VAMOS A VER GEMEENTEPRAAT KERKELIJKE DIENSTEN VERKIEZING EUROPEES PARLEMENT Gemeenschaps viering Venray Jongerenviering Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Merselo Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Smakt NOTIÏU.S I MI DI DI I IM.I Dl! (iKMKKVI Redactie Seliülle. Bureau Noorliehliii!; stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer De burgemeester van Venray roirengt in verband met de op 7 juni te houden stemming ter ver lezing van de leden van het Euro pe Parlement ter openbare kennis, at aan een kiezer op zijn verzoek irordt toegestaan in een stembureau aar keuze aan de stemming deel te •men. De kiezer, die van deze bevoegd- ieid gebruik wenst te maken, dient iterlijk op 23 mei 1979 daarvan Ariftelijk mededeling te doen aan burgemeester der gemeente, waar ij op de dag der kandidaatstelling het kiezersregister is opgenomen, or deze mededeling dient gebruik worden gemaakt van een formu- dat ter secretarie van elke ge- L^eente kosteloos verkrijgbaar is. Een mondeling verzoek kan ge- chieden uiterlijk 31 mei 1979 ter >•«1 arretarie der gemeente waar de kie- op de dag der kandidaatstelling het kiezersregister is opgenomen, kiezer legt bij dit verzoek over hem toegezonden oproqpings- Wanneer het verzoek door de bur- emeester is ingewilligd heeft de jezer de keuze aan de stemming eel te nemen, in de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (25 april 1979) in het kiezersregister is opgenomen of in een stembureau naar keuze. Het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen Venray, 25 april 1979 De burgemeester brengt in ver band met de op 7 juni 1979 te hou den stemming ter verkiezing van de leden van het Europese Parlement, ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is mo gelijk voor de kiezer, die niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 23 mei 1979 ingediend bij de bur gemeester van de gemeente, waar de verzoeker op de dag van de kandi daatstelling (25 april 1979) in het kie zersregister is opgenomen, indien schriftelijk een gemachtigde wordt aangewezen. Ter secretarie van elke gemeente zijn formulieren voor het ver zoekschrift kosteloos verkrijg baar; worden nadere inlichtingen ver strekt. Venray, 25 april 1979 De burgemeester, mr. H. J. M. Defesche. Europa biedt mogelijkheden voor allen die een beroep uitoefenen en werken willen. Nationale diploma's worden ook in andere landen erkend. Maar dan moeten opleidingen en vestigings voorwaarden op elkaar worden afgestemd. Daarvoor moet het Europese parlement zorgen. Kies Europa juni 1979 SCHOOLVERZUIM Wij vragen de aandacht van alle Iers van leerplichtige kinderen ir het volgende. ;Volgens de Leerplichtwet 1969 zijn ouders van leerplichtige kinde verplicht die kinderen te laten hrijven aan een scnool en er op ie te zien, dat de school regelmatig ezocht wordt. Indien men, om welke reden dan lok, het kind moet laten verzuimen, tan dit alleen met TOESTEMMING 1AN HET BETROKKEN HOOFD VAN DE SCHOOL. Dit hoofd beoor deelt of er sprake is van een „ge wichtige reden", zoals de Leerplicht wet die noemt. In dit verband merken wij nog- naals op dat het op vakantie gaan fan ouders MET hun leerplichtige anderen NIET aangemerkt wordt Is een „gewichtige reden" tot Éoolverzuim Indien zonder toestemming van iet hoofd van de school wordt ver- uimd, of als het meer dan 10 hagen verzuim betreft van de leerplichtambtenaar, is het school- loofd verplicht dat door te geven lan genoemde leerplichtambtenaar. Us uit een onderzoek blijkt dat van irloofd schoolverzuim sprake kan de leerplichtambtenaar er toe rgaan om procesverbaal op te »ken. Gaarne vragen wij de medewer king van de betreffende ouders om niet op vakantie te gaan op tijden 1 dat één der leerplichtige kinderen n,e nog de school moeten bezoeken. Burgemeester en wethouders van Venray. VUILSTORTPLAATS op koninginnedag gesloten De gemeentelijke stortplaats Ven- hy's Broek is op maandag 30 april i*. (Koninginnedag) gesloten. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 18 april 1979 nr. 497 waarbij in verband met werkzaam heden in de Spurkterdijk besloten is met ingang van 25 april 1979 tot 30 juni 1979 of zoveel korter of lan ger dan in verband met de werk zaamheden mogelijk dan wel nood zakelijk is: I door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het gedeelte van de Spurkterdijijk. ge legen tussen de Smakterweg en de Spurkt voor alle verkeer behalve voetgangers af te sluiten; II voor zover genoemde werk zaamheden die toelaten en de veilig heid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoem de verkeersmaatregelen ten behoeve van bestuurder van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een an dere weg met het door hen be stuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a vermel de personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van de onder I vermelde weg voor het laden en lossen van goede ren of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde mo torvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commis saris van de Koningin. Venray, 23 april 1979 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris VERGADERING comm. onderwijs, vormingswerk en recreatie Op dinsdag 1 mei a.s. wordt in ka mer 220 van het gemeentehuis een openbare vergadering gehouden door de commissie voor onderwijs, vor mingswerk en recreatie. Deze ver gadering begint om 16.30 uur. De agenda vermeldt de volgende punten: bespreking ontwerp-raadsvoor- stel inzake het verlenen van mede werking voor de eerste aanschaf fing van een schrijfmachine ten be hoeve van de kleuterschool Coniiïx- hof II. idem inzake het verlenen van medewerking voor de aanschaffing van een typemachine en voor het. herstellen van inbraakschade ten be hoeve van de kleuterschool 't Beu- kenhöfke. idem het verlenen van mede werking voor het herstellen van schade aan de St. Ursulaschool ten gevolge van bevriezing. idem inzake het verlenen van medewerking voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen ten be hoeve van de basisschool De Hom mel. idem inzake het verlenen van medewerking voor de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen in ver band met de uitbreiding van het vierde leerjaar van van de Foeke- pot. idem inzake het verlenen van medekerking voor de aanschaffing van een Orff-instrumentarium ten behoeve van de basisschool Vrede- peel. idem inzake het verlenen van een vergoeding in de salaris- en reis kosten van een maatschappelijke werkende voor de b.o.-scholen te Venray. idem inzake de vaststelling van de diverse onderwijsvergoedingen over het jaar 1978. idem inzake de wijziging van de statuten van de Stichting Bevor dering Muziekonderwijs Venray. VERGADERING commissie voor financiën en belastingen De commissie voor financiën en belastingen komt voor een openbare vergadering bijeen op woensdag 2 mei 1979, om 17.00 uur ten gemeen tehuize, kamer 220. De agenda luidt als volgt: Vaststelling van het verslag van de vergadering van 7 maart 1979; advies inzake dc algemene uit gangspunten gemeentebegroting 1980 bespreking van het overzicht van de stand van zaken met betrek king tot de post „onvoorziene uit gaven" van de begroting van de al gemene dienst 1979; bespreking van de kas- en liqui diteitspositie van de gemeente. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens medewer king te verlenen aan 1. de bouw van een loods aan de Spurkterdijk ten behoeve van de vestiging van het loonwerkers- bedrijf van de heer heer L. M. P. G. Direks; 2. de uitbreiding van een pand aan de Grotestraat ten name van de heer Thomassen; 3. de uitbreiding van een pand aan het Schoutenstraatje ten name van de heer Oudenhoven. De bouwplannen liggen met in gang van 1 mei 1979 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 202 van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethou ders. De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche. Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 tot 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeentehuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut- ten-Tielen: woensdag var 17.30 tot 18.30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. van 28 april tot en met 5 mei Aanstaande zondag 29 april, is er om HALF ELF in de aula van de Levensschool weer een eucharis tische tafelviering voor jongeren vanaf 16 jaar. Voorganger: Ton van Vliet. Aanstaande zaterdag, 28 april, is er om ZEVE NUUR in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, weer een jongerenviering voor 12 tot 16-jarigen. Thema: Bevrijding - Vrijheid. Voorganger: Frans Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. pastoor J. Arts overl. ouders Basten-Bonants Henri Camps overl. fam. van Goch-Stein. Zondag: derde zondag van Pasen. 8.00 leesmis, int. bijzondere intentie uit dankbaarheid (H); 9.30 grego- riaasne hoogmis, int. Herman Jeu ken en overl. fam. Fun Odenhoven en zoon Jan; 11.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. Cato Gom- mans Fien Siebers-Theunissen. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen Antoon Feijen, echtgenote en zoon; 19.00 Willem Janssen en overl. fam. Dinsdag: begin van de meimaand. 9.00 overl. parochianen; 14.00 uit dankbaarheid bij een 40-jarig huwe lijk; 19.00 Anna Behnen. Woensdag: heilige Athanasius bis schop en kerkleraar. 9.00 Piet Hans- sen uit dankbaarheid; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Jan Aerts. Donderdag: heilige Filippus en Ja kobus apostelen. 9.00 Harrie Ouden hoven en fam. overl. fam. Hen- dricx-Peeters. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 9.00 uur wordt de communie gebracht aan de zieken. 9.00 voor de oorlogsslachtoffers van Venray; 15.00 25-jarig huwelijk Rongen-Knechten; 19.00 Maria Wis- mans-Geelen. Zaterdag: 9.00 Wiel Custers en overl. fam. ouders Neeteson-Cus- ters ouders van Kessel-Versleijen en zoon Jan; 19.00 overl. fam. v. d. Berg-Munninghof Harrie Swagho- ven Harrie Oudenhoven en fam. jaard. Dr. Poels, Jean en Jeanette Poels en zoon Martin. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Het ty de Bruyn en Willeke Assel- bergs. Vrijdag 4 mei is het eerste vrij dag van de maand en wordt van af 9.00 uur de communie gebracht aan dc zieken. Huwelijksafkondiging: Johan Smits en Annemie Clacsscns; Cas van Gemcrt en Marie Louise van Winden. Akolieten: Zaterdag 28 april: 19.00 M. v. Pelt en W. Bistervels. Zondag 29 april: 8.00 Mare Lins- kens en Bernadette Corzilius (lezer: Marij Janssen); 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.00 T. Verbeek en G. de Groot. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Henk Manders en Erik Beerkens. Woensdag, vrijdag: 19.00 Maurice Verschuuren en Liset Jacobs. Dinsdag: 14.00 Liset Jacobs en Ma- non Vullings. Vrijdag: 15.00 Pieter Hermus en Henk Manders. Vsfn &a(jkjiz(s in ft/Ira^ FIETSDRIEDAAGSE IN VENRAY Op 7, 8 en 9 mei aanstaande or ganiseert het Comité Recreatiesport Venray in samenwerking met Tour- en Wielerclub Oostrum de 3e FIETS DRIEDAAGSE VENRAY. Deelname is voor iedereen moge lijk. met dien verstande dat kinde ren onder de 12 jaar deelnemen on der begeleiding van ouders/leiders (sters). Inschrijving en start is bij sport hal „de Wetteling", telkens van 18.30 tot 20.00 uur. De inschrijfkosten bedragen f 2, per dag of 5,voor drie dagen. Elke deelnemer ontvangt een her innering. De tochten zijn dagelijks ongeveer 25 km lang en leiden door bosrijke omgeving. Voor degenen die iets meer wilen dan alleen fietsen, be staat de mogelijkheid de tochten te rijden resp. foto-puzzeltocht, letter woord combinatieroute. Deelnemers rijden op eigen risi co en worden verzocht zelf te zor gen voor een fiets die in degelijke staat verkeert alsmede voor geschik te kleding. Zondag 29 april. Vandaag viert Pastoor Pothof z(jn 40-jarig Pries terfeest met a(jn parochie en met zijn familie. 10.15 is de plechtige Hoogmis, gezongen door ons gewel dige koor, de Zangers van St. Frans. We hopen dat de kerk te klein zal zijn .Allen heel hartelijk welkom. Receptie: Na de Hoogmis tot 13.30 u. in zaal „In den Engel". De H. Missen zijn op 29 april als op andere zondagen: 7,30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; 18.00 avondmis. Dinsdag 3e dinsdag van de St. An- toniusnoveen. Om 19.00 avondmis met voorbeden voor eigen en aan bevolen intenties. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Mededeling: De Vastenaktie 1979 bracht op 4.357,25 in onze parochie. Mooi be drag, hartelijk dank. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Ars- Toonen en Gradus Wismans en An na Maria Poels. Zondag: 7.30 gelovige zielen (of ferbus); 9.00 uit dankbaarheid bij een verjaardag; 10.15 Johannes en Helena van Helden en parochie; 11.45 overl. ouders en zoon Jim; 18.00 Jan van Daal en Toos Hendricx- Rutten. Maandag: 8.00 voor een overl.; 19.00 Giel Kusters (v.w. de buurt) en fam. Wientjens-Jacobs. Dinsdag: 8.00 fam. Spring in het Veldt-Geurts en Konings; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Woensdag: 8.00 Selida Virginia Rojer en Constant Rojer; 19.00 pas toor Arts. Donderdag: 8.00 Giel Kusters en t.e.v. H. Geest; 19.00 Gerrit Koppes en overl. fam. Vrijdag: 8.00 Antoinetta Rammel- ma n-Elsevier en t.e.v. de H. Geest; 19.00 Gezinsmis, overl. fam. Dech- nar-Sijbers en Vermeulen-Dijkmans. Zaterdag: 8.00 Eva Wilhelmina Rojer en Mathilde Wasser. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo Jansen en Pe ter Schoenmakers. Zondag: 7.30 Edgar Janssen en Perry Eibers; 9.00 Willy v. d. Beke- rom en Hans van Geenen; 10.15 Henk Jansen, René van Hooren, To- nv Scholten, Jos Claessens, Ricky Douwes, Pieter Hendriks, Eric Arts, Arnoud Verhaeg en Geert Claes; 11.45 Alfons Pirlo en Gerard Schoen makers; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Hans van Gee nen; 19.00 Gerard Schoenmakers en Alfons Pirlo. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Marcel Philipsen en Jac. Smctscrs; 19 00 Peter en Martijn Smelt. Zaterdag 28 april: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: fam. Willemsen-Vos en Gertruda Swinkels. Zondag 29 april: Euch. viering om 10.00 uur. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: Dhr. Lemmens. Woensdag 2 mei: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie: fam. van Die- rendonck. Deze dienst wordt ver zorgd door de zusters en pastores. Iedereen is van harte welkom. Overleden op 19/4: Frits Testroote, Foxtrotstraat 6. Derde zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Frans Stevens. Het kinder koor „De Vredesklokjes" zal in deze mis zingen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 9.00 leesmis voor overl. ouders Franssen-van Gerven en-Grada Huijbers; 10.00 Hoogmis v. overl. ouders Wilmsen-Pelzer en zoon Piet en voor Nelly en Guus. Nederlandse gezangen met het ker kelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Martinus Arts en zonen Johan en Gerrit; 18.30 avondmis voor overl. ouders Geradus van Hoof en Ger truda Hoex. Maandag. 8.00 leesmis tot zekere intentie (Fam. M.); 19.00 avondmis voor overl. Piet Vermeltfoort. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 19.00 avondmis voor overl. Martien Versteegen. Woensdag: H. Athanasius, bisschop en kerkleraar. 8.00 leesmis tot ze kere intentie; 19.00 avondmis voor overl. ouders Driessen-Klaassen. Donderdag: H.H. Filippus en Ja cobus, apostelen. 8.00 leesmis voor overl. Mhr. Jansen (bejaardenver- eniging); 19.00 avondmis uit dank baarheid en voor de overl. familie leden. Vrüdag:^ eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor 't bruids paar Koenen-Rongen; 19.00 avond mis voor overl. Anna Wilmsen- Hermkens en ome Piet. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Herman van Huët .(bejaardenver eniging); 19.00 avondmis voor overL ouders Jans-Gerits. Mededelingen: 1. Ajl zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool vlak bU de kerk. Leid ster: Wilma van den Bekerom. 2. Eerste communie datums: kinde ren van de Hensenius- en Lucia- school: zondag 13 mei om half 10; kinderen van Coninxhof: zondag 20 mei om half 10. 3. A.s. dinsdag begint de meimaand. die van oudsher is toegewijd aan de verering van Moeder Maria. Wil in deze maand daar eens bij zonder aan denken door zo moge lijk een H. Mis op de dagen door de week te komen bijwonen. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 O. Ingenpas. E. Fran ken; 9.00 C. v. d. Brand. Th Hou wen; 10.00 Hans Litjens. A. Millcn, M. Barten; 11.30 Th. Urselman. R. Beerkens; 18.30 C. Langveld, M. Fij neman. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. Willemse, T. van Soest; 19.00 J. Linskens, W. Aben. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 F. Vercauteren, R. Aben; 19.00 M. Lenssen, A. Teffer. Zaterdag 28 april a.s. Fancy Fair in de Chr. basisschool „De Hommel", Oostsinge! 39. hoek Henri Dunant- straat. aanvang tien uur. De opbrengst is voor hulp aan een blindenboerderij in Isfahan. Perzië. Zondagmorgen om half tien kerk dienst in de aula van Den Hoebcrt; predikant is Ds. Heine. De extra-kollekte is voor algeme ne diakonale doeleinden. In Blitterswijck geen dienst. Een herhaald verzoek om opgaaf van adresverandering aan de Heer A. Harms, Mastbos 10, tel. 4722 blijkt niet overbodig. 28 april - 6 mei Zaterdag: 19.00 Ide Min (van een goede vriend) Petronella Claessen Mathilda Custers-Peeters. Zondag: 9.00 Lei van Soest (v.w. de kaartclub) gest. jaard. Theodo- rus Verheijen, Elisabeth v. d. Water en Hendrina van Dijk; 11.00 Antoon Pelzer Piet Dupont (Gemengd koor). Maandag: 9.00 Maria Joosten- Camps. Dinsdag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven. Woensdag: 9.0 uit dankbaarheid. Donderdag: 9.00 Harry Reijnders. Vrijdag: 9.00 Alberdina Linskens- Claessens (v.w. vakantievriendin nen). Zaterdag: 19.00 tot zekere intentie overl. fam. Houwen-Jacobs Lei van Soest (v.w. de buurt). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Marcel Linskens, Marcel Janssen, Marcol Linders, Pie ter Verhagen. Zondag: 9.00 Antoine Janssen, Marcel Derks, Davy Moorrees, Frank Drabbels; 11.00 Nico Versteegen, Alouis Martens, Eric Jeuken, Antoi ne Pelzer. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Peter Joh. Baten en voor overleden familie Wennekers-Janssen. Zondag: 8.30 gez. H. Mis st. Gerard Peters en voor Hendrik Baten; 10 00 Hoogmis maandd. Jan NcHssen. Maandag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie. Dinsdag: 8.00 H. Mis; 19.00 Maria- lof. Woensdag: 8.00 H. Mis overleden ouders. Donderdag. 19.00 H. Uur en Eucha ristie, st. Louis Maessen en overle den ouders. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan verering H. Hart van Jezus; gez. H. Mis over leden familie Baten-Jeurissen en voor Gerard Wismans en Petronella Lommen. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 gez. H. Mis maandd. Ber de Rijck. Derde zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. v. Mar tin Michels. Zondag: 8.00 leesmis als gest. jrd. v. Johanna Litjens; 10.00 hgm. als jrd. v. Johanna Verheijen-Loonen; 11.15 lsm. als gest. jrd. v. Martinus Claessens, echtgenote en zoon Ge rard Jan van Meijel, echtgenote en overleden kinderen. Maandag: 8.00 lsm. als jrd. voor Jozef Croijmans, echtgenote en Mar tin Croijmans weekd. Harry Assel- berghs. Dinsdag: 18.00 lsm. v. Bertha Pee- ters-Martens; 18.30 lsm. v. Willem Verheijen, echtgenote en Antoon Verheijen; 19.00 lsm. v. Mathieu Vervuurt en overl. fam. Jan van Meijel, echtgenote en overleden kin deren; 19.30 weekd. v. Maria Loo nen-Scheffers. Woensdag: 18.00 lsm. v. overl. fam. Swinkels-Peeters; 18.30 mnd. v. Herman van Leipsig; 19.00 lsm. v. Maria Achten-van Dijck en overl. ouders; 19.30 maandd. v. Leo Loo nen, echtgenote Anna M. de Bruij- ni-Nellen. Donderdag: 18.30 maandd. v. Chris Gooren en echtgenote; 19.00 lsm. v. Frans Verkoeijen; 19.30 lsm. uit dankbaarheid (C-V). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. overl. fam. Claessens- Gussen Mathijs Litjens en echtge note; 15.00 zilveren huwelijk van Hees-Voesten; 18.30 maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo; 19.00 gest. jrd. v. Antoon Meijers en echtgenote pastoor de Bot; 19.30 maandd. voor Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loonen. Zaterdag: 13.30 diamanten huwe lijk Claessens-Wismans; 15.00 zilve ren huwlijk Janssen-Nellen19.00 lsm. als jrd. v. Gerard Jenniskcns- Voermans. Misdienaars: 18.30 Th. v. Kempen; 19.00 W. v. Meijel. Akolieten: 8.00 Th. v. Kempen; 10.00 P. Verstappen, F. van Ba vel en A. Reintjes; 11.15 H. en R- Comelis- sen. Gedoopt: Holtackers Roy, van Vegchel Bas. Huweiyksafk.: Koenen Gerrit en Rongen Gerry (Venray); Reijnders Pierre (Bakel) en JenniSkens Thea; Beckers Rob en Nelissen Nel (Oirlo). Opbrengst vastenaktie: 5.642,08. Voor de aktie van het bisdom 4062,87; voor de landelijke aktie 1579,81. Alle gevers hartelijk dank. 3e zondag van Pasen. 29 april "79. Zaterdag: 19.00 Hoogmis best Jgt. v. Antoon Egelmeers. Zondag: 8.30 H. Mis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis v. Maria Arts- Emonts; 11.30 gest. lsm. v. Jacobus Poels, Martinus Arts e.a. Maandag: 8 00 gest. jgt. v. Antoon v. d. Hoogenhof. Anna M. Drabbels en dochter Wilhelmina. Dinsdag: 8 00 gez. H. Mis voor Pe ter Joh. Thissen, echtgenote en zoon Lei. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis Ber nard Gielen en Martien Baltusscn. Donderdag. 8.00 gest. jgt. v. Jan M. Michels en Christina v. d. Hoven. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 Schoolmis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. overl. ouders Eyssen-Voncken. Misdienaars: zondag 8.30 en door de weck: P. Jacobs. P. Kessels; 10.00 I. van Helden. M. Michels; 11.30 T. Janssen, M. Kessels. Kollektanten: zaterdag: Arts; zon dag: 8.30 van Cutjck; 10.00 Hendrix; II.30 Ewals. Zondag 29 april. 3e zondag van Pasen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor levende en overl. fam. van Mey el-Poels. Zondag: 9.45 Hgm. 2e zesweken- dienst voor zal. Hendrika Jacobs-v. Dijck; 11.15 Hgm. 6e zeswekendienst voor zal. Ceciel van Wylick-Enge- len. Maandag: 8 uur lsm. zal. Petro nella Ida van Staveren-van Son. Dinsdag: 8 uur 3e dinsdag ter ere van H. Antonius. van Padua, int. of ferblok. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelcn (van Wylick Reuver). Donderdag: 8 uur lsm. voor een goede uitslag fam. H. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart, bijz. H. Mis ter ere van H. Hart. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. voor Paus en Bisschoppen, "s Avonds om 7 uur Hgm. uit dank baarheid fam. Cleven. 28 april - 5 mei Zaterdag: 19.00 Frans Nabuurs-v. d. Broek. Zondag: 10 uur overl. fam. v. d. Heuvel-Peters. Maandag: 8 uur tot int. van fam. v. d. Heuvel-Peters. Dinsdag: 8 uur zielerust Ben Coo- len. Woensdag: 8 uur v. Theodorus Hakvoort. Donderdag: 8 uur overl. ouders Poels-Geurts en dochter. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 voor Maria Peeters- Hakvoort; 2.30 Huwelijksmis voor Wim Jans en Maria Arts. Zaterdag: 19.00 voor Maria Jan- sen-Timmermans. Derde zondag van Pasen. 29 april. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rec toraat; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Peter Paul Janssen. Akolieten: Bert Janssen van de Heidseschool- weg en Toon Loonen. Misdienaars van de week: Henk Maas en John Smets. Kerkdeurkollekte voor het Neder lands Astma Fonds. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Woensdag: H. Athanasius, bisschop en kerkleraar. 8 uur H. Mis voor Sjef WiUems. Donderdag: H.H. Filippus en Ja kobus. apostelen. 8 uur voor Wilhel mus Voesten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis t.e.v. het H. Hart (Th.). Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Huisman-Poules en zoons Antoon en Johan. Zaterdag 28 april: 19.00 Avond- viering voor Bertus Mulder. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Oostpriesterhulp; 10.00 Hoog mis voor Gerrit Kersten (Oostpries terhulp); 11.30 Bedevaart Berg aan de Maas; 12.00 Bedevaart Amster dam. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en voor een zalige dood. Dinsdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Maria. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef uit dank baarheid tot int. van fam. Buyzen, fam. Lammers, overl. Franken-Ho- gedoorn. Donderdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Hoogendoorn. Vrijdag: 8.45 H. Mis in de Jozef- kapel t.e.v. het heilig Hart; 13.30 Huwelijkssluiting van het bruids paar Ineke van Tilburg en Martien Bonants. Eerste vrijdag zieken com munie. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, a las once y cuarto, Misa con cantos y plètica en Castellano en nuestra capilla, Over- loonseweg 2. Después de la Misa reunion en la salfta del convento. El Padre Juan ya ha vuelto de Espafta y estarè también. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Los interesados por el curso de capacitación social de la LIS dlri- ganse antes del 15. de mayo a JuliAn Martinez, van Vleefstraat 1, 5911 BD Venlo (tel. 077 - 18746). La próxima pelicula esparto la se proyectarè en nuestro centro, el dia 28 de abril a las 19 horas. El Padra Juan estA a su disposición todos los dias entre medio dia y la una en el convento, Ovcrloonseweg 2 y siempre en su casa después de aviso previo (04784- 1253). Hasta la vista!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 13