Carnavals agenda VAKATURE- BANK AGENDA Stichting Terima Kasih Rector P. Pelt fredepeel gaat met emiraat Nieuw postagent schap in Veltum Petitie aan het gemeentebestuur Afsluiting van wegen Moeilijkheden rond storten van huis vuil in Venray Liquidatie van de vloeivelden Micael Brown in Free Wheelin' S.V. Venray K.V.V. Venray Visvijver Wanssumseweg Verkeersveiligheid in Veulen Mini-transformator- stations in Vredepeel Nogmaals Circus Mök Samenstelling pro- jektgroep scholen bouw Landweert PEEL EN MAAS Nieuws uit Overloon Carnavalsvereniging 'tKnölleke Leunen Aid Wieverbal in Leunen Rector P. Pelt van het rectoraat I* .L. Vrouw van de Vrede te Vrede- ^1 heeft te kennen gegeven, dat j, zeer tot zijn spijt, op korte ter- i)n met emiritaat zal gaan. Zijn (zondheid laat het niet toe dat hij Ir iet zijn vertrek wacht tot 1980, het iar waarin Vredepeel het zilveren «staansfeest zal vieren en waarin f dor Pelt vijftig jaar priester zal in Op 4 maart a.s. zullen de paro- lianen gelegenheid krijgen afscheid nemen van hun herder, die hen !s^ anaf I960 heeft geleid. Rector Pelt il naar het rusthuis van de paters an de H. Geest in Gennep gaan, och in afwachting van een plaats in jt rusthuis, gaat hij tijdelijk naar I emert. Vredepeel werd in 1955 gesticht, chtereenvolgens hebben drie paters an de H. Geest tot 1960 als rector [fungeerd. Toen rector Pelt in 1960 i Vredepeel kwam dacht men, dat ij ook maar korte tijd in dit nieuwe >eldorp zou blijven. Maar hij zou r achttien jaar blijven. De parochianen van Vredepeel ibben alle reden om rector Pelt ankbaar te zijn voor al het werk Bt hij heeft gedaan in deze kleine •meenschap. Onder zijn rectoraat reeg Vredepeel een kerk, een school p. een gemeenschapshuis. Voor de irichting daarvan heeft hij zich eer beijverd. Van 1967 tot 1979 was lij een zeer aktief sekretaris van het redefeestcomité. In 1970 hebben de Vredepeelse pa- ochianen zeer uitbundig het veer- igjarig priesterfeest van hun rector evierd. Alom wordt het vertrek van rec- or Pelt betreurd. De parochianen ladden graag gehad, dat hij zeker ot 1980 was gebleven, maar nu zijn tem hem in de steek heeft gelaten, neent hij beter nu te kunnen ver rekken en het rectoraatswerk aan en nieuwe kracht te moeten over- even. Die van Vredepeel weten, dat er net rector Pelt zeer goed te werken ras en dat hij steeds op de bres leeft gestaan voor de belangen van Tredepeel en voor het'handhaven en evorderen van de eenheid in het orpje. Met ingang van 19 februari a.s. fordt het postagentschap te Venray 'eltumse Kleffen voortgezet in de Irogisterij van de heer A. J. M. de onge in het winkelcentrum Veltum. De openstellingstijden van het ostagentschap zijn: laandag, woensdag, donderdag: 08.30 - 12.00 en 13 30 - 17.30 uur insdag 08.30 -, 12.30 uur rijdag 08.30 - 12,00 en 13.30 - 20.00 uur Leden van de Geschied- en Oud- eidkundige Kring Venray en Vel- eke-Venray hebben, in verband net de problematiek welke er heerst ond de verwezenlijking van een ludheidkundig Museum of Oudheid- undige Kamer in Venray, een pe- itie gericht tot het Gemeentebe- tuur van Venray. Daarin verklaren e ondertekenaars: Dat zij onvrede hebben met de huidige stand van zaken rond de plannen met betrekking tot een oudheidkundig museum te Ven ray. Dat zij met name van mening zijn, dat nu, 20 jaar na het in- gebruiknemen van de vitrines in het oude gemeentehuis, de tijd meer dan aangebroken is om te komen tot een oplossing van het huisvestingsprobleem, en vragen U daarom zo spoedig mogelijk uw visie hierover in de openbaarheid te willen brengen. Dat zij weinig heil zien in de hui dige manier van functioneren van de Gemeentelijke Museum commissie, die in concrete zaken al lange tijd weinig van zich heeft laten horen. Dat zij, als een volledig museum voor Venray naar .het oordeel van het gemeentebestuur niet haal baar mocht zijn, U dan dringend verzoeken de collectie in een be perkter kader onder te brengen, zowel om de collectie in deze si tuatie niet nog langer te laten verkeren, als ook om reden van het feit, dat het in hun ogen aan bevelenswaardig is het vrijko mende gebouw „De Boog" aan de Grote Markt te bestemmen als oudheidkamer voor Venray. Ver der is in dit verband ook nog namens het kerkbestuur van de Petrus Bandenkerk toegezegd, graag te willen meewerken aan de openstelling van deze kerk voor bezoekers. In verband met de slechte weers- «nstandigheden en de toestand van iet wegdek en bermen zijn enkele *egen binnen de gemeente Venray voor het verkeer afgesloten. Het $n: Veulensewaterweg, Zuiderberg weg, Kleindorp en een gedeelte van 8e Hoenderstraat tussen Hiept en de Merseloseweg. De Veulenseweg was al in een •eerder stadium voor het verkeer ge goten. Tydens de openbare informatieve raadsvergadering van dinsdag j.l. werd uitvoerig gesproken over de moeilijkheden, welke zich momen teel voordoen bij het storten van huisvuil in de gemeente Venray. Deze moeilijkheden zijn ontstaan als gevolg van het feit, dat de stortplaats op het Venrays Broek nagenoeg vol is. De capaciteit na dert zijn einde en de maximale mogelijkheden zijn uitgeput. Het is onmogelijk om in Venray een nieuwe stortplaats te openen, me de met het oog op het instellen van een regionale stortplaats voor alle gemeenten in Noord Limburg. Nu ligt het in de lijn der verwach tingen, dal de regionale stortplaats in de Zuringspeel te Horst op 1 ja nuari 1980 voor het gecontroleerd storten in gebruik zal worden geno men. Het gemeentebestuur van Ven ray heeft getracht vóór die datum toestemming te krijgen om met het Venrayse huisvuil naar Horst te gaan. Vooralsnog is dit niet moge lijk o.m. als gevolg van het nog niet gereed zijn van de toegangsweg naar de nieuwe regionale stortplaats. Intussen heeft men wel toestem ming gekregen om op korte termijn van de grote stortplaats van Maas- bree waar Venlo en Tegelen ook reeds storten gebruik te maken. Het ligt voor de hand, zo lichtte burgemeestér Defesche toe, dat de reinigingsrechten het volgend jaar drastisch zullen moeten worden ver hoogd in verband met hogere trans portkosten en hogere prijzen, die el ders gelden voor het gebruik van de stortplaats. Hoe het moet met de z.g. zaterdag- storters en 't storten van industrie- vuil is nog niet bekend, doch waar schijnlijk kan men in september hiermee in Horst terecht. AFBOUW Na het sluiten van de puinplaats in Venrays Broek zal deze moeten worden afgebouwd. Hiervoor wor den de kosten geschat op 130.000,-. De bedoeling is de puinplaats met zand te overdekken en dan te be planten in overleg met Staatsbosbe heer. Een probleem blijft de afvoer van het z.g. perculatiewater. Hiervoor zal een persleiding naar de nieuwe zuiveringsinstallatie moeten worden gelegd. Volgens het Waterzuiverings schap Limburg kan dit perculatie water zoals het nu is, door de zui veringsinstallatie worden verwerkt. Overigens zal hierover door het ge meentebestuur overleg worden ge pleegd met T.N.O. te Delft. De heer Reintjes informeerde naar de mogelijkheid van het in richten van z.g. overslagplaatsen ten behoeve van de zaterdagstorters. Volgens wethouder Loonen zou dit een te dure aangelegenheid worden. Voordeliger zou zijn wanneer men de partijen zelf naar Horst bracht. Nog even werd gepraat over even tuele chemische verontreiniging van het perculatiewater, maar dit zal straks door T.N.O. worden bespro ken. Wanneer in de loop van dit jaar de in aanbouw zijnde zuiverings installatie in werking zal treden is het tijdstip aangebroken waar op de gemeente de vloeivelden zal kunnen opruimen. Dit zal, volgens burgemeester Defesche met de no dige zorgvuldigheid moeten ge beuren opdat geen schade aan het milieu zal worden aangebracht. De vloeivelden zijn destijds aange kocht ten behoeve van uitbreidings mogelijkheden door Rank Xerox. De gemeente heeft de vloeivelden voor een bedrag van 83.000,per jaar van het bedrijf gehuurd. Bij de li quidatie zullen de vloeivelden door de gemeente „schoon", dat wil zeg gen zonder slib, aan Rank Xerox worden overgedragen. Momenteel zijn voorstudies gaan de over de wijze van slib vrij maken van deze velden Het gaat om een laag van 30 cm. met een totaal van 10.000 m3. Provinciale Waterstaat is ingeschakeld bij het onderzoek van het slib. Wanneer blijkt, dat het slib hiermee kunnen worden afgedekt, ongevaarlijk is, zou de stortplaats Moeilijker ligt liet, wanneer blijkt, dat er zich giftige stoffen in het slib bevinden. Reeds enkele jaren wordt het slib al niet meer naar de stortplaats af gevoerd omdat onderzoekingen door Rank Xerox hebben uitgewezen, dat het slib „toch niet zo goed is". Daarom zal eerst een grondig on derzoek worden ingesteld naar de aard van het slib voordat het naar een of andere plaats wordt afge voerd. Zaterdag 17 februari om 9 uur op treden van Micael Brown, een muzi kant eerste klas, en geboren in Hol lywood. Regelmatige soosbezoekers kennen hem al, want hij was al drie keer te gast bij ons. Bij de bekende popgroep „Gong" was hij samen met Daevid Allan leadsinger. Later heeft hij zich toen losgemaakt van de groep. Een tijd lang heeft hij alleen op getreden, maar toen sloten twee da mes zich bij hem aan en ze noem den zich E.Z. Liven. Daarin zitten Erica Ziegler: zang, dwarsfluit, dul cimer en licht percussie; Frouwein Schoonhoven: bas-gitaar. Entree is 3.50. De op de sportpagina aangekon digde wedstrijd tegen F.S.C. gaat NIET door. Programma zondag 18 februari: Venray 1Robur et Velocitas 14.00 KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dinsdag 20 februari naar Horst met de lijnbus. In september 1976 besloot de ge meenteraad tot aankoop van de ont- grinding aan de Wanssumseweg met de bedoeling daarvan een visvijver te maken. Weldra bleek evenwel dat van de ontgrinding (totaal 4.90.30 ha. waarvan 1 ha. water) moeilijk een behoorlijke visvijver was te ma ken zonder aangepaste voorzienin gen te treffen. In overleg met de Nederlandse Vereniging van Sportvissersfedera ties en de visserijdeskundige amb tenaar in Limburg van het Ministe rie van Landbouw en Visserij is thans een nieuw plan opgesteld. Het college van b. en w. heeft nu de di recteur van de Visserijen in Den Haag verzocht een rijksbijdrage te willen verlenen in de voorberei- dings- en uitvoeringskosten van dit project. Door de inspecteur van het kleu ter- en lager onderwijs in de inspec tie Venray is het gemeentebestuur van Venray gewezen op een gevaar lijke situatie bij het uitgaan van de school in Veulen. De dorpsraad van Veulen heeft de gesignaleerde ge vaarlijke verkeerssituatie onder schreven. Naar aanleiding daarvan heeft het college besloten ter vergroting van de verkeersveiligheid bij de uitgang van het schoolterrein een sluisje ee plaatsen. Tevens zal door de politie de tech nisch (opleiding en begeleiding) en door de gemeente de financiële me dewerking worden verleend om in Veulen te komen tot een verkeers- brigade. Deze verkeersbrigadiers kunnen dan toezicht houden op de overstekende schoolkinderen. Het college verwacht, dat hiermee voor een groot deel de gevaren weg genomen zullen worden. Aan de P.L.E.M. is toestemming verleend tot het plaatsen van z.g. mini-transformatorstations aan de Vrede weg en de Twistweg te Vrede peel. Deze bruine plastic transformator huisjes zijn aanmerkelijk kleiner dan de bekende metalen kasten. Vanwege hun omvang en kleur pas sen zij beter in het landschap en door het toegepaste materiaal ver gen zij minder onderhoud. In de afgelopen twee jaar zijn dergelijke mini-stations al geplaatst aan de Puttenweg, Deurneseweg, Kleindorp en Rouwkuilenweg. Vorige week hebben wij in ons verslag over Circus Mök er het zwijgen toegedaan wat betreft het laatste nummer van dit alleszins ge slaagde programma. Dit om de clou van de uitvoering niet te verraden. Nu Circus Mök weer tot het verle den behoort willen wij op dat bijzon dere nummer toch wel even terug komen. Het waren namelijk de dan seresjes van de Pierotten, die in sa menwerking met de Hofkapel een daverende negerdans opvoerden. Dat daarbij op deskundige wijze ge bruik werd gemaakt van belichting, zorgde ervoor dat deze opvoering beslist een der hoogtepunten van het programma werd. De hierbij ge plaatste foto waarbij uiteraard de belichting ontbreekt geeft slechts een pover beeld van de unieke uit voering. De Pierotten zullen hier mee op de komende concoursen be slist hoge ogen gooien. De projectgroep scholenbouw Landweert is als volgt samenge steld; Wethouder J. A. A. van Ocrs, voorzitter; de heer D. Strelitsky. inspecteur voor het kleuter- en lager onderwijs; (mevrouw A. Hijl-de Kort, be stuurslid van de Stichting Katho liek Onderwijs Venray; mevrouw G. Holterman-van Osch. hoofdleidster van de kleuterschool O.L.V. van Lourdes; mevrouw M. Kremers-Göbbels. hoofdleidster van de openbare kleu terschool De Keg; de heer H. Roling, hoofd van de St. Ursulaschool; de heer P. Pannekoek, hoofd van de openbare basisschool De Fliere- fluit; de heer W. Grootjans, hoofd ge meentewerken: de heer J. Brueren, hoofd van de afdeling onderwijs c.a. In deze samenstelling zal de pro jectgroep op 14 maart a.s. voor het eerst bijeenkomen. Aanrijdingen Maandagmiddag passeerde de personenauto, bestuurd door de 30- jarige A. B. uit Venray op de Pa- terslaan de personenauto bestuurd door de 66-jarige M. L. uit Weert en reed vervolgens te snel naar rechts. Hij raakte daarbij de auto van de Weertenaar waardoor schade aan de auto ontstond. Omdat de ver klaringen van beide bestuurders te genstrijdig waren, zal een nader on derzoek worden ingesteld. De aan rijding gebeurde bij de kruising Pa- terslaanLangstraat. De bestuurder van de perso nenauto de 37-jarige F. V. uit Ven ray reed vanaf de Pr. Irenestraat de Oude Oostrumseweg op en kwam op de voorrangsweg in botsing met de vrachtauto bestuurd door de 34-jari- ge P. C. uit Venray. Bij de botsing werd de personenauto vrijwel totaal vernield, de vrachtauto liep minder zware schade op. Op de Puttenweg moest de 21- jarigc bestuurder van een personen auto, M. F. uit Maastricht, uitwijken voor een fietser, welke op de Putten weg reed. Het fietspad was door ijzel niet te berijden. De personen auto geraakte in een slip en beland de in een langs de weg lopende sloot. Zware schade aan de auto, maar de bestuurder liep geen noe menswaardig letsel op. Diefstal benzine Maandagavond omstreeks 9 uur deed een oplettende burger telefo nisch mededeling aan de politie, dat enkele personen zich bij een auto verdacht ophielden, op het Hense- niusplein nabij café Hulsman. De politie trof daar aan de gebroeders J. respectievelijk 22 en 28 jaar uit Venray. In de kofferruimte van hun auto vond de politie enkele jerry cans met benzine. De heren bleken uit drie op het plein geparkeerde auto's benzine te hebben overgehe veld. De eigenaars van de auto's werden van de diefstal van hun ben zine in kennis gesteld. De twee Ven- rayers werden naar het bureau over gebracht en bekenden sinds vorig jaar uit verschillende auto's in Venray benzine te hebben ont vreemd. Na aanvankelijk te zijn in gesloten geweest, werd het tweetal in de loop van dinsdag huiswaarts gezonden. Voor het overige vragen wij gaar ne uw aandacht voor het volgende ingezonden stuk, dat onze redaktie bereikte, en waarin een „opgetogen Piëlhaas" zijn mening verkondigt. Nor anlejding van Circus Mök van afgeloëpe kier kan ik as toekieker 't nie naolaoten um efkes te rejagieren op dees mojje vurstelling. As ge ziet wat gewone Venrodse jonges en megjes, Icels en vrollie daor prestiere, dan geft ow dat veul moed veur d'n kommende vastel- aovend. Mar ok de anwezigheid van zönne prins Wim d'n twedde mekt ow kalt. Ze han genne bétere kun ne viende. Zoë zit ie nog mit Ben van Daal en consorten ien en koel tè plare um en lejding op de plats te kriege en zoë prekt ie as enne dêke. Hullep daor zal ie ok nie buute kunne, maar mit zoewe en manne- koër en 'n vastelaovendvereniging die now eindelijk de goeje weg ge- vonde schient te hebbe, kant 't nie mer mis gaon. Den Wim d'n twed de, den prekt, den zingt, den danst, Ere wie ere toekomt In ons bericht omtrent de in braak aan de Oude Oostrumseweg bij dc fam. F. werd mededeling ge daan dat de politie na achtervolging tot aanhouding van een der daders kon overgaan. De politiewoordvoer der verzocht ons mede te willen de len dat die aanhouding tot stand kwam door bijzondere medewerking van enkele personen, welke de ach tervolging reeds hadden ingezet. Die inzet van burgers is volgens de poli tiewoordvoerder een goede samen werking tussen burgers en politie. Men wil door deze mededeling ere doen toekomen aan hen door wie het dc politie is gelukt tenminste een dader aan te houden. 160 Automobilisten bekeurd Dat het nog altijd de moeite waard is dat Venrays politiemensen de snelheidscontroles houden bleek nog eens j.l. vrijdag. In de voormiddag werden op de Maashescweg en de Noordsingel 54 automobilisten op dc film vastgelegd; in de middag uren op de West- en Noordsingel een zelfde aantal; en na de middag op de Henri Dunantstraat en Stations weg, de Langstraat en weer op de Westsingel 52 automobilisten. Zij die daar te snel hebben gereden krijgen straks een acceptgirokaart in de bus. Snelheden werden gemeten van 61 tot 85 km per uur. Auto in brand door paard op de weg Op de Merseloseweg, naar later bleek op Overloons gebied, moest de bestuurder H. H. uit Overloon uit wijken voor een op de weg lopend paard. Bij die uitwijkmanoeuvre verloor hij de macht over het stuur en kwam tegen een langs de weg staande boom tot stilstand. De auto vloog bij die botsing in brand. Ven rays brandweerlieden en Venrays politie assisteerden in eerste instan tie. Later gaf men het onderzoek in handen van de Rijkspolitie. Venrays brandweerlieden, welke in recordtijd ter plaatse waren, wis ten te voorkomen dat de aanwezige gastank explodeerde. Er waren geen gewonden maar de auto brandde ge heel uit. Het paard, maar ook diens eigenaar, konden nog niet worden achterhaald. Fietser viel flauw De 24 jarige fietster wilde met haar fiets schuin de Maasheseweg in de richting van de Smakterweg oversteken op het moment dat uit tegenovergestelde richting de per sonenauto bestuurd door de 21 jari ge S. uit Gemert naderde. Deze kon met veel stuurmanskunst zijn auto tot stilstand brengen, maar de fiet ster reed tegen de voorzijde van de auto aan. Haar fiets viel. maar zij zelf bleef overeind. Toen de bestuur der uitstapte om de schade op tè ne men viel de fietster kennelijk flauw en bij de val op het wegdek liep ze lichte verwondingen op. Geluidsoverlast Op vrijdag werd de 39 jarige ca féhouder A. v. V. geverbaliseerd ter zake overtredingen van de Drank en Horecawet en de algemene Poli tieverordening Venray. Een en an der in verband met het niet voldoen aan de vergunningsvoorwaarden en geluidsoverlast. den kant 't haost geliek. Nao de vur stelling zet d'r enne tigge mej: „D'n dizze is tog wel je - van -het". En zoë is 't. Laot os meense ien de straot dat laote blieke. dan kunne ze d'r volgend jaor nie nève um wer (zoë as de soos ze goed liet zien) en ne gewoone Venrodse jong as prins te kieze en nie enne geiemportierde mit geld. Tot slot luj van Rooi, ziet dit now nie as naotrappe, mar as bevestiging van 't op de goeje weg zien van de Venraodse vastelaovesvereniging. Steeds miejer wurre d'r gevels ver sierd, steeds miejer komme d'r klie- ne blaoskapelle die an 't rippetiere slaon en veul van die, die al jaore mit doen blieve dit doen umdat ze wiejete hoe moj 't allemaol zien kan. Laot André (den rojje) mar jode- lodelodewe, tis te hoëpe dat alle kas- tleins ien wille zien dat d'r dicht bej huus bétere muziek zat te kriege velt. Piëlhaas blief wakker en stele de start mar ien de locht! Enne opgetoëge Piëlhaas. Gewestelijk Arbeidsbureau Venray Van 1 januari 1979 tot en met 13 februari 1979 werden 509 vakatures opgenomen in de vakaturebank; op 14 februari 1979 was in 110 vakatu res voorzien, zodat er thans nog 399 plaatsen vakant zijn, waarvan 204 buiten het rayon Venray. Hier volgt een greep uit de vaka tures in het rayon Venray: in de bouwsektor en aanverwante sektoren: metselaars, (leerling) voegers, (leerling) timmerlieden, machi naal houtbewerkers, opperlieden, grondwerkers, kraanmachinist, (leerling) dakdekkers. Ie teke naar, bouwkundig calculator, bouwkundig opzichter-calculator, organisatiemedewerkers, uitvoer ders, projektleiders, hoofd bouw- buro. in de metaalsektor: gereedschapsmaker, plaatbank werkers, automonteur, gawalo- monteur, elektromonteur, onder houdsmonteur, r.v.s.-werkers, slijper/polijster, draaier, profiel walsers, richter, pijpfitter, industrielakspuiters. leerling gal- vaniseur, machinesteller'spuit- gieter, lassers, montagemedewer kers, machinebedienden. in de dienstensektor: medisch secretaresse, admini stratief medewerksters, commer cieel medewerk(st)er, juridisch medewerker, inkoper, verkoop ster. verzekeringsagent, (leerling) koks, (leerling) verpleegkundigen B, verpleegkundigen-A, zieken- verzorgsters, bejaardenverzorg ster, anesthesie-assistent(e), waar nemend hoofd, rij-instrukteur' trice, parttime buschauffeur, hef truckchauffeur. overigen: produktiemedewerkers, laders/ lossers, maler, tuindersknechten, champignonkwekersknechten, analiste. De vakatures worden snel bezet! Een vakature van vandaag kan mor gen reeds voorzien zijn. Kom U daarom zelf op de hoogte stellen van de inhoud van het vakaturebestand. De vakaturebank is geopend, iede re werkdag, 's morgens van 08.15 tot 12.30 uur en 's middags van 13.45 tot 17.00 uur. UW WEEKBLAD VARKENSCONCOURS Op zondag 18 februari zal er door de schutters van het St. Theobaldus- gilde een varkensconcours worden georganiseerd voor de kring Land van Cuyk. Deze wedstrijden vinden plaats op het terrein aan de Bossen- hoek. De wedstrijden vangen aan om 13.00 uur. Er zal deze middag weer een heel varken worden ver schoten. De leden worden verzocht op tijd aanwezig te zijn voor de adminis tratie onder de schutsbomen. Indien de weersomstandigheden slecht zijn, dan zal dit worden afge last en naar een latere datum wor den verplaatst. GROOTSE REÜNIE HUIBUUKE De Overloonse karnavalsvereni- ging bestaat dit jaar 25 jaar. Naast de feestelijke viering hiervan tijdens de karnavalsdagen is er door de oud prinsen en het organisatiecomité besloten tot het houden van een re- unie. c.q. feestavond op zaterdag voor karnaval (24 februari) in de re sidentie. Op deze avond worden on geveer 350 oud-Huibuuke-leden met hun introducé, in de meest uiteen lopende verkledingen verwacht. Het orkest begint om 20.00 uur te spelen en de verwachting is dat ve len, nu buiten Overloon wonende Huibuuke deze gelegenheid aan zul len grijpen om nog eens op hun ge boortegrond te feesten. Het organisatie-comité verwacht alle oud-prinsen, raadsleden, be stuursleden, dansmarietjes, narren en muzikanten. Zij die tot op heden nog geen of ficiële uitnodiging ontvingen, gelie ve alsnog zelf kontakt op te nemen met: tel. 850 in Overloon, om hun komst alsnog te regelen. BUURTVERENIGING „DE VIERHOORN" Op vrijdag 16 februari a.s. wordt het jaarlijkse kamavalsbal voor vol wassen leden gehouden, Wij ver wachten een grote opkomst. Er is voor goede muziek gezorgd. De aan vang is 20.30 uur in hotel Beukema. K.V.O. De K.V.O. afdeling Overloon houdt op woensdag 21 februari, aanvang 20.00 uur, een algemene ledenver gadering in hotel Beukema. Op deze avond wordt door mevr. D. Willems- over huidverzorging en het nieuw- Stappers een demonstratie gegeven ste op het gebied van de kosmetika- branche vertoond. VERJ A ARD AGEN - AKTIE De verjaardagen-aktie over de maand januari heeft ruim 248, opgebracht, wat bestemd is voor de Overloonse jeugd. MEMISA De opbrengst van de kollekte voor de MEMISA heeft in onze parochie opgebracht: 1092, 17. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon* dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld. van Thiel. de Muinck Keizer en Wittgon E. DE MUINCK-KEYZF.R Mgr. Nolensstraat 4 tel. 4480 Weekenddienst voor de patiënten vor» de huisortsen Beckers, Corver. Vercauteren en De Vocht Dr. DE VOCHT Hcnsenlusstraat telefoon 1878 Voor eigen patiënten: Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres: Akkerweg 18, tel. 5900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uui 'siniddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRFIS Venrav-Meerlo-Wanssum MEJ. ZR. J. DRABBELS telefoon 04780 - 1269 WEEKEND- en NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK ST. ODA hoek Schoolstraat-Passage ZIEKEN- EN ONGKVALLENVERVOER tel. 0478O-4455 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mrvr. A. M. F. Tlggeloven-KuUpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak (DANK U WEL) Steun het missie- cn ontwikke lingswerk van Pater Piet Hoede- maekers s.s.c.c. Riou Archipel Indo nesië. Uw gift komt voor 100*/* ten goe de aan het doel dat U zelf wilt be palen: Voor steun aan Vietnamese vluch telingen (3-OOOi. Voor de bouw van de school (Sun- gai Jodoh Eland Batam). Voor opleiding en onderhoud van catechisten. Voor steun aan kleine projecten. Rabobank Ver.ray 17.39.13.024; Ned. Cred. Sw»' Venray 23.47.65.957; Postgiro 38842i2; ten name van „Terima Kasih", Schoor 2, Castenray. Vrijdag 16 februari: te Castenrav Aldewieverbal. Zaterdag 17 fr bruari: te Venray Von.ter-.bal, Prinsenhof, te Oostrum reces Prins Carna val. te Merselo Aldewieverbal. Zondag 18 februari: te Venray zondagochtendconcert Hofkoor cn Hofkapel met uitrei king A.P.K.-plak aan dr. Sj. de Jong. Zaterdag 24 februari: te Venray Hofb.il met uitreiking verenigingsmedailles en Bronzen Piëlhaas. te Merselo Receptie 22e Prins. Zondag 25 februari: te Venray zondagochtendconcert Hofkoor en Hofkapel met bezoek van het Boerenbruidspaar. Kosteloze opgaven voor deze ru briek uit kom cn kerkdorpen s.v.p. zo spoedig mogelijk opgeven aan het bureau van dit blad. Carnavalsagenda 't Knölleke Leunen 17 febr. Aid Wieverbal, gemeen schapshuis. 24 febr. Prinsenreceptic café Mar tens. 25 febr. Jeugdbal café Martens. 26 febr. Jeugdbal café Martens. 27 febr. jeugdbal café Martens. 25 febr. Carnavalsbal gemeen schapshuis. 26 febr. Carnavalsbal gemeen schapshuis. 27 febr. Carnavalsbal gemeen schapshuis. Op zaterdag 17 februari houdt de carnavalsvereniging 't Knölleke al weer haar jaarlijks Aid Wieverbal in het versierde gemeenschapshuis. Die avond omgebouwd als knolle- huus. Alle Knollen en Knollinnen wer den hier verwacht en doe u mooi verkleden, want Prins Ton I zal drie prijzen uitreiken voor de mooist ver kleden. Dus zaterdag 17 februari ln het gemeenschapshuis, allemaal ver kleed!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3