VEREMGINGSN1EIIWS >NJ V.C. ROOY .V. Castenray EXCELSIOR EUTERPENIEIIWS Diploma-zwemmen scholieren Venray IN Groene Kruis Bejaarden- vereniging Rikken te leunen Venrays Mannenkoor Huisvrouwen- kontakt Brukske J.V.M. Wijkraad Veltum DERDE ORDE K.V.V. Venray Kath. Vrouwengilde OUD PAPIER Nieuws uit Overloon St. Theobaldusgilde Overloon vc ROOY WINT LAATSTE COMPETITIEDUEL k'C Rooy heren won tegen Hersta lt Vlissingen het laatste duel van competitie, gerstaco, vechtend voor de laatste ns op behoud van het tweede di- jeschap hadden een ding voor op Rooy, namelijk een enorme in- 'l Voor VC Rooy hoefde het eigen- i niet meer, maar toch was het angrijk te winnen, omdat het enlijk een goede voorbereiding is de promotieduels, in de eerste set was het tot 8-8 gelijkopgaande strijd. Toen Rooy tempo verhoogde slaagde Her- sco er niet in bij te blijven en wer- n met 15-8 verslagen. In de twee set eenzelfde beeld; VC Rooy ef tot 11-11 bij, maar moest toen «•namelijk door eigen falen Her- !Co met 15-11 laten voorgaan. In derde set was Herstaco als her- •en met goede aanvallen werd oy terug gedrongen en op 5-9 ge- Twee time-outs achtereen brach- de rust terug en daarmee ook oy in de wedstrijd. Herstaco werd Ikomen overklast en bleef op .10 achter. Het leek voor Rooy B formaliteit toen de ploeg sterk elend een 12-3 voorsprong nam. ir te snel werd gas terug geno- i en Herstaco nam zijn kans aar. Gelukkig voor VC Rooy kwam 1 niet verder dan 13-12 en ver- utste Herstaco hun eigen kansen jor tweemaal een aanval buiten de jnen te slaan. Al met al een ver lende Rooy-zege. Dinsdag a.s. zal het dan moeten gebeuren als Odulphus uit Tilburg de eerste tegenstander is in de pro motieduels. Odulphus een oude be kende. een taaie ploef waar VC Rooy zeer veel moeite aan zal hebben. Toch een compliment voor Rooy, dat een van de sterkste seizoenen in haar bestaan doormaakt. Hoeveel kans VC Rooy heeft om de eerste divisie in te stappen is moeilijk te voorspellen. In ieder geval is de wedstrijd van dinsdag een sleutel wedstrijd. VC Rooy hoopt op een talrijk publiek. Dinsdag, dus de eer ste strijd, aanvang 19.30 uur. MEISJES JUNIOREN Op 14 april werden te Heerlen de voorronden gespeeld voor de Natio nale Open Klubkampioenschappen voor klubteams. Dit leverde voor het Junioren Meisjes team van VC Rooy een le plaats op blijkens onderstaande wedstrijdsuccessen. VC Maasbracht—VC Rooy 0—2 VC RooyConcordia 20 v. Houten/ VCH—VC Rooy 1—1 VC Rooysv Patrick 20 PegasusVC Rooy 02 Het Meisjes Junioren team van VC Rooy dus naar de eindronde van het Nationale Open Klubkampioen- schap, welke gespeeld zal worden op 26 mei a.s. te Arnhem MEISJES ASPIRANTEN Het Meisjes Aspiranten team van VC Rooy behaalde te Heerlen een zeer goede en verdienstelijke 3e plaats. VC ROOY 2 KAMPIOEN! Het tweede herenteam van VC loy is kampioen geworden van de rste klasse afdeling district 23 en in volgend seizoen promotieklasse elen. Een geweldig compliment het team, dat een goed seizoen 5ot, pas in de laatste wedstrijden naast Peelpush schaarde en daarna moest wachten op een mis stap die inderdaad kwam. Het team getraind door Peter van de Weiden en Frans van de Kamp speelde zoals op bijgaande foto. Staande v.l.n.r.: Robert Swinkels, Boubie van der Weiden, Mario Dorigo en John Jans sen; zittend: Toon van de Hurk, Ben Driessen, Leo Geurts (aanvoerder) en Jan Driessen. itslagen afgelopen weekend: enioren: istenray 1Brughusia 1 12 istenray 2—BW 2 2—2 istenray 3—EWC 3 0—1 istenray 4Meterik 5 34 ilsteyn 1Castenray 1 02 eunen 3Castenray 2 04 eunep 2Castenray 3 90 4Castenray 4 30 elderslo ElCastenray El 11 rogramma a.s. weekend: Bioren: Btenray 1—BW 1 14.30 u. Btenray 2Resia 1 14.30 u. istenray 3Sparta 2 12.00 u. tatenray 4Montagnards 5 10.00 u. ogd: Btenray Bl-Geysteren BI 14.00 u. astenray Cl—TOP Cl 14.00 u. astenray Dl—TOP Dl 11.00 u. astenray El inhaalwedstr. 10.00 u. HOLTHEES SMAKT Itslagen paaszaterdag: lympia 1Holthees 1 41 diray 4—Holthees 2 30 Dlthees 3—EWC 4 0—1 tgelsom ElHolthees El 02 usmaandag: althees 1Montagnards 1 30 althees 2Leunen 4 31 enray 9Holthees 3 21 togramma a.s. weekeinde: UO 3—Holthees 2 11.00 u. Dlthees 3Montagnards 6 11.00 u. wolgen AlHolthees Al 15.00 u. olthees Cl—DIS Cl 14.00 u. Dlthees ElMeterik El 10.00 u. "fogramma zaterdag 21 april 1979: feisjes pup. Blerick 1Manual 1 14.00 uur, vertrek 13.00 uur 'elsjes asp.: ManualHeidia 2 15.30 angens asp. ManualBevo 14.45 mgens pup. ManualVios 1 14.00 Dheidsrechter: John Arts Programma zondag 22 april 1979: Dames jun. Wittenh.Manual 11.00 vertrek 10.15 Dames sen. ManualEksplosion 11.00 Heren jun. Loreal 2Manual 14.45 vertrek 13.45 Heren sen. Breeton Sp. 1Manual 12.15, vertrek 11.15 TOERNOOIEN-AKTIVITEITEN 4 juni: Wychen junioren. 2-3 juni: Kruft W.Dld. senioren 9 juni: Bowlen 16-17 juni: Valkenburg 2e teams 24 juni: Tegelen Pupillen, aspiranten en junioren 11-12 augustus Blerick:: zaterdag pu pillen, aspiranten; zondag: junioren en senioren. MANUAL TOERNOOI OP HEMELVAARTSDAG 24 MEI 1979 Tijdens ons eerste toernooi komen zo'n 75 teams in aktie op de sport velden van St. Servatius. De orga nisatie is nagenoeg rond, maar zoals iedereen wel zal begrijpen is voor al op de toernooidag zelf veel werk aan de winkel. Wij doen dan ook een beroep op alle leden die zelf niet hoeven te spelen, (van Manual de aspiranten, junioren en een dames seniorenteam mee) om mee te hel pen het toernooi te doen slagen. Uiteraard kunnen ook ouders van onze jeugdleden meewerken. Wij stellen dat zeer zeker op prijs. In ieder geval RESERVEER bovenge noemde datum en help mee aan ons eerste internationale veldhandbal- toernooi. Donderdag 19 april om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Zondag 22 april om 10.00 uur op luistering eucharistieviering Maas- bree. Hierna koffieconcert. Verza melen in uniform om 8.30 uur in Al- monda. Donderdag 26 april om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. De ledenstop is met ingang van heden weer van kracht. Er kunnen derhalve voorlopig geen nieuwe le den aangenomen worden. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7 tel. 2687 of Hotel Almonda telefooon 5777. Nog niet alle leden hebben de hof- koorkleding, gebruikt tijdens de op tocht met carnaval, ingeleverd. Wilt u dit met spoed doen bij J. Nooyen, Grotestraat. Donderdag 19 april: 19.30 u. rep. schouwburg St. Anna. repetitie schouwburg St. Anna. 19.30 u. rep. Leunseweg - aula. 28 en 29 april: Solistenconcours te Oirlo. 29 april: Aubade pater Pothof. 30 april: Aubade Koninginnedag. 3 mei: Serenade. 13 en 20 mei: Communiefeesten. 17 juni: Jeugdvierdaagse. 1 sept.: Taptoe Venray '79. 22 sept.: Gemeentelijk muziektoernooi te Leunen. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag: 18.30 uur jeugdorkest o.l.v. Bruno Lucassen en J. Verstegen in Co- ninxhof. Maandag: 16.30 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 18.00 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 19.00 uur klarinetten le groep o.l.v. Ben Lucassen; 19.30 klarinetten 2e groep o.l.v. Ben Lucassen. Dinsdag: 16.30 uur koperinstrumenten o.l.v. Jan Versteegen. Saxofoons zelfde tijd bij Gerrit Lucassen in Coninxhof. Woensdag: Individuele repetities o.l.v. Doris van den Broek. Afmelden harmonieorkest uitslui tend tot donderdag 19.00 uur bij de secretaris, telefoon 1225. Afmelden jeugdopleiding bij de heer Raedts, tel. 2803. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Zaterdag 21 april, 18.30 uur korte repetitie in de kerk te Ysselsteyn. 19.00 uur opluistering Eucharistie viering aldaar. 20.00 uur concert in het Gemeenschapshuis met Het Ys- selsteyns Gemengd Koor en Ge mengd Koor Walsberg. Na afloop gezellig samenzijn met muziek en dans. U kunt ook introduces mee nemen. Dinsdag 24 april, 19.30 uur repe titie voor de alten, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Donderdag: 26 april: 20.30 uur mu- ziekcursus in St. Joseph, Overloon- seweg 2. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7 tel. 6159 en voor de muziek - cursus bij dhr. P. Crooymans, Spi netstraat 14, tel. 1578. In de week van 2 t.m. 4 april 1979 werd het diploma-zwemmen voor scholieren van de 3e en 4e klassen gehouden, er werd afgezwommen voor het A en B diploma. Voor diploma A slaagden: An ja Ponjée, Ronny Jansen, Leon Jans, Jan Janssen, Bemie Boekholt, Edith Deenen, Gert Evers, Margot de Greef, Marianne Linders, Henk Keijsers, Mark Rongen, Anton van Son, Marianne Hubers, Hans Reij- mersdal, Marcel Gerrits, Jan Pee- ters, Ans Emonts, Marie Thérèse Heidens, Maria Peters, Jolanda Pluk, Astrid Staaks, Marianne Keysers, Renate den Otter, Nancy Verkoyen, Ronny van de Broek, Robert Dee nen, Chris Sanders, Gerco Vousten, José Bouten, Erna Kroon, Lion Pin gen, Greggy Hout, Stephan Rongen, Monique Barents, Ivo Oduber, Ri chard Kroh, Tommy Verbruggen, An ja Willems, Marcel van Bommel, Johnny van Daal, Aicha Elnisri, Sraar Jansbeken, Leon van Rijt, Mi randa Camps, Hariètte Philipsen, Miriam de Bruyn, Anita Swinkels, Frank van Hoof, Petrie Janssen, Mischa van Weers, Helmuth Holz- appel, Cengiz Ortak, Peter Lund, Frank Peters, Olaf Seibert, Robert Valensa, Peter Deenen, Martin Loo- nen, Johan van der Veen, Jacq van Meijel, Wim de Mulder, Ronny Smeyers, André Bruns, Jocomijn Ja cobs, Rob Lenkens, Nathalie van Ba- kel, Jolanda Geurts, Nancy Heidens, Ine v. d. Ven, Coen Wijenberg, Rik van Oort, Dorry Vloet, Martin Lins- kens, Sandra v. d. Brandt, Arno Gerrits, Nanette van Laarhoven, Er- win Backbier, Michael Kaptein, Ron Rommen, Ruud Rommen, Yvonne Aquarius, Marcel Guppen, Betty van Dam, Desiree van Helmond, Ellen Verheyen, Roel Cremers, Lilian Jansbeken, Michiel Keetels, Mirjam van Soest, Saskia Tegels, Marcel Vermeulen, Antonet van Duuren, Hilde Michels, Michael van Vegchel, Patricia Creemers, Fred van Kessel, Frank Klomp, Tonny Swinkels, Mar tin Willemsen, Guus Brugman, Toon Rats, Köse Mustafa, Esther Krijthe, Edwin Vrieswijk, Kilian Kristin, Mi randa Hendriks, Mareel Eyndt, Wal- dina Jacobs, Annemarie Versleijen, Wilma Waterreus, Jolanda Zanders, Sewpersad Jagroep, Mary Mandua- pessy, Marcel Boel, Hazan Bebek, Guus Willemssen, Karlijn Bongers, Son ja Olde Daalhuis, Pieter van Schaaik, Alfred Wolfs, Wilma van Kempen, Frits Dupont, Leon Ver meulen, Paul Emonts, Arno Bos, Quiklij Cameren, Wim Kooter, Mar- tien Verschuuren, Sander Verhoe ven, Edward van Dongen, Monique Agenda: Maandag 23 april: 18.30 uur voor alten en sopranen Dinsdag 24 april: 18.30 uur voor alten. RÜbeurt Blitterswück: maandag 23 april: hr. Jochyms, J. Franssenstraat 6, Blitterswijck. Mededeling: Nu de Paasdagen weer achter ons liggen en we even terugblikken op de plechtigheden van de Goede Week en eerste Paasdag, kunnen we alleen maar uitermate tevreden zijn over de prestaties van koor, dirigent en organist. Zij hebben zich bijzon der ingezet en met hun uitgebreid repertoire de plechtigheden op stijl volle wijze luister bijgezet. Dat ook de kerkgangers tevreden waren over de prestaties bleek wel uit hun fi nanciële gaven na afloop van de diensten op zaterdag en zondag. Onze dank daarvoor. Woensdag 25 april om 19.45 uur partij-repetitie voor de alten. Om 20.15 uur repetitie voor het gehele koor. Zaterdag 5 mei a.s. zingen we tij dens de avondmis in de Vredeskerk. Als u verhinderd bent, wilt u zich dan afmelden bij mevr. v.d. Beke- rom, tel. 3332, of bij mevr. Schroo- ten, telefoon 3309. CAPRICCIO Donderdag 19 april 19 u. gez. rep. Zondag 22 april 11.15 u. gez. repet. Dinsdag 17 april 18.45 gez. rept. Vrijdag 20 april 18.45 gez. repetitie Dinsdag 24 april 18.45 gez. repetitie. SALTARELLO Zaterdag 21 april 18.45 gez. repet. Afmelden: koor: Dorien Reijnders telefoon 1327; orkest: Pater Falco, telefoon 5855. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Hallo jongens en meisjes, zaterdag is het al weer veertien dagen gele den dat we een disco gehad hebben. Daarom gaan we er weer flink te genaan, ook al om de misschien wat overtollige paaseieren weg te wer ken. Het is vakantie, breng daarom gerust je vriend of vriendin mee. We beginnen om 19.30 en eindigen om 22.00 uur. De entree is nog steeds 0.50. Tot ziens op zaterdag 21 april in trefcentrum Den Hoender, Ursula- straat 2, Venray. Hoi aallemaal, 't exprom voor de komende week is als volgt: Donderdag 19 april: Adressen Zaterdag 21 april: Henk, Sovon, schrijven bij Jan, 14.00 uur. Vredepeel, 6.00 (o.a. korhoenders). Nestkastenexcursie, te vertrekken bij Boena, 8.30 uur. Zondag 22 april: Jan, Geysteren 7.30; Boene, Hamert, plantjes 7.30; Henk. Krieckenbeck, vogels, 7.30. Dit was het, mocht er nog iets niet duidelijk zijn, dan kijk je maar even in de Jeneverbes (m.i. heb je daar niet veel aan, want daar heb ik dit van overgenomen). De groeten, Helène. Geurts, Nico de Groot, Janine Rein- tjes, Sander Gielen, John Claessens, Leon Janssen, Danny Hoedemakers. Voor diploma B slaagden: Birgit Kainama, Winus Kooien, Yvonne Kruysen, José de la Roy, Charles Bouten, Miranda Boom, Wil- bert Franssen, Leanne Rijnders, Bas Hendriks, Frank v. d. Hoff, Hendrik Jan van Egmond, Marijn Huysmans, Helma Schraven, Mignon Vloet, Sjaak van Dijck, Hans van Dijk, Rennie Kanning, Huub Stevens, Huub Stiphout, Hennie van Kem pen. Leonie Martens, Jacqueline Verheyen, Leo Müller, Miram Jans- sens, Heidi van de Heyden, Nathalie Wijers, Rob Euwals, Bas Vennekens, Monique van Els, Fathia Ramaekers, Wendy van der Ven, Marieke Vlie- genberg, Geert Linders, Frank Lin- gen, Rea van Os, Yvonne v. Bracht, ders, Darieke Kortman, Marcel Ron- Petra van Gaal, Alexander van Loon, Renate Peeters, Yvonne Ger rits, Brenda Pelzer, Bennie Verste gen, Carina Jenniskens, Karin Bloe men, Karin Bouten, Marian Hen- CURSUS SAMEN AFSLANKEN Eind augustus begin september van dit jaar zal er wederom een afslank cursus worden gehouden in samen werking met de huishoudelijke voor lichting Limburg H.V.P. De cursus duurt 17 weken. Deze cursus bestaat uit: een ken nismakingsbijeenkomst; 8 lessen van een diëtiste over voeding en dieet; 5 practische voedingslessen door 'n huishoud lerares; 3 lessen beter be wegen door een gymdocent. De kosten bedragen voor leden van de kruisvereniging 70 4,10 per les); voor niet-leden 70,plus het plaatselijke contributiebedrag. Opgave liefst zo spoedig mogelijk vóór 15 mei a.s. bij het Groene Kruis Venray, telefoon 04780-1269. Deze keer schenken wij aandacht (aan de Algemene Hulpdienst. Op dinsdag 24 en donderdag 26 april komt een van de medewerksters praten over het hoe en waarom van deze dienst, die zoveel belangrijk werk doet finnen de Venrayse ge meenschap. Vaste bezoekers weten het zo lang zamerhand wel, maar voor nieuw komers, die altijd van harte welkom zijn, het volgende: wij beginnen om half tien in het nood-wijkcentrum, naast de Flierefluit. De kosten zijn twee gulden, koffie en chrêche in begrepen. Breng dus gerust uw kin dertjes mee, ze vermaken zich uit stekend. MERSELO Vrijdag 20 april: Vanavond weer een hele avond vol disco-muziek voor iedereen van 12 tot en met 15 jaar. Van 7 tot 10 uur kunnen jullie bij ons terecht om te swingen en te springen zoveel als je maar wilt. Zaterdag 21 april: Vanaf 8 uur zijn we weer geopend voor iedereen van 15 jaar en ouder. Tot half 1 staan we met een natje en een droogje voor jullie klaar. Vrijdag 27 april: JUM-spellen-aktie. Voor onze clubavond donderdag 19 april a.s., hebben we Frans Ste vens, lid van NL 70 bereid gevonden als spreker te fungeren. De clubbijeenkomst vindt plaats op St. Antoniusstraat 1. Aanvang 20.00 uur. De wijkraad Veltum zal a.s. woens dag vergaderen om 19.30 uur in het Wijkcentrum Veltum Gratenstraat 6 Woensdag 25 april maandverga dering in „Het Schuttersveld. Om 7.30 uur Eucharistieviering. Bedevaart Genooi Op 8 mei gaan we traditiegetrouw ter bedevaart naar een Mariaheilig- dom; dit jaar Genooi in Venlo. Het is, evenals andere jaren, een middag uitstapje. U kunt zich hiervoor op geven bij dhr. Jeuken, Oude Oos- trumseweg 24, telefoon 2046. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 24 april onze laatste bij eenkomst met toneeluitvoering door onze eigen toneelclub. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus naar de RAI, Amsterdam. Vertrek om 8.30 uur vanaf bussta tion Zuid Ooster. Opgeven bij het bestuur. Mike Kleeven, Evelyn Peters, Su zanne Karsters, Marita Boekelman, Wilma Lemmens, Niki Tzekos, Hel muth Halverhout, Huub Cox, René Smedts, Henk Steeghs, Wim Wis- mans, Robert Swinkels, Wilbert van Boxtel, Peter Hendriks, Yvonne Bouten, Marco Leusen, Els du Buf, Edgar Janssen, Lucelle Stevens, Henriëtte Vermeulen, Mariëtte Ver meulen, Edwin Versteegen, Monique Francken, Angelique Geurts, André Hermans, Henk Strijbosch, Marius Nabuurs, Helmi Poels, Bianca Poels, Johnny Rongen, Liset Philipsen, Nordin Gonegaï, Maurice Vandam- me, Sandra Poels, Fiona Schippers, Judith Peters, Marcel Korevaar, Eugene van Loon, Patrik Mulders, Avts Bïanea, Mary Salómé, Monique Kroef, Sjoerd Michiels, Pim Sloots, Peggy Baeten, Johnny Custers, Vic tor Hoppenbrouwers, Ingeborg Mij- ling. Harm Hendriks, Vilmos Lan- geus, Chantal Wilms, Sander Ba rents, Marianne Boon, Mariëlle Theuws, Frank Arts, Ria Deters, Jo han Dobbe, Joost van Elzakker, Ma- riska Rommers, Arie Barents, Ralph driks, Leon Stoffels, Mark Donders, Dinsdag 24 april wordt er een DIA MIDDAG georganiseerd in de Bios- koop tegenover de Schouwburg. De bioscoop is om 13.30 uur open. De aanvang is om 14.00 uur precies. Komt dus naar de bioscoop Luxor Theater Merseloseweg 1. De toegang is gratis. secr.: N. de Graaf-Wjjnen Mastbos 2. Venray Tel. 04780-2879 Maandag 23 april organiseert het Vrouwengilde een ledenavond waar op drs. J.Th. Bout uit Amsterdam een inleiding zal houden met als ti tel: „Maatschappelijke ontwikkelin gen en opgaven met inbegrip van de man-vrouw-verhoudingen". De onderwerpen die deze avond aan de orde komen zijn o.a.: - centralisatie decentralisatie in het overheidsbestuur; - werkgelegenheidsvraagstuk; - het toenemende opleidingsniveau; - welzijn welvaart; i- schaalvergroting schaalverklei ning in de arbeidsorganisatie; - religieuze beleving in de kerk; - arbeidsethiek; - deelname van man en vrouw aan het maatschappelijk proces. Door speciale omstandigheden is het bestuur in staat deze bijzondere avond aan te bieden, waarop ook huisgenoten en belangstellenden van harte welkom zijn. Dinsdag 24 april organiseert het Vrouwengilde een voorjaarswande- ling in de Ospelse Peel. We vertrek ken om 1.30 uur per bus vanaf Ho tel Almonda aan de Julianasingel en vanwege de paasvakantie zijn ook kinderen en kleinkinderen mee ge nodigd. Deelname opgeven bij mevr. Darm stad, Veltumse Kleffen 14 tel. 3937. Onkosten: volwassenen 5,kin deren 3,50. Het rikseizoen is voor dit jaar weer achter de rug en aan alle die dit jaar dan ook zijn komen kaarten onze hartelijke dank voor de gelde lijke steun die u ons gegeven hebt door aan onze rikavonden deel te nemen. Wij hopen ook dat u allen hieraan gezellige avonden gehad hebt. Tevens willen we de kasteleins hartelijk bedanken voor de gastvrijheid die ze ons gegeven hebben en het be schikbaar stellen van de mlddelprijs waaraan iedere winnaar nog 'n fijne avond gehad heeft. We hopen u al len weer te begroeten op de avon den van het volgende seizoen, die van start gaat op de laatste maandag van september. De rikavond van maandag 2 april was als volgt: le 512 p. dhr. Ponjee, Venray 2e 468 p. mevr. Simons, Venray 3e 456 p. dhr. M. Claessens, Leunen 4e 451 pnt. dhr. F. Lucassen, Leunen Middeprijs 419 pnt. dhr. Smals, Ven ray. Nogmaals allen bedankt voor uw de goede steun die wij van U moch ten ontvangen, namens bestuur en leden van de Leunse voetbalclub. LIVIN'BLUES De in 1968 gevormde groep onder Ted Oberg bestaat inmiddels al ruim 10 jaar. In het begin werden blues, zoals ze die graag speelden, niet erg gewaardeerd. Daarom was het in die tijd nogal moeilijk om enig succes te boeken onder het publiek, laat staan om een LP te maken. Doordat ze een uit eigen zak betaalde demo opstuurden naar Jaap Eggermont werd de eerste plaat gemaakt. Ze kreeg de naam „Heli's Session" mee. Dit uitstekende produkt sloeg me teen aan en onder leiding van dezelf de Jaap Eggermont werden er nog 2 opgenomen: „Wang Dang Doodle" en „Bamboozle". De vierde en vijfde werden opgenomen in Engeland on der Mike Vemon. Na deze succes sen gingen ze ieder hun eigen weg. De rustpauze die nu volgde werd door Ted Oberg goed benut en zo doende draaide het uit op een nieu we start, met een andere bezetting. In de Bondsrepubliek zijn ze mo menteel erg populair. Dit blijkt o.a. door het feit dat ze voor de laatste 2 LP's inmiddels elk een gouden plaat gekregen hebben. De muziek die ze maken is npg steeds dezelfde als vroeger stevig swingenle muizek, rock gebaseerd op blues, maar dan wel met de na druk op blues. In Free Wheehn ko men ze met een complete lichtshow. De datum van dit optreden Is zon dag 29 april in Free Wheelin om 21 uur. Entree 5. Hoffschuls, Johan Coersen, André Vreugdenhil, Mareel Eyndt, Astrid Colbers, Emiel van Eijck, Geert Rut ten, Sjonnie Steeghs, Daphne Pater, Marian Boom, Felix Peeters, Rudi Nabben, Erica Backbier, Christel Hendriks, Twan Hermans, Frank van der Wolf, Denise Hennekens, Leon Jansen, Conny Arts, Karei Dekkers, Charles Janssen, Paul Brinkhof, Rianne Peeters, Simone Ariaens, Mariëlle Direks, Wilbert Heidens, Rianne Jilesen, Marco Claessens, Miriam van Dijck, Ma rianne Jacobs. Dorian van Rhee, Oda Bronswijk, José Giesberts, Emiel Kanters, Carin Geurts, Ger- linde van de Oetelaar, Erik Voes- ten, Luc Zuidhof, Lenneke den Brok, Fritz Kilian. Vanesse van Marle, Luuk Croes, Mario Hendriks, John ny Voermans, Leo Swinkels, André Wijnhoven, Birgitta van de Glessen, Robbie Hendriks, Diny Bosgoed, Ton Leyssen, Remko van Kampen, Rob bert Bergmans, Mariejan Kusters, Vincent Theunlssen, Mark Koonings, Hariëtte van Osch, Leon Hesen, Ber- nice Fijneman, Marald Jansen, Olaf Kemmelings, Aemil Schellens. jeugdnatuurwacht PUZZELTOCHT De op Paasmaandag gehouden puzzel-oriëntatietocht mogen we als zeer geslaagd beschouwen. Ondanks de regen hebben naar schatting 75 mensen deelgenomen aan deze tocht. Met de enthousiaste Jeugdnatuur wachters liepen ook vele ouders mee door de prachtige bossen rond de Balionzuil. De meeste groepen von den de opdrachten niet zo moeilijk. De tien letters vormden het woord: „BILLUNZOAL": uitgaande van het woord Ballonzuil waren er vier klinkers verwisseld! 22 Jeugdnatuurwacbters ontvin gen na loting een prU»; een mooi boek of een draagtas met opdruk „Jeugdnatuurwacnt Op zondag 6 mei houden we de tweede puzzeloriéntatietocht. Gezien het enthousiasme op Paasmaandag verwachten we dan nog meer deel nemers, zeker als het weer dan gun stiger is! NATUUR-SERIE OP T.V. Vanaf vrtydag 20 april zendt de KRO-t.v. iedere vrijdagavond tot en met 15 juni a.s. een serie natuur films uit van het bekende film-duo Njjsten en Erkens. Deze uitzendin gen van ongeveer een half uur be ginnen steeds om 19.25 uur. Voor de echte natuurliefhebbers belooft het een prachtige serie te «worden! Van harte aanbevolen aan alle Jeugd- natuurwachtcrs. En als onze informatie juist is, zullen jullie op vrijdag 20 april ook een van onze bestuursleden, de heer Swinkels, op het scherm zien. De heer Swinkels heeft de makers v'an deze natuurfilm regelmatig gehol pen bij de opnamen die ook in onze omgeving zijn gemaakt. Veel kijkplezier op de komende 9 vrijdagavonden tussen 19.25 en 19.55 uur! TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG ingang via Bosweg FREUNDE-ECHO OVERLOON T.g.v. het 10-jarig bestaan van blaaskapel Freunde Echo uit Over loon worden er op 4, 5 en 6 mei as. muziekfeesten georganiseerd. Op Vrijdag 4 mei begint om 20.00 uur in de feesttent aan de Past. van Box tellaan een grote Country and Wes ternavond. Hieraan werken mee de Silverwings en de Silver Eagle Ex press. De groep Silverwings heeft bekendheid gekregen door o.a. op tredens in het radioprogramma Avro's totaal theater. Ze waren deelnemers van het Tros Country festival in Goes en traden zeer suc cesvol op in de Bill Anderson Show en de Olau Line. De groep bestaat uit vijf leden. De eveneens uit vijf leden bestaan de Country groep Silver Eagle Ex press ontvingt in '75 de eerste prijs op een festival te Uden. Op de Bar- neveldse Country Landdag en in de befaamde Tros Country Super Show traden ze op. In '76 en '77 werd de groep op de derde plaats gekozen in een populariteitswedstrijd. Optre dens in België en Duitsland volgden en er werden diverse radiopgram- ma's verzorgd. In '78 wonnen ze de eerse prijs in een door de Tros Country uitgeschreven wedstrijd. Hiervan werden opnamen gemaakt en door de Tros uitgezonden. K.V.O. OVERLOON De K.V.O. afd. Overloon heeft voor 24 april een fietstocht en een excursie georganiseerd naar de ta- pijtfabriek in Oostrum. Bij slecht weer gaan ze met auto's. U kunt U no gopgeven tot en met 21 april bij mevr. Visser-Boerstal. En op 25 april is er een bijeen komst om 20.00 uur in Hotel Deriet voor een tentoonstelling van zelf ge maakte handwerken. Degenen die op handwerkgebied iets hebben, gelie ven om 19.00 uur aan de zaal te zijn om alles overzichtelijk op te stellen. Gaama bij elk werkstuk uw naam kaartje. Ook zal mevr. Kessels, handwerklerares aanwezig zijn met verschillende technieken op hand werkgebied. UITWISSELING MET DRUMBAND VAN BLERICK Zaterdag 21 april zal de drumband van het St. Theobaldusgilde een te genbezoek brengen naar Blerick. En kele maanden geleden brachten zij een bezoek aan Overloon. Ook mu zikaal zal men naar elkaar kunnen luisteren. Ook al de nieuwelingen van de drumband die nog geen uni form hebben, kunnen deze uitwisse ling meemaken. Vertrek 's avonds om 7 uur vanaf het Gildéhuis. De thuiskomst is gepland om 12.00 uur, ook weer bij het Gildéhuis. Diegenen die dan 's avonds hun kinderen ko men halen, weten dan het tijdstip van aankomst ongeveer. DRUMBANDFESTIVAL IN VENRAY Andermaal is de drumband ge vraagd om in Venray op te treden. Deze keer is de uitnodiging van St. Petrus Banden. Er zal op 29 april 's middags een drumbandfestival worden gehouden op de binnenplaats van de LTS te Venray* Het begin van dit festival is ge steld op 13.00 uur.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 7