Q AGENDA O f Slagerij Joos Truijen 4 SPEULENTERE VESTIGINGS-ASSISTENTE Solistenconcours in Oirlo Rank Xerox -ISS0 LIVIN'BLUES IN FREE WHEELIN Uniek bouwprojekt voor schoolverlaters van de LTS Jubileumfeesten Jachthoornkorps St. Petrus Banden voor de vestiging Venray GEVONDEN VOORWERPEN r kasteel r® tel. 04763-1307 INic van der Veen Juwelier Vrijdag en zaterdag extra aanbevolen: 500 gr. Soepvlees met been 3,25 500 gr. MAGERE Runderlappen 8,25 500 gr. MAGER Rundergehakt 4,50 500 gr. MAGERE Paardelappen 5,50 500 gr. MAGER Paardehaché 4,25 Voor de boterham: Hele metworst ouderwetse kwaliteit 13,95 Hele Paardenworst, nieuw 2,25 Telefoon 81480 Oostrum van der Veen Juwelier antrum MarkthoI e Markt 13 Venray Een communiekado? Een kettinkje met hanger of een horloge? Of misschien een armbandje? Of gewoon even rondkijken? Dan bent u blj NIC VAN DER VEEN goed. Venray weer op lusi Radio Zuid ac k' Nadat drie weken geleden Venray het radio-programma Speulen- re van Radio Zuid werd opgeno- en in verband met de uitgave m Veldeke over Venray komt "'.n orgen vrijdag Venray opnieuw in l; (programma. De uitzendtijd is van tot acht uur n.m. De heer Engelbert Oudenhoven een viertal Venrayse liedjes zin- daarbij begeleid door de heer d Haans. Deze laatste zal boven- en in een kleine causerie nader (wijden over dé muziektherapie als die o.m. door hem in huize ■rvatius aan de patiënten wordt geven. Het is mogelijk dat van deze uit- nding ook door de NOS opnamen maakt worden, om op een later jdstip te worden uitgezonden in de g| ubirek „Van gewest tot gewest". De gemeentelijke muziekfederatie ganiseert voor de 4e achtereen- algende maal een solistenconcours, lit jaar wordt dat gehouden in zaal 38fe Ruif te Oirlo en wel op zaterdag n zondag 29 april. Meer dan 100 ikanten zullen hun muzikale saliteiten ten gehore brengen op jaarlijk druk bezochte concours. gemeentelijke muziekkorpsen be- Ieden samen met de muziekschool rg veel aandacht aan de opleiding an alle muzikanten. Een van de ge- genheden om de resultaten van el oefenen te laten horen is het meentelijk federatief concours. De :ii iuzikanten in de leeftijd tussen de en 80 jaar kunnen zich opgeven in Iverse categorieën. Ze worden door in deskundige jury beoordeeld en rijgen na afloop een getuigschrift. De gemeentelijke federatie wil op eze manier iedereen in de gelegen- eid stellen kennis te maken met de laasmuzcik. Ouders met kinderen e interesse hebben in de blaasmu- ek nodigen wij uit eens te komen •luisteren. U kunt tevens alle infor- I atie krijgen waar U terecht kunt ^oor een eventuele opleiding. Ook voor de ouderen onder U is nog volop de gelegenheid een in- Irument te leren bespelen of weer an de slag te gaan. Het solistenconcours is op zater dag van 14.00- 22.00 uur en op zon aas van 15.00 - 21.30 uur. De bege- iding is in handen van de heer chotsman leraar piano aan de mu itschool in Venray en de heer iranen uit Venlo. afloop is er op beide dagen ge- ellige stemmingsmuziek. Boekenstandje in Vredeskerk 1 verband met de Eerste Com- nunie van de kinderen in mei a.s., er op zaterdagavond 28 en zon- lagmorgen 29 april, vóór en na de L Missen, in de kerk weer een tand met een ruime keuze van boe- internat, scholen schaaktoernooi Zaterdag 21 april en zondag 22 april jl. werd voor de vierde achter eenvolgende keer het Rank Xerox - I.S.S.O. scholen schaaktoernooi ge houden. Leerlingen van 36 middel bare scholen uit Nederland, België, Duitsland, Engeland, Frankrijk en Luxemburg namen aan deze ont moeting deel: ruim 200 spelers. Het toernooi bestond uit het eigen lijke ISSO-toemooi. Daarnaast was er een snelschaakkompetitie en een (bege)leiderskompetitie. Cor Borsje, Manager Communica tions van Rank Xerox Venray, richt te een welkomstwoord tot de jonge gasten. „Ik zie weer veel deelnemers dit jaar. Morgen zal blijken, dat er maar weinig winnaars zijn. Maar mee doen is voor de meesten mis schien belangrijker dan winnen. Dat is ook de basis van de Olympisch gedachte." Venray's burgemeester mr. H. J. M. Defesche, opende vervolgens het toernooi. Hij wees erop, hoe belang rijk het is voor scholieren en lera ren om kontakten te hebben met kollega's uit andere landen. „Over al kent men andere problemen". Verder: „Toen u vanmorgen hier het terrein opreed zag u ongetwij feld de grote olifant op het par keerterrein, die erop aandrong dat we vooral zuinig moeten zijn met energie. Ik zou u de raad willen geven u dit weekend daar niets van aan te trekken. Gebruik zoveel energie als u kunt, denk-energie wel te verstaan." Vervolgens verrichtte Venray's eerste burger de openingszet, erelid Alex Vinken volgde zijn voorbeeld. De heer Vinken, 67 jaar, Kerkrade naar, werd maar liefst 19 keer Lim burgs kampioen. Hij werd dit jaar tot ere-lid benoemd. Bij de scholen ging de eerste prijs naar de University of Essex (Col chester), tweede werd het Gymna sium Wilhelmsburg (Hamburg) en 3e het Zaanlands Lyceum (Zaandam). Het Venrayse Boschveldcollege kwam met het Maurik College uit Vught op een gedeelde 22e plaats. Znodag 29 april om 21 uur treedt in Free Wheelin het bekende orkest Livin'Blues op. Een al feitelijk tien jaar bestaande formatie, welke ech ter nogal eens van bezetting veran derde, maar steeds weer onder lei ding van Ted Oberg opnieuw en succesvol naar voren trad. Werden er in het verleden al een 5-tal LP's vervaardigd, sinds 1975 zit er meer schot in en kreeg men in Duitsland reeds twee gouden LP's voor twee platen waarvan er elk 150.000 verkocht werden. Vorig jaar werd nog een verzamelplaat uitge geven 10 jaar Livin'Blues een overzicht vanaf het echte prille be gin. Nog dit jaar hoopt men een nieu we LP te kurincn uitgeven. Intussen gaan ze zoals altijd door met veel optreden in de zalen. De bezetting is momentcel: Tod Oberg sologitaar; John Fredcrikz zang; André Reijen bas; Jacob van Heiningen drum en Jan Piet Visser mondorgel. De entree op deze avond is gesteld op 5, Degenen die zeker willen zijn van een plaa(s kunnen terecht in de voorverkoop op vrijdag- en zater dagavond tijdens de openingsuren van de Soos. Inbraak Buurtbewoners ontdekten dat bij de fam. van B. aan de van Beurden- weg te Ysselsteyn was ingebroken. De daders hadden een deur op bru te wijze geforceerd en op ruwe wij ze de woning doorzocht, waardoor veel schade was toegebracht. Het is nog niet bekend of er iets ont vreemd is. Dat zal eerst blijken als de bewoners terugkeren. De inbraak moet in ieder geval zijn gebeurd tus sen 15 en 16 april. De politie vraagt eventuele getuigen zich met haar in verbinding te stellen. In het kader van de opleiding tot beter vakmanschap in de bouw, ligt het in de bedoeling om na de bouw- vakvacantie te starten met een leer lingenbouwplaats te Venray. In sa menwerking zullen de opdrachtge ver: Woningbouwvereniging Noord- Limburg, de aannemer: Verhoeven, de Stichting Vakopleiding Bouwbe drijf en de Technische School Ven ray een projekt van een aantal wo ningen realiseren; te bouwen door leerlingen die in juni a.s. hun diplo ma behalen. Op dinsdag 1 jmei a.s. om 19.30 uur zal in de aula van de LTS Venray den aan ouders, leerlingen, leraren, uitvoerige informatie verschaft wor- regionale opleidingscommissie voor de bouw, en overige belangstellenden over dit projekt In het komende weekend zullen niet minder dan zevenentwintig mu ziekgezelschappen uit de ruime regio naar Venray komen, om luister bij te zetten aan het 20-jarig bestaan van het Jachthoorn- en Trompetten- korps „St. Petrus Banden. Op zaterdagmiddag om 5 uur is er een klein muziekfestival op de bin nenplaats van de LTS, waaraan 'n tiental korpsen uit de directe omge ving deelnemen. Op deze dag begint om 19.30 uur in de aula van de LTS een concert dat wordt gegeven door de fanfare St. Caecilia uit Middelaar O.I.V. Jan Eijkhout. Zondagmorgen gezellig Frühschop- pen, in de aula van deJLTS, met me dewerking van Harmonie Sub Ma tris Tutela uit Oostrum. Op zondagmiddag begint om 13 u. het grote festival op de binnenplaats van de LTS. Hieraan wordt door 17 gezelschappen deelgenomen. Dit muzikaal gebeuren wordt af gesloten met een feestavond in de aula van de LTS. Politie gaat verbali seren Nu alle oproepen geplaatst in de rubriek „Gemeentepraat" om de vuilniszakken niet voor 's morgens 7 uur aan de sttraat te zetten, niets blijken uit te halen, zal de politie streng gaan optreden. Er worden geen waarschuwingen uitgedeeld. Het is gebleken dat iedere week op dezelfde plaatsen de vuilniszakken reeds de avond tevoren aan de straat gezet worden. Wellicht omdat men 's morgens niet zo vroeg paraat is. De gemeenteverordening dient ech ter nageleefd te worden, en men heeft nu lang genoeg gewaarschuwd. De overtreders zullen een proces verbaal thuis krijgen. Auto voor ÏOO gld. gekocht Een 17-jarige jongeman uit Leu nen had vrijdag zonder medeweten van zijn ouders in Leunen een auto gekocht voor een bedrag van 100 gulden. Omstreeks kwart voor drie in de nacht van zaterdag op zondag nadat hij zich door enkele vrien den had laten „opjennen" om de auto te halen, had hij dat gedaan. Omdat hij de autosleutels al in zijn bezit had, ging hij met de auto rij den. Maar de bocht Westsingel Veltumse Kleffen werd door hem niet goed genomen en de auto vloog uit de bocht tegen een bloembak van de gemeente en tegen een vlucht heuvel. De auto werd behoorlijk be schadigd. Terzake het niet in bezit hebben van een rijbewijs, geen ver zekering en het veroorzaken van de aanrijding, kreeg hij procesverbaal aangezegd. De auto kon gelijk naar de sloper. Wij zijn een dynamische onderneming. Wij besteden veel aandacht aan de onderlinge afstemming van wensen en behoeften van onze uitzendkrachten en onze opdrachtgevers, waarbij slagvaardigheid en kwaliteit vereisten zijn. De marktbewerking geschiedt vanuit 22 regionale vestigingen die elk onder leiding staan van een manager. Momenteel hebben wij behoeften aan een Haar taak ligt in het contactuele vlak, dus zij moet graag en goed met mensen omgaan. Initiatief en representatieve wijze van optreden zijn daarbij van groot belang. Vaak zal zij telefonisch contact onderhouden met bedrijven en instellingen die van onze diensten gebruik maken. Daarnaast is zij ook verantwoordelijk voor de administratieve werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste jonge vrouw met middelbare opleiding die een goede kijk heeft op mensen. Wij bieden haar een actieve en afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden, in een team van jonge mensen. Haar leeftijd ligt tussen 20 en 25 jaar. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, dan zien wij uw sollicitatie met uw adres en postcode, liefst met pasfoto, met belangstelling tegemoet op onderstaand adres t.a.v. afdeling Personeelszaken. Wilt u linksboven op de envelop de referentiecode vermelden; 015/001. Wenst u vooraf nadere telefonische informatie, wendt u zich dan tot de heer N. Oudehoven, tel. 04780 - 6770 (m.i.v. woensdag 2 mei tel. nr. 86770). POSTBUS 575, 5201 AN 's-HERTOGENBOSCH Telefoon 073 - 21.62.50* 22vestigingen in Nederland. Nog steeds drank in bestuurders In de nacht van zondag op maan dag werd op het Henseniusplein een verkeersbord omver gereden door een personenauto. De bestuurder reed door zonder dat zijn identiteit bekend was. Het signalement van de auto werd echter doorgegeven. Ruim twee uur later zagen de politieman nen die auto door Venray rijden. Na aanhouding bleek de bestuurder de 26-jarige B. uit Wanssum te zijn, die flink onder invloed van alcohol ver keerde. Nadat hem medewerking aan het onderzoek was gevorderd, werkte hij, na aanvankelijke weige ring mee en kon de bloedproef wor den afgenomen. Hij werd ter ont nuchtering ingesloten en daarna werd hij huiswaarts gezonden met de mededeling dat procesverbaal te gen hem zal worden opgemaakt. Op de Veulenseweg vond een aan rijding plaats. De 6-jarige E. T. uit Amsterdam liep vanuit de berm plotseling de weg over, op het mo ment dat de personenauto, bestuurd door W. S. uit Venray naderde. De bestuurder kon een aanrijding met de jongen niet meer voorkomen. Het kind werd dusdanig gewond dat het naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. De bestuurder kreeg van de politie in verband met alcohol gebruik een rijverbod opgelegd. De 21-jarige bestuurder van een personenauto P. M. uit Venray kreeg van de politie terzake het rijden on der invloed een rijverbod van 8 uur opgelegd. Een bestuurder uit Horst en een uit Overloon moesten in de nacht van vrijdag op zaterdag de nodige proeven ondergaan nadat de politie drankgebruik had gekonsta- teerd. Een procesverbaal werd het tweetal aangezegd. Een 38-jarige bestuurster van een personenauto uit Venlo moest de nodige proeven ondergaan en kreeg een rijverbod. Ook kreeg een Venrayse brom fietser een procesverbaal, want na het pijpje blazen werd hem de bloed proef afgenomen wegens het onder invloed van alcohol besturen van zijn bromfiets. In de voornacht van zaterdag op zondag werd gemeld dat een auto slingerend over de Westsingel reed. De auto werd door de politie niet meer rijdend aangetroffen, hij stond geparkeerd voor een woning. Een uur later vervoegde zich aan het po litiebureau een 32-jarige Venrayer, welke vroeg waarom de politie aan zijn woning was geweest. Kort na dien werd die Venrayer opnieuw rij dend door Venray aangetroffen. Hij moest toen de nodige proeven ondergaan en werd hem procesver baal aangezegd terzake het rijden onder invloed. Weer oorlogstuig gevonden Tijdens landbouwwerkzaamheden werd aan hel Boddenbrock weer een bri.sanlgranaal gevonden. Dat ge beurde ook aan de Slccgse Poclwcg. Een vinder had hel op scherp ge stelde oorlogssouvenier maar mee naar huis genomen. De deskundigen van de Explosieven Opruimings dienst wijzen nog eens nadrukkelijk op het grote gevaar wat deze land bouwer heeft gelopen om met de op scherp gestelde granaat naar huis te brengen. Ook nu, na 35 jaar, zijn die oorlogssouveniers nog uiterst ge- vaalrijk. De mannen van de EOD die dagelijks met het oorlogstuig te maken hebben en die toch een grote mate van deskundigheid bezitten, durfden het die boer niet na te doen. Nogmaals blijf met de vingers van het oorlogstuig af en waarschuw de politie. Deze stellen dan de EOD van de vondsten in kennis. In een weiland aan de Over- loonseweg, in een bouwland aan de Beekweg, in een perceel te Yssel steyn en in een bouwland te Oirlo werden bij landbouwwerkzaamhe- den nog op scherp gestelde grana ten naar boven gehaald. Deze wer den allen door de mannen van de EOD veilig gesteld. Licht gewond Zonder op te letten wilde de 45- jarige bromfietster J. uit Rijckevoort vanaf de Overloonseweg de kruising van de Noordsingel oversteken. Ze kwam nu in botsing met een perso nenauto, bestuurd door de 26-jarige mevr. J. uit Venray. De bromfiets- bestuurster liep bij de botsing letsel op, maar bij onderzoek in het zie kenhuis bleken die verwondingen mee te vallen en kon zij naar huis worden vervoerd. Bromfiets en auto liepen schade op. Vernielingen K. uit Venray deed aangifte van vernieling van de buitenspiegel van zijn auto, welke geparkeerd stond voor zijn woning aan de Reek- graafstraat. In de nacht van vrijdag op za terdag werd weer eens de telefoon cel aan de Grotestraat door vanda len bezocht. De telcfoonhaak werd geheel en de telefoonboeken gedeel telijk vernield. Bovendien was er een brandje gesticht. Bij de fam. F. aan de Beuken laan werd een stenen omheining gedeeltelijk vernield, de daders wa ren vermoedelijk per fiets. Woensdagavond werd ontdekt dat dat er 17 ruiten van de St. Francis- cusschool aan de Eikenlaan waren vernield. Ook nu weer vraagt de po litie aan de buurtbewoners of ze iets hebben gezien wat de politie op het spoor van de daders kan zetten. Ook andere getuigen worden verzocht zich in verbinding te willen stellen met de politie. Diefstallen In de voornacht van zaterdag ontdekt v. V. uit Lichtenvoorde, die op bezoek was in Leunen in de Apolloniastraat, dat men in zijn al daar geparkeerde personenauto via de linnen kap had ingebroken en een rugzak was ontvreemd, waarin o.a. kleding, scheerapparaat, slaap zak en fotocamera. Het is mogelijk dat eventuele getuigen hun waarne mingen ter kennis kunnen brengen van de politie. In de nacht van zaterdag op zondag werd ten nadele van mej. I. S. uit Venray bij café Hulsman haar bromfiets, puch-maxi, ontvreemd, vermoedelijk door twee personen, want getuigen hebben dat tweetal weg zien rijden. De 18-jarige P. K. uit Venray deed aangifte van diefstal van een portemonnaie uit haar handtas, wel ke zich bevond in de garderobe van een restaurant in Venray. K. D. uit Venray deed aangifte van diefstal van benzine uit haar aan de Haammakerstraat geparkeer de personenauto. Voor ongeveer 35 gulden benzine was gestolen. Stuk vinger werd teruggevonden In de nacht van zaterdag op zon dag kwam er omstreeks drie uur bij de Venrayse politie een melding bin nen dat op de Deurnesewpg nabij het Brukske een ongeval zou zijn gebeurd. Toen de politie arriveerde ontdekte ze een in Horst gestolen auto, maar van bestuurder of even tuele inzittenden geen spoor. De auto bleek rijp voor de sloop. I.<ater in de nacht bleken in het ziekenhuis in Horst drie jongeman nen zich te hebben gemeld, omdat cén van hen een stuk vinger miste. Venrays politic vond bij de gestolen auto dat stukje vinger terug, dat werd overgebracht naar het Horstcr ziekenhuis, maar kon niet meer worden aangehecht. Het verdere on derzoek is in handen van de rijks politic te Horst. Brandstichting Vermoedelijk hebben dezelfde vandalen welke brand hadden ge sticht in de telefooncel aan de Gro testraat ook brand gesticht in het portiek, behorende bij de woningen gelegen boven de modezaak van de fa. van Oorschot, in het straatje tussen van Oorschot en Thomassen. Er bleek wat papier en twee kinder trapauto's te zijn verbrand. Men schijnt ook nog post uit de brieven bussen te hebben gehaald en in brand gestoken. Dat brandje werd, voordat het grote vormen kon aan nemen, ontdekt door een van de be wakers van Intergarde. Men vraagt zich wel af wanneer er een einde zal komen aan de van- dalenstreken. Nogmaals verzoekt de politie een ieder die aanwijzingen zou kunnen geven zich in verbinding te willen stellen met de politie. Materiële schade Op de kruising Leunseweg Paterslaan verleende de 39-jarige bestuurder van een personenauto H. uit Venray geen voorrang aan de personenauto bestuurd door de 53- jarige W. uit Deume. Bij de botsing bleef het bij materiële schade. Onvoldoende opletten bij het wegrijden vanuit de parkeerstand op de Julianasingel. van de 22-jari- ge bestuurder van een personenauto J. uit Venray. was oorzaak dat er een botsing ontstond met de perso nenauto welke over de Julianasingel reed en bestuurd werd door de 24- jarige v. d. B. uit Venray. Ook hier materiële schade De 24-jarige fietser J. uit Ven ray reed vanaf het Henseniusplein zonder te stoppen voor de stopstreep met de Schoolstraat en kwam nu in botsing met de over de Schoolstraat rijdende personenauto. bestuurd door. de 48-jarige J. uit Venray. Maar ook bij deze botsing bleef het bij materiële schade. Op de kruising Julianasingel Wilhelminastraat nam de 35-jarige bestuurder van een vrachtauto met oplegger C. A. uit Venray de bocht niet goed en raakte met de oplegger de rechts van de Wilhelminastraat geparkeerde personenauto van de 35-jarige Venrayer J. H. Ook hier materiële schade. Bij het afslaan van de Noord singel— Maasheseweg zwenkte het achterste gedeelte van de vrachtauto, bestuurd door de 30-jarige A. v. L. uit Budel, zodanig dat het een licht mast ramde. Het bleef bij lichte schade aan de vrachtauto, terwijl de lichtmast zwaar werd beschadigd. —Op het moment dat de 45-jarige bestuurder van een personenauto J. R. op de Veulenseweg een inrit wil de inrijden werd hij ingehaald. De ze bestuurder, de 27-jarige L. v. H. uit Venray kon een botsing niet meer voorkomen. Bij de botsing bleef het gelukkig bij materiële schade. Materiële schade ontstond er ook op de kruising Mgr .Hanssen- straat-Wanssumseweg waar de 66- jarige bestuurder J D. uit Rotter dam met zijn personenauto geen voorrang verleende aan de van rechts over de Deurneseweg nade rende personenauto bestuurd door de 21-jarige C. B. uit Sevenum. Die bestuurder deed alle moeite om een botsing te voorkomen. Dat gelukte, maar nu kwam de auto rechts in de berm terecht en botste tegen een verkeerspaal. De 17-jarige H. de M. reed met zijn landbouwtrekker met aanhan ger op de Ripseweg, om linksaf de Twistweg in te rijden. Hij had rich ting aangegeven, doch de richting aanwijzer van de aanhanger was defect. Dat afdraaien werd nu te laat opgemerkt door de bestuurder van de inhalende personenauto de 20-jarige J. G. uit Appeltern. Bij de botsing schoof de auto de ventweg op en vernielde enkele paaltjes. Het liep toch nog gelukkig af. 1 Hcrenbril, zilverkleurig mon tuur; 1 langharige tackel, kleur roestbruin, reu; 1 witte bromfiets- helm, merk Starjet; 1 gouden arm bandje met naam Gerty; 1 groene etui met autosleutels van merk Audi; 1 bruin etui, opschrift Dactylo uit zendbureau, met 1 sleutel; 1 ringetje van sleutelhanger met 1 lipssleutel nr. 08824, 1 zwarte surform schaaf met rood handvat; 1 bruin-groen studieboek Moderne Wiskunde deel III. 1 Zwarte tackel met bandje; 1 bruinkleurige hond kruising tussen tackel en poedel; 1 kinder quartz horloge; 1 driedelig knipbeursje zon der inhoud; 1 bruine portemonnaie inhoud Belgisch geld; 1 ring met 9 sleutels waaronder autosleutels van VW; 1 boodschappentas inhoud etenswaren; 20 nikkelen flessen in karotnnen doos; 1 oranjezwarte bal. Voor inlichtingen over de gevon den voorwerpen kan men zich ver voegen aan het politiebureau Wil helminastraat 15 te Venray alleen tijdens kantooruren, niet op zater dag of zondag. Juwelier Winkelcentrum Markthot Grote Markt O Venray Quartz horloge kopen? Analoog (dwz met wij zers) of digitaal? Kom naar uw QUARTZ-CENTRUM Reeds vanaf 79. Orient - Bulova - Citizen Horlogebatterijen uit voorraad leverbaar ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken. Lankveld. van Thlel. de Muinck Keizer en Wittgen 28 en 29 april: TH. VAN THIEL. arts Pa tersstraat 30 telefoon 1887 30 april Koninginnedag: E. DE MUINCK-KEYZER Mgr. Nolensstraat 4 tel. 4480 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers. Corver, Vercauteren, De Vocht en Schmeetz 28 en 29 april; Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres: Akkerweg 18. tel. 5900 30 april Koninginnedag: D. VERCAUTEREN, tru Merseloseweg 33 tel. 2200 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venrav-Meerl o-Wanssum 28 en 29 april: MEJ. ZR. J. DRABBELS telefoon 04780 - 1269 30 april Koninginnedag: Mevr. M. Vermeulen-Arts telefoon 04780 - 1269 WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK ST. ODA hoek Schoolstraat-Passage ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 Geopend zonötg 11 00 01 00 uur dinsdag. woensdag en donderdag van 17 00 - 01 00 uur vrydaga 17 00 - 02 00 uur zaterdags 14 00 - 02 00 uur smaandags gesloten Winkelcentrum Markthof ftA I Grote Markt 13 Venray Samen stelen wij het moederhart met de ANJER-GROEIBRILLANT NIC VAN DER VEEN is uw juwelier,met brillante adviezen. De Anjer-groeibrillant folder ligt voor u klaar. Siagnng (klassieke Briljant hanger Solitairrmg (klassieke chaton) in geel- of wit (klassieke chaton) in chaton) in geel- of wit goud v a. 0.06 crt witgoud va. 0.03 ert goud v.a. 0.03 crt (2x 0.03 crt) Maar NIC VAN DER VEEN heeft natuurlijk meer edele creaties voor de moderne MOEDER. Een kijkje bij ons is nooit weg.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3