S.V. VENRAY U.V.V - JEUGD S.V. Leunen TRIMCLUB VC Phoenix '75 Hengelsport DUIVENSPORT in \yentay oost rum Boschveldcollege „Venray" Nederlands kampioen voetbal BOWLING BOND VENRAY S.V. Venray Frans van de Kamp Financieringen SV VENRAY DAMES I KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND VOOR KLUBELFTALLEN Afgelopen zaterdag 9 juni nam ons ynes 1 team deel aan de Neder- idse kampioenschappen De zo- elste krachtmeting in dit voor hun :h wel zware seizoen. Deze kam- lenschappen werden gespeeld op terreinen van de vereniging KFC rt. Delft. De eerste wedstrijd tegen kmania Leiden werd met 30 ■rloren. De tweede wedstrijd tegen uncordia Gelderland werd door on- dames met 1-0 gewonnen. Hier- moesten we spelen om de derde vierde plaats. Na een zeer span- nde strijd van 2 x 20 min. en een rlenging van 2 x 7'/ï min. bleef t 00. Dus strafschoppen en hjer- was Goes de beste. Zoals gewoonlijk wisten onze da is zich gesteund door een schare „jpporters. Mensen bedankt. Nederlands kampioen werd Alk- init Leiden; tweede werd AFC '34 kmaar, derde werd Goes, vierde nray, vijfde Concordia Gelder- nd, zesde Musselkanaal. s Avonds onderlinge feestavond a heel SV Venray en daar werden nog in de bloemetjes gezet, na n zeer succesvol seizoen. Mensen emaal nogmaals bedankt namens mes 1. M. A. rogramma voor zaterdag 16 juni: Venray Cl gaat op toernooi bij isseldorf-West. Vertrek om 11.30 vanaf clublokaal „den Boggerd". is een tweedaags toernooi. We imen dan ook pas zondag 17 juni nd 20.30 uur weer terug in Venray. De elftallen die op Hemelvaarts- g de voorronde van het Polio- ernooi wonnen gaan deze zaterdag juni deelnemen aan de finalewed- ijden. Deze finales worden ge- eeld op de terreinen van RKDSO Lomm. Venray D3 en Venray D5 rtrekken om 9.15 uur naar Lomm. Venray B vertrekt om 13.30 uur. kses ogramma voor zondag 17 juni: Er gaat een gecombineerd A-team toernooi bij Quick Boys te Venlo. 'Iers worden hiervoor persoonlijk genodigd. Vertrek 11.30 uur. Dit zijn voorlopig de laatste ak- iteiten van onze jeugdafdeling. We nsen iedereen een prettige va- itie! Wanneer de trainingen weer rten wordt tijdig bekend gemaakt dit blad. VETE.F3 A N E N SVVOirlo, aanvang 18.30 uur, rrëin Oostsingel. H. de Bruyn, J. Driessen, J. Gom- ans. P. Gommans, P. de Haart, J. urentzen, V. Lucassen. E. v. Mill, Smits, H. Swaghoven, P. Zwiers, /ievermans, P. Volleberg, H. Gom- ans. Grensrechter J. Swinkels. Afmelden bij J. v. Kempen, tel. Afgelopen zaterdag zouden we uis spelen tegen Resia, maar deze ten donderdagavond weten ver- iderd te zijn. Daarvoor in de plaats inden we een van de Leunse elf- llen als tegenstander krijgen. In begin van de wedstrijd was het tasten van eikaars zwakste plek- n. Het lukte na een kwartier spe- i om ONA op voorsprong te bren- n. Deze stand bleef tot de rust ge- ndhaafd. Spoedig na de rust werd t 2-0 voor ONA. Maar Leunen ►eg ook eenmaal toe. Aan die ver einde achterstand hadden ze niet el plezier zodat wij de wedstrijd unnen met 3-1. Voor a.s. zaterdag zijn we eigenlijk ij, maar er wordt alles aan gedaan i nog een tegenstander te vinden. IDRIJPSVOETBALCLUB VENRAY (slagen afgelopen week: AnnaServio 70 ank Xerox 2Hermus 00 lissenRank Xerox 1 13 ank Xerox 4SVCB 10 ink Xerox 3Gemeente 20 |T—Inalfa 0—0 in de competitie op 10 juni: lie A: ik Xerox 2 6 3 3 0 9 11-1 jermus 7 4 1 2 9 16-8 >k Xerox 3 7 4 1 2 9 15-7 Anna 7 4 1 2 9 23-19 neente 6 2 0 4 4 18-12 trvio 7 0 0 7 0 6-42 Poule B: SVCB 7 5 1 1 11 23-8 PTT 7 4 1 2 9 15-10 Nelissen 7 3 0 4 6 6-11 Rank Xerox 4 6 2 1 3 5 7-15 Rank Xerox 1 7 2 1 4 5 15-19 Inalfa 6 1 2 3 4 4-7 Programma voor de komende week: Donderdag 14 juni: Rank Xerox 3—Rank Xerox 2 (W) Vrüdag 15 juni: GemeenteHermus (W) Inalfa—SVCB (O) PTTRank Xerox 4 (Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van St. Anna). Dinnsdag 19 juni: Rank Xerox 2—Servio (O) GemeenteSt. Anna (A) Rank Xerox 1Rank Xerox 4 (O) InalfaNelissen (W) Donderdag 21 juni: Rank Xerox 3Hermus (W) PTT—SVCB (O) Op 29 juni yordt op het terrein van St. Servatius de finale gespeelcT De le van elke poule om de le en 2e plaats en de 2e van euke poule om de 3e en 4e plaats. Hierna zal in het restaurant aldaar de prijsuitrei king plaats vinden. Programma zaterdag 16 juni: Leunen C2 finale polio-toernooi in Lomm, vertrek: 12.30 uur. Veteranen OplooLeunen, zie opst. Programma zondag 17 juni: Leunen Al toernooi bij Quick Boys, vertrek 11.00 uur. RECEPTIE Al De Al en Cl spelers en de leiders worden vrijdagavond 15 juni om 19.30 uur bij café Martens verwacht. Op deze avond zullen ook de kam pioensdiploma's uitgereikt worden aan beide elftallen. Cl spelers in oranje shirt! Op zaterdag 30 juni a.s. is er voor de A-spelers de gelegenheid om met de leiders een dag naar het sport centrum Papendal in Arnhem te gaan. De kosten bedragen 10, Opgeven bij Henk Deegens, tel. 87244. AAN- EN AFMELDINGEN Indien men lid wil worden van de voetbalclub, wordt men verzocht zich voor 1 juli op te geven i.v.m. elftalopgave aan de KNVB voor het voetbalseizoen 1979-'80. Ook leden die willen stoppen met voetballen worden verzocht zich voor 1 juli af te melden. Alle aan- en afmeldingen bij Wil- lemssen, Boodenstraat 3, tel. 84038. Uitslagen 13e speeldag: Maandag-league: SVCBMagic Line 04 Pinfall WizzardFall Down 40 De SchiiversClose Encounter 13 Old Timers—All 10 3—1 Dinsdag-league: SigmasSjopins Snoopy'sAlley Cats Strikers—Club Up 52 ReturnsRed Arrows 3—1 2—2 2—2 Uitslagen 14e en laatste speeldag: Fall DownOld Timers 04 All 10Pinfall Wizzard 13 Close EncounterMagic Line 13 SVCB—De Schüvers 4—0 Eindstand maandag-league: 1. Pinfall Wizzard 45-11 2762 2. Magic Line 41-15 2629 3. Close Encounters 36-20 2627 4 SVCB 33-23 2521 5 Old Timers 32-24 2540 6 Fall Down 18-38 2374 7 All 10 15-41 2448 8 De Schüvers 4-52 2335 Snoopy'sSigmas SjopinsAlley Cats Red Arrows—Strikers Clup Up 52Returns 1—3 4—0 3—1 1—3 Eindstand dinsdag-league: 1 Sigmas 45-11 2639 2 Strikers 34-22 2615 3 Red Arrows 30-26 2517 4 Sjopins 29-27 2596 5 Returns 26-30 2559 6 Alley Cats 24-32 2639 7 Club Up 52 21-35 2510 8 Snoopy's 16-40 2483 Woensdag 13 juni 1979 zal de prijs uitreiking plaatsvinden om 20.00 u. in de Bowling Bistro Venray. De Captains en de leden worden ver zocht daarbij aanwezig te zijn. De volgende competitie start be gin september. Voor de huis-league is er nog plaats voor één of twee nieuwe teams. Gaarne opgave voor de vakantie. Het bestuur dankt allen die er aan meegewerkt hebben om deze eerste competitie volledig te laten slagen en hoopt op het volgende seizoen op uw aller steun. Het bestuur zal in augustus een algemene ledenverga dering uitschrijven, waarin een offi cieel bestuur gekozen zal worden. Ook zal er enige uitbreiding nood zakelijk zijn. De teams worden ge vraagd enige geschikte kandidaten voor een funktie voor te dragen. Meldingen hiervan te doen bij het bestuur voor *10 augustus. SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD Tijdens de Pinksterdagen zijn er door onze wedstrijdrenners goede resultaten bereikt. In St. Joost werd seniorrenner Peter Volleberg 10e en in Baarlo deed hij het nog beter want daar werd het een 5e plaats. Gentlemen Drees Willemssen reed in St. Joost in een kopgroep van vijf man naar een fraaie derde plaats. In St. Joost hadden we ook een winnaar. Het blijkt dat we over sterke junioren beschikken. Nu heeft Richard Rongen zijn eerste wedstrijd gewonenen op een fraaie wijze. Proficiat Richard. Eddy van Hese werd in Baarlo 2e, ook niet gek dus. Op 2e Pinksterdag werd in Fries land weer de Elfsteden wielertocht gehouden over een afstand van 230 km. Onze vereniging was daar ook vertegenwoordigd. Dit jaar met min der dan in het verleden. Henk Ver meulen deed daar voor de zesde maal mee en houdt daarmee het re cord voor onze vereniging. Verder deden mee ons oudste lid Né Tacken uit Broekhuizen (voor de vierde maal) en Wim Simons voor de twee de keer. Toch maar knap werk zo'n afstand in één dag, en zeker op de leeftijd van Né Tacken, die momen teel 65 jaar is. In het afgelopen weekend werd door de N.W.B. de etappekoers de Pijl van Limburg georganiseerd. Daar reden ook amateurs en senio ren van onze verenignig in mee. In de eerste tijdrit kon er niet veel gebeuren en waren de tijdverschil len niet groot. In de eerste etappe van Echt naar Posterholt gebeurde er wel wat. Er waren wat ongeluk ken onderweg en daardoor raakten Frank Derksen, Piet Engbersen en Pieter Thielen achterop. In de voor ste groep zaten Henk Verbeek, Nick Reijnen, Peter Volleberg en Joop de Groot. De tweede etappe door Zuid-Lim burg was zwaar en er waren weer valpartijen. Nick Reijnen en Joop de Groot waren daar de dupe van. Piel Engbersen werd ergens de verkeer de weg ingestuurd en verloor het ikontakt met de eersten en Peter Volleberg staakte met kramp op de Cauberg in Valkenburg de strijd, Er waren toen nog twee mensen voor uit te weten Henk Verbeek (le jaar amateur) en Pieter Thielen (senior). Aan de streep reed Henk Verbeek in het eerste peleton en Pieter in het volgende. Tijdens de voorwedstrijden in Pos terholt werd jeugdrenner Mare Lemmen uit Horst 3e en Michel Willemssen lie. Asp. B Coertje Willemssen werd 9e en zijn broer Piet bij de asp. A 14e. Eddy v. Hese won die wedstrijd. Junior They van Els reed in een kopgroepje naar een zeer verdienstelijke 3e plaats. Ri chard Rongen eindigde daar als 15e. Onze aktivitciten zijn: Iedere zaterdagmorgen om 7.15 uur voor een duurloop van 10 km vanaf de Cooperbaan gelegen in de Ballonzuilbossen te bereiken via de Beekweg. daarna richting Rozendaal (is met borden aangege ven). Iedere zondagmorgen om 9 uur precies vertrek voor het trimmen, 1 uur. We hebben wisselende ver trekpunten: a.s. zondag 17 juni van af Rank Xerox, waar om 8.55 uur verzamelen is. Iedere woensdagavond om 18.45 u. vertrek vanaf de ingang voetbalveld Geysterse bossen (wandelpad kapel) voor loop- en trimoefeningen, 1 u. Kom, neem een goed besluit: loop voor je leven. Inlichtingen verstrekt u graag: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, tel. 85384. LEDEN WERF AKTIE Aan alle volleyballiefhebbers: Er zijn vast wel mensen onder U die meerdere uurtjes per week wil len volleyen; er is bij ons plaats voor jong en oud. Voor de meer gevorderden onder U is er ook kans voor competitie te spelen. Deze worden gespeeld zater dags in zaal Coninxhof (Veltum). Bovendien is er ook nog een re- kreantenteam. deze spelen ook een soort competitie en wel op donder dag en vrijdag in bovengenoemde zaal. De trainingstijden luiden als volgt: Dames: maandag 17.30-19.00 uur. Heren: maandag 19.00-20.30 uur. donderdag 19.00-20.30 uur. Recreanten: dinsdag 17.30-19.00 uur. donderdag 17.30-19.00 uur. Wijzigingen voor het nieuwe sei zoen voorbehouden. Start nieuwe seizoen 13 augustus. Voor inlichtingen: M. Hendriks, Mozartstraat 86, tel. 04780-87278 (na 6 uur). H.S.V. DE ROERDOMP Op de eerste Kringwedstrijd te Venlo behaalde ons lid A. van Mil een eervolle derde plaats. Na de eerste onderlinge wedstrijd in verenigingsverband is het l^lasse- ment als volgt: 1. H. Hendriks 6500 gr. 2. Bert Janssen 5000 gr. 3. T. Cremers 2300 gr. 4. W Lemmen 2300 gr. 5. J. Ponjée 2250 gr. Zaterdag 16 juni nationaal con cours te Afferden, bijeenkomst 13.00 uur. Zondag 17 juni: Venray-Vierlings- beek, bijeenkomst 7.15 uur bij de Cremersweert. Voor deelname opgeven tot uiter lijk donderdag 20.00 uur bij H. v. d. Heuvel. Langeweg 38, Venray. Gelegenheid om visvergunningen af te halen bij bovengenoemd adres. Afd. softbal honkbai Honkbal pupillen: Tilburg-Venray Vol goede moed vertrokken we naar Tilburg. Daar werd met grote ogen gekeken naar onze jongste honkballertjes. Na de eerste inning was er toch wel bewondering voor Venray, het stond n.I. 2-2. Daarna maakte Tilburg in de 2e en 3e inning nog een punt (4-2) en in de 4e in ning nog eens 4 punten: 8-2. Venray kwam toch nog terug en maakte 4 punten. Jammer, want het was net niet genoeg. De uitslag werd 8-6. Jock de Rooy, die nu in het zie kenhuis ligt, wensen we allemaal van harte beterschap! Softball senioren: Tilburg-Venray Klats, boem, als ik zo mag begin nen, was de leus van Tilburg, dat inderdaad in de eerste inning be loond werd met 5 punten. Door goed picht-, slag- en veldwerk maakten ze de wedstrijd. Venray, dat op haar beurt tegenspel leverde, miste toch nog inspiratie en wat zeker niet minder belangrijk is: lef! Ons tech nisch kunnen wordt gewoonweg niet genoeg uitgebuit. In de komende wedstrijden zal er flink aan getrok ken moeten worden, willen we in de eerste klasse blijven spelen. Uitslag 10-0. Honkbal asp. VenrayGeldrop 8-2 Deze wedstrijd geldt als een uit wedstrijd. Samen met de softball meisjes is het team van de aspiran ten momenteel het meest succesvolle team van de vereniging. Beide teams staan in de competitie op een tweede plaats met goede vooruit zichten op de eerste plaats. De wed strijd tegen Geldrop werd, gezien het scoreverloop, op regelmatige wij ze in winst omgezet. Geslagen werd er ook behoorlijk, alleen jammer dat veel ballen door de tegenpartij gevangen konden worden. De inzet van ieder was echter uitstekend. De mogelijkheid om tot een ijzersterk team uit te groeien is aanwezig. Honkbalsenioren: Cardinals-Venray Eindelijk dan de zo lang verbeide overwinning, al was het er een met het kleinst mogelijke verschil. Einde lijk werd er weer eens genokt. In de eerste twee innings ging de strijd gelijk op. In de derde inning opende Venray de score door honkslagen van Matje Klomp, René van Stok- kum en Henk de Römph, waardoor twee man binnen konden komen. De 4e en 5e inning werden door beide teams foutloos gespeeld, waarbij het niet tot scoren kwam. Door honksla gen van wederom Matje Klomp en Gijs Gommans liepen we uit tot 4-0. In de gelijkmakende slagbeurt ech- teh kwamen de Cardinals terug tot 4-2. Door gaaf slagwerk van Gijs -~V.' Vs j' V*. Het behalen van het Nederlands kampioenschap heeft het voetbal team van het Boschveldcollege te Venray, menige zweetdruppel ge kost. Al tijdens de op 7 maart j.l. ge speelde voorrondes in Weert bewees dit team dat het dit jaar serieuze aanspraken op de titel ging maken. Na drie overwinningen in de poule, tegen o.a. Blariacum (Blerick) en de LTS uit Tegelen, moest de Venrayse formatie in de finale aantreden te gen het Philips van Hornecollege uit Weert. Dat ook deze school de op mars van het Boschveldcollege niet kon stuiten bueek reeds in de ope ningsfase van die wedstrijd. Het duurde echter vrij lang voordat de doelpuntenmachine goed draaide. Het werd uiteindelijk een 30 over winning. De volgende ronde werd gespeeld in Sittard. waar men zich onder niet al te ideale omstandigheden, op de bijvelden van het stadion „de Baan dert" moest proberen te plaatsen voor deelneming aan de finalewed strijden. Door het ontbreken van 'n aantal vaste krachten werden Jan Poels, Hans Peelen en Huub Janssen aan de selectie toegevoegd. Dat dit enige aanpassing vereiste bleek uit de eerste wedstrijd tegen het Eicken- hage-college. Een 1-0 achterstand kon ternauwernood nog worden om gezet in een gelijkspel, dat echter toch dik verdiend was, gezien de spelverhouding. Doordat het Bis schoppelijk college uit Sittard haar eerste wedstrijd won, moest het Boschveldcollege tenminste één punt halen om zeker te zijn van deelname aan de eindronde van het Neder lands kampioenschap. Dat deze wed strijd twee punten opleverde was vooral te danken aan de enorme in zet die de Boschvelders toonden. De 1-0 voorsprong was al vroeg bereikt en werd mede door goed keepers werk van Stan Poels tot het einde gehandhaafd. De eindronde om het Nederlands kampioenschap voetbal voor middel bare scholen, die 6 juni j.l. gehou den werd in Venlo .had een sportief en spannend verloop. De eerste wed strijd werd wederom tegen het Bis schoppelijk college uit Sittard ge speeld. Mede door het uitvallen van Frans Muijsers kwam het team van het Boschveldcollege niet in haar gewone ritme. Een foutieve terug speelbal werd met enig geluk afge straft: 0-1. Toch keerde de rust weer terug en kon Boschveld in de tweede helft door de jeugdinternational Wim Vievermans langszij komen. De tweede tegenstander was het Rade- wijns-college uit Raalte. Na gelijk- opgaande strijd wist Frans Vervoort drie minuten vóór het einde van de wedstrijd met een afstandsschot de keper te verrassen waardoor de buit werd binnen gehaald. Eindstand 1-0. De laatste twee wedstrijden in de slotfinale tegen het H. Kruiscollege uit Uden en de R.S.G. uit Harder wijk werden respectievelijk met 3-0 en 5-1 gewonnen, mede door de aan valsdrift van de voorhoede. Daar Sittard in hun wedstrijd gelijk speelde tegen Raalte kon het team van, het Boschveldcollege zich gaan voorbereiden voor de finalewedstrijd tegen het Peellandcollege uit Deur- ne. In deze finalewedstrijd maakte het Boschveldcollege de dienst uit. Het Peellandcollege moest zich be perken tot verdedigen. Wim Viever mans opende wederom de score met een fraaie kopbal: 1-0 en dat Henry Merks daarna de score nog tot 3-0 wist op te schroeven, verwonderde niemand. Hiermee mocht de selectie o.l.v. Sraar Peters en Twan v. d. Werken, zich voor het eerst in de geschiedenis van het Boschveldcol lege, Nederlands kampioen noemen. Op de foto: staand v.l.n.r. Sraar Peters (leider), Twan v. d. Werken (leider). Peter Ramaekers, Frans Muyzers, Frans Vervoort, Karei de Weert. Matty van Dijk, Henri Merkx, André Boekesteyn, Theo Schers, Thom Verleg. Gehurkt v.l.n. Frank Aerts, Jan-Pieter de Rooy, Stan Poels, Wim Vievermans, Joop Theu- nissen, Peter van Lin, Ruud Veld huizen. Op deze foto ontbreken Jan Poels, Hans Peelen en Huub Jans- Gommans werd het 5-2. In deze fase van de wedstrijd groeide pitcher Henk de Römph uit tot de sterkste man van de wedstrijd. Met twee man op de honken en geen enkele man uit bedwong hij drie slagmen sen vah de Cardinals door driemaal drieslag te gooien. En dat nog wel tegen de kop van de slaglijst, waar de beste slagmensen zitten. Een schitterende prestatie. In de eerste helft van de 8e inning kwam René van Stokkum op het eerste honk. Kort daarop hoorde René een enor me knal en begon keihard te rennen. Na eerst naar het tweede en derde honk gesneld te zijn, kreeg hij pas de goede richting in de gaten en spurtte hij op thuis aan. De knal kwam van het slaghout van Roy, die een geweldige dreun verkocht. Goed voor drie honken. Stand 6-2 in het voordeel van Venray. De spanning van een naderende overwinning kreeg blijkbaar vat op het spel van Venray, want in de gelijkmakende inning werden twee fouten gemaakt, waardoor weer een punt gescoord kon worden door de Cardinals. Twee foutjes in de negende inning werden fataal, zoals later zou blijken, voor de Cardinals. Venray scoorde daar door n.I. een punt. In de allerlaat ste slagbeurt deden de Cardinals er nog van alles aan om in ieder geval op gelijke hoogte te komen. Op drie honkslagen werden drie punten ge scoord, voordat de gelijkmaker ge scoord kon worden maakte Adrie Vermeulen echter op miraculeuze wijze de derde nul en stelde daar mee de overwinning van Venray veilig! Programma 16 juni: Softball aspiranten: VenrayMe- timpo Twins, 11.00 uur, aanwezig 9.30 uur. N B. Er worden twee wed strijden gespeeld: een inhaalwed strijd en de normale competitiewed strijd. Honkbal pupillen: HSCN B—Ven ray, 14.00 uur, vertrek 12.30 uur van af den Boggerd. Honkbal asp. Venray—DVS 14.00 uur, aanwezig 12.30 uur. Programma 17 juni: Softball sen.: VenrayMulo 11.00 uur, aanwezig 9.30 uur. Honkbal sen. VenrayHSCN 14.00 uur. aanwezig 12.00 uur. Vertrektijd Avondvierdaagse: tus sen 17.30 en 18.00 uur vanaf de Wet- teling! Uitslagen 2e competitiewedstrijd A/B junioren te Beek Deze 2e wedstrijd werd met een redelijk succes beëindigd. Van de 6 deelnemende ploegen behaalde Ven ray regio een keurige 4e plaats met een pnt. totaal van 5.103. De individuele uitslagen waren als volgt: John v. d. Boom 4000 m in 58.3 sec., speer 33.56 m; Arjan Brug man kogel 8.99 m., discus 25.52 m.; Bart Defesche hoog 1.55 m., 3000 m 11.52.6; Ricky Douwes 100 m. 12.2, ver 5.83 m.; Bert Njjssen 800 m. 2.11.4 min. en de 4 x 100 m. liepen Johne Bart, Ricky en Bert in 48.8. Zuidelijke C-spelen te Steenbergen Ook hier is met een goed succes aan deelgenomen. Johan Kuypers liep de 1500 m. in een prachtige en taktisch zeer goed opgezette race, hij werd winnaar in 4.22.8. Dave Gallas was eveneens goed in vorm, de 100 m. liep hij in 12.1 wat tevens een nieuw clubrecord was. In de finale loop eindigde hij als 2e; bij de kogel deed hij het bijzonder goed, hij ves tigde ook hier een nieuw clubrecord en stootte de kogel 12.88 m. wat goed was voor een gedeelde 3e plaats; verspringen werd hij 3e met 5.55 m. Eric Cuppen deed de 100 m. in 14.00 sec., 800 m. in 2.40 min. en naar de redactie heeft vernomen zit daar nog heel wat meer in, dus doorgaan Eric. Alleen Frank de Bas had vandaag zijn dag niet en kwam met het hoog springen niet verder dan 1.45 m. Volgende keer beter Frank. Wedstrjjdagenda: 17 juni te Venlo voor senioren en jun. A'B, aanvang 14.00 uur. Vertrek v.a. Den Boggerd 13.00 uur. Begelei ding Harry Theunissen. 17 juni te Kerkrade voor de pup. en jun. C/D, aanvang 13.00 uur. Ver trek v.a. Den Boggerd 11.15 uur. Be geleiding Wiebe Hoekstra. Woensdag 27 juni te Uden: avond- wedstrijd voor senioren en jun. A/B, aanvang 19.00 uur. Vertrek v.a. Den Boggerd 17.15 uur. Opgeven bij wedstr. secr. tel. 83164, of tijdens de training. TRAINEN: elke woensdag- en vrijdagavond op het sportpark De Wieën van 19.00 tot 20.30 uur voor de pup. nog alleen op woensdag avond. VENRAY-JEUGD VIERDE IN WEERT Ook tijdens de door A.V. Weert georganiseerde kompetitiewedstrijd A'B junioren is gebleeken, dat er wel degelijk toekomst zit in de A.V. Venray jeugd. De weersomstandighe den nodigden niet bepaald uit tot scherpe tijden. Gedurende de gehele wedstrijd stond er 'n strakke, koude wind over de baan. Dit belette de 4 x 100 m. ploeg niet om er een fraaie vierde plaats uit te slepen in 49.7. Op de verdere loopnummers kwam Bert Nijssen op de 800 m. met 2.18.2 tot een derde plaats. Ricky Douwes liep met de sterke tegenwind 12.8 op de 100 m., hetgeen een vierde plaats opleverde. Zijn 400 m. ging in 60.8. Op het onderdeel speerwer pen bleef John van den Boom goed in de rij met zijn 25.82. Arjan Brug man deed de discus op 25.5)6 belan den, terwijl Willy Pelzer de kogel tot 9.38 m. stootte. Het was Willy Pelzer die de avond voor AV Ven ray afsloot met een sprong van 5.34 m. Swift Roermond kwam tenslotte met 6961 punten als winnaar uit de bus, terwijl AV Venray-regio met 4431 punten op de vierde plaats ein digde. GELD NODIG? KAN U HELPEN GELD VOOR: aanschaf auto. caravan etc., a verbouwing woning. nieuwe keuken, vakantiereis of hobby ENKELE VOORBEELDEN: 2.000 24 maanden x 101,82 4 000 36 maanden x 141,81 7 500 48 maanden x 205.05 10.000 60 maanden x 228,30 Kontinu-krediet is natuurlijk ook mogelijk BEL 87S75 P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Moulins, 3 Juni. A. de Riet 1; Munckhof-Poels 2; Jac. Arts 3; Gebr. Voesten 4 22 25 31 43 78; E. Vermeulen 5 59; J. v. d. Laar 7 37; M. Basten 6 24 35 50; P. Manders 8; Bastiaans-Boom 9 21 33 45 83; Poels-Fuchs 10 68 69 86; J. van Haren 11 23 40 55 56; H. Litjens 12; P. v. d. Laar 13 77 89; Comb. W- W 14 16 38; Jos en Piet 15; J. Jans sen V 17 27; Drabbels-van Rossum 18 80; J. Basten 19 30 74 82; H. Wegh 2 032 71 72 73 85 87; S. v. d Berg 26 39 41 60; H. Philipsen 28 42 44 61 64 76 91; M. Loonen zn 29 62 77 88; Jos Kerstens 34 90; W. Lormans 36; E. Oudenhoven 46; L. Willems O 47 48 51 52 53; H. Lucassen 49; J, Ver sieyen O 54; D. van Lierop 57 68 84; L. Willems N 58; Jo Custers 63; Th. Coumans 65; H. Peters 66 79; P. Wil lems 70; G, van Houdt 81. Wedvlucht Quevy, 3 Juni 1979. Phllipsen-Strijbosch 1 9 52; Drab bels-van Rossum 2 5 11 12 31 33 42 44; Jos en Piet 3; H. Lucassen 4 15; J. Versieyen B 6 17 20 58; Munckhof- Poels 7 37; Vercouteren-Swaghoven 822 43; M. Loonen zn 10 39 41 51 59 60; M. Basten 13 25 28 40 45 48 62; H. Peters 14 27 29 34 54; A. Wij nen 16 26; Bastiaans-Boom 18 35 50 52; G. Baltissen 19; H. Philipsen 21; J. Janssen M 23; Jo Custers 24; Ma- dou 30 47 56; D. van Lierop 31 38 55; Chr. v. Hoof 3 649; W. Lormans 46 57; A. de Riet 61. Mandendienst: P. v. Zwamen, Jan Voesten, Chr. v. Hoof, Th. Coumans. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Moulins 3 juni 1979. M. Houben 1 29; G. Linders 2 10 13 19 27 36; Chr. Hellegers 3; G. Hendrix 4; A. Hendrix 5 25; P M. Cox 6 28; H. v. d. Eynden 7 17; J. W. Hendrix 8 9 14 20 22 30 34; A. van Asten 11; J. Cox zn 12 26; H. Jans sen 15 3 233; B. Linders 16; H. Hen drix 21; M. Arts 23 24; P. Arts 31 35. Wedvlucht Quevy 3 juni 1979. J. W. Hendrix 1 2 4; H. Hendrix zn 3 7 11 18 2 26; Th. Arts 5 6 8 9 10 13 16; B. Linders 12 20 2 324 25; A. van Asten 14; Jac. Hendrix 15; M. Arts 17; J. Custers 19; J. Cox zn 21. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Moulins. afstand 584 km. 190 duiven. Aankomst le duif 20.25.03, laatste duif 7.50.15. J. Goumans 1 5 24 25; P. Vollen- berg 2 27 29 38 45; P. Janssen K zn 3 4 11 26 31 32 34 44; J. Janssen K 6 8 12 13 22 35 42 47; H. v. d. Heuvel 7 16 18 23 36; H. Bouten 9; B. San ders 10 33; H. Ewalts 14 19 30 39; H .Wilmsen 15 40; Jac. Ewalts 17; M. Kusters L 20 21 43; H. v. d. Laar 28 37; P. Janssen H 41; W. Drabbels 46; L. Snijders 48. Wedvlucht Quevy, afstand 188 km. Aantal duiven 78. Aankomst le duif 15.14.25, laatste duif 15.43.11. J. Verdellen 1 19; Fr. Vermeulen 2 9 11 14 18; B. Sanders 3; H. v. d. Heuvel 4 6 17; W. Drabbels 5 7 8; G. Raaymakers 10 12; Br. Netten 13; M. Kusters L 15; H. v. d. Laar 16; H. Ewalts 20. Mandendienst zaterdag 16 Juni: H. Bouten, A. Claessen zn; dinsdag 19 juni W. Drabbels, Jac. Ewalts. Africhten jongen is als volgt: 18, 21 en 25 juni. Dit zijn de data van inzetten 's avonds van 20.00 tot 21.00 uur. Bij eventuele verandering wordt dit aan ons lokaal bekend ge maakt. P.D.V. DE PEELKRUISERS Wedvlucht Moulins, 3 juni 1979. le duif 20.03, laatste duif maandag 6.37 uur. Chr. Cuppen 1 2 4 8 12 19 24; P. Strijbosch 3 16 17 23; W. Kusters 5 18; H. Hermans 6 7 10 11 14 15 20; P. Strijbosch A 9 13 21; J. Maas 22. Quevy 3 juni 1979. le duif 15.14, laatste duif 15.44. Crooymans-Mommen 1 2 5 11; G. Jansen 3 15 17; A. W. Vermeulen jr. 4; W. Kusters 6 10; Chr. Cuppen 7 8; J. Creemeds 9 19 20; W. A. Ver meulen 12 18; J. Maas 13 14; P. Strij bosch 16. Inkorven voor Danmartin 17 juni van 11.00 tot 11.30 uur. Manden dienst W. Heynen en W. Vermeulen. C.C. PEEL EN MAAS Soissons 10 juni 1979. 2084 duiven. 1 G. Linders .Ysselsteyn 1068.015 2 G. Linders. Ysselsteyn 1051.194 3 W. Kusters, Peelkruisers 1050.853 4 P. Derix, Horst 1048.765 5 P. Arts, Ysselsteyn 1047.629 6 M. Derix, Horst 1044.436 7 G. Linders, Ysselsteyn 1043.167 8 P. Willems, Zwaluw 1041.906 9 H. Theuniss, Wanssum 1038.227 10 W. Kusters, Peelkruisers 1038.022

Peel en Maas | 1979 | | pagina 5