VERENIGINGSNIEUWS >NJ PvdA Verzekeren! ee O.J.C. PUREE d'66 EIITERPENIEUWS Venray IM Vrouwenkafé Venray Rabobank Q Venrays Mannenkoor /jongerenkoor ^l^thrido" Huisvrouwen- kontakt Brukske Kath. Vrouwengilde Rikken in Leunen Huiskamerbijeen komst C.P.N. J.U.M. Invullen belasting formulieren voor F.N.V.-leden Venray De Rabobank is altijd in de buurt. Beweging Werkende Jongeren ebberink FANFARE MAASHEES KAMPIOEN OUD PAPIE Donderdag 15 februari om 20 uur repetitie in Almonda voor het gehe le koor. Donderdag 22 februari om 20 uur repetitie in Almonda voor het gehe le koor. Hofkoor: l.v.m. optreden in de schouwburg op 18 februari, verza melen om 11.15 uur in kapsalon L. Nooyen. Papier verzamelen: de brug bij de container is weer sneeuwvrij dus valpartijen zijn uitgesloten. Afmelden koor uitsluitend bij ad judant H. Gommans, Niessenstraat 7 tel, 2687 of residentie Almonda, tel. 5777. Afmelden hofkoor bij Jos Philip- sen, Helfrichstraat 8, tel. 1053. Donderdag 16 febr.: 10.30 u. repetitie harmonieorkest aula Leunseweg. Donderdag 22 febr.: idem Carnavalszondag 25 febr.: Intocht Prins met aansluitend kin- deroptocht. Carnavalsmaandag: Grote optocht. Denk aan het inleveren van in schrijfformulieren voor solistencon cours te Oirlo. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag: 18.30 uur jeugdorkest o.l.v. Bruno Lucassen en J. Verstegen in Co- ninxhof. Maandag: v 16.30 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 18.00 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 19.00 u, klarinetten le groep o.l.v. Ben Lucassen; 19.30 u. klarinetten 2e groep o.l.v. Ben Lucassen. Dinsdag: 16.30 uur koperinstrumenten o.l.v. Jan Verstegen. Saxofoons zelfde tijd bij Gerrit Lucassen in Coninxhof. Woensdag: Individuele repetities o.l.v. Doris van den Broek. Afmelden harmonieorkest uitslui tend tot donderdag 19.00 uur bij de secretaris, telefoon 1225. Afmelden jeugdopleiding bij de heer Racdts, tel, 2803. Vrijdag 16 febr.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zaterdag 17 febr.: 18.30 Carnavalsbal in de zaal van café „Halfweg". Zondag 18 febr.: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. Maandag 19 febr.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Dinsdag 20 febr.: 18.30 Repetitie voor de sopranen. Vrüdag 23 febr.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. De eerstvolgende repetitie na carna val is op: Vrjjdag 2 maart: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 3 maart: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091. Pierotten nieuws Zaterdag 17 febr.: Boerenbal in den Kerkdijk. Senioren en junioren om 20.00 u. aanwezig. Dinsdag 20 febr.: Uitvoering bejaarden vervalt. Geen repetitie. Optreden Dansmariechen bij uit reiking Worteletruuj te Blerick. Woensdag 21 febr.: Zitting Kerkdijk. Junioren 14.00 u. aanwezig; 's avonds eveneens zitting in den Kerkdijk. Senioren en junioren 1900 u. aanwezig. VrUdag 23 febr.: Jeugdbal Kerkdijk. Junioren en Senioren 19.00 u. aanwezig. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 20 februari, 19.30 uur re petitie voor de alten, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ur- sulastraat. Donderdag 22 februari, 20.30 uur muziekcursus in St. Joseph, Over- loonseweg. Afmeldingen voor deze cursus bij: dhr. P. Croymans, Spinet straat 14, tel. 1578. Dinsdag 27 februari geen repetitie. Indien u verhinderd bent dan ge lieve u zich af te meiden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranje straat 7, tel. 6159. Woensdag 21 februari repetitie voor het hele koor om 20.00 uur in straat. de school „De Essel" aan de Ursula- Woensdag 28 februari om 20.00 u. in de school „De Essel" onze jaar vergadering. Nadere bijzonderheden hoort U tijdens de repetitie. Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr. v. d. Bekerom tel. 3332, of aan mevr. Schrooten tel. 3309. VREDESKERK VENRAY Alle jongeren, jongens en meisjes, die de basisschool verlaten hebben, zijn bij ons jongerenkoor van harte welkom, zowel op de repetities als bij de omlijsting van de jongeren vieringen. Jongeren die on de zesde klas van de basisschool zitten, mogen ook ko men op de wekelijkse repetitie, maar zingen nog niet mee in de H. Mis. Je hoeft ook nog geen kontributie te betalen. Als je dan de basisschool verlaten hebt, ken je de liedjes en kun je meezingen in de kerk. Ook alle anderen, b.v. teenagers, die graag zingen, zijn op de repetities van harte welkom. Kom eens een kijkje nemen. De repetities" zijn van half 7 tot half 8 in 't parochiezaaltje bij de Vredeskerk. CAPRICCIO Donderdag 15 februari 19.00-20.30 uur gezamenlijke repetitie. Zondag 18 februari 11.15 uur ge zamenlijke repetitie. Vrijdag 16 februari 18.45 uur ge zamenlijke repetitie. SALTARELLO Zaterdag 17 februari 19.00 uur ge zamenlijke repetitie. Afmelden koor: Uitsluitend per te lefoon bij Dorien Reynders 1327; or kest: Pater Falco 5855. Lour descomité af d. Venray A.s. maandag 19 februari houden wij onze jaarlijkse bijeenkomst met alle medewerkers(sters) van het Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray. Op deze avond zal het bestuur re kening en verantwoording afleggen over het afgelopen jaar. We begin nen om 20.00 uur in het zaaltje van de Vredeskerk aan de Whistlerstraat te Venray. Bij verhindering gelieve dit door te geven aan secr. H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 3428. We hopen echter alle medewer kenden te mogen verwelkomen. Op zaterdag 17 februari treedt op in O.J.C. Puree Leunen de uit vier man bestaande formatie Bad Edge uit Horst-America. Hun muziek is geënt op blues en hard-rock, duide lijk herkenbaar. Het huidige repertoire bevat veel eigen nummers en daarnaast door hunzelf bewerkte nummers van de Allman Brothers, Steamhammer en The Doors. Het show-element van de bühne- act wordt onderstreept met een light-show. De bezetting van de groep is: Jac Poels, gitaar en zang; Hans Swin- kels, gitaar en zang; Henk Hesp, bas; Ger Hagen, drums. Aanvang 21.00 uur. Entree 3, Hallo iedereen, allemaal. De excursies voor zondag 18 febr. zijn als volgt: Boena, Griendtsveense Peel, vogels 8 uur. Gert-Jan, Sovon blok Meerlo, 8 u. Henk, Grauwveen (als Antoin meegaat om de weg te wijzen) 8 u. Jan. geen excursie. Martien, Sovontelling in zijn blok bij de Spurkt en omstreken, 8 uur. Alle excursies vertrekken vanaf de schouwburg. Ik hoop dat jullie allemaal het ex- prom in de bus gekregen hebben, want daar staat ook nog in dat er medio 26 febr. en 3 maart een kaka is en dat er vrijdag 23 februari een avond in Venlo is. Meer hierover vind je dus in het exprom en als je mee wilt met deze dingen zul je je tijdig op moeten geven. Mocht ik nog iets vergeten zijn enz. enz. Be dankt voor jullie aandacht. Tot ziens, Helène. P.S. Hoe vonden jullie de knot- dag (schrijf hierover wat in de Je neverbes of Beerput). EERSTE LUSTRUM Vijf jaar alweer bloeit in het Bruk ske het huisvrouwenkontakt. De werkers van het eerste uur kijken er met voldoening op terug. Het be gon als een experiment in een wijk die nog maar voor de helft klaar was met een belangrijke vraag: Zou er wel iemand komen? Nog werd er gelachen om de eer ste morgen. Bloemschikken stond er op het programma. De ruimte was klein, maar het zou wel gaan, dacht men. Nou het ging, met heel veel goede wil en met veel plezier, er kwamen 200 vrouwen, het doel was bereikt. Zo druk is het gelukkig niet meer op de dinsdag- en donderdagmorgen. Dat kan ook niet, want de ruimte is nog steeds beperkt, ook wij wach ten met smart op het nieuwe wijk centrum dat er eens zal komen. Tot zolang bent u van harte welkom in het noodgebouwtje naast de Fliere- fluit. Allereerst op dinsdag 20 en donderdag 22 februari a.s., dan zal een medewerker van het ziekenhuis ons iets vertellen over de veiligheid in en om het huis. 14 dagen later, op dinsdag 6 en donderdag 8 maart gaan we op ex cursie naar Rongen's bakkerijen in Oirlo; een interessant uitstapje naar een modern bakkerijbedrïjf. We vertrekken om 9 uur vanaf het wijkcentrum en de kosten bedragen 2,-. secr.: N. de Graaf-Wijnen Mastbos 2, Venray Tel. 04780-2879 Hierbij nodigen wij U uit voor on ze ledenvergadering op maandag 19 februari a.s, om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg. Mevr. Toos Damen van de Werk gemeenschap van Astrologen houdt dan voor ons een inleiding over „Astrologie". Zij zal e.e.a. vertellen over: de gebruikelijke verschijnings vormen van astrologie; de eigenlijke betekenis ervan; de kosmische wet ten, die de astroloog probeert te ver staan; wat iemand in feite met as trologie kan doen en in hoeverre het een leidraad voor het leven kan zijn. V SCOUTING Venray-Horst Ook bij Schouting barst dit jaar het carnavalsgebeuren weer los. Voor de jongens en de meisjes uit de Kruisstraat (de gidsen en kabou ters van de Jeanne d'Arc groep en de zangers van St. Frans) te Ven- rau, wordt er op zaterdag 17 febr. een groots carnavalsbal gehouden in zaal Halfweg, Stationsweg 147. Deze spetterende avond begint om 18.30 uur. De prins of prinses wordt om elf minuten over acht bekend gemaakt, waarna we verder gaan tot 22.30 uur met veel muziek, plezier en frisdrank. (De frisdrankbonnen kos ten 75 cent). De ouders zijn vanaf 22.00 uur van harte welkom en indien nodig kun nen ze hun kinderen ook eerder op halen. Nog een carnavalsbal vindt plaats bij de gidsen senior van de St. Oda- groep te Venray op donderdag 22 februari in het groepslokaal. De kin deren mogen een vriendje of vrien dinnetje meebrengen. Iedereen is na tuurlijk op z'n best verkleed. Wij zorgen voor gezellige muziek, fris drank en een verrassing zodat het een leuke avond beloofd te worden. De aanvang is om 18.30 uur, het ein de om 20.30 uur. Op maandag 19 februari is er weer rikken in Leunen. De weergoden hebben de laatste weken roet in het eten gegooid en kon onze laatste rikavond niet doorgaan. Maar op maandag 19 februari ver wachten wij u weer allemaal in ca fé-bar De Steeg voor een gezellige rikavond, aanvang 20.00 uur. DE ECHTE DISCO IS EEN GEBEURTENIS Op 18 februari organiseert Free Wheelin een Disco-avond; geen dis co-avond zoals wij die hier in Ven ray en omstreken kennen (wij heb ben aan de disco een heel andere betekenis gegeven n.l. het swingen op de top 50. Maar dat is geen disco. Disco is zoals bovenstaande titel aanduidt, een hele belevenis. Disco- muziek is swingende dansmuziek, meestal in tweekwartsmaat, Disco draait ook niet om de muziek alleen, maar met name, om de mensen die komen: gehuld in de vreemdste cre aties waarin ze zich lekker, zeker en mooi voelen; vrij van de werk- of schoolsleur zijn zij bereid om zich op te laten zwepen door de keiharde swingende disco-muziek en door de fanatieke discjockey. Disco-muziek is de opzwependste muziek van deze tijd die dezelfde uitwerking heeft op velen als Afri kaans drums op de nog weinige be staande Afrikaanse oerstammen. Op disco-muziek dansen we alle ellende van ons af. We maken wat show. we willen opvallen en voelen ont uitste kend. Het disco-gebeuren met al z'n show zoals je die hier beschreven vindt, vind je momenteel alleen in Am sterdam, Rotterdam en Den Haag. Ze is overgewaaid vanuit Amerika, met name New York. Voor deze avond heeft Free Wheelin' een bekende disc-jockey aangetrokken; zijn naam is.... dat zie je dan wel!! Free Wheelin zal deze avond aan gekleed zijn als een echte disco-tent. Wanneer JIJ nou ook in disco-stijl gekleed naar Free Wheelin' komt zal dit een geslaagde avond worden. We hopen dat de bedoeling van deze avond duidelijk is, want alleen dan wordt het een echt disco-feest! En, let wel, het blijft in Free Wheelin wel een EENMALIG ge beuren. Mensen, laten we er op 18 februa ri 'n te gekke avond van maken. TAKE YOUR GLITTERING STUFF WITH YOU! Op maandag 19 februari a.s. zal D'66 vergaderen in de school De Es sel (hoek Noordsingel-Ursulastraat, bij de Hoge. Beek), aanvang 20.00 u. Ook niet-leden zijn welkom. De vol gende punten zullen aan de orde ko men: Europese, verkiezingen en ge meentelijke zaken, waar onder de mededeling van de gemeente,, dat vliegveld de Peel dit jaar 4Vè maand open zal zijn. MAX VAN DEN BERG 22 FEBRUARI IN VENRAY Op donderdag 22 februari a.s. zal Max van den Berg te gast zijn bij de P.v.d.A. afdeling Venray. Hij zal die avond duidelijk proberen te ma ken waarom hij de nieuwe voorzit ter van de P.v.d.A. wil worden. Er zal ruim gelegenheid zijn om met Max van den Berg over allerlei za ken te discussiëren. De avond begint om acht uur en wordt gehouden in zaal Thielen, Kennedyplein. De P.v.d.A. Venray voerde een bliksemaktie tegen de vijf gulden eigen bijdrage bij zieekenhuisopna- me. Bij het St. Elisabeth-ziekenhuis werden vrijdagavond tijdens het be zoekuur driehonderd folders uitge deeld. Na afloop van het bezoekuur kon men de folders, voorzien van handtekening, weer bij ons inleve ren. Ruim 80°/o van de mensen heeft dit gedaan. Bravo. De handtekenin gen zijn inmiddels door ons naar de landelijke aktievoerders opgestuurd. Deze onzalige maatregel zal gestopt worden. Tot slot: Wist U dat EissoWoltjer lid van de P.v.d.A. afdeling Venray kandidaat is voor het Europees Par lement? Heeft U belangstelling om lid te worden van de partij die van geen ophouden weet: bel dan eens naar Bert Kersten, Ouverturestraat 21, tel. 5220, of kom 22 februari naar Max van den Berg. U bent van har te welkom. Op dinsdag 20 februari houdt de Communistische Partij van Neder land afdeling Venray, een huiska merbijeenkomst. Deze huiskamerbij eenkomst is toegankelijk voor een ieder die meer geinformeerd wil worden over de politiek en de akti- viteiten van de C.P.N. Onderwerpen deze avond kunnen zijn: Bestek '81, vrede en veiligheid, loonpolitiek en ga zo maar door. Deze avond vindt plaats om 20.00 uur te Haammakerstraat 96, Venray. Meer inlichtingen over de C.P.N,- Venray en haar aktiviteiten: 04780- 5197. Vele vrouwen uit Venray en om geving zullen nog met plezier het feest in het Vrouwenkafé herinne ren van vorige maand. Deze maand wordt er a.s. maan dagavond 19 februari een film ge draaid. De titel van de film: „Er zijn van die dagen dat ik mij zo nutte loos voel". Hij is gemaakt door Wil- ma Kottusch. Deze film laat getrouwde, geschei den en weduwen-vrouwen aan het woord, die vertellen waarom ze weer zijn gaan werken. Zij hebben hier bij nogal eens wat moeilijkheden en tegenwerking ondervonden. Je kan zeker voor deze vrouwen zeggen dat het geen eenvoudige stap is geweest om te kiezen voor een baantje. De redenen van de vrouwen in deze film om werk te gaan zoe ken zijn o.a.: omdat je je thuis ver veelt, omdat huisvrouw en moeder zijn alléén niet voldoende bevredi gend is, omdat je door zelf te wer ken onafhankelijk blijft en: omdat ik het geld goed kan gebruiken. Het Vrouwenkafé heeft deze film uitgekozen omdat er zo langzamer hand een verandering is gekomen in de opvattingen over wat een man en een vrouw horen te doen. Met deze film willen we duidelijk maken dat vrouwen evenveel recht op werk hebben. Alleen zullen er dan een aantal omstandigheden moe ten veranderen. Iedere vrouw die geïnteresseerd is of over dit onderwerp met andere vrouwen zou willen praten, nodigen wij daarom uit om naar deze film te komen kijken. De film begint om 20.30 uur, adres Hoenderstraat 10. Het Vrouwenkafé is zoals gewoon lijk open van 20.00 - 23.30 uur. U bent van harte welkom. Vo merselo Afgelopen vrijdag was het weer eens uitbundig carnavalsfeest bij onze jeugd. Nadat Prins Geert I af scheid genomen had en iedereen had bedankt, werd onze nieuwe Prins bekend gemaakt. Als couveuse-kind- je werd hij binnengereden en werd door enkele verpleegsters ontdaan van zijn babykleertjes; en daar kwam onze Prins Theo I tevoor schijn (Theo Hendriks). Ook onze nieuwe nar Jack (Jack Poels) kwam uit de couveuse tevoorschijn. Prins Piet III met z'n raad van 11 en de blaaskapel waren eveneens aanwezig. Geweldig hoe de jeugd carnaval vieren kan. We willen de Prins, raad van 11 en de blaaskapel nog hartelijk dan ken voor de medewerking die ze verleend hebben om deze avond zo te doen slagen. Vrijdag 16 februari: Vanavond draaien we voor ieder een van 12 tot en met 15 jaar een geweldige flim, met Terense Hill en Bud Spencer in de hoofdrollen. In verband met de lengte van de film >vorden jullie verzocht om op tijd aanwezig te zijn. Omdat de film vrij lang duurt is het mogelijk dat we pas na 10 uur gesloten zijn. We ho pen dat de ouders hiervoor begrip kunnen opbrengen. Zaterdag 17 februari: Iedereen van 15 jaar en ouder kan vanavond bij ons terecht voor een gezellig avondje vol fijne muziek. Geopend van 8 uur tot half een. Zondag 18 februari: Vanavond draaien we dezelfde film als vrijdagavond, maar nu voor iedereen van 15 jaar en ouder. Ook niet-Jumleden zijn van harte wel kom. Aanvang half 9. Entree gratis. Carnavalsprogramma: Vrijdag 23 febr. geopend van 7 tot half 11 Voor iedereen van 12 tot en met 15 jaar. Zaterdag 24 febr. geopend van 8 tot half 1 voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 25 februari geopend van half 2 tot 6 uur voor iedereen van 15 jaar en ouder. Zondag 25 februari geopend van half 8 tot half 11 voor iedereen van 12 tot en met 15 jaar. Maandag 26 febr.: gesloten. Dinsdag 27 febr.: van 10 tot 12 uur 's morgens groot kinderbal voor de jeugd van 0 tot en met 15 jaar. Dinsdag 27 febr. geopend van half 8 tot half 11 voor iedereen van 12 tot en met 15 jaar. Leden van het NKV en NVV die hun belastingformulieren in laten vullen door de deskundigen van het FNV kunnen dit laten doen in café Veerhuis, Henseniusstraat 13. De invuldata zijn: Maandag 5 maart, aanvang 20.15 u; Dinsdag 13 maart aanvang 19.30 u; Maandag 19 maart aanvang 20.15 u; Dinsdag 27 maart aanvang 19.30 u; Maandag 2 april aanvang 20.15 u. Om lange wachttijden te voorko men gebeurd het invullen op af spraak. Daarvoor moet men zich op geven bij F. A. de Jong, Bazuinstr. 21, Venray, tel. 04780-5055. Men moet de benodigde gegevens meebrengen en het adresbandje van je vakbondsblad. Zij die 's avonds niet in de gele genheid zijn om hun belastingbiljet op bovengenoemde data in te laten vullen kunnen dagelijks van maan dag t.m. vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur in het kantoor van de Bouw en Houtbond, Burg. v. d. Loostraat 2b, tel. 1795, terecht. In ons drukke verkeer zijn misverstanden schering en inslag. Vandaar dat je soms tegen een flinke schade aankijkt voor je er goed en wel erg in hebt. Twee dingen zijn dan belangrijk, namelijk hoe en waar je verzekerd bent. Dat geldt trouwens niet alleen voor uw autoverzekering, maar voor al uw verzekeringen. Bij de Rabobank bent u zeker van een korrekte schade-afhandeling en een goede geld en goede raad 2 0 CARNAVALSAVOND IN DE WIJK NOORD - WEST Aan alle wijkbewoners. Langzaam naderen de carnavals dagen en daarom is er op vrijdag avond 16 februari a.s. om 20.00 uur alvast een voorproefje van. Het wordt 'n leuke avond als we alle maal verkleed komen. Wie is die avond weer 't leukst verkleed, daar hebben we, net als andere jaren, wees een kleine verrassing voor Dus feestvierders tot vrijdagavond a.s. in 't wijkgebouw ,kden Hoen der" aan de Ursulastraat. Verder is er zoals u al weet op zondag- en maandagavond na 10 u., als de kinderen uitgehost zijn, voor de ouderen nog gezellige muziek. Dus wijkbewoners komt ook op deze avonden. WIJKRAADSVERGADERING Op maandag 19 februari is er een openbare wijkraadsvergadering, door omstandigheden begint deze pas om 9.00 uur en niet, zoals in 't wijk- blad vermeld stond, om 8.30 uur. kwi VORMING, WAT HOUDT DAT IN? Op een vormingscentrum kun je samen met de vormingsleiders bezig zijn met allerlei zaken waar je veel aan kunt hebben. Dit „leren" moet je wel anders zien dan het leren wat je gewend was op de voorgaan de scholen, zoals taal, rekenen en aardrijkskunde. Op een vormingscentrum leer je vooral dingen die je meer inzicht kunnen geven in je eigen kunnen, hoe de maatschappij in elkaar zit en hoe je een aantal praktische dingen simpelweg in elkaar kunt knutselen (handenarbeid). Soms kun je op de ze centra een schriftelijke kursüs volgen als je iets wilt leren zoals engels, typen, EHBO en kinderver zorging. Ga eens kijken op z'n centrum. Daar vertellen ze je graag wat voor mogelijkheden er zijn. Voor inlichtingen: Tegelseweg 55, Venlo, tel. 17869 - 077. openbare bibliotheek venray Julianasingel 33 Tel. 1970 Afd. Volwassenen Nieuwe aanwinsten: B. Gascoigne. De dierbare dagen; 'n „chronische scandaleuse" uit de En gelse theaterwereld anno 1905. G. Green. Holocaust (oorl) Zesde omnibus van de gulle Vlaam se lach L. Peake. Als was in zijn handen. E. Pangborn. De bronzen spiegel, roman (sf) S, Paretti. Het droomschip. F. Sagan. Het onopgemaakte bed. S. Santen. Brand in Mokum. G. Simeon. Strip-tease, (spych) J. van de Wetering. De blonde ba viaan. (det) Op onze tweewekelijkse clubav geven we ditmaal een demonstn van chemische positiefretouche r0, farmeren. Na de pauze bespreii we werk van enkele zeer bekei e< fotografen, dit onder leiding Toon den Brok. Deze avond wordt gehouden het nieuwe clublokaal, ingang Antoniusstraat te Venray, op d derdag 22 februari a.s., aanv oi 20.00 uur. Velen hebben waarschijnlijk n: dels onze expositie in de Schoi e' burg te Venray reeds kennis maakt met onze vereniging, zij interesse hebben in onze verf gingsaktiviteiten kunnen geheel v blijvend enkele clubavonden biji J1 nen. Eenieder is van harte welki Hoek Marktstraat-Schoolstraat Op de zondag j.l. gehouden pioenswedstrijden van de gezanv lijke Brabantse muziekbonden, fanfare St. Cecilia uit Maashees de kampioenswimpel beslag we te leggen. Dit grandioze sukses hebben enthousiaste leden mede te dan ti aan de vele extra repetities die fc houden zijn onder de bezielende j ding van de dirigent Jos Rijker. Juist in dit 60-jarig jubileum-; h wilde men extra goed voor de a komen. Tijdens de feestweek in a.s. zal de Maashese bevolking in i gelegenheid zijn om hun suksesv fanfare geluk te wensen. Op de wedstrijd-zondag ver* men rond half éné richting Ros: len. Precies om drie uur moest een presentatiemars gespeeld w den. Dit ging erg goed en leverde nodige zelfvertrouwen op. Het gende, verplichte werk, leve 145V2 punt op en toen het vrije mer het puntentotaal op 291 bra steeg de spanning- De fanfares uit Boekei en Pi moesten nog spelen. Tweemaal re van 288 punten deed de f« vreugde ontladen. De 60-jarige fanfare St. Cecilia Maashees, in hun laatste jaar in 2e afdeling, ook nog kampioen! KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG

Peel en Maas | 1979 | | pagina 8