GOBLET 'MNHIINGSNIEIWS Bejaarden- vereniging O.J.C. PUREE if# >-NJ zachte Goblet nu in de lange,slanke koele fles! PvdA Ruslandavond ITERPENIEUWS Venray IN Venrays Mannenkoor EEL EN MAAS DAMESKOOR J.U.M. PQ C jeugdnatuurwacht SCOUTING Venray-Horst de Genever met de zachte G! JANTJE BETON WIJK NOORD-WEST Sint Nicolaas- wandeltocht te Merselo Donderdag 22 november begitjt petitie om 19.30 uur voor het he- por. Hierna om 21.00 uur wordt «petitie voortgezet in de Perd- alwaar samen met Kon. Harmo- Euterpe gerepeteerd wordt voor oncert a.s. zondag, mdag 25 november zondagoch- concert in de schouwburg. Ver- Jen in uniform om 11.15 uur in lyer. nderdag 29 november om 19.30 titie voor de baritons'en om 20 voor het hele koor. e leden van het Mannenkoor die bij het hofkoor willen aanmel- kunnen dit opgeven bij Theo sen, tel. 81079. Ook de hofkoor- die afgelopen seizoen hebben jezongen dienen zich weer op- w aan te melden. De eerste bij- omst is op zondagmorgen 2 de ler 11.30 uur in Almonda, alwaar zich ook op kan geven. L.P. „10 Jaar Hofkoor" blijkt m aan te slaan en de verkoop als een trein. Men verwacht een tekort en men zal zich be- t om nieuwe bij te laten persen, nelden uitsluitend bij dhr. Gom- Niesseostraat 7, tel. 82687 of onda tel. 85777. mderdag 22 november 19.30 uur: titie harmonie-orkest en drum- Na de pauze gezamelijk met 't ays Mannenkoor i.v.m. concert pndag. pjdag 23 november: St. Caecilia- ng. Programma: 19.00 u. H. Mis itrus Bandenkerk. Uniform bei- emd en rode das. 19.30 uur ver- len in de Burggraaf en nuttigen :onsumptie. 19.45 uur muzikale andeling winkelpromenade. 21 vet echtgenote c.q verloofde in tal. alwaar verder gefeest zal n. Zie verder extra uitgave van mieus. lag 25 november zondagoch- onivrt met Venrays Mannen- Om kwart over elf aanwezig in foyer zodat precies om half !f begonnen kan worden. Eerst ie. tot slot dan nog gezame- met koor „Ernandi". Uniform: «nd en zwarte vlinderdas. ndag 16 december: herfstwande- gcorganiseerd door drumband, lerdag 12 januari 1980: medc- ing aan Prinsenproklamatie. Leerlingenopleiding: inderdag 22 november 18.30 uur titie o.l.v. hr. Steyvers, jeugd- lonie. inderdag 29 november 18.30 uur titie o.l.v. hr. Verstegen, idem. rerigc repetities, zowel in groeps- and als individueel volgens af- >k met betreffende leraar, terdag 24 november: St. Caecilia- ng jeugdleden en kinderen van iren leden ouder dan 10 jaar. uur Perdstal. Oriëntatietocht. etc. iders van deze leden worden om uur verwacht. Tevens dan nog iking van enkele muziekdiplo- Drumband inderdag 22 november 19.30 uur repettie met harmonieorkest, uitvoering mars a.s. zondag in uwburg. ijdag 23 november géén repetitie lingen. mdag 25 november géén repeti- .v.m. zondagochtendconcert, rdere data en andere gegevens larmonie-orkest. fmeldcn harmonie-orkest bij de etaris, tel. 80225, voor jeugdrepe- bij de heer Raedts, tel. 82803; nband de heer Fer van Els, tele- 86824. 1. nummer clublokaal: 82515. rijdag 23 november om 18.30 uur •alten en sopranen; om 19.15 uur r tenoren en bassen. aterdag 24 november om 16.00 u. Irek naar de Smakt. ondag 25 november om 10.15 uur jmis Paterskerk. laandag 26 november om 18.30 u. ralten ensopranen. insdag 27 november om 18.30 u. en voor sopranen. oensdag 28 november om 18.30 u avond. Rjjbeurten BlitterswUck rijdag 23 november hr. Rötjens, t Verheggenstr. 20, Bl'wijck. Bemhardstraat 43, Venray. terdag 24 november: hr. Cox. ondag 25 november hr. Wijnands kstraat 19, Bl'wijck. laandag 26 november hr. Manders Baan 14, Venray. Algemeen aterdag 24 november a.s. zingt 't r om 16.30 uur m de kerk van de akt. Vertrek vanaf het Kennedy- kn om 16.00 uur. Uiteraard in uni- m. Op de komst van allen wordt ekend. ventuele afmefldiing: secretariaat igstraat 104, tel. 81690. v Venrays weekblad VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 27 november 19.30 uur re petitie voor de sopranen; om 20.00 u. voor het hele koor in D'n Essel, Ur- sulastraat. Donderdag 29 november 20.30 uur muziekcursus in St. Joseph, Over- loonseweg. Afmeldingen voor deze cursus uitsluitend bij dhr. P. Croy- mans, Spinetstraat 14, tel. 81578. Dinsdag 4 december 19.30 uur re petitie voor de alten; om 20.00 uur voor het hele koor. Zondag 9 december 11.30 uur ad- ventsooncert in 't Zonnelied, Bruk- ske. Indien U verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7 tel. 86159. JONGERENKOOR CAPRICCIO Zondagmorgen 25 november 11.00 uur gezamelijke repetitie. Dinsdagavond 27 november 19.00 uur sopranen en alten. Donderdagavond 29 november 19.00 uur tenoren en bassen. JONGERENORKEST BOJEMA Vrijdagavond 23 november 19.30 u- Geysteren, zaal Kleeven, feestavond SALTARELLO Zaterdagavond 24 november 16.45 uur gezamelijke repetitie. Afmelden: koor: Sigrid Laurensse, tel. 83754; orkest P. Falco, tel. 85855; contributie: Ik zou zeggen, denk er aan, want anders gaat het je nog meer geld kosten. Woensdag 28 november a.s. om 19.45 uur partij-repetitie voor de mezzo sopranen. Om 20.00 uur komen daar de so pranen bij. En om ongeveer 20.15 uur de alten. Woensdag 5 december geen repe titie. Als u verhinderd bent, graag uw afmelding bij mevr. v. d. Bek erom, tel. 83332, of bij mevr. v. d- Waer- den, tel. 83659. merselo Vrijdag 23 november: Hallo: Vanavond gaan we er een te gekke disco-avond van maken. De jeugd uit de Vredepeel komt op bezoek en laat ze maar eens zien dat het hier gezellig is. Zaterdag 24 november: We zijn vanavond normaal geopend van 8 tot half 1. Vanavond is de re ceptie van de carnavalsvereniging. Van hieruit al hartelijk gefeliciteerd met deze mijlpaal, maar we komen dat ook nog persoonlijk doen. Attentie! De jeugdprins, nar en de raad van elf moeten om 8 uur in JUM bij elkaar komen. Zorg dat je er al lemaal op tijd bent, dan gaan we van hieruit de „grote mannen" felicite ren. Danscursus Dit weekend bestaat nog de moge lijkheid om zich op te geven voor de danscursus. Deze zal op zaterdag middag gehouden worden. Naar gelang de belangstelling zul len verschillende cursussen georga niseerd worden, van beginners tot latijns-amerikaans. De kosten bedragen plm. 25, voor 15 lessen. Nieuw! Nieuw! Nieuw! Vanaf nu zal JUM zondags ge opend zijn voor iedereen die 15 jaar of ouder is. We beginnen zondag om 7 uur en stoppen ongeveer om 12 u. Je kunt op zondag gezellig kletsen, een rustig muziekje beluisteren en ook sport bekijken. De pils staat dan uiteraard ook koud. Het bestuur heeft geprobeerd in no vember een middag te organiseren. De bedoeling was hiervoor een accor- deongroep aan te trekken. Op korte termijn is ons dat niet gelukt, omdat dergelijke verenigingen in deze tijd van het jaar druk bezet zijn bij ge legenheid van het Caeciliafeest, Sint Nicolaas en carnaval. Wij hebben toch nog kunnen af spreken met een kinderzangkoor en een kinderdansgroep, n.l. „De Peel- rakkers" en het dansgroepje „Kon- kooier". Wij moesten daarom wel naar een woensdagmiddag, omdat de kinderen de andere dagen naar school moe ten. De middag is vastgesteld op woens dag 2 8november. Aanvang 14.00 uur in zaal „In den Engel". Na het optreden van deze beide groepen, zal de heer Th. Min ons nog een tijdje gezellig bezig houden met vertellingen over het oude Venray. Presenteert op zaterdag 24 novem ber een optreden van Double U.C. Deze Hegelsomse en Meterikse groep speelt voor ons in de stijl van hard rock en blues, zoals Jimi Hendrikx, Ten Years After, Police en Rory Gal lagher. De bezetting is: Peter Bertrams: solo en zang, Bas v.d. Pluym: bas en zang, Ger Spreeuwenberg: drums. De aanvang is om half negen. De entree: 3,50. Vrijdag 23 november is er weer 'n swingende disco in de kelder van Co- ninxhof. Er wordt gedraaid door dis cotheek JoVeL. Iedereen in de leef tijd van 12 t.m. 16 jaar is van harte welkom. De disco begint om half acht en is om half elf afgelopen. Allemaal tot vrijdagavond in de kelder van Coninxhof, Goudsmid straat 9. De afgelopen zondag hebben we "t Loobeekdal betreden tijdens onze puzzeltocht. De weersomstandighe den waren bar. Desondanks mochten we ons verheugen op een groot aan tal leden. Om de van ver gekomen JNW-ers niet teleur te stellen, be sloten we de tocht doorgang te laten vinden. Met een harde wind en door regenvlagen gestriemd, werd ge start. Een twintig-tal met moed be gonnen Jeugdnatuurwachters lieten na enkele kilometers de wandeltocht voor wat het was en keerden huis waarts. Een veertig-tal bereikten de finish, een enkele met verkleumde handen. Ten overvloede wordt nogmaal ge wezen, Je bjj onze najaarstochten ge degen warm te kleden en laarzen te dragen. Afgelopen zondag heeft be wezen dat zulks noodzakelijk is! Bij het inleveren van het antwoord formulier ontving iedereen een JNW sticker Ja en nu de prijswinnaars Deze zijn: Dave Alexander van de Flierefluit; de groep Ingrid van Rijs wijk, Jacqueline Boonen, José Claes- sens en Jolanda Hendriks uit Oirlo. Het duo Ronald van Laar en Etienne Smits, Coninxhof; idem Ingrid de Bruyn en Gunther Drabbels, Foeke- De troostprijzen gaan naar. Desi- rée van Haren, Maartje Bekkers en Jolanda Beerkens, Petrus Banden. Jullie kunnen je verdiende prijs in ontvangst nemen a.s. zaterdag 24 november. Groene Hart 1, tussen 13 en 14 uur. De eerstvolgende puzzel-wandel tocht is gepland op zondag 9 decem ber a.s. in de Ballonzuilse bossen. Daarover volgende week meer. t Eveneens krijg je komende week meer informate over de akties die in december en januari op stapel staan. Dat zal hoogstwaarschijnlijk 'n film voorstelling worden en het maken van een nestkastje. Enfin, je hoort er binnenkort meer over. In het kader van het Venrayse jeugd-kollekte plan zal DSV op za terdag 24 november a.s. kollekteren voor de opleiding van klaroenblazers. De repetitietijden zijn als volgt: Maandag: 17.30-18.30 uur klaroen blazers; 18.30-19.30 uur tamboers. Dinsdag 18.30-19.30 uur showpelo ton miniretten; 19.30-20.30 uur show peloton majoretten. Woensdag: 18.30-19.30 uur show peloton miniretten; 19.30-20.30 uur showpeloton majoretten. Dnnderdag 17.30-18.30 uur klaroen blazer?; 18.30-19.30 uur klaroenbla zers en tamboers; 19.30-21.00 uur de tamboers. Vrijdag 20.00-21.00 uur vlaggenpe- loton en showgroep. Zaterdag 18.00-19.00 uur 1.1. mini retten. Zondag 10.00-11.00 uur showpelo ton miniretten*; 11.00-12.00 uur het showpeloton majoretten.* of op datums vlgs. afspraak het ge hele korps in kantine A van Rank Xerox. Afmelden bij de beheerders W. Kleyn, tel. 81661 of P. Henssen, tel. 85833, of vóór de repetitie in het re petitielokaal ,,'t Trumke",tel. 80508. lidmaatschap worden u gaarne ver strekt door de leider A. Koonings, te lefoon 86196. Evenals andere jaren houdt DSV een St. Nicolaas huisbezoek-aktie, waarvande opbrengst aan de band ten goede komt. Verenigingen, instel lingen en particulieren die hiervoor in aanmerking willen komen kunnen kontakt opnemen met L. Willems, te lefoon 85435. Ook degene die een rol willen en kunnen spelen van Sint en Piet zijn op bovenstaand telefoon- n urn er van harte welkom. i.v.m. Onderbezetting van het be stuur, zoekt de Stichting DSV op kor te termijn kontakt met aspirant-be stuursleden. Mannen en vrouwen welke hiervoor wel enige vrije tijd over hebben, gelieve kontakt op te nemen met de voorzitter, J. van Ooi, telefoon 86648. Hoi, Van de mensen die ik heb gespro ken over de DV heb ik gehoord dat het een geslaagde dag was geweest. Details hiervan kan ik eohter niet ge ven want ik ben er zelf niet geweest. Over de daaropvolgende excursies (te weten zondag) heb ik ook nog leu ke dingen gehoord: De excursie van Marcel Wasscher naar de Maasheg gen heeft er namelijk een nieuw pad- destoelengebied ontdekt, dit gebied bestaat uit voornamelijk loofbomen en er werden plm. 30 soorten padde stoelen gedetermineerd. Prima werk! Ook voor de vogelaars is het leuk te weten om te weten dat in de Maas heggen weer de eerste kleine zwanen zijn gesignaleerd. Over de andere excursies kan ik niet veel zeggen, want ik heb hiervan nog geen excur sie-verslagen gekregen. Ook is er door Peter Wandegem himself in de Ooypolder een parelduiker gesigna leerd. Misschien de moeite waard om eens te gaan kijken. Ook is er voor de harde werkers binnen de NJN nbg een mededeling, Begin november be gint het knotten weer o.l.v. knotbaas Jan, maar meer hierover kunnen jul lie waarschijnlijk in de komende Je neverbes lezen. Deniken jullie nog aan kopy? Zo, op de volgende ex cursies was het dit weer! Hier volgen ze dan, de daverende drie voor a.s. zondag 25 november: Joris leidt een excursie naar de Grote Peel, vertrek 8.00 uur. Jan gaat naar de Maasheggen voor vogels om 8.00 uur. Henk gaat óók naar de Maasheg gen. eveneens om 8.00 uur. Eventuele veranderingen voor de excursies van Henk en Jan hoor je zondag wel. Alle excursies vertrekken vanaf 't Schouwburgplein. Roger. St. Oda-groep Venray De 10-jarige jubilea van mevr. van Klink en mevr. Herens, zijn vrijdag 16 november j.l. onder grote belang stelling gevierd. plm. 90 Kinderen vormden een ere- boog naar het gidsenlokaal toe en bo den de dames 'n zelfgemaakte bloem aan. Na een lied van de kinderen, die een traktatie ontvingen, begon rond 20 uur de receptie. Oud-leiding, oud-bestuursleden, ouders van kinderen en andere be langstellenden kwamen mevr. van Klink en mevr. Herens feliciteren. Ook het districtsbestuur was aan wezig in de persoon van dhr. F. He rens die een woordje sprak en de da mes een hangertje aanbood met het Scouting Nederland embleem. De zilveren speld onderscheidingen zijn reeds besteld maar zullen op 'n later tijdstip uitgereikt worden. Vanaf deze plaats willen wij mevr. Herens en mevr. van Klink hartelijk bedanken voor alles wat zij in die 10 jaar gedaan hebben; en dat was ont zettend veel: als resp. voorzitster en secretaresse van de St. Oda-groep hebben zij de zorg gehad voor plm. 60 leidsters, zij vergaderden ongeveer 100 keer voor het bestuur en zestig keer voor het groepsbestuur, het dis trict en de stichting. Er waren voorbereidingen voor de carnaval, St. Nicolaas en de kam pen. Het waren 10 jaren met ups en downs, met narigheidjes en plezie rige gebeurtenissen, met serieuze en „lach"-a vonden. En dit alles hebben de dames ge daan voor in totaal zo'n 700 kinderen die ze allemaal iets meegegeven heb ben voor het hele verdere leven. Mevr. van Klink en mevr. Herens: hartelijk bedankt! Ook dank aan degenen die ervoor zorgden dat de vrijdagavond zo pret tig verlopen is. En natuurlijk bedankt alle belang stellenden voor de komst, de felici taties, de bloemen en de kado's. Wij hopen dat we nog lang op de zelfde fijne wijze met mevr. Herens en mevr. van Klink zullen kunnèn samenwerken en zeggen nogmaals: dank! Dhr. Lotgering uit Arnhem gaf de vorige clubavond een zeer interes sante lezing met als thema: „Laag bij de grond". Het bleef niet alleen bij het presenteren van enkele dia's, bij verschillende dia's werden de opna metechnieken uitvoerig besproken. Spectaculair vooral waren de opna mes van insekten in vlucht. Op de komende clubavond, donder dagavond 29 november, bespreekt men meegebracht eigen werk en 'n collectie A-FIAP kleurenfoto's. (FIAP is: Fédération Internationale de l'Art Photographiques). Ook dia's kunnen ter bespreking meegebracht worden, mits men voor af even de secretaris hiervan op de hoogte brengt. Aanvang van de avond is 20 uur op St. Antoniusstraat 1 te Venray. Op vrijdag 30 november worden in het ENCI-gebouw te Maastricht de landelijke topcollecties en de Lim burgse inzending van de Bondsdia- wedstrijd 1979 gepresenteerd. Aanv. 20.00 uur. Alle leden zijn daar van harte weikóm. lekker Goblet, die heerlijk zachte jonge jenever van Wenneker, nu in zo'n lekker-lange fles. De uitzonderlijke, constante kwaliteit van Goblet nu in een nieuw, moderner jasje. Extra zachte, dubbele graanjenever als vanouds. Sinds 1693. Dus drink Goblet, en u vindt hem beslist hoe langer hoe lekkerder. De in het kader van het Jaar van het Kind in de gemeente Venray ge houden kollekte van het Nationaal Jeugd Fonds het fonds van Jantje Beton heeft in totaal 3.688,54 opgebracht. Hierdoor kunnen op kor te termijn verschillende plaatselijke jeugdverenigingen allerlei soms lang bestaande financiële wenseh in vervulling doen gaan. Op landelijk niveau geeft het Na tionaal Jeugd Fonds met het overige deel van de opbrengst steun aan tien tallen konkrete projakten van het jeugd- en jongerenwerk, zoals speel plaatsen, kinderboerderijen, clubhui zen, speel-o-theken e.d. Sinds de start van 't Fonds kon op deze manier het forse bedrag van ruim twaalf miljoen gulden worden uitgekeerd. Het plaatselijk aktieteam dankt iedereen voor zijn bijdrage. UITSLAG TEKEN- EN KLEURWEDSTRIJD AKTIE JANTJE BETON Kleuterscholen: St. Anna, Venray H. Maria, Oostrum 't Tunnelke Castenray Lagere scholen: Karink Derkx, De Meent, Leunen Ronny Reynders, H. Mariaschool, Oostrum. Tommie Versteeg, Flierefluit, Venray Jan Willem Beaujan, Petrus Banden, Venray Jacques Nijsen, St. Antoniusschool, Veulen Wilco Swinkels, De Essel, Venray Frand v. d. Wolf, De Foekepot, Ven ray. Judith Houdijk, De Flierefluit, Ven ray. Anja Madou, St. Jozefschool, Cas tenray. Alexandra Snijders, De Foekepot, Venray. Afdeling Venray Uitnodiging voor een middag over de W.A.O. A.A.W. Op maandag 26 november wordt er een bijeenkomst gehouden over de WAO en AAW. Om 14.00 uur in de Oranjerie te Roermond. Doel van deze bijeenkomst: het uit wisselen van informatie en het aan de orde stellen van problemen ten aanzien van de WAO en AAW. Dit zal gebeuren in een gesprek met: Jaap van der Doef, tweede kamerlid voor de Partij van de Arbeid en al daar speciaal belast met de WAO en AAW; Bob Arents, maatschappelijk werker bij de sociale dienst in Kerk- rade; Mart van Stralen, adjunkt di- rekteur van het GAK in Heerlen. Uiteraard is er ruimschoots kant tot gesprek en diskussie. Inlichtingen: J. v. d. Vorle, telefoon 04780-84406. door de werkgroep venray van amnesty international Op donderdag 22 november om 20.00 uur houdt de werkgroep Ven ray van Amnesty International een Rusland-avond in café In den Engel, Poststraat 3. Op deze informatie avond zullen dia's vertoond worden over gevange nen en zal informatie gegeven wor den over de situatie van gewetens gevangenen in de U.S.S.R. De werkgroep Venray van Amnes ty International, een organisatie, die zich inzet voor politieke gevangenen overal ter wereld, houdt deze infor matie-avond in het kader van een internationale aktie voor gevangenen in de U.S.S.R. die van 10 oktober tot 15 januari gehouden wordt. Amnesty International voert deze campagne in 27 landen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Azië en Afrika. In een open brief aan presi dent en partijleider Leonid Brezjnev heeft Amnesty gevraagd om vrijla ting van alle gewetensgevangenen, afschaffing van het misbruik van psychiarie voor politieke doeleinden en afschaffing van de systematische ondervoeding van gevangenen in werkkampen. De bevolking van Venray zal ge vraagd worden een petitie aan pre sident Breznjev hierover te onder tekenen. In het comité van aanbeve ling voor deze petitie aktie is ook burgemeester Defesche bereid ge vonden zitting te nemen. Iedereen is welkom op de Rusland informatie-avond! Mocht U meer in formatie over; Rusland of Amnesty International willen hebben, dan kunt U terecht bij de kontaktpersoon van de werkgroep: A. Hennemann, Groene Hart 6, Venray (tel. a 0 Kaartavond in de wflk Noord-West Uitslag rikken 19 november: le prijs 650 pnt. B. Albers. 2e prijs 621 pnt. F. Hanen. Poedelprijs 216 pnt. mevr. Tacken. Uitslag toepen: le prijs 58 pnt. R. Martens 2e prijs 63 pnt. J. v. d. Zanden. De volgende kaartavond is op 26 november (maandag) a.s. Dan wordt er gerikt en getoept om een leuk kerstpakket en dat gaat over vier maandagavonden. Dus wie over die vier avonden het hoogste aantal punten heeft, is de winnaar. Dus wijkbewoners: kom ook eens gezellig kaarten! Tot maan dag a.s. om 8 uur. Kom op tijd a.u.b. helpt euterpe onder de pannen Hgipt Euterpe onder de pannen blijft voorlopig nog het devies van de Koninklijke Harmonie Euterpe. De aktie loopt nog steeds blijkens de te kening zijn ook deze week weer een aantal vakjes zwart gemaakt kun nen worden. De nood blijft echter nog groot, want er rest nog. een groot aantal witte vlekken. Blijft daarom uw harmonie steu nen onder het motto: Helpt Euterpe onder de pannen! Rekeningnrs.: t.n.v.Kon .Harmonie Euterpe, onder vermelding: Helpt Euterpe onder de pannen. Amrobank 422102849 (postrekening: 1049705) Nederlandse Crediebank 234785918 (postrekening 1032741) Rabobank 153963662 (postrekening 1068514) Zondag a.s. 25 november brengt St. Nicolaas een bezoek aan Merselo. Hij neemt daar te paard deel aan 'n wandeltocht, die georganiseerd is door de Natuurvrienden in samen werking met SV Merselo. Ook zullen plm. 10 pieten samen met de kinde ren de route lopen van 5 km. De start is om 13.30 uur bij zaal Arts, Grootdorp 33. U kunt inschrijven vanaf l'.OO uur Kosten 1.50 per persoon. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een herinneringsmedaille of cijfer en. een verrassing van St. Nicolaas. Er is ook een route uitgezet van 10 km, helemaal door mooie bosrijke omge ving, met een echte wandel piet. Voor verdere inlichtingen: secreta riaat „De Natuurvrienden", Pastoor Vercoulenstraat 4, Merselo, telefoon 04786-320. Kom 25 november naar Merselóy om te genieten van een prachtige wandeling met Sint en Pieten. Geen uren in de kou aan de kant, maar toch wat lekkers in elke hand. Misselijke streek De 74 jarige mevr. M. uit Oostrum deod nu pas aangifte dat zij op don derdag 8 november omstreeks kwart over twaalf, terwijl zij op het voet pad naast de Stationsweg liep, door een fietsende jongen van naar schat ting 15-16 jaar (welke met tweeën naast elkaar fietsten) plotseling een krachtige stomp tegen haar rechter arm had gekregen. De mevrouw moest zich onder doktersbehandeling stellen, waarbij bleek dat haar arm een zware kneuzing vertoonde. De onbekende jongens fietsten gewoon verder. De politie spreekt van een misselijke streek want als men nog geen ontzag heeft voor de ouder wor dende mens, waar zal het dan in ons Venray naar toe gaan. De politie roept nu nog de medewerking van t publiek in om indien ze iets zouden hebben gezien van die twee jongens dat zij zich in verbinding willen stel len met de politie.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 11