•m, RUTI 2 draaiers 1 leerling-draaier 1 rondslijper 2 frezers 1 leerling-frezer machinebankwerkers assemblagemonteurs konstrukteur HTS-W RÜTI-TE STRAKE B.V. Rüti-Te Strake is een bedrijf, dat zich op dit moment vooral bezighoudt met de verdere ontwikkeling en de montage van de pneumatische weefmachine. Verder wordt veel aandacht besteed aan de onder- delenfabrikage. Voor de toekomst zal een verschuiving plaatsvinden in de aard van de werkzaamheden. De eindmontage van de weefmachine zal naar Zwitserland worden overgeplaatst. Wij zullen ons dan gaan koncentreren op het lucht- gedeelte van de machine. Daarnaast verwachten wij eind van dit jaar bezig te kunnen zijn met andere pro- jekten, die op dit moment al in een ver gevorderd stadium van ontwikkeling zijn. Ons bedrijf telt op dit moment ca. 175 medewerkers, die zich, in een vrij nieuw bedrijf, in het algemeen met hooggekwalificeerd werk bezighouden. Wij ei sen daarom nogal wat van nieuwe medewerkers. Daar stellen wij dan ook uitstekende arbeidsvoor waarden tegenover. Maar dat lichten wij graag toe in een persoonlijk gesprek. Solliciteren kan dagelijks van 08.00-16.30 uur op het be drijf, Dr. Huub van Doorneweg 26. Schriftelijk solliciteren is ook mogelijk en wel via post bus 6, 5750 AA Deurne, t.a.v. het Hoofd afd. Perso neelszaken, de heer H.M.M. v/d Weijer, die zo nodig ook bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken (tel. 04930-8225). Wij hebben nog steeds zoveel werk dat we versterking zoeken met name in de onderdelen- fabrikage. We zoeken daarom: Uitbreiding van het machinepark maakt het noodzakelijk dat ook het aantal medewerkers uitge breid moet worden. Onlangs heeft de nummeriek-bestuurde machine zijn intrede in het bedrijf gedaan. Verdere investeringen staan nog op stapel. Om de draaibanken te bezetten zoeken wij voor zo spoedig mogelijk ervaren draaiers die gewend zijn om hooggekwalificeerde produkten te maken. Binnen ons bedrijf hebben we, naast de Bemetel-opleiding, de mogelijkheid om medewerker met een L.T.S.-niveau tot draaier op te leiden. Op dit vlak hebben wij een vacature voor iemand die bereid is om bij ons tot vakman uit te groeien. Kandidaten dienen hun militaire dienst achter de rug te hebben. Binnen onze draaierij komt ook slijpwerk voor. Voor onze moderne rondslijpbank zoeken wij een geschikte kandidaat die dit werk na enige inwerktijd zal kunnen verrichten. Ervaring is echter wel nodig. Eventuele inzet in de draaierij is in dit geval niet uitgesloten. Behalve in de draaierij hebben wij vacatures voor ervaren frezers. Op onze moderne freesmachi ne worden evenais op de draaibanken onderdelen gemaakt voor de luchteenheid van de weef- machine. Nog dit jaar zullen ook onderdelen voor andere produkten gemaakt moeten worden. Deel uitmakende van een kleine groep kunnen vaklieden van hun ervaring volledig gebruik ma ken. Dit is voor degene die, met een technische achtergrond op L.T.S.-niveau, en die geïnteresseerd is in het vak van frezen een goede kans. Onder begeleiding zullen aan deze medewerkers die aspecten worden bijgebracht die nodig zijn om tot volwaardig vakman uit te groeien. Ook hier geldt dat men de leeftijd heeft bereikt waarop men niet meer in militaire dienst hoeft of die reeds achter de rug heeft. Waar uitbreiding plaats vindt in de draaierij en frezerij dient ook aanvulling in de machinebank- werkerij plaats te vinden. Kandidaten die menen het machinebankwerk zoals wij dat kunnen (boren, tappen, ruimen e.d.) te beheersen kunnen bij ons in een prettige sfeer werken. (Overi gens geldt dit voor alle afdelingen). Ervaring is wel nodig om de verschillende produkten te kun nen verwerken. Voor de montage van onze weefmachines zoeken wij nog enige monteurs. Het is niet onmogelijk dat zij te zijner tijd ingezet worden in de montage van onze nieuwe produkten. Geïnteresseerden, die in prettige omstandigheden en in een nog klein bedrijf willen werken, zijn van harte welkom. LTS-niveau is voor een goede taakuitvoering wel belangrijk. Binnen ons bedrijf hebben we een ontwikkelings- en engineeringsgroep die uit ca. 40 medewer kers bestaat. Op onze afdeling engineering bestaat een vacature voor een HTS-er die bereid is om zijn kreativiteit op het tekenbord uit te werken. In grote lijnen zal deze funktionaris zich be zighouden met het maken van voorkomende detail- en samenstellingstekeningen. Uitgroei naar een zelfstandige funktie van konstrukteur is zeer wel mogelijk. IN DEURNE WERKEN Rüti-Te Strake versterken

Peel en Maas | 1979 | | pagina 12