VAMOS A VER w W KERKELIJKE DIENSTEN GEMEENTEPRAAT Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk PEEL EN MAAS uw weekblad Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Castenray Parochie Ysselsteyn Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN W DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Scliütte. Bureau Yoorliclilin«j; Commissie vergaderingen Op donderdag 5 juli komt de com missie voor de ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting in open bare vergadering bijeen. Deze bij eenkomst wordt gehouden in ka mer 201 van het gemeentehuis en begint om 19.00 uur. Ann de orde komen de volgende onderwerpent, Samenvatting van het onder zoek naar de woningbehoefte in de* Venrayse kerkdorpen; Behandeling ontwerpbegroting 1980; Behandeling verzoek van enke le inwoners van Oirlo om van de gemeente een strookje grond achter hun woning aan de Haalakkèr te kunnen wopen; Verzoek van Van Rattingen b.v. tot ontgronding van percelen, ge legen ten westen van Oirlo; Wijziging van het contract met Colline b.v. met betrekking tot de overdracht van bouwkavels in het bestemmingsplan Landweert; Nadere mededelingen over stand van zaken bestemmingsplan nen industrieterreinen en Vlakwater II, de voorgenomen bouw van 14 be jaardenwoningen aan de Willem straat; 1ste herziening bestemmings plan Centrumplan en brief P.P.C. ontwerp-bestemmingsplan Veulen, Smakt en Vredepeel. De eerstvolgende vergadering van de commissie voor cultuur zal ge houden worden op 10 september om 16.30 uur in kamer 127 van het ge meentehuis. M- De eerstvolgende vergadering van de commissie voor financiën en be lastingen zou gehouden worden op 1 augustus a.s. Deze vergadering is evenwel verschoven naar woensdag 15 augustus om 17.00 uur. Geen spreekuur wethouder van Oers Wethouder J. van Oers zal in de maand juli geen spreekuur houden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 27 juni 1979 nr. 889, waarbij in verband met uitvoering van reconstructie-werkzaamheden aan een gedeelte van de Oude Oos- trumseweg de volgende verkeers maatregel is genomen; met ingang van 20 tot en met 24 augustus 1979 of zoveel korter of langer als in verband met de werk zaamheden mogelijk dan wel nood zakelijk is; I .door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het gedeelte van de Oude Oostrum- seweg gelegen tussen de Julianasin- gel en de Oostsingel af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgan gers; II .voor zover genoemde werk zaamheden dit toelaten en de veilig heid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoemde vérkeersmaatregelen ten behoeve van bestuurders van motorvoertui gen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de' onder I vermelde weg(en) en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de on der 1 genoemde verkeersmaatre gel geldt, gebruik moeten maken van de onder I vernielde weg(en) voor het laden of lossen van goe deren of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde mo torvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin. Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Bekendmaking Bij burgemeester en wethouders van Venray is verzocht om vergun ning voor: 1. het bouwen van een winkelpand aan de Grote Markt t.n.v. A S B.V. Venray; 2. het bouwen van een woning bij een bestaande melkveestal aan de Weideweg te Leunen t.n.v. H. Smits; 3. het bouwen van een landbouw- machineloods voor een loonwer- kersbedrijf aan de Begijnhofweg t.n.v. de Gebr. J. E. L. en J. M. A. Janssen; 4. het bouwen van een winkelpand met 7 bovenwoningen aan het Henseniusplein hoek Kempweg t.n.v. J. Sijbers; 5. het verbouwen van een loods tot kantoorruimte bij het pand Sta tionsweg 13 t.n.v. Accountants kantoor Waayenburg; 6. het verbouwen van een woon huis Julianasingel 39 t.n.v. G. van Ham; 7. het uitbreiden van het pand Sta tionsweg 100 t.n.v. J. Hermans- v. d. Berg; 8. het uitbreiden van het woonhuis Aldenweg 12 t.n.v. A. W. G. B. Smeets. Overwogen wordt aan bovenstaan de bouwplannen medewerking te verlenen door middel van toepassing van de anticipatiebevoegd'heid. De bouwplannen liggen met in gang van 9 juli 1979 gedurende veer tien dagen voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis, afdeling ruim telijke ordening, kamer 202. Gedu rende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wet houders. Venray, 6 juli 1979 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray overwegen via het verlenen van vrijstelling van de voorschriften van de ter plaatse geldende bestem ming agrarische doeleinden en voor- uitlbpende op een herziening van het bestemmingsplan buitengebied aan W. G. M. Claessens, Bachstraat 43 te Venray bouwvergunning te ver lenen voor het verbouwen van de boerderij Kleindorp 11 tot twee wo ningen. Het bouwplan ligt met ingang van 9 juli 197.9 gedurende veertien da gen voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis, afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202. Gedurende de ze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Venray, 6 juli-1979 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris Hondenbelasting Ieder, die in de gemeente Venray een of meer honden houdt, is belas tingplichtig staat in de „Verordening Hondenbelasting Venray 1972" te lezen. De gemeentelijke belastingadmini stratie kan zonder meer niet weten, wie onder deze belastingplicht val len. Daarom is in die verordening vastgelegd, dat iedereen, die een of meer honden houdt daarvan aangif te moet doen. Dit moet gebeuren Ibinnen 14 dagen, nadat men een hond is gaan houden dan wel meer honden is gaan houden dan het aan tal, dat men al heeft aangegeven. Dat deze bepaling een dode regel zou zijn als op het nalaten van de aangifteplicht geen vervolg meer zou zijn, is begrijpelijk. Daarom is door de regering een wettelijke maatregel vastgesteld, die de moge lijkheid opent bij het niet of niet op tijd voldoen aan de aangifteplicht verhoging van de op te leggen aan slag toe te 'staan. Wanneer men niet aan de aangif teplicht voldoet stelt men zich bo vendien bloot aan een boete van maximaal 1.250, Omdat de overtuiging bestaat, dat nog menig hondenbezitter geen be lasting betaalt, zal de controle in tensiever worden. Door middel van steekproeven zijn al wat aangiften binnengekomen. Aangifteformulieren zijn op tele fonische of schriftelijke aanvraag te verkrijgen op de afdeling belastin gen van het gemeentehuis, Maas- heseweg 1, Venray, kamer 132, tele foon 04780-83838 toestel 250 of 249. Dinsdag openbare vergadering van de raad Dinsdagavond a.s. om zeven uur wordt in de kantine van het ge meentehuis de halfmaandelükse openbare vergadering van de ge meenteraad gehouden. Voor deze laatste gemeenteraadsvergadering voor de vakantie de eerstvol gende bijeenkomst wordt op dins dag 14 augustus gehouden is er een bescheiden agenda, waarop slechts vtff onderwerpen voorko men. Voorgesteld wordt het aantal uren vakonderwijs in de lichamelijke oefening voor de M.L.K.-school „De Essel" uit te breiden van 9 tot lO^i uur per week. Dan is er een voorstel tot bekos tiging van de benoeming van een erkend gewetensbezwaarde dienst plichtige ten behoeve van het Maat schappelijk Advies Sentrum voor Jongeren (MASJ) te Venray - Horst. Aan de raad zal een krediet wor den gevraagd voor de aanleg van rijwielpad langs de Overloonseweg. Tenslotte staat een voorstel tot wijziging van de subsidieverordening Culturele Organisaties op de agenda. Hinderwet Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: J. Janssen, Lorbaan 10, Veulen om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou- den van een varkensmesterij, scha pen- en hondenhouderij,. waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Lorbaan 10, Veulen kadastraal gemeente Vem-ay sectie 0.2 nr. 26. A. J. Broeders, Puttenweg 117, Ysselstyen om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Puttenweg 117, Ysselsteyn, kadas traal gemeente Venray sectie O nr. 9. J. A. P. Geurts, Houbenweg 10, Leunen ,om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/ wijzigen van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Houben weg 10, Leunen, kadastraal gemeen te Venray sectie O nr. 65. A. Arts, Twistweg 9, Vrede peel om vergunning tot het oprich-» ten, in werking brengen en in wer king houden van een rundveehoude rij en varkensmesterij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting Twistweg 9, Vredepeel, kadastraal gemeente Venray sectie K.5 nr. 60. G. Geurts, Loobeek 2, Smakt, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een rundveehouderij (mest- kalveren- en melkkoeien) waar mest en meststoffen worden be waard. Adres inrichting Loobeek 2, Smakt .kadastraal gemeente Venray sectie A nr. 2338. J. B. Vissers, Twistweg 6, Vre depeel om vergunning tot het uit breiden van een rundveehouderij en varkensmesterij waar mest en mest stoffen worden bewaard. Adres in richting Twistweg 6, Vredepeel, ka dastraal gemeente Venray sectie K nr. 85. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 25 juli 1979 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 6 juli 1979 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris Kermis Ysselsteyn 7, 8, 9 en 10 juli De kermis te Ysselsteyn begint op zaterdag 7 juli te 16.00 uur en duurt tot dinsdagavond 10 juli te 24.00 uur. Op het kermisterrein op het Lo- vinckplein worden de volgende attrak- ties geplaatst: autoscooter, exploitant Boeken te Hel mond; babysport, exploitant idem; schietsalon, exploitant Van Werven te Apeldoorn; lijntrekspel, exploitant Van Benthem te Berkel en Rodenrijs; bus- senspel, exploitant idem; nougat-sui- kerkraam, exploitant fa. Camps Zn. te Horst; bulldozer-schuifspel, exploi tant Gerrits te Soesterberg; zweefmo len, exploitant Manders te Helmond; suikerspin, exploitant Hendriks te Ven ray; viskraam, exploitant Otten te Ge- mert. In het algemeen zijn de exploitanten niet gebonden aan een vastgesteld ta rief, maar de ritprijs voor de babysport en voor de zweefmolen mag niet hoger zijn dan 50 cent. Voor de autoscooter gelden de volgende tarieven per 2- soonswagen: 1 rit 1,4 ritten voor 3,7 ritten voor 5,15 ritten voor 10, De exploitanten mógen de attrakties vroeger openen dan hieronder aange geven maar op de volgende tijdstippen móéten zij openen: op zaterdag te 17.00 uur; op zondag te 13.00 uur; op maandag te 16.00 uur; op dinsdag te 16.00 uur. Voor de viskraam gelden afwijkende tijdstippen, te weten: 18.00 uur, 15.00 uur, 18.00 uur en 18.00 uur. 4e NATIONALE ZWEMVIERDAAGSE te VENRAY INSCHRIJVEN: vanaf heden tot 15 augustus 1979. Inschrijven uitsluitend aan de kassa van het gemeentelijk combi-bad Parkweg 2 VENRAY KOSTEN: 5,50 per persoon. Verdere informatie volgt nog Zaterdag: 19,00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. Bouten-Vèr- sohuren overl, fam. v. d. Berg- Munninghof fam. Hendricx-Pee- ters Johan Moorrees (Pr. Hendrik straat). Zondag, veertiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Arnoldima v. d. Boogaard; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Herman Ebberink; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Henri Camps bijzon'- der eintentie Mathieu Arts (kaart club). Maandag: H.H. Martelaren van Gorcum. 9.00 voor oude stichtingen Annie v. d. Heuvel-Kropman; 19.00 Willem Janssen en overl. fam. Ma thieu Arts (neven en nichten). Dinsdag: 9.00 overl. fam. Pelzer- Jansen Mat Goumans; 19.00 Maria WismansrGeelen Hendrik Keijsers. Woensdag: H. Benedictus, abt, patroon van Europa. 9.00 Antoon van Osch overl. ouders, broers en zussen Oudenhoven; 19.00 Hei-man Gerrits en echtgenote Elisabeth Hermans Gertruda van Meijel- Truyen Leo Wijnhoven. Donderdag: 9.00 fam. Pouwels-v. d. Voort en zonen. Vrijdag: 9.00 Mathieu Arts (fa. Gooskens); 19.00 Roel van Geenen vwg. de buurt bijzondere intentie (L). Zaterdag: 9.00 Herman Coopmans; 19.00 Gerardus Swinkels en Wilhel- mina Cremers overl. fam. Hen- dricx-Peeters Piet Hanssen. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kinderorèche in het zaaltje onder de sacristie. Leid sters: Annemie van Meyel en Gerrie Janssen. -Huwelijksafkondiging: Mechtild Jacobs en Henk Evers. Het reglement voor de kerkbe sturen in de nederlandse kerk provincie schrijft voor dat de zittingsduur van een kerkmees ter na 8 jarén (2x4 jaren) moet worden beëindigd. In dit kader ■is in het rooster van aftreden de beurt aan de heer G. H. Hanssen aan wie de bisschop van Roer mond op de meest eervolle wijze ontslag heeft verleend. Vele ja ren heeft hij de financiën van on ze parochie op zeer deskundige wijze beheerd. Onze parochie is hem zeer veel dank verschuldigd. Ook langs deze weg willen wij onze grote erkentelijkheid tot uit drukking brengen. Tot zijn opvolger is door de bis schop van Roermond benoemd de heer F. H. J. Lemmerlijn, Gemmadal 16. Hij zal binnenkort de functie van penningmeester binnen het kerkbestuur op zich nemen. Akolieten: Zaterdag 7 juli: 19.00 Anita Hen- dricx en Louis Truijen. Zondag 8 juli: 8.00 Lilian Stoffels en Susanne Claessens (lezer: J. Wek king); 9.30 Hans van Gerven en Erik van Gerven; 11.00 T. Huggers en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Jolanda Beerkens en Erik Wekking. Woensdag, vrijdag: 19.00 Liset Ja cobs en Petran Poels. Zondag 8 juli: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 gezongen door Crescen do; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods Zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: Het jaarlijkse uitstapje voor de misdienaars en akolieten kan door gaan omdat u ze zo goed hebt be dacht. Ze haalden 700,op. Na mens de jongens heel hartelijk dank. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ou denhoven-Evers. Zondag: 7.30 voor de parochie en Lei v. d. Berg; 9.00 Anna Maria Cus- ters-Vergeer; 10.15 overl. fam. Claes- sens-Philipsen; 11.45 uit dankbaar heid en Elisabeth van Zwamen-Pin- gen; 18.00 t.e.v. Maria. Maandag: 8.00 Ger Ambrosius en overl .fam. en overl. ouders Akker mans-Timmermans, 19.000 Marie Wijnhoven en familie. Dinsdag: 8.00 Ma<thilde Wasser en t.e.v. de H. Geest; 19.00 Pastoor Axis. Woensdag: 8.00 Giel Kusters en Elisa Gregoria Palm; 19.00 fam. Lu- cassen-Maassen en P. Florentius en Ernstig verkeersongeval Zondagmiddag omstreeks zes uur reed de 56-jarige bestuurder van een personenauto J. S. uit Horst op 1de Oosterbosweg in een flauwe bocht rechtdoor en kwam via de berm tegen een boom in een bos tot stilstand. De bestuurder en de naast hem zittende echtgenote, de 48-jari ge J. S.-L. liepen ernstige verwon dingen op en moesten naar het zie kenhuis worden vervoerd. De echt genote moest eerst door Venrays brandweerlieden uit haar benarde positie worden bevrijd. De auto werd vrijwel geheel vernield. Venrays burgemeester Defesche was op de plaats van het ongeluk aanwezig. Het was de eerste keer dat de Venrayse brandweerlieden via de centrale melding uit Venlo naar het ongeluk werden gediri geerd. voor Catharina Poels-van Doorn (v.w. de bejaardenbond). Donderdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Johanna Gertruda Smedts- Jeuken (v.w. de buurt). Vrijdag: 8.00 Ger Ambrosius en overl. fam. en overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Gezinsmis, Jan van Daal. Zaterdag: 8.00 Clarita Romijn- Snijders en t.e.v. de H. Geest. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Peter Schoenma kers en Willy v. d. Bekerom. Zondag: 7.30 René van Hooren en Tony Scholten; 9.00 Ricky Douwes en Jos Claessens; 10.15 Eric Arts en Pieter Hendriks; 11.45 Leo en Henk Jansen; 18.00 Geert Claes en Hans Kerstjens. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg; 19.00 Hans van Geenen en Twannie Peéters. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Geex't Claes; 19.00 Marcel Philipsen en Rob Arts. Geef tijdig op wanneer je afwezig bent en blijft niet zo maar weg. Vooral in de vakantiemaand wprdt vex-wacht dat iedereen meewerkt om de diensten zo goed mogelijk te la ten verlopen. Zaterdag 7 juli 1979: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Intentie: voor overleden ouders, Ernst Jongen en Helena Jongen- Coevers. Zondag 8 juli: Euch. viering orq 10.00 uur. Intijtie: voor fam. Giliam, uit dankbaarheid. De kindei-crèche wordt geleid doqr Ficque van Cas teren en Iris Kroon. Woensdag: 11 juli: Euch. viering om 19.00 uur. Intentie uit dankbaar heid. Veertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Agnes van Ass en Gerlach van Ass. Samenzang nederlandse lie deren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Frits Philipsen (v. d. nemen Philip- f sen); 9.00 leesmis voor overl. ouders Hendrikx-Seij'kens; 10.00 Hoogmis voor overl. Joos Simons als jaarge tijde. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis als jaargetijde voor overl. Piet Baeten; 18.30 avondmis voor overl. Harry Schrooten. Maandag: H.H. Martelaren van Gorcum. 8.00 leesmis voor overl. Toon Willems; 19.00 avondmis voor overl. Harry van Els en voor overl. Teng van Gerven. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. Gerlach van Ass (buurt). Woensdag: H. Benedictus, abt. 8.00 leesmis voor overl. Maria van Ma- ris-Relouw (buurt); 19.00 avondmis voor overl. Piet en Gerrit Janssen. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Louis Pouwels en Wilhelmina v. d. Munckhof en kinderen; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Jen- neskens. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Cornelia v. d. Zijden-v. d. Burg; 14.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar v. d. Berg-Wilms; 19.00 avondmis voor overl. Johannes Vol- leberg. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Harry Arts en Catharina Cuijpers; 19.00 avondmis voor ovèrl. Gertruda Madou-Klaassen. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak hij de kerk. Leidster: Mej. B. v. d. Bekerom. God houdt geen vakantie. Dus God niet vergeten! Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 O. Ingenpas en M. Lenssen; 9.00 E. Franken en R. Aben; 10.00 R. Beerkens, M. Barten, A. Millen; 11.30 E. Wiegman, Th. Urselman; 18.30 H. Willemse, H. Kusters. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 A. Vercauteren, S. Rongen; 19.00 R. Smits, P. Kroef. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 J. Linskens, W. Aben; 19.00 R. Aben, H. Boom. Zondag 8 juli a.s. vijfde zondag na Pinksteren, om half tien kerkdienst in de aula van Den Hoebert en om elf uur in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Predikant in beide diensten is de Weleerw. Heer J. G. Keers uit Ha- velte (Dr.). De extra-kollekten zijn bestemd voor het diakonaatsprojekt. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid Jan v. d. Berg Mathilda Custers- Peeters. Zondag: 9.00 jaardienst voor de overl. ouders Bovee en familie Maria Jacoba Verheijen-Michels (vanw. de buurt) Gemengd Koor; 11.00 Tot bijzondere intentie. Maandag: 9.00 Pieter Hendricus Janssen. Dinsdag: 9.00 gest. jaard. Johan nes Achten. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 Maria Jacoba Verheijen-Michels. Vrijdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Zaterdag: 19.00 Ide Min Jan Haegens overl. ouders v. d. Hoo- genhof-Spreeuwenberg. .Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Derks, Marcel Janssen, Marcel Linskens, Marcel Linders. Zondag: 9.00 Nico Versteegen, Alouis Martens, Antoine Pelzer, Davy Moorrees; 11.00 Eric Jeuken, Gebr. Drabbels, Gerard Verbruggen. Maandag, dinsdag, woensdag: 9.00 Twan Camps, Robby Raaijmakers. Donderdag en vrijdag: 9.00 Claes sens en Lit j ens. Zaterdag: 18.30 gez. H. Mis Jan Takken-yan Dommelen (Kinder koor). Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10..00 Hoogmis st. Pieter Jo zef Gelissen; Josephina en Maria Bekkers en voor Philomena v. d. Heijden, tevens uit dankbaarheid. Maandag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie. Dinsdag: 8.00 H. Mis Hendrina Rutten-Sijmons. Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie. Donderdag: 8.00 H. Mis overleden vader. Vrijdag: 16.00 gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 40-jarig ambts jubileum W. Maas. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis overl. ouders Muijzers-v. d. Stei'ren. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Gebr. Nellen. Zondag: 8.30 T. Janssen, R. van Rijswijok; 10.00 Gebr. Maas. Maandag: 8.00 Gebr. Steeghs. Dinsdag: 8.00 P. Willemsen, M. Willemsen. Woensdag: 8.00 S. Geurts, R. Zan ders. Donderdag: 8.00 E. Geurts, H. Maas. Vrijdag: 16.00 P. Versteegen, T. Dijkman. Mededelingen: Kerkkoor repetitie: maandag 20.00 in de kerk. Dinsdag: 9 uur uitstapje misdie naars. Veertiende zondag door het jaar. Gezinsbijdrage: Het jaar 1979 is voor de helft al voorbij. Velen ga ven hun bijdrage voor 1979 al. Daar voor onze hartelijke dank. Mogen wij degenen die dit nog niet deden, vragen dit ook te doen. Bij voorbaat hartelijk dank!!! Zaterdag: 19.00 lsm. tot bijzonde re intenties (S) lsm. v. overl. fam. Philipsen-Lenssen. Zondag: 8,00 lsm. v. Leo Cox en overl. fam.; 10.00 hgm. v. Henri Di- reks; 11.15 lsm. v. Antoon Voer- mans Jan van Meijel, echtgenote en overl.. iknderen. Maandag: 18.00 lsm. v. Berta Pee- ters-Martens maandd. v. pastoor de Bot; 18.30 lsm. tot bijzondere in tentie (C.); 19.00 weekd. v. Maria Asselberghs; 19.30 weekd. v. Jozef Claessens. Dinsdag: 18.00 weekd. v. Harry Asselberghs; 18.30 weekd. v. Helm de Bruijni; 19.00 maandd. v. Eldy Loonen en Elly van Berlo; 19.30 weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 7.30 maandd. overl. ouders Baltussen-Loonen; 8.00 gest. jrd. v. Jacob Reijnders en echtgeno te lsm. v. Maria Asselberghs. Donderdag: 7.30 lsm. v. Mathijs Litjens en echtgenote lsm. voor Maria Asselberghs; 8.00 maandd. v. Jozef Croijmans, echtgenote en overl. kinderen Maria Poels; 19.00 gest .jrd. v. Antoon van Dijok; 19.30 lsm .v. Jozef Claessens (vanw. de buurt). Zaterdag: 19.00 lsm. t.e.v. H. Ge rardus en O.L. Vrouw Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinde ren. Misdienaars: 18.30 Rudy Kuenen en Koen Klaassen; 19.00 Frank Stollman en André Peeters; 19.30 Luci enPeeters en Theo Swinkels. Akolieten: zaterdag 19.00 Th. van Kempen en R. David; zondag: 8.00 Jan Janssen; 10.00 H. v. Rhee, G. Voermans en R. Duijkers; 11.15 H. en R. Cornelissen. Huwelijksafk.: Henk Evers (Ven ray), Mechtilde Jacobs. Overleden: Petronella Litjens- Reintjes. 14e zondag door het jaar. Misdienaars: Tonny Camps en Mike eleven; William Steeghs en Jan Vollenberg. Hoogmis: Johnny Reinders en Mark Donders. Zaterdag: 19.00 Jan Swinkels. Zondag: 8.00 overl. ouders Jans- sen-Emonts en zoon Pierre (jrd.); 10.00 overl. fam. Steeghs-Litjens- Henckens. Maandag: 8.00 jrd. voor Pierre Janssen. Dinsdag: 8.00 Martinus Emonts. Woensdag: 8.00 overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Tevens gezinsmis met intentie voor de offeraars. Donderdag: 8.00 jrd. voor Peter Johannes Dinghs. Vrijdag: 8.00 Hendricus Dinghs. Zaterdag; 19.00 Lei Heidens. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Ma ria Wismans-van Vegchel. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. fam. Peeters-van Tilburg; 10.00 gest. jgt. voor Catharina van Lipzig- Geurts, Maria van Lipzig-Willems en Henricus van Lipzig; 11.30 jgt. v. Jan Mathijs Smeets en Emilia Helena Janssen. Maandag: 19.00 H. Mis v. Mevr. Willems-Maessen. Dinsdag: 8.00 maandd. v. Mevr. Philipsen-Groetelaers. Woensdag: 8.00 H. Mis v. Wilhel mus Bollen, Hendrina de echtgenote en Gerardus v. d. Munckhof. Donderdag: 8.00 maandd. v. Hu- bertus Koonings; 14.00 H. Mis b.g.v. het huwelijk van Cor Alders en Tilly Claessens. Vrijdag: 14.00 II. Mis b.g.v. het huwelijk van Wiek Arts en Jolanda Nooijen; 19.00 weekd. voor Mevr. H. Swinkels-Heiligers. Zaterdag: 19.00 H. Mis v. Peter Johannes Philipsen. Misdienaars: In verband met de vakanties zijn er vaak geen misdienaars. Maar als er misdienaars zijn die toch willen dienen, willen die dan even waar schuwen. Vooral voor het weekend zijn jullie welkom. Bel dan even op om te kijken welke H. Mis het bes te uitkomt. Kermis 1979 Ik wens alle parochianen zeer prettige en stijlvolle kei-misdagen toe. Het is in die vakantiedagen misschien een mooie gelegenheid om ook eens een keer door de weèlc de H. Mis mee te vieren. 14e zondag door het jaar. 8 juli '79. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rectoraat; 10 uur Hoogmis: jaarge tijde voor Martinus Ewals en Wil helmina Leijssen. Akolieten: Pieter Evars en Martien Spee. Misdienaai-s van de week: Geert Koonings en Johnny van Keir.pen. Maandag: H.H. Martelaren van Gor cum. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers, Woensdag: H. Benedictus, abt, pa troon van Europa. 8 uur H. M.p voor Toon Huisman van je vrienden. Donderdag: 8 uur H. Mis vcpr Gi- na Droesen. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.e.v. H. Hart (Th.). Zaterdag: 19.30 Avondmis uit dankbaarheid. Zondag 8 juli: 14e zondag coor 't jaar. Zaterdagavond om 7* uurlHgm. voor overl. fam. Koenen-Janssèn. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. zal. Anna Vollenberg-van Rijswijck; 11.15 Hgm. zal. Lena van Dongen (t M.). Maandag: 8 uur lsm. uit danpaai-- 'heid fam. Burgers. Dinsdag: 8 uur lsm. overl.' fam. Bovee-Broekmans. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Jozef (int." offerblok). Donderdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen. Vrijdag: 8 uur lsm. voor leyende en overl. fam. de Lauw-Verheyen. Zaterdag: om 7 uur Hgm. uit dankbaarheid fam. Spreeuwenberg. Akolieten voor 8 juli: Guus Geurts en G. v. d. Ligt en Ger Timmer mans. Misdienaars: Geurts en Janssen. Zaterdag: 19 uur voor P. Vogel- sangs. Zondag: 10 uur voor Maria Tim mermans. Maandag: 8 uur voor Ant. Weerts. Dinsdag: 8 uur overl. ouders Poels- Gelirts en dochter. Woensdag: 8 uur voor Theodorus Hakvoort. Dnoderdag: 8 uur voor Ben Coo- len. Vrijdag: 8 uur fam. Arts-Kuipers. Zaterdag: 19 uur overl. ouders Janssen-Winnen. Vrijdag 6 juli: 16.00 Eucharistie viering voor het zilveren paar H. Coppus en Bets Vloet. Zaterdag: 7 juli: 19.00 A vond vie ring voor Gerardus Bastiaans en Bertus Mulder. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor Gerardus Bastiaans; 10.00 uur Hoogmis voor Pierre Koopmans en fam. Koopmans-Hendrickx. Maandag: 8.45 H. Mis voor de broeders en zusters van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor over leden ouders fam. en bekenden. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel voor uitkomst in moeilijk heden en uit dankbaarheid. Donderdag: 8.45 H. Mis tot zekere intentie en voor Piet Jacobs. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van het Heilig Hart; 14.00 Eucharistie viering voor het zilveren bruidspaar Vic Kersten en Nel Geurts. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, a las once y cuarto Misa en Castellano en nues- tra capilla, Overloonseweg 2; si es- tan bastantes sera Misa cantada; si no: Misa dialogada; pero en todo caso continuarè también durante el periodo de las vacaciones nuestra Misa dominical. Después de la; Misa reunion con un cafelitó en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES A los que se van de vacaciones el Padre Juan y don Jacobs les desea- mos que disfruten del perioclo de vacaciones, que "se empapen del aire y ambiente de Espaha para asi hacer acopio de fuerzas y resistir luego un ano mas en Holanda; que se fijen bien las fechas del nuevo ano esco- lar. Hasta la vista! AANSTAANDE_SPORTIEVE_RECREATIE-_EN_SCHgOLSPORTAKTIVITEITEN_22Z2 VENRAY 21 JULI 14/29 JULI 13/17 AUG. RECREATIEVE ZWEM— INSTUIF RECREATIEVE CAMPING- AKTIVITEITEN RECREATIEVE ZWEM VIER DAAGSE GEM.COMBIBAD DIV.CAMPINGS GEM.COMBIBAD - c c Comité Recreatiesport w INFORMATIE OMTRENT SPORTIEVE RECREATIEt COMITÉ RECREATIESPORT VENRAY GEMEENTEHUIS AFDELING SPORTZAKEN. TEL.: 04760 - 83638 toestel 246. VAN 7 TOT EN MET 14 JULI

Peel en Maas | 1979 | | pagina 8