling bij de liedjesmiddag, volgde een al even gced geslaagde prinsenproklamatie; eenonovertrof fen Circus Mök, en nu afgelopen zon dag het eerste Joekskapellen-festival waarvoor de schouwburg-foyer bijna te klein was. Euterpe en de Piëlhaas hebben hier een programma in el kaar gezet dat klonk als een klok, en non-stop van half twaalf tot half zes heeft geduurd. In een paar jaar tijd zijn er In Ven ray zo'n acht Joekskapellen „van de grond" gekomen. Het is niet aan ons deze kwalitatief te beoordelen- Maar dat was ook helemaal niet de bedoe ling. „As ge mar joeks het", daar 'ging het om. En dat heeft men inder daad gehad, zes uur lang. Twee joekskapellen willen we toch vermelden: „Nutjes 4", van de fami- tie Kooien, en „Rats d'r nève" uit de protestants-christelijke gemeen schap in Venray. De eerste vanwege het hardstikke leuke optreden van een dergelijk familie orkest; de twee- meenschap tot voor enkele jaren on- de omdat zulk een kapel in deze ge denkbaar was. Beiden verdienen daarom volgens ons een extra ver melding. In ieder geval is ook dit carnavals- programma zó geslaagd, dat herha ling zonder meer verzekerd is. Bij de op dit festival gehouden tombola, zijn nog enkele prijsjes niet afgehaald. Dat zijn die welke geval len zijn op de blauwe bonnen, nrs. 628, 648 en 977. Tot 8 februari kan men voor deze prijzen terecht bij J- Raedts, Niessenstraat 16, Veltum. Op maandag 11 februari a-s. zal de kleine gemeenschap van den Buus, op het einde van de Maasheseweg en behorend tot de Smakt, zich opma ken om hun gouden bruidspaar PHILIPSEN-VERPOORT te begelei den naar de St. Jozefkapel waar een plechtige Eucharistieviering zal wor den opgedragen, om de Heer te dan ken voor 50 jaren lief en leed. Die Eucharistieviering heeft om half drie plaats, waarna het gouden paar zich met hun kinderen en klein kinderen naar het Pelgrimshuis zal begeven, waar de verdere dag zal worden doorgebracht. Van half ze ven tot half acht krijgt dan iedereen de gelegenheid hen geluk te wensen. Het gouden bruidspaar verheugt zich vooral op de komst van Venrays burgemeester. Kennelijk een unicum •in deze contreien. In de dertiger jaren heeft het paar zelf eens de weg weten te vinden naar de toenmalige burgemeester. Het had toen de hulp van de burger vader hard nodig, omdat ze de ouders van de nu gouden bruidegom een onbezorgde levensavond wilden geven, maar dat niet konden doen van hun karig inkomen in die dagen. HANDRIE PHILIPSEN De gouden bruidegom (81) is een rasechte geboren en getogen Ven- rayer, méér nog Smaktenaar. Zijn ouders hadden een klein boerenbe drijf en zoals dat toen gebruikelijk was moest Handrie Philipsen al vrij jong uit werken. Dat werken bestond niet alle enuit. dagion er swerk, maar later ook als bosarbeider en met de schop mee werken op de ontginnin gen Hard moest er worden gewerkt; het werk was zwaar en de dagen lang, terwijl er weinig inkomsten te genover stonden. Al 60 jaar is Handrie een verwoed imker, die zonder zijn bijenvolken niet zcu kunnen leven. TRIEN VERPOORT De gouden bruid (81) is geboren in Groesbeek maar verhuisde al op 2- jarige leeftijd naar het Noord-Lim burgse Siebengewald. Ook zij stamde uit een groot gezin, en dat hield in, dat zodra hel maar even kon, zij moest gaan werken bij de boeren. Ook hier was het zwaar werk van de vroege morgen tot de late avond, met weinig verdienen. Ze werkte op di verse plaatsen en toen ze uiteindelijk in Venray ging „dienen" was ze al 30 jaar. Daar leerde ze haar latere man kennen. Zoals toen gebruikelijk was, werd er na een niet te langduri ge verkering getrouwd. Haar man had het goed met haar voor, want hij had reeds zelf de ste nen gemaakt voor hun woning, wel ke juist voor de spoorwegovergang, nu 50 jaar geleden door een Venray se aannemer werd gebouwd. Er werd toen 1.17 hectare woeste grond gekocht voor de som van 100 gulden Zwaar was het werk om die grond enigermate te ontginnen zodat die kon worden gebruikt voor eigen oogst. Tien jaar geleden werd 1 hec tare verkocht voor de prijs van 1000 gulden. De bouw van hun woning kostte nog minder dan 2.000 gulden. Nu zouden ze daarvoor onvoorstelbaar meer kunnen krijgen, maar ze willen daar blijven wonen zolang als het kan. Hard werken en weinig inkomsten tekent hun leven, want als er niet gewerkt werd, werd er ook niets ver diend. Sociale voorzieningen waren er niet. Het beroep dat destijds ge daan werd op de burgemeester, om steun te krijgen voor het verzorgen van de ouders van de gouden brui degom, werd afgewezen. Ze moesten die maar onderhouden van de 5 gul den rente welke dat paar iedere maand ontving. Laten we verder maar zwijgen hoe moeilijk dit paar het heeft gehad om de touwtjes aan elkaar te knopen; over de lange dagen welke de gou den bruidegom moest werken op de grinderij, in de bossen of op de ont- ning. Wij willen nog wel vertellen, dat met de armoede welke ze moesten lijden, er toch de nodige kinderen kwamen. Van de eersten (een twee ling) stierf er een al vrij jong Er kwamen er nadien nog zes, en ook daarvan moesten zij er een al vrij jong weer afstaan. Ze zijn nog trots op hun vroegere buur, de in Venray en omgeving wel bekende Marie van de Buus. Als ze die niet hadden gehad in de moei lijke dagen, dan was het nog erger geweest. Wonende bij de spoorwegovergang, werden ze meerdere malen gecon fronteerd met menselijk leed, dat in feite ook een stempel drukte op hun leven. Gc-lükkig en tevreden, met de ro yale ouderdomsvoorzieningen welke ze nu ontvangen, genieten ze nog el ke dag van hun leven. Natuurlijk komen ook de ouderdomskwaaltjes om de hoek kijken, maar het mondje van de gounden bruid roert zich nog altijd en zij is, ondanks haar 81 jaar, •nog niet versleten. Hoe arm zij het vroeger hadden, zo rijk hebben zij het nu. Zij weten zich gesteund door de goede zorgen, vooral van hun zoon Grad, maar ook van de andere 5 getrouwde kinderen. 22 kleinkinderen en 9 achterklein kinderen vormen samen hun grote familie en binnenkort hopen zij het 10e achterkleinkind te mogen aan schouwen. openbare bibliotheek venray JEUGDAFDELING Schoolstraat 32 - Venray Tel- 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Als ik bid en praat met God. kindergebeden. Gebeden voor kin deren van verschillende leeftijden; om zelf te gebruiken of voor ge bruik door ouders en andere op voeders. Grant, J. Het ware verhaal over be roemde ontdekkingsreizen. Be- schrijving van veertien bekende tochten, vanaf Alexander de Grote tot en met de reizen naar de maan in de 20e eeuw. Cydal, M. Hoe het was toen Heins opa doodging. Hein gaat graag naar zijn opa en oma. Wanneer opa er niet meer is, moet Hein vaak aan hem denken. Verhaal met zachtkleurige tekeningen om sa men met kinderen vanaf vijf jaar te behandelen. Mirtschin. J Kijk, de heuvel is weer groen. Als het landschap niet al leen door de seizoenen, maar ook door toedoen van de mensen ver andert, proberen kinderen en vol wassenen het land opnieuw leef baar te maken voor mens en dier. Prentenboek voor kinderen vanaf vier jaar. Reinecker, H, Chantage na het feest. Wanneer een 15-jarige jongen op het spoor komt van hasjhandela ren, beleeft hij samen met zijn vrienden spannende dagen. (B.) Rutley, C. B. Goud en lava. Twee broers-moeten, als gevangenen van een zeeroversbende, tussen hon derden gezonde wrakken naar een kaart zoeken om achter de vind plaats van een schat te komen- (C.) Schouten, A. De hertesprong. Lali en Djagar, vorstenkinderen op Suma tra, besluiten na veel moeilijkhe den samen te vluchten om de „her tesprong" te maken: te trouwen zonder toestemming van de ouders. (C.) Verleyen, K. Hoe .Jcom je daar nou bij? Jonie en Tom, die naast elkaar wonen, kennen elkaar eigenlijk niet zo goed. Maar wanneer zij eenmaal vrienden zijn geworden, beleven zij samen een spannend avontuur. (B) Winsemius, D. Een schort vol sprook jes. Bundel met dertien fantasie verhalen in sprookjessfeer, voor zien van vele zwart-wit tekenin gen. (A) Zavrel, S- Peter en Hansje. Naïeve prenten in mooie kleurschakerin gen over het mannetje Peter dat heel veel moeite heeft om zijn vo gelvriendje Hans weer terug te vinden in het grote bos. (A) BEKENDMAKING Van Gedeputeerde Staten van Lim burg is de navolgende verklaring van geen bezwaar, zoals bedoeld in arti kel 50. lid 8. van de Woningwet en evt. artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, ontvangen, welke is ver eist voor het verlenen van de gevraag de bouwvergunning voor: het bouwen van e enloods ten be hoeve van een loonwerkersbedrijf aan de Spurkterdijk t.n.v. A. M. Di- reks. Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 09.00 tot 12.00 uur. Zij. die menen door de af gifte van deze verklaring van geen be zwaar rechtstreek in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond v ande Wet Administratieve Recht spraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een bezwaarschrift indienen bij Gede puteerde Staten van Limburg te Maas tricht. Venray, 1 februari 1980 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche HOLTHEES O.L. Vrouwe Gilde uit Holthees zal a.s. zondag 3 februari 1980 haar jaar lijkse feestdag vieren van haar pa troonheilige Onze Lieve Vrouw Lichtmis. Om half 9 's morgens zul len de gildebroeders met tamboer- korps zich verzamelen in het Gilde- huis voor de afmars naar de kapel van Onze Lieve Vrouw van Zeven het symbool mag zijn van Holthees, Smarten te Holthees ,dat nog altijd de eeuwig wit geschilderde kapel, waar om 9 uur de H. Mis zal worden opgedragen voor de overleden leden van het Gilde. Onder deze H. Mis zullen de tamboers en de vendeliers- groep hun medewerking verlenen. N a de H. Mis zal men weer afmar cheren met slaande trommen en wapperende vendels naar 't Gilde- huis waar deze feestdag nog enkele uren onder gildebrodeers doorge bracht zal worden. OUD PAPIER AKTIE Zaterdag 2 februari houdt het gilde van Holthees haar maandelijkse pa- piera-ktie. Om half tien zullen de gil debroeders van start gaan voor het oud papier. Wilt U zo goed zijn om het klaar te zetten, en liefst ver pakt, voor de vlugge afwerking. Ook vodden zijn weer welkom, maar dan wel graag apart verpakt. Vanaf deze deze plaats bij voor baat dank. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondag nacht 12 uur neemt waar voor de pa tiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld. van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen Th. Lankveld Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Oorver, Ver- cauteren. De Vocht en Schmeetz P. F. Corver Oostingel 6, Venray, tel. 81393 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Zr. W. VAN NUNEN telefoon 04780 - 81269 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel, 81269 Uitsluitend volgens afspraak. ZUIGELINGENBUREAU BRUKSKE Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. In het weekend uitsluitend via de PROGRAMMA SPORTHAL VAN VRIJDAG 1 FEBRUARI T/M VRIJDAG 8 FEBRUARI 1980 Vrydag 1 februari: Zaalvoetbalcompetitie 19.30 Barnev- Eierh.Wetteling o 20.30 SBSAAmak le lel. 21.30 VermeulenAugustinus le kl 22.30 Stappers—SVCB 2 3e kl. Zaterdag 2 februari: Zaalhockey van 8.00-14.00 uur competitie: 09.30 Venray A2Blerick Al 10.15 Venray B2Groen Wit BI 11 00 Groen Wit AlBlerick Al 11.45 Venray B2Venlo BI 12.30 Venray A2Groen Wit Al 13.15 Venray BIGroen Wit BI Manual Handbal: 14.00 H. pup.Loreal 2 14.45 H. asp.Blerick 15.30 D- pup—Blerick 2 16.15 D. asp.Eksplosion 2 17.00-20.00 MHCV zaalhockey 20.00-21.30 Jumpers basketbal competitie: Heren 1-BSW 4 Dames 2-Almente 22.00-23.00 Lamers zaalv- vr. Zondag 3 februari: 08.30-09.30 Bos zaalv. vr. 09.30-12.00 Badminto competitie Venray 1Olympia 8 12.00-22.30 MHCV zaalhockey 12 00 Tegelen BIVenray B2 12.45 Venray BITegelen BI 13.30 Venlo B2Venray BI 14.15-18.45 onderling 18.45 Blerick 3—Venlo 4 19.30 Venray 3Blerick 4 20.15 Venlo 4Blerick 4 21.00 Venray 3Blerick 3 Maandag 4 februari: 17.30-18.30 Manual tr- 18.30-21.30 VC Rooy tr. Zaalvoetbal comp. 3e kl. 21.30 Wetteling 2Koetshuus 2 22.30 Wetteling 4Koetshuus 1 Dinsdag 5 februari: 18.00-21 00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 de Zwaan zaalv. vr- Woensdag 6 februari: 19.30-22.00 Badminton Zaalvoetbal vr- 22.00 Wetteling 4Westerbeek 23.00 Wetteling 5-FCPR Donderdag 7 februari: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 Janssen-Pubben zaailv. Vrijdag 8 februari: Zaal voetbalcompetitie 19-30 Koetsh. 2Bleotro Janssen 1 20.30 Koetshuus 1Vlakwater 2 21.30 StappersDe Wetteling 5 22.30 Wetteling 3Barnev. Eierh.

Peel en Maas | 1980 | | pagina 3