:erkelijke diensten VAMOS A VER Jongerenviering Venray Jrote Kerk Venray PEEL EN MAAS Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Vredeskerk Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Rectoraat Veulen UW WARME BAKKER JAN VASSE waarop je kunt bouwen en vertrouwen Bergmans verzekeren hypotheken lenen sparen van 3 tot en met 10 november A s. zaterdag om 19.00 uur is er er een jongerenviering in de kel- r onder de sacristie van de Grote rk. Thema: Lekker oppervlakkig! blakent aktief? Voorganger: P. Falco. Saterdag: 19.00 nederlande hoog- (kinderkoor), int. Wim van den inckhof en overl. fam. overl. fam. d. Berg-Munninghof overl. ouders iessen-Wagemakers Lies Jeu- ,-Verhulsdonk. Zondag: eenendertigste zondag het jaar. 8.00 overl. fam. v. d. ght-v. d. Boogaard Petra en An nette Duif; 9.30 gregoriaanse hoog- int. Wilhelmus Janssen Jacob Mil Herman Ebberink overl. Emonts-van der Hulst; 11.00 ne- •iandse hoogmis, int. Con Pijls Janssen en overl. fam. Harrie ighoven ouders Duykers-Philip- en zoon Pieter. tlaandag: 9.00 voor oude stichtin- Jacob Verhalle en overl. fam. erl. fam. JanssenWesten; 19.00 Ma- Wismans-Geelen Bill v. d. Wer- n Toon Lemmens. jinsdag: Alle heilige verkondigers het geloof in onze streken. 9.00 •rman Coopmans Nellie Raedts rg. de buurt bijzondere intentie 19.00 ouders Klcuskens-Achten Villem Janssen en overl. fam. >rril Gossens. Poensdag: H. Willibrord, bisschop, troon van de nederlandse kerk- jvincie. 9.00 Piet Pouwels en echt- note ouders Vullings-Tuels; 19.00 cob Gossens en Anna Gossens Odenhoven en zoon Jan (fam. v. Josefina Franssen-Rutten. jonderdag: 9.00 overl. fam. Hans- Verhofstad overl. fam. Janssen- esten. Vrijdag: Kerkwijding van de Basi- van Sint Jan van Lateranen. overl. fam. Gommers-Sengers Ilie Raedts Lies Jeuken-Verhuls- nk; 14.00 Huwelijkssluiting Anette ijnders en Tonny Pelzer (kapel St. f); 19.00 voor levende en overl. len van de imkersvereniging Piet sters. echtgenote en zoon Willy erl. ouders Aben-v. d. Mond. iaterdag: H. Leo de Grote, paus en rkleraar. 9.00 Har Pouwels vwg. buurt overl. fam. Jansen-van al; 14.00 25-jarig huwelijksfeest cobs-Jenniskens; 19.00 overl. fam. iten-Verschuren overl. fam. ndricx-Peeters Piet Hanen rman v. d. Laar vwg. de buurt. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur t kindercrèche in het zaaltje on- de sacristie. Leidsters: José iessen en Lisetet Weijers. Akolietcn: iaterdag 3 november' 19.00 M. v. ;t en L. Truyen. iondag 4 november: 8.00 Lilian iffels en Susanne Claessens (lezer; Wekking); 9.30 Geert Flinsenberg Paul Flinsenberg; 11.00 Anke Hijl W. Bistervels. Misdienaars: aandag, dinsdag: 19.00 Corine van Hoof en Peter Thijssen. foensdag, vrijdag: 19.00 Desirée v. Boom en Erik Beerkens. iZterdag: 14.00 Corine van Hoof en ik Wekking. UW WEEKBLAD Zondag 4 nov. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. Dech- nar-Sijbers en Vermeulen-Dijkmans en Anna Maria van Leuken-Reinders (v.w. de buurt). Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Wilhelmus Aarts en overl. fam. Fleu- ren-Ewals; 10.15 Martinus Arts en Jet Arts; 11.45 overl. fam. Theuvenet en Gerard 'v. Leuken en Anna Maria Reinders; 18.00 Hubertus Clevers. Maandag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Karei Wijnen en gelovige zielen (K.). Dinsdag: 8.00 Leo Janssen; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. en een overl. moeder. Woensdag: 8.00 Selida Virginia^Ro- jer en Constant Rojer en voor overl. ouders Akkermans-Timmermans; 19.00 intentie fam. Lemmen en Mar tinus Janssen en echtgenote Josephi- na Krijns; Cato en Hubert. Donderdag: 8.00 Antoinetta Ram- melman-Elsevier en Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 overl. ouders en zoon Jim. Vrijdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en voor overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 Ge zinsmis, o.verl. fam. Peters-Arts. Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasser en t.e.v. de H. Geest en voor overl. ou ders Akkermans-Timmermans. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Arnoud Verhaeg en Hans Kerstjens. Zondag: 7.30 Marcel Philipsen en Robert Arts; 9.00 Willy v. d. Beke- rom en Geert Claes; 10.15 Tony Scholten en Ricky Douwes; 11.45 Peter Schoenmakers en Peter Smelt; 18.00 Hans van Geenen en Geert Koppes. Maandag, woensdag, vrijdag; 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Twannie Peeters en Rob Geraarts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Hans van Geenen en Pepijn Dobbe laar: 19.00 Jac. Smetsers en Mart. Smelt. Zaterdag 3 nov.: gezongen Euch. viering om 19.00 u. Muzikale omlijs ting door het Jongerenkoor uit Ovcr- loon. Geen kindercrèche. Misintentie: Dhr. P. v. Megen, Mevr. T. van Nees, Pierre Maessen. Zondag 4 nov.: gezongen Euch. vie ring om 10.00 u. Kindercrèche wordt verzorgd door Usha Sanichar, Ficque v. Casteren. Misintentie: In dankzeg ging. Woensdag 7 nov.: Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Dhr. A. Ta- minieu, Dhr. A. v. Cuyk en voor een spoedige genezing. Zondag 4 november a.s. om tien uur kerkdienst in de aula van Den Hoebert, waarin voorgaan Dr. A. v. d. Doel, zendingspredikant, en Ds. J. Heine. In deze dienst wordt de na- jaars-zendingskollekte gehouden. Daarna gezamenlijk koffiedrinken en vertoning van dia's over het zen dingswerk. Om vijf uur Vesper, eveneens in de aula. In Blitterswijck geen dienst. Eenendertigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Piet Kusters voor ovecl. Piet Baeten en voor overl. moeder Maria van Maris-Relouw. Mooie zang met het kinderkoor „De Vredesklokjes" onder leiding van J. Simons. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Pierre Thijssen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Huijbers-Jansen en Jan en Marinus; 10.00 hoogmis voor overl. familie Noy-v. d. Aa en voor overl. Martinus Bonants (v. d. kaart club). Nederlandse liederen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. fam. Philipsen-den Holder en zoon Bér; 18.30 avondmis voor overl. fam. Hermans-Huijbers. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Vermeltfoort en familie; 19.00 avondmis voor overl. Joos Simons en voor overl. familie Willems-Thijssen. Dinsdag: Alle heilige Verkondigers van het geloof in onze streken. 8.00 leesmis voor overl. Martin Hoede- maekers; 19.00 avondmis voor overl. ouders Siebers-Dielemans en zoon Theo. Woensdag: H. Willibrord, bisschop verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 8.00 leesmis voor overl. Louis Cus- ters; 19.00 avondmis voor overl. Lei- da Nooyen-Claessens en voor overl. ouders Bol-Veldmeijer. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Toon Willems en overl. fam. Poels- Camps; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Jenneskens en als jaargetijde voor overl. ouders Vullings-Martens. Vrijdag: Kerkwijding van de Basi liek van Sint Jan van Lateranen. 8.00 leesmis voor genezing van een zieke; 14.00 plechtige eucharistievie ring uit dankbaarheid bij gelegen heid van het 25-jarig huwelijksfeest van de ouders Hendriks-Claessens. 19.00 avondmis voor overl. ouders Lenssen-Peeters, Sjang Lenssen en Anna Jacobs-Janssen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Teng Jeuken (bejaardenvereniging); 19.00 avondmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens Wim Brouwers en Leo Koopmans. Mededelingen: 1. A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool vlak bij de kerk. Leid ster: Mej. Mario Rouvroye. 2. Denk nog aan Allerzielendag: vrij dag 2 nov. H. Missen om 8 en 19 uur. 3. Kom in de novembermaand eens een mis bijwonen voor uw over leden familieleden, vrienden en bekenden op een dag door de week. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 M. Fijneman, R. Aben; 9.00 C. v. d. Brand, Th. Houwen; 10.00 J. Jacobs, M. Barten, H. Litjens; 11.30 R. Beerkens. A. Millen; 18.30 S. Fij neman, M. Willemse. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. v.a. Heuvel, B. v. Vegchel; 19.00 W. Hagenaars, P. v. "Weert. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 E. Smits, J. Dommeck; 19.00 R. van Duivenvoorde, R. Barents. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Keilholten Johan Moorrees en An toinetta Custers, zoon Martien en schoonzoon Piet overl. fam. Siker- Rutten overl. ouders Derks-Janssen, Dina en Sraar. Zondag: 9.30 Toon Kleuskens gest. jaard. Gerard Arts en Catharina Hei dens (Gemengd Koor), 11.00 gest. jaard. overl. fam. Litjens en echtge noten. Maandag: 9.00 voor 'n overledene. Dinsdag: 9.00 tot intentie van de fa milie T. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 henricus Derkx. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 19.00 overl. fam. v. d. Berg-Kleuskens Herman Hoex Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Mar tien Moorrees. Misdienaarsbeurlen: Zaterdag: 19.00 Eric Jeuken, Hans Mulder, Antoine Camps, Frank Ver- heijen. Zondag: 9.30 Alouis Martens, Mar cel Litjens, Robert Claessens, Robby Raijmakers; 11.00 Eddy Drabbels, Alex Oudenhoven, Marcel Linders, Gerard Verbruggen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Huber tus Bistervels, Eleonora Kemmelings en Catharina Bistervels (Dameskoor) en overleden familie Derks-Nelissen. Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis maandd. ouders Peter Joh. Janssen- Driessen; maand. Hendrina Rutten-Sijmons; maandd. Zuster Richtruda Classens en voor Johanna Peters, Ted Peters en over leden familie en uit dankbaarheid (J.). Maandag: 8.00 H. Mis st. Pastoor Reijnen (1903-1925). Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Gerard Houwen en Wilhelmina Peters. Woensdag: 8.00 H. Mis Peter Anto- nius Freriks. Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Gerardus en tot inteptie (R Vrijdag: 8.00 H. Mis overledenen van de parochie. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis overl. ouders Muijzers-v. d. Sterren; overl. familie Rutten-Sijmons en overleden familie Turlings-Thielen en uit dank baarheid familie Keijzers-Mïchels. 31e zondag door het jaar. Misdienaars: William Steeghs en Jan Vollebergh; Tonny Camps en Mike Kleven; Hoogmis: Johny Rein ders en Edwin Dinghs. Zaterdag: 19.00 Jan Cremers (be steld door de buurt). Zondag: 8.00 overl. ouders Jans- sen-Emonts en broer Pierre; 10.00 u. Martinus Emonts (jrd.). Maandag: 8 uur Piet en Petronell:» Philipsen. Dinsdag: 8 uur Martinus Emonts. Woensdag: 3 uur Gerardus Smits. Donderdag: 8 uur jrd. voor Peter Joh. Strijbos-Baltussen en Gerard Baltussen. Vrijdag: 8 uur Richard Verheggen (jrd.). Zaterdag: 19 00 Jan Cremers (best. door fam. Cremers). Eenendertigste zondag door het jaar. Vandaag eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor on ze eigen kerk. U weet dat zyn niet de gemakkelijkste maanden waarvoor wjj staan, n.l. de wintermaanden. Help ons de onkosten van verwar ming te bestrijden. De eerste klap is een daalder waard!!! Zaterdag: 19.00 lsm. v. Martin Ji- lesen Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen. Zondag: 8.00 lsm. v. José Timmer mans, Jacq. Vervuurt en overl. fam. Maria Asselberghs; 10.00 hgm. voor overl. fam. Litjens-Nabuurs uit dankbaarheid (C.); 11.15 lsm. voor Gertruda Jenniskens-Droesen. Maandag: 7.30 maandd. v. Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croij- mans pastoor de Bot; 18.30 maandd. v. Chris Goor enen echtg. Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen; 19.00 lsm. v. Maria Achten-v. Dijck en overl. ouders Maria Asselberghs. Dinsdag: 7.30 weekd. v. Harry As selberghs lsm. v. Maria Asselberghs 18.30 maandd. v. Herman v. Leipsig lsm. v. overl. fam. Manders-Hen- drikx; 19.00 weekd. v. Maria Loonen- Scheffers lsm. v. overl. fam. Rein- tjes-Heesen. Woensdag: 7.30 lsm. v. overl. ouders en kinderen Baltussen-Loonen lsm. v. Maria Asselberghs; 18.30 weekd. v. Louisa Geurts-Geurts; 19.00 lsm. v. overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Verkoeijen. Donderdag: 18.30 lsm. v. Leo Loo- nen en echtgenote Maria Assel berghs; 19.00 maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Jo hanna Verheijen-Loonen. Vrijdag: 7.30 voor Maria Assel- bergs Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen; 18.30 gest. jrd. voor Hendrik van Soest, echtgenote en dochter gest. jrd. v. Gerard Mar cellis; 19.00 lsm. v. Peter Goumans en echtg. gest. jaard. v. Wilhelm Loo nen en echtgenote. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis v. Ge rard Wilmsen en dochter Lies fam. Loonen-van Rens. Misdienaars: 18.30 Heesen Martin en Tonny; 19.00 André Peeters en Rudy Kuenen. Akolieten: 19.00 Tj. Jenniskens en J Janssen; 8.00 H. van Rhee; 10.00 P. Verstappen. F. van Bavel en A. Rein- tjes; 11.15 Wilb. Heidens en Wilb. Emonts. Week van 3-10 november Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Peter Jo hannes Philipsen. Zondag: 3.30 II. Mis v. Petronella Cox-de Louw, 10.00 jgt. v. fam. Wis- mans-Droesen; 11.30 jgt. voor Louis Custers. Maandag: 19.00 H. Mis v. fam. Wismans-Gooren-Droesen Dinsdag. 8.00 maandd. voor Jan Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 H. Mis v. Maria Vergeldt-Burgers. Donderdag: 8.00 maandd. H. v. d. Weijer. Vrijdag: 19.00 H. Mis v. bijz. inten tie. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. v. Gerar dus Vullings en Hendrika Vullings- Janssen. Misdienaars: Zaterdag. 19.00 John Micheis en Ko Flinsenberg. Zondag: 8.30 Robert van Ass en Wilfried van Dijk; 10.00 Rob Koo nings en Joost v. d. Elzakker; 11.30 Richard Juwett en Peter Peeters. Weekdafen: Willy Hendriks en Francis v. d. Hoff. 31e zondag door het jaar. 4 nov. '79. Eerste zondag van de maand - bij zondere kollekte voor onze kerk!!! Zaterdag: 18.00 Hoogmis tot dank zegging tot int. van fam. v. d. Zan- den-Meyer; 19.00 Hoogmis best. jgt. voor Peter Math. Gielen en overl. kind. Zondag: 8.30 H. Mis v. overl. ouders Noyen-Arts en overl. kind; 10.00 u. Hoogmis voor overl. ouders v. Osch- Poels. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Bongers-Arts. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Wiel de Rijck. Woensdag: H. Willibrord, Patroon van de Ned. Kerkprovincie. 8.30 uur Schoolmis gest. jgt. voor overl. wel doeners van onze kerk. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Broeren-Janssen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt voor Anto- nius Arts en Mechelina Smits. Zaterdag: 19.00 Hoogmis best. jgt. voor Wilhelm Gellings. Misdienaars: zaterdag 18.00 I. van Helden, M. Micheis; zondag 8.30 en door de week: T. Engels, J. Eyssen; 10.00 P. Jacobs, P. Kessels. Kollektanten: zaterdag van Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts. van 3-10 november Zaterdag: 19 uur voor overl. ouders Vullings. Zondag: 10 uur jaargetijde voor Maria Janssen-Timmermans. Maandag: 8 uur t.i.v. fam. Huis. Dinsdag: 8 uur overl. fam. v. d. Sterren. Woensdag: 8 uur v. overl. ouders Poels-Geurts en dochter. Donderdag: 8 uur v. Thea van Ba- kel-Peeters. Vrijdag: 8 uur v. bijz. intentie fam. Marcellis. Zaterdag: 19 uur overl. fam. Pee- ters-Claassen. 31e zondag door het jaar. 4 nov. '79. Zondag: 8 uur H. Mis voor Bet je Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis voor Hubertus Janssen, Anna Maria Phi lipsen en Johannes Janssen. Akolie ten: Jan Micheis en Jan Janssen van de Heidseschoolweg. Misdienaars van de week: Leon en Geert Janssen. Maandag: 8 uur H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (Th.). Dinsdag: Alle heilige Verkondigers van het geloof in onze streken. 8 uur H. Mis voor de overleden familiele den Nellen-Knijnenburg. Woensdag: H. Willibrord, bisschop verkondiger van ons geloof, patroon van de Nederlandse Kerkprovincie. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Janssen-Donmen. Donderdag: 8 uur H. Mis voor X°on Huisman. Vrijdag: Kerkwijding van de Ba siliek van Sint Jan van Lateranen. 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Zaterdag: 19.30 Avondmis tot int. van de familie Claessens-Derikx. Zaterdag 3 nov.: 15 uur Eucharis tieviering voor het 25-jarig huwé- lijkstfeest van Theo Gommans en Mien Gommans-Geurts; 19.00 uur Avondmis voor John van Veghel (na mens zijn vrienden). Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen. 8.30 H. Mis te Holthees voor An toon Linssen en Gerardus Bastiaans; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Nellen, ouders Geurts, overl. fam. Philipsen-van Dijck, overl. fam. Kerscten-Asselberghs, Pierre Koop- mans, Jan Logtens en overl. Maria Stavast; 15.00 Allerzielen gebeds dienst en bij goed weer processie naar het kerkhof. Maandag: Allerzielen. 8.45 H. Mis in de Jozefkapel voor overl. ouders Michiels-Versteegen, v. overl. Chris tina Gerrits-Asselberghs, voor Vic tor Asselberghs en Johanna Ver- berkt, voor overl. ouders van Es, Toos en Dick, voor overl. ouders en Pieter; 19.00 Plechtige Requiemmis voor al le overledenen van het Rectoraat. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor overl. echtgenoot en voor de overledenen van de Karmel. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel uit dankbaarheid voor Antoon Janssen en Theodora Vermeulen, tot int. van fam. Buyzen en voor zegen in gezin. Donderdag: 8.45 H. Mis voor over leden echtgenoot. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor alle over ledenen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo se celebra la fiesta de San Wilibrordo, Patrono de Holanda. A las once y cuarto Misa con platica en Castellano; después de Ia Misa reunion en la salita del convento con un cafelito. A las tres de la tarde, en el Cementerio de Geysteren, come- moración de todos los Difuntos. Horas de consulta de Padre Juan: todos los dias e.ntre las doce y la una en el con vento de las Monjas y en Geysteren segün aviso previo (tel. 04784-1253). Los Padres y los Padnnos del recién bautizado Marco les agradecen a to dos que han asistido en la ceremonia del Bautismo, el sabado pasado. Has- ta la vista! NOTICIAS CULTURALES Invitados por los Griegos algunos Espanoles han asistido fraternalmen- te en la fiesta que los pocos Griegos que viven en Venray organizaron en su sala cerca de nuestro Centro. Con motvo de la vsita a Holanda de una delegación parlamentaria es- panola, el sabado el dia 3 de noviem- bres de 11 a 13 horas los senores par- lamentarios espanoles tienen el gus to de invitarles a una copa de vino espanola en los locales de la Casa de Espaha, Domplein 3, Utrecht. Hasta la vista. Zondag 4 nov. 31e zondag door het jaar. Zaterdagavond 7 uur 2e zesweken- dienst voor zal. Maria E vc-ls-Holt- ackers. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Ceciel van Wylick-Engelen; 11 15 Hgm. overl. fam. Wilms-van LJn. Maandag: 8 uur lsm. zal Jan van den Aker. Dinsdag: 8 uur lsm. Sej Linders van N. en N. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Johan nes Geurts. Donderdagavond 7 uur 4e zeswe- kendienst zal. Wim van Ooi. Vrijdagavond 7 uur 3e zesweken- dienst zal. Maria Ewals-Holtackers. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. voor zal. Wilhelmina de Lauw-Ver- heyen. Akolieten voor 4 nov.: C. Classens, H. Geurts, Tw. Jacobs. Misdienaars: H. en P. Timmer mans. openbare bibliotheek venray m afd. voor volwassenen Julianasingel 33 - Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten: Achtenvijftig miljoen Nederlanders en hun kerken. Geschiedenis van de rol die de godsdienst heeft ge speeld in het leven van de gemid delde Nederlander vanaf de vroeg ste tijden tot c. 1976. Brook, D. Terug naar de natuurlijke geboorte. Pleidooi voor een natuur lijke bevalling. Chandu, Jack F. Handboek der gra fologie en grafotherapie. Douma, W. H., en C. de Hoog. Wie past bij wie? Informatie over de keuze van een levenspartner. Illich, I. D. Het recht op nuttige werkloosheid. Analyse van de ne- gatieve^_gevolgen die de industriële groei voor de mens heeft. Maillard, C. Prostituées; gesprekken van vrouw tot vrouw. Salleveldt, H. Het woordenboek van Jan Soldaat; Nederlandse solda- tenfolklore. Schwarzer, A. Het „kleine verschil" en de grote gevolgen; vrouwen over zichzelf, begin van een bevrij ding. Door interviews en analyses wordt de stelling verduidelijkt, dat seksualiteit een instrument is om vrouwen te onderdrukken. Taylor, J. Russell. Hitch; the life and work of Alfrid Hitchcock. Biogra fie van de Engelse filmregisseur. Willem word wakker. Verzameling korte artikelen over het werk van de aktiegroep op het gebied van de mannenemancipatie. Berthold, W. Malmedy, het laatste offensief; Ardennen 1944. Een Amerikaans advocaat zet zich in voor een zo eerlijk mogelijke be rechting van een van oorlogsmis daden beschuldigde groep SS-ers. (oorl.). Blackwood, C. De oude mevrouw Webster. Herinneringen van een vrouw aan haar overgrootmoeder en haar lichtzinnige tante. Kyle, D. De beulen van Camelot. Een SS-er krijgt opdracht een lijst met belangrijke Engelse collaborateurs naar Moskou te smokkelen, spion) Lugt, A. van der. De laatste boed (str) Murphy, T. De jetset. De samenkomst van een groot aantal extravagan te personen ter gelegenheid van de opening van een luxueus ski-oord, gebouwd door een projectontwik kelaar, vraagt om moeilijkheden. Reeman, D. Treffen op volle zee. De lotgevallen van de bemanning van een Engelse hulpkruiser tijdens een patrouillevaart in 1941 in de noordelijke wateren (oorl.) Shaw, B, Het stalen paradijs. Op zijn vlucht in de ruimte voor de moord dadige woede van zijn presidents directrice ontdekt een kapitein van de monopolistische, staatsach- tige starflight-ruimtemaatschappij een binnenste-buitenwereld van enorme afmetingen, (s. f.) Iets nieuws: HAZELINO'S met schuim, slagroom en mokka. Wij hebben ze voor U in de reklame: 5 HALEN - 4 BETALEN WINKELCENTRUM VELTUM TEL. 80934 Dinsdagsmorgens geopend. Patersstraat 31 Venray telefoon 04780-80303 A. Bergmans, Leunseweg J. Janssen, Patersstraat 31a 04780-80303 J. Peters, Blauwververstraat 9 04780-85006 HeVnVond>üOSCndaalBOM De keuze is groot in vele stoffen en modellen... Oók in 'n wat klassiekere sportieve stijl: vlot, ruim en tóch slank in de taille! Helemaal najaar 1979: vlot, sportief én in fijne modekleuren. De nieuwste jassen in teddy en bouclésmaller in de taille met veelal 'n brede lakceintuuren natuurlijk de nieuwe schouderlijn.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 13