RANICXEROX Dat betekent voor werk in een modem bedrijf De kortste weg is gratis vervoer Dit gaat u maken Hoe is 't werken, pauzeren, eten? Dit biedt Rank Xerox Bent u geïnteresseerd? Nu ook vanuit Mill. MONTAGEVAKMAN KABELBOOMBOUWER OPERATOR CHEMISCHE INDUSTRIE Rank Xerox Venray is het Nederlandse produktiebedrijf van het wereldomvattende Rank Xerox concern. De al jaren toonaangevende onderneming in kopieer-, dupliceer- en tekst- verwerkende apparatuur. In Venray maken wij kopieerapparaten en onderdelen daarvoor. Voor heel Europa en voor export daarbuiten. Op het moment doen we dat met zo'n 3000 man. De'vraag naar onze produkten blijft toe nemen, zodat wij uw hulp goed kunnen gebruiken. Dat betekent voor u: werk in een modern bedrijf. Een bedrijf ook waar je niet vlak naast hoeft te wonen om er makkelijk te komen. Want En bent u eenmaal bij ons, waaraan en waar mee gaat u dan werken? Welnu Assemblagefabriek U zult gaan meewerken aan ons nieuwste kopieer apparaat. Deze verrijdbare machine heeft een sorteer- eenheid. De originelen kunnen ook auto matisch worden ingevoerd. Op het moment is voor u belangrijk te weten dat het werken bij ons niet aan de lopende band gebeurt. In onze Assemblagefabriek werken wij in groepjes. Iedere groep brengt het produkt een fase verder. Daarbij vervult elk groepslid een eigen taak. Wij werken in dagdienst van 07.30-16.00 uur. Dit is uw functie. De montagevakman in de Assemblagefabriek monteert onderdelen tot grotere eenheden, of hij bouwt deze samen tot een kopieerapparaat. Voor het vervullen van deze functie is een LTS-opleiding wenselijk. Onderdelenfabriek Hier maken wij een aantal onderdelen voor onze kopieerapparaten. Binnen de onderdelenfabricage valt ook het produceren van kabelbomen. Er wordt gewerkt in dagdienst van 07.30-16.00 uur. Dit is uw functie. Zijn functie is het samenstellen van kabel bomen volgens een vastgestelde werkmethode. Zowel tijdens als na de montage van de kabel bomen, test hij zijn produkt op juist functioneren. Voor het vervullen van deze functie is een LTS- opleiding wenselijk. Verhruiksgoedercn fabriek Voor het maken van kopieën op onze apparaten zijn speciale hulpmiddelen nodig, zoals inktpoeders. Hier kunt u uw medewerking verlenen aan de totstandkoming van dit produkt. In de verbruiksgoederenfabriek werken wij in 2-ploegen- dienst. Werktijden lopen van 05.30-14.00 uur en van 14.00-22.30 uur. De ploegen wisselen wekelijks. Dit is uw functie. Het maken van toner (inktpoeder) gebeurt met behulp van maal- en b reekmachines, meng- apparatuur en afvulinstallaties. Voor het vervullen van deze functie is een LTS-opleiding gewenst. Ervaring in een soortgelijke functie eveneens. Wij werken zelfstandig of in kleine groepen. Ieder werkt aan een onderdeel of een samenstel daarvan. 's Morgens en 's middags is er koffie of thee (gratis). In aparte koffiehoeken. Daar kunt je er dan even "uitzijn". Eten doen wij in ons ruime en gezellige personeelsrestaurant. Je haalt er op je dienblad warme of koude maaltijden. Net waar je trek in hebt. Plus fruit, melk of koffie. En dat tegen kostprijs. Nu hebben we het nog niet gehad over de beloning en wat er bijkomt. Als u bij Rank Xerox komt werken, valt u onder onze eigen bedrijfs- CAO. En die biedt u: een salaris dat vergelijking met andere bedrijven goed kan doorstaan. Plus: - 8% vakantietoeslag - dertiende maand - wanneer u in 2-ploegendienst werkt, ontvangt u een toeslag van 13'A% - goede pensioenvoorziening - 21 vakantiedagen per jaar - studiekostenvergoeding - gratis bedrijfskleding en schoenen. En nog een aantal zaken, die de moeite waard zijn, zoals een spaarregeling, personeelsfonds en een actieve personeelsvereniging. U kunt dagelijks langs komen, tussen 09.00 en 12.00 uur. Bij de afdeling Personeelszaken van Rank Xerox Manufacturing (Nederland) B.V., Maasheseweg 89-91, 5804 AB Venray. Of u maakt een telefonische afspraak onder nummer 04780-88888. U mag ook schriftelijk solliciteren. Xerox® en Rank Xerox zijn wettig gedeponeerde handelsmerken Voor en voor alle reeds werk zame Rank Xerox mede werkers is er gratis bus vervoer. Autobussen brengen u vanuit de richting Cuyk en omstreken van en naar het werk. En vanuit de richting Helmond. En vanuit de richting Venlo. Enfin, u kunt op het kaartje zelf zien waar wij alle maal langs komen. Elke dag.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 2